[ مصاحبه ی علمی-عقیدتی شرکت نفت ] سایت آزمون: azmoon.nioc.ir

essinem

عضو جدید
سلام
دوست عزیز جواب گزینش شما اومده؟
از دوستان مناطق کسی هست که جواب گزینشش نیومده باشه؟
من امروز تماس گرفتم هسته گزینش گفتن شنبه آینده تماس بگیر!
بله اومده خیلی وقته که اومده من مشکلی ندارم فقط و فقط منتظر دعوت از طرف شرکتم

babakv

عضو جدید
یکی از دوستام تو همین چند روزه یه سر زده بود شرکت نفت و گاز پارس (تهران)، می خواسته که آموزشیش رو عقب بندازه، موافقت کردن و بهش گفتن: تو مرداد ماه که به علت تقارن با ماه مبارک رمضان(31 تیر=1رمضان) اعزام به آموزشی نداریم، پس ایشالا میره واسه شهریور. یعنی گروه سوم 1 شهریور اعزام میشن(طبق گفته اعتمادی - نیروی انسانی). حالا معلوم نیست تکلیف گروه دوم(اعزامی 1 تیر) که باید دوره دوم آموزشی رو تو ماه رمضون پشت سر بذارن، چی میشه!

خب این هم خبر خوبیه و هم بد!

از لحاظ اینکه باید بیشتر انتظار کشید، خیلی بده و عذاب آور. حالا اگه لااقل لیست گروه سوم رو هم اعلام میکردن خوب بود، تا بچه ها تکلیف خودشون رو بدونن. کسی که تو گروه چهارم هست، سه ماه فرصت داره که می تونه یه برنامه ریزی کوتاه مدت داشته باشه.

از طرف دیگه ماه رمضون سختی های خودش رو داره مخصوصا که مقارن باشه با روزهای اول کار(آموزشی). همچنین کنار خونواده بودن تو لحظات سحر و افطار یه صفای دیگه ای داره.

بابا چه خر تو خریه این شرکت !!!!
همین دیروز داوری بهم گفت اول مرداد اعزام داریم !!!
نمیدونیم حرف کیو باور کنیم !!!:confused:

palou

عضو جدید
اقا به این سامانه 30006473 شرکت پیامک زدم جواب دادن تیر یا مرداد در خدمت شما هستیم.بچه ها روی این پیامک میشه حساب کرد یا زنگم بزنم؟ممنون

one_1

عضو جدید
کاربر ممتاز
امروز از بانک ملت اومدن ، مدارکمونو گرفتن که برامون حساب باز کنن.
خدا رو شکر این سری عکس نخواستن!
:biggrin:

دستشون درد نکنه . :smile:چه لحظه قشنگیه این لحظه.

نه بابا شماها هم دلتون خوش ِ ها !!!!! حساب باز کردن اما 15 تومن هم ازمون گرفتن! جای اینکه پول بدن پول ميگيرن! فک کنم دو روز ديگه بايد خودمون حقوق بچه هارو جور کنيم:biggrin:

roseperfume2007

عضو جدید
اقا به این سامانه 30006473 شرکت پیامک زدم جواب دادن تیر یا مرداد در خدمت شما هستیم.بچه ها روی این پیامک میشه حساب کرد یا زنگم بزنم؟ممنون

تیر یا مرداد؟؟؟؟؟؟؟؟؟

اونایی که تیر هستن که خیلی وقته اعلام شدن

به نظر من روی حرف هیچ کس نمیشه حساب کرد.فقط وقتی زنگ زدن که بیاین اونوقت مطمن باش

در ضمن شهریور هم هست

ho_a

عضو جدید
سلام به دوستان و به همگی قبول شده ها تبریک میگم.
بچه ها من یه سوال داشتم. من میخوام برم سربازی(ارشد مهندسی مکانیک دارم). امید وارم بعد از اتمام دوره من دوباره نفت آزمون برگزار کنه. میخوام بدونم از کجا میشه اطلاعاتی در مورد آزمونش بدست آورد که از چی سوال میدن. بعدشم اینکه یکی از دوستام(با لیسانس مکانیک) پارسال سر مصاحبه رد شد. میگفت همش پارتی بازیه؟ واقعا آزمون نفت هم آشنا بازیه یا اینکه چون قبول نشد این حرفو میزد؟!!

