[ مصاحبه ی علمی-عقیدتی شرکت نفت ] سایت آزمون: azmoon.nioc.ir

samanemorvarid

اخراجی موقت
اگه متن نقل قول شده را با دقت بیشتری مطالعه فرمایید متوجه خواهید شد که متن در نوشته شده در جواب این عبارت بود :

"سوالات ادبیات رو حذف کنند چون سوالاتش خیلی مسخره است"

من هم نوشتم که چنین طرز تفکری مسخره تر است. طرف ننوشته من بلد نیستم ؛ نوشته است مسخره است !
نمونه چنین تکامل های نامتوازنی را در همین سایت هم به وفور مشاهده می کنیم. آقا رتبه یک فلان رشته است ؛ فوق لیسانس دارد ،اما سوالاتی می پرسد که بچه پنج ساله را به خنده وامیدارد.
--------
یک نکته علاوه کنم که نوک پیکان کلام من متوجه چنین طرز تفکری بود و نه فرد دارنده آن و به به نظر من فرق هست میان عقیده (که کاملا قابل نقد است) و انسان دارنده آن(که محترم است).
با سلام مجدد شما تویه پالایشگاه هر اتفاقی افتاد گفتن چی شده بگو:
من میدونم بچه 5 ساله ام هم میدونه که " مهابهاراتا منسوب به ویاسا داستان های حماسی مینویسد!"
دلت خوشه چهار تا تست ادبیات زدی؟هیچ جای دنیا سوالات استخدامیش مثل ایران نیست.بعدشم همیشه هر انچیزی که یاد میگیری تا سالها یادت نمی مونه مطمئن باش.
کاملا مسخره است که مهندسان یاد بیارند در دبیرستان(حدود 10 سال پیش)کدام شاعر خارجی چه کتابی داشت؟(اخه بدرد چی میخوره؟

nanook2

عضو جدید
سلام بچه ها ی اعتراض بهشون ایمیل کنید سوالات ادبیات رو حذف کنند چون سوالاتش خیلی مسخره است
مثلا نظامی شاعر چه قرنیه!؟
اثار فلان هنرمند خارجی رو بگید؟
مضاف الیه و جناس و متمم و نهاد و ترصیع کدومه؟
فلان کتاب از کیه؟مقامات حمیدی از کیه؟
اینا چیه...؟!
گفتند اگه فقط صدتا ایمیل بیات که ادبیات و زبان فارسی رو حذف کنید ما از استخدامی نفت و گاز حذف میکنیم.
فقط تویه تماس تلفنی مشخصات ثبت نامیتون هم بگید که مطمئن بشن که جعلی نیست.
با این عنوان
که لطفا ادبیات و زبان فارسی حذف شود
نام و نام خانوادگی
نام پدر
کدملی
ش شناسنامه
ت تولد
رشته و معدل
از ساعت 9 الي 16 با شماره هاي ستاد جذب 81315781، 88344695 و 88328364 (021)تماس بگیرید و بگید میخوایم ...

این چیزایی که شما گفتین والا ما توی آزمون ندیدیم جناس و مضاف علیه ندیدیم!! اکثرا معنی شعر و لغت بود و چیزای ساده درضمن حذفش کنن جاش معارف میذارن اون موقع بیا ودرستش کن !!

nanook2

عضو جدید
با سلام مجدد شما تویه پالایشگاه هر اتفاقی افتاد گفتن چی شده بگو:
من میدونم بچه 5 ساله ام هم میدونه که " مهابهاراتا منسوب به ویاسا داستان های حماسی مینویسد!"
دلت خوشه چهار تا تست ادبیات زدی؟هیچ جای دنیا سوالات استخدامیش مثل ایران نیست.بعدشم همیشه هر انچیزی که یاد میگیری تا سالها یادت نمی مونه مطمئن باش.
کاملا مسخره است که مهندسان یاد بیارند در دبیرستان(حدود 10 سال پیش)کدام شاعر خارجی چه کتابی داشت؟(اخه بدرد چی میخوره؟

چی میگی اخوی اینا مربوط به درس دوره دانشگاهه"برگزیده متون و ادب فارسی" نه دبیرستان حتما شما هم پاس کردی همه اینو تو دانشگاه گذروندن در ضمن برادرانه بهت میگم یه دور اونو بخونی کلی به نفعته توی رتبه آزمونت درس شیرینی هم هست به درد نخور هم نیست اونطور که فکر میکنین ،بعدش خنده داره که صد نفر بگن ادبیات حذف بشه اونام بگن چشم !

