مردها به 7 دلیل زنان را باور نمی کنند.

sare_r

عضو جدید
1.زن ها دائما به دنبال تنوع در لوازم زندگی هستند.

2.حفظ و نگهداری آنها مشکل است.

3.زن ها می خواهند مردها را کنترل کنند.

4.زن ها حسود هستند.

5.زن ها زیاد از حد احساساتی هستند.

6.زن هایی که قوی و توانا هستند نیازی به توجه و مراقبت ندارند.

7.زن ها آزادی مرد را مختل می کنند.

در جواب باور نادرست اول می توان گفت که زن ها همیشه به دنبال آن هستند که همه چیز را بهتر کنند.

در جواب باور نادرست دوم نیز می توان گفت که حفظ و نگهداری روابط صمیمی مشکل است , زنی که حفظ و نگهداری او مشکل است زنی است که معتمد و پایبند عشق است.

در جواب باور نادرست سوم زن ها می خواهند کمک کنند ایفای نقش کنند بهبود بخشند ارتقا دهند و به حساب آورده شوند.

در جواب باور نادرست چهارم زن ها محافظ و نگهبان روابط صمیمی و نزدیک خود هستند.

در جواب نادرست پنجم زن ها با احساسات خود در تماس هستند.
در جواب باور نادرست ششم تنها به این دلیل که زن ها قوی و مستقل هستند و لزوما به این معنا نیست که نیاز به حمایت و مراقبت ندارند.

در جواب باور نادرست هفتم زن ها دوست دارند روابطی متعهدانه و صمیمانه ایجاد کنند.

پس باید اشاره داشت که این باورهای نادرست مردان در مورد زنان اشتباه است و هیچ ارتباطی هم با موضوعات گفته شده ندارند آنها تنها خیال می کنند اما اگر واقعیت را در نظر بگیرنند چنین نیست.

sma519

عضو جدید
سلام ساره جان :gol:
اولا" آواتار نو مبارک ( من تازه می بینمش )
در ثانی ، خودت میبری ، خوتم می دوزی !!!!!!!! :surprised:
کاش میذاشتی دوستان تفسیر کنن ، نه خودت .:razz:
من با دو تاش مخالفم . ( منظورم جوابهائیه که دادی )
:)

حمید...HaMiD

عضو جدید
کاربر ممتاز
ال
البت

4.زن ها حسود هستند.

در جواب باور نادرست اول می توان گفت که زن ها همیشه به دنبال آن هستند که همه چیز را بهتر کنند.

در جواب باور نادرست دوم نیز می توان گفت که حفظ و نگهداری روابط صمیمی مشکل است , زنی که حفظ و نگهداری او مشکل است زنی است که معتمد و پایبند عشق است.

در جواب باور نادرست سوم زن ها می خواهند کمک کنند ایفای نقش کنند بهبود بخشند ارتقا دهند و به حساب آورده شوند.

در جواب باور نادرست ششم تنها به این دلیل که زن ها قوی و مستقل هستند و لزوما به این معنا نیست که نیاز به حمایت و مراقبت ندارند.

پس باید اشاره داشت که این باورهای نادرست مردان در مورد زنان اشتباه است و هیچ ارتباطی هم با موضوعات گفته شده ندارند آنها تنها خیال می کنند اما اگر واقعیت را در نظر بگیرنند چنین نیست.
البته میتوانم بگم که همه اینجوری نیستن.:gol:

solar flare

مدیر بازنشسته
خيلي از اين خصوصيات در همه زنان نيست
اما متاسفانه باور مردان در مورد زنان غلطه
البته اين وسط بعضي از زنها اين وسط بي تقصير نيستن من خودم شاهدم متاسفانه بعضي از خانمها واقعا در بعضي از موارد افراط ميكنن
نميدونم چه لزومي داره كه حتما با هم چشم و هم چشمي داشته باشن؟
به نظر من زندگي هر كسي به خودش مربوطه و هر كس در زندگي قابليت هاي خاص خودشو داره و لزومي نداره كه همه يك جور باشن
به نظر من مهم نيست كه چه كسي مبل داره و چه كسي نداره
اين رفتارهاي خانمها باعث شده آقايون نسبت به خانمها ديدگاه درستي نداشته باشن اما اين موضوع عموميت نداره و همه كه مثل هم نيستن

Mehdi.A

عضو جدید
آدمها به 7 دلیل ریاضیات را دوست ندارند

1. 2 به علاوه 2 می شود 4.
2. شوخی نداره.
3. از مخ بیشتر از بازو استفاده می کنه.
4. چهار دلیل نفرت انگیز دیگر هم دارد که بر همگان پوشیده است (و همین پوشیدگی موجب نفرت می شود).

