محبت

ALIREZA.F.1988

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
زنم ازدواج کرده که زندگی کنه نیومده واسه جنگ!
شما اگه آمارها رو بدونید میبینی که بیشتر خیانت ها الان از طرف زن میشه به خاطر همین چیزایی که خودت گفتی!
حتی امار هم نه چیزی که خودم دیدم و میگم.
زن دل زده میشه بدتر.دل سرد میشه بدتر.بره دیگه رفته..بر نمیگرده.زن اینجوریه.دیدم که میگم.رو هوا حرف نمیزنم.مردی که رفت زنی رو انتخاب کرد واسه زندگی تا تهش باید باهاش باشه .به این میگن مرد نه به کسی که شما گفتی!!
پس محبت کنید بدون چشم داشت دیگرانم بهتون محبت میکنن بدون چشم داشت!:D

چقدر خشن؟

sahar jamali

عضو جدید
اطلاعات پائینی از پسر ها دارین، اتفاقی که واسه دور و بریا میفته دلیلی نداره واسه شما هم پیش بیاد این وسط درسته شاید چنتا نامرد هم باشن که با حرف شما همسو هستن، ولی در کل انرژی و بنزین یه مرد، همسرشه ، اگر حرف های قشنگ اون نباشه، مرد قلبش تیره سنگی و سخت تر میشه تا یه روزی که دیگه نباید از اون مرد، انتظار کوچکترین محبتی داشته باشین.

تاپیک معنی و مفهومش کار کردن خانم ها نیست، معنیش "محبته" که یه مدل ریزش همین آشپزی و بچه داری و این صحبتاست و به هزار مدل میتونه تعریف بشه. بستگی به شرایط خودتون و شوهرتون تا جائیکه جا دارید نه اینکه کار کنید و سختی ها یجسمی بکشید، بلکه "محبت" کنید به همسرتون چراکه اون مرد اومده ازدواج کرده واسه محبت، قرار باشه همین رو هم بهش ندین یا با منت یه حرکتی کنید، خب اون از زندگی سرد میشه.پس فردا میبینید نگاه مردتون رفت سمت یه نفر دیگه یا دل زده شده و سرد شده، جای اینکه قرص و محکم بگید چقدر خائن و پست و بی معرفت و فلانه، یکم فکر کنید شاید مشکل نزدیک تر و پیش خودتون باشه.

اوهوم. راس میگی.
اگه دو نفر از اول از روی دوست داشتن کنار هم اومده باشن ذره ای از محبت هرکدومشون کنار هم نگهشون میداره...
آشپزی و کارای خونه رو تو خونه خودشون مادر و خواهراش مسلما به نحو احسن واسه پسرشون انجام میدادن...
ازدواج میکنه که کنار کسی که دوسش داره به آرامش برسه...

ALIREZA.F.1988

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اوهوم. راس میگی.
اگه دو نفر از اول از روی دوست داشتن کنار هم اومده باشن ذره ای از محبت هرکدومشون کنار هم نگهشون میداره...
آشپزی و کارای خونه رو تو خونه خودشون مادر و خواهراش مسلما به نحو احسن واسه پسرشون انجام میدادن...
ازدواج میکنه که کنار کسی که دوسش داره به آرامش برسه...

احسنت
تبارك الله

M.A777

عضو جدید
کاربر ممتاز
میتونم بپرسم شما چرا تاپیکای الکی و بی فایده و هیچ و پوچ میزنید ؟؟!!! میخواین چیرو ثابت کنین ؟؟ :question:
خب تونستم .....بیزحمت شما جواب بدین ....
نپرسيديد كه
بپرسيد

ALIREZA.F.1988

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

من همه حرفام قشنگه :biggrin:
یه وقتایی هم که جو گیر میشم دیگه هیشی...

الان یکی از من قدردانی کنه:D

تشكرررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررر

raha2211

عضو
خب منم صحبتم اینه محبت کن بدون چشم داشت
طرف میگه من محبت نمی کنم چون ممکنه در آینده چوّ بگیرتش بره خیانت کنه
خب طبق این صحبت منم به زنم محبت نمی کنم واسش انگشتر طلا نمیخرم خونه رو به اسمش نمی کنم گل نمی خرم ( :D ) چون ممکنه یه زمانی در آینده یه مرد پولدار تر ببینه بگه این چیه ولش کن برم سمت اون!!
لامصب این چه منطقی ـه :D

والا زندگی واسه من که سادست، الکی نه سختش می کنم نه اهمیتی به بدبختی های دور و بریام میدم، دور و بر من هم زیــــــاد طلاق هست ولی به من چه که یکی نتونسته موفق بشه یعنی منم نتونم؟ چه ربطی داره آدم الکی جمع ببنده.
واسه همین، تجربیاتتون رو واسه خودتون نگه دارید :D بعضیا :D با تو نیستم عغشم :D

برو بابا.اول بفهم من چی گفتم بعد نطق کن

ی لطفی کن حرف نزن.

M.A777

عضو جدید
کاربر ممتاز
برو بابا.اول بفهم من چی گفتم بعد نطق کن
ی لطفی کن حرف نزن.
شما اعصابت خورده برو یه لیوان چایی داغ و لیمو بخور سرحال بیای بعد بیا پست بده! کلن با حس نفرت و عصبانیت پست میدی!! اعصاب نداری به ما چه نیا تو یه جای عمومی!
بعدم چطور میشه هم نطق کرد هم حرف نزد !؟ وحی کنم؟! :D