محبت

raha2211

عضو
شما اعصابت خورده برو یه لیوان چایی داغ و لیمو بخور سرحال بیای بعد بیا پست بده! کلن با حس نفرت و عصبانیت پست میدی!! اعصاب نداری به ما چه نیا تو یه جای عمومی!
بعدم چطور میشه هم نطق کرد هم حرف نزد !؟ وحی کنم؟! :D

وقتی کسی م3 تو تو جمع عمومی باشه نیومدن بهتره.در شان من نیست.
مشکل تو اینه حرف منو نفهمیدی.انتظاریم ندارم ازت عزیزم
وقتی تو لحنواز متن میتونی ببفهمی لابد میتونی وحیم کنی
خودتو اذیت نکن عزیز:smile:

M.A777

عضو جدید
کاربر ممتاز
وقتی کسی م3 تو تو جمع عمومی باشه نیومدن بهتره.در شان من نیست.
مشکل تو اینه حرف منو نفهمیدی.انتظاریم ندارم ازت عزیزم
وقتی تو لحنواز متن میتونی ببفهمی لابد میتونی وحیم کنی
خودتو اذیت نکن عزیز:smile:
چه انسان محترمی هستی شما...

ببین یه چیز خیلی ساده بهتون بگم، وقتی با من که یه آدم غریبه ام و نه ضرری بهتون رسوندم و نه کاری بهتون دارم، این شکلی برخورد می کنی، مسلمه که تو زندگی هم یه جایی همینجوری سخت و خشن برخورد کردی و شاید هم نتیجه های بدی گرفتی. قصدم از این حرف ناراحت کردنت نیست ولی بهرحال اونقدر فاز منفی تو ذهنت داری که مسلمن همین حرف من رو هم بد برداشت می کنی.

اشاره می کنن چیزی نگم که الآن گوجه سمتم پرت می کنن :D

ALIREZA.F.1988

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
آخه تو تاپيك كه دعوا نميكنن؟؟؟
ميان ميبندنشا؟

با هم خوب باشين
ممنونم

raha2211

عضو
چه انسان محترمی هستی شما...

ببین یه چیز خیلی ساده بهتون بگم، وقتی با من که یه آدم غریبه ام و نه ضرری بهتون رسوندم و نه کاری بهتون دارم، این شکلی برخورد می کنی، مسلمه که تو زندگی هم یه جایی همینجوری سخت و خشن برخورد کردی و شاید هم نتیجه های بدی گرفتی. قصدم از این حرف ناراحت کردنت نیست ولی بهرحال اونقدر فاز منفی تو ذهنت داری که مسلمن همین حرف من رو هم بد برداشت می کنی.

اشاره می کنن چیزی نگم که الآن گوجه سمتم پرت می کنن :D

:smile:
نازی
الان دارم تو بهترین دانشگاه ارشد میخونم و بورس دکتری هم گرفتم گوگولی
زندگیمم ازین بهتر نمیشه عزیزم:heart::heart:
ولی من یچی دیگه گفتم تویچی دیگه برداشت کردی

M.A777

عضو جدید
کاربر ممتاز
not impressed
الان دارم تو بهترین دانشگاه ارشد میخونم و بورس دکتری هم گرفتم گوگولی
زندگیمم ازین بهتر نمیشه عزیزم.......

============================
آخه تو تاپيك كه دعوا نميكنن؟؟؟
ميان ميبندنشا؟
ببخشید علیرضا معذرت :D دفعه ی آخره :D

============================
بگیر که اومد تخم مرغو :دی

zeynab_ghhh

کاربر بیش فعال
روش محبت زن به شوهر'

1-اگر زن در منزل وظایف خودش رو به نحو احسن انجام بده و کوتاهی نکنه این خودش محبت به همسر هست حالا چه ربطی داره ، دیگه قبول کنید.اما متاسفانه خانم ها نگاه کلفتی دارند به این موضوع یعنی فک میکنند کار کردن تو خونه کلفتی هست.
زن باید به فکر صبحانه همسرجان باشه. به فکر ناهار و شام و تمیزی خونه باشه بخدا اینا قوام زندگی هستند و زن با انجام این کارها به خودش و فرزنداش و زندگیش ارزش قائل میشه .

