لطفا کنکوریای 91 درصدهاشون بذارن!!!!!!!!!

m4material

مدیر تالار مهندسی مواد و متالورژی
مدیر تالار
سلام به همه تبریک میگم ولی خدایی در حق بچه هایی که یه سال دوباره نشستن خوندن خیلی اجحاف شد اگر درصدارو مقایسه کنیم یه عالمه کاهش داشته راستی نمیدونید که شب و روز سرامیک شهرکرد و ملایر با چه رتبه ای میشه قبول شد؟ مرسی
سلام،‌بله، حق باشماست!!از دست اين كنكور!!!يكي از دوستان بنده روزانه ملاير سراميك با 900 و خرده اي داره ميخونه، فكر كنم شبانه هم تا 1000 بره! ولي از شهركرد خبري ندارم متاسفانه!موفق باشيد

m4material

مدیر تالار
به نظرتون آخرین رتبه قولی چنده؟ من 970 شدم
سال قبل يكي از هم كلاسيهاي بنده با همين 930-940 سراميك ملاير قبول شد،‌روزانه! يكي ديگه از دوستانم هم با همين حول و حوش (فكر كنم همون 970 بود) الان داره روزانه مالك اصفهان ميخونه! تا 1400 هم شنيدم مالك شبانه گرفته!توكل به خدا

m4material

مدیر تالار
سلام بچه ها من کارشناسی ریاضی خوندم،اما چون به مواد علاقمند شدم کنکور ارشد رو مواد دادم. رتبه من 130 شد ریاضی:3 فیزیکی:55 مکانیکی:65 ترمو:58 رتبه نانو هم 42 شدم امیدوارم همتون موفق باشید
سلام..واقعا بهتون تبريك ميگم، اميدوارم در تمام مراحل زندگيتون همواره موفق باشيد

m4material

مدیر تالار
سلااااااام بچه های عزیز مواد! تبریک به دوستان پارسال نانو تا 240 مجاز بود امسال تا 710 یعنی تا چه رتبه ای میشه قبول شد؟!
سلام....خوبيد ان شاءاله؟اين مجاز بودن به خاطر اون بين الملل ها زياد شده وگرنه مثل همون قبله فكر كنم!!فكر نكنم بالاي تقريبا 120 نانو ديگه اميد زيادي براي دانشگاه خوب باشه!!ان شاءاله كه خيره

m4material

مدیر تالار
سلام ممنونم از جوابتون. به همه دوستان با رتبه های خوب، یا رتبه هایی که انتظاراتشون رو برآورده میکنه، تبریک میگم. من کنکور مواد رتبه خوبی نیاوردم، ولی نانومواد شده 36! تا جایی که دیدم تهران و پژوهشگاه 28 نفر پذیرش روزانه دارن، کل کشور هم 52 نفر. با این حال از حال و هوای رتبه های قبولی نتونشتم اطلاعاتی بدست بیارم! نمی دونم شبانه تربیت مدرس نانو چقدر خوب میتونه باشه... البته شدیدا ترجیح میدم شبانه نباشه :(
من تعداد پذیرش رو شمردم نانوی تهران فقط 24 نفر بود، با یه نفر شبانه شریف، جمعا 25 تا. ای کاش کسی هم از این یه سری اطلاعات میداد! چقدر احتمال قبولی هست برای 36؟؟؟؟؟؟؟ فکر میکنم این افزایش ظرفیت هم بخاطر اون 120 نفر پردیس شریف باشه. چون بقیه ظرفیتها، از دانشگاههای شهرستانی، اون قدرا زیاد نشده...
سلام ان شاءالله موادشون خوب شده باشه این 35 نفر! خیلی خوب، انقدر که خیلی نانو به چشمشون نیاد؛-) حالا واقعا دارید میگید؟؟؟؟؟؟ من با 36 کجا رو میارم؟/ احتمال تربیت مدرس و شرف که 16 نفر میگیرن، چقدره؟ بعدش پژوهشگاه! ای خداااا! چرا اینجا کسی جواب ما رو نمیده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
سلام،‌ممنون، ما هم به شما تبريك ميگيم. دوست عزيز،‌نانو ، يه ذره قضيه اش فرق ميكنه، چون كساني كه نانو امتحان دادن، معمولا كساني هستن كه امتحان دومشونه و معمولا از مواد و برق و شيمي و فيزيك و غيره ميان تو امتحان نانو، و چون بيشتر اين دوستان كه زير 20 اينا تو نانو شدن، تو رشته اصليشون هم بد نشدن و رشته اصلي رو ترجيح ميدن،‌پس ميشه اميدوار بود؛ فقط توكلتون به خدا و انتخاب رشته رو انجام بدين، از روزانه هم شروع كنيد و همه جاي تهران رو بزنيد، ان شاءاله كه يه جاي خوب قبول ميشيد. نانو تربيت مدرس از نانو شريف بهتره، اينو از قول كسي ميگم كه سال قبل 2 نانو شد و الان داره شريف ميخونه.موفق باشيد
قضیه این نانو بین الملل شریف چیه؟ هزینه اش چقدره؟ همون دانشجو پولی؟ واسه چی تو دفترچه آمده؟؟
هزينه اش رو تو پيوست دفترچه زده، خيلي بالاست!!!!خب براي اينكه جزء رشته هاست كه اومده ديگه!!!فكر كنم تو مايه هاي مجازي باشه ولي از همه جا احتمالا ميخوان دانشجو بگيرن و شايد پژوهش محوره!!!نميدونم دقيق!

