[ مصاحبه ی علمی-عقیدتی شرکت نفت ] سایت آزمون: azmoon.nioc.ir

ayyub k

عضو جدید
امار قبولی به تفکیک رشته و مقطع

کاردانی
برق 32 نفر
شیمی 116 نفر
صنایع شیمیایی 147 نفر
مکانیک 35 نفر

کارشناسی
حسابداری 7 نفر
مهندسی برق 23 نفر
مهندسی شیمی 65 نفر
مهندسی مکانیک 13 نفر

کارشناسی ارشد
حسابداری 2 نفر
برق 2 نفر
مکانیک 1 نفر
شیمی 14 نفر

خوش به حال کاردانی های شیمی و صنایع شیمیایی :surprised::D

eh.ie

عضو جدید
چرا تو فایل اکسل مشخصات دوستان است.
زیاد جالب نیست.
اونا فکر نکردن یکی که یه مقدار کم از اکسل بدونه میبینه مشخصات و ...
ولی فرمول محاصبه نمره نیست!!!
به خاطر این نفت و گاز پارس سالار است.
حفظ حریم خصوصی از کار مهم تر است.
فقط نظر دادم.
تشکر.

m_tavakoli

کاربر فعال
دوستان فایل اکسل کلا مشکل داره برا همه هم همینطوره. شما بر اساس شماره ملی و شماره پرونده سرچ کنید میبینید که اطلاعاتتون با یه نفر دیگه اشتباه شده البته قسمتی از اطلاعات. برا درست شدنش هم از ستون ایکس (نمره مصاحبه) به بعد رو با اون نفر عوض کنید. متوجه شدین چه جوری؟:redface:

m_tavakoli

کاربر فعال
ولی خدایی شرکت پالایش و پخش کل اطلاعات شرکت کننده هاشو تو یه فایل اکسل در اختیار همه قرار داده . شماره خونه طرف رو هم میشه پیدا کرد!!!! حفظ حریم خصوصی در حد لالیگا!!!!!:biggrin: شاید بشه بعنوان یه دیتا بانک بفروشیمش!!!:smoke::smoke:

eh.ie

عضو جدید
دوست عزیز اکسل مشکل نداره.
تو اکسل و قتی سورت یا ترتیب انجام میدی
پیام میده که فقط در این ستون باشه یا بقیه را هم تحت اثر قرار بده ...
expand the selection
را بعد اینکه پیام داد
انتخاب کن.

masoud124

عضو جدید
دوستانی که مناطق نفت خیز جنوب هستن کسی شماره تلفن منابع انسانی رو نداره؟یادمه یه بار یکی از دوستان گذاشت ولی نمیدونم کدوم صفحست...این شماره تو برگه مصاحبه درج شده اگه کسی داره لطف میکنه اگه بگه..ممنون

تو سایت مناطق نفت خیز قسمت ارتباط با ما یک شماره هست زنگ که زدی بگو وصل کنید نیروی انسانی من زنگ زدم گفت واستون دعوت نامه ارسال میکنیم

one_1

عضو جدید
کاربر ممتاز
همچي ميگه كارت معافيم قديميه هركس ندونه فكر ميكنه ده سال پيش معاف شدي يا 30 سالته 4 سال ناقابل معاف شدي.:D
پس من چي بگم كارت معافيم مال سال هشتاده:eek:

مرد مؤمن ميدونی من تو این 4 سال چه پدری از مردم در آوردم با همين کارت؟ :دی اندازه سی سال باش پز دادم به اونايی که خدمت کردن :دی

one_1

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام به همه.کسی از فلات قاره خبری نداره؟هنوز خبری نشده؟
راستی،از کجا باید بفهمیم که تو تست اسپیرومتری مشکل نداریم یا داریم؟

