ما ایرانیها نیازی به دشمن خارجی نداریم چون ...

me.fatima

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام به همه ی ایرانیان گرامی

توی هفته ی گذشته چندین بار sms راجع به قومیت های مختلف به موبایلم اومده که همشون با متنی طنز همراه با توهین راجع به مردم ایران زمین بودند.حتما برای شما هم چنین sms هایی ارسال شده و میشود.

حالا وقتی چنین sms هایی براتون میاد , از موبایلتون حذف میکنید یا نه برای نفر بعد میفرستید ؟

خیلی خوب میشه اگر صادقانه جواب بدید.

ما ایرانیها نیازی به دشمن خارجی نداریم چون ....

فارس نژاد برتر نیست (مگه کوروش نژاد پرست بود؟)

رشتی بی غیرت نیست (مگر میرزاکوچک خان بی غیرت بود؟)

مازندرانی کله ماهی خور نیست (مگر نیما کله ماهی خور بود؟)

لر, هالو نیست (مگه لطف علی خان هالو بود؟)

ترک زبان عرعر نمی کند ( مگه شهریار عرعر می کرد؟)

قزوینی هم جنس باز نیست ( مگر علامه دهخدا , هم جنس باز بود؟)

خراسانی بادیه نشین و بدوی نیست ( مگر دکتر شریعتی بادیه نشین بود؟)

بلکه اینان ستون های ایرانند.وقتی داریم از داخل ستونها را خراب می کنیم دیگه نیازی به دشمن خارجی نیست.

آخرین ویرایش:

پرواز@

کاربر بیش فعال
من که نمیفرستم اما به پیامکایی که برام میفرستن میخندم
به پیامکایم که برام میخونن میخندم
تا زمانی که دهنایه گشادی برای خندیدن باشن و تا زمانی که گوشایه بلندی برای شنیدن باشن....
اونا میگن
اونا میفرستن
و انای که میخوان استفادش رو میبرن....

mina jigili

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بله ما خیلی وقته بر این امر واقف هستیم دنیا داره تلاش میکنه تفکر مردم بره به این سمت که مرزها برداشته بشه ولی ما تو خود ایرانمون هنوز برای شهرامون حدومرز قائلیم

h_gheybi

عضو جدید
اگه ایرانیها برای هم ارزش قائل باشند و نسبت به همه ایرانیها تعصب داشته باشند اینجور smsها پا نمیگیره. ولی متاسفانه اینطور نیست

lord of darkness

عضو جدید
سلام دوستان
من مدتی که اینجا بودم از یک دو تا تابیک متوجه شدم که بعضی اردوستان(مخصوصا ترک)چقد رو جک های قومیتی سخت میگیرن!
این اولین بارم بود که هم جین چیزی میدیدیم و برام یکم جلب بود
هرچند مخالف هرچیز کو چکی هستم که جامعه رو ازار بده!
من خودم اصالت بدری و مادری ترک دارم و همه فامیل نسبی و سببی ما هم تقریبا ترک هستن اما نه تنها ازین جک ها ناراحت نمشیم بلکه همیشه
خودمون همچین چیزیاییو میگیم! بقیه دوستای ترکمم همینجوری هستن و تاحالا از نزدیک تو دنیای واقعی ندیدم که کسی رو این موضوع حساسیت خاصی نشون بده!
از دوستان خواهش میکنم که رو این موضوع ها زیاد رو این موضو عا ت حساسیت خاصی نشون ندن ملت ایران ملت افسرده و بی تفریحی هست دیگه
وگرنه همچین چیزای سخیفی نمیشد!:)
ملت و کشور ما مسائل و مشکلات حساس و مهمتری داره:gol:

me.fatima

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان
من مدتی که اینجا بودم از یک دو تا تابیک متوجه شدم که بعضی اردوستان(مخصوصا ترک)چقد رو جک های قومیتی سخت میگیرن!
من خودم اصالت بدری و مادری ترک دارم و همه فامیل نسبی و سببی ما هم تقریبا ترک هستن اما نه تنها ازین جک ها ناراحت نمشیم بلکه همیشه
خودمون همچین چیزیاییو میگیم! بقیه دوستای ترکمم همینجوری هستن و تاحالا از نزدیک تو دنیای واقعی ندیدم که کسی رو این موضوع حساسیت خاصی نشون بده!
از دوستان خواهش میکنم که رو این موضوع ها زیاد رو این موضو عا ت حساسیت خاصی نشون ندن ملت ایران ملت افسرده و بی تفریحی هست دیگه

شما مشکل داری !!

