[ مصاحبه ی علمی-عقیدتی شرکت نفت ] سایت آزمون: azmoon.nioc.ir

z8000

عضو جدید
سلام .از بچه های کاردانی برق مناطق کسی هست که رفته باشه آموزشی یا بهش زنگ زده باشند؟؟؟؟من هروقت زنگ میزنم مناطق میگه تا چند روز دیگه باهاتون تماس میگیریم...نمیدونم این چند روزشون کی تموم میشه...کسی خبر داره باز کی دعوت میکنند واسه آموزشی؟؟؟

بله دوست عزیز من کاردانی برق هستم مناطق نفتیخیز جنوب

گروه a بودم یک هفته اموزش دیدم الان تقریبا یک ماهه که گچساران مشغول کارم دوره کاراموزی رو سپری میکنیم تازه حقوق هم گرفتیم علی الحساب به کاردانی 300 تومن و به کارشناسی 400 تومن حقوق دادن

one_1

عضو جدید
کاربر ممتاز
مرسی از دوستان
از بچه های دوره اول ماهشهر انتظار می رود اطلاعات بیشتری از خودشون برا بچه ها بذارند.;)

چيا ميخوای بدونی که گفته نشده؟؟؟؟
از غذا بگم واست؟ از عدم پرداخت حقوق بگم ؟ از وضعيت اسف بار کلاسا بگم؟ از کجا بگيم داداش جان؟؟؟؟

one_1

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام به همه
بچه های ماه شهر
یک سوال داشتم
بلیط رفت و برگشت هواپیماتون از همون فرودگاه ماهشهر و هواپیمای شرکت اوکی شده یا ؟؟؟

نه تا اونجايی که من بچه هارو ديدم همه از اهواز ميريم و برميگرديم!

one_1

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
از دوستانی ک ماهشهر هستن میشه جواب بدین
1-اونجا توالت فرنگی هستش؟
2-برای رفتن ب کلاسا باید با ماشن برین یا همونجاست؟
3-پول نقد چقد همرامون باشه؟اونجا عابربانک چه بانکی هست؟
4-بلیط رفت و برگشتی ک دادن از ماهشهره؟

سلام
1- نه نيست اما يه دوستام که تو پينگ پنگ پاش پيچ خورد رفت به مسول خوابگاه گفت يدونه از این سيارا ( از اینا که تو لوازم پزشکيا پيدا ميشه ) واسش آوردن.
2- بعله هر روز بعد از صبحانه (چه صبحانه ای هم واقعا! ) ساعت 7:15 با سرويس (اونم چه سرويسايی بود واقعا!!!) 22 کيلومتر ميريد تا دفتر خود شرکت و عصر هم همين مسير رو برميگردين
3- نقد که در حد 50 60 تومن بسه بقيه اش هم تو عابر باشه خوبه اما چون هی ميريد خريد (اگه مث ما با غذا و ميوه ی اینا حال نکنی) پول بيار با خودت. عابر هم تو ممکو هست (تجارت و صادرات رو ديدم اما بقيه اشونم بايد باشن)
4- نه از اهواز (من کسی رو نديدم از ماهشهر باشه) (اما واسمون از ماهشهر تا اهواز اتوبوس گذاشتن)

سائل

عضو جدید
از غذا بگم واست؟ از عدم پرداخت حقوق بگم ؟ از وضعيت اسف بار کلاسا بگم؟ از کجا بگيم داداش جان؟؟؟؟

دوست عزیز
لطفا اگر امکان دارد بیشتر توضیح دهید.
واقعا غذا و کلاساشون افتضاحه؟
روزی که مصاحبه عسلویه رفتیم فقط یک نوع غذا طبخ کرده بودند که غذاشون چندان تعریفی نداشت.
نکات مثبت محیطی آنجا چه بود؟

fasele111

عضو جدید

گروه a بودم یک هفته اموزش دیدم الان تقریبا یک ماهه که گچساران مشغول کارم دوره کاراموزی رو سپری میکنیم تازه حقوق هم گرفتیم علی الحساب به کاردانی 300 تومن و به کارشناسی 400 تومن حقوق دادن
ممنونم دوست عزیز
یعنی هم مشغول به کارید هم آموزش میبینید؟؟؟؟

one_1

عضو جدید
کاربر ممتاز
چرا اسف باره وضعیته کلاسا؟؟

واسه اینکه اساتيد همگی مربوط به شرکت های پتروشيمی هستن (اون درس خوبا نه اون درسای اخلاقی و روانشناسی که از دانشگاه اهواز ميارن) و اين افراد هيچی از نفت و عسلو نميدونن! مثلا ميگيم مرخصی تو دوره اقماری چجوريه؟ ميگن ما نميدونيم! بستگی به واحد و شرکت خودتون داره!!! (راست ميگن بنده خداها اما مقصر ره آورانه که اینارو آورده!)
يا مثلا يه کلاسی بود به اسم اتوماسيون اداری! ما اصن نفهميديم این يارو کيه ؟ چی ميخواد بگه؟ چی گفت آخرش! وخلاصه که خواب بهترين راه گذران این 4 هفته اس!

one_1

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوست عزیز
لطفا اگر امکان دارد بیشتر توضیح دهید.
واقعا غذا و کلاساشون افتضاحه؟
روزی که مصاحبه عسلویه رفتیم فقط یک نوع غذا طبخ کرده بودند که غذاشون چندان تعریفی نداشت.
نکات مثبت محیطی آنجا چه بود؟

غذاشون که همين الان با قاطعيت ميتونم بگم بيش از 15 تا 20 نفر (بلکه هم بيشتر) دچار شکم روش شدن! جوری که اکثرا بعد از شام امشب رفتن پيش دکتر!
کلاسا رو هم گفتم اصلا بار کاربردی و علمی نداره و مثلا يه نفر مياد از روش های شخصيت شناسی حرف ميزنه که معمولا اینقدر بحث پيش مياد که از بحث اصلی خارج ميشه!
عسلويه رو نرفتم ببينم چجوريه اما ميدونم این شام و ناهاری که به ما ميدن مسولش همين ره آورانه، نه پارس پس ميشه گفت 2 ماه تحمل ميکنيم
نکات مثبت : اتاق های يک نفره با تلويزيون و يخچال، اتاق پينگ پنگ که فقط بچه های بلوک ما بازی ميکردن و يه جورايی اتاق دور همی و شب نشينی بود که به حمدالله ازمون گرفتن و توش صندلی چيدن واسه کلاس زبان!!!

tanha_1900

عضو جدید
غذاشون که همين الان با قاطعيت ميتونم بگم بيش از 15 تا 20 نفر (بلکه هم بيشتر) دچار شکم روش شدن! جوری که اکثرا بعد از شام امشب رفتن پيش دکتر!
کلاسا رو هم گفتم اصلا بار کاربردی و علمی نداره و مثلا يه نفر مياد از روش های شخصيت شناسی حرف ميزنه که معمولا اینقدر بحث پيش مياد که از بحث اصلی خارج ميشه!
عسلويه رو نرفتم ببينم چجوريه اما ميدونم این شام و ناهاری که به ما ميدن مسولش همين ره آورانه، نه پارس پس ميشه گفت 2 ماه تحمل ميکنيم
نکات مثبت : اتاق های يک نفره با تلويزيون و يخچال، اتاق پينگ پنگ که فقط بچه های بلوک ما بازی ميکردن و يه جورايی اتاق دور همی و شب نشينی بود که به حمدالله ازمون گرفتن و توش صندلی چيدن واسه کلاس زبان!!!

سلام و ممنون از اطلاع رسانی شما
با توجه به این چیزا که گفتی هیچ مسولی از طرف پارس اونجا نیست یا نمیشه به نحوی اعتراض کرد؟چون این شرکت خصوصی هست قطعا پول زیادی بابت برگزاری این دوره ها می گیره و باید جوابگو باشه
به نظر شما بهتر نیست این چیزا رو به خود مسولین پارس هم بگید(یا نکنه گفتید هیچ اثری نداشته!!!!!:surprised:)

babakv

عضو جدید
سلام
1- نه نيست اما يه دوستام که تو پينگ پنگ پاش پيچ خورد رفت به مسول خوابگاه گفت يدونه از این سيارا ( از اینا که تو لوازم پزشکيا پيدا ميشه ) واسش آوردن.
2- بعله هر روز بعد از صبحانه (چه صبحانه ای هم واقعا! ) ساعت 7:15 با سرويس (اونم چه سرويسايی بود واقعا!!!) 22 کيلومتر ميريد تا دفتر خود شرکت و عصر هم همين مسير رو برميگردين
3- نقد که در حد 50 60 تومن بسه بقيه اش هم تو عابر باشه خوبه اما چون هی ميريد خريد (اگه مث ما با غذا و ميوه ی اینا حال نکنی) پول بيار با خودت. عابر هم تو ممکو هست (تجارت و صادرات رو ديدم اما بقيه اشونم بايد باشن)
4- نه از اهواز (من کسی رو نديدم از ماهشهر باشه) (اما واسمون از ماهشهر تا اهواز اتوبوس گذاشتن)

