[ مصاحبه ی علمی-عقیدتی شرکت نفت ] سایت آزمون: azmoon.nioc.ir

حمید غضنفری

عضو جدید

[B گفت:
peykar[/B];5391884]سلام
وای خدای من،همین الان این پیامک واسم اومد:
کارآموز محترم:لطفا جهت گذراندن دوره های آموزشی بدو استخدام در تاریخ یکم شهریورماه 91 در مرکز محمودآباد حضور بهم رسانید.
بازم خدا رو شکر

بالاخره امروز گزینش تایید شدم بعد از 4ماه خدایا شکرت.
بعدش زنگ زدم تامین نیرو گفت که تا آخر هفته معرفی میشین به پالایشگاه آبادان.
خدایا شکرت

خوب خدا رو شکر مثل اینکه تکلیف بچه های فلات هم مشخص شد. تبریک میگم بهتون

اینجا فقط ما پارسی ها موندیم با استرس مهر و آبان
انشالله هر چی خیر باشه همون بشه!

saleh-sinava

عضو جدید
کسی شماره ای از گزینش مرکزی هشتم کوچه یغما نداره ( شماره ای که جواب بدن)
دوستان لطفا پیگیر ارسال تاییدیه دانشگاه تون باشید البته اونایی که خود دانشگاه براشون ارسال میکنه! من اویل اردیبهشت نامه به دانشگاه بردم , هفته قبل یه سر زدم دانشگاه متوجه شدم تازه همون روز نامه تایید اماده شده و تا این هفته ارسال میشه تهران!!!!!!!!

peykar

عضو جدید
زنگیدم شرکت میگم هزینه رفت با خودمونه؟ میگه: آره. میگم: آدرس دقیقشو بگو؟ میگه: مرکز آموزشی محمودآباد!!!هرچی سوال می کردم هیچگونه اطلاعاتی نداشت و از رو هوا یه چیزی می گفت.
در مورد هزینه رفت به مرکز آموزشی محمودآباد و اینکه از چه راهی بریم بهتره،هرکس اطلاعاتی داره ممنون میشم بذاره.
;););)

saleh-sinava

عضو جدید
به همه دوستان فلات قاره ایی دعوت شدنشون به کار رو تبریک میگم
ما pogc ها که هنوز منتظر و اندر خم یک کوچه ایم !!!!!!! انتظار انتظار انتظار انتظار انتظار انتظار انتظار انتظار انتظار انتظار . . . . . .

arthas

عضو جدید
سلام.
اول بگم که من به نظر شما کاملا احترام میذارم و هرکس یه دیدگاهی داره و همین اختلاف دیدگاه ها هست که باعث میشه یه موضوع از همه جوانب دیده بشه و نهایتا باعث پیشرفت میشه
به نظر بنده، اولا اینکه عوام ممکنه فکر کنن شرکت نفتی ها یه مشت مفت خور هستن هیچ ارزشی نداره یعنی منظورم اینه که اصلا نباید اعتنا کرد. در ثانی ما این همه از حقوق و مزایای شرکت نفت داریم میگیم، هنوز هستن کسانی که تو همین تاپیک شک دارن بیان نفت یا نه!؟ الان دیگه همه می دونن که حتی با این مزایا هم کار کردن تو اون شرایط بسیار سخته.
تا حالا دقت کردی از حقوقی که ایشالا در آینده دریافت خواهی کرد چند درصدش به ازای کار مهندسی هست که انجام میدی و چند درصد دیگه به ازای سختی شرایط کار!؟؟
دیگه گذشت اون اعتبار و منزلتی که شرکت نفت داشت! یه وقتی بود همه با حسرت به شرکت نفت نگاه می کردن ولی الان چی؟ خیلی از مهندسین ما ایران رو ترک کردن و رفتن کشور رقیب یعنی قطر. البته الان مسئولین نفت یه خورده سر عقل اومدن و دارن یه کارایی می کنن کی به نتیجه برسه خدا میدونه! ولی همین که به فکر افتادن هم جای شکرش باقیه.

