[ مصاحبه ی علمی-عقیدتی شرکت نفت ] سایت آزمون: azmoon.nioc.ir

mohandes851

عضو جدید
از صبح تا حالا چند بار امدم این صفحه رو چک کردم به امید اینکه یکی بیاد بگه از فلات تماس گرفتند گفتند فلان روز بیاببد...
خبری نیست؟؟؟
باسلام
والا یکی از دوستان صبح زنگ زده تهران بهش گفتن اوال شهریور اما هنوز از هیچکس رسما دعوت نشده
امید به خدا

ehsan-control

عضو جدید
بله صادر شده و داره توزیع میشه.
البته این نفت کارت چیز خیلی خاصی نیست، همه دستگاههای دولتی به کارمنداشون بن خرید خوار و بار و کالا میدن، حالا وزارت نفت اون مبلغ رو میریزه توی یه کارت اسمشم گذاشته نفت کارت! حتی طبق قانون کار به کارگرها هم بن کارگری میدن.
شارژش هم اونقدر زیاد نیست که از دادنش ذوق زده بشیم و یا بخوایم راجع بهش شایعه سازی کنیم.
به هر حال من امروز دارم میرم سایت 1 این کارت کذایی رو تحویل بگیرم.
نمیدونم شاید آخر هفته که میرم خونه بتونم 4، 5 کیلو مرغ باهاش بخرم، البته اگه تا اون موقع قیمتا بالاتر نره!

من که شنیدم ماهی 150 تا 200 شارژمیشه،اگه اینطور باشه زیادم بد نیست. بن کارگری و کارمندی که در نهادهای خصوصی پرداخت میشه به زحمت به 50 تومن برسه.

اگه گرفتین کارتتون رو در موردش یه توضیحی اینجا بذاری ممنون میشم که جقدر شارژ داره،هر چند وقت یه بار شارژ میشه و..

ebi646464

عضو جدید
باسلام
والا یکی از دوستان صبح زنگ زده تهران بهش گفتن اوال شهریور اما هنوز از هیچکس رسما دعوت نشده
امید به خدا

سلام.همین که هنوز سر برنامشون هستند جا شکرش باقیه.انشالله امروز فردا خودت بیای خبر حتمی رو بگذاری.التماس دعا

rezatm

عضو جدید
اگه این هفته دعوت نشم، دیگه باید فکر نفتو از سرم بیارم بیرون:cry:

arash3566

عضو جدید
کاربر ممتاز
من که شنیدم ماهی 150 تا 200 شارژمیشه،اگه اینطور باشه زیادم بد نیست. بن کارگری و کارمندی که در نهادهای خصوصی پرداخت میشه به زحمت به 50 تومن برسه.

اگه گرفتین کارتتون رو در موردش یه توضیحی اینجا بذاری ممنون میشم که جقدر شارژ داره،هر چند وقت یه بار شارژ میشه و..
بله گرفتم.
170 تومن شارژ داره که مربوط میشه به ماه رمضون. و جدای از شارژ دوره ای هستش.
هر سه ماه یکبار شارژ میشه و بسته به اینکه سرویس صبحانه، نهار و شام در اختیار کارمند قرار میگیره یا نه، مبلغ شارژش متفاوته. برای ما که اقماری هستیم 120 تومن به ازای هر ماه که سه ماهش میشه 360 تومن و برای کسایی که سرویس صبحانه و ... ندارن، ماهی 200 می ریزن.
در کارت خوان های فروشگاهها، برای خرید اینترنتی، پرداخت قبوض و ... قابل استفاده اس، منتها نمیشه با خودپرداز ازش پول کشید. ولی موجودیش در خودپرداز قابل مشاهده اس و میشه رمز دوم برای خرید اینترنی گرفت.

roseperfume2007

عضو جدید
سلام آرش جان خوبی؟
آقا مرسی که از ما ياد کردی اما فقط دو نفر اومديم خرمشهر (خيلی کمتر از انگشت شماريم :دی)
خوش به حالتون ما اینجا هيچی نداريم غير از همون کفش و لباسی که تو آموزشی بهمون دادن :( (شما از اون اتاق کذايی راحت شدين؟؟ )
ماهم امروز تعطيل بوديم و جات خالی تا 12 خواب بودم من :دی
راستی مشقامون رو تحويل داد اون دوستمون ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

سلام اقا داوود.

