[ مصاحبه ی علمی-عقیدتی شرکت نفت ] سایت آزمون: azmoon.nioc.ir

FAMINE RIAN

عضو جدید
اینا همشون ببخشید(...........) از انرژی گه هسته ای که بخاطرش تولید نفت یک میلیون کاهش یافته تا این آزمون گجستکشون لعنت برهمشون

نوشته اصلي بوسيله فریدفhttp://www.www.www.iran-eng.ir/images/buttons/viewpost-left.png
بابا مدیر منابع انسانی که........ نیست که بیاد و الکی یه حرفی بپرونه. من مطمئنم که بازم نیرو میگیرن حالا شاید تکمیل ظرفیت تا آخر اردیبهشت اعلام نشه ولی بلاخره میشه..

دوستان جملاتتون رو اصلاح کنید قرار نیست این تایپک با این حرف زدن شما بسته شه

mohsen5021

عضو جدید
salam

salam

از بچه های مناطق نفت خیز جنوب کسی هست ؟
لطفا بگید از کی آموزش شروع میشه

aa313

عضو جدید
با سلام خدمت دوستان،آقا به دادم برسید
دوستان من دوشنبه طب دارم،با توجه به عنایات دوستان از جمله آقای yas و آقا داوود فونت آبی گل:smile:یه الگوریتمی برا خودم درست کردم که با اون پیش برم،هرجاش اشکال داره لطف کنین بهم بگین
1-نوبت چشم میگیرم
2-نوبت خون
3-نوبت عکس از قفسه میگیرم
4-نوبت شنوایی که همونجا تست میگیرن
5-برمیگردم نوبتایی که گرفتم تستشونو میدم
6-نوبت اسپیرومتری میگیرم
7-میرم آزمایش اعتیاد(تو خیابون بهشت بنابه گفته آقای یاس)
8-تست اسپیرومتری رو انجام میدم
9-تست روانشناسی
فک کنم تست اسپیرومتری میمونه واسه فرداش
حالا یه سوال: تا ساعت چند باید آزمایشامونو تموم کنیم؟
یکیم لطف کنین آدرس دقیق بیمارستان نفتو بدین
از لطفتون خیلی خیلی ممنونم:heart:

سلام
فکر کنم آز عدم اعتیاد فقط تا ساعت 10 و نیم نمونه بگیره، سعی کن تا قبل از این ساعت بری!
من خودم چون دیر رسیدم (روز اول سعی کن 6.5 اونجا باشی) اول نوبتای بیمارستانو گرفتم بعد رفتم آز اعتیاد و وقتی برگشتم تقریباً همه نوبتام رد شده بودن و وقتی نشون می دادم، سریع میرفتم داخل!!!!! :biggrin:ولی بچه هایی که زود معرفی نامه گرفته بودن اول رفتن همه آزها را دادن و وقتی مراجعه کردن برا عدم اعتیاد دیگه نوبت نمی داد و سه روز کارشون طول کشید!
موفق باشی
سعی کن از هر کسی که دیدی یه طور اطلاعات کسب کنی، مثلا سعی کن با کارمندای شرکت نفت که منتظرن تا نوبت دکترشون بشه،هم صحبت بشی وآمار شرایط کاری را بگیری، بعضی وقتها اطلاعات خوبی میدن که ممکنه کارگشا باشه؟!

aa313

عضو جدید
دوستان جملاتتون رو اصلاح کنید قرار نیست این تایپک با این حرف زدن شما بسته شه

دوست من بسته شدنش به کنار بی ادبی دوستان اصلاً زیبنده یه انسان تحصیل کرده نیست!!
خواستم تذکر بدم ولی فکر کنم به قول دوستان بی توجهی شاید دوستان را (که البته نمیگم ترول هستند ) را متوجه اشتباهشون بکنه!

falateshgh

عضو جدید
دوستان میشه لطف کنید اون صفحه ای رو که یکی از بچه ها اسکن آزمایش اسپیرومتریشو گذاشته بود بم بگید
یا اگه اون دوستمون دوباره بذاره ممنون میشم

blackberry35

اخراجی موقت
کشف یکی از بزرگترین میادین نفت...

کشف یکی از بزرگترین میادین نفت سبک جهان
کشف یکی از بزرگترین میادین نفت سبک جهان در ایران 09:44

یکی از بزرگترین میادین جدید نفت سبک جهان در یک دهه گذشته در استان خوزستان کشف شد و پیش بینی می شود وزیر نفت به زودی جزئیات کشف این میدان عظیم طلای سیاه کشور را اعلام کند.

به گزارش پانا نیوز، با ورود به نیمه دوم عمر اکثر مخازن نفت سبک جهان و به ویژه کشورهای حاشیه خلیج فارس و افزایش تولید نفت نیمه سنگین و سنگین در اکثر کشورهای جهان، ایران یک میدان جدید نفت سبک کشف کرده است.

این میدان نفت سبک در جنوب استان خوزستان قرار گرفته است و جز میادین مستقل تازه اکتشاف شده کشور به شمار می رود. بررسی‌های انجام گرفته نشان می‌دهد که در یک دهه گذشته تاکنون هنوز میدان جدید نفت سبکی همچون این میدان خشکی در کشورهای مختلف جهان کشف نشده است و به عبارت دیگر این میدان یکی از بزرگترین اکتشافات نفت سبک جهان در 10 سال گذشته به شمار می رود.

یک مقام مسئول در وزارت نفت در گفتگو با مهر با اعلام اینکه در حال حاضر تمامی فعالیتهای اکتشافی در این میدان نفت سبک به پایان رسیده است، اعلام کرد: پیش بینی می شود به زودی رستم قاسمی وزیر نفت جزئیات کشف این میدان جدید هیدروکربوری را اعلام کند.

همزمان با کشف این میدان نفتی، یک میدان جدید نفت خام هم در یکی از استان‌های غرب کشور (استان ایلام) شناسایی شده است.

سیدمحمود محدث مدیر اکتشاف شرکت ملی نفت اسفند ماه سال گذشته از کشف یکی از بزرگترین میادین نفت خام در جنوب کشور خبر داده و اعلام کرده بود: میدان جدید تازه اکتشاف شده را باید در ردیف میادین بزرگ نفت ایران قرار داد.

به گزارش مهر، در حال حاضر حفاری یک حلقه چاه اکتشافی در این میدان به پایان رسیده است، ضمن آنکه با توجه به پتانسیل بالای هیدروکربوری این مخزن جدید، حفاری تا لایه ها و سازندهای عمیق تر این میدان نفتی در حال انجام است.

در حال حاضر از هر 5 حلقه چاه اکتشافی چهار حلقه منجر به کشف ذخایر جدید نفت و گاز در ایران می‌شود، این در حالی است که از ابتدای سال 2000 میلادی تاکنون ایران بیشترین اکتشافات نفت و گاز جهان را داشته است.

شرکت ملی نفت ایران در برنامه چهارم با توسعه فعالیتهای اکتشافی در مجموع 19 میدان نفتی و هشت میدان جدید گازی با لایه مخزنی جدید کشف شده است و در صورتی که قیمت هر بشکه نفت اکتشاف شده را 50 دلار و قیمت هر متر مکعب گاز را 15 سنت در نظر بگیریم در مجموع 633 میلیارد دلار ذخایر جدید نفت و گاز کشف شده است.

از آغاز برنامه پنجم توسعه تاکنون هم هشت میدان جدید نفت و گاز شامل میدان گازی هالگان (استان فارس)، میدان نفتی سومار (کرمانشاه)، میدان گازی طوس (خراسان رضوی)، میدان گازی فروز (خلیج فارس)، میدان گازی سفید (هرمزگان) و میدان گازی خیام (شرق عسلویه)، میدان گازی سردار جنگل (دریای خزر) و لایه نفتی در میدان البرز (استان قم) کشف و جزئیات آن توسط وزارت نفت اعلام شده است.