آخرین ویرایش:

hamecheedoon

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان

بزرگترین مشکل همانا افراد بی هویت هستند:smile:

h_gheybi

عضو جدید
سلام دوستان

اگه کسی دستت بندازه ، بهت توهین کنه و این کار براش عادت بشه و حتی کینه ای هم پشت این کار باشه ممکنه شما ناراحت نشی (که البته از این مسئله متعجبم :surprised: ) ولی این دلیل نمیشه که همه لزوما مثل شما باشن!!

lord of darkness

عضو جدید
شما مشکل داری !!
خیلی لطف داری خواهر گلم و واقعا خوشحالم که شما اینجوری نیستی و شاد و کامروا هستی:gol:
ببخشید اگه گفتن این جک هارو از روی اینکه تفریح درست حسابی ندارن و شاد نیستن نمیگن بس شما بگو برا چی همچین چیزایی میگن!؟:gol:

lord of darkness

عضو جدید
اگه کسی دستت بندازه ، بهت توهین کنه و این کار براش عادت بشه و حتی کینه ای هم پشت این کار باشه ممکنه شما ناراحت نشی (که البته از این مسئله متعجبم :surprised: ) ولی این دلیل نمیشه که همه لزوما مثل شما باشن!!

کسی که جک میگه کینه داره!؟:surprised::)من نگفتم همه عین من باشن عرائض من رو با دقت بیشتری بخونین من گفتم با هر چیز حتی کوچیکی که جامعه رو ازار بده مخالفم!
نه تنها من بلکه بسیاری از ترک زبان هایی که دیدم رو این موضوع حساسیتی نداشتند!
نمیدونم شاید حال و هوا و خلق و خویی که یه تورکی که دهها سال تو تهران یا جاهای دیگه زندگی کرده داره با یک ترک که تو اردبیله فرق می کنه!

lord of darkness

عضو جدید
بزرگترین مشکل همانا افراد بی هویت هستند:smile:

داداش دمت گرم!
یعنی ما بی هویتیم!؟ حالا اینو از کجا برداشت کردی عزیز !؟
خوب یه عده یه سری حرفای سخیف می زنن که نباید بزنن باید گرفت سرشونو برید!؟
این حرف در مورد اهالی همه شهرها زده میشه اگه اینجوری باشه که همه باید به جون هم بیفتنو...!:smile::)
خودت عاقلتر از اونی هستی که بت یاداوری کنم که این اختلافا سودش فقطو فقط تو جیب کی میره!;)
من به شخصه به تمام مفاخر ایران زمین اعم ازدورترین گذشتش تا حالا از اذربایجان و اردبیل و زنجانش گرفته تا تهرانو همه جاش به طور یکسان
افتخار می کنم
دویس دارم خودمم تلاش کنم تا حداقل مایه سر افکندگی ایندگان نباشم!:D
من که میدونم مردم تورک زبان با هوش و تلاشگر و با غیرتو اقتصادیو اهل خانواده هستن چرا از چندتا جمله بی مایه و بوچ ناراحت شم!؟

shanim

عضو جدید
کاربر ممتاز
نه‌ خیر , اینطوری هم نیست یک سری از کاربر‌های اینجا شدیداً نژاد پرست بودن و هر چی‌ هم که باهاشون صحبت شد به هیچ عنوان بی‌ خیال نمیشدن...به نظر من برخورد مدیر‌های این سایت با این مساله بسیار عالی‌ بود
بماند که خودم هم ۲ با به همین خاطر اخراج شدم ...

