[ مصاحبه ی علمی-عقیدتی شرکت نفت ] سایت آزمون: azmoon.nioc.ir

ehsan-control

عضو جدید
تهران تا11شهریورتعطیله.شماجزوگروه دومی (نفت وگازپارس)ازتهران؟؟؟؟؟عزیزگفتن فرداشنبه 11شهریورتماس بگیری با شرکت قسمت مسافرتش که بگن برای یکشنبه چه ساعتی بایدفرودگاه باشیم .شرکت خودش برامون بلیط رزروکرده.:smile:

من که منظورتو نفهمیدم.
من جزو اون افرادی هستم که قرار بود مهرماه اعزام بشیم به آموزش. اما هنوز هیچ خبری بهمون ندادن.
با توجه به اینکه اوج سفرهای تابستانی هفته آخر شهریوره،بعید میدونم بلیط گیر ماهایی بیاد که قراره 1 مهر ماهشهر باشیم.
برای همین باید از همین حالا به فکر باشیم که رزرو کنیم،اما هیچ خبری بهمون نمیدن.
نه میگن قطعا مهرماه هستید،نه میگن قطعا نیستید.
فقز میگن منتظر باشین.

دوستان اگه کسی خبری داره لطفا اعلام کنه،من که از نگرانی مردم دیگه

esmaeel381

عضو جدید
نگران بلیط نباش .. واسه ی ما که شرکت نگرفت و خودمون گرفتیم اومدیم.. قراره بعدن پولشو بدن.. تهران به ماهشهر 2 تا پرواز داره .. یکیش ماله هواپیمایی نفته که مخصوص کارمندای نفته و اصلن بلیطش رو نمیشه آزاد و از آژانس ها تهیه کرد.. یکی دیگه هم ماله هواپیمایی ایران ایرتور هست که یه صورت چارتر ه ! و فقط 2 و3 تا آزانس خاص تو تهران بلیطشو صادر میکنن .. برای رزرو هم چون چارتری هستش یک هفته قبل از پرواز لیستش باز میشه و زودتر از اون نمیشه بلیط رو تهیه کرد.. یعنی شما که میخوای اول مهر بیای ماهشهر از 24 ام میتونی بلیط رو از اون آزانس های خاص تهیه کنی..
اگه تلفن آژانس رو خواستی بگو برات بفرستم

Mohsen406

عضو جدید
سلام به تمام دوستان عزیز و گرامی
من امروز میرم آبادان که فردا صبح برم شرکت....
اگه خوبی بدی دیدین حلال کنید....
امیدوارم که تمامی بچه ها هرچه زودتر دعوت به کار بشن و همیشه براشون دعا میکنم که موفق باشن هر موقع که وقت کنم میام سر میزنم به این تاپیک که واقعا خیلی به من کمک کرد دست تمام بچه ها درد نکنه.
مواظب خودتون باشید.
خدانگهدار

احسان جان ان شا الله هر جا هستی شاد پیروز و سربلند باشی
حتما به این تاپیک سر بزن و ما رو در جریان اوضاع و احوال کارت بزار

esmaeel381

عضو جدید
من که منظورتو نفهمیدم.
من جزو اون افرادی هستم که قرار بود مهرماه اعزام بشیم به آموزش. اما هنوز هیچ خبری بهمون ندادن.
با توجه به اینکه اوج سفرهای تابستانی هفته آخر شهریوره،بعید میدونم بلیط گیر ماهایی بیاد که قراره 1 مهر ماهشهر باشیم.
برای همین باید از همین حالا به فکر باشیم که رزرو کنیم،اما هیچ خبری بهمون نمیدن.
نه میگن قطعا مهرماه هستید،نه میگن قطعا نیستید.
فقز میگن منتظر باشین.

دوستان اگه کسی خبری داره لطفا اعلام کنه،من که از نگرانی مردم دیگه

نگران بلیط نباش .. واسه ی ما که شرکت نگرفت و خودمون گرفتیم اومدیم.. قراره بعدن پولشو بدن.. تهران به ماهشهر 2 تا پرواز داره .. یکیش ماله هواپیمایی نفته که مخصوص کارمندای نفته و اصلن بلیطش رو نمیشه آزاد و از آژانس ها تهیه کرد.. یکی دیگه هم ماله هواپیمایی ایران ایرتور هست که یه صورت چارتر ه ! و فقط 2 و3 تا آزانس خاص تو تهران بلیطشو صادر میکنن .. برای رزرو هم چون چارتری هستش یک هفته قبل از پرواز لیستش باز میشه و زودتر از اون نمیشه بلیط رو تهیه کرد.. یعنی شما که میخوای اول مهر بیای ماهشهر از 24 ام میتونی بلیط رو از اون آزانس های خاص تهیه کنی..

esmaeel381

عضو جدید
بچه های pogc که الان رفتن عسلویه لطفا درباره ی خوابگاههایی که ما بچه های گروه سوم که الان ماهشهریم و توی عسلویه قراره تو اونا اسکان داده بشیم اگه اطلاعاتی دارن بدن ممنون میشم..