• Like
واکنش ها: b_aa

b_aa

عضو جدید
خیلی خیلی متشکرم.
و التماس دعا دارم، خیلی زیاد
ان شاءالله تو همه عرصه های زندگی سربلند باشید و موید و موفق.
متشکرم

setayesh 88

عضو جدید
سلام ...خوبيد ان شاءاله؟اي بابا، ان شاءاله خير بوده باشه.....يكي از دوستان با 42 سال قبل شبانه شناسايي خواجه نصير آورده، شما هم ان شاءاله توكلتون به خدا باشه.....به نظرم بازار خوردگي و شناسايي بهتر از همشونه، و البته به خاطر عرق ملي،‌سراميك:دي...با آرزوي موفقيت براي شما و تمام دوستان

مرسی....شما خوب هستید؟
نمیدونم ...بیتوجهی خودم بوده ولی درصد زبانم یک سوم شد!!!!
اخه شبانه یه مشکلی که داره اینه که خوابگاه نمیدن و واسه دخترا یه کم سخت میشه طبیعتا :((
راجع به رتبه شناسایی و خوردگی صنعتی اصفهان شما اطلاعاتی دارید؟ حدودی؟
و این که بیو متریال چه رتبه ای میخواد؟

Darlling

عضو جدید
سلام بچه ها
توروخدا درباره رتبه هاي قبولي شكلدهي هم اطلاعات بديد؛مثلا واسه شكل شريف و تهران و خواجه نصير و شيراز چه رتبه هايي ميخواد
مرسي

Z.M.S

عضو جدید
در ضمن بچه ها من 220 شدم فکر میکنید کجا برم خوبه؟؟؟؟

زبان: 0
ریاضی: 35
یزیکی: 30
مکانیکی: 70
ترمو: 35
میگم کسی نمی دونه شکل تهران با چند پر میشه
امیدی هست

شكل تهران شبانه تقريبا زير 200 اين حدودا پر ميشه ولي احتمالا شكل خواجه نصير روزانه قبول شين.

metalorgist

عضو جدید
ا نه این نیست آخه من سهمیه جانبازی و .... ندارم البته خیلی هم با هم فرقی نکرده تفاوتشون یک رقم هست اما می خواستم ببینیم واسه بقیه هم همینطوره؟

در ضمن اگه اطلاع دارید از حدود رتبه های صنعتی اصفهان هم بگید لطفا. مرسی

Sh111

عضو جدید
سلام بچه ها

من 130 شدم.کارشناسیم ریاضی هستش.حالا به نظرتون من چی بخونم بهتره؟؟شکل-شناسایی-بایو
شکل دانشگاه تهران(روزانه)تا چند قبول میشه؟