اقا داوود فقط از رشته مواد رفتین خرمشهر؟کسی از سیالات نیومد؟اگه اومدن چند نفر؟و اینکه آیا امکان داره ما که گروه سوم هستیم تعدادی از سیالات هرچند کم بیان اونجا؟

بسیار سپاسگذارم

mfd.online

عضو جدید
سلام به دوستان
من مهندس برق-کنترل برای شرکت فلات هستم تو جزیره خارک.از مرداد هم رفتم خارک
سمت بچه های کنترل اونجا :تکنسین ارشد تعمبرات ابزار دقیق

چرا تکنسین ؟ یعنی لیسانس اینقدر بی ارزش شده ؟

nima_4321

عضو جدید
بابا داوری دیگه :d
مسئول روابط عمومی
اینقدر اطلاعات اشتباهی داد که دیگه کسی ازش خبر نمیگیره وگرنه قبلا اینجا حتما روزی چندتا خبر از داوری رو داشتیم.
info@pogc.ir
r0ospi@yahoo.com
پیامک
30006473

مسئول پیامک فامیلش داوریه ؟ :biggrin: من بعد از این که تو تکمیل ظرفیت قبول شده بودیم براش مسیج داده بودم که کی باید بیایم برای طب صنعتی . یه بار جواب داده بود احتمالا ده روز آینده بعد همون روز با من تماس گرفتن که بیا برای طب تهران ! :w15:

mehdijm

عضو جدید
اگه این هفته دعوت نشم، دیگه باید فکر نفتو از سرم بیارم بیرون:cry:

حضوري برو صحبت كن
تو اين مملكت بايد داد بيداد كني تا كارت راه بيفته. نترس كسي بازداشتت نمي كنه. يه نيم ساعت داد بزن، يكي پيدا ميشه با جواب منطقي سوالاتو جواب بده. رئيسي يا يه آدم جا افتاده خيرخواه

Audi.R8

عضو جدید
کاربر ممتاز
حضوري برو صحبت كن
تو اين مملكت بايد داد بيداد كني تا كارت راه بيفته. نترس كسي بازداشتت نمي كنه. يه نيم ساعت داد بزن، يكي پيدا ميشه با جواب منطقي سوالاتو جواب بده. رئيسي يا يه آدم جا افتاده خيرخواه

البتّه توصیه به این کار در این تاپیک پربازدید (و هر جای دیگه ای در دنیای مجازی و حقیقی) صحیح نیست.

mehdijm

عضو جدید
البتّه توصیه به این کار در این تاپیک پربازدید (و هر جای دیگه ای در دنیای مجازی و حقیقی) صحیح نیست.

اگه حال اين آقا رو درك مي كرديد، يه سال انتظار، بي برنامگي و افسردگي و هزار حرف و حديث و هيچ كسي جوابگوتون نيست، مي دونستين كه حق دارن.

حاجي برو اهواز بسط بشين تا يه كار ملموسي برات بكنن. حتي مي تونن همون روز بفرستنت سر كار. علي يارت

Audi.R8

عضو جدید
کاربر ممتاز
اگه حال اين آقا رو درك مي كرديد، يه سال انتظار، بي برنامگي و افسردگي و هزار حرف و حديث و هيچ كسي جوابگوتون نيست، مي دونستين كه حق دارن.

حاجي برو اهواز بسط بشين تا يه كار ملموسي برات بكنن. حتي مي تونن همون روز بفرستنت سر كار. علي يارت

من نگفتم حق ندارن گفتم توصیه شما صحیح نیست.

تاپیک های پر بازدید مرتّب توسّط مدیران تالار بررسی میشن.