درسته نظر دیگران شرط نیست . اما تا حدی مهم هست . همون جور که دوستمون آرش گفتن . اطلاعاتی که اینجا در مورد دوره و حقوق و بعضی مزایا بصورت کلی بیان شد خیلی مفید بود و ما از همه تشکر می کنیم . اما تا این حد ریز شدن فکر نمی کنم عاقلانه باشه . این حرکت از طرف چند تا شرکت دیگه انجام می شه .
الان کسانی که می فرمایین می خوان تصمیم بگیرن تعدادشون نسبت به بقیه چقدره . در ضمن اینجور که ما دیدیم اونا در مورد گزینه های دیگرشون هم اطلاع چندانی نداشتن و یا اگه سر کار بودن اطلاع چندانی ندادن .
در مورد بخش قرمز رنگ هم . مسئله همینه که کسی این چیزا رو در نظر نمی گیره که . الان اگه ایران تصمیم گرفت به اندازه قطر پول بده ما باید بیایم جار بزنیم .

منم موافقم. به نظر من هم درست نیست ریز ضرایب حقوقی اینجا یا هر جای دیگه ای درج بشه. به هر حال همه بچه هایی که هنوز اعزام نشدن یکی دو ماه دیگه میان و خودشون با این حساب کتابا آشنا میشن. حدود دریافتی هم که هزار بار گفته شده، حالا یه مقدار بالا یا پایینش وقتی هنوز یه برج هم نگرفتیش فرقی واست نمیکنه. این اطلاع رسانی های بیجا بیشتر باعث جوسازی و دردسر واسه خودمون میشه. مثلا یکی از بچه ها شاکی بود از این قضیه که با این اعداد و ارقامی که اینجا گفته میشه، حالا همه فامیلش از ریز مسائل حقوقی که هنوز نگرفته اطلاع دارن و هنوز هیچی نشده خیلیا واسش نقشه کشیدن !
بابا شاید یکی راضی نباشه بقیه بدونن چقدر میگیره. توی همه ادارات و موسسات دولتی و غیردولتی، مسائل حقوقی جزو محرمانه ترین مسائل یه کارمند محسوب میشه. فیش های حقوقی به صورت مهر و موم شده به دست افراد میرسه.
خلاصه از این 1000 نفری که جذب پارس شدن مطمئناً خیلی ها دوست ندارن ریز دریافتیشون افشا بشه. که بیان این مطالب باعث افتادن حق الناس به گردن گوینده میشه.
دقیقا
من خودم الان وقتی گفتم نفت قبول شدم . همه دیگه یه دیدی بهم دارن . به یکی از اقواممون می گم من 4 سال رفتم دانشگاه 2سال بیکاری کشیدم . تو این مدت کار کردی . چپ چپ نگام می کنه می گه برو بابا همش تو 6 ماه در میاری . حقوق شما 5 برابر ماست !!! :eek: لابد فردا هم ازمون انتظارایی دارن !!!

من پسر خالم تو شرکت نفته . 20 سالی هست فکر کنم . اون قدیما خیلی حقوق می گرفتن همش تو چشم بود . اما هیچ وقت نفهمیدیم چقد می گیره . هیچی ازش درز نکرد .
دقت کنید همیشه کارمندا زیر تیغ تعدیل یا کاهش حقوقن . دستشون به دلالا و مغازه دارا و اینا که نمی رسه . همین الانشم خیلی زیر ذره بین هستیم .

ehsan6472

عضو جدید
بچه های پخش وپالایش برای گرفتن نتیجه گزینش یه این شماره از ساعت 13 تا 14:30 زنگ بزنید.
61627137

jalal1400

عضو جدید
سلام.اینجا سمت اونقدر که فکر میکنی مهم نیست.وقتی کار پیش اومد دیگه به این که شما سمتت چی هست نگاه نمیکنند.معمولا هر کی رو صلاح بدونند میفرستند