Sh111

عضو جدید
سلام بچه ها

من 130 شدم.کارشناسیم ریاضی هستش.حالا به نظرتون من چی بخونم بهتره؟؟شکل-شناسایی-بایو
شکل دانشگاه تهران(روزانه)تا چند قبول میشه؟

nazanin2220

عضو جدید
man rotbam 560 shode,ki midune k khordegie va shenasaie tehrano miaram ya na????????????
dar morede shahrestanah chetor ?lotfan komakam koniddddddddddddddd
mercc

nazanin2220

عضو جدید
من رتبم 560 شده خودرگی و یا شناسایی دانشگاهای تهرانو میارم یا نه ؟
ذز مورد شهرستانا چطور؟لطفا کمکم کنید.مرسییییییییییی

nazanin2220

عضو جدید
کمک

کمک

nazanin2220

عضو جدید
کمک

کمک

m4material

مدیر تالار
آقا مهدی خیلی خوشحال شدم..... گل کاشتی ....بهت تبریک میگم.....:gol::gol:
سلام رضا جان....خوبي دادا؟خيلي خوشحال شدم اينجا ديدمت...زنده باشيد...البته زيادم خوب نيست:)...ان شاءاله شما هم هميشه موفق باشيد..بازم ممنون....ياحق

m4material

مدیر تالار
مرسی....شما خوب هستید؟ نمیدونم ...بیتوجهی خودم بوده ولی درصد زبانم یک سوم شد!!!! اخه شبانه یه مشکلی که داره اینه که خوابگاه نمیدن و واسه دخترا یه کم سخت میشه طبیعتا :(( راجع به رتبه شناسایی و خوردگی صنعتی اصفهان شما اطلاعاتی دارید؟ حدودی؟ و این که بیو متریال چه رتبه ای میخواد؟
ان شاءاله كه خيره،‌اميدوارم اون جايي كه صلاح بوده قبول شيد، توكل به خدا....بله، حق با شماست، براي خانمها با وجود نداشتن خوابگاه يه مقدار سخته، البته براي روزانه ها هم تعداديشون خوابگاه نميدن،‌مراقب باشيد جايي رو نزنيد كه احيانا به مشكل بربخوريد....راستش يكي از دوستان به من ميگفت با اين رتبه(301) شناسايي صنعتي اصفهان قبول ميشم!حالا راستش خودم زياد اطلاع ندارم، اگه اطلاعاتي كسب كردم حتما در جريانتون ميذارم....بيومواد با رتبه شما احتمالش زياده كه بياريد،‌مثلا بيومواد سمنان به احتمال 80% به بالا مياريد ان شاءاله(البته روزانه ها)،‌فرهنگ الان داره شكل سمنان ميخونه، اگه بهشون دسترسي داريد ميتونيد ازش بپرسيد،‌وگرنه بگيد من بپرسم....با آرزوي موفقيت براي شما و تمام دوستان

m4material

مدیر تالار
ا نه این نیست آخه من سهمیه جانبازی و .... ندارم البته خیلی هم با هم فرقی نکرده تفاوتشون یک رقم هست اما می خواستم ببینیم واسه بقیه هم همینطوره؟ در ضمن اگه اطلاع دارید از حدود رتبه های صنعتی اصفهان هم بگید لطفا. مرسی
براي من كه اينطوري نيست، جفتشون يه عدده!متاسفانه زياد اطلاع ندارم، اگه پيدا كردم حتما اينجا ميذارم..موفق باشيد

m4material

مدیر تالار
سلام بچه ها من 130 شدم.کارشناسیم ریاضی هستش.حالا به نظرتون من چی بخونم بهتره؟؟شکل-شناسایی-بایو شکل دانشگاه تهران(روزانه)تا چند قبول میشه؟
سلام...راستش شما هرچي بخونيد كلي پيش نياز ميخوريد ، مخصوصا اگه اشتباه نكنم، براي شكل بيشتر پيش ميخوريد!.....دوستان، اينو يكي از دوستانم كه داره دانشگاه اميركبير ميخونه برام فرستاده؛شناسايي اميركبير روزانه تا 220 گرفته و شبانه تا 390 و شناسايي علم و صنعت روزانه تا 190 گرفته و شبانه تا 350....در مورد شكل زياد خبر ندارم...موفق باشيد