mirara

عضو جدید
سلام
از دوستانی ک ماهشهر هستن میشه جواب بدین
1-اونجا توالت فرنگی هستش؟
2-برای رفتن ب کلاسا باید با ماشن برین یا همونجاست؟
3-پول نقد چقد همرامون باشه؟اونجا عابربانک چه بانکی هست؟
4-بلیط رفت و برگشتی ک دادن از ماهشهره؟

salehi.com

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
بچه ها من یه سوال داشتم. من میخوام برم سربازی(ارشد مهندسی مکانیک دارم). امید وارم بعد از اتمام دوره من دوباره نفت آزمون برگزار کنه. میخوام بدونم از کجا میشه اطلاعاتی در مورد آزمونش بدست آورد که از چی سوال میدن. بعدشم اینکه یکی از دوستام(با لیسانس مکانیک) پارسال سر مصاحبه رد شد. میگفت همش پارتی بازیه؟ واقعا آزمون نفت هم آشنا بازیه یا اینکه چون قبول نشد این حرفو میزد؟!!

سلام. ممنون دوست عزیز
تو آزمون نفت سال 90 منابع کارشناسی و کارشناسی ارشد یکی بود و برای رشته مکانیک به شرح زیر:
ترمودینامیک ۱ و ۲ – مکانیک سیالات ۱ و ۲- انتقال حرارت ۱ و ۲ – استاتیک/ مقاومت مصالح- دینامیک و ارتعاشات- تأسیسات حرارتی و برودتی(جمعا 70 سوال)
منابع عمومی هم شامل:
مواد عمومی آزمون شامل ادبیات فارسی (۱۰ سؤال)، زبان انگلیسی (۱۰ سؤال) و دانش کامپیوتر (۱۰ سؤال) بوده (جمعاً ۳۰ سؤال)

به نظر من(تا اونجایی که من سوالات رو یادم میاد) منبع اصلی سوالات آزمون نفت، سوالات آزمون کارشناسی ارشد سال های گذشته بود. لااقل در رشته مهندسی عمران.

در مورد مصاحبه هم عرض کنم به نظر من هیچ جای پارتی بازی نبود. معمولا 3 الی 4 نفر مصاحبه کننده بودن که از دروس تخصصی و مفاهیم اساسی رشته، زبان و کامپیوتر، نرم افزارهای عمومی(word excel) و نرم افزار های تخصصی رشته (خودتون بهتر میدونین) سوال می پرسیدن. سوالات هم در رشته مهندسی عمران همگی معقول بود. به جز مواردی که اعداد آیین نامه ای رو ازت می پرسیدن!

چون تو این تاپیک دیگه بحث آزمون نیست و بچه ها همه در مرحله استخدامی هستن، دیگه بیشتر ار این ادامه نمیدم ولی به صورت پیام خصوصی هر سوال دیگه ای داشتی در خدمتتون هستم.
اینم لینک اطلاعیه آزمون 90.
http://www.iranpetrotech.com/recrutement/راهنمای-آزمون-استخدامی-شرکت-ملی-نفت-ای

آخرین ویرایش:

arthas

عضو جدید
یکی از دوستام تو همین چند روزه یه سر زده بود شرکت نفت و گاز پارس (تهران)، می خواسته که آموزشیش رو عقب بندازه، موافقت کردن و بهش گفتن: تو مرداد ماه که به علت تقارن با ماه مبارک رمضان(31 تیر=1رمضان) اعزام به آموزشی نداریم، پس ایشالا میره واسه شهریور. یعنی گروه سوم 1 شهریور اعزام میشن(طبق گفته اعتمادی - نیروی انسانی). حالا معلوم نیست تکلیف گروه دوم(اعزامی 1 تیر) که باید دوره دوم آموزشی رو تو ماه رمضون پشت سر بذارن، چی میشه!

