مصاحبه تخصصی گروه شغلی عملیات حفاری شرکت ملی حفاری ایران

payam_j

عضو جدید
پایگاه اطلاع‌رسانی نفت و انرژی
تلفن:
5889481 0939 جهت ارسال پیامک
فکس:
88501535 021
وب سایت:
www.pananews.ir
پست الکترونیک:
pananews2007@gmail.com
کد پستی:
1577815418
منتظر حضور سبز شما هستیم....
بیایید آخرین زنجیره این اعتراض نباشیم...
حق گرفتنیست...!!

سلام
تشکر از اطلاع رسانی شما

payam_j

عضو جدید
چقدر حرف میزنی

میخواستید نیائید شغل حفاری و شغل برق و مکانیک رو میزدید
خود کرده را تدبیر نیست(در ازمون کتبی که همه سوالات تخصصی از برق اومد چرا اعتراض نکردید؟
در ازمون کتبی از 100 سوال تخصصی فقط 13 سوال مربوط به حفاری بود و بیشتر سوالات از برق و مکانیک بود اونموقع که همه چیز خوب بود نه؟ دنیا بالا و پائین زیاد داره عزیزم
اینقدر مهندسان نفت حسرت خوردند اونموقع که چرا شغل ما در امتحان کتبی دو دستی تحویل مهندسان برق و مکانیک شد و الان شما باید در مصاحبه درگیر بشید
شما در هیچ صورت توان مقابله با مدیران ملی حفاری را نخواهید داشت و از مدیریت تقاضا دارم پیام هایی که باعث گرفتن ایراد از مصاحبه می شود و توهین با اوردن نام مدیران می شود را حذف کند
با ارزوی توفیق

سلام مدیر گرامی
لطفا به نحوه جواب دادن عضو تایپیک(بزرگوار) رسیدگی بفرماید
صحبت های این عضو(بزرگوار) اصلا در شان این تایپیک نیست لطفا به نحوه عضویت این فرد رسیدگی کنید.

جنایتکار

اخراجی موقت
کاشکی سلام بلد بودید
سلام
میخواستید نیائید شغل حفاری و شغل برق و مکانیک رو میزدید
خود کرده را تدبیر نیست

برای بار دوم برای شما توضیح میدهم انشا الله که متوجه بشوید . نباید به هر کسی سلام کرد
شما مثل این که طراح ازمون بودید . اگر بودید که باید به ذهن تون میرسید شرکت ملی حفاری اگر احتیاجی به مهندسی برق و مکانیک نداشت
پس چرا نیروی مکانیک و برق رو برای مصاحبه فرا خواند؟؟؟؟؟ لطفا به این سوال جواب بدهید.
سلام
البته شما اشنا نیستید حق میدم ناراحت باشید

خود ازمون رو شرکت ملی نفت برگزار میکنه و مصاحبه رو شرکت ملی حفاری

پس ازمون کتبی تخصصی نیست مخصوصا امسال که همه اعتراض داشتند اما مصاحبه فوق تخصصی بود و هیچ ایرادی نمیشد ازش گرفت
بعدشم شما باید به ذهنتون می رسید که چطور میشه کسی که برق خونده بیات حفار بشه!!!؟؟؟

hmdjml

مدیر تالار مهندسی نفت
مدیر تالار
سلام مدیر گرامی
لطفا به نحوه جواب دادن عضو تایپیک(بزرگوار) رسیدگی بفرماید
صحبت های این عضو(بزرگوار) اصلا در شان این تایپیک نیست لطفا به نحوه عضویت این فرد رسیدگی کنید.

با این کاربر محترم برخورد شد وبهشون اطلاع داده شده که لحن کلامشون رو درست کنند.
خواهش میکنم شما و سایر دوستان با هر کاربری که از حیطه ی ادب خارج میشه درگیر نشید. من مرتب این تاپیک رو چک میکنم.