پیروز باشید.

one_1

عضو جدید
کاربر ممتاز
آره داوود جان
مهندسی برق گرایش کنترل

نمیدونم به خدا.
همه میگن صبر کن صبر کن،ولی باور کن دیگه من یکی که به اینجام رسیده.
یه حسی داره بهم میگه این تعداد باقی مونده رو هم دو گروه میکنن و من بد شانس میفتم آبان. حالا ببین کی بهتون گفتم.
هر کدوم از دوستام میبینتم میگه این چه کاری بود تو میخواستی بری،فامیل که از دوستام بدتر.
هروقت یه چیزی می پرسن یه جوری بحث رو عوض میکنم.

باور کن از شهریور سال قبل که نتایج اولیه رو اعلام کردن من دست و دلم به هیچ کاری نرفته. رو هیچ چیزی نتونستم درست برنامه ریزی کنم. از کارم اومدم بیرون و تمدید نکردم و ....،دیگه شما خودت ببین چه شرایط وحشتناکی دارم تو خونه.

دوستان چند صفحه قبل در مورد تامین اجتماعی نوشته بودن،من از دوستانم بودن که اون آزمون اول رو که تازه بعد آزمون نفت بود دادن و الان سر کارن و زندگیشون افتاده رو برنامه. اما من و امثال من....

شماها که تکلیفتون مشخص شده خیلی خوبه،حداقل میدونید کی کجایید ، میتونید برنامه ریزی کنید ، میتونید از وقتتون استفاده کنید.
اما من و امثال من چی؟؟
فقط باید منتظر بمونیم ببینیم آقایون کی تصمیم میگیرن به ما بگن که کی اعزام میشیم.

باور کنید دیگه من یکی که اگه بخوان برام آبان آموزشی بزنن دیگه روانی میشم. شاید شماهایی که الان آموزشی هستین بگین چه عجله ای دارین و اینجا خبری نیست و ازین حرفا ..
اما شرایط ماهایی که این همه مدت منتظر بودیم رو نمیتونید درک کنید که چه فشاری رومونه،به قول معروف نفستون از جای گرم در میاد.
بازم خدارو شکر که اینقدر معرفت دارین که یه خبری به ما میرسونین که حداقلهای لازم را بدونیم.

نمیدنم،شاید دارم نا شکری میکنم
اما به خدا توقع یه برنامه ریزی درست و زمان بندی شده از مسئولین شرکت معظم نفت توقع بیجایی نیست.

میگن وقت طلاست،اما وقته من و امثال من که الان داره به تمام معنا میسوزه

سلام مهندس
بعله متاسفانه من نميتونم درک بکنم صحبت های شمارو چون من خودم تا 6 روز قبل از اعزام به آموزشی درگير دفاع پايان نامه و این بد بختيا بودم و يه جورايی اصن لذت فراغت از تحصيل رو نکشيدم اما خب از اون طرفم بيکاری نکشيدم! به هر صورت ایشالا ميای ميبينی که پارس از همه ی شرکت های نفتی بی در و پيکر تره ! مثلا ما اینجا حتی يه سيستم حضور و غياب نداريم ! هر بار سر اضافه کاری رد کردن يه فيلم داريم، ميز و کامپيوتر و اینا که اصن معلوم نيست کی بهمون بدن ، هيشکی دقيقا نميدونه شرح وظايفش چيه !!! کلا اینقده از این مسايل هست که مشکلاتی که الان شما يا بچه های ديگه دارن يه جورايی پيشش هيچه!! اما خب بازم خدارو شکر که صبح که از خواب پا ميشيم ميدونيم چيکاره ایم ! شما هم برو خدارو شکر کن که الان تو این گرما و ماه رمضون نيومدی اینجا و حتما يه خيری توش داشته واست!
انگار بازم شعار دادم معذرت ميخوام

one_1

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوست عزیز
چرا خیلیا پر میکشن؟؟؟؟ یعنی مشکلشون چیه بیشتر ؟

سلام
چون محل کار بچه ها معلوم ميشه و معمولا ميرن کنگان و بندر عباس و بوشهر و اینا (اینجاها پروژه هاش عقب تره و نيروی بيشتری ميخواد)
مشکلی از اون نظر که فک کنی کارشون رو از دست ميدن نيست منظورم این بود که راحت ميشن

one_1

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام اقا داوود.