خب این هم خبر خوبیه و هم بد!

از لحاظ اینکه باید بیشتر انتظار کشید، خیلی بده و عذاب آور. حالا اگه لااقل لیست گروه سوم رو هم اعلام میکردن خوب بود، تا بچه ها تکلیف خودشون رو بدونن. کسی که تو گروه چهارم هست، سه ماه فرصت داره که می تونه یه برنامه ریزی کوتاه مدت داشته باشه.

از طرف دیگه ماه رمضون سختی های خودش رو داره مخصوصا که مقارن باشه با روزهای اول کار(آموزشی). همچنین کنار خونواده بودن تو لحظات سحر و افطار یه صفای دیگه ای داره.
اگه واقعا راست گفته باشه ،چی بگم دیگه . بعیدم نیست ، چون دوست منم که 1 ماه قبل رفته بود بهش گفته بودن آخرین گروه احتمالا مهر اعزام میشن.
:w22::w22::w22::w22::w22::w22::w22::w22::w22::w22::w22::w22::w22::w22::cry:
آره اینجوری حال مسکینان رو هم بهتر درک می کنیم . و فیض بیشتری می بریم .
انگار فقط دنبال بهانه هستن که یه مدت دیرتر بفرستنمون .

arthas

عضو جدید

پارتی چیه . ملتم فقط بلدن توجیه کنن . اگه بپرسی میبینی هیچ کدوم از بچه های این تاپیک پارتی نداشتن . شاید کمی باشه اما اینجور نیست که همش پارتی بازی باشه . تو مصاحبه اما بعضی وقتا عدالت رعایت نمیشه و از بعضیا سوالای خوب و از بعضیا سوالای سخت می پرسن .

karim1362

عضو جدید
از بچه هایی که تو تکمیل ظرفیت قبول شدن کسی نیست ؟ حالا باید چکار کنیم ؟ فقط اسممون رو زدن تو سایت که قبول شدیم . خوب بعدش ؟ بامون تماس میگیرن ؟ باشون تماس بگیریم ؟ چکار کنیم ؟

مبارک باشه، شما کجا قبول شدی؟کدام شرکت؟

ho_a

عضو جدید
سلام. ممنون دوست عزیز
تو آزمون نفت سال 90 منابع کارشناسی و کارشناسی ارشد یکی بود و برای رشته مکانیک به شرح زیر:
ترمودینامیک ۱ و ۲ – مکانیک سیالات ۱ و ۲- انتقال حرارت ۱ و ۲ – استاتیک/ مقاومت مصالح- دینامیک و ارتعاشات- تأسیسات حرارتی و برودتی(جمعا 70 سوال)
منابع عمومی هم شامل:
مواد عمومی آزمون شامل ادبیات فارسی (۱۰ سؤال)، زبان انگلیسی (۱۰ سؤال) و دانش کامپیوتر (۱۰ سؤال) بوده (جمعاً ۳۰ سؤال)

به نظر من(تا اونجایی که من سوالات رو یادم میاد) منبع اصلی سوالات آزمون نفت، سوالات آزمون کارشناسی ارشد سال های گذشته بود. لااقل در رشته مهندسی عمران.

در مورد مصاحبه هم عرض کنم به نظر من هیچ جای پارتی بازی نبود. معمولا 3 الی 4 نفر مصاحبه کننده بودن که از دروس تخصصی و مفاهیم اساسی رشته، زبان و کامپیوتر، نرم افزارهای عمومی(word excel) و نرم افزار های تخصصی رشته (خودتون بهتر میدونین) سوال می پرسیدن. سوالات هم در رشته مهندسی عمران همگی معقول بود. به جز مواردی که اعداد آیین نامه ای رو ازت می پرسیدن!