در جواب "باور نادرست" اول می توان گفت که قدیما می گفتن میشه 4، الآن باید بینیم نظر جمع چیه (Ladies first as ordinary).
در جواب ""باور نادرست"" دوم نیز می توان گفت که خوب نداره که نداره، من که میروم با بروبچ شوخی می کنم.
در جواب """باور نادرست""" سوم هم می توان گفت که آخه خودتان قضاوت کنید، عقل آدمها بزرگ تر است یا بازوهایشان.
در جواب """"باور به شدت نادرست"""" چهارم هم فقط می توان گفت که این باور به شدت نادرست است.
خلاصه همینکه من می گویم، یک کلام ریاضیات خوب است، برای همه خوب است، همه باید دوستش داشته باشند، همه باید ریاضیات را بپرستند، اصلا ریاضیات خد...ست، حرف هم نباشه.
درضمن همانطور که مستحضر هستید، ریاضیات موجود زنده نیست پس من می توانم به جای آن، هم نظراتش را بگویم و هم آن را نقد کنم و هم اگر لازم بود آن را مورد شماتت و سیاست قرار بدهم. اصلا دوست ندارم کسی بگه نه قبول ندارم (به نظر من فقط آدمهای کم کلاس و تحصیلات نکرده که تازه خارجه را هم ندیده اند با حرفهای من مخالفت خواهند کرد).

نگين...NeGiN سبز

عضو جدید
کاربر ممتاز

4.زن ها حسود هستند.

مي بري و مي دوزي
ولي كاشكي كه مي ذاشتي بچه ها مي اومدن جمله هاتو تحليل مي كردن بعد خودت نظرتو اعلام مي كردي
يا حداقلش از بچه ها بخواه مثل خودت اونا رو تحليل كنن

موفق باشي
با احترام
ره68( N )

sare_r

عضو جدید
توجه

توجه

دوستان عزیز
شما میتونید هر نظر و انتقادی دارید بگید و هدف من از زدن تاپیک این بود که نظر شما عزیزان رو هم بدونم.
خوشحال میشم نظرتون رو در مورد نوشته بالا بگید.
موفق باشید.:victory:

آخرین ویرایش:

Savalancivil

کاربر بیش فعال
دوستان عزیز
شما میتونید هر نظر و انتقادی دارید بگید و هدف من از زدن تاپیک این بود که نظر شما عزیزان رو هم بدونم.
خوشحال میشم نظرتون رو در مورد نوشته بالا بگید.
موفق باشید.:victory:
ساره عزیز از مطلبی که بیان کردی ممنونم ، اما اگه نظر منو به عنوان یه مرد بخواهی ، باید بگم من هر 7 مورد رو رد میکنم چون اصلا اینجوری فکر نمی کنم.
به نظر من شما باید به جای کلمه ( مردها ) از کلمه (بعضی از مردها) استفاده میکردی ، چون فکر کنم خیلی از مردها مثل من فکر میکنن:)

pesare shad

عضو جدید
کاربر ممتاز
جسارتا , بیچاره مردا

جسارتا , بیچاره مردا

• و اما از دست بعضی خانومها :
بیچاره مردا !!!!!
می پرسین چرا ؟؟؟؟؟؟
والا
  • اگه تیپ بزنند , میگن : با کی قرار داری؟ :mad:
  • اگه تیپ نزنند , میگن : اصلا سلیقه نداری. :razz:
  • زیاد بگن دوست دارم , میگن : باز چه نقشه ای تو کلته؟ :warn: