محبت

Honey.ChEng

عضو جدید
کاربر ممتاز
خخخخخخ ای بدجنس
چرا صادقانه برخورد نمیکنی؟؟
همش میخوای گول بزنی چرا؟؟
برو قشنگ از ته دل بگو دوسش داری...
خخخخخخخخ

سلاممممم
بدبختی اینجاست که فقط ادای دوست داشتن در میارن واسه همین میخوان گول بزنن:cool:

البته منظورم به علیرضا نیست کلا عرض کردم:smile:

sahar jamali

عضو جدید
اول به فكر كچلي خودت باش بعد براي من فكر كن:biggrin:

اگه ميخواي كادو بدي يه دونه پژو پارس بده قبول ميكنم

عب نداره علیرضا
خو اینا طبیعیه که خودت کشلی دوس داری همه هم کشل شن
چرا گصه میخوری؟؟
کشلی که عیب نیس
پژو پارس؟؟
خو باشه فقط یه چن سالی عروسیتو بنداز عقب:D

sahar jamali

عضو جدید
سلاممممم
بدبختی اینجاست که فقط ادای دوست داشتن در میارن واسه همین میخوان گول بزنن:cool:

البته منظورم به علیرضا نیست کلا عرض کردم:smile:

آره واقعا همش تظاهره...
ولی فک نمیکنم علیرضا گول بزنه
ایشالا خدا قسمتش کنه یه بلا گیرش بیاد
گفته عاشقش میشه...
ما هم دعوتیم ...
خخخخخخخخخخخ

raha2211

عضو
روش محبت زن به شوهر'

1-اگر زن در منزل وظایف خودش رو به نحو احسن انجام بده و کوتاهی نکنه این خودش محبت به همسر هست حالا چه ربطی داره ، دیگه قبول کنید.اما متاسفانه خانم ها نگاه کلفتی دارند به این موضوع یعنی فک میکنند کار کردن تو خونه کلفتی هست.
زن باید به فکر صبحانه همسرجان باشه. به فکر ناهار و شام و تمیزی خونه باشه بخدا اینا قوام زندگی هستند و زن با انجام این کارها به خودش و فرزنداش و زندگیش ارزش قائل میشه .

2-از شوهرجانتون همیشه تعریف کنید بگید چقدر زرنگه ،چقدر به فکر زن و بچه هست ، اگر ویژگی خوبی داره حتما زیاد بهش بگید و ازش تعریف کنید، بهش بفهمونید مدیریت زندگی با اونه و مرد زندگی اون هست.به هیچ وجه تحقیرش نکنید که دست و پا شلفتی هستی یا با مرد های دیگه اصلا مقایسه اش نکنید اینا بنزین روی آتش برای زندگی هستند

از پسرا هیچ نباید تعریف کرد.جنبه ندارن.توهم برشون میداره ک عه!من به این خوبی چرا باید با این زن زندگی کنم.ببخشید شرمنده این حرفو میزنم اما شعورشون پایینه.

M.A777

عضو جدید
کاربر ممتاز
از پسرا هیچ نباید تعریف کرد.جنبه ندارن.توهم برشون میداره ک عه!من به این خوبی چرا باید با این زن زندگی کنم.ببخشید شرمنده این حرفو میزنم اما شعورشون پایینه.
اطلاعات پائینی از پسر ها دارین، اتفاقی که واسه دور و بریا میفته دلیلی نداره واسه شما هم پیش بیاد این وسط درسته شاید چنتا نامرد هم باشن که با حرف شما همسو هستن، ولی در کل انرژی و بنزین یه مرد، همسرشه ، اگر حرف های قشنگ اون نباشه، مرد قلبش تیره سنگی و سخت تر میشه تا یه روزی که دیگه نباید از اون مرد، انتظار کوچکترین محبتی داشته باشین.

تاپیک معنی و مفهومش کار کردن خانم ها نیست، معنیش "محبته" که یه مدل ریزش همین آشپزی و بچه داری و این صحبتاست و به هزار مدل میتونه تعریف بشه. بستگی به شرایط خودتون و شوهرتون تا جائیکه جا دارید نه اینکه کار کنید و سختی ها یجسمی بکشید، بلکه "محبت" کنید به همسرتون چراکه اون مرد اومده ازدواج کرده واسه محبت، قرار باشه همین رو هم بهش ندین یا با منت یه حرکتی کنید، خب اون از زندگی سرد میشه.پس فردا میبینید نگاه مردتون رفت سمت یه نفر دیگه یا دل زده شده و سرد شده، جای اینکه قرص و محکم بگید چقدر خائن و پست و بی معرفت و فلانه، یکم فکر کنید شاید مشکل نزدیک تر و پیش خودتون باشه.

AUTUMN LEAVE

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من ب شخصه دختری هستم که اگه بفهمم کسی ک دوستش دارم، واقعاً دوستم داره و کاملاً باهام صادقه ، خالصانه بهش محبت میکنم ..