سائل

عضو جدید
بچه های pogc که الان رفتن عسلویه لطفا درباره ی خوابگاههایی که ما بچه های گروه سوم که الان ماهشهریم و توی عسلویه قراره تو اونا اسکان داده بشیم اگه اطلاعاتی دارن بدن ممنون میشم..

اسماعیل جان
چهار سوال:
1- گرایش و مقطع شما چیه؟
2- آیا بچه های کنترل هم در اعزام سوم حضور داشتند؟
3- با توجه به توضیحاتی که سایر دوستان در گروه های قبل از شرایط "ره آوران" دادند ،آیا بهبودی در نقایص اونجا پیش آمده؟
4- من دو روز پیش تو بانک ملت افتتاح حساب "سپرده قرض الحسنه الکترونیک" انجام دادم، به نظرت قبل از آمدن نیاز به انجام کار دیگری هست؟

در رابطه با محل اسکان در عسلویه سایر دوستان(داوود،آرش و...)قبلا توضیحاتی در اینجا بیان کرده اند. اگر توضیحات بیشتر می خواهی که از عهده من خارجه اما اگه لینک اون مطالب رو بخواهی می توانم برایت بگذارم.

ehsan-control

عضو جدید
یعنی فردا هم تعطیله ادارات ؟ یا فردا باز میشه؟؟

اگه باز بشه که بشه یه خبری از این مسئولین خواب مونده شرکت ما گرفت که خیلی خوبه

آخرین ویرایش:

delbarjoon

عضو جدید

سلام مهندس عزیز
یه لطفی کن این شماره آژانس رو بذار که مجبور نشیم از از اهواز بزیم ماهشهر
مرسی

takmilzarfiat

اخراجی موقت

سامانه ثبت نام فارغ التحصیلان ممتاز دانشگاهها

بسمه تعالی

نظر به سياستهای ابلاغی وزارت نفت در خصوص جذب دانش آموختگان ممتاز دانشگاهها از طريق ايجاد و راه اندازی سامانه جذب فارغ التحصيلان ممتاز، طی دو سال گذشته بر اساس اعلام نياز شركتها، متقاضيان واجد شرايط طی 5 مرحله حسب اولويتهای مترتب بر فرآیند بر اساس دستورالعمل و ضوابط پذيرش و استخدام نيروی انسانی در صنعت نفت، به جلسات مصاحبه فنی/ تخصصی دعوت گرديده و تعداد افراد مورد نياز جذب گردیده اند، ليكن با توجه به تعداد بسيار زياد فارغ التحصيلان و متقاضيان جذب در سامانه در قياس با نياز محدود صنعت نفت طی سالهای اخير، و در نتيجه بروز تأخير زمانی طولانی در فرآيند جذب و پاسخگویی نهايی، مقرر گرديده منبعد بر مبنای اعلام نياز شركتها و صدور مجوز جذب، فارغ التحصيلان ممتاز واجد شرايط نيز همانند ساير افراد فرصتی يابند تا بدون وقفه در آزمونهای استخدامی كه اطلاعيه های مربوطه از طريق رسانه های عمومی اطلاع رسانی خواهد شد، شركت نمايند.
لذا از تاريخ 22 مرداد 91 ثبت نام متقاضيان ممتاز در سايت متوقف شده است. بديهی است چگونگی ثبت نام و شرايط شركت دانش آموختگان ممتاز دانشگاهها در آزمونهای آتی صنعت نفت در قالب آگهی های استخدامی اطلاع رسانی خواهد شد. از همكاری و صبوری شما سپاسگزاريم.
برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت www.mop.ir و www.pmhr.ir بخش جذب دانش آموختگان ممتاز مراجعه فرمایید

esmaeel381

عضو جدید
اسماعیل جان
چهار سوال:
1- گرایش و مقطع شما چیه؟
2- آیا بچه های کنترل هم در اعزام سوم حضور داشتند؟
3- با توجه به توضیحاتی که سایر دوستان در گروه های قبل از شرایط "ره آوران" دادند ،آیا بهبودی در نقایص اونجا پیش آمده؟
4- من دو روز پیش تو بانک ملت افتتاح حساب "سپرده قرض الحسنه الکترونیک" انجام دادم، به نظرت قبل از آمدن نیاز به انجام کار دیگری هست؟

در رابطه با محل اسکان در عسلویه سایر دوستان(داوود،آرش و...)قبلا توضیحاتی در اینجا بیان کرده اند. اگر توضیحات بیشتر می خواهی که از عهده من خارجه اما اگه لینک اون مطالب رو بخواهی می توانم برایت بگذارم.

من لیسانس قدرت هستم..
این سری 23،4 تا برقی هستیم.. گرایشها هم قدرت و مخابرات و الکترونیک هست.
درباره ی شرایط اینجا ببین نه میتونم بگم خیلی بده نه خیلی خوبه ! یعنی میدونی بیشتر به نوع نگاه خودت بستگی داره.. اگه خیلی حساسی ممکنه یه سری نقایص زیاد به چشمت بیاد ولی اگه آدم
سختگیری نیستی در کل خوبه اوضاع.. مثلا روزای اول یه سری کمبودها بود مثلن دسشویی ها تمیز نبود،یکی 2 تا ازطبقات فن دسشویی اش خراب بود، و یه مشکلاتی اینچنینی .. ولی با صحبت با مسیولین اوضاع بهتر شد .. وضعیت غذا متوسطه.. و میشه گفت در حد سلف دانشگاهه !یعنی یکی 2 غذاش (غذا یکم سلیقه ایه) به نظر من خوردن نداره ! یه بوفه هم دم در خوابگاه هست یه سری خوردنی و تنقلات داره ولی واسه خرید بیشتر، میشه رفت شهرک بعثت( 15 دقیقه پیاده 3 دقیقه با ماشین) یا شهر جراحی (5 دقیقه با ماشین)
توی خوابگاه هم بعد از چند روز میز پینگ پنگ و فوتبال دستی ها رو توی طبقات گذاشتن.. 2،3 روز پیش کارت های درمان رو دادن (واسه دکتر رفتن تو این 2 ماه)، برای استخر و بدنسازی هم اسم نویسی کردن از بچه هایی که میخوان برن و قراره تو این هفته کارت ها صادر شه( محل استخر و سالن تو شهرک بعثته)
اتو و جاروبرقی هم هست توی هر طبقه(یک جارو و چندتا اتو).. وضعیت اتوبوس ها هم که برای انتقال به محل شرکت (که نیم ساعت با خوابگاه فاصله داره) استفاده میشه در حد درجه 1 نیست ولی باور کن مشکل خاصی هم نداره .. کولر دارن و صبح نیم ساعت باهاشون میری و عصر هم برمیگردی و اونطوری بد نیست که بعضی دوستن دوره های قبل میگفتن افتضاحه و...
در مورد حساب بانک ملت هم شماره ی حساب رو همرات داشته باش و اگه تا قبل از اومدن تونستی کارت عابرتم بگیری چه بهتر..
البته هنوز از ما شماره حساب رو نخواستن و قراره تو این هفته یه سری از مسیولین pogc بیان که کپی های مدارک رو بگیرن و قراردادهای پیمانی رو بهمون بدن و این کارا ..
بازم سوالی داشتی من در خدمتت هستم
(اون توضیحات اسکان عسلویه رو بذاری ممنون میشم)

farhangp86

عضو جدید
اینجا ره آوران
همه چی سوت و کور
صدای لیگ برتر تنیس بچه ها از تو راهرو اگه نبود حتما سکوت مرگ حاکم میشد
دوستان خبر جدید بذارن
مردیم از بس هی اومدیم بالا و سرک کشیدیم و هیشکی نبود

سلام خسته نباشید گرایشتون چیه؟
من گرایشم قدرته حدود 10 روز پیش زنگ زدم گفت که مهر ماه اعزامیم باهات تماس میگیریم ولی هنوز خبری نشده
الآن دوره آموزشی شامل چه دوره هایی هست و اینکه اوضاع غذا اونجا چطوره؟
با تشکر

mfd.online

عضو جدید

یعنی تو شهرهای دیگه بلیط برای ماهشهر گیر نمیاد ؟

takmilzarfiat

اخراجی موقت
دیگه نوبتی هم باشه نوبت بچه های تکمیل ظرفیت بیاند خودی نشون بدند

صفحه اصلی
مشاهده نتایج آزمون
خروج

پایگاه اطلاع رسانی آزمون استخدامی شركت ملي نفت ايران و شركت ملي پالايش و پخش فرآورده هاي نفتي ايران

