[ مصاحبه ی علمی-عقیدتی شرکت نفت ] سایت آزمون: azmoon.nioc.ir

mosykardorost

عضو جدید
[h=2]آغاز ثبت نام جدید شرکت نفت اسفند [/h]1-ثبت نام آزمون استخدامي شركت ملي نفت ايران از ظهر روز سه شنبه مورخ 91/12/08 آغاز و در ساعت 24 روز سه شنبه مورخ 91/12/15 پايان مي يابد.
2 - گروه شغلي " پزشك عمومي" به نيازهاي استخدامي در استانهاي خوزستان، مازندران و هرمزگان اضافه شده است.
3- موارد آزمون تخصصي گروه شغلي "كارشناس بهداشت" تغيير نموده است.
4- با توجه به تغيير برخي از كدهاي مورد نياز براي ثبت نام(دانشگاه و رشته و گرايشهاي تحصيلي) لازم است داوطلبان نسبت به استخراج دوباره كدهاي جديد اقدام نمايند.
5-دفترچه راهنماي آزمون استخدامي را از [url]http://azmoon.nioc.ir/GetNotebook.aspx[/URL] دريافت نماييد.
6- مهلت ثبت نام تمديد نمي گردد.
http://azmoon.nioc.ir/

mohammad_petro85

عضو جدید
دوستان لطفا همگی با دفتر دکتر سلحشور تماس بگیرید و معترض بشید نسبت به مواد امتحانی و رشته های تحصیلی. آخه شرکت نفت باید مهندس نفت و شیمی استخدام کنه یا برق و مکانیک. مثلا تو گروه عملیات حفاری رشته های برق و مکانیک رو علاوه بر نفت اورده. من موندم حفاری با چارت مهندسی نفت سازگاره یا برق و مکانیک؟
شماره تلفن های دفتر دکتر سلحشور:
61622010
61622014

arash3566

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستان لطفا همگی با دفتر دکتر سلحشور تماس بگیرید و معترض بشید نسبت به مواد امتحانی و رشته های تحصیلی. آخه شرکت نفت باید مهندس نفت و شیمی استخدام کنه یا برق و مکانیک. مثلا تو گروه عملیات حفاری رشته های برق و مکانیک رو علاوه بر نفت اورده. من موندم حفاری با چارت مهندسی نفت سازگاره یا برق و مکانیک؟
شماره تلفن های دفتر دکتر سلحشور:
61622010
61622014
:w15::w15::w15::w15:
:w15::w15::w15::w15::w15:
:w15::w15::w15::w15::w15::w15:
دمت گرم مهندس خیلی باحال گفتی. یه چند وقت بود اینطوری از ته دل نخندیده بودم!
پارسال که ما آزمون دادیم دوستان اعتراض هاشونو بعد از اعلام نتایج شروع کردن ولی انگار امسال اعتراض ها قبل از ثبت نام شروع شده ، یکی میگه ادبیات رو بردارید، یکی میگه چرا از فلان رشته جذب دارن. خیلی باحالید به خدا!
یکی نیست بگه شما اصلا رفتی ببینی گروه عملیات حفاری چه کارایی انجام میده و به چه تخصص هایی نیاز داره که میخوای واسه شرکت نفت تعیین تکلیف کنی که اینو بگیر اونو نگیر؟!!

nima_4321

عضو جدید
پارسال که ما آزمون دادیم دوستان اعتراض هاشونو بعد از اعلام نتایج شروع کردن ولی انگار امسال اعتراض ها قبل از ثبت نام شروع شده ، یکی میگه ادبیات رو بردارید، یکی میگه چرا از فلان رشته جذب دارن. خیلی باحالید به خدا!
یکی نیست بگه شما اصلا رفتی ببینی گروه عملیات حفاری چه کارایی انجام میده و به چه تخصص هایی نیاز داره که میخوای واسه شرکت نفت تعیین تکلیف کنی که اینو بگیر اونو نگیر؟!!

این جاش باحاله :
شرکت نفت باید مهندس نفت و شیمی استخدام کنه یا برق و مکانیک. مثلا تو گروه عملیات حفاری رشته های برق و مکانیک رو علاوه بر نفت اورده
احتمالا این دوستمون تصور می کنه که برای استخراج نفت ابتدا چند افغانی با بیل و کلنگ زمین را حفر نموده و آن گاه مهندسین محترم نفت(با عرض پوزش از دوستانی که رشته نفت هستند :دی) توسط سطل نفت را اعماق زمین بیرون می کشند :w18:

f1390a

عضو جدید
سلام
من در مرحله اضافه ظرفیت شرکت نفت فلات قاره قبول شدم برام نامه ای اومد که درون تاریخ شروع به آموزش 4/11/91 واقع در محمودآباد قید کرده بود اما موقع مراجعه بهم گفتن که برای شما و چهار نفر دیگه سمت تعیین نشده و آموزش شما دوره بعد می باشه در ضمن من هنوز طب صنعتی و مصاحبه عقیدتی رو نرفتم بهم گفتن تا تعیین سمت نشی نمی تونی بری طب صنعتی
کسی هست که وضعیتش مثل من باشه؟

mahpok

عضو جدید
بله ! هنوز هست و خیلی هم هست ! یک عده از قبولی های دور اول مانده اند (حدود هفتاد هشتاد نفر) که هنوز اعزام نشده اند. یک عده در تکمیل ظرفیت خرداد ماه قبول شده اند (حدود صد نفر شامل بنده ) که آن ها هم هنوز اعزام نشده اند ، عده ای هم در تکمیل ظرفیت نفرات بومی استان بوشهر قبول شده اند (صد و خورده ای نفر) که آن ها هنوز اعزام نشده اند . یک ظرفیت دیگر شامل سهمیه ایثارگران مانده اند که از تعداد آن ها اطلاعی ندارم. پس مجموعا حدود چهارصد پانصد نفر دیگر هنوز به آموزشی اعزار نشده اند. بر طبق برخی اخبار احتمالا از اردیبهشت سال آینده مجددا اعزام به دوره آموزشی شروع می شود . خوب حالا شما بفرمایید چرا مهم است ؟ مشکلتان حل شد؟
سلام اقا خیلی ممنون خیالم راحت شد .اخه یه مشکی برام پیش اومده گفتم شاید همه رو فرستاده باشن من موندم تنها
حالا مطمئنی اینایی که گفتی همه از pogcهستن یا کل شرکت نفت؟

mohammad_petro85

عضو جدید

دوست عزیز.
حرف شما کاملا درسته. منظور من اینه که اگر میخوان برای عملیات حفاری نیرو بگیرن باید تو چند تا گروه بگیرن و درسهای خودشون رو تو آزمون ازشون امتحان بگیرن. مثلا برای عملیات حفاری م نفت یه کار انجام میده و م برق و مکانیک یه کار دیگه پس چرا مواد آزمونی یکیه؟ اون هم نه از درسای رشته نفت. به خدا خیلی ظلمه. شما خودت یه نگاه به گروههای شغلی که م نفت میخوان بنداز. هیچ کدوم مواد آزمونیش با نفت سازگار نیست. به خدا به بچه های نفت ظلم شده آخی تنها شانس استخدامی ما شرکت نفته که اون هم اینطور. ولی شما زمینه شغلیتون خیلی گستردست.

Arbitrage

عضو جدید
سلام اقا خیلی ممنون خیالم راحت شد .اخه یه مشکی برام پیش اومده گفتم شاید همه رو فرستاده باشن من موندم تنها
شما جزو کدام دسته از قبول شدگان هستید؟

asalooasalooyeh

عضو جدید
سلام به همه دوستان و مهندسين عزيز:gol::gol::gol::gol:

از بچه هاي سازمان منطقه ويژه پارس دوستاني كه هنوز شروع به كار نكردن كسي هست:que::que:

دوستان كسي براي مصاحبه عقيدتي دعوت شده:que::que::que:

به من هنوز زنگ نزدن.

كسي اطلاع داره كي شروع به كار هست:que::que::que:

ممنون از پاسخ همه عزيزان:gol::gol:

:w27::w27:

nima_4321

عضو جدید

آره. همه همشون از پی او جی سی هستند. خیالت راحت که حداقل تا اردیبهشت و خرداد اعزام جهت آموزشی وجود دارد. امیدوارم که مشکل شما هم هر چه سریع تر حل شود و در آن زمان ما را هم بی خبر نگذار

اير

عضو جدید
سلام خدمت همه مهندسين
از 45 نفري كه بدون مصاحبه قبول شدن كسي است كه مصاحبه عقيدتي رفته باشه يا اينكه به آموزش اعزام شده باشه
ممنون ميشم اگه جواب بديد

iman-bonapart

عضو جدید
سلام خدمت همه مهندسين
از 45 نفري كه بدون مصاحبه قبول شدن كسي است كه مصاحبه عقيدتي رفته باشه يا اينكه به آموزش اعزام شده باشه
ممنون ميشم اگه جواب بديد

سلام مهندس
من هنوز مصاحبه نرفتم (مناطق نفتخیز)... شما رفتین؟

gulunc

عضو جدید
سلام خدمت همه مهندسين
ممنون ميشم اگه جواب بديد

من جز 45 نفر هستم مشغول شدم از یک هفته پیش، شرکت پایانه های نفتی هستم.

Reza_nisoc

عضو جدید
سلام

واقعا متاسفم به حال خودم...

زنگ زدم طب صنعتی پرسیدم نتیجه هارو فرستادن یا نه برا بچه هایی که تو بهمن رفتیم طرف انقدر بد جواب داد و آخرش گفت باید از واحد استخدام پیگیری کنید. من نمیدونم چرا زورشون میاد جواب بدن

ماشاالله واحد استخدامم از اینم بدتر هستش...

دوستان مناطق کسی اطلاع داره نتایج کی اعلام می کنن من اول هفته زنگ زدم گفتن نتیجه طب هنوز نیامده؟

one_1

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان قديم و جديد
كسي ميدونه كه واسه تعديل مدرك تو اين آزمون بايد شركت كنيم يا نه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

reza-e

عضو جدید
برای من هم که مناطق نفت خیز قبولی تکمیل ظرفیت 15 شهریور هستم تازه دیروز اومدن تحقیقات محلی ! زنگ زدم گفتن برای مصاحبه قبل عید دیگه نمیرسن !!
ماشاالله موقع فرم پر کردن میگن یک و نیم حداکثر 2 ماهه کار گزینش تموم میشه ولی موقع عمل میشه برای بدشانسایی مثل ما 6 ماه طول خواهد کشید!
خدا میدونه چقدر بعد از گزینش باید صبر کنیم تا بفرستن آموزشی ! اگه آموزشی درکار باشه !

reza-e

عضو جدید
برای من هم که مناطق نفت خیز قبولی تکمیل ظرفیت 15 شهریور هستم تازه دیروز اومدن تحقیقات محلی ! زنگ زدم گفتن برای مصاحبه قبل عید دیگه نمیرسن !!
ماشاالله موقع فرم پر کردن میگن یک و نیم حداکثر 2 ماهه کار گزینش تموم میشه ولی موقع عمل میشه برای بدشانسایی مثل ما 6 ماه طول خواهد کشید!
خدا میدونه چقدر بعد از گزینش باید صبر کنیم تا بفرستن آموزشی ! اگه آموزشی درکار باشه !

فریدف

عضو جدید
سلام دوستان
به نظر شما شروع دوره ی ملی حفاری رفت برا اردیبهشتو اینا درسته؟؟؟
آخه اینا چرا انقد کشش میدن
خسته شدیم انقد این و اون ازمون پرسیدن چی شد نرفتی؟؟ مام گفتیم به زودی:(
امیدوارم هرچه زودتر هممون کارمون شروع شه

gulunc

عضو جدید
به سلامتي ايشاالله
شما مصاحبه عقيدتي هم رفتين يا نه؟
آموزش چطور؟

تحقیقات محلی اومدن ولی مصاحبه عقیدتی نرفتم، احتمالاً در طول دوره پیمانی برای مصاحبه عقیدتی بریم، شاید هم لازم نباشد
اموزش هم نرفتیم، مستقیم رفتیم سر کار، البته سر کار حالت کارآموز داریم تقریباً، یه سری کلاس بدو استخدام هم گذاشتن واسمون تو همین خارک، یک هفته ای طول میکشه

gulunc

عضو جدید
سلام دوستان قديم و جديد
كسي ميدونه كه واسه تعديل مدرك تو اين آزمون بايد شركت كنيم يا نه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

سلام
یک چنین موردی من دیروز تو شرکت دیدم، قبلاً با کاردانی اومده بود الان کارشناسیشو گرفته بود، از امور اداری شرکت پرسید مثل اینکه بهش گفته بودن باید تو آزمون شرکت کنید،حالا دیگه تا چه حد حرف این آقایی که تو امور اداری بود صحت داره رو من نمیدونم، البته سه سالی میشه اومده شرکت، شما از شرکت خودتون پیگیری کنید اطلاعات بهتری میگیرید

mosykardorost

عضو جدید
سلام به همه دوستان و مهندسين عزيز:gol::gol::gol::gol:

از بچه هاي سازمان منطقه ويژه پارس دوستاني كه هنوز شروع به كار نكردن كسي هست:que::que:

دوستان كسي براي مصاحبه عقيدتي دعوت شده:que::que::que:

به من هنوز زنگ نزدن.

كسي اطلاع داره كي شروع به كار هست:que::que::que:

ممنون از پاسخ همه عزيزان:gol::gol:

:w27::w27:
سلام دوست عزیز
من امروز از سفر برگشتم و چهارشنبه صبح مصاحبه بودم(ساختمان هشتم) بعد مصاحبه یه آقای خوش برخورد به اسم سلیمانی گفت که دو هفته دیگه زنگ بزن واسه جواب اگه استرس داری و میخوای خیالت راحت شه. آقای حسینی مسئول پاسخگوئی واحد پسرانه که فک کنم همه شمارشو دارن.
در مورد مصاحبه عقیدتی هم این تاپیک دوستان خیلی کمک کرد http://www.www.www.iran-eng.ir/ و از من چیزای چرت و پرت نظیر تقویم تاریخ و اسامی وزرا و ... هرگز پرسیده نشد.

salehi.com

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز

Arbitrage

عضو جدید
سلام، آره می تونید شرکت کنید.
بند 18 رو مطالعه کنید.
http://azmoon.nioc.ir/GetNotebook.aspx

سلام
یعنی اگر نیروهای جدید الاستخدامی حالا که با مدرک کارشناسی استخدام شده اند اگر در سالهای بعد موفق به اخذ مدرک کارشانسی ارشد شدند بایستی منتظر برگزاری آزمون استخدامی باشند تا مدرک کارشناسی ارشد آنان ثبت شود؟!

k.mr

عضو جدید
سلام
یعنی اگر نیروهای جدید الاستخدامی حالا که با مدرک کارشناسی استخدام شده اند اگر در سالهای بعد موفق به اخذ مدرک کارشانسی ارشد شدند بایستی منتظر برگزاری آزمون استخدامی باشند تا مدرک کارشناسی ارشد آنان ثبت شود؟!
سلام 100 درصد برای تبدیل مدرک باید آزمون بدن حد نصاب نمره رو بدست بیارن بعد مدرک جدید اعمال میشه مصاحبه بچه های لیسانس یا مدیران رده خیلی بالا نبوده مصاحبه فوق لیسانس ها با مدیران ارشد بوده زمان مصاحبه نوع مصاحبه سختی شون خیلی با مصاحبه لیسانس فرق میکرده بعلاوه موقع استخدام مثلا 3 تا فوق گرفتن 43 لیسانس اگر قراره به همین راحتی مدرک رو کنی بگی من فوق لیسانسم که نمیشه عزیز!!

mostafa6x

عضو جدید
مهندس صالحي عزيز سلام
ما كه 6 ماه شروع به كار كرديم مثل بقيه كارمندان عيدي 400 توماني ميگيريم يا اونم نصف ميشه؟؟  قاعدتا براي كارمندان دولت نيايد مثل تاميين اجتماعي ماه هارو حساب كنند مگه نه؟

Reza_nisoc

عضو جدید
سلام بر Iman bonapart و reza nioc برادران منم وضعیتم مثل شماهاست. حدود یه ماه پیش رفتم فرم گزینش پر کردم و الان هیج خبری از تحقیقات محلی نیست. چند روز پیش هم حضوری رفتم گفتن که جواب طب صنعتی هنوز نیومده

سلام والا منم زنگ زدم گفتن نیومده نیمدونم چرا انقدر طولش میدن. جالب این جاست که زنگ زدم طب صنعتی میگه ما کلی نتایج آماده داریم و کلی نامه ولی نیومدن ببرن هنوز؟؟

من نفهمیدم ازشرکت باید بیان نتایج ببرن یا مرکز طب خودش میفرسته ؟؟

بالا