ALIREZA.F.1988

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اطلاعات پائینی از پسر ها دارین، اتفاقی که واسه دور و بریا میفته دلیلی نداره واسه شما هم پیش بیاد این وسط درسته شاید چنتا نامرد هم باشن که با حرف شما همسو هستن، ولی در کل انرژی و بنزین یه مرد، همسرشه ، اگر حرف های قشنگ اون نباشه، مرد قلبش تیره سنگی و سخت تر میشه تا یه روزی که دیگه نباید از اون مرد، انتظار کوچکترین محبتی داشته باشین.

تاپیک معنی و مفهومش کار کردن خانم ها نیست، معنیش "محبته" که یه مدل ریزش همین آشپزی و بچه داری و این صحبتاست و به هزار مدل میتونه تعریف بشه. بستگی به شرایط خودتون و شوهرتون تا جائیکه جا دارید نه اینکه کار کنید و سختی ها یجسمی بکشید، بلکه "محبت" کنید به همسرتون چراکه اون مرد اومده ازدواج کرده واسه محبت، قرار باشه همین رو هم بهش ندین یا با منت یه حرکتی کنید، خب اون از زندگی سرد میشه.پس فردا میبینید نگاه مردتون رفت سمت یه نفر دیگه یا دل زده شده و سرد شده، جای اینکه قرص و محکم بگید چقدر خائن و پست و بی معرفت و فلانه، یکم فکر کنید شاید مشکل نزدیک تر و پیش خودتون باشه.

احسنت
تبارك الله

AUTUMN LEAVE

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
و اگه متوجه نشي كه اينطوره چي؟؟؟

متوجه میشم ..
حسام به من دروغ نمیگن .. از روی حرف زدن و طرز رفتارش میفهمم ..
دقت کنید من منظورم به همسر آیندمه، کسی که منو خواسته و من جواب مثبت بهش دادم نه یکی که هیچ نسبتی باهاش ندارم!

raha2211

عضو

اطلاعات در حد 4 سال فکر نمیکنم کم باشه
اینا همش شعار هایی که خود مردا راجع به خودشون میدن.فقط شعاره.پاش که بیوفته خود واقعی شونو نشون میدن
بحث مردی یا نا مردی نیست.ذاتشون این جوره

اون قدر سواد دارم و حالیم میشه که پست معنی و مفهومش چیه.لازم نکرده تو! بمن بگی این متن چی گفته.منم منظورم محبت بود نه کار فیزیکی!!!!!!!!!

آخرین ویرایش:

raha2211

عضو
متوجه میشم ..
حسام به من دروغ نمیگن .. از روی حرف زدن و طرز رفتارش میفهمم ..
دقت کنید من منظورم به همسر آیندمه، کسی که منو خواسته و من جواب مثبت بهش دادم نه یکی که هیچ نسبتی باهاش ندارم!

زیاد به حسات اعتماد نکن.بعضی وقتا احساسات رو حس دروغ سنجی اثر میذاره و کلاه میره سر ادم
خب معلومه ک منظور همسر آدمه.وگرنه دوستی و ازین چرندیات که همشون اخر عاقبتشون معلومه!
اکثرا بر پایه دروغن! :|

eti68

عضو جدید
کاربر ممتاز
روش محبت زن به شوهر'

1-اگر زن در منزل وظایف خودش رو به نحو احسن انجام بد
ه و کوتاهی نکنه این خودش محبت به همسر هست حالا چه ربطی داره ، دیگه قبول کنید.اما متاسفانه خانم ها نگاه کلفتی دارند به این موضوع یعنی فک میکنند کار کردن تو خونه کلفتی هست.
زن باید به فکر صبحانه همسرجان باشه. به فکر ناهار و شام و تمیزی خونه باشه بخدا اینا قوام زندگی هستند و زن با انجام این کارها به خودش و فرزنداش و زندگیش ارزش قائل میشه .

2-از شوهرجانتون همیشه تعریف کنید بگید چقدر زرنگه ،چقدر به فکر زن و بچه هست ، اگر ویژگی خوبی داره حتما زیاد بهش بگید و ازش تعریف کنید، بهش بفهمونید مدیریت زندگی با اونه و مرد زندگی اون هست.به هیچ وجه تحقیرش نکنید که دست و پا شلفتی هستی یا با مرد های دیگه اصلا مقایسه اش نکنید اینا بنزین روی آتش برای زندگی هستند

ب ر ب ب!
ملت چه شادن!

eti68

عضو جدید
کاربر ممتاز

زنم ازدواج کرده که زندگی کنه نیومده واسه جنگ!
شما اگه آمارها رو بدونید میبینی که بیشتر خیانت ها الان از طرف زن میشه به خاطر همین چیزایی که خودت گفتی!
حتی امار هم نه چیزی که خودم دیدم و میگم.
زن دل زده میشه بدتر.دل سرد میشه بدتر.بره دیگه رفته..بر نمیگرده.زن اینجوریه.دیدم که میگم.رو هوا حرف نمیزنم.مردی که رفت زنی رو انتخاب کرد واسه زندگی تا تهش باید باهاش باشه .به این میگن مرد نه به کسی که شما گفتی!!
پس محبت کنید بدون چشم داشت دیگرانم بهتون محبت میکنن بدون چشم داشت!:D