2-از شوهرجانتون همیشه تعریف کنید بگید چقدر زرنگه ،چقدر به فکر زن و بچه هست ، اگر ویژگی خوبی داره حتما زیاد بهش بگید و ازش تعریف کنید، بهش بفهمونید مدیریت زندگی با اونه و مرد زندگی اون هست.به هیچ وجه تحقیرش نکنید که دست و پا شلفتی هستی یا با مرد های دیگه اصلا مقایسه اش نکنید اینا بنزین روی آتش برای زندگی هستند

همه اینا از یک تناقض بزرگ نشات میگیره.تناقضی عمیق که همه زنان، مردان و کودکان دارن تاوانشو پس میدن.

کار در خونه همسر از نظر دنیای غرب(یا مدرن یا تجدد و ...) یک کار بی مزد اقتصادی هست.یعنی زنان خانه دار جز جمعیت بیکار جامعه محسوب میشن.دقیقا بر عکس اسلام!

از نظر اسلام یک زن خونه دار، باید بخاطر خونه داری، بچه داری، نظافت و شستشو، حتی شیردهی به فرزند باید از همسرش پول بگیره و کاملا کاری که یک زن خونه انجام میده، کار مزد دار اقصادیه از نظر خداوند.

هرچند که اگر دانشجویان عزیز علوم انسانی بیان با همون نگاه دنیای مدرن، بشینن حساب کنن که هزینه های خلا حضور زن در خونه و خانواده چقدر گسترده ست، میتونن بر اساس همون منطق غرب ثابت کنن که کار زن در خانه اعم از کارهای فیزیکی تا کارهای روانشناختی و تربیتی، همه و همه کارهای مزد دار اقتصادی هستند که در صورت عدم انجامش، چه هزینه های کلانی به جامعه تحمیل خواهد شد!!!!!!

اینکه متاسفانه در جامعه ایرانی اسلامی ما هم داره همون دید مدرن حاکم میشه و واقعا زنان ایرانی به واسطه تعریف غلط غرب از کار بی مزد زن در خانه و خانواده، ممکنه جایگاه منزلت اجتماعی حس نکنن و ترک خانواده، فرار از تشکیل خانواده و پیوستن به دنیای اشتغال بیرون خانواده رو ترجیح بدن،(بخاطر بدست آوردن منزلت اجتماعی در قالب عهده دار شدن کار مزددار اقتصادی در هر سطحی!!!!) داره تبدیل به فاجعه ای جبران ناپذیر میشه.

ALIREZA.F.1988

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
همه اینا از یک تناقض بزرگ نشات میگیره.تناقضی عمیق که همه زنان، مردان و کودکان دارن تاوانشو پس میدن.

کار در خونه همسر از نظر دنیای غرب(یا مدرن یا تجدد و ...) یک کار بی مزد اقتصادی هست.یعنی زنان خانه دار جز جمعیت بیکار جامعه محسوب میشن.دقیقا بر عکس اسلام!

از نظر اسلام یک زن خونه دار، باید بخاطر خونه داری، بچه داری، نظافت و شستشو، حتی شیردهی به فرزند باید از همسرش پول بگیره و کاملا کاری که یک زن خونه انجام میده، کار مزد دار اقصادیه از نظر خداوند.

هرچند که اگر دانشجویان عزیز علوم انسانی بیان با همون نگاه دنیای مدرن، بشینن حساب کنن که هزینه های خلا حضور زن در خونه و خانواده چقدر گسترده ست، میتونن بر اساس همون منطق غرب ثابت کنن که کار زن در خانه اعم از کارهای فیزیکی تا کارهای روانشناختی و تربیتی، همه و همه کارهای مزد دار اقتصادی هستند که در صورت عدم انجامش، چه هزینه های کلانی به جامعه تحمیل خواهد شد!!!!!!

اینکه متاسفانه در جامعه ایرانی اسلامی ما هم داره همون دید مدرن حاکم میشه و واقعا زنان ایرانی به واسطه تعریف غلط غرب از کار بی مزد زن در خانه و خانواده، ممکنه جایگاه منزلت اجتماعی حس نکنن و ترک خانواده، فرار از تشکیل خانواده و پیوستن به دنیای اشتغال بیرون خانواده رو ترجیح بدن،(بخاطر بدست آوردن منزلت اجتماعی در قالب عهده دار شدن کار مزددار اقتصادی در هر سطحی!!!!) داره تبدیل به فاجعه ای جبران ناپذیر میشه.

احسنت
تبارك اله