ميری يه متخصص ريه 12 تومن ميری تو بعد که ميگی ميخوام تست بدم 20 تومن ديگه ميدی و تست ميدی و بعد بهت ميگه که چجوريه نتیجه اش

bahramps

عضو جدید
سلام دوستان منم قبول شدم مهندسی برق بندر عباس :) خیلی خوشحالم کلا پالایش و پخش 25 نفر برق گرفته!!! با وجود تاخیر در اعلام نتایج اما انصافا پالایش و پخش خیلی بهتر از نفت عمل کرد کل نمرات (اعم از کتب و مصاحبه و سهمیه و معدل و ...) توی یک فایل بصورت شفاف برای همه در دسترسه
درضمن دقیقا 50درصد قبول شدن

arash3566

عضو جدید
کاربر ممتاز
اميدوارم هرچه زودتر
همه بريم سركار و همكار بشيم
ولي قول بديم هميشه به اين تاپيك سر بزنيم و ياد اين روزها بيوفتيم كه چه دوران پر استرسي داشتيم و هيچوقت اين روزها را فراموش نكنيم .
بتونيم كساني كه هم شركتي هستيم همديگه را تو محل كار ملاقات كنيم
خدا را شكر اينجا همه باهم دوست و برادر هستيم و همه جنبه شوخي را دارن و تو اين 232 صفحه من نديدم كسي به كسي بي احترامي كنه و كسي از كسي ناراحت بشه
اميدوارم هميشه خوشحال و خندان باشيد
دوستتون دارم
;)
خاطره ی این تاپیک و دوستان گلی که به این تاپیک سر می زنن و اطلاعات ، احساسات ، ترس ها و امیدهامونو با همدیگه قسمت کردیم هیچ وقت فراموش شدنی نیست .
خیلی خوب میشه اگه بتونیم ارتباطمونو با همدیگه حفظ کنیم و این دوستی ها رو تقویت کنیم ! :gol::gol::gol:

arash3566

عضو جدید
کاربر ممتاز
  • 8- داوطلباني كه معافيت پزشكي دريافت داشته اند برگه استعلام معافيت و يك عدد كپي آنرا حتما به همراه داشته باشد.
راستی کسی می دونه این چیه؟استعلام چی؟برم نظام وظیفه بگم استعلام بهم بده؟

سلام. بچه ها بابت قبولی در مصاحبه تبریک میگم .
من یه سئوال بابت کارت معافی دارم. کارت های معافی سال 88 باید تعویض و هوشمند بشن. بخاطر همین من اصل کارت معافی فرستادم و الان فقط کپی کارتم دارم. البته موقع مصاحبه اصلش همرام بود و نشون دادم. نگرانم از اینکه روز طب صنعتی ایراد بگیرن. کسی از بچه همچین مشکلی نداره؟ نمی دونم باید چکار کنم. ممنون میشم راهنماییم کنین.
مرسی

راستی منم کارت معافيم قديميه (86) ماهم بايد عوض کنيم ؟ يا فقط 88 ای ها بايد عوض کنن؟؟؟؟؟؟؟؟

کلا باید باید همه عوض کنن (کارت جدیدکه مثل کارت تلفنه:biggrin:بگیریم)کارت معافی منم مربوط به سال86 می شه فکر کنم باید تا 10 اسفند عوض کنیم باز برای اینکه مطمئن بشی یه سر به پلیس +10 بزن

منم 86 گرفتم (کفالت) مگه باید عوض کنیم؟!؟! تاریخ که نداره!!!

همچي ميگه كارت معافيم قديميه هركس ندونه فكر ميكنه ده سال پيش معاف شدي يا 30 سالته 4 سال ناقابل معاف شدي.:D
پس من چي بگم كارت معافيم مال سال هشتاده:eek:

ماشالا همه توی این تاپیک معاف شدن، خوش به حالتون، من بیچاره 17 ماه آزگار عین ... خدمت کردم. :w41:
:wallbash:

arash3566

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستانی که بهتون از نفت و گاز پارس زنگ میزنن لطفا حرف اول فامیلی و رشته تونو تو تاپیک اعلام کنید که بقیه بچه ها بدونن تو چه موقعیتی هستن

همین الآن (چهارشنبه- ساعت 9 صبح) با من تماس گرفتن، گفتن روز یکشنبه 30 بهمن به آدرس خیابان دکتر فاطمی، نبش خیابان پروین اعتصامی ، شرکت نفت و گاز پارس ، قسمت تامین نیروی انسانی ، طبقه اول ، اتاق 113 مراجعه کنم.

لیسانس مکانیک هستم. فامیلی بنده هم با حرف " د " شروع میشه.

آخرین ویرایش:

tak2750

عضو جدید
مثل اینکه پالایش خیلی به بچه ها حال داده
من تا حالا نشنیدم کسی بگه که من رد شدم
بر عکس نفت که خیلی ها رو عزا دار کرد

hiby

عضو جدید
کلا باید باید همه عوض کنن (کارت جدیدکه مثل کارت تلفنه:biggrin:بگیریم)کارت معافی منم مربوط به سال86 می شه فکر کنم باید تا 10 اسفند عوض کنیم باز برای اینکه مطمئن بشی یه سر به پلیس +10 بزن

13 تومن بدیم که چی بشه؟ یه کارت تلفن بگیریم بندازیم گوشه خونه...؟؟ ما که پولمون به خارج رفتن نمیرسه گذرنامه هم نمیخاهیم..........آزمون های استخدامی هم همین 2گرمی!! بسه !!!

mo_re16

عضو جدید
بیست دقیقه پیش هم (چهارشنبه- ساعت 9:50 صبح) با من تماس گرفتن، از شرکت نفت و گاز پارس برای 30 بهمن، فامیلی من هم با حرف "ر" شروع میشه.

arash3566

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام به همه.کسی از فلات قاره خبری نداره؟هنوز خبری نشده؟
راستی،از کجا باید بفهمیم که تو تست اسپیرومتری مشکل نداریم یا داریم؟

شما میتونید به یه پزشک متخصص طب کار مراجعه کنید ، اونا تست اسپیرومتری براتون انجام میدن. فکر می کنم 2 سالی هست که اداره بهداشت مراکز صنعتی و شرکتها رو موظف کرده که قبل از انجام مراحل جذب، نیرو هاشونو برای معاینات پزشکی پیش یه متخصص طب کار مورد تایید اداره بهداشت بفرستن و با انجام معاینات و آزمایشات لازم مثل معاینه اسکلت بدن و ستون فقرات، چشم ، شنوایی سنجی ، اسپیرومتری و... و اعلام نظر پزشک یه برگه که نشون میده اون فرد توانایی جسمی لازم برای شغلی که قراره انجام بده رو داره بهش میدن. بنابراین این معاینات چیز عجیب غریبی نیست و همه جا انجام میشه. حتی از رانندگان (پایه یک) این تستها رو میگیرن و بهشون کارت سلامت میدن!
من خودم برای این جایی که کار می کنم قبلاً این تست ها رو انجام دادم.
اسپیرومتری هم به این صورته که با یه دستگاه کوچیک (که توی دست جا میشه) و به کامپیوتر وصل میشه ، حجم و قدرت تنفس شما رو اندازه می گیرن. شما ابتدا نفستو حبس می کنی ، بعد توی دهنی یک بار مصرف دستگاه فوت می کنی و این کار و 3 ، 4 بار انجام میدی و رابط نرم افزاری دستگاه نمودار حجم تنفس شما رو رسم میکنه که باید توی رنج خاصی باشه.
به همین سادگی!:D

حمید غضنفری

عضو جدید
بیست دقیقه پیش هم (چهارشنبه- ساعت 9:50 صبح) با من تماس گرفتن، از شرکت نفت و گاز پارس برای 30 بهمن، فامیلی من هم با حرف "ر" شروع میشه.

دوستان ممنون
اما رشته هاتون رو هم بزنین
بقیه بچه ها هم یادشون نره خبر بدن اگه بهتون زنگ زدن

بالا