[مشاوره] - انتخاب رشته کنکور ارشد مهندسی شیمی 93

.6.

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
یه کم ادب رو رعایت کنی بد نیس-من تویه فکر گمراه کردن هیچکس نیستم-علم و صنعت تویه مهندسی شیمی از شیراز ضعیفتره پویا و حمزه نیستند والا حرف منو تایید میکردند-

شما که ایشالا تهرانو قبولی چرا بخوای علم و صنعتو خراب کنی.BULGARIA جان ناراحت نشو تو در قلب ما جا داری :D

جاست شادی:-)

اخراجی موقت
کاربر ممتاز
ممنون.ایشالا که دعامونم کردی:smile:
این اصلا مهندسی پلیمر نداره که
یکی کمک کنه من کجا باید درصدامو بگم؟ یعنی مثل اونایی که سوال پرسیدن،منم سوال بپرسم؟
آره اتفاقا کنار ضریح یادم بودی گفتم این سعید پلیمر التماس دعا داشت خدا جون ببین دردش چیه :)
نمی دونم اونجا چرا تو و اون حمزه خل از همه زودتر یادم اومدین :))
برا رشته ما نداشت
ثبت نام که میکنی بعد برو تو سیستم تخمین رتبه وارد باید بشی با نام کاربریت
درصد میدی برا درسا بهت شهر میده
من نداشت رشتمو رفتم یکی یکی رشته ها رو زدم الکی درصد زدم :))

آره وسا ما که خوزستانی شدیم دیگه :D

خیلی خیلی تبریک میگم :)

.6.

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام. آقای حمزه من فارغ التحصیل دانشگاه صنعت نفت هستم. اگه هنوز انتخاب رشته نکردید و راهنمایی درباره دانشگاه نفت و شرایطش میخواین میتونم کمکتون کنم.

سلام ممنون خیلی لطف کردین مطالبتونو خووندم باز هم سوالاتی دارم که ازتون خواهم پرسید:)

(M&M)

کاربر بیش فعال
آره اتفاقا کنار ضریح یادم بودی گفتم این سعید پلیمر التماس دعا داشت خدا جون ببین دردش چیه :)
برا رشته ما نداشت

ای کاش منو هم دعا میکردی .:w05:

جاست شادی:-)

اخراجی موقت
کاربر ممتاز
ای کاش منو هم دعا میکردی .:w05:

:D خداییش اونجا همه یادم نیومدن گفتم هرکی التماس دعا داشت
ولی این دوتا خوب یادم بودن :D

احتمالا دوباره این هفته میرم برا توام دعا میکنم گوگولی:D
انگاری دعای من میگیره خخخ

ait

عضو جدید
779 سیستم انرژی شریف. خدایی خیلی خوبه اگه واقعیت داشته باشه.

(M&M)

کاربر بیش فعال
:D خداییش اونجا همه یادم نیومدن گفتم هرکی التماس دعا داشت
ولی این دوتا خوب یادم بودن :D

احتمالا دوباره این هفته میرم برا توام دعا میکنم گوگولی:D
انگاری دعای من میگیره خخخ

گوگولی!:surprised:

پس لطف کن واسم دعا کن تهران قبول شم.:D

.6.

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
برا رشته ما نداشت

دستت درد نکنه مگر تو واسه ما دعا کنی ینی بقیه که هیچ :D

pooya.wushu

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اون روزانه انرژی شریفی که تو انتخاب رشته مجازی سنجش هست دلتونو خوش نکنید اون با سهمیه رفته:D

nikanati

عضو جدید
میشه در مورد گرایش صنایع غذایی یه دید کلی بدید؟از مهندسی شیمی خیلی دور میشه؟با این گرایش مشکلی واسه استخدامی تو پتروشیمی به وجود نمیاد؟

pooya.wushu

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
میشه در مورد گرایش صنایع غذایی یه دید کلی بدید؟از مهندسی شیمی خیلی دور میشه؟با این گرایش مشکلی واسه استخدامی تو پتروشیمی به وجود نمیاد؟

چرا اتفاقا مشکل پیش میاره من ندیدم تا حالا توی استخدامیا باشه
البته بند پ همه چیو حل میکنه;)