shanim

عضو جدید
کاربر ممتاز
داداش دمت گرم!
این حرف در مورد اهالی همه شهرها زده میشه اگه اینجوری باشه که همه باید به جون هم بیفتنو...!:smile::)
خودت عاقلتر از اونی هستی که بت یاداوری کنم که این اختلافا سودش فقطو فقط تو جیب کی میره!;)
من به شخصه به تمام مفاخر ایران زمین اعم ازدورترین گذشتش تا حالا از اذربایجان و اردبیل و زنجانش گرفته تا تهرانو همه جاش به طور یکسان
افتخار می کنم
من که میدونم مردم تورک زبان با هوش و تلاشگر و با غیرتو اقتصادیو اهل خانواده هستن چرا از چندتا جمله بی مایه و بوچ ناراحت شم!؟

شما خودتون رو ناراحت نکن , قرار نیست همه به نظر شما احترام بزارن
هر کسی‌ فراخور شعورش با شما برخورد میکنه :)

shanim

عضو جدید
کاربر ممتاز
همه ایرانی‌‌ها چه ترک زبان چه غیره به یک اندازه فهم و دانش دارن

لطفا فرق نذارین

hamecheedoon

عضو جدید
کاربر ممتاز
داداش دمت گرم!
افتخار می کنم

از کجا برداشت کرذی که گفتم تو بی هویتی!
عزیز شما مختاری به اندازه . . . کار و تلاش کنی و همه جا رو بجز خودت خیر برسونی و در نهایت همینایی که حالا شما طرفشی تشکرشون این میشه که بهت میگن ترک خ. . .
حرف من نیست، تاریخ ثابت نموده. همینایی که همینجا دارن حرفای به ظاهر قشنگ از هم دلی و اینا خرج میکنن
پس کاسه داغتر از آش نباشید
داری باعث میشی اخراج شم(شاید به نفعمه)

me.fatima

عضو جدید
کاربر ممتاز
خیلی لطف داری خواهر گلم و واقعا خوشحالم که شما اینجوری نیستی و شاد و کامروا هستی:gol:
ببخشید اگه گفتن این جک هارو از روی اینکه تفریح درست حسابی ندارن و شاد نیستن نمیگن بس شما بگو برا چی همچین چیزایی میگن!؟:gol:

امیدوارم ار حرفم ناراحت نشده باشید ...

پس یعنی هر کی تفریح نداره بیاد به یکی دیگه توهین کنه؟
یعنی الان تو ورزشگاههای ایران انواع حرف که اصلا قابل گفتن و نوشتن نیست میزنند, بعد ما بگیم اشکالی نداره.. اینها تفریح ندارند ؟؟؟

#MaHDi#

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان

سلام
متاسفانه شما در یک فضا و جوی هستید که حرفای ما رو نمیتونین درک کنید! شاید حرفای ما شما رو به تعجب هم واداره، ولی از نظر ما جک گفتن برای قومیت خاصی و خندیدن به آن یک نوع توهینه! ایشالا یه کم عمیقتر فکر کنید. چیزی که مشخصه خندیدن شما از روی قصد خاصی نیست ولی دلیل نمیشه که من به شخصه از این حرف شما ناراحت نشم! انتظارات از یک شخص دانشجو بیشتر از این حرفاست.

کسی که جک میگه کینه داره!؟:surprised::)من نگفتم همه عین من باشن عرائض من رو با دقت بیشتری بخونین من گفتم با هر چیز حتی کوچیکی که جامعه رو ازار بده مخالفم!
نه تنها من بلکه بسیاری از ترک زبان هایی که دیدم رو این موضوع حساسیتی نداشتند!
نمیدونم شاید حال و هوا و خلق و خویی که یه تورکی که دهها سال تو تهران یا جاهای دیگه زندگی کرده داره با یک ترک که تو اردبیله فرق می کنه!

اصلا ربطی به موقعیت جغرافیایی نداره! من با ترک های مختلف در شهرهای مختلف آشنایی دارم، اصلا ندیدم مساله ای رو که شما قصد دارین اثباتش کنید! به درک و دیدگاه خود شخص برمیگرده نه شهرش!

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز

بالا