كي كجا قبول شد ؟

Neverhood

عضو جدید
ای بابا حمیده سربازی که نداری که انقدر غصه میخوری ؟! بخدا ماهم ناراحتیم از این اتفاق ولی دیگه باید بسازی باهاش ! سالی دیگه هم هست دیگه !:gol:
خداییش این تاپیکو باز میکنم غم میگیرتم :cry:
تا شقایق هست .....
(ربط داشت؟:redface: )

amirswt

عضو جدید
سلام خسته نباشید

37..........خوردگی تهران:gol:
به به آق نوید گل.
داداش میخواستی موقع دفاعیه ی دکترات میومدی خبرمون میکردی...!!!
میخوای تو دلتو خالی کنم؟!
شنیدم میگن خوردگی مدرس بهتر از فنیه؟!؟!؟!؟!
اینو بنا به گفته ی بچه های فنی که دارن ارشد و دکترا مدرس میخونن میگما...!!!
از نظر امکانات و ...
البته اگه بتونی با دکتر الله کرم عزیز کار کنی و کارت صنعتی هم باشه و از مایه تیله و اینا هم خبری باشه، برات خیلی خوبه!!!

راستی، اولین ورودی خوردگی شریف 21 بوده. اونجا چند بوده؟

amirswt

عضو جدید
بچه ها یه موضوع مهم.
چند روز پیش متوجه شدم که یکی از دوستانی که دو سال فارغ التحصیل بوده، وقتی حال و هوای بچه های فاروم و دیده و تاپیک های پارسال رو مطالعه کرده، انگیزه گرفته و تصمیم گرفته به حریم امن و پر فیض متالورژی برگرده.
نشون به اون نشون که رتبه ی تک رقمی آورده.
*
اولا ازش عذر میخوام که این موضوع رو مطرح کردم (گر چه نام نمیبرم!)،
دوما میخوام بدونید هدفم از گفتن این موضوع چیه.
*
ببینید، به نظر من اگر بشینیم بگیم "من که قبول نمیشم" یا "من که میدونم رتبه ی خوبی نمیارم و مجبورم برم شهرستان های دور و ..." یا "رتبه های خوب که مال بقیه هستن" یا حتی اگه نگیم، ولی این موضوع رو اون ته دلمون جا داده باشیم، به هر حال هر چقدر هم که انرژی منفی به خودمون بدیم، مطمئنا قبولی برامون دور از دسترس میشه.
اگر هم قبول بشیم، به نظرتون چقدر لذت میبریم؟ چقدر قدر قبولیمونو میدونیم؟
*
این دوست من با دیدن اینکه یه عده ای قبول شدن و صحبت هاشون رو خونده، انگیزه گرفته و تازه به قول خودش دیر هم شروع کرده، ولی تک رقمی شده.
بیشتر بخوام بنویسم، حوصلتون سر میره. در هر صورت، به هدفتون اعتقاد داشته باشید. اگر میخواهید بخونید و قبول شید، با اعتقادتون قدم بردارید و بدون خستگی (منظورم خستگی منتج به دلسردیه) و با انگیزه و امید درس بخونید. در ضمن، به خودتون روحیه بدید و تلاش خودتون رو هر روز بیشتر کنید.
*
حرف آخر:
این توصیه ها فقط برای بچه های کنکوری نیستا. آقایون و خانومایی که میخواهید پروژه انجام بدید یا کلا در حال تحصیل و تحقیق و ... هستید، با همه هستم:
به قانون جذب اعتقاد داشته باشید.
در قرآن هم گفته شده که خودتون باید تلاش کنید تا سرنوشتتون درست بشه. (با تلخیص)

والسلام

آخرین ویرایش:

فرهنگ

مدیر بازنشسته
به به آق نوید گل.
داداش میخواستی موقع دفاعیه ی دکترات میومدی خبرمون میکردی...!!!
میخوای تو دلتو خالی کنم؟!
شنیدم میگن خوردگی مدرس بهتر از فنیه؟!؟!؟!؟!
اینو بنا به گفته ی بچه های فنی که دارن ارشد و دکترا مدرس میخونن میگما...!!!
از نظر امکانات و ...
البته اگه بتونی با دکتر الله کرم عزیز کار کنی و کارت صنعتی هم باشه و از مایه تیله و اینا هم خبری باشه، برات خیلی خوبه!!!

