"" مجله ی تالار کشاورزی و منابع طبیعی (ستاک) ""

nazi jooon

کاربر فعال مهندسی کشاورزی ,
کاربر ممتاز
ما داریم مقاله ها رو سامون میدیم و یه کارایی واسه لوگو کردیم. هر چی زودتر بفرستی که بهتره!... آماده نداری؟!
کاش یکی از مقاله های بچه ها رو واسم بفرستین تا کلیات مقاله علمی نوشتن دستم بیاد.آخه من فقط در حد پروژه و سمینار کلاسی کار کردم.پایان ناممو هم تازه اول پروپوزالم

ni_rosa_ce

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
نمی شه که مقاله بچه ها رو بدیم. شما این تاپیک رو که مطالعه کنید، یه چیزایی دستگیرتون میشه. تویِ نت هم آموزشِ نوشتن مقاله هست!... ببخش خانومی که بیشتر از این نمی تونم کمک کنم. سرعت نتم کمه و نمی تونم تاپیک رو جستجو کنم!

nazi jooon

کاربر ممتاز
نمی شه که مقاله بچه ها رو بدیم. شما این تاپیک رو که مطالعه کنید، یه چیزایی دستگیرتون میشه. تویِ نت هم آموزشِ نوشتن مقاله هست!... ببخش خانومی که بیشتر از این نمی تونم کمک کنم. سرعت نتم کمه و نمی تونم تاپیک رو جستجو کنم!
از اولش همشونو خوندم.اولین شماره رو بزنین تا روال کارتون دستم بیاد.منتظر نشریه الکترونیکی ستاک هستیم.موفق باشین دوستان

آخرین ویرایش:

خیال شیشه ای

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام!

یه طرح جدیدِ برای لوگوی مهر ستاک منم طراحی کردم نظر بدید

همین الان حس طراحی بهم دست داد کشیــدم!:D

طراحیم زیاد تعریفی نداره خوب شده عایا؟:redface:

SDC10950.jpg

Phyto

مدیر تالار مهندسی كشاورزی
مدیر تالار

* ziba *

عضو جدید
کاربر ممتاز

خیال شیشه ای

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
تشریح و توصیف میفرمایید؟

بلی بلی :d

حالت یه کتابِ نصفِ باز ِ

اون دایره کره زمینِ ِبالای کره هم شاخه گندم که انتهای شاخه نوک مدادِ

و اون دایره بالا هم چرخ صنعتِ

اون یکی هم ورقهای یه کتابِ میتونه چند تا کتابِ رو هم باشهِ

چطور شده؟

خیال شیشه ای

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
http://www.www.www.iran-eng.ir/attachment.php?attachmentid=158382&d=1373194417&thumb=1 42323397357784345237.jpg http://www.www.www.iran-eng.ir/attachment.php?attachmentid=161211&d=1374589207&thumb=1

این طرح زینب هم پایینش فکــــــر کنم کتاب باز شده هست میتونیم این 3 تا طرح و با هم ترکیب کنیم

پیوست ها

• 8643794-wheat-set-2-design-element-drawingx.jpg
    8643794-wheat-set-2-design-element-drawingx.jpg
    17.9 کیلوبایت · بازدیدها: 0
آخرین ویرایش:

**آگاهدخت**

مدیر تالار اسلام و قرآن
مدیر تالار
سلام

یک سوال

غیر طراحی جلد وانتخاب اسم مجله ،کار دیگه ای صورت رفته عایا؟
:question:

همراهی

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
http://www.www.www.iran-eng.ir/attachment.php?attachmentid=158382&d=1373194417&thumb=1

این طرح زینب هم پایینش فکــــــر کنم کتاب باز شده هست میتونیم این 3 تا طرح و با هم ترکیب کنیم

سلام ازین ورا رد میشدم اینارو دیدم با اجازتون یه نظر بدم
همشون خیلی عالین دستتون درد نکنه بخصوص که م.کشاورزی هستین فقط یکم شبیه ارم دانشگاه شدن
یه پیشنهاد این انتهای قلم رو بکنین الف ستاک ینی کلمه هم توش به کار برده بشه لوگوی مجله باید اسمش باهاش داشته باشه
بازم ببخشید :redface:

خیال شیشه ای

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام ازین ورا رد میشدم اینارو دیدم با اجازتون یه نظر بدم
همشون خیلی عالین دستتون درد نکنه بخصوص که م.کشاورزی هستین فقط یکم شبیه ارم دانشگاه شدن
یه پیشنهاد این انتهای قلم رو بکنین الف ستاک ینی کلمه هم توش به کار برده بشه لوگوی مجله باید اسمش باهاش داشته باشه
بازم ببخشید :redface:

عزیزم شما صاحاب اختیـــــاری مرسی از نظرت

منم واسه همین این یکی رو طرح کردم که داخلش اسم مجله نوشته بشه!