اطلاعيه مهم در خصوص آخرين مرحله تكميل ظرفيت جذب شركت ملي نفت ايران
براي مردودين مصاحبه هاي استخدامي آبان و آذرماه سال 1390 كه تا كنون پذيرفته نشده اند

آخرين باقيمانده ظرفيت جذب نيروي انساني شركت ملي نفت از محل مجوز سال 1390 از دو طريق ذيل تكميل مي گردد:

الف- جهت تامين قسمتي از اين ظرفيت، تعداد 45 نفر از داوطلبان ذخيره كه در مجموع نمرات آزمون كتبي و مصاحبه استخدامي حد نصاب لازم را كسب نموده اند به عنوان پذيرفته شده نهايي به همان شركتي كه مصاحبه شده اند معرفي مي گردند.

ب- جهت تامين آخرين باقيمانده، براي بيش از 600 نفر از مردودين مصاحبه هاي استخدامي از تاريخ 25 لغايت 30 شهريور ماه سال جاري در دو حوزه تهران و ماهشهر در شركتهايي غير از محل اوليه مصاحبه استخدامي مجدد برگزار خواهد گرديد كه موارد حائز اهميت در اين خصوص به شرح ذيل مي باشد:

- صرفاً از داوطلباني كه در مرحله اول مصاحبه هاي استخدامي (آبان و آذرماه 90) شركت نموده ولي در نهايت پذيرفته نشده اند بر اساس تعداد نياز در هر يك از سهميه هاي استخدامي و رتبه بندي آزمون كتبي دعوت بعمل خواهد آمد.
- داوطلبان مربوطه جهت اطلاع از وضعيت دعوت به مصاحبه خود و مكان و زمان برگزاري مصاحبه مي توانند از تاريخ 13 شهريور ماه از طريق همين پايگاه اقدام نمايند.
- نتايج اين مصاحبه ها از نيمه دوم مهر ماه از طريق همين پايگاه اطلاع رساني خواهد شد.
- اين مصاحبه ها آخرين مرحله تكميل ظرفيت جذب بوده و بدين ترتيب موضوع آزمون استخدامي سال 90 شركت ملي نفت ايران به پايان مي رسد.

* نتایج تكميل ظرفيت *

<<<
جهت اطلاع از نتايج تكميل ظرفيت جذب شركت ملي نفت ايران "اينجا" را كليك كنيد >>>

اداره تامين نيروي انساني شركت ملي نفت ايران

شرکت ملی نفت ایران - اداره تامین نیروی انسانی (واحد کامپیوتر)

salehi.com

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
سلام
صبح روز شنبه 11 شهریور هست و من با چندتا از دوستام داریم میریم عسلویه. گرچه صحبت های هم بود(برخلاف قرار قبلی) مبنی بر اینکه ما بچه های جنوب هم مثل سایرین باید 12 ام بریم. به هر حال این بی نظمی و عدم اطلاع رسانی دقیق تو همه مراحل گریبان گیر ماست. حالا یه روز اونم واسه بار اول به کسی بر نمی خوره!
شنیده ها از گروه 1 حاکی از اینه که دسترسی به اینترنت دشواره، ولی نگران نباشین من حتما هر طوری شده شما رو از جزئیات اتفاقات اونجا مطلع می کنم(البته اگر مطلب قابل ذکری باشه). همچنین دوست من که تو خوده ساختمان شماره 1 نفت و گاز مستقر شده میگفت ما با لباس فرم نمی ریم سرکار، همینجوری عادی میریم. بابیلون اسرائیلیه نباید نصب کنید! و یه سری گیرهای الکی. حالا هیچ کدوم از سیستم هاشون هم به اینترنت وصل نیست، این بابیلون بنده خدا چطوری باید اطلاعات جاسوسی شده رو انتقال بده سرورش، خدا داند!!

من یه چیزی رو یادم رفت بگم برای گروه سوم که الان ماهشهر هستن. اساتیدی که تشریف میارن هر کدوم این اختیار رو دارن که کتابی رو سفارش بدن و ره آوران تهیه کنه. حالا شاید تو دروس عمومی زیاد جدی نباشه(به هرحال دوتا کتاب روانشناسی هم آدم بخونه بد نیست) ولی واسه دروس تخصصی بد نیست که به استادا بگین چندتا کتاب خوب براتون سفارش بدن. یه مو از تن خرس(ره آوران) کندن غنیمته.:D

takmilzarfiat

اخراجی موقت
دیگه نوبتی هم باشه نوبت بچه های تکمیل ظرفیت بیاند خودی نشون بدند

Click here to view the original image of 778x127px.
صفحه اصلی
مشاهده نتایج آزمون
خروج
پایگاه اطلاع رسانی آزمون استخدامی شركت ملي نفت ايران و شركت ملي پالايش و پخش فرآورده هاي نفتي ايران

