[ مصاحبه ی علمی-عقیدتی شرکت نفت ] سایت آزمون: azmoon.nioc.ir

ebi646464

عضو جدید
ممنون ،راستی شما مگه تکمیل ظرفیتی هستی ؟یعنی فلات تکمیل ظرفت هم کاراشوکرده؟
برااون تاریخ که گفتن منم فکر میکنم هفته اینده تماس میگیرن البته به قولی اگه برنامشون دوباره عوض نشه

ببخشید.اشتباه کردم.باید تایپ میکردم تکمیل پرونده.

Mohsen406

عضو جدید
سلام.
عرض کنم خدمتتون که حرف و حدیث در مورد ضرایب زیاده! و حقیقتا بنده هم تا فیش حقوقی خودم رو نبینم نمی تونم نظر قطعی بدم. کما اینکه ممکنه تو ماه های اول برخی فوق العاده ها فعال نباشه و در ماه های بعدی فعال بشه(تو هر ماه که فعال بشه ما به تفاوت ماه های قبلی رو پرداخت می کنن). پس اینایی که میگم قطعی نیست ولی خودم تا 90% و حتی بیشتر روش حساب باز کردم.
قبل از اینکه بیام دوره عمومی و کلاس امور اداری خودم قوانین و مقررات رو مطالعه کردم و ضرایب رو بر اساس آیین نامه استخراج کردم. کلاس امور اداری هم ضرایب استخراجی من رو تایید می کرد. ولی حالا چرا برخی مسئولین نفت و گاز اصرار دارن که ضریب ما به جای اینکه نزدیک 5 باشه، اون رو نزدیک به 4 بیان می کنن، مثلا 4.2(نمونه بارزش جلسه دیروز معاون نیروی انسانی)، خدا داند! طوری که ایشون حساب کردن حقوق ما 1 تومن شد.:biggrin: خب حالا دوتا دیدگاه داریم:
1. هرچی باشه ایشون معاون نیروی انسانی هستن و یه چیزی میدونن.
2. چرت و پرت میگه و واسه اینکه تو بچه ها ایجاد توقع نکنه این رقم رو بیان کرد(دیدگاه مورد تایید بنده!). چون اگه به شما بگه 2 تومن میگیرین فردا که شد 1800 همه میگن چرا کم شد. ولی اگه بگه 1 تومن میگیرین، فردا که شد فرضا 1500 همه به به و چه چه می کنن. واااااااااااااای 500 تومن بیشتر شد!

بنده نظر شخصیم این هست که لیسانس مهندسی با فعال شدن فوق العاده هاش قبل از رسمی شدن با بیس 398560 تومن با تقریب خوبی! چیزی در حدود 2100 (خودم 2200 در نظردارم چون برخی آیتم ها رو مطمئن نیستم واسه شما 2100 گفتم) بدون در نظر گرفتن کسورات دریافت خواهد کرد. متاسفانه نحوه محاسبه مالیات رو نمی دونم وگرنه اونم دقیق می گفتم. حالا به طور تقریبی با کسورات هم عددی نزدیک به 1900 (با یه تلورانس 100 تومنی) دریافت خواهید کرد.

برخی ضریب رو با حق مسکن در نظر می گیرن که میشه عددی نرسیده به 5 و با حق مسکن میشه عددی بالاتر از 5. عائله مندی هم یه 50 تومنی هست. اضافات دیگه هم درجریان نیستم(فکر هم نکنم چیز دیگه هم باشه) مطمئن باش اگه خبری کسب کنم بچه های این تاپیک اولین کسانی هستن که در جریان قرار خواهند گرفت.