سلام دوست عزيز .من هم سهميه خارك هستم ولي تا لان اونجا نيامدم.ميشه لطف كني كمي توضيح بدي.وضعيت اونجا.كاركردن.قابل زندگي با خانواد هست.امكاناتي براي خانواده ها دارد .مرسي

saleh-sinava

عضو جدید
دوستانی که قراره برن محمود اباد از طریق تهزان , به ترمینال شرق یرین و بلیط شهرستان نور یا رویان رو تهیه کنید از مسیر جاده هراز به امل و بعد به محموداباد میاین بعد از سه راه محمود اباد به راننده اتوبوس بگین مجتمع اموزشی نفت محمود اباد نگه داره دقیقا تو مسیر اتوبان محموداباد به نور هستش برای شناسایی راحت مجتمع ورودی اون یه ساختمون شبیه کشتی به اسم سیمیلاتور قرار داره . ادرسش خیلی سر راسته به راننده اتوبوس بگین نگه میداره همونجا . اگه بلیط رویان یا نور گبرتون نیومد بلیط محموداباد رو بگیرید وقتی به محموداباد رسیدین بیاین سه را محموداباد نور بابلسر ایستگاه تاکسی مجتمع نفت هست کرایش هم نفری 300 تومن!!!

jalal1400

عضو جدید
دوستان لطفا پیگیر ارسال تاییدیه دانشگاه تون باشید البته اونایی که خود دانشگاه براشون ارسال میکنه! من اویل اردیبهشت نامه به دانشگاه بردم , هفته قبل یه سر زدم دانشگاه متوجه شدم تازه همون روز نامه تایید اماده شده و تا این هفته ارسال میشه تهران!!!!!!!!

02166725061

saleh-sinava

عضو جدید
دوستانی که قراره به محموداباد برید , دقت کنید با تموم حواستون دقت کنید: اگه هیچ وسیله ای با خودتون نمیارید حداقل باید مایو با خودتون بیارید یا از همون اول مایو رو بپوشید بیاین یا به محض ورود به محموداباد اول برید یه دست مایو تهیه کنید بعد برین مرکز اموزشی , از من گفتن بود !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ehsan-control

عضو جدید
و اینچنین بود که همگان تکلیفشان مشخص گردید الا ما بیچارگان پارسی.

بچه ها کسی خبر جدیدی نداره؟
اون دوستمون که گفته بودن sms دادن به شرکت و گفتن اول شهریور،من فکر نمیکنم اینطوری باشه.
کسی که sms و ایمیل جواب میده از روابط عمومیه،در حالیکه نیرو انسانی وظیفه برنامه ریزی روداره، و جواب نیرو انسانی مطمئنن سندیت بیشتری داره.

من زنگ میزنم ببینم جواب میدن یا نه
شماها هم اگه تونستین یه زنگ بزنین

palou

عضو جدید
سلام بچه های pogc دوستانی که رفتن اموزشی برای اصلاح سر و صورت باید وسیله بیاریم یا ارایشگاه اونجا هستش؟ممنون میشم پاسخ بدید.

Mohsen406

عضو جدید
بالاخره امروز گزینش تایید شدم بعد از 4ماه خدایا شکرت.
بعدش زنگ زدم تامین نیرو گفت که تا آخر هفته معرفی میشین به پالایشگاه آبادان.
خدایا شکرت

سلام احسان جان
به نظرت ممکنه کسی را واسه مصاحبه اعتقادی دعوت نکنن و فقط به تحقیقات محلی اکتفا کنن؟
من هنوز نرفتم مصاحبه ولی حدود بیست روز پیش آمدن تحقیقات محلی
زنگ زدم گزینش گفت پرونده ات تو واحد ارزیابی( واحد بعد از مصاحبه) است و خودشون جواب میدن.

