[ مصاحبه ی علمی-عقیدتی شرکت نفت ] سایت آزمون: azmoon.nioc.ir

امیدی

عضو جدید
واااهههههههههه !!!!! این همه رو توضیح بدم؟!!! miss جان شما که خودت استادی!! یه لطف کن خودت توضیح بده بنده هم تا جاییکه بلدم به روی چشم!![/QUOTE
من این هفته سرکار نبودم گزارش ماهیانه مونده فردا هم باید برم سرکار در ثانی نت شرکت ما رو قطع کردن،شما هر چقدر میتونید توضیح بدید بقیه رو وقتی هد شدم خودم واسشون توضیح میدم:Dآقای کیان در نبود شما حس ریاست گرفتیم:lol:

نت شرکت ما هم قطع در ضمن شاید کسی دوست نداشته باشه توضیح بدم :d اگه دوستان بخوان چشم .هر چی شما بگی رئیس؟؟؟!!!( چش کیانو دور دیدی ها؟؟)

starshid

عضو جدید
اگه میشه یه مقدار در مورد کار بچه های ابزاردقیق توضیح بدین آقای امیدی.
قاعدتا نباید یه جا ساکن باشن . درسته؟

MiSs.

عضو جدید
4968431

نت شرکت ما هم قطع در ضمن شاید کسی دوست نداشته باشه توضیح بدم :d اگه دوستان بخوان چشم .هر چی شما بگی رئیس؟؟؟!!!( چش کیانو دور دیدی ها؟؟)[/QUOTE]
رئیس نه مدیر:whistle:( بنده :w02:آقای کیان اینا)

امیدی

عضو جدید
اگه میشه یه مقدار در مورد کار بچه های ابزاردقیق توضیح بدین آقای امیدی.
قاعدتا نباید یه جا ساکن باشن . درسته؟

خوب شروع شد !!

ایین میس خانم هم کار واسمون تراشید ها!!؟؟

و اما بچه های ابزار دقیق :

همونطور که می دونید شما با برق زیاد بالای سرو کار ندارید نهایت 18 ولت؟!!!

از مهمترین کارای شما رفع مشکلات dcs و esd هست
فورس و آن فورس کردن سوئیچ های عملیاتی
بقیشو فردا میگم احضار شدم:cry:

شب خوش

MiSs.

عضو جدید
سلام دوستان عزیز خودم
بااینکه خودم پالایشگاه آبادان افتادم ولی خداشاهده اعصابم ریخته بهم واسه بقیه بچه های پخش وپالایش(لاوان و بندارعباس)
:wallbash::wallbash:
از حقتون دفاع کنید هرطور که شده.
متاسفانه هیچ کاری نمیشه کرد مجبوراً امضا کنن اگه انصراف بدن فکر کنم دیگه نتونن تو آزمون شرکت کنن

MiSs.

عضو جدید
خوب شروع شد !!

ایین میس خانم هم کار واسمون تراشید ها!!؟؟

و اما بچه های ابزار دقیق :

همونطور که می دونید شما با برق زیاد بالای سرو کار ندارید نهایت 18 ولت؟!!!

از مهمترین کارای شما رفع مشکلات dcs و esd هست
فورس و آن فورس کردن سوئیچ های عملیاتی
بقیشو فردا میگم احضار شدم:cry:

شب خوش
یکی از مهمترین کارای بچه های ابزار دقیق تریپ تجهیزاته ;)

hamed_majhool

عضو جدید
کاربر ممتاز
متاسفانه هیچ کاری نمیشه کرد مجبوراً امضا کنن اگه انصراف بدن فکر کنم دیگه نتونن تو آزمون شرکت کنن