Reza_nisoc

عضو جدید
سلام بچه های که مناطق قبول شدن من رفتم اداره استخدام ازشون پرسیدم زمان اعزام حدودا کی هستش کی قرار بچه هایی که قبولی تکمیل ظرفیت 90 بودن برن گفت اینجوری ما نمی فرستیم هرکسی پروندش کامل بشه ما میفرستیمش یعنی نامه گذینشش بیاد گفت هرموقع بیاد ما 2-3 روز بعد میفرستیمش بره و اینجوری نیست که گروهی باشه

گذینش که ماشالا فرایندش طولانی هستش چون علاوه بر مصاحبه عقیدتی و تحقیقات باید نتیجه استعلامات بیادش بعد پرونده گذینش کامل میشه میره برای ابلاغ رای

samanemorvarid

اخراجی موقت
چی میگی اخوی اینا مربوط به درس دوره دانشگاهه"برگزیده متون و ادب فارسی" نه دبیرستان حتما شما هم پاس کردی همه اینو تو دانشگاه گذروندن در ضمن برادرانه بهت میگم یه دور اونو بخونی کلی به نفعته توی رتبه آزمونت درس شیرینی هم هست به درد نخور هم نیست اونطور که فکر میکنین ،بعدش خنده داره که صد نفر بگن ادبیات حذف بشه اونام بگن چشم !

چه کتابی باید بخونم اخوی؟
اسمش چیه؟
مولف
انتشارات
شابک!
سال انتشار

samanemorvarid

اخراجی موقت
این چیزایی که شما گفتین والا ما توی آزمون ندیدیم جناس و مضاف علیه ندیدیم!! اکثرا معنی شعر و لغت بود و چیزای ساده درضمن حذفش کنن جاش معارف میذارن اون موقع بیا ودرستش کن !!
سلام
مجموعه مستند ازمون های شرکت های وزارت نفت از محمد محمدی صفحه326 سوال 20 بالای صفحه برای جناس و ص234 تست 9 و 10 شاعرای خارجی
معارف صد شرف داره تا این مسخره بازیا(معارف بزارند ثواب هم داره)
شابک
9789649860398
چاپ1391

king5000

عضو جدید
سلام
از دوستانی که به دوره اعزام شدند و یا مشغول به کار هستند کد پرسنلی رو چه زمانی دریافت می کنند ؟
فرآیندش چطوریه؟ قبل از دوره آموزشیه یا بعد از دوره یا حین دوره آموزشی؟
ممنون میشم جواب بدید.

asalooasalooyeh

عضو جدید
سلام بچه های که مناطق قبول شدن من رفتم اداره استخدام ازشون پرسیدم زمان اعزام حدودا کی هستش کی قرار بچه هایی که قبولی تکمیل ظرفیت 90 بودن برن گفت اینجوری ما نمی فرستیم هرکسی پروندش کامل بشه ما میفرستیمش یعنی نامه گذینشش بیاد گفت هرموقع بیاد ما 2-3 روز بعد میفرستیمش بره و اینجوری نیست که گروهی باشه

گذینش که ماشالا فرایندش طولانی هستش چون علاوه بر مصاحبه عقیدتی و تحقیقات باید نتیجه استعلامات بیادش بعد پرونده گذینش کامل میشه میره برای ابلاغ رای

سلام مهندس عزيز:gol::gol:

كي رفتي پرسيدي:que: از چه كسي پرسيدي:que: اسمش چي بود:que:

شما طب صنعتي رفتيد:que:

من كه پرسيدم گفت احتمالا ميره براي سال آينده . اونم حدود برج 2-3 :warn:

گفتن آموزشي هم يا جم هست يا عسلويه:warn:

از يكي بچه ها شنيدم ممكنه ماهشهر باشه:warn:

راجع به محلش چيزي نگفت:que:

ممنون از پاسختون:w27::w27::w27:

Reza_nisoc

عضو جدید
سلام
من هفته پیش رفتم و فکر کنم فامیلیش عباس پور بود

اره من طب صنعتی رفتم. همین طرف گفت 2-3 ماه طول میکشه تا پرونده تکمیل بشه البته این زمان بیشتر مال استعلامات هستش تا بیاد وگرنه پرونده تکمیل هستش الان برای اکثر دوستان.