ehsan-zand

عضو جدید
نگران نباشید

نگران نباشید

مدیر منابع انسانی شرکت ملی حفاری ایران از جذب 815 نفر نیروی جدید در این شرکت تا پایان سال جاری خبر داد.
به گزارش روابط عمومی شركت ملی حفاری ایران ، مهندس علی طاهری روز چهارشنبه (11 آبان) در این باره توضیح داد: این افراد از میان قبول شدگان آزمون استخدامی شرکت ملی نفت ایران پذیرفته می شوند.
وی گفت:نیروهایی که برای استخدام دراین شرکت پذیرفته می شونددانش آموختگان مقاطع کاردانی، کارشناسی و کارشناسی ارشد در رشته های مختلف از جمله برق، شیمی ، نفت، مواد، صنایع، مدیریت و حقوق هستند.
طاهری افزود: با توجه به ماهیت کار در صنعت حفاری برای نیروهای پذیرفته شده در مقطع کاردانی 36 ماه و دیگر مقاطع بین 6 تا 12 ماه دوره های آموزش تئوری و عملی برگزار می شود.
مدیر منابع انسانی شرکت ملی حفاری ایران اظهار کرد: مصاحبه استخدامی برای این افراد به تعداد دو برابر سهمیه تعیین شده برای شرکت از تاریخ 30 مهر در اهواز آغاز و تا تایخ 6 آذر به مدت 36 روز ادامه دارد.
وی گفت: در این مرحله 650 نفر پذیرفته و بقیه نیز تا قبل از پایان سال برای مصاحبه مجدد معرفی می شوند.
طاهری افزود: نیروهای تازه استخدام در این شرکت پس از گذراندن دوره های تخصصی در بخش های تعمیرات، عملیات حفاری، خدمات فنی و ویژه و همچنین قسمت های اداری، منابع انسانی، مالی، قردادها، مهندسی ساختار و برنامه ریزی تلفیفی به کار گرفته خواهند شد.
مدیر منابع انسانی شرکت ملی حفاری ایران با این توضیح که سازمان یک محیط زنده است که ورود در آن جذب نیرو و خروج از آن بازنشستگی یا جدا شدن نیرو به علت حادثه ضمن کار یا موارد دیگر است، گفت: استخدام در دستگاه ها بویژه صنعت نفت باید مستمر باشد زیرا بروز فاصله و نبود توازون بین نیروهای باز نشسته و تازه وارد به کار و عدم فرصت برای تبادل تجربه تبعاتی دارد.
وی افزود: در شرکت ملی حفاری در سال 89 در مجموع 200 نفر و امسال نیز 200 نفر دیگر بازنشسته می شوند و ما باید پیش از باز نشسته شدن همکاران در زمینه جایگزینی افراد جدید برنامه داشته باشیم زیرا حفاری مهمترین بخش صنعت نفت است و بهره گیری از توان نیروهای کار آمد و آشنا بکار در امر تولید مستمر و صیانتی بسیار با اهمیت است.
شرکت ملی حفاری ایران یکی از شرکت های بالادستی تابع شرکت ملی نفت ایران است که هم اکنون بیش از 90 درصد عملیات حفاری و خدمات فنی و تخصصی مرتبط با آن را در کشور برعهده دارد.
منبع :
http://www.nidc.ir/DesktopModules/N...=fa-IR&ItemID=3323&mid=13981&wVersion=Staging

م شیمی جنوب

اخراجی موقت
با سلام و عرض ادب
همانطور که شاهد بودید مصاحبه ی بسیار بسیار عالی بود
و همه راضی هستند و هیچ مشکلی نداشت و مصاحبه کنندگان بسیار حرفه ای بودند
امید است در سالهای اتی نیز به همین منوال پیش رود

nima66a

عضو جدید
دوستان عزیز فکر کنم بعضی از بچه ها که به شیوه مصاحبه اعتراض داشتن برای اعتراض به تهرن رفتن و قراره دوباره مصاحبه اونها تکرار بشه
اگه به این صورت باشه در حق کسایی که یک بار برای اولین بار در مقابل کسایی که دو بار و با امادگی بیشتر و با تیم مصاحبه کننده ای که متفاوت. مصاحبه دادن ظلم می شه و این خود یه بی عدالتی است در این رسته شغلی یا بایستی از اول رشته های برق و مکانیک رو انتخاب نمی کردند و حالا که وقت چند هزار نفر از رشته برق و مکانیک رو گرفته اند و با توجه به اینکه این نفرات می تونستند بخت خود شون رو جایی دیگر بیازمایند و با توجه به این نوع مصاحبه و یکسان بودن این نوع مصاحبه برای رشته های برق و مکانیک چه بهتر است از امتیاز مصاحبه تخصصی کم و به سایر امتیازها سر شکن شود در صورتی که از بعضیها دوبا رمصاحبه بگیرند و از بعضیها که بی اطلاع هستن یک بار این خود یک بی عدالتی است.