به نظر شما خوبه عزیزم؟http://www.www.www.iran-eng.ir/attachment.php?attachmentid=161211&d=1374589207&thumb=1

همراهی

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
عزیزم شما صاحاب اختیـــــاری مرسی از نظرت

منم واسه همین این یکی رو طرح کردم که داخلش اسم مجله نوشته بشه!

به نظر شما خوبه عزیزم؟http://www.www.www.iran-eng.ir/attachment.php?attachmentid=161211&d=1374589207&thumb=1
ممنون خواهش میکنم والا نظر جمع و گروهی که داره براش زحمت میکشه مهم تره
اینم خیلی خوبه منتها یکم ایده ش خامه این حرفایی که زده (کشاورزی صنعت زمین ستاک کتاب و...)خیلی واضح داره میگه؛ولی گفتم که همشون خوبن
بازم از دوستان صاحب نظر در گرافیک بپرسین...(کلا سخت نگیر اصل خود مجلست انشالله موفق باشین):gol:

آیورودا

عضو جدید
کاربر ممتاز
اینجا جریانش چیه.. من یه چندتا پست خوندم منتهی متوجه نشدم...
بصورت خیلی ساده میشه برام توضیح بدید ..
ممنونم.

Phyto

مدیر تالار
اینجا جریانش چیه.. من یه چندتا پست خوندم منتهی متوجه نشدم...
بصورت خیلی ساده میشه برام توضیح بدید ..
ممنونم.

داریم یه مجلۀ علمی میزنیم
اسمشو گذاشتیم ستاک
هر کس مسئولیتی قبول می کنه: مدیر مسئول منم، سردبیر رزاست، بقیه هنوز ثابت نیستن
یه سری هیئت تحریریه ثابت میخوایم که هنوز کامل نیست، یه گزارشگر میخوایم که هر سری اخبار جدید دنیای کشاورزی رو در همۀ زمینه ها آماده کنه، یه ویراستار و یه طراح و صفحه آرا میخوایم، ...
تا الان چند تا مقاله به دستمون رسیده و دو تا گزارش خبری داریم. ولی هنوز کار داره تا کامل بشه ...

Phyto

مدیر تالار
طراحی و صفحه آرایی با کی بود؟
دستشو بگیره بالا تا مقاله ها رو بدیم صفحه بندی کنه ...

*محیا*

کاربر ممتاز
طراحی و صفحه آرایی با کی بود؟
دستشو بگیره بالا تا مقاله ها رو بدیم صفحه بندی کنه ...
من ولی باید بهم بگین دقیقا چطوری باشه ؟
یعنی چند نفر بیان نظر بدن شماره صفحه ، ستون بندی ، رنگ و اندازه و فونت تیتر ها و متن ها کادر ها و ... به جه صورت باشه تا من هم انجام بدم و اینکه در نهایت تو چه فایلی ذخیره بشه پی دی اف باشه ؟ و ...
چون من تا حالا نشریه درست نکردم !

ni_rosa_ce

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
آره می خوایم پی دی اف کنیم در نهایت!

در مورد باقیش، با رضا صحبت می کنم. بچه ها هم اگر نظری دارن، بدن!

بی ازار

عضو جدید
کاربر ممتاز
من ولی باید بهم بگین دقیقا چطوری باشه ؟
یعنی چند نفر بیان نظر بدن شماره صفحه ، ستون بندی ، رنگ و اندازه و فونت تیتر ها و متن ها کادر ها و ... به جه صورت باشه تا من هم انجام بدم و اینکه در نهایت تو چه فایلی ذخیره بشه پی دی اف باشه ؟ و ...
چون من تا حالا نشریه درست نکردم !

سلام
شما می توانید به مجله پژوهش و سازندگی ی سر بزنید این مجله آنلاین و می تونید به مقالاتش راحت دسترسی داشته باشید و فرمشون رو ببینید در نهایت هم باید فرمت پی دی اف باشه