و گفت زمانی پرونده تکمیل که نامه طب بیاد و نامه گذینش.

پرسیدم الان شما برای ما چه سمتی و پستی در نظر گرفتید گفت تا پرونده تکمیل نشه معلوم نیست

iman-bonapart

عضو جدید
سلام
من هفته پیش رفتم و فکر کنم فامیلیش عباس پور بود

اره من طب صنعتی رفتم. همین طرف گفت 2-3 ماه طول میکشه تا پرونده تکمیل بشه البته این زمان بیشتر مال استعلامات هستش تا بیاد وگرنه پرونده تکمیل هستش الان برای اکثر دوستان.

و گفت زمانی پرونده تکمیل که نامه طب بیاد و نامه گذینش.

پرسیدم الان شما برای ما چه سمتی و پستی در نظر گرفتید گفت تا پرونده تکمیل نشه معلوم نیست

سلام
شما کی فرم گزینش پر کردین و آیا مصاحبه رفتین؟

mahpok

عضو جدید

قربونه سوادت بشم من گذينش نه گزينش

فریدف

عضو جدید
سلام دوستان
میخواستم بگم که من ملی حفاری قبول شدم، تکمیل ظرفیت آبان ماه
6 آذر رفتم اهواز طب صنعتی، ولی الان حدودا 3 ماه از اون تاریخ میگذره هنوز خبری از تحقیقات محلی و مصاحبه گزینش نشده، هرچی هم زنگ میزنم گزینش اهواز کسی گوشی رو برنمیداره، واقعا نگرانم کرده دیگه نمیدونم چیکار کنم؟ از دوستان کسی هست که شرایط منو داشته باشه؟؟؟ به نظر شما مشکلی پیش نیومده؟؟؟؟

Arbitrage

عضو جدید

خوشا به حال مناطق نفت خیز جنوبی ها که معطل اعزام به دوره آموزشی نمی مانند و بلافاصله دعوت به کار میشوند.

Reza_nisoc

عضو جدید
سلام
شما کی فرم گزینش پر کردین و آیا مصاحبه رفتین؟

سلام بله من رفتم مصاحبه خیلی وقت پیش چون من تکمیل ظرفیت نبودم ولی یه سری مشکل برام پیش اومد به همین دلیل منو با تکمیل ظرفیت دوباره به یه شرکت دیگه(مناطق نفت

خیز) معرفی کردن و وقتی رفتم گزینش گفتن چون شما قبلا اومده بودید گزینش دیگه لازم نیست و الان پرونده شما رفته برا ابلاغ رای

liverpool fc

عضو جدید
نفت کارت برای سه ماهه دی، بهمن و اسفند شارژ شد.
فیش ها رو 25 بهمن زدن ولی هنوز خبری از واریزی نیست.
عیدی هم توش نبود.

نفت و گاز پارس

barane sabz

عضو جدید
سلام به دوستان عزيز mosykardorost و asalooasalooyeh:gol:
حدوداً دو سه هفته اي هستش كه از شما براي طب صنعتي در سازمان ويژه دعوت شده ولي كماكان به من اطلاعي ندادن.:cry: :w29: اگر احياناً از شما دوستان عزيز شماره تلفني از اونجا داريد بهم بديد ممنون مي شم.

parsaie

عضو جدید
حدوداً دو سه هفته اي هستش كه از شما براي طب صنعتي در سازمان ويژه دعوت شده ولي كماكان به من اطلاعي ندادن.:cry: :w29: اگر احياناً از شما دوستان عزيز شماره تلفني از اونجا داريد بهم بديد ممنون مي شم.

