مصاحبه تخصصی گروه شغلی عملیات حفاری شرکت ملی حفاری ایران

khorshed120

عضو جدید
سلام کسی رشته نفت نیست که عملیات حفاری ملی حفاری قبول شده باشه؟
اکثرا میگن مکانیک و برق قبول شدن
درسته؟
نفتیا کسی نیست؟

من هم مکانیک هستم !!!
من فکر میکنم شرکت ملی حفاری توقع دارد کسی که می خواهد دررسته عملیات حفاری کارکند، یک رنجر به تمام معنا باشد!!!
یعنی هم از مکانیک سررشته داشته باشد، هم از برق و هم از نفت!!!

khorshed120

عضو جدید
ایشالله همه داخل نفت قبول بشید و کارمند بشید به امید خدا

اما اینو هم بگم نفت آش دهن سوزی هم نیست حالا میاید داخل متوجه میشید.... تا نیاید داخلش متوجه نمیشید..... بهر حال موفق باشید همتون
اما اینو هم بگم در این وضعیت بیکاری همینشم غنیمته

سلام دوست عزیز،
میتوانم از شما در خواست کنم که فهرست مطالب کتاب مصاحبه نفت را برای من ارسال کنید؟
یک در خواست دیگر هم داشتم:
نظر شما راجع به اینکه یکی از مواد آزمون نفت، استعداد شغلی بود، چیست؟ آیا مجددا در مصاحبه نیز مباحث روانشناختی و استعداد تحصیلی و شغلی مورد آزمایش و بررسی قرار خواهند گرفت؟
با تشکر

بزرگوار

اخراجی موقت
من هم مکانیک هستم !!!
من فکر میکنم شرکت ملی حفاری توقع دارد کسی که می خواهد دررسته عملیات حفاری کارکند، یک رنجر به تمام معنا باشد!!!
یعنی هم از مکانیک سررشته داشته باشد، هم از برق و هم از نفت!!!

با سلام مجدد
درست است!!!!!!!!!!
(من نظری در این مورد ندارم-زوم ما روی اینه که اصلا نفتی کسی قبول شده است یا فقط مکانیک و برق؟همچنین اگر تاپیک مشابه ای هرجا است اینجا لطفا لینک شود
دوستان اعلام حضور برای رشته های خودشون کنند

آخرین ویرایش:

بزرگوار

اخراجی موقت
هرکس سوالی در مورد سوالای مصاحبه نفت داره بصورت خصوصی پیام بده حتما کمکش میکنم
علت این هست که تاپیک شلوغ نشه و مزاحم بقیه نشویم
با سلام
در مورد مصاحبه ملی حفاری لطفا اگر ممکن است به سوالات زیر پاسخ دهید
1-مصاحبه ملی حفاری در کجا برگزار می شود؟
2-تعداد مصاحبه گرها چند نفر هستند؟
3-هر مصاحبه چند ساعت(یا دقیقه طول می کشد)؟
4-آیا کسی هم در مصاحبه عقیدتی رد می شود؟
5-حداقل ضعیف بودن چشم تا چه شماره ای مشکلی ندارد برای استخدامی در عملیات حفاری؟
6-در عملیات حفاری آیا برای مهندس حفار سوالاتی از رشته های برق یا مکانیک پرسیده می شود؟
7-سوالات روانشناسی در مصاحبه پرسیده می شود؟
8-رابطه بین قد و وزن مهم است یا فقط قدی بیش از 175 سانتی مهم است؟(توضیح بفرمائید)
9-نمونه سوالاتی که از مهندس حفار پرسیده می شود چیست؟جزئیات و فرمول ها نیز بررسی میشود؟

آخرین ویرایش:

ahmadpashaei

عضو جدید
دوست عزیز تمام سوالات به صورت خصوصی بهتون جواب داده شد
میگین بپرسین بعد میرین تو پیام خصوصی؟!! اینجا یک فروم هست و باید رعایت کنید قوانین رو.اگر با پ خ پرسیده بود بله ولی ایشون همینجا پرسید و شمام باید برای کمک به بقیه همینجا چواب بدین.

soroshrad

عضو جدید
با سلام
6-در عملیات حفاری آیا برای مهندس حفار سوالاتی از رشته های برق یا مکانیک پرسیده می شود؟
8-رابطه بین قد و وزن مهم است یا فقط قدی بیش از 175 سانتی مهم است؟(توضیح بفرمائید)
9-نمونه سوالاتی که از مهندس حفار پرسیده می شود چیست؟جزئیات و فرمول ها نیز بررسی میشود؟

دوست عزیز تمام سوالات به صورت خصوصی بهتون جواب داده شد

میگین بپرسین بعد میرین تو پیام خصوصی؟!! اینجا یک فروم هست و باید رعایت کنید قوانین رو.اگر با پ خ پرسیده بود بله ولی ایشون همینجا پرسید و شمام باید برای کمک به بقیه همینجا چواب بدین.

من گفتم، باز هم می گویم: دوستان عزیز لطفا پرسش و پاسخهایی که قابلیت استفاده همگانی را دارند را به صورت عمومی بیان کنید.

parand01

عضو جدید
هرکس سوالی در مورد سوالای مصاحبه نفت داره بصورت خصوصی پیام بده حتما کمکش میکنم
علت این هست که تاپیک شلوغ نشه و مزاحم بقیه نشویم

مرسی از شما دوست عزیز من لیسانس مکانیک خوندم و حالا تو رشته عملیات حفاری قبول شدم میخواستم از نوع سوالات بپرسم و اگر کسی سابقه کار مرتبت داشته باشه میتونه در بدو ورود به مصاحبه کنندگان یک رزومه از خودش بده و عکس العمل اونا چطور میتونه باشه؟
مرسی

بزرگوار

اخراجی موقت
مرسی از شما دوست عزیز من لیسانس مکانیک خوندم و حالا تو رشته عملیات حفاری قبول شدم میخواستم از نوع سوالات بپرسم و اگر کسی سابقه کار مرتبت داشته باشه میتونه در بدو ورود به مصاحبه کنندگان یک رزومه از خودش بده و عکس العمل اونا چطور میتونه باشه؟
مرسی
سلام سوالات از رشته خودتون پرسیده می شود و مصاحبه گر هم یک نفر مهندس مکانیک با سابقه کار بسیار بالا است نگران نباشید خود مصاحبه گر رعایت می کند و همچنین تمام افرادی که قبول شده اند همه حداقل 5 سال سابقه کار دارند فقط یادآور می شوم افرادی که در بین دعوت شدگان نیمه دوم هستند شانس بسیار کمی برای پذیرش دارند در حد فقط 10 درصد و افرادی که در نیمه اول هستند 90 درصد شانس قبولی دارند چون امسال در مصاحبه شایسته سالاری صورت می گیرد و از پارتی بازی بشدت جلوگیری شده است

آخرین ویرایش:

p.hosseinzadeh

عضو جدید
با سلام خدمت شما مهندس
خواستم بدونم نمره درس عمومی در مصاحبه واسشون مهمه؟
آخه من در رشته مکانیک از بین 76 نفر 43 شدم و امتیاز من در تخصصی 890 و در عمومی 640 شدم
چقدر شانس قبولی دارم؟
آیا در مصاحبه سوال هوش و روانشناسی میپرسند؟

p.hosseinzadeh

عضو جدید
با سلام
جواب همین سوالارو هم واسه من بفرستین
خیلی خیلی ممنون

بزرگوار

اخراجی موقت
با سلام خدمت شما مهندس
خواستم بدونم نمره درس عمومی در مصاحبه واسشون مهمه؟
آخه من در رشته مکانیک از بین 76 نفر 43 شدم و امتیاز من در تخصصی 890 و در عمومی 640 شدم
چقدر شانس قبولی دارم؟
آیا در مصاحبه سوال هوش و روانشناسی میپرسند؟
سلام
پرسیده می شود
کاردانی بودید یا کارشناسی؟

davood62

عضو جدید
با سلام می خواستم بدونم شما از کجا می دونید که ((همچنین تمام افرادی که قبول شده اند همه حداقل 5 سال سابقه کار دارند فقط یادآور می شوم افرادی که در بین دعوت شدگان نیمه دوم هستند شانس بسیار کمی برای پذیرش دارند در حد فقط 10 درصد و افرادی که در نیمه اول هستند 90 درصد شانس قبولی دارند چون امسال در مصاحبه شایسته سالاری صورت می گیرد و از پارتی بازی بشدت جلوگیری شده است)) من که قبول شدم سابقه من از این چیزی که عنوان کردین کمتر بود.خوب من نیمه دوم قبولی ها بودم از کجا می دونید احتمال قبولی ما 10 درصد هست.
امکانش هست توضیح بدین.

با سپاس

daneshjophd

عضو جدید
آقای محترم میشه لطفا به من هم خصوصی کمک کنید استخدام بشم منم خصوصی ..... ای... درخدمت هستم

بزرگوار

اخراجی موقت
با سلام می خواستم بدونم شما از کجا می دونید که ((همچنین تمام افرادی که قبول شده اند همه حداقل 5 سال سابقه کار دارند فقط یادآور می شوم افرادی که در بین دعوت شدگان نیمه دوم هستند شانس بسیار کمی برای پذیرش دارند در حد فقط 10 درصد و افرادی که در نیمه اول هستند 90 درصد شانس قبولی دارند چون امسال در مصاحبه شایسته سالاری صورت می گیرد و از پارتی بازی بشدت جلوگیری شده است)) من که قبول شدم سابقه من از این چیزی که عنوان کردین کمتر بود.خوب من نیمه دوم قبولی ها بودم از کجا می دونید احتمال قبولی ما 10 درصد هست.
امکانش هست توضیح بدین.

با سپاس

سلام
با توجه به قبول های سالهای قبل
اگر ممکن هست نمره کل اخرین نفر و رتبه اش رو بگوئید

ehsan_ppm

عضو جدید
با سلام
10-آیا تو این گروه شغلی مثلا 30 درصد رشته نفت و 30 درصد برق و 30 درصد مکانیک می خواهد؟ یا فرقی ندارد که افراد بعد از قبولی در مصاحبه هر رشته ای باشد؟چون به نظر من به خاطر امتحان نا عادلانه بیشتر کسانی که قبول شده اند از رشته برق هستند.

p.hosseinzadeh

عضو جدید
سلام
رتبم 42 با نمره کل 695.608
رتبه آخرین 78 با نمره682.33
معلومه که امتیازا خیلی نزدیکن

doctor

عضو جدید
آقا نیما سلام
ممنون میشیم جواب ما رو هم بدید خصوصی پیغام دادیم

بزرگوار

اخراجی موقت
289 نفر واسه مصاحبه دعوت شدند برای عملیات حفاری ولی هیچکدومشون اینجا نمیان عجیبه یاد این شعر افتادم
""""""""""""""""""""""""""مرده ان است که دستش بزنی جم نخورد هرگز"""""""""""""""""""""""""""""""""
چند درصد موافقیت که در مصاحبه این رشته
از مهندسان برق سوالات برق
از مهندسان مکانیک سوالات مکانیک
از مهندسان نفت سوالات نفت پرسیده می شود؟

doctor

عضو جدید
289 نفر واسه مصاحبه دعوت شدند برای عملیات حفاری ولی هیچکدومشون اینجا نمیان عجیبه یاد این شعر افتادم
""""""""""""""""""""""""""مرده ان است که دستش بزنی جم نخورد هرگز"""""""""""""""""""""""""""""""""
چند درصد موافقیت که در مصاحبه این رشته
از مهندسان برق سوالات برق
از مهندسان مکانیک سوالات مکانیک
از مهندسان نفت سوالات نفت پرسیده می شود؟

دوست عزیز ضمن تشکر از ایجاد این تاپیک باید بگم قرار نیست عین 289 نفر پذیرفته شده عضو این سایت باشن و اگه عضوی هم هست از کجا معلوم میاد اینجا سر میزنه یا نه و ... یکم خونسرد باشید ما کنارتونیم
یکی از دوستای من یه فامیل دوری داره که تو شرکت ملی حفاری (اهواز) کار میکنه، واسه من ازش سوال کرد و گفت که مصاحبه اهواز برگزار میشه و از هر کسی با توجه به رشته تخصصی ش سوال میشه
من مخالف این قضیه هستم که شرکت کسی رو میخواد که به سه مبحث برق -مکانیک و نفت مسلط باشه ، فکر میکنم بچه های برق رو واسه کار با دستگاه های حفاری که اکثراً قسمتهای برق و الکترونیک دارن میخوان ، بچه های مکانیک رو واسه قسمتهای مکانیکی نظارت نصب لوله و ... و بچه های نفت رو واسه کار های مربوط به مسائل شمیایی و نفتی مثل نظارت اسید کاری چاه و ...
مطمئناً نمیان کار نظارت اسید کاری رو بدن به یه مهندس برق و کار با دستگاه های برقی رو بدن به مهندس نفت

doctor

عضو جدید
تشکر از آقا نیما بابت راهنمایی هاش ، نمیدونم چرا ایشون از سایت اخراج موقت شده امیدوارم موقتی باشه و باز برگرده
آقا نیما آخرین پیغام خصوصیت رو دریافت کردم ولی ارسال پیغام به شما مقدور نبود اگه دوباره اومدید اطلاع بدین