نه بابا این چه حرفیه...انصراف هرکسی برای نرفتن به نفت یا پالایش ربطی نداره به اینکه طرف نتونه دیگه آزمون استخدامی شرکت کنه

one_1

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام واقعاً رستم بود..این هفته که آقایون میان مناطق معلوم میشه،از این ستون به اون ستون فرجه اگرم نشد که حکمته..
اطلاعات درمورد پست هایی که ممکنه در آینده به دوستان بدن،البته همه نوبتکاری میرن حالا از تعمیرات گرفته که خودش شامل ابزار دقیق ،آنالایزر،مکانیک،ماشینری،..میشه تا بهره برداری که شامل سر شیفت ،بردمن,سایت من ،سمپل من،کارگر سایت و.. توضیح بدید .البته ممکنه یه سری برن پست های ستادی :مرکز اسناد،تدارکات،بازرسی فنی(خوردگی؛جوش؛..)بازرگانی،کنترل تولید،تضمین کیفیت،آزمایشگاه و...
لطف کنید در مورد مشاغلی که یه مهندس میتونه تو صنعت خدمت کنه اطلاعاتی برای اون دسته از دوستان که بی اطلاع هستند درج کنید..
تو دوره آموزشی هر کس بهترین نمره ها رو بگیره و خوش تر بدرخشه پست بهتری میگیره .به یاد داشته باشید که کار شما به هیچ عنوان خستگی جسمی نداره فقط از نظر روحی تحلیل میرید و دچار روزمرگی میشید و با دوستی و صمیمیت میتونید این موضوع رو کمرنگ تر کرد:gol:

ببخشيد شما از این قسمتی که قرمز کردم مطمئنيد؟؟؟؟
آخه به ما گفتن ماها عملياتی هستيم نه ستادی!!!

reza 68

عضو جدید
سلام.بچه هایی که رفتند تهران طب صنعتی،اگه طب رو بتونیم 2 روزه تمومش کنیم،روز دوم ساعت چند کارامون تموم میشه؟(میخوام بلیط بگیرم)

blackberry35

اخراجی موقت
آقا جان همچنان خبری از تکمیل ظرفیت نیست 24 ساعت دیگر تا اعلام نتایج

صفحه اصلی
مشاهده نتایج آزمون
خروج
پایگاه اطلاع رسانی آزمون استخدامی شركت ملي نفت ايران و شركت ملي پالايش و پخش فرآورده هاي نفتي ايران

** قابل توجه داوطلبانی که به مرحله مصاحبه استخدامی راه یافته اند **

* اطلاعیه مهم در خصوص اعلام نتایج شركت پالایش و پخش *

<<<
جهت اطلاع از نتیجه مصاحبه از لینک "مشاهده نتایج آزمون" استفاده کنید >>>

داوطلبان شرکت کننده در مصاحبه های استخدامی شرکت ملی پالایش و پخش، جهت کسب هر گونه اطلاع، پرسش و ... صرفا
با نشانی ذیل مکاتبه نمايند :
تهران - خیابان آیت اله طالقانی - روبروی ساختمان مرکزی بنیاد شهید
نبش کوچه خوشبختی - تامین نیروی انسانی شزکت ملی پالایش و پخش

توضيحات درباره نتايج داوطلبان شركت ملي نفت ايران:
1. رتبه هاي اعلام شده بر اساس مجموع نمرات آزمون كتبي و مصاحبه استخدامي داوطلبان مي باشد.
2. پردازش نمرات پس از كسر سهميه 25 درصد بنياد شهيد، بر اساس سهميه هاي چهارگانه (5 درصد ايثارگران - 50 درصد بومي خوزستان - 50 درصد بومي بوشهر - آزاد ) بوده است. بر اين اساس هر داوطلب در صورت دارا بودن سهميه، ابتدا در سهميه مورد نظر پردازش گرديده و در صورت عدم قبولي پس از كسر امتيازات مربوط به سهميه اوليه به ساير گروه ها منتقل گرديده و مجددا نمرات پردازش مي گردد.
3. طبق ضوابط كسب نمره مصاحبه زير 40 بمنزله مردود قطعي داوطلب خواهد بود.
4. اعلام تکمیل ظرفیت در برخی از رشته ها در دست بررسی می باشد. تكميل ظرفيت استخدامي بر اساس سهميه هاي 4 گانه فوق بوده و در صورت وصول لیست نهائی، نتایج متعاقبا از طریق همین پایگاه اعلام خواهد شد.
5. هرگونه اطلاع رساني در خصوص وضعيت داوطلبان صرفا از طريق همين پايگاه اينترنتي بوده لذا خواهشمند است از هرگونه مراجعه حضوري و تماس تلفني خودداري گردد.