سلام دوست عزيز
من هم قبول شده ي سازمان هستم تقريبا دو هفته پيش براي تحقيقات اومدن ولي خبري از طب نيست...آيا براي شما تحقيقات اومدن؟ اگه اومدن چند وقت پيش؟ اگه تماس گرفتيد يا خبري شد ممنون ميشم من رو هم در جريان بذاريد. :gol:

barane sabz

عضو جدید
سلام مهندس عزيز parsaie :gol:
براي من حدودا 2 ماه پيش براي تحقيقات محلي اومدن، ولي از طب صنعتي اطلاعي ندارم(باهام تماس نگرفتن). از دوستان ما كه قبول شده سازمان ويژه هستند (mosykardorost و asalooasalooyeh )همانطور كه در اين تاپيك كامنت گذاشته شده به طب صنعتي دعوت شدند. انشالا بزودي تماس بگيرن. قطعا در اين تاپيك همديگر را مطلع خواهيم كرد.

asalooasalooyeh

عضو جدید

سلام دوست عزيز:gol::gol:

اگر خبري شد حتما به شما خبر خواهم داد

توكل بر خدا

ايشالاه همه با هم به زودي شروع به كار كنيم:gol:

nima_4321

عضو جدید
قابل توجه دوستانی که به حقوق های نجومی ؟!! در شرکت نفت معترضند :

دستمزد یک کارگر ماهر نفتی در استرالیا: 13600 دلار >>>>>>> 40 ملیون تومان

دستمزد متخصصان صنایع فراساحلی نفت ماهانه: 21000 دلار >>>> 63 ملیون تومان

دستمزد یک کارگر نفتی در سودان ماهانه: 5000 دلار >>>> 15 ملیون تومان

دستمزد کارگر نفتی در الجزایر: 7700 دلار
>>>>>>22 ملیون تومان

دستمزد مهندس شاغل در صنعت نفت ایرانی : 500 دلار ! >>> 1.5 ملیون تومان

منبع : پانا نیوز

Reza_nisoc

عضو جدید
دوستان من میترسم این شرایط تحریم و فشار اقتصادی رو ماهم تاثیر بزاره چون من اینجا خیلی از بچه ها رو دیدم الان ماه هاست از انجام کارهاشون میگذره و هنوز اعزام نشدن حتی خبری هم بهشون ندادن :(

asalooasalooyeh

عضو جدید
دوستان من میترسم این شرایط تحریم و فشار اقتصادی رو ماهم تاثیر بزاره چون من اینجا خیلی از بچه ها رو دیدم الان ماه هاست از انجام کارهاشون میگذره و هنوز اعزام نشدن حتی خبری هم بهشون ندادن :(

سلام مهندس عزيز:gol:

ايشالاه هر چه زودتر شروع به كار ميكنيم

توكل بر خدا.........

f1390a

عضو جدید
سلام
من در مرحله اضافه ظرفیت شرکت نفت فلات قاره قبول شدم برام نامه ای اومد که درون تاریخ شروع به آموزش 4/11/91 واقع در محمودآباد قید کرده بود اما موقع مراجعه بهم گفتن که برای شما و چهار نفر دیگه سمت تعیین نشده و آموزش شما دوره بعد می باشه در ضمن من هنوز طب صنعتی و مصاحبه عقیدتی رو نرفتم بهم گفتن تا تعیین سمت نشی نمی تونی بری طب صنعتی
کسی هست که وضعیتش مثل من باشه؟

reza-e

عضو جدید
تکمیل ظرفیت 15 شهریور هستم. 3 ماه پیش رفتم طب صنعتی ! گفتن حداکثر 1.5 تا 2 ماه دیگه واسه مصاحبه گزینش صدات می زنیم ! هنوز هیچ خبری نسیت !:redface:
(مناطق نفت خیز جنوب)
بوی ناامیدی میاد :razz:

mostafa tehrani

عضو جدید
با سلام

با سلام

مهندس خب هزینه های زندگی در استرالیا مسلماً چندین برابر اینجا هست .
همینه که هر کی تونسته یه چند صباحی کار کرده تو نفت خودمون بعد که سر از کار در آورد بارشو بسته رفته که رفته دیگه.
قابل توجه دوستانی که به حقوق های نجومی ؟!! در شرکت نفت معترضند :

دستمزد یک کارگر ماهر نفتی در استرالیا: 13600 دلار >>>>>>> 40 ملیون تومان

دستمزد متخصصان صنایع فراساحلی نفت ماهانه: 21000 دلار>>>> 63 ملیون تومان

دستمزد یک کارگر نفتی در سودان ماهانه: 5000 دلار >>>> 15 ملیون تومان

دستمزد کارگر نفتی در الجزایر: 7700 دلار
>>>>>>22 ملیون تومان

دستمزد مهندس شاغل در صنعت نفت ایرانی : 500 دلار ! >>> 1.5 ملیون تومان

منبع : پانا نیوز

بالا