m4material

مدیر تالار
من رتبم 560 شده خودرگی و یا شناسایی دانشگاهای تهرانو میارم یا نه ؟ ذز مورد شهرستانا چطور؟لطفا کمکم کنید.مرسییییییییییی
سلام ...اميدوارم هميشه موفق باشيد....در مورد خوردگي و شناسايي خيلي بعيد ميدونم خوردگي و شناسايي جايي قبول شيد چون شبانه شناسايي خواجه نصير كه به نظر آخرين مورده كه پر ميشه، تا 420 پر كرده، خوردگي هم كمتر از شناسايي پر ميشه معمولا!در مورد شهرستانها، شكل و شناسايي سمنان قبوليد ان شاءاله(روزانه البته) ،‌قزوين هم شناسايي احتمالا مياريد، براي بقيه زياد اطلاع ندارم...موفق باشيد

مکاترونیک8282

عضو جدید
سلام ...اميدوارم هميشه موفق باشيد....در مورد خوردگي و شناسايي خيلي بعيد ميدونم خوردگي و شناسايي جايي قبول شيد چون شبانه شناسايي خواجه نصير كه به نظر آخرين مورده كه پر ميشه، تا 420 پر كرده، خوردگي هم كمتر از شناسايي پر ميشه معمولا!در مورد شهرستانها، شكل و شناسايي سمنان قبوليد ان شاءاله(روزانه البته) ،‌قزوين هم شناسايي احتمالا مياريد، براي بقيه زياد اطلاع ندارم...موفق باشيد

من باید از شما یه تشکر بکنم خدا خیرتون بده با اینکه الان باید درگیر کارهای خودتون باشین اینجا به سوال های بچه ها جواب می دین. ایشالله همیشه موفق باشین.

Melted_Boy

کاربر فعال مهندسی مواد و متالورژی ,
کاربر ممتاز
سلام به دوستان گرامی!!!!

اولاً اعلام کنم که این درصد ها و رتبه ای که من آوردم، مال کنکور اصلیم نیستاااااااااااااااا!!!!!!!!!!!!
من که 1 کلمه هم نخونده بودم!!!!!!!!
ایشالا امسال میترکونیم براتون تو کنکور اصلی!!!!!

نمره به درصد​

نام درس​

22/22​
زبان عمومي وتخصصي

سفيد​
رياضي

3/6​
خواص فيزيكي مواد

5/56​
خواص مكانيكي مواد

5/25​
شيمي فيزيك وترموديناميك

8/33​
فيزيولوژي واناتومي

سفيد​
شيمي الي وبيوشيمي

20/00​
خواص موادمهندسي وبيومتريال ها

رتبه هم 1552 شده!!!!!!!!!

دوستان فکر کنم درصد هارو چپکی ببینید، من که دارم برعکس میبینم درصدارو!!!!!!!!!
ممیز رو اگر یه وقت دیدین براتون برعکس نشون میده، یعنی شما هم مشکل نمایش دادن منو دارین.

برای مثال مکانیکی 5.56 هست نه 56.5 !!!!!!!!!
موفق باشید

آخرین ویرایش:

باران 87

عضو جدید
بچه ها توروخدا یه جواب درست حسابی بدین.خوردگی بهتره یا شناسایی.امسال ظرفیتا کم شده پس دیگه نمیشه بگم پارسال با 618 خوردگی قبول شده دیگه من امسال با 583 قبول نمیشم؟؟؟؟؟//من دارم از استرس می میرم کسی بهم نمیگه.پس اینجا به چه دردی می خوره.راجب گرایشا به جز خوردگی و شناسایی میشه بگین.نانو چطور رشته ای هست.کارش چطوریه

بالا