M.A777

عضو جدید
کاربر ممتاز
زنم ازدواج کرده که زندگی کنه نیومده واسه جنگ!
شما اگه آمارها رو بدونید میبینی که بیشتر خیانت ها الان از طرف زن میشه به خاطر همین چیزایی که خودت گفتی!
حتی امار هم نه چیزی که خودم دیدم و میگم.
زن دل زده میشه بدتر.دل سرد میشه بدتر.بره دیگه رفته..بر نمیگرده.زن اینجوریه.دیدم که میگم.رو هوا حرف نمیزنم.مردی که رفت زنی رو انتخاب کرد واسه زندگی تا تهش باید باهاش باشه .به این میگن مرد نه به کسی که شما گفتی!!
پس محبت کنید بدون چشم داشت دیگرانم بهتون محبت میکنن بدون چشم داشت!:D
خب منم صحبتم اینه محبت کن بدون چشم داشت
طرف میگه من محبت نمی کنم چون ممکنه در آینده چوّ بگیرتش بره خیانت کنه
خب طبق این صحبت منم به زنم محبت نمی کنم واسش انگشتر طلا نمیخرم خونه رو به اسمش نمی کنم گل نمی خرم ( :D ) چون ممکنه یه زمانی در آینده یه مرد پولدار تر ببینه بگه این چیه ولش کن برم سمت اون!!
لامصب این چه منطقی ـه :D

والا زندگی واسه من که سادست، الکی نه سختش می کنم نه اهمیتی به بدبختی های دور و بریام میدم، دور و بر من هم زیــــــاد طلاق هست ولی به من چه که یکی نتونسته موفق بشه یعنی منم نتونم؟ چه ربطی داره آدم الکی جمع ببنده.
واسه همین، تجربیاتتون رو واسه خودتون نگه دارید :D بعضیا :D با تو نیستم عغشم :D

eti68

عضو جدید
کاربر ممتاز
خب منم صحبتم اینه محبت کن بدون چشم داشت
طرف میگه من محبت نمی کنم چون ممکنه در آینده چوّ بگیرتش بره خیانت کنه
خب طبق این صحبت منم به زنم محبت نمی کنم واسش انگشتر طلا نمیخرم خونه رو به اسمش نمی کنم گل نمی خرم ( :D ) چون ممکنه یه زمانی در آینده یه مرد پولدار تر ببینه بگه این چیه ولش کن برم سمت اون!!
لامصب این چه منطقی ـه :D

والا زندگی واسه من که سادست، الکی نه سختش می کنم نه اهمیتی به بدبختی های دور و بریام میدم، دور و بر من هم زیــــــاد طلاق هست ولی به من چه که یکی نتونسته موفق بشه یعنی منم نتونم؟ چه ربطی داره آدم الکی جمع ببنده.
واسه همین، تجربیاتتون رو واسه خودتون نگه دارید :D بعضیا :D با تو نیستم عغشم :D

پس با کی بودی؟:huh:

M.A777

عضو جدید
کاربر ممتاز
پس با کی بودی؟:huh:
با یک انسان دیگر

خیالت تخت و راحت، من با هرکی در بیوفتم، جرات ندارم با تو یکی در بیافتم ماشالا شیرزنی

lord70

عضو جدید
اطلاعات در حد 4 سال فکر نمیکنم کم باشه
اینا همش شعار هایی که خود مردا راجع به خودشون میدن.فقط شعاره.پاش که بیوفته خود واقعی شونو نشون میدن
بحث مردی یا نا مردی نیست.ذاتشون این جوره

اون قدر سواد دارم و حالیم میشه که پست معنی و مفهومش چیه.لازم نکرده تو! بمن بگی این متن چی گفته.منم منظورم محبت بود نه کار فیزیکی!!!!!!!!!
من نمیدونم چطور چند نفر رو با هم مقایسه می کنی؟ مثل اینه میمونه که بگی از داخل هزار تا سیب یکیشون خراب حتما باقی هم خراب هست طرز فکرتو تغییر بده

AUTUMN LEAVE

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
[/B][/COLOR]

زیاد به حسات اعتماد نکن.بعضی وقتا احساسات رو حس دروغ سنجی اثر میذاره و کلاه میره سر ادم
خب معلومه ک منظور همسر آدمه.وگرنه دوستی و ازین چرندیات که همشون اخر عاقبتشون معلومه!
اکثرا بر پایه دروغن! :|

منم نگفتم حس من 100% درسته ..
بله احتمالا خطا هست ..
اما خب درک و فهم دارم متوجه رفتاراش هستم که .. :)
درسته .. من اینو برای تأکید حرف به آقای علیرضا گفتم .. آخه طوری گفت متوجه نشی که انگار در مورد کسی حرف میزنه که همسر من نیست ..