براي مردودين مصاحبه هاي استخدامي آبان و آذرماه سال 1390 كه تا كنون پذيرفته نشده اند

آخرين باقيمانده ظرفيت جذب نيروي انساني شركت ملي نفت از محل مجوز سال 1390 از دو طريق ذيل تكميل مي گردد:

الف- جهت تامين قسمتي از اين ظرفيت، تعداد 45 نفر از داوطلبان ذخيره كه در مجموع نمرات آزمون كتبي و مصاحبه استخدامي حد نصاب لازم را كسب نموده اند به عنوان پذيرفته شده نهايي به همان شركتي كه مصاحبه شده اند معرفي مي گردند.

ب- جهت تامين آخرين باقيمانده، براي بيش از 600 نفر از مردودين مصاحبه هاي استخدامي از تاريخ 25 لغايت 30 شهريور ماه سال جاري در دو حوزه تهران و ماهشهر در شركتهايي غير از محل اوليه مصاحبه استخدامي مجدد برگزار خواهد گرديد كه موارد حائز اهميت در اين خصوص به شرح ذيل مي باشد:

- صرفاً از داوطلباني كه در مرحله اول مصاحبه هاي استخدامي (آبان و آذرماه 90) شركت نموده ولي در نهايت پذيرفته نشده اند بر اساس تعداد نياز در هر يك از سهميه هاي استخدامي و رتبه بندي آزمون كتبي دعوت بعمل خواهد آمد.
- داوطلبان مربوطه جهت اطلاع از وضعيت دعوت به مصاحبه خود و مكان و زمان برگزاري مصاحبه مي توانند از تاريخ 13 شهريور ماه از طريق همين پايگاه اقدام نمايند.
- نتايج اين مصاحبه ها از نيمه دوم مهر ماه از طريق همين پايگاه اطلاع رساني خواهد شد.
- اين مصاحبه ها آخرين مرحله تكميل ظرفيت جذب بوده و بدين ترتيب موضوع آزمون استخدامي سال 90 شركت ملي نفت ايران به پايان مي رسد.

* نتایج تكميل ظرفيت *

<<<

takmilzarfiat

اخراجی موقت
تکمیل ظرفیت همچنان در هاله ای از ابهاممممممممممممممممممممم م

فراخوان عمومی برای منتظران تکمیل ظرفیت 2
شما اطلاعی از نمره کتبی خود دارید بدانیم چه کسانی شانس قبولی دارند مال من 34 بوده است

صفحه اصلی
مشاهده نتایج آزمون
خروج

* نتایج تكميل ظرفيت *

<<<

takmilzarfiat

اخراجی موقت
تکمیل ظرفیت ما منتظریم خوووووووووووووووووووووووووووووووووو تکمیل ظرفیت ما منتظریم خوووووووووووووووووووووووووووووووووو
تکمیل ظرفیت ما منتظریم خوووووووووووووووووووووووووووووووووو تکمیل ظرفیت ما منتظریم خوووووووووووووووووووووووووووووووووو

takmilzarfiat

اخراجی موقت

[h=2][/h]
تکمیل ظرفیت ما منتظریم خوووووووووووووووووووووووو وووووووووو تکمیل ظرفیت ما منتظریم خوووووووووووووووووووووووو وووووووووو
تکمیل ظرفیت ما منتظریم خوووووووووووووووووووووووو وووووووووو تکمیل ظرفیت ما منتظریم خوووووووووووووووووووووووو وووووووووو

arash3566

عضو جدید
کاربر ممتاز
اتاقا به صورت کانکسه که فعلا چهار نفره است. ولی با ورود گروه سوم یعنی دو ماه دیگه قراره 8 نفره بشه که 4 نفر به طور همزمان در اتاق حضور دارن.
بر خلاف خوابگاه ره آوران که به صورت بلوک های سه طبقه بود و سرویسهای بهداشتی در انتهای راهرو قرارداشت؛ در کمپ O1 ، اتاق ها در لاین هایی که با حروف A,B,...,E نامگذاری شدن ، در فضای باز قرار دارن. سرویسهای بهداشتی و حمام هم در کانکسهای بزرگی که بین لاین ها هستن، گذاشته شدن. فضای اتاق ها بد نیست و امکاناتش هم خوبه.

بالا