Mohsen406

عضو جدید

سلام دوست عزیز این شماره ها است شاید به دردت بخوره
آقای حسینی روابط عمومی 02166725057
02166725059

ehsan6472

عضو جدید
سلام احسان جان
به نظرت ممکنه کسی را واسه مصاحبه اعتقادی دعوت نکنن و فقط به تحقیقات محلی اکتفا کنن؟
من هنوز نرفتم مصاحبه ولی حدود بیست روز پیش آمدن تحقیقات محلی
زنگ زدم گزینش گفت پرونده ات تو واحد ارزیابی( واحد بعد از مصاحبه) است و خودشون جواب میدن.
در بعضی مواقع آره و لی بعدا ازشون مصاحبه به غمل میاد ولی وقتیکه اسم شما رو دادن به گزینش و اومدن تحقیقات به احتمال 99% که میری واسه مصاحبه.
منم گفتم شاید مصاحبه ای نداشته باشم ولی دیدم تا آخرین لحظه نگه داشتن من رو 4 ماه وآی خدا

safir.elc

عضو جدید
پست انتقادی...کسی حوصلشو نداره نخونه
دیگه داره شورش در میاد:mad:
این هفته ...هفته ی اخر اموزشی اولیه گروه دومه....
اما
هنوز به گروه ما و بچه های عمران 1 پاپاسی هم بابت هزینه های سفر ندادند....
کلاسامونم که کلا تو خوابگاست ...اصلا مسولینو نمیبینیم......!!!نمی دونیم اونجا چی میگذره...!
این در صورتیه که بعضی بچه ها تا 300 تومنم خرج کردن و الانم گرفتارن!
فاکتورمونم که گرفتن...همش امروز فردا.....فکر کنم اخر دوره هم تموم بشه اما ...
به همه ی گروه ها همون ماه اول پرداخت شد به جز 2-3 گروه
بچه های عمران شما خبری ندارید؟
ما که زبونمون مو در اورد

اوضاع غذا هم که شعارشون شده هر روز بد تر از دیروز...هفته ای 6 بار خورشت میدن..حسابشو بکن...خیلی ها اینجا دارن مشکلات گوارشی پیدا میکنن.....
باشگاه هم که تو ماه اول انقدر دیر کارت دادن و برنامش بد بود نرفتیم....این ماهم دقیقا موقع افطار گذاشتن تا کسی نره
استخر که تعطیل
تنها خوشی ما اینه که هفته اخره و انشاله درست میشه .همین
پیشنهاد من به بچه های گروه 3 و 4:
خوب موقعی می ایید ....حداقل این گرما 50 و چند درجه رو رد کردین
سعی کنید حتما شبها تو محیط خوابگاه با لباس ورزشی ..چند نفره 30 دقیقه ای بدوید ...چون اکه رعایت نکنید بخاطر تحرک کم و حجم ریاد برنج و نون ..... همه چاق میشید
حوصلتون که خوب سر رفت حتما 1 شب جمعه ابادان چند نفره برید که حیفه
در مسیر اومدن که از جیب خرج میکنید....هر موردی رو فاکتور جدا گونه یا ته بلیط داشته باشید...
مابقی رو دوستان گفتن

آخرین ویرایش:

saleh-sinava

عضو جدید
سلام دوست عزیز این شماره ها است شاید به دردت بخوره
آقای حسینی روابط عمومی 02166725057
0216672505

دوست عزیز من این شماره ها رو دارم ولی جواب نمیدن شماره دیگه ای ندارین?

saleh-sinava

عضو جدید
ا
هنوز به گروه ما و بچه های عمران 1 پاپاسی هم بابت هزینه های سفر ماه اول چه برسه به دوم ندادند....
کلاسامونم که کلا تو خوابگاست ...اصلا مسولینو نمیبینیم......!!!نمی دونیم اونجا چی میگذره...!
این در صورتیه که بعضی بچه ها تا 300 تومنم خرج کردن و الانم گرفتارن!
فاکتورمونم که گرفتن...همش امروز فردا.....فکر کنم اخر دوره هم تموم بشه ما ...
به همه ی گروه ها همون اول پرداخت شد به جز 2-3 گروه
بچه های عمران شما خبری ندارید؟
ما که زبونمون مو در اور