هم اکنون بر خلاف برخی از کشورهای عضو اوپک، ضریب اکتشاف ذخایر جدید نفت و گاز در ایران به 80 درصد رسیده است به طوری‌که در شرایط فعلی با حفر هر پنج حلقه چاه اکتشافی چهار حلقه چاه به ذخایر نفت و گاز می رسد.

ایران با در اختیار داشتن بیش از 155 میلیارد بشکه ذخایر نفت قابل برداشت و بیش از 33.1 تریلیون متر مکعب ذخایر گاز، دارنده رتبه نخست مجموع ذخایر نفت و گاز جهان است که مطابق با برآوردهای انجام گرفته و با احتساب روند فعلی برداشت و بدون انجام اکتشافات جدید پیش‌بینی می‌شود کشور حداقل تا 80 سال آینده نفت و حداقل تا 150 سال دیگر گاز طبیعی برای تولید و صادرات در اختیار داشته باشد.

بر اساس اهداف اکتشافی نفت و گاز طبیعی وزارت نفت هم در برنامه پنجم توسعه باید سالانه 2.5 میلیارد بشکه به حجم ذخایر نفت خام کشور افزوده شود، ضمن آنکه تا پایان سال 1394 باید سالانه 630 میلیارد متر

mehdi-hp

عضو جدید
دوستان من دوشنبه طب دارم،با توجه به عنایات دوستان از جمله آقای yas و آقا داوود فونت آبی گل:smile:یه الگوریتمی برا خودم درست کردم که با اون پیش برم،هرجاش اشکال داره لطف کنین بهم بگین
1-نوبت چشم میگیرم
2-نوبت خون
6-نوبت اسپیرومتری میگیرم
9-تست روانشناسی

سلام.
همش روز اول انجام میشه فقط اسپیرومتری رو روز اول انجام نمیدن.روز دوم سعی کن تا 6:30 اونجا باشی و برای اسپیرومتری نوبت بگیری
وقتی رفتی مهمانسرا حتما یه دوش بگیر.بعد از تست اعتیاد خیلی می چسبه!

falateshgh

عضو جدید
از دوستانی که اسپیرومتری انجام دادن، خالی کردن بازدمشون چند ثانیه طول کشید؟

امیدی

عضو جدید
اقای امیدی سلامدر مورد کاری که بچه های مهندسی صنایع انجام میدن، اگه اطلاعاتی دارین، ممنون میشم توضیح بدین
سلامبچه های صنایع یا بازرسی فنی یا برنامه ریزی و یا توی قسمتایی مثه اسناد فنی و ازین قبیل جاها مشغول میشن.............

pouri1372

عضو جدید
اقا ممنون. راستی همه رو یه جا و با هم میفرستن آموزشی

بستگی به ظرفیت مرکز آموزش داره، احتمالا دو یا سه ماه اول همه با هم یه سری دوره های عمومی میگذرونیم و ماههای آخر براساس رشته تحصیلیمون تفکیک میشیم واسه دوره های تخصصی تر ...

shamabady

کاربر فعال
1-نوبت چشم میگیرم
2-نوبت خون
6-نوبت اسپیرومتری میگیرم
9-تست روانشناسی

فقط نوبت اپتو متری و خون خیلی طولانی میشه و سر صبح تموم میشه پس همونطور که گفتی اول اون دو تارو ok کن بعدم مواردی که جوابش روز بعد میاد ( رادیولوژی و تست اعتیاد) بقیه هر جور باشه همون روز یا اول روز بعد انجام میشه
و یک نکته دیگه اگه عینکی هستی روز دوم اول صبح هم یه نوبت چشم بگیر که اگه یه وقت دکتر طب فرستاد پیش چشم پزشک باز یه روز دیگم علاف نشی برای چشم پزشکی

davood253

عضو جدید
سلام به همه بچه ها مخصوصا فلاتی های گل!
من از طب صنعتی برگشتم و خوشبختانه تیک "مناسب است" رو دریافت کردم.

محل کار : لاوان!