سلام دوست عزیز ممنون بابت توضیح کاملت
راستی ما رو لا توجه به رشته و ممتاز بودنمون گفتن واسه تهران میخان از ضرایب و پرداخت های کارکنان اداری تهران کسی خبر نداره؟
ظاهران اینجا کسی که واسه تهران باشه یا نیست یا خیلی کمه

salehi.com

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
سلام دوست عزیز ممنون بابت توضیح کاملت
راستی ما رو لا توجه به رشته و ممتاز بودنمون گفتن واسه تهران میخان از ضرایب و پرداخت های کارکنان اداری تهران کسی خبر نداره؟
ظاهران اینجا کسی که واسه تهران باشه یا نیست یا خیلی کمه

سلام.خواهش می کنم.
والا آقای معاون نیروی انسانی که گفتن ما تهران اصلا جذب نیرو نداریم! امیدوارم که حرفش درست نباشه و اگه برنامه ریزی کردن واسه تهران به هدفتون برسین. از کی شنیدین که به تهران اعزام خواهی شد؟

Doctor Doctor

عضو جدید
سلام.
عرض کنم خدمتتون که حرف و حدیث در مورد ضرایب زیاده! و حقیقتا بنده هم تا فیش حقوقی خودم رو نبینم نمی تونم نظر قطعی بدم. کما اینکه ممکنه تو ماه های اول برخی فوق العاده ها فعال نباشه و در ماه های بعدی فعال بشه(تو هر ماه که فعال بشه ما به تفاوت ماه های قبلی رو پرداخت می کنن). پس اینایی که میگم قطعی نیست ولی خودم تا 90% و حتی بیشتر روش حساب باز کردم.
قبل از اینکه بیام دوره عمومی و کلاس امور اداری خودم قوانین و مقررات رو مطالعه کردم و ضرایب رو بر اساس آیین نامه استخراج کردم. کلاس امور اداری هم ضرایب استخراجی من رو تایید می کرد. ولی حالا چرا برخی مسئولین نفت و گاز اصرار دارن که ضریب ما به جای اینکه نزدیک 5 باشه، اون رو نزدیک به 4 بیان می کنن، مثلا 4.2(نمونه بارزش جلسه دیروز معاون نیروی انسانی)، خدا داند! طوری که ایشون حساب کردن حقوق ما 1 تومن شد.:biggrin: خب حالا دوتا دیدگاه داریم:
1. هرچی باشه ایشون معاون نیروی انسانی هستن و یه چیزی میدونن.
2. چرت و پرت میگه و واسه اینکه تو بچه ها ایجاد توقع نکنه این رقم رو بیان کرد(دیدگاه مورد تایید بنده!). چون اگه به شما بگه 2 تومن میگیرین فردا که شد 1800 همه میگن چرا کم شد. ولی اگه بگه 1 تومن میگیرین، فردا که شد فرضا 1500 همه به به و چه چه می کنن. واااااااااااااای 500 تومن بیشتر شد!

بنده نظر شخصیم این هست که لیسانس مهندسی با فعال شدن فوق العاده هاش قبل از رسمی شدن با بیس 398560 تومن با تقریب خوبی! چیزی در حدود 2100 (خودم 2200 در نظردارم چون برخی آیتم ها رو مطمئن نیستم واسه شما 2100 گفتم) بدون در نظر گرفتن کسورات دریافت خواهد کرد. متاسفانه نحوه محاسبه مالیات رو نمی دونم وگرنه اونم دقیق می گفتم. حالا به طور تقریبی با کسورات هم عددی نزدیک به 1900 (با یه تلورانس 100 تومنی) دریافت خواهید کرد.

برخی ضریب رو با حق مسکن در نظر می گیرن که میشه عددی نرسیده به 5 و با حق مسکن میشه عددی بالاتر از 5. عائله مندی هم یه 50 تومنی هست. اضافات دیگه هم درجریان نیستم(فکر هم نکنم چیز دیگه هم باشه) مطمئن باش اگه خبری کسب کنم بچه های این تاپیک اولین کسانی هستن که در جریان قرار خواهند گرفت.
سلام خسته نباشید ممنون از راهنمایی هاتون
آقا ما رشته مون حسابداری هستش و فک میکنم لیسانس غیر فنی محسوب میشیم فک میکنی با این تفاصیل دریافتیمون چقدر باشه؟؟