300تومن خرج کردن !!!!!!! چه خبره مگه با زن و بچه رفتن اموزشی اینقد خرج.کردن!!!!! میشه جزییات بیشتری در این زمینه مطرح کنین !!

mostafa6x

عضو جدید
منم موافقم. به نظر من هم درست نیست ریز ضرایب حقوقی اینجا یا هر جای دیگه ای درج بشه. به هر حال همه بچه هایی که هنوز اعزام نشدن یکی دو ماه دیگه میان و خودشون با این حساب کتابا آشنا میشن. حدود دریافتی هم که هزار بار گفته شده، حالا یه مقدار بالا یا پایینش وقتی هنوز یه برج هم نگرفتیش فرقی واست نمیکنه. این اطلاع رسانی های بیجا بیشتر باعث جوسازی و دردسر واسه خودمون میشه. مثلا یکی از بچه ها شاکی بود از این قضیه که با این اعداد و ارقامی که اینجا گفته میشه، حالا همه فامیلش از ریز مسائل حقوقی که هنوز نگرفته اطلاع دارن و هنوز هیچی نشده خیلیا واسش نقشه کشیدن !
بابا شاید یکی راضی نباشه بقیه بدونن چقدر میگیره. توی همه ادارات و موسسات دولتی و غیردولتی، مسائل حقوقی جزو محرمانه ترین مسائل یه کارمند محسوب میشه. فیش های حقوقی به صورت مهر و موم شده به دست افراد میرسه.
خلاصه از این 1000 نفری که جذب پارس شدن مطمئناً خیلی ها دوست ندارن ریز دریافتیشون افشا بشه. که بیان این مطالب باعث افتادن حق الناس به گردن گوینده میشه.

اصلا قبول ندارم ول کن این حرفهارو . بذار همه بدونند که پول چندانی تو نفت نیست.  ما اینجا هستیم که راجع به این چیز ها حرف بزنیم تا بهتر بتونیم تصمیم بگیریم. خود من کلی اینترنت رو گشتم آخرش نتونستم حقوق و مزایای مهندس نفت تو دفتر تهران رو پیدا کنم تا بتونم انتخاب کنم که ...
 بعدش هم بعضی دوستان ممکنه مجرد باشند و تازه فارغ التحصیل که با این رقم ها ذوق زده شدند. اگر خوب ببینید این حقوق سالها درس خوندن تو بهترین دانشگاه های ایرانه؟؟  اونم کیلومترها دورتر از شهر خودت؟.
بله بیشتر این پول برای دوری از خانوادست که اگر متاهل باشی بهتر درک می کنی.

peykar

عضو جدید
دوستانی که قراره به محموداباد برید , دقت کنید با تموم حواستون دقت کنید: اگه هیچ وسیله ای با خودتون نمیارید حداقل باید مایو با خودتون بیارید یا از همون اول مایو رو بپوشید بیاین یا به محض ورود به محموداباد اول برید یه دست مایو تهیه کنید بعد برین مرکز اموزشی , از من گفتن بود !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
سلام
بابا دوست عزیز اگه خبری هست به ما هم بگو تا خودمونو آماده کنیم!!! این مایویی که گفتی واسه چیه؟
راستی اگه وسایل دیگه ای هم سراغ داری تا با خودمون ببریم؟؟؟؟
پیشاپیش متشکرم

ebi646464

عضو جدید
سلام.بچه های فلات که سری قبل دورشون بوده همبهشون گفته بودند چهارشنبه محموداباد باشند بعد سه روز از شنبه کلاسها شروع شده.احتمالا بی دلیل نبوده که به ما هم گفتند چهارشنبه اونجا باشیم شاید تا شنبه خبری نباشه.گفتند هزینه رفت و برگشت هم میدند.حداقل به دوره قبلیها دادند

saleh-sinava

عضو جدید
بابا دوست عزیز اگه خبری هست به ما هم بگو تا خودمونو آماده کنیم!!! این مایویی که گفتی واسه چیه؟
راستی اگه وسایل دیگه ای هم سراغ داری تا با خودمون ببریم؟؟؟؟
پیشاپیش متشکرم