payam_j

عضو جدید
سلام
البته شما اشنا نیستید حق میدم ناراحت باشید

خود ازمون رو شرکت ملی نفت برگزار میکنه و مصاحبه رو شرکت ملی حفاری

پس ازمون کتبی تخصصی نیست مخصوصا امسال که همه اعتراض داشتند اما مصاحبه فوق تخصصی بود و هیچ ایرادی نمیشد ازش گرفت
بعدشم شما باید به ذهنتون می رسید که چطور میشه کسی که برق خونده بیات حفار بشه!!!؟؟؟
اگر شما بیشتر مطالعه بفرماید متوجه میشوید که بر روی دکل حفاری 4 گروه مشغول به کار میباشند
گروه های برق ، مکانیک، ابزار دقیق، و نفت
ا

payam_j

عضو جدید
با این کاربر محترم برخورد شد وبهشون اطلاع داده شده که لحن کلامشون رو درست کنند.
خواهش میکنم شما و سایر دوستان با هر کاربری که از حیطه ی ادب خارج میشه درگیر نشید. من مرتب این تاپیک رو چک میکنم.

سلام مدیر محترم تالار مهندسی نفت
تشکر که وقت میگذارید و به تخلفات رسیدگی می فرمایید. چشم مهندس

م شیمی جنوب

اخراجی موقت
اگر شما بیشتر مطالعه بفرماید متوجه میشوید که بر روی دکل حفاری 4 گروه مشغول به کار میباشند
گروه های برق ، مکانیک، ابزار دقیق، و نفت
ا

شما اگر بیشتر مطالعه کنید متوجه می شوید که عملیات حفاری مختص مهندسان نفت است و تکنسین برق برای شغل برق روی دکل مکانیک برای شغل مکانیک روی دکل و ابزار دقیق برای ابزار دقیق روی دکل
خود افرادی که امتحان کتبی گرفتند گفتند غیرکارشناسی بود شما نمیخوات بگی کارشناسی بوده و برای خودت سر دکل شغل حفار اول تحریف و بعد تعریف کنی
به هیچ عنوان مصاحبه مجدد گرفته نخواهد شد و لطفا شایعه سازی نکنید
برای گروه های برق روی دکل خود ملی حفاری نفرات جدا را گرفته است از ازمون و مکانیک و ابزار هم همچنین
اصرار نکنید

ehsan-zand

عضو جدید
دوستان عزیز فکر کنم بعضی از بچه ها که به شیوه مصاحبه اعتراض داشتن برای اعتراض به تهرن رفتن و قراره دوباره مصاحبه اونها تکرار بشه
اگه به این صورت باشه در حق کسایی که یک بار برای اولین بار در مقابل کسایی که دو بار و با امادگی بیشتر و با تیم مصاحبه کننده ای که متفاوت. مصاحبه دادن ظلم می شه و این خود یه بی عدالتی است در این رسته شغلی یا بایستی از اول رشته های برق و مکانیک رو انتخاب نمی کردند و حالا که وقت چند هزار نفر از رشته برق و مکانیک رو گرفته اند و با توجه به اینکه این نفرات می تونستند بخت خود شون رو جایی دیگر بیازمایند و با توجه به این نوع مصاحبه و یکسان بودن این نوع مصاحبه برای رشته های برق و مکانیک چه بهتر است از امتیاز مصاحبه تخصصی کم و به سایر امتیازها سر شکن شود در صورتی که از بعضیها دوبا رمصاحبه بگیرند و از بعضیها که بی اطلاع هستن یک بار این خود یک بی عدالتی است.

باسلام
دوست من این موضوع رو چطوری متوجه شدی؟
من اعتراض کردم اما کسی نیومده بگه دوباره بیا مصاحبه بشی.اگه خبرت موسخه لطفا با دلیل بگو.چون منم چیزی رو میدونم که برای دوستان جالبه البته اونهایی که بحث برق و مکانیک و نفت رو میکنند و خودم که مکانیک هستم واقعا راضی شدم از این موضوع که این سبک باشه .البته کاملا محوریت رو تجربه و انگیزه است.

ehsan-zand

عضو جدید

مجددا سلام
غیر این مورد اینم بگم که خیلی ها هم همین دوستان نفتی بودن که اعتراض به سوالات کردند .و نفراتی که پذیرفته شدند.اینو به عینه دیدم که طرف از دوستان خود من تو شرکت نفت هست با 7 سال سابقه کار و اعتراضاتشم باهاش بودم .فقط همون سوالات مرتبط به خودش رو به سختی یکی یا دوتاشو درست زده بود و مسولین اجرای ازمون واقعا بحق با دلیل بهش جواب دادن.این اعتراضاتم به همین منوال خواهد بود.اما اگر مطمین هستید تو این چند روز باقی مونده برای کسی مصاحبه مجدد گذاشتن لطفا اطلاع رسانی کن.متشکرم

ehsan-zand

عضو جدید

شما اگر بیشتر مطالعه کنید متوجه می شوید که عملیات حفاری مختص مهندسان نفت است و تکنسین برق برای شغل برق روی دکل مکانیک برای شغل مکانیک روی دکل و ابزار دقیق برای ابزار دقیق روی دکل
خود افرادی که امتحان کتبی گرفتند گفتند غیرکارشناسی بود شما نمیخوات بگی کارشناسی بوده و برای خودت سر دکل شغل حفار اول تحریف و بعد تعریف کنی
به هیچ عنوان مصاحبه مجدد گرفته نخواهد شد و لطفا شایعه سازی نکنید
برای گروه های برق روی دکل خود ملی حفاری نفرات جدا را گرفته است از ازمون و مکانیک و ابزار هم همچنین
اصرار نکنید

با سلام
باانصاف من 11 سابقه تو صنایع رو دارم.حفاری رو به تشخیص کمپانی من به 5 گروه تقسیم میکنند که صد البته اولویت با حفار ودریلینگ کار وگل شناس خواهد بود.با ترتیب نوبت به مکانیک و برق و..میرسه .از این موارد بگذریم.مطمینا برای هر سه گروه کلاسهای اموزشی و دوره میزارن که خیلی از همون کمپانی منها مکانیک هستند.در مورد اعتراضم باهات موافقم که تا الان شایعه ای بیش نیست ودر خصوص کارشناسی بودن امتحان هم بله که واقعا بهتر بود به تفکیک گروه دانشگاهی سوال طرح نمیکردند و نزدیکتر به موضوع حفاری بود تا دوستان و حتی خود بنده بهتر میتونستم خودمونرو رو موضوع حفاری متمرکز کنم.(بخشی از اعتراض من هم به همین عدم هماهنگی بوده.)اینو گفتم چون خیلی از دوستان فکر میکنند من اومدم بجنگم باهاشون.;)

م شیمی جنوب

اخراجی موقت
با سلام
باانصاف من 11 سابقه تو صنایع رو دارم.حفاری رو به تشخیص کمپانی من به 5 گروه تقسیم میکنند که صد البته اولویت با حفار ودریلینگ کار وگل شناس خواهد بود.با ترتیب نوبت به مکانیک و برق و..میرسه .از این موارد بگذریم.مطمینا برای هر سه گروه کلاسهای اموزشی و دوره میزارن که خیلی از همون کمپانی منها مکانیک هستند.در مورد اعتراضم باهات موافقم که تا الان شایعه ای بیش نیست ودر خصوص کارشناسی بودن امتحان هم بله که واقعا بهتر بود به تفکیک گروه دانشگاهی سوال طرح نمیکردند و نزدیکتر به موضوع حفاری بود تا دوستان و حتی خود بنده بهتر میتونستم خودمونرو رو موضوع حفاری متمرکز کنم.(بخشی از اعتراض من هم به همین عدم هماهنگی بوده.)اینو گفتم چون خیلی از دوستان فکر میکنند من اومدم بجنگم باهاشون.;)

سلام متاسفانه شما در جریان نیستید که این شغل هیچ ربطی به کمپانی من نداره کمپانی من نفراتی هستند از شرکت مناطق نفت خیز جنوب و سر دکل حاضر و ناظر هستند و به شغل عملیات حفاری هیچ ربطی نداره اگر افرادی که الان برای شغل عملیات حفاری شرکت ملی حفاری امتیاز لازم را نیاورده و مردود شوند طبق سالهای قبل اگر امتیاز بالای 40 درصد داشته باشند دعوت به مصاحبه شرکت مناطق نفت خیز جنوب می شوند و در انجا کمپانی من میشوند پس فعلا نفرات پائین تری هستند نسبت به ما
اما بازم باید بحث بشه که دقیقا متوجه بشید
خود کمپانی منی راه پیشرفت کمتری داره و محدود تر است اما شغلی که ما امتحان دادیم بالاتر است ...بگذریم اینطوری متوجه نمی شید

