[مشاوره] - انتخاب رشته کنکور ارشد مهندسی شیمی 93

mirza_seraj

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
جناب pouriatiz به نطر شما کدوم یکی از این گرایش ها بهتره؟
صنایع شیمیایی معدنی
مهندسی هسته ای
مهندسی انرژی
من چون کارم تو تهران هست و بعداً باید برم سرکار و حضور فیزیکی داشته باشم و رتبم هم به هیچ وجه خوب نیست (452) بی خیال گرایشهای مهندسی شیمی شدم. (به نظر شما و دوستان ممکن هست شبانه علم و صنعت بیارم؟)

BULGARIA

کاربر بیش فعال
جناب pouriatiz به نطر شما کدوم یکی از این گرایش ها بهتره؟
صنایع شیمیایی معدنی
مهندسی هسته ای
مهندسی انرژی
من چون کارم تو تهران هست و بعداً باید برم سرکار و حضور فیزیکی داشته باشم و رتبم هم به هیچ وجه خوب نیست (452) بی خیال گرایشهای مهندسی شیمی شدم. (به نظر شما و دوستان ممکن هست شبانه علم و صنعت بیارم؟)

شبانه علم و صنعت احتمالش هست ب یکی از بچهای باشگاه هم گفتم پارسال دوستم با 400 و خردهای شبانه ترموسینتیک علم و صنعت رفت

mirza_seraj

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

mirza_seraj

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اون گرایشا از لحاظ بازار کاری وضعیت خوبی ندارند-ولی بنظرم با توجه ب اینکه شاغلید جایی برید ک زیاد بهتون فشار نیاد ک از نظر درسی خدای نکرده لطمه نخورید:gol:

با یه لحنی شاغل خطابم کردی حس کردم چندین سال متمادی سابقه دارم .... فعلن که رسماً وارد نشدم به عبارتی حضور فیزیکی ندارم و کار در منزل از قبیل گلدوزی ملیله دوزی و کمک به برادر در انجام پروژه های شرکت میکنم ایشالا قسمت بشه میخام وارد شم...
قبل از کنکور دنبال یه چیزه دیگه بودم ( انتخاب یه گرایش خوب و ادامه تحصیلو این طور مسائل ....) ولی به نظر قسمت نیست .... ایشالا ...

mahsa1187

عضو جدید
کاتالیست دانشگاه تهران خیلی غوله.استادای پدر درارم مثل خدادادی داره که پدردر میارن.ولی خیلی کاتالیست دانشگاه تهران خوبه

خیلی خووووبه! من پروژه کارشناسیم با خدادادی بود تویِ آز کاتالیست، خیلی سخت گیره اما چیز خوبی از تو کارات در میاد!

s mina m

عضو جدید
سلام دوستان. بنظرتون بارتبه مهندسی شیمی 1360 وبیو 360 جایی امیدی هست؟؟؟
ممنون میشم راهنماییم کنین!!!!

ziiizooo

عضو جدید
خیلی خووووبه! من پروژه کارشناسیم با خدادادی بود تویِ آز کاتالیست، خیلی سخت گیره اما چیز خوبی از تو کارات در میاد!

آره.شنیدم خیلی سخت گیره ولی خوب اگه انجام بدی خیلی هم میتونی مقاله های خوب در بیاری و هم خیلی کمکت میکنه.شما رتبتون چند شد؟؟؟؟

ea26

عضو جدید
بچه ها راجع به کاسپین اطلاعاتی دارین؟
مهر کجا تو مدرک میخوره؟ و تا چه رتبه ایی شانس قبولی هست؟؟

baran_rm

عضو جدید
بچه ها لطفا هر کی میدونه بگه دانشگاه تهران شبانه پلیمر تا چه رتبه ای میگیره؟با 100 میگیره.من دلم می خواد برم دانشگاه تهران ولی با این رتبه نمی دونم چی میشه .یه سال بمونم؟آقای pouriatiz تا جایی که می تونستن کمکم کردن.بقیه هم اگه چیزی میدونن بگن. من دیگه دارم قاطی می کنم.تو رو خدا کمکم کنید. :cry::cry::crying::crying:

lockp

عضو جدید
سلام-کسی می دونه روزانه زاهدان جداسازی یا انتقال با چه رتبه ای می شه قبول شد؟

mahsa1187

عضو جدید
آره.شنیدم خیلی سخت گیره ولی خوب اگه انجام بدی خیلی هم میتونی مقاله های خوب در بیاری و هم خیلی کمکت میکنه.شما رتبتون چند شد؟؟؟؟

284 :( میخواستم علم وصنعت و بزنم که دیدم به دخترا نوشته خوابگا نمیده احتمالا مجبورم صنعتی اصفهانو بزنمو بدبخت بشم! فقط جرمم کم بوووود همه شو خیلی خوب زده بودمااااا

BULGARIA

کاربر بیش فعال
284 :( میخواستم علم وصنعت و بزنم که دیدم به دخترا نوشته خوابگا نمیده احتمالا مجبورم صنعتی اصفهانو بزنمو بدبخت بشم! فقط جرمم کم بوووود همه شو خیلی خوب زده بودمااااا

زنگ بهشون بزن مگه میشه ب دخترا خابگاه ندن این چ حرفیه؟

BULGARIA

کاربر بیش فعال

چرا شیراز نمیزنی از اصفهان ک خیلی بهتره؟

بالا