چون تو این تاپیک دیگه بحث آزمون نیست و بچه ها همه در مرحله استخدامی هستن، دیگه بیشتر ار این ادامه نمیدم ولی به صورت پیام خصوصی هر سوال دیگه ای داشتی در خدمتتون هستم.
اینم لینک اطلاعیه آزمون 90.
http://www.iranpetrotech.com/recrutement/%D8%B1%D8%A7%D9%87%D9%86%D9%85%D8%A7%DB%8C-%D8%A2%D8%B2%D9%85%D9%88%D9%86-%D8%A7%D8%B3%D8%AA%D8%AE%D8%AF%D8%A7%D9%85%DB%8C-%D8%B4%D8%B1%DA%A9%D8%AA-%D9%85%D9%84%DB%8C-%D9%86%D9%81%D8%AA-%D8%A7%DB%8C

ممنون از اینکه جواب دادی. به نظرت تا یکی دو سال دیگه هم آزمون برگزاز میکنن. آخه این خدمت پدمونو در آورده!!

palou

عضو جدید
2 هفته پیش پیامک زدم اونام جواب دادن تیر یا مرداد.این طور نبود که خودشون بهم پیامک بزنن:(

ehsan6472

عضو جدید
ممنون از اینکه جواب دادی. به نظرت تا یکی دو سال دیگه هم آزمون برگزاز میکنن. آخه این خدمت پدمونو در آورده!!
شرکت نفت هر ساله نیرو میگیره
واگر یک سال نگیره سالی دیگش تقریبا دوبرابر میگیره

آخرین ویرایش:

salehi.com

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز

خواهش می کنم، وظیفه است. والا چی بگم، کاملا به سیاست های دولت بستگی داره. اگه اشتباه نکنم آزمون قبلی نفت و گاز طرف های سال 85، 86 بوده. ولی امسال هم قرار دوباره آزمون باشه. به نظر من شما به انتظار شرکت نفت نشین. ما به انتظار نشستیم، الان یکساله فقط از تاریخ آزمون که منتظریم. اگه بخوام زمان شایعات و اعلامیه های قبل آزمون رو هم حساب کنم. تقریبا دو سال میشه!! دوستام میگفتن اینقدر پروسه استخدامی طول میکشه من باورم نمیشد.
به نظر من شما پس از سپری کردن دوران اجباری! به دنبال کار باش تا ایشالا نفت دوباره آزمون بگیره.

jagzira

عضو جدید
مرسی از دوستان
از بچه های دوره اول ماهشهر انتظار می رود اطلاعات بیشتری از خودشون برا بچه ها بذارند.;)

safir.elc

عضو جدید
سلام به همه
بچه های ماه شهر
یک سوال داشتم
بلیط رفت و برگشت هواپیماتون از همون فرودگاه ماهشهر و هواپیمای شرکت اوکی شده یا ؟؟؟

MiSs.

عضو جدید
سلام
از دوستانی ک ماهشهر هستن میشه جواب بدین
1-اونجا توالت فرنگی هستش؟
2-برای رفتن ب کلاسا باید با ماشن برین یا همونجاست؟
3-پول نقد چقد همرامون باشه؟اونجا عابربانک چه بانکی هست؟
4-بلیط رفت و برگشتی ک دادن از ماهشهره؟

:biggrin:چه انتظاراتي دارن دوستان

fasele111

عضو جدید
سلام .از بچه های کاردانی برق مناطق کسی هست که رفته باشه آموزشی یا بهش زنگ زده باشند؟؟؟؟من هروقت زنگ میزنم مناطق میگه تا چند روز دیگه باهاتون تماس میگیریم...نمیدونم این چند روزشون کی تموم میشه...کسی خبر داره باز کی دعوت میکنند واسه آموزشی؟؟؟

sarab_m

عضو جدید
بچه ها من یه سوالی داشتم ، آزمونی که شما دادین فقط جذب نیروی مرد بود ، یا خانوما هم توی آزمون شرکت کردن؟

بالا