BULGARIA

کاربر بیش فعال

صنایع غذایی نرو ب هیج وجه بودند افرادی ک ارشد فقط بدین خاطر خوندن ک از شر صنایع غذایی راحت بشن

nikanati

عضو جدید
چرا اتفاقا مشکل پیش میاره من ندیدم تا حالا توی استخدامیا باشه
البته بند پ همه چیو حل میکنه;)
بند پ مون کجا بود .بند پ داشتیم با دیپلم میرفتیم سر کار مثل الان که میبینم طرف با لیسانس تاریخ تو پتروشیمیه.مرسی در هر صورت

nikanati

عضو جدید
بله دقیقا یکیشونم من هستم - به هیچ عنوان صنایع غذایی نزنین - من که خیلی خیلی پشیمونم
جدی؟؟؟از چه لحاظ میگی ؟میدونی چون من احتمال قبولی این گرایش رو تو روزانه دارم به نظرت شبانه گرایش فرایند یا جداسازی بزنم بهتره؟؟الان میخوای چه گرایشی بری؟

niusha t

عضو جدید
ببینین یه سری فکرمیکنن که شما تغذیه هستین:eek: توی هرکارخونه ای که مارو بردن اصلاازدستگاه صحبت نشد از ترکیبات موادغذایی میگفتن - بعدهمه فکرمیکردن که ما مهندس صنایع غذایی یا کشاورزی هستیم واسه همین اصلادیگه گرایشمونو نمی گفتیم - بعدشم واسه استخدام بارهاوبه دفعات دیدم که مهندس شیمی میخواستن هرگرایشی غیرازصنایع غذایی درصورتیکه درسای تخصصی همه یکیه- بازارکارش اصلاخوب نیست چون کارخانجات مهندس صنایع غذایی میخوان که با مهندسی شیمی کلا فرق داره - دوستانه میگم که بیخیال این گرایش باشین - من که قبول نمیشم- فرایند و جداسازی بازارکارشون خوبه که حتی استادمون میگفت خیلیا پشیمون میشن که چراتوی ارشد فرایند نخوندن- من خودم محیط زیست و پیشرفته روخیلی دوست دارم - راستش غیرازصنایع غذایی و گاز همه گرایشای دیگه رو زدم بااینکه پلیمر و پدیده های انتقال رو خوشم نمیاد اونارم زدم
جدی؟؟؟از چه لحاظ میگی ؟میدونی چون من احتمال قبولی این گرایش رو تو روزانه دارم به نظرت شبانه گرایش فرایند یا جداسازی بزنم بهتره؟؟الان میخوای چه گرایشی بری؟

S O R M E

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان
دانشگاه تهران از چه ترمی باید موضوع پایان نامرو مشخص کنیم؟
من شنیدم امیرکبیر میگن یاید ترم اول موضوع مشخص بشه ، این درسته؟
سوال دیگه هم این که کلن استدای م. شیمی امیرکبیر قوی ترن یا تربیت مدرس؟

دوستان کسی در این زمینه اطلاع نداره؟

0910

عضو جدید
بچه ها من الان موندم از کجا شروع کنم؟؟؟؟ اول بیو یا انرژی یا هسته ای یا زیست پزشکی یا .....
الا آینده کدوم بهترهما جای من بودین چیکار میکردین؟؟؟؟.....کمکم کنید لطفا

niusha t

عضو جدید
اگرمیخواین توی ایران بمونین به نظرمن بیخیال این رشته ها بشین کسی رو میشناسم بیوشریف خوند کارشناسی هم شریف بود الان کاردرست حسابی هم نداره - ولی همین رشته خارج ازکشور خیلی خوبه -زیست پزشکی هم که مشخصه جدیده آینده فرایند پیشرفته و جداسازی بهترازهمه ایناس توی ایران رشته هایی که نسبتاجدیدن واقعیتش بازارکارخوب ندارن - البته اینانظرشخصی منه ممکنه اشتباه باشه
بچه ها من الان موندم از کجا شروع کنم؟؟؟؟ اول بیو یا انرژی یا هسته ای یا زیست پزشکی یا .....
الا آینده کدوم بهترهما جای من بودین چیکار میکردین؟؟؟؟.....کمکم کنید لطفا

بالا