مرکز اموزشی نفت محموداباد چسبیذه به ساحل خزر هست و شما میتونیناگه مسولای اونجا مزاحمت ایجاد نکنن با تلاش و همت مضاعف بعدازظهرها فاصله500 متری محل کلاسها تا ساحل رو پیموده و سپس شیرجه بزنین.داخل.اب!!!!!!!!!!!
البته به فاصله 1 کیلومتری اونجا هتل ب, گ شرکت نفت هستش که اگه راه بدنتون داخلش که عالی میشه( من یبار داخلش رفتم ساحل خیلی خوشگلی دا ه) البته به فاصله 500 متر از شرق مرکز اموزشی انواع پلاژها قرار دارند که میتونیین استفا ه کنیین کلن برید حال کنیین دیگه بابا!!!!!! مجددا میگم مایو فراموش نشه!!!!

ebi646464

عضو جدید
دوستانی که قراره برن محمود اباد از طریق تهزان , به ترمینال شرق یرین و بلیط شهرستان نور یا رویان رو تهیه کنید از مسیر جاده هراز به امل و بعد به محموداباد میاین بعد از سه راه محمود اباد به راننده اتوبوس بگین مجتمع اموزشی نفت محمود اباد نگه داره دقیقا تو مسیر اتوبان محموداباد به نور هستش برای شناسایی راحت مجتمع ورودی اون یه ساختمون شبیه کشتی به اسم سیمیلاتور قرار داره . ادرسش خیلی سر راسته به راننده اتوبوس بگین نگه میداره همونجا . اگه بلیط رویان یا نور گبرتون نیومد بلیط محموداباد رو بگیرید وقتی به محموداباد رسیدین بیاین سه را محموداباد نور بابلسر ایستگاه تاکسی مجتمع نفت هست کرایش هم نفری 300 تومن!!!

سلام.ببخشید این ایستگاهی که گفتید کجاست؟تو خود ترمینال هست

safir.elc

عضو جدید
ا

300تومن خرج کردن !!!!!!! چه خبره مگه با زن و بچه رفتن اموزشی اینقد خرج.کردن!!!!! میشه جزییات بیشتری در این زمینه مطرح کنین !!

چند نفر از بچه های خراسان ...برای برگشت ....پروازی که شرکت برای اومدن به ماهشهر بلیط تهیه میکنه کنسل میشه و مثل اینکه از امور مسافرت بهشون زنگ میزنن با هزینه شخصی بیان

salehi.com

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
دوستانی که با بحث راجع به فیش حقوقی و گذاشتنش تو سایت موافق هستن:

این چند روزه حرف و حدیث راجع به فیش حقوقی زیاد شده.شاید بیشتر از همه من تو این سایت راجع به فیش حقوقی بحث کردم و جزئیات محاسبه اون رو در اختیار دوستان قرار دادم. من قول دادم که فیش حقوقی رو بذارم و رو قولم هم هستم. ولی به خاطر احترام به سایر همکاران که با گذاشتن فیش حقوقی مخالف هستن و بعضی هاشون هم واقعا حق بر گردن همگی ما دارن(به خاطر گزارش هایی که میذارن) بنده تصمیم گرفتم روزی که فیش حقوقی معین شد، همینجا اعلام کنم و دوستانی که مایل باشند از طریق ایمیل براشون ارسال بشه. تا دیگه این حرف و حدیث ها که اینجا یه مکان عمومیه و همه می بینن و.... برطرف بشه و قائدتا از دوستان توقع میره که از انتشار اون خودداری کنن.
اگر هم در نحوه محاسبه فیش جای ابهامی بود، می تونیم از طریق کنفرانس یاهو یه وقتی رو قرار بذاریم و در صورت نیاز با هم راجع بهش بحث کنیم.

بالا