اداره تامين نيروي انساني شركت ملي نفت ايران

آخرین ویرایش:

hiby

عضو جدید

این دیگه چه قانونیه ؟؟

هرکی انصراف بده نمیتونه تو آزمون های بعدی شرکت کنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟

مگه کنکور سازمان سنجشه؟؟؟؟؟؟؟؟

majid2798

عضو جدید
سلام به همگی
بچه ها امروز یکی یه چیزی بهم گفت که یه خورده نگرانم کرد.
گفت شماهایی که پارس و فلات و .. هم قبول شدین اول بیمه تامین اجتماعی میشین(تا زمانی که پیمانی هستین)،بعد ازینکه رسمی شدین میرین زیر نظر صندوق بازنشستگی و بیمه نفت.

دوستانی که اطلاعات بیشتری دارن بگن حقیقت داره ؟؟؟؟؟:cry:

ضمنا جناب امیدی ممنون از اطلاعاتت در مورد ابزار دقیق.
بیشتر بگو منم گرایشم کنترله آخه

kuwait

کاربر فعال
سلام به همگی
گفت شماهایی که پارس و فلات و .. هم قبول شدین اول بیمه تامین اجتماعی میشین(تا زمانی که پیمانی هستین)،بعد ازینکه رسمی شدین میرین زیر نظر صندوق بازنشستگی و بیمه نفت.

سلام دوست عزیز این حرفی که دوستتون زده درست نیست
چون خودم از معاونت نیروی انسانی و شرکت مناطق نفتخیز ونفتوگاز پارس داخل نمایشگاه در این مورد پرسیدم شرکت های مناطق و پارس گفتن از لحظه ای که شروع بکار میکنی میرین زیر نظر نفت(بیمه و...)
الانم که دوست من پالایشگاه شازنده هم که از اواخر اسفند رفته سر کار بیمه نفت داره

majid2798

عضو جدید
سلام دوست عزیز این حرفی که دوستتون زده درست نیست
چون خودم از معاونت نیروی انسانی و شرکت مناطق نفتخیز ونفتوگاز پارس داخل نمایشگاه در این مورد پرسیدم شرکت های مناطق و پارس گفتن از لحظه ای که شروع بکار میکنی میرین زیر نظر نفت(بیمه و...)
الانم که دوست من پالایشگاه شازنده هم که از اواخر اسفند رفته سر کار بیمه نفت داره

خوب خدارو شکر:thumbsup2:

من خودمم به این بنده خدا گفتم که اینطوری نیست اما هی اصرار داشت که اول تامین اجتماعیه بعد نفت میشه.

hasan_dalir

کاربر فعال
سلام.بچه هایی که رفتند تهران طب صنعتی،اگه طب رو بتونیم 2 روزه تمومش کنیم،روز دوم ساعت چند کارامون تموم میشه؟(میخوام بلیط بگیرم)
سلام دوست عزیز
اگه همه کارهاتو روز اول به موقع انجام بدی روز دوم تا ساعت 2 تموم میشی
بدرود

n@91

عضو جدید
سلام.آقای "امیدی"خیلی خوشحال شدم که برگشتین،ببخشیدیه سوال داشتم:۱-کاریک تکنسین تعمیرات الکترونیک توشرکت چیه؟ممنون میشم اگه جواب بدین

ehsan6472

عضو جدید
سلام به همگی

دوست من هم که پالایشگاه آبادان افتاده قرارداد با نفته.

MiSs.

عضو جدید
این دیگه چه قانونیه ؟؟

هرکی انصراف بده نمیتونه تو آزمون های بعدی شرکت کنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟

مگه کنکور سازمان سنجشه؟؟؟؟؟؟؟؟
ببخشید نگفتم قانونه ،تصور خودم رو گفتم..
حق با آقای حامد مجهول هست وقتی شماره نفت گرفته باشی اگه انصراف بدید دیگه نمیتونید برگردید

_mahdi_

عضو جدید
سلام دوست عزیز
اگه همه کارهاتو روز اول به موقع انجام بدی روز دوم تا ساعت 2 تموم میشی
بدرود

پس من رکورد زدم . چون روز دوم ساعت 9 صبح تمام کارام تموم شد.