سلام مبارك باشه
يه سوال دارم
از دوستان فلاتي كه با شما دعوت به طب شده بودن آيا كسي بود محل كارش را سكو زده باشن؟

davood253

عضو جدید
تعدادی از بچه ها در مورد لاوان سوال کردند که باید بگم هنوز سکو یا جزیره بودن مشخص نیست. فقط نوشته لاوان.
آموزش هم از اول خرداد شروع میشه و محمودآباد هست.
نکته ای که برام جالب بود اینه که بچه هایی که تو یک روز با هم طب داشتیم،تا جاییکه فهمیدم همه تو یک روز مصاحبه داشتیم.
محل کار بیشتر بچه ها سیری بود و فقط 2 نفر لاوان،1نفر خارگ و 1 نفر بهرگان بودند.(البته از حدود 10 نفری که پرسیدم).ظاهرا سیری بخاطر پروژه NGL نیروی بیشتری نیاز داره.

مرسي دوست من
يك نفر گفته بود محل كار من سكو فروزان زدن
جاي تعجب داره سريع كسي را بفرستن رو سكو
از هركس پرسيدم جزيره و بهرگان افتاده و بدون سابقه كار كسي را روي سكو نميفرستن.

davood253

عضو جدید
سلام به دوستان گرامي
امروز با فلات قاره تماس گرفتم.
بهم گفتن جواب گزينشت هنوز نيومده تا اونم نياد به طب دعوت نميشي.
در مورد اموزشي هم پرسيدم بهم گفتن نيروها رو به دو گروه تقسيم كرديم يكسري كه شامل 200 نفر ميشن توي خرداد اموزش ميبينن اما باقي مانده ها هنوز مشخص نيستش.

پس من جزء اون 200 نفرم كه خرداد ميفرستن آموزشي;)

yas_85

عضو جدید
1-نوبت چشم میگیرم
2-نوبت خون
6-نوبت اسپیرومتری میگیرم
9-تست روانشناسی

سلام
فکر کنم آز عدم اعتیاد فقط تا ساعت 10 و نیم نمونه بگیره، سعی کن تا قبل از این ساعت بری!
من خودم چون دیر رسیدم (روز اول سعی کن 6.5 اونجا باشی) اول نوبتای بیمارستانو گرفتم بعد رفتم آز اعتیاد و وقتی برگشتم تقریباً همه نوبتام رد شده بودن و وقتی نشون می دادم، سریع میرفتم داخل!!!!! :biggrin:ولی بچه هایی که زود معرفی نامه گرفته بودن اول رفتن همه آزها را دادن و وقتی مراجعه کردن برا عدم اعتیاد دیگه نوبت نمی داد و سه روز کارشون طول کشید!
موفق باشی
سعی کن از هر کسی که دیدی یه طور اطلاعات کسب کنی، مثلا سعی کن با کارمندای شرکت نفت که منتظرن تا نوبت دکترشون بشه،هم صحبت بشی وآمار شرایط کاری را بگیری، بعضی وقتها اطلاعات خوبی میدن که ممکنه کارگشا باشه؟!

سلام.
همش روز اول انجام میشه فقط اسپیرومتری رو روز اول انجام نمیدن.روز دوم سعی کن تا 6:30 اونجا باشی و برای اسپیرومتری نوبت بگیری
وقتی رفتی مهمانسرا حتما یه دوش بگیر.بعد از تست اعتیاد خیلی می چسبه!

سلام دوستان
آقا پویا این ترتیبی که زدی درسته
راجب به اسپیرومتری،و صحبت دوستمون آقا mehdi-hp
والا واسه خود من همون روز اول انجام شد و در واقع اکثر دوستانی که اون روز با من شروع کردن تست اسپیرو رو همون روز اول انجام دادن و مهمتر از همه اینه که روز اول نوبت چشم رو بگیری،البته زمانی که من رفتم خیلی شلوغ بود،الان شرایط رو نمیدونم
و همینطور که آقای aa313 گفتن بهتره تا 30 10 واسه تست اعتیاد اونجا باشی،البته اون 2 روزی که ما بودیم تا 11:15 هم پذیرش داشتن
راجب به آدرسم من خودم اول میرفتم میدان فردوسی از اونجا با موتور 4 یا 5 دقیقه میبردنت تا بیمارستان نفت،آخه تو خیابان فردوسی هتل و مسافرخونه زیاده و به خیابان سرهنگ سخایی که بیمارستان نفت اونجاست نزدیکه
بازم سوالی داشتی در خدمتیم
;)

