[مشاوره] - انتخاب رشته کنکور ارشد مهندسی شیمی 93

berjis68

عضو جدید
سلام دوستان
با 550 کجا رو میارم
به نظر شما اگر بیارم کدو یکی بهتره؟
پلیمر شیراز
امیرکبیر واحد ماه شهر
تهران_ رضوانشهر
پژوهشگاه

ضمنا پژوهشگاه دقیقا چطوریه؟

شبانه های تهران کدوما رو امکان داره بیارم؟ پلیمر امیر کبیر چی؟

ziiizooo

عضو جدید
چقدر سریع تاپیک با سرعت داره پیش میره-زیزو جان تصمیم چی شد-من ک خدا خدا میکنم جداسازی تهرانو بیارم نشد کاتالیست تهران

آقا من سر دو راهی هستم:confused:.نمی دونم فرایند روزانه تربیت مدرس رو بزنم یا جداسازی وکاتالیست شبانه دانشگاه تهران.از اون ور خیلی دوست دارم بیام دانشگاه تهران.خیلییی.از اون ورم بحث پوله :D.به نظرت چی کا کنم؟

pooya.wushu

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام دوستان
با 550 کجا رو میارم
به نظر شما اگر بیارم کدو یکی بهتره؟
پلیمر شیراز
امیرکبیر واحد ماه شهر
تهران_ رضوانشهر
پژوهشگاه

ضمنا پژوهشگاه دقیقا چطوریه؟

شبانه های تهران کدوما رو امکان داره بیارم؟ پلیمر امیر کبیر چی؟

شیراز
بژوهشگاه
رضوانشهر
ماهشهر

ئدز

عضو جدید
حتما باید عضو سایته شد تا راه بده واسه انتخاب مجازی ؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

pooya.wushu

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
به نظر من هم درست نیست
آخه درصدای پارسال که با امسال قابل مقایسه نیستن
سختی درسا که یکی نیست که اینجوری حدس میزنه
نمره ایی که بهتون میده بعد اعلان درصداتون با نمره کنکور خودتون مقایسه کنید بعد یه درس رو انتخاب کنید درصدتون رو بالا ببرید تا نمره سامانه با نمره کنکورتون یکی بشه

S O R M E

عضو جدید
کاربر ممتاز
ای بابا نمیدونم این سنجش ش...ش داره انقد سریع میخواد انتخاب رشته کنه و درشو ببنده ! باید یه ماهی وخت میذاشت تا درس حسابی انتخاب کنن مردم:razz: والا

خوب باید به فکر دانشجوها هم باشه دیگه
امتحان دارن خو
همه که مث ما بیکار نیستن:)

.6.

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خوب باید به فکر دانشجوها هم باشه دیگه
امتحان دارن خو
همه که مث ما بیکار نیستن:)
خداوکیلی من از اول مهر و 3 ماهه دیگم خبر ندارم اگه میذاشت اون آخرا حداقل تصمیم بهتری می گرفتم!با این وجود باز هم اون موقع جوابا اعلام میشه !یه جور تایم میذارن امنگار 1 ماه دیگه جواب نهایی رو میدن

BULGARIA

کاربر بیش فعال
آقا من سر دو راهی هستم:confused:.نمی دونم فرایند روزانه تربیت مدرس رو بزنم یا جداسازی وکاتالیست شبانه دانشگاه تهران.از اون ور خیلی دوست دارم بیام دانشگاه تهران.خیلییی.از اون ورم بحث پوله :D.به نظرت چی کا کنم؟

چی بگم واله:Dبا بچهای تهران و مدرس مشورت کن;)

S O R M E

عضو جدید
کاربر ممتاز
نمره ایی که بهتون میده بعد اعلان درصداتون با نمره کنکور خودتون مقایسه کنید بعد یه درس رو انتخاب کنید درصدتون رو بالا ببرید تا نمره سامانه با نمره کنکورتون یکی بشه

آها یعنی تراز ها رو مقایسه میکنه؟
بعد ترازها همیشه عددای ثابتی هستن؟
ببخشید من اطلاعاتم تو این زمینه کمه

ئدز

عضو جدید
اقا این که گرایش نمیده ...با این من تمام دانشگاه های کشور قبولم.....................