م شیمی جنوب

اخراجی موقت
باسلام
دوست من این موضوع رو چطوری متوجه شدی؟
من اعتراض کردم اما کسی نیومده بگه دوباره بیا مصاحبه بشی.اگه خبرت موسخه لطفا با دلیل بگو.چون منم چیزی رو میدونم که برای دوستان جالبه البته اونهایی که بحث برق و مکانیک و نفت رو میکنند و خودم که مکانیک هستم واقعا راضی شدم از این موضوع که این سبک باشه .البته کاملا محوریت رو تجربه و انگیزه است.

شایعه سازی میکنند عمرا مصاحبه دوباره بزارند

ehsan-zand

عضو جدید
سلام متاسفانه شما در جریان نیستید که این شغل هیچ ربطی به کمپانی من نداره کمپانی من نفراتی هستند از شرکت مناطق نفت خیز جنوب و سر دکل حاضر و ناظر هستند و به شغل عملیات حفاری هیچ ربطی نداره اگر افرادی که الان برای شغل عملیات حفاری شرکت ملی حفاری امتیاز لازم را نیاورده و مردود شوند طبق سالهای قبل اگر امتیاز بالای 40 درصد داشته باشند دعوت به مصاحبه شرکت مناطق نفت خیز جنوب می شوند و در انجا کمپانی من میشوند پس فعلا نفرات پائین تری هستند نسبت به ما
اما بازم باید بحث بشه که دقیقا متوجه بشید
خود کمپانی منی راه پیشرفت کمتری داره و محدود تر است اما شغلی که ما امتحان دادیم بالاتر است ...بگذریم اینطوری متوجه نمی شید

با سلام
بله دقیقا همین موضوع رو به منم گفتند که برای شرکت نفت خیز جنوب و...از همین دعوت شده ها ازمون ومصاحبه میزارن در اولویتهای بعدی.
متشکرم

ehsan-zand

عضو جدید
شایعه سازی میکنند عمرا مصاحبه دوباره بزارند

با سلام
من خودم جز اون دسته هستم که روند مصاحبه اعتراض کردم البته بخشی از موضوع شخصی بود.اما اصلا صحبتی از مصاحبه مجدد نبود.اما چند مورد هست که واقعا خودم اصرار دارم در موردشون سر دربیارم.
1:تعدادی پرونده در ایام مصاحبه وجود داشته که نفراتش تو ازمون نبودند
2:دعوت مجدد تعدادی از نفرات که برای ازمون اعتراض کردن و برای مصاحبه دعوت شدند که البته از پرسنل پیمانی و...وزارت نفت بودن.
لطفا اگه متوجه چنین موضوعاتی شدید کلیه دوستان برای اینکه حقتون فرقی نمیکنه چه نفتی چه مکانیک چه برق حتما اعتراض کنید.من خودم واقعا شایسته نمیبینم به صرف اینکه طرف یا اشنا داشته باشه و یا حتی کلی سابقه داشته باشه بیاد و مبنای ازمون رو زیر سوال ببره.

م شیمی جنوب

اخراجی موقت

م شیمی جنوب

اخراجی موقت
با سلام
من خودم جز اون دسته هستم که روند مصاحبه اعتراض کردم البته بخشی از موضوع شخصی بود.اما اصلا صحبتی از مصاحبه مجدد نبود.اما چند مورد هست که واقعا خودم اصرار دارم در موردشون سر دربیارم.
1:تعدادی پرونده در ایام مصاحبه وجود داشته که نفراتش تو ازمون نبودند
2:دعوت مجدد تعدادی از نفرات که برای ازمون اعتراض کردن و برای مصاحبه دعوت شدند که البته از پرسنل پیمانی و...وزارت نفت بودن.
لطفا اگه متوجه چنین موضوعاتی شدید کلیه دوستان برای اینکه حقتون فرقی نمیکنه چه نفتی چه مکانیک چه برق حتما اعتراض کنید.من خودم واقعا شایسته نمیبینم به صرف اینکه طرف یا اشنا داشته باشه و یا حتی کلی سابقه داشته باشه بیاد و مبنای ازمون رو زیر سوال ببره.