arsham1789

عضو جدید
ا مگه نگفتن اونايی که قبل عيد کاراشونو کردن از اول خرداد ميرن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
اینجوری که من به فنا ميرم!!! امروز رفتيم وقت دفاع بگيريم داورا همه ظرفيتشون پره يا ميگن نميرسيم!!!!

سلام بر داود خان
صنعتی اصفهان میخونی؟
استاد راهنمات کیه؟

majid2798

عضو جدید
سمت شغلی دوست منو که به خاطر کوررنگی رفته کمسیون زدن مهندس ارشد اتاق کنترل منطقه لاوان، رشتش مهندسی شیمی هست
ممکنه محدودیت کار بگیره؟

کور رنگی خودش انواعی داره.
بسته به نوع کور رنگی ممکنه رد کنن و یا تایید کنن،اما با ذکر محدودیت.
اما چون این پست دوستتون یه پست خیلی حساسه شاید براش مشکل درست کنن.

رشته تحصیلیشون برق-کنترل بوده که زدن مهندس ارشد کنترل؟؟

امیدی

عضو جدید
یه نصیحت دوستانه و البته واقعی!!!!!!!!!!!

یادم میاد یه بنده ی خدایی مثه خودمون تازه استخدام نفت شده بود و دوران کار آموزیشو میگذورند یعنی هنوز حکم رسمیش نیومده بود

( حدود هفشت سال پیش) تا اینکه بعد از دوسال حکم رسمی همه اومد الا این طرف و یه نفره دیگه!!! این ور اونور ؟!! جریان چیه؟؟!!

بله آقایون توی این دو سال اینقد سرو گوششون جنبیده بود و هر حرفی از دهنشون در اومده بود که بعد از دو سال گزینش نفت خرشونو

گرفت و هیچ وقت رسمی نشدن. پس چی داش؟!! حواستون باشه!! بچه های خوبی باشین توی این دوسال!!!!!!!

من آنچه شرط بلاغست با تو می‌گویم

تو خواه از سخنم پند گیر و خواه ملال

davood253

عضو جدید

یادم میاد یه بنده ی خدایی مثه خودمون تازه استخدام نفت شده بود و دوران کار آموزیشو میگذورند یعنی هنوز حکم رسمیش نیومده بود

( حدود هفشت سال پیش) تا اینکه بعد از دوسال حکم رسمی همه اومد الا این طرف و یه نفره دیگه!!! این ور اونور ؟!! جریان چیه؟؟!!

بله آقایون توی این دو سال اینقد سرو گوششون جنبیده بود و هر حرفی از دهنشون در اومده بود که بعد از دو سال گزینش نفت خرشونو

گرفت و هیچ وقت رسمی نشدن. پس چی داش؟!! حواستون باشه!! بچه های خوبی باشین توی این دوسال!!!!!!!

اين تذكر و نصيحتت خيلي خوب و به جا است
درست ميفرماييد بايد حواسمون را جمع كنيم تا بهانه اي دستشون نديم

davood253

عضو جدید
منكه امروز سوء پيشينم را هم گرفتم .
به نظرتون پست كنم براي فلات يا بزارم وقتي به آموزشي دعوت شديم ببريم.

tak2750

عضو جدید

ادب بهم احازه نمیده که خیلی چیز ها رو بگم.
ولی چون با گزینسشی ها از نزدیک برخورد داشتم.
می تونم بگم که فقط مسایل سیاسی واسه گزینش مطرح نیست.
امیدوارم کارتون به گزینش نکشه
با سپاس

بالا