مشاوره خریدگوشی باقیمت700-800

MARZIEH S

عضو جدید
سلام من میخوام یه گوشی بگیرم اما موندم چی بگیرم-سیستم عاملش اندروید4 باشه-کارایی باتریش عالی باشه-کیفیت دوربینش عالی -سایر امکاناتش زیادمهم نیست فقط مشخصات بالا رو داشته باشه-قیمتش هم نهایتا 800-لطفااگرکسی اطلاعات خوبی داره کمکم کنه-مچکرم

Major Geologist

کاربر فعال تالار موبایل ,
کاربر ممتاز
نمیدونم شایدم htc یا hoawi گرفتم.بهرحال ممنون از راهنماییتون.

قصد دخالت ندارم ولی نظرم اینه که سونی از هوآوی بهتره. اچ تی سی هم خوبه ولی گرونه. حتما نگاه کن مشخصات مدل اچ تی سی که می خوای بگیری با همرده ایهاش تو برندهای دگ مثل سونی و سامسونگ، پایین تر نباشه.

LEGEND.MM

کاربر فعال تالار موبایل
کاربر ممتاز
دوست عزیز سمت هواوی نرین
پیشنهاد من به شما همین اکسپریا ال هستش
سامسونگ توی این رنج فقط اس 3 مینی رو داره که در زمینه سخت افزار و دوربین از ال پایین تره قیمت ال هم 670 تومنه

LEGEND.MM

کاربر فعال تالار موبایل
کاربر ممتاز
البته میتونین اکسپریا تی هم بگیرین که دوربینش بهتره ولی خب سخت افزارش یه مقدار ضعیفتره صفحششم بزرگتره

پیرجو

مدیر ارشد
مدیر کل سایت
مدیر ارشد
سلام من میخوام یه گوشی بگیرم اما موندم چی بگیرم-سیستم عاملش اندروید4 باشه-کارایی باتریش عالی باشه-کیفیت دوربینش عالی -سایر امکاناتش زیادمهم نیست فقط مشخصات بالا رو داشته باشه-قیمتش هم نهایتا 800-لطفااگرکسی اطلاعات خوبی داره کمکم کنه-مچکرم

Samsung Galaxy Win I8552 Dual
دوربین:5.0 مگاپیکسل
800
==============
Samsung I8262 Galaxy Core
685
==============
Samsung I8190 Galaxy S III Mini
689
==============

Major Geologist

کاربر ممتاز
sony xpria sola یا galaxy advance چطورن؟شنیدم advanceخیلی عالیه.

سولا مگه هنوز تو بازار هست؟؟؟ اصلا سمت سولا نرو! من داشتم. رمش پایینه سرعت گوشی با ریختن چند تا برنامه کند میشه. إل رمش 1024 اعلام شده، سولا 512؛ ولی سولا در عمل سیصد و هشتاد و خورده ایه.

MARZIEH S

عضو جدید
ممنونم.بله حرف شما کاملا درسته.چندنفر دیگه هم نظرشماروداشتن.خب الان انتخاب راحتتر شد.انتخاب من بین ادونس و اکس پریا ال!!!به نظرشماکدوم؟؟؟

solo4

عضو جدید
ادونس حافظه داخلیش کمه
mega 5.8 حافظش 1.5 گیگه
قیمت گوشی رو از کجا پیدا کنم؟

galaxy advance:
768 gig حاظفه داخلی
9 گیگ رم داخلی
1500 mah باتری
super LED
پردازنده dual core 1ghz

Mega5.8:
1.5gig
8 gig
2600mah
tft
dual core 1.4 ghz

LEGEND.MM

کاربر فعال تالار موبایل
کاربر ممتاز
من پیشنهادم اکسپریا ال هستش ...
ادونس هم گوشی خوبیه اما خب در حد ال نیست و با این بودجه ارزش خرید ال بیشتره

MARZIEH S

عضو جدید
متاسفانه الان مشکلی که پیش اومده اینه که اشنایی که قراره ازش گوشی بخرم xpria L نداره! اعصابم بدجور ریخته بهم چون واقعا بیشتر نظرم روهمین گوشیه! میشه دلایلشو بگید که چرا ادونس ارزش نداره؟؟ اکس پریا ام چطوره؟

LEGEND.MM

کاربر فعال تالار موبایل
کاربر ممتاز
محمد میشه دلیلتو بگی؟ تو که سامسونگ دوست داشتی!!!
چون سامسونگ دوس دارم دلیل نمیشه بگم همیشه بهتره :D
متاسفانه الان مشکلی که پیش اومده اینه که اشنایی که قراره ازش گوشی بخرم xpria L نداره! اعصابم بدجور ریخته بهم چون واقعا بیشتر نظرم روهمین گوشیه! میشه دلایلشو بگید که چرا ادونس ارزش نداره؟؟ اکس پریا ام چطوره؟
من نگفتم ارزش نداره ! گفتم ارزش خرید این یکی بیشتره
مزایای اکسپریا ال :
1 - صفحه بزرگتر
2 - رم بیشتر که شدیدا توی اندروید مهمه
3 - دوربین بهتر
4 - چیپ گرافیکی قویتر
5 - تکنولوژی بالاتر Soc ( پردازنده ال با لیتوگرافی 28 نانومتری ساخته شده در صورتی که پردازنده ادونس با لیتوگرافی 45 نانومتری ساخته شده و این خودش روی بازدهی کلی تاثیر داره )
6 - پردازنده قویتر ( هسته های Krait به مراتب از هسته های A9 قویتر و کم مصرف تر هستن )
7 - بلوتوث ورژن 4
8 - فیلمبرداری خیلی بهتر ( خواستین مقایسشونو میذارم )
و ...

اکسپریا ام هم همون ال هستش با دوربین 5 و صفحه کوچیکتر ...

MARZIEH S

عضو جدید
اکس پریا ام درحد انتظاراتم نیست.میخوام بودجمو افزایش بدم اس بگیرم یا تی یا پی!! اگر مقایسه ی این سه گوشی رو بزارید ممنون میشم.

LEGEND.MM

کاربر فعال تالار موبایل
کاربر ممتاز
اکس پریا ام درحد انتظاراتم نیست.میخوام بودجمو افزایش بدم اس بگیرم یا تی یا پی!! اگر مقایسه ی این سه گوشی رو بزارید ممنون میشم.
نهایتا بودجتون رو به چقد میتونین برسونین ؟

Major Geologist

کاربر ممتاز

عرضم به حضورتون که الآن خریدن پی اصلا مقرون به صرفه نیست. چون تو بازار کم شده، هر کسی داشته باشه گرون میده. الآن حدودای 800-850 دارن می فروشنش. سی پی یوشم که 1 گیگاهرتزه. درواقع بین پی و ال فرقی نیست چندان. به نظرم تی از اس بهتره.

MARZIEH S

عضو جدید
عرضم به حضورتون که الآن خریدن پی اصلا مقرون به صرفه نیست. چون تو بازار کم شده، هر کسی داشته باشه گرون میده. الآن حدودای 800-850 دارن می فروشنش. سی پی یوشم که 1 گیگاهرتزه. درواقع بین پی و ال فرقی نیست چندان. به نظرم تی از اس بهتره.

میتونم بپرسم چرا تی از سی بهتره؟

yamaha R6

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
گاکسی گرند

بالا