من جند روز به فروم سر نزدم . این جریان 300 نفر اول واسه اموزش نفت و گاز پارس چی شد؟

khalegh

عضو جدید
سلااااااااااااااام بر دوستان عزیز
من هنوز نه طب صنعتی دعوت شدم و نه مصاحبه عقدیدتی!!!!!! چند روز پیش هم که زنگ زدم فلات قاره گفت نگران نباش حتما باهات تماس می گیریم! ازشون در مورد ارتقای مدرک تحصیلی هم پرسیدم و گفتم که من بهمن 90 ارشد فارغ التحصیل شدم. چطور باید ارتقا بدم؟ گفتن که حتما باید رسمی بشی تا بتونی ارتقا بدی (یعنی بعد از 2 سال) :( . یعنی هیچ راهی نداره؟! از دوستان کسی اصلاع نداره که فرق موقعیت شغلی واسه لیسانسا و فوق لیسانسا تو شروع کار و جایی که میفتن واسه کار چقدر متفاوته؟ آخه من چند روز پیش واسه "سامانه استخدام نخبه شرکت نفت (http://eservice.mop.ir/)" هم با مدرک فوق لیسانس ثبت نام کردم.

_mahdi_

عضو جدید
سلام برهمگی
کسی هست همه کارهای استخدامیش (طب،تحقیقات محلی)انجام داده باشه ولی هنوزمصاحبه عقیدتی دعوت نشده باشه؟
البته مربوط به شرکت نفت وگازپارس منظورمه.
من 26بهمن طب انجام دادم،توهمون روزهم تحقیقات محلی اومده بودند محله مون،ولی هنوز مصاحبه عقیدتی دعوت نشدم.
دوستان پارسی اگرکسی ازاین موضوع اطلاعی داره،اطلاع رسانی کنه ممنون می شوم،

مگه طب صنعتی پارس از کی شروع شده بود که شما 26 بهمن تاریخ طب صنعتی تون بوده ؟

tak2750

عضو جدید
پس من رکورد زدم . چون روز دوم ساعت 9 صبح تمام کارام تموم شد.

من جند روز به فروم سر نزدم . این جریان 300 نفر اول واسه اموزش نفت و گاز پارس چی شد؟
فکر کنم رکورد دست من باشه.:biggrin:
روز اول ساعت 10 تموم کردم
و روز دو ساعت 10 رفتم و 11 تموم کردم

blackberry35

اخراجی موقت
14:52
1391/2/1
تکمیل ظرفیت ما منتظریم
در گفت و گوي nioc با عباس خنيفر:برنامه جذب نيروي انساني در شركت ملي نفت تشريح شد

مدير توسعه منابع انساني شركت ملي نفت ايران با اعلام اين خبر كه طي چند هفته آينده، كار جذب هزار نفر از ذخاير آزمون استخدامي سال گذشته انجام مي شود، افزود: بر اساس برنامه اعلامي از سوي دولت مبني بر ضرورت تبديل وضعيت نيروهاي پيمانكاري، تاكنون بيش از سه هزار و 700 نفر تبديل وضعيت شده اند.