سلام
بعضی از نفرات نخبه هستند
بعضی از نفرات دیگر هم برای تعدیل مدرک امدند خود شما اگر به حول الهی قبول شدید بعد فوق یا دکترا گرفتید باید امتحان کتبی دهید که درصورت قبول نشدن نیز دعوت به مصاحبه خواهید شد برای همین شغل
یک چیز بدیهی است

ehsan-zand

عضو جدید
سلام
بعضی از نفرات نخبه هستند
بعضی از نفرات دیگر هم برای تعدیل مدرک امدند خود شما اگر به حول الهی قبول شدید بعد فوق یا دکترا گرفتید باید امتحان کتبی دهید که درصورت قبول نشدن نیز دعوت به مصاحبه خواهید شد برای همین شغل
یک چیز بدیهی است

با سلام
دوست من متاسفانه اینجوری نبوده تا الان این چیز رو که متوجه شدم.
گویا تعدادی از پرسنل پیمانی نفت اعتراض کردن و حتی تعدادی از اونا تو ازمون بودن که امتیاز هم نیوردن و حتی بخشی از این نوع مصاحبه بر میگرده به نظر تعدادی از مدیران شرکت ملی حفاری که موافق این موضوع هستند بخاطر همین تو تشکیل پرونده بودند و ادامه داستان.
غیر این موضوع حتی زمان ازمون دقیقا این موضوع رو مطرح کردند که حتی شرکت ملی حغاری برای فرزندان کارکنان و ایثارگران و جانبازان رو از این سهمیه جدا کرده یعنی به این تعداد اضافه کرده.

م شیمی جنوب

اخراجی موقت
با سلام
دوست من متاسفانه اینجوری نبوده تا الان این چیز رو که متوجه شدم.
گویا تعدادی از پرسنل پیمانی نفت اعتراض کردن و حتی تعدادی از اونا تو ازمون بودن که امتیاز هم نیوردن و حتی بخشی از این نوع مصاحبه بر میگرده به نظر تعدادی از مدیران شرکت ملی حفاری که موافق این موضوع هستند بخاطر همین تو تشکیل پرونده بودند و ادامه داستان.
غیر این موضوع حتی زمان ازمون دقیقا این موضوع رو مطرح کردند که حتی شرکت ملی حغاری برای فرزندان کارکنان و ایثارگران و جانبازان رو از این سهمیه جدا کرده یعنی به این تعداد اضافه کرده.

سلام
من متوجه نمیشم

ali2327

عضو جدید
salam be hamegi .agha be man javab bedid .raste ke azmoone estekhdamie naft cansel shode???? toye akhbar goft tamame estekhdamiai az dolate ghabl kilid khorde laghv shode.tarhe mehr afarin.javab bedid lotfann

م شیمی جنوب

اخراجی موقت
در مصاحبه عقیدتی یک سوال که از همه میپرسند اینه که ماهواره درید یا نه؟
چی جواب بدیم به نظرتون بهتره؟بعد میگن چرا داری مگه نمیدونی غیر مجازه؟چه کانالایی نگاه میکنی؟
چی بگیم بهتره؟

ehsan-zand

عضو جدید
در مصاحبه عقیدتی یک سوال که از همه میپرسند اینه که ماهواره درید یا نه؟
چی جواب بدیم به نظرتون بهتره؟بعد میگن چرا داری مگه نمیدونی غیر مجازه؟چه کانالایی نگاه میکنی؟
چی بگیم بهتره؟

سلام مهندس:مگه کسی رو دعوت کردن برای عقیدتی؟

mr.sijal

عضو جدید
دوستان با منتفی شدن طرح مهر آفرین استخدام پذیرفته شدگان شرکت نفت هم متوقف میشود ؟

سلام دوستان باارزوی سلامتی وپیروزی برای همه…..عزیزانی که مصاحبه دادن روانشناسه ازتون چی سوال پرسید؟؟؟هر کی هر چی میدونه بگه ممنون میشم.تشکر ازهمه دوستان:heart::heart::heart::heart::gol::gol::gol::gol::gol::gol:

بالا