اقا داوود فقط از رشته مواد رفتین خرمشهر؟کسی از سیالات نیومد؟اگه اومدن چند نفر؟و اینکه آیا امکان داره ما که گروه سوم هستیم تعدادی از سیالات هرچند کم بیان اونجا؟

بسیار سپاسگذارم

سلام
بعله فقط دو نفر از بچه های بازرسی فنی که رشته تحصيليمون مواد بوده اینجا اعزام شديم و از بچه های ديگر رشته ها خبری ندارم

one_1

عضو جدید
کاربر ممتاز
بَه بَه آقا داوود گل، خوبی عزیز دل؟
ما همیشه به یاد شما هستیم، از پیش ما رفتی ولی جات همیشه توی قلب ماست.
نه ما هنوز همون جاییم اما توی این هفته قراره هر کس بره توی سکشن خودش مستقر شه. مشق شما رو هم تحویل دادیم، نگران نباش.
این سری رفتی کافی شاپ هتل ، یه اسپرسو هم به یاد ما بزن، جان من شرینش نکن ، من تلخ دوس دارم!

خوبم خدارو شکر فقط بدجوری داريم چاق ميشيم حاجی :(
عزيز دلمی دل انگيز ماهم دلمون واست تنگ شده مخصوصا با اون خوابيدن های بی موقع ات :دی
به سلامتی موفق باشين
ايول دستون درد نکنه ایشالا بيام تو عروسيت مشقاتو تحويل بدم :دی

چشم حتما يکی واسه خاطر تو سفارش ميدم عزيزم ؛)

arthas

عضو جدید
سلام مهندس
به هر صورت ایشالا ميای ميبينی که پارس از همه ی شرکت های نفتی بی در و پيکر تره ! مثلا ما اینجا حتی يه سيستم حضور و غياب نداريم ! هر بار سر اضافه کاری رد کردن يه فيلم داريم، ميز و کامپيوتر و اینا که اصن معلوم نيست کی بهمون بدن ، هيشکی دقيقا نميدونه شرح وظايفش چيه !!! کلا اینقده از این مسايل هست که مشکلاتی که الان شما يا بچه های ديگه دارن يه جورايی پيشش هيچه!! اما خب بازم خدارو شکر که صبح که از خواب پا ميشيم ميدونيم چيکاره ایم ! شما هم برو خدارو شکر کن که الان تو این گرما و ماه رمضون نيومدی اینجا و حتما يه خيری توش داشته واست!
انگار بازم شعار دادم معذرت ميخوام

شما که عسلویه نیستی . چطور می گید کل شرکت اینجوریه . من با یکی از بچه ها که اونجا بود صحبت کردم و می گفت اتفاقا تنها کاری که مرتب انجام می شه حضور غیاب هست . وظایف هم مشخصه اما بعضی وقتا ( مثل الان ) شایدم خیلی وقتا :biggrin: کاری نیست که بخواد انجام بشه . اما در مراحل پایانی کار کار ها جدی تر و فشرده تر می شن .
منم خدا رو شکر می کنم ماه رمضون نرفتم دوره اما تا کی میشه ازش فرار کرد . احتمالا سالها از عمرمون ، تابستون و زمستون اونجاییم . بیکاری خیلی سخته ، بجز اینکه بتونی ازش استفاده کنی . من که نتونستم 2 سال بیکاری کشیدم . اما فکرشو کردی وقتی خواسته نا خواسته ما بیکار موندیم حر خوردیم ، شما رفتی و سرگرم شدی ، درآمد کسب کردی ... الان شما 5 ماه از کسانی که احتمالا آبان میرن دوره حقوق بیشتری کسب کردین . می دونی چقد بستنی ، آب میوه میشه باهاش خرید و حال کرد تو این روزای گرم :d .