سلام مهندس جان ممنون از توضیحاتت.
میشه تو گوگل مپ مکان خوابگاه و همچنین کلاس ها رو مشخص کنی ببینیم چه خبره ؟؟ ممنون میشیم.
اینطور که معلومه باید پی سوء هاضمه رو به خودمون بمالیم بیایم.:cry:
یکم بیشتر در مورد وعده های غذایی توضیح میدی؟ مثل سلف دانشگاس یا بدتر از اون؟؟
بنظر من بهتره این کم و کاستیارو به مسئولین پارس منعکس کنیم شاید فرجی بشه گرچه من چشم آب نمیخوره!!
:redface:

mesie

عضو جدید
سلام دوستان
من یه موردی برام پیش امده هر کس میتونه مشاوره بده ممنون میشم.
بنده منتظر تماس نفت و گاز پارس هستم تا برم برا دوره.احتمالا مرداد ماه باشه.
اوایل فروردین یک فرم برا وزارت دفاع پر کردم الان بهم پیام داده که جمعه برم برا مصاحبه.مکان مصاحبه دانشگاه مالک اشتر شاهین شهر اصفهان میباشد.به احتمال زیاد برا هواپیما سازی(هسا) مارا بخواند.از خونمون تا هسا یک ساعت راهه سرویسم داره.
الان تو دوراهی گیر کردم.میخواستم ببینم کسی از شرایط کاری وزارت دفاع ،حقوق و... اطلاعی داره که من تو این لحظه حساس بهترین تصمیم رو بگیرم وبعدا پشیمون نشم.خوب هیچ شرکتی حقوق نفتو نمیده ولی دوری از خونه ،شرایط بد آب و هوایی آدمو دچارتردید میکنه.اگه حقوق خوبی بدند به نظرم انتخاب خوبیه.نظر شما چیه؟
رشتم مهندسی برق کنترل

nima_4321

عضو جدید
سلام دوستان
من یه موردی برام پیش امده هر کس میتونه مشاوره بده ممنون میشم.
بنده منتظر تماس نفت و گاز پارس هستم تا برم برا دوره.احتمالا مرداد ماه باشه.
اوایل فروردین یک فرم برا وزارت دفاع پر کردم الان بهم پیام داده که جمعه برم برا مصاحبه.مکان مصاحبه دانشگاه مالک اشتر شاهین شهر اصفهان میباشد.به احتمال زیاد برا هواپیما سازی(هسا) مارا بخواند.از خونمون تا هسا یک ساعت راهه سرویسم داره.
الان تو دوراهی گیر کردم.میخواستم ببینم کسی از شرایط کاری وزارت دفاع ،حقوق و... اطلاعی داره که من تو این لحظه حساس بهترین تصمیم رو بگیرم وبعدا پشیمون نشم.خوب هیچ شرکتی حقوق نفتو نمیده ولی دوری از خونه ،شرایط بد آب و هوایی آدمو دچارتردید میکنه.اگه حقوق خوبی بدند به نظرم انتخاب خوبیه.نظر شما چیه؟
رشتم مهندسی برق کنترل

وزارت دفاع حقوق و مزایاش از نفت بیشتر نباشه کمتر نیست.

salehi.com

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
سلام مهندس جان ممنون از توضیحاتت.
میشه تو گوگل مپ مکان خوابگاه و همچنین کلاس ها رو مشخص کنی ببینیم چه خبره ؟؟ ممنون میشیم.
اینطور که معلومه باید پی سوء هاضمه رو به خودمون بمالیم بیایم.:cry:
یکم بیشتر در مورد وعده های غذایی توضیح میدی؟ مثل سلف دانشگاس یا بدتر از اون؟؟
بنظر من بهتره این کم و کاستیارو به مسئولین پارس منعکس کنیم شاید فرجی بشه گرچه من چشم آب نمیخوره!!
:redface:

سلام بابک جون، خوبی داداش
نگران نباش، میگم لیموزین(Limousine) بیاد دنبالت واسه کلاسات.
غذا چی میخوای؟ چلوکباب برگ یا بختیاری؟ با جوجه کباب چطوری؟ صبحونه هم که حتما خاویار میل داری.:D
مسئولین هم یه گوشمالی میدیم که دیگه شما که ایشالا اومدی همه دست به سینه در خدمتتون باشن.

babakv

عضو جدید
سلام بابک جون، خوبی داداش
نگران نباش، میگم لیموزین(Limousine) بیاد دنبالت واسه کلاسات.
غذا چی میخوای؟ چلوکباب برگ یا بختیاری؟ با جوجه کباب چطوری؟ صبحونه هم که حتما خاویار میل داری.:D
مسئولین هم یه گوشمالی میدیم که دیگه شما که ایشالا اومدی همه دست به سینه در خدمتتون باشن.

ممنون سید جون .
واسه من که زیاد مهم نیس.
واسه کسایی که حساسن سوال کردم :D

arash3566

عضو جدید
کاربر ممتاز
منم از دیروز مشکل گوارشی داشتم ،:confused: دیشب رفتم بهداری ممکو . دکتر گفت خیلیا از ره آوران اومدن.:razz: با اسهال و استفراغ، یا یکی از این دو که از علائم مسمومیت ویروسیه. دکتر پرسید سبزی خام مصرف کردید؟ گفتم آره ، روز قبل با نهار ریحون دادن، امروز همراه نهار هم سالاد کاهو و کلم دادن و امشب هم همراه کباب، سبزی خرد شده دادن. گفت از همونه، سبزیش آلوده بوده. دکتر می گفت، ماه قبل هم این مسمومیت شیوع داشته و حالا دوباره شیوع پیدا کرده.
حالا چند تا توصیه بهداشتی می کنم ، برید حالشو ببرید
::)
1- کسایی که مشکل دارن، سهل انگاری نکنن و حتما به پزشک مراجعه کنن.
2- در موارد اسهال شدید هم برای جبران املاح و آب بدن از "او . آر . اس" استفاده کنید.
3-از خوردن سبزیجاتی که از شستشوی بهداشتیش اطمینان ندارید ، خودداری کنید. (کلاً از سبزی و سالاد سلف نخورید!)

آخرین ویرایش:

salehi.com

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
پَه نَه پَه ، این همه راه آوردنمون ماهشهر، می فرستن سر کلاس که یکی بیاد برامون لالایی بگه، بخوابیم!

:biggrin::biggrin::biggrin::biggrin:

این مسخره بازی ها و نظام برگزاری آزمون هیچ وقت ما رو راحت نمی ذاره. تا حالا نشده دو کلام چیر یاد بگیریم بدون اینکه استرس جواب پس دادنش تو امتحان رو داشته باشیم. تف تفففف.

DARKANGEL

عضو جدید

سلام دوست عزیز منم یک ماهه کامل شایدم بیشتر مسجد سیلمان مشغول کار و دوره آموزشی هستم ولی هنوز حقوق نگرفتم کارشناسی ام ... میشه بگید چه تاریخی حقوق دریافت کردید ؟؟؟

one_1

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام و ممنون از اطلاع رسانی شما
با توجه به این چیزا که گفتی هیچ مسولی از طرف پارس اونجا نیست یا نمیشه به نحوی اعتراض کرد؟چون این شرکت خصوصی هست قطعا پول زیادی بابت برگزاری این دوره ها می گیره و باید جوابگو باشه
به نظر شما بهتر نیست این چیزا رو به خود مسولین پارس هم بگید(یا نکنه گفتید هیچ اثری نداشته!!!!!:surprised:)

خواهش ميکنم
چرا نماينده ها هستن اما دائم نيستن يا اگه باشن در جريان کلاسا نيستن چون اگه بگيم این چه کلاسيه که گذاشتين ؟ ميگن ما تقصيری نداريم این چيزی که هميشه رسم بوده!
همه ی این چيزا منعکس شده ! اما کو گوش شنوا؟؟؟؟ (مثلا دو هفته اول فقط پرتقال با غذا ميدادن! که اینقد گفتيم متنوعش کنيد فقط موز رو جايگزينش کردن! يعنی بازم تک ميوه اس!) يا سرويسا رو روزايی که نماينده ها بودن خوب ميکردن بقيه روزا خوب نبود که البته خدارو شکر این يکيو خوب کردن

بالا