Mohsen406

عضو جدید
سلام.خواهش می کنم.
والا آقای معاون نیروی انسانی که گفتن ما تهران اصلا جذب نیرو نداریم! امیدوارم که حرفش درست نباشه و اگه برنامه ریزی کردن واسه تهران به هدفتون برسین. از کی شنیدین که به تهران اعزام خواهی شد؟
سلام دوست عزیز ما خود شرکت ملی نفت هستیم. تو مصاحبه تخصصی بهمون گفتن محل کارتون همین جا تو همین ساختمانه. در ضمن از شرایط زندگی تو تهران هم بهمون گفتن. معاون نیروی انسانی کدوم شرکت به شما این حرفو زده؟ در ضمن گاهی کارشناس های ارشد ممتازین را واسه تهران میگیرن

Arbitrage

عضو جدید
پرداخت 140 تا 170 میلیارد تومان
دستمزد

مهندس سوری همچنین در خصوص
اشتغال افراد بومی در پار سجنوبی خاطرنشان
کرد: حدود 36 تا 40 درصد افراد شاغل در
پارس جنوبی، بومی منطقه هستند و در آزمون
جذب و استخدام که به تازگی انجام شد، نیمی
از 1016 نفر سهمیه نفت و گاز پارس را افراد
بومی منطقه تشکیل می دهند.به گفته وی،
ماهانه دستمزدی بین 140 تا 170 میلیارد
تومان به 53 تا 57 هزار نفر در پارس جنوبی
پرداخت میشود.
لینک خبر: http://pogc.ir/Portals/0/news3/910503.pdf

یعنی اگردر بدترین شرایط 140میلیارد تومان را بر 57000نفر تقسیم کنیم میانگین دریافتی هر نفر چیزی در حدود 2450000تومان میشود.

salehi.com

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
سلام دوست عزیز ما خود شرکت ملی نفت هستیم. تو مصاحبه تخصصی بهمون گفتن محل کارتون همین جا تو همین ساختمانه. در ضمن از شرایط زندگی تو تهران هم بهمون گفتن. معاون نیروی انسانی کدوم شرکت به شما این حرفو زده؟ در ضمن گاهی کارشناس های ارشد ممتازین را واسه تهران میگیرن

که اینطور. من فکر کردم شما هم نفت و گاز پارس هستین. اون معاون نیروی انسانی نفت و گاز پارس بود و راجع به خود نفت و گاز پارس صحبت می کرد. در مورد حقوق تهران عرض کنم درصد خیلی زیادی از حقوق بچه های عسلویه مربوط میشه به صعوبت کار و فوق العاده های پارس جنوبی و سایر آیتم ها که تو تهران نیست. ممکنه برای تهران آیتم های دیگری باشه که ما بی خبریم. البته بنده چیزی تو قوانین نفت ندیدم.

salehi.com

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
سلام خسته نباشید ممنون از راهنمایی هاتون
آقا ما رشته مون حسابداری هستش و فک میکنم لیسانس غیر فنی محسوب میشیم فک میکنی با این تفاصیل دریافتیمون چقدر باشه؟؟

سلام. اگه محل کارت عسلویه است و نفت و گاز پارس هستی پایه حقوقیت رو در ضریبی بین 4.5 تا 5 ضرب کن(نزدیک به 5). البته جسارته ما در حضور بچه های حسابداری داریم حقوق ها رو حساب می کنیم :D

mfd.online

عضو جدید
حرص نخورم؟؟؟

ترکیدم از حرص مهندس باور کن

اصلا نمیشه برنامه ریزی کرد واسه کارها.کلا همه برنامه های زندگیم به هم ریخته. اگه مطمئن باشم مهر اعزام میشم باز خوبه.

من هم N بار زنگ زدم و کسی جواب نداد. از بقیه دوستان اگه کسی موفق شده تماس بگیره لطفا ما را هم در جریان قرار دهید .

m1984mm

عضو جدید
سلام بچه ها
اینکه میخوان از آزمون 90 یکسری افرادو معرفی کنن کی اطلاع دقیق داره؟ من نفر اول تکمیل ظرفیت بودم ولی تو تکمیل ظرفیت هم جذب نشدم(مناطق نفتخیزجنوب)
سلام فقط در همین حد گفتن بعد از ماه رمضان اعلام میکنن

amir.mahmoudi

عضو جدید
سلام دوستان.
من گروه سوم دعوت شدم برای آموزشی در ماهشهر.
امروز یه پیام اومد مبنی بر اینکه یه حساب در نزدیکترین بانک ملت باز کنم و کارت عابربانک یا شماره حساب رو در آموزشی همراه داشته باشم.

چه نوع حسابی باید باز کنم؟

سلام
فرقی نمی کنه چه حسابی باشه می تونی قرض الحسنه- کوتاه مدت یا جاری باز کنی
برای ما که یکی از این 3 تا (بدلخواه خوذمون) قابل انجام بود

mostafa6x

عضو جدید
دوستان یه سوال:gol:
به نظرتون اگه وام هایی که تو دانشگاه گرفتیم رو پس ندیم، دانشگاه مشکلی واسه فرستادن تاییدیه درست نمیکنه؟ یعنی تاییدیه رو میفرستن؟:)
من وام هام رو بازپرداخت نکردم، فیش هاش رو هم گم کردم:redface:

نه به وام کاری ندارند. فقط فرستادن تاییدیه منوط به ارایه کارت پایان خدمت است. مال من رو نفرستاده بودند رفتم دانشگاه تهران کپی کارت پایان خدمت رو دادم برام فرستادند.

پارسیان 65

عضو جدید
با سلام خدمت تمام دوستان
از دوستان کسی تا حالا به خاطر کور رنگی پرونده اش به کمیسیون رفته؟ بعد نمیدونید سخت می گیرین یا نه؟ و اینکه کمیسیون کی ها تشکیل میشه ؟ مرسی

Doctor Doctor

عضو جدید
سلام. اگه محل کارت عسلویه است و نفت و گاز پارس هستی پایه حقوقیت رو در ضریبی بین 4.5 تا 5 ضرب کن(نزدیک به 5). البته جسارته ما در حضور بچه های حسابداری داریم حقوق ها رو حساب می کنیم :D
ممنونم، بله نفت و گاز پارس هستم و عسلویه
خواهش میکنم، لیست حقوق و دستمزد نفت به خاطر قوانین مخصوصش با بقیه جاها فرق میکنه مطمئناً شما با این سیستم بیشتر آشنا هستین بازم ممنون از شما

sreza3433

عضو جدید
با سلام خدمت تمام دوستان از دوستان کسی تا حالا به خاطر کور رنگی پرونده اش به کمیسیون رفته؟ بعد نمیدونید سخت می گیرین یا نه؟ و اینکه کمیسیون کی ها تشکیل میشه ؟ مرسی
سلام مهندس یکی از بچه ها بود البته تو اون سایت استخدام کورنگی داشت پروندش رفته بود کمیسیون و اوکی هم شده بود و گیر ندادن انشااله که شما هم قبولین

pasefic

عضو جدید
با سلام خدمت تمام دوستان
از دوستان کسی تا حالا به خاطر کور رنگی پرونده اش به کمیسیون رفته؟ بعد نمیدونید سخت می گیرین یا نه؟ و اینکه کمیسیون کی ها تشکیل میشه ؟ مرسی
سلام
یکی از بچه هایی که با من تو اسفند طب صنعتی داشت ، کو رنگی داشت و رفت کمیسیون ، در حقیقت به قول اونا مشاوره ، اما سریع تایید شد .
کمیسیون معمولاً نظر می ده که واسه چه کارایی مناسب هست یا نه .
زیاد نگران نباشید

ehsan-control

عضو جدید
با سلام خدمت تمام دوستان

اگه رشته تحصیلیت فنیه و محل کارت عملیاتی برات مشکل درست میکنن.
اما اگه اینطور نیست امکان قبولی هست.

طبق اون آیین نامه معاینات بدو استخدام که من از همین تاپیک دریافت کردم برای کوررنگی به شرح زیر اقدام میشه:
اختلال ديد رنگ به صورت زير :
در تست ايشى هارا، 6 خطا و بيشتر همراه با (City University Test)( CUT ) كمتر از 0.7 .
در مراکزی که CUT وجود ندارد از Field Test استفاده مى شود كه در صورتى كه فرد در آن نتواند به بدرستى رنگ ها را تشخيص دهند نا مناسب خواهند بود..