فکر نمی کنم نفت و گاز پارس از بقیه شرکتا بی در و پیکر تر باشه . البته چند سالی هست که کلا شرکت نفت نظمش کم شده .

در نهایت نمی دونم نظرم درسته یا نه ، اما فکر نکنم مطرح کردن همه مسائل(حقوق مزایا و شرایط کار) تو این تاپیک کار درستی باشه . به هر حال خیلی از مردم عقلشون به چشمشون هست ممکنه با دیدن این شرایط ، حقوقا و مزایا و این حرفا فکر کنن شرکت نفت یه مشت مفت خورن که فقط کلی حقوق و مزایا می گیرن .

با تشکر

آخرین ویرایش:

Mohsen406

عضو جدید

دوست عزیز خدا رو شکر کنین باز هم
من خبر دارم آموزش و پرروش در سال فقط یک بن افطاری به فرهنگیاش می ده یعنی سالی 5 هزارتوامن به هر نفر!!

salehi.com

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
در نهایت نمی دونم نظرم درسته یا نه ، اما فکر نکنم مطرح کردن همه مسائل(حقوق مزایا و شرایط کار) تو این تاپیک کار درستی باشه . به هر حال خیلی از مردم عقلشون به چشمشون هست ممکنه با دیدن این شرایط ، حقوقا و مزایا و این حرفا فکر کنن شرکت نفت یه مشت مفت خورن که فقط کلی حقوق و مزایا می گیرن .

با تشکر

سلام.
اول بگم که من به نظر شما کاملا احترام میذارم و هرکس یه دیدگاهی داره و همین اختلاف دیدگاه ها هست که باعث میشه یه موضوع از همه جوانب دیده بشه و نهایتا باعث پیشرفت میشه
به نظر بنده، اولا اینکه عوام ممکنه فکر کنن شرکت نفتی ها یه مشت مفت خور هستن هیچ ارزشی نداره یعنی منظورم اینه که اصلا نباید اعتنا کرد. در ثانی ما این همه از حقوق و مزایای شرکت نفت داریم میگیم، هنوز هستن کسانی که تو همین تاپیک شک دارن بیان نفت یا نه!؟ الان دیگه همه می دونن که حتی با این مزایا هم کار کردن تو اون شرایط بسیار سخته.
تا حالا دقت کردی از حقوقی که ایشالا در آینده دریافت خواهی کرد چند درصدش به ازای کار مهندسی هست که انجام میدی و چند درصد دیگه به ازای سختی شرایط کار!؟؟
دیگه گذشت اون اعتبار و منزلتی که شرکت نفت داشت! یه وقتی بود همه با حسرت به شرکت نفت نگاه می کردن ولی الان چی؟ خیلی از مهندسین ما ایران رو ترک کردن و رفتن کشور رقیب یعنی قطر. البته الان مسئولین نفت یه خورده سر عقل اومدن و دارن یه کارایی می کنن کی به نتیجه برسه خدا میدونه! ولی همین که به فکر افتادن هم جای شکرش باقیه.

arash3566

عضو جدید
کاربر ممتاز
شما که عسلویه نیستی . چطور می گید کل شرکت اینجوریه . من با یکی از بچه ها که اونجا بود صحبت کردم و می گفت اتفاقا تنها کاری که مرتب انجام می شه حضور غیاب هست . وظایف هم مشخصه اما بعضی وقتا ( مثل الان ) شایدم خیلی وقتا :biggrin: کاری نیست که بخواد انجام بشه . اما در مراحل پایانی کار کار ها جدی تر و فشرده تر می شن .
منم خدا رو شکر می کنم ماه رمضون نرفتم دوره اما تا کی میشه ازش فرار کرد . احتمالا سالها از عمرمون ، تابستون و زمستون اونجاییم . بیکاری خیلی سخته ، بجز اینکه بتونی ازش استفاده کنی . من که نتونستم 2 سال بیکاری کشیدم . اما فکرشو کردی وقتی خواسته نا خواسته ما بیکار موندیم حر خوردیم ، شما رفتی و سرگرم شدی ، درآمد کسب کردی ... الان شما 5 ماه از کسانی که احتمالا آبان میرن دوره حقوق بیشتری کسب کردین . می دونی چقد بستنی ، آب میوه میشه باهاش خرید و حال کرد تو این روزای گرم :d .