doctor

عضو جدید
درود بر شما دوستای گرامی
چاره جز این است که ناله شبگیر کنیم
بنده حرفامو زدم و فکر کنم دیگه الان وقت بحث و ایراد گرفتن و .... نیست
کاش دوستای دیگه ای هم پیدا میشدن کمی در مورد روز مصاحبه بحث میکردیم

reza55455

عضو جدید
درود بر شما دوستای گرامی
چاره جز این است که ناله شبگیر کنیم
بنده حرفامو زدم و فکر کنم دیگه الان وقت بحث و ایراد گرفتن و .... نیست
کاش دوستای دیگه ای هم پیدا میشدن کمی در مورد روز مصاحبه بحث میکردیم

درود بر شما.
ببین به نظر من ما باید بیشتر روی درسهای تخصصی خودمون تکیه کنیم و مصاحبه رو از اوون جنبه جلو ببریم.مثلا بگیم ما حوزه تخصصی که کار کردیم اتوماسیون هست. بعد شروع کنیم، راجع به این موضوع صحبت کنیم و اگر سوالی پرسیدن جواب بدیم.لازمه این کار، این هست که قبل از مصاحبه راجع به یک موضوع اطلاعات خودمون رو به روز کنیم.

doctor

عضو جدید
سلام به دوستای عزیز آقا رضا خوش آمد میگم
بچه ها اونطور که میگن احتمالاً یه تیم 4-5 نفر مصاحبه رو انجام میدن ، بنده یه بار در شرکت توززیع برق تجربه چنین مصاحبه تیمی رو داشتم . اصلاً استرسی نداره چون از همون اول سعی میکنن با خوشرویی و انرژی مثبت خیالت رو راحت کنن که فضا یه فضای دوستانست
از این جهت هیچ نگران نباشید.
فکر کنم اول مصاحبه بگن یه بیوگرافی از خودت بگی و بعد از تموم شدن صحبتهای شما شروع به سوالهای تخصصی میکنن.
من یکم نگران سوالات دکتر روانشناس هستم که اون روز چه سوالاهایی ازم بپرسه و چطوری باید جوابش رو بدم . یکی از دوستام که دو سال پیش قبول شده میگفت باید کاملاً صادق باشی از دوستم در مورد اینکه کار اقماری هست آیا میخواهی و میتونی ؟ و اینکه از ویژگیهای مثبت و منفی خودت بگو ...سوال شده بود
اگر اطلاعات دیگه ای دارید به اشتراک بذارید دوستان

doctor

عضو جدید
درود بر شما.
ببین به نظر من ما باید بیشتر روی درسهای تخصصی خودمون تکیه کنیم و مصاحبه رو از اوون جنبه جلو ببریم.مثلا بگیم ما حوزه تخصصی که کار کردیم اتوماسیون هست. بعد شروع کنیم، راجع به این موضوع صحبت کنیم و اگر سوالی پرسیدن جواب بدیم.لازمه این کار، این هست که قبل از مصاحبه راجع به یک موضوع اطلاعات خودمون رو به روز کنیم.
موافقم . صد در صد از درسهای تخصصی رشته تحصیلی سوال میشه

ahmadpashaei

عضو جدید
متاسفم که دارین روی همو کم می کنید!! میشه به هم کمک هم کرد. فکر نکنم بشه در این زمان کوتاه کار خاصی کرد و با سواد شد!! بگین چه منابعی بهتره برای جواب دادن سوالات اختصاصی؟ آخه مگه میشه مهندسای برق رو دست کم گرفت؟!! رشته اول ریاضی فیزیک ایران و رشته اول تمام علوم دنیا برق و نخبه ترینها میرن اونجا. میگین نه برید سایتهای علمی رو ببینید.منظورم اینه که اینجا مهنسای برقی هستن که درسشون خیلی خوبه و رتبه ها خفن کنکور رو آوردن و یاد گرفتن کار اپراتوری چیزی نیست بابا جون. یادتون باشه این آزمون استخدامی بزرگترین آزمون تاریخ ایران بود و همه شاغلا و بیکارا شرکت کرده بودن اونم با آمادگی خوب. همه پذیرفته شدگان درسشون خوبه قطعا. بهتره به هم کمک کنید تا اینکه اینجا اعاده حق بکنید.ما هممون الان هیچکاره ایم.

بالا