البته این برای مشاغل عملیاتیه.
برای مشاغل دفتری و اداری این طوری نیست.

امیدت به خدا،انشالله که حل میشه.

mohandes851

عضو جدید
ببخشید.اشتباه کردم.باید تایپ میکردم تکمیل پرونده.
سلام
اهان،حالا شد، باخودم میگفتم فلات که هنوز تکمیل ظرفیت نگرفته تازه اگرم گرفته باشه تازه تیر اعلام کرد اگه کاراشون مثل ماباشه حالا حالا ها باید سماغ بمکن

mfd.online

عضو جدید
امروز بالاخره موفق شدم با شرکت تماس بگیرم. گفتند لیست مهر ماه هنوز آماده نشده و تا دو هفته دیگه نهایی میشه . انشاء الله که اسم همه بچه ها تو لیست باشه .

ehsan-control

عضو جدید
امروز بالاخره موفق شدم با شرکت تماس بگیرم. گفتند لیست مهر ماه هنوز آماده نشده و تا دو هفته دیگه نهایی میشه . انشاء الله که اسم همه بچه ها تو لیست باشه .

اوه اوه :cry: :cry:

همین که گفتن لیست آماده نشده اینو نشون میده که امکانش هست یه عده ای رو بندازن واسه آبان .
و گرنه کلا 300 تا موندن از بچه های اصلی،دیگه لیست نداره که بخوان آماده کنن

پارسیان 65

عضو جدید
با سلام خدمت تمام دوستان

ازتمامی دوستان که جواب دادن متشکرم حالا ببینم انشاء الله کمیسیون جواب چه میده

سائل

عضو جدید

پس از الان دو هفته پر استرس و گوش به گوشی یا گوشی به گوش رو در پیش داریم.

ehsan-control

عضو جدید
انگار هرکسی که تو این تاپیک مونده از نفت و گاز و اعزام نشده مهندسی کنترله :cry:

خدایا تورو به این شبهای عزیز زودتر تکلیف منو بقیه دوستانم رو مشخص کن.

هیچ چیزی از بلا تکلیفی بدتر نیست

حمید غضنفری

عضو جدید
انگار هرکسی که تو این تاپیک مونده از نفت و گاز و اعزام نشده مهندسی کنترله :cry:

خدایا تورو به این شبهای عزیز زودتر تکلیف منو بقیه دوستانم رو مشخص کن.

هیچ چیزی از بلا تکلیفی بدتر نیست

منم سیالاتیم موندم
از بچه های بوشهر و خوزستان کسی مونده هنوز؟

tak2750

عضو جدید
من حدود 2 هفته پیش زنگ زدم.
بهم گفتند که تو لیست مهر هستی.فکر کنم دیگه همه برقی ها با هم مهر اعزام بشند.
شرکت پارس.لیسانس قدرت.

rezatm

عضو جدید
نه به وام کاری ندارند. فقط فرستادن تاییدیه منوط به ارایه کارت پایان خدمت است. مال من رو نفرستاده بودند رفتم دانشگاه تهران کپی کارت پایان خدمت رو دادم برام فرستادند.
واقعا نیازه که کپی کارت پایان خدمت بشون بدیم؟ اون موقع که فارغ التحصیل شدم هنوز معافیت رو نگرفته بودم، اصلا مدرک موقت رو بدون کارت پایان خدمت میدن؟ من یادم نمیاد که به دانشگاه گفته باشم که معاف شدم

alirazavi2012

عضو جدید
سلام ehsan 6472
ما پخش و پالایشی ها از اولشم کم پیدا بودیم، تازه من جزء رزروی ها قبول شدم، بعد از اینکه جزء قبولی های اولیه نبودم یه 6 ماهی دیگه به این تاپیک سر نزدم تا اینکه بهم زنگ زدند و روز از نو و روزی از نو، اصلا فکر نمی کردم کار قبولی های اولیه اینقدر طول بکشه.
خدا به هممون صبر بده

آخرین ویرایش:
بالا