فکر نمی کنم نفت و گاز پارس از بقیه شرکتا بی در و پیکر تر باشه . البته چند سالی هست که کلا شرکت نفت نظمش کم شده .

با تشکر

منم موافقم. به نظر من هم درست نیست ریز ضرایب حقوقی اینجا یا هر جای دیگه ای درج بشه. به هر حال همه بچه هایی که هنوز اعزام نشدن یکی دو ماه دیگه میان و خودشون با این حساب کتابا آشنا میشن. حدود دریافتی هم که هزار بار گفته شده، حالا یه مقدار بالا یا پایینش وقتی هنوز یه برج هم نگرفتیش فرقی واست نمیکنه. این اطلاع رسانی های بیجا بیشتر باعث جوسازی و دردسر واسه خودمون میشه. مثلا یکی از بچه ها شاکی بود از این قضیه که با این اعداد و ارقامی که اینجا گفته میشه، حالا همه فامیلش از ریز مسائل حقوقی که هنوز نگرفته اطلاع دارن و هنوز هیچی نشده خیلیا واسش نقشه کشیدن !
بابا شاید یکی راضی نباشه بقیه بدونن چقدر میگیره. توی همه ادارات و موسسات دولتی و غیردولتی، مسائل حقوقی جزو محرمانه ترین مسائل یه کارمند محسوب میشه. فیش های حقوقی به صورت مهر و موم شده به دست افراد میرسه.
خلاصه از این 1000 نفری که جذب پارس شدن مطمئناً خیلی ها دوست ندارن ریز دریافتیشون افشا بشه. که بیان این مطالب باعث افتادن حق الناس به گردن گوینده میشه.

nima_4321

عضو جدید
ولی به نظرم بد نیست حتی ریز حقوقمون هم گفته بشه . بابا ول کنین این ایرانی بازی ها رو . مگه از چی می ترسیم ؟ به نظر من که باید سعی کنیم یه کم دست برداریم از این همه تقیه بازی و مخفی کاری که تو ذات همه ما ایرانی ها نهادینه شده . ضمنا مگه چقدر میدن ؟ اصلا بذار ببینن و بدونن که حقوق نفت اون قدرها هم بالا نیست و آن چنان هم آش دهن سوزی نیست

ehsan-control

عضو جدید
سلامی دوباره و آرزوی قبولی طاعات

بچه ها فکر میکنین این هفته دیگه خبرمون میکنن ؟؟:cry::cry:

من که دچار اسکیزوفرنی شدم دیگه از دست این انتظار:biggrin:

farkhaniii

عضو جدید
سلامی دوباره و آرزوی قبولی طاعات

بچه ها فکر میکنین این هفته دیگه خبرمون میکنن ؟؟:cry::cry:

من که دچار اسکیزوفرنی شدم دیگه از دست این انتظار:biggrin:

از سره اجبار امروز بهشون اس دادم

جواب اومد که اوایل شهریور اطلاع میدن

peykar

عضو جدید
سلام
وای خدای من،همین الان این پیامک واسم اومد:
کارآموز محترم:لطفا جهت گذراندن دوره های آموزشی بدو استخدام در تاریخ یکم شهریورماه 91 در مرکز محمودآباد حضور بهم رسانید.
بازم خدا رو شکر

ebi646464

عضو جدید
متن پیامک :
کاراموز محترم:لطفا جهت گذراندن دوره های اموزشی بدو استخدام در تاریخ یکم شهریور ماه 91 در مرکز اموزش محمود اباد حضوربهم رسانید
شرکت فلات
چندتا شماره تلفن هم داده.تبریک.بالاخره رفتنی شدیم.شکر

ehsan6472

عضو جدید
تبریک به همه بچه های فلات قاره انشالله موفق باشید برای ما و بقیه بچه ها هم دعا کنید.:gol:

بالا