عباس خنيفر در جريان هفدهمين نمايشگاه بين المللي نفت، گاز، پالايش و پتروشيمي، در يك نشست خبري با بيان اين مطلب افزود: از بين پنج هزار و 300 نفر نيروي پيمانكار شركت ملي نفت ايران كه بايد در فاز اول، تبديل وضعيت شوند، كار تبديل وضعيت بيش از سه هزار و 700 نفر انجام شده و باقي اين افراد نيز طي دو هفته اينده تبديل وضعيت خواهند شد.
وي متذكر شد: همچنين حدود 2 هزار نفر نيروي پيمانكار ديپلمه با حداقل 10 سال سابقه كار در اين شركت شناسايي شده اند كه به تدريج و پس از اتمام فاز اول، فرايند تبديل وضعيت آنان نيز به سرانجام مي رسد؛ همچنين قرار است تعدادي به اين فهرست افزوده شوند كه فهرست جديد هنوز به منابع انساني شركت ملي نفت ابلاغ نشده است.
مدير توسعه منابع انساني شركت ملي نفت ايران با اشاره به آزمون استخدامي سال گذشته، اظهار داشت: در آزمون سال گذشته براي جذب چهار هزار و 907 نفر هدفگذاري شده بود كه اين جذب به صورت كامل انجام نشد و حدود هزار نفر از تعهد باقي مانده اين برنامه از محل ذخاير آزمون استخدامي سال گذشته، طي دو هفته آينده با برگزاري پنل هاي مصاحبه، جذب شركت نفت خواهند شد.
خنيفر از برنامه پنجساله مديريت توسعه منابع انساني شركت ملي نفت ايتکمیل ظرفیت ما منتظریم ران براي جذب سالانه سه هزار نفر به طور ميانگين خبر داد و خاطرنشان كرد: در سال جاري اين روند همانند سال گذشته ادامه مي يابد و علاوه بر هزار نفر باقيمانده از تعهد آزمون استخدامي سال گذشته، آزمون استخدامي براي جذب نيروهاي جديد نيز طبق برنامه برگزار خواهد شد.
تکمیل ظرفیت
آقاجان در اینجا ازهمه کسانیکه توسط اینجانب کدورتی برای ایشان رخ داده حلالیت می طلبم
برای قبولی بنده ودیگر منتظران تکمیل ظرفیت دعا فرمایند

blackberry35

اخراجی موقت
اخبار
1391/1/27 يكشنبه

با اشاره به روند خصوصي‌سازي در پالايش و پخش؛[h=5]وضعيت استخدامي كاركنان پالايشگاه‌هاي واگذار شده تشريح شد‌[/h]همه شركت‌هاي واگذار شده در شركت ملي پالايش و پخش فرآورده هاي نفتي موظف به امضاي قرارداد با صندوق‌هاي بازنشستگي اين شركت شده اند تا كاركنان آنان پس از واگذاري نيز از حمايت‌هاي صندوق مذكور بهره‌مند باشند.
به گزارش پايگاه اطلاع‌رساني وزارت نفت(MOP)، مدير سابق توسعه منابع انساني شركت ملي پالايش و پخش فرآورده‌هاي نفتي ايران با توجه به پرسش‌هاي مكرر كاركنان درخصوص وضعيت استخدامي نيروي انساني شركت‌هاي واگذار به تشريح مطالبي پرداخت.

اسماعيل اميري با بيان اينكه مطابق با سياست‌هاي ذيل اصل 44 قانون اساسي و خط مشي و راهبردهاي كلان صنعت نفت، روند خصوصي‌سازي در شركت ملي پالايش و پخش فرآورده‌هاي نفتي با جديت در حال انجام است، گفت: در اين مسير طبق رهنمودهاي معاون توسعه منابع انساني و مديريت وزير نفت و مديرعامل اين شركت عمل مي‌شود.

وي افزود: به‌منظور برطرف‌شدن دغدغه‌خاطر و نگراني كاركنان شركت‌هاي واگذار شده يا در حال واگذاري، وضعيت كاري حقوق و ساير مزايا و طرح‌هاي رفاهي ايشان مورد توجه قرار گرفته و با هدف تعامل با واحدهاي ذيربط آن شركت‌ها، كارگروه‌هاي مربوط در ستاد تشكيل و وظيفه حمايت و پشتيباني از آنان را همچنان عهده‌دار هستند.

اميري با تاكيد بر اينكه اين راهكارها براي حمايت بيشتر از كاركنان صنعت نفت انجام شده است تا اهداف عاليه صنعت نفت و گاز كشور محقق شود، يادآور شد: تفكيك وظايف حاكميتي از تصدي‌گري، با رويكرد چابك‌سازي و تعديل سازمان‌ها به‌منظور دستيابي به كارايي و بهره‌روي بيشتر انجام شده است؛ با اين روش به ويژه عملياتي‌كردن منويات و فرمايشات مقام معظم رهبري در سال توليد ملي، حمايت از كار و سرمايه ايراني بيش از پيش تحقق خواهد يافت.