S O R M E

عضو جدید
کاربر ممتاز
خداوکیلی من از اول مهر و 3 ماهه دیگم خبر ندارم اگه میذاشت اون آخرا حداقل تصمیم بهتری می گرفتم!با این وجود باز هم اون موقع جوابا اعلام میشه !یه جور تایم میذارن امنگار 1 ماه دیگه جواب نهایی رو میدن

بالاخره اهواز یا تهران؟

nikanati

عضو جدید
ممنون از تاپیک خوبتون.من رتبم 948 شده.امکان روزانه فردوسی گرایش پلیمر یا بایو یا صنایع غذایی رو دارم.مشهدی هستم. اگه اینارو روزانه نیارم شبانه جداسازی فردوسی رو به روزانه دانشگاهای دیگه ترجیح بدم؟؟؟ممنون میشم کمک کنید

ئدز

عضو جدید
با توجه به این موضوع که داره قیمتها تو فاز دوم آزاد میشه یه تصمیمه اقتصادی بگیر!:D

یعنی چییییییییییییییییی بابا با قیمتای دفترچه من حسابکردن ترمی 5/1 در میاد مثلا یعنی یه چیز دیگس من لیسانسم ازاد بوده بگید اگه زیاد شبانه نزنم میخوام با پول برم صفا سیتی
راستی این سایته چرا گرایش نمیده اینجوری من تو تمام یونی های کشور قبولم

S O R M E

عضو جدید
کاربر ممتاز
ممنون از تاپیک خوبتون.من رتبم 948 شده.امکان روزانه فردوسی گرایش پلیمر یا بایو یا صنایع غذایی رو دارم.مشهدی هستم. اگه اینارو روزانه نیارم شبانه جداسازی فردوسی رو به روزانه دانشگاهای دیگه ترجیح بدم؟؟؟ممنون میشم کمک کنید

روزانه فردوسی بعیده
صنایع غذایی شاید
آره شبانه بهتره شهر خودتون باشید که دیگه مشکل خوابگاه نداشته باشید

daneshpour123

عضو جدید
انشالله قبول میشید
البته من در مورد پژوهشگاهها نمیدونم چطورن
اما پارسال یکی از دوستام که خیلی خیلی درسخون بود رتبه کنکوزش نزدیک شما بود
یه چیزی قبول شد که همه تعجب کردیم!
شاید برای شما هم اتفاق بیفته:smile:
ان شالله. حالا دوستتون چی قبول شد؟

ئدز

عضو جدید
اااااااااااااا سنجش ویرایشم گذاشته انگار تا 5 بار میشه ویرایش کرد شما هم ببینید درست یا من چت زدم اخه تو دفترچه نوشته فقطططططططططططططططططط یکباره..........

.6.

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بالاخره اهواز یا تهران؟
والا مثه ... تو گل موندم! با این بازار کار خراب نمیتونم ریکس کنم و همون تضمین کوچیک اهوازم واسم کلی امید میاره! تهرانم که بریم معلوم نیس که بعد 2 سال بازم هدفم تغییر نکرده باشه یعنی معلوم نیس که بخوام تا اون موقع دکتری بخوونم !بعدشم واسه اونایی که تهران میخوونن باز آزمون وجود دازه و همه جذب نمیشن!ولی خو دوس دارم کنترل شریفم قبول شم :D با اینکه برنامه نویسیسو زیره صفره :D

.6.

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
یعنی چییییییییییییییییی بابا با قیمتای دفترچه من حسابکردن ترمی 5/1 در میاد مثلا یعنی یه چیز دیگس من لیسانسم ازاد بوده بگید اگه زیاد شبانه نزنم میخوام با پول برم صفا سیتیراستی این سایته چرا گرایش نمیده اینجوری من تو تمام یونی های کشور قبولم
نه من منظورم کلیه ی هزینه های جانبی بود :D اون که واسه همه گرون میشه :)

S O R M E

عضو جدید
کاربر ممتاز
والا مثه ... تو گل موندم! با این بازار کار خراب نمیتونم ریکس کنم و همون تضمین کوچیک اهوازم واسم کلی امید میاره! تهرانم که بریم معلوم نیس که بعد 2 سال بازم هدفم تغییر نکرده باشه یعنی معلوم نیس که بخوام تا اون موقع دکتری بخوونم !بعدشم واسه اونایی که تهران میخوونن باز آزمون وجود دازه و همه جذب نمیشن!ولی خو دوس دارم کنترل شریفم قبول شم :D با اینکه برنامه نویسیسو زیره صفره :D

آرزو بر جوانان عیب نیست ( کنترل شریفو میگم ):D

آره تازه با این وضع پیش آمده که آقای وزیر گفتن همینایی هم که پارسال آزمون دادن رو استخدام نمیکنن دیگه ریکسش خیلی بالاست:)

ئدز

عضو جدید
اره لعنتی برنامه نویسیه رو مخه من عاشق کنترلم گفتم شاید شبانه علم وصنعت بیارم اماااااااااااااا دوست ندارم جایی برم که تازه بخوام از صفر شروع کنم اونم با بچه های الان که ماشااله مدرکاشونو رو هم بزاری قد یه دکتری چیز یاد گرفتن........
اقاااااااااااااااااااااا سر جدتون اگه شبانه کسی رو سراغ دارید بپرسید ترمیییییییییییییییییییییی چقدر پیاده میشن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

بالا