به گفته وي البته دولت نظارت خود را بر شركت‌هاي واگذار شده رها نخواهد ساخت و شركت‌هاي واگذار شده ملزم به رعايت استانداردهاي وزارت نفت، الزامات زيست‌محيطي، تامين به‌موقع كالا و مواد مورد نياز كشور خواهند بود.

اين مقام مسئول در تشريح مطلب ياد شده گفت: همه شركت‌هاي واگذار شده در پالايش و پخش با صندوق‌هاي بازنشستگي شركت پالايش و پخش تفاهم‌نامه امضا كرده‌اند تا كاركنان آنان پس از واگذاري نيز از حمايت‌هاي صندوق مذكور بهره‌مند باشند.

شرايط استخدامي كاركنان جذب شده از طرق آزمون

وي در خصوص وضعيت افرادي كه براي شركت‌هاي در حال واگذاري جذب مي‌شوند، افزود: هنگام برگزاري مصاحبه فني - تخصصي و همچنين تشريفات استخدام، به داوطلبان اعلام شده كه برخي شركت‌هاي فرعي در راستاي سياست‌هاي ذيل اصل 44 قانون اساسي به بخش خصوصي واگذار خواهند شد.

مدير سابق توسعه منابع انساني شركت ملي پالايش و پخش فرآورده‌هاي نفتي ايران در اين رابطه اظهار كرد: بنابراين به‌منظور جذب و استخدام نيروي انساني متخصص و كارآمد و با كيفيت در شركت‌هاي مشمول سياست‌هاي مورد اشاره، ستاد مديريت توسعه منابع انساني در راستاي سياست‌ها و راهبردهاي كلان همچنان همكاري و تعامل با شركت‌هاي مذكور را در اين زمينه خواهد داشت.

وي در خصوص روند واگذاري‌ها در شركت ملي پالايش و پخش تصريح كرد: در حال حاضر از مجموع 9 شركت پالايشي، شركت‌هاي پالايش نفت اصفهان، تبريز، لاوان و بندرعباس با واگذاري بيش از 50 درصد سهام به بخش غير دولتي واگذار و در سال‌جاري نيز شركت‌هاي پالايشي تهران، شيراز و كرمانشاه در ليست واگذاري قرار خواهند گرفت.

اميري در ادامه توضيح داد: البته عدم تغيير در حقوق و مزاياي كاركنان شركت‌هاي واگذار شده و همچنين فراهم‌آوردن تسهيلات رفاهي و تفريحي، جذب نيروي كارآمد و كيفي، تبعيت از مقررات صندوق بازنشستگي توسط ستاد همواره مورد اهتمام و رصد قرار دارد.

شرايط تبديل وضعيت كاركنان پيمانكاري

وي همچنين پيرامون وضعيت نيروهاي پيمانكاري تبيين كرد: بر اساس بخشنامه مقام عالي وزارت، انعقاد قرارداد مدت موقت با نيروهاي پيمانكاري واجد شرايط و داراي سه چراغ سبز با جديت و اهتمام ويژه توسط واحدهاي ذيربط در حال اتمام بوده با برگزاري نشست‌هاي تخصصي و كارشناسي و فراهم‌سازي تسهيلات و امكانات مربوطه، تشكيل شركت‌هاي تعاوني تحقق يافته است.

اميري در خصوص رسيدگي به وضعيت خانواده كاركنان پالايش و پخش گفت: اردوهاي مختلفي برنامه‌ريزي شده كه در اين اردوها همه موارد از جمله تفريحي، تربيتي و ورزشي مد نظر قرار مي‌گيرد كه پيشنهادات در اين خصوص مكتوب شده و به‌منظور جذب مجوزهاي لازم اعلام خواهد شد.

وي در رابطه با مشمولان طرح مسكن مهر صنعت نفت در شركت پالايش و پخش افزود: طرح مسكن صنعت نفت شامل همه كاركنان شاغل و جديد الاستخدام شركت‌هاي پالايشي و عملياتي دولتي و پالايش و پخش در صورت داشتن شرايط لازم مي‌شود.

بالا