راستی، اولین ورودی خوردگی شریف 21 بوده. اونجا چند بوده؟

الله كرم؟؟!!!
چي ميگي؟؟:surprised:اونو اصلا بچه ها حساب نميكنن تو خوردگي :razz:
به نظرمنم خوردگي فني خوب نيست اما كجا خوبه رو نميدونم :redface:

hamideh vf

عضو جدید
کاربر ممتاز
تقریبا همه ی بچه های فاروم با شما همدلی میکنن. :heart:
از چی خسته شدید؟ :eek:
اگر هم نشد، فدای سرت.
میخوای یه مدت سختی بکشی. امیدوارم هر چی بشه، برات نتیجه ی خوبی داشته باشه.
ببخش اگه کاری از دست ما بر نمیاد (جز همین همدلی :gol:).

ممنونم از همه ی بچه ها !!!:gol:
همین همدلی کلی انرژی میده بهم:)

دانشگاه هیچ کاری نمی کنه برامون! فرستادمون تا 2 هفته دیگه ....

hamideh vf

عضو جدید
کاربر ممتاز
چرا؟؟؟
سخت نگير
باالخره يه چيزي ميشه ديگه :)
ولي منم از شيرين گرفتن خست هنميشم:biggrin:

دانشگاه هیچی نمیگه
بندرعباس هیچی نمیگه
وزارت علوم هیچی نمیگه
سازمان سنجش هیچی نمیگه

خسته نشم؟؟؟؟؟؟؟

شنگول

عضو جدید
بچه ها یه موضوع مهم.
چند روز پیش متوجه شدم که یکی از دوستانی که دو سال فارغ التحصیل بوده، وقتی حال و هوای بچه های فاروم و دیده و تاپیک های پارسال رو مطالعه کرده، انگیزه گرفته و تصمیم گرفته به حریم امن و پر فیض متالورژی برگرده.
نشون به اون نشون که رتبه ی تک رقمی آورده.
*
اولا ازش عذر میخوام که این موضوع رو مطرح کردم (گر چه نام نمیبرم!)،
دوما میخوام بدونید هدفم از گفتن این موضوع چیه.
*
ببینید، به نظر من اگر بشینیم بگیم "من که قبول نمیشم" یا "من که میدونم رتبه ی خوبی نمیارم و مجبورم برم شهرستان های دور و ..." یا "رتبه های خوب که مال بقیه هستن" یا حتی اگه نگیم، ولی این موضوع رو اون ته دلمون جا داده باشیم، به هر حال هر چقدر هم که انرژی منفی به خودمون بدیم، مطمئنا قبولی برامون دور از دسترس میشه.
اگر هم قبول بشیم، به نظرتون چقدر لذت میبریم؟ چقدر قدر قبولیمونو میدونیم؟
*
این دوست من با دیدن اینکه یه عده ای قبول شدن و صحبت هاشون رو خونده، انگیزه گرفته و تازه به قول خودش دیر هم شروع کرده، ولی تک رقمی شده.
بیشتر بخوام بنویسم، حوصلتون سر میره. در هر صورت، به هدفتون اعتقاد داشته باشید. اگر میخواهید بخونید و قبول شید، با اعتقادتون قدم بردارید و بدون خستگی (منظورم خستگی منتج به دلسردیه) و با انگیزه و امید درس بخونید. در ضمن، به خودتون روحیه بدید و تلاش خودتون رو هر روز بیشتر کنید.
*
حرف آخر:
این توصیه ها فقط برای بچه های کنکوری نیستا. آقایون و خانومایی که میخواهید پروژه انجام بدید یا کلا در حال تحصیل و تحقیق و ... هستید، با همه هستم:
به قانون جذب اعتقاد داشته باشید.
در قرآن هم گفته شده که خودتون باید تلاش کنید تا سرنوشتتون درست بشه. (با تلخیص)

والسلام

منو میگی؟؟؟؟:surprised:

amirswt

عضو جدید
يه كم ديره!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:cool: منم شناسايي علم و صنعتم:)

حداقل رتبه رو هم میگفتی.
کارنامه ی نهایی رو که سازمان سنجش گذاشته روی سایت دیدید؟
رتبه ها رو نزده، بلکه رتبه ها رو بین افرادی که یک رشته رو انتخاب کردند زده.

در ضمن، یه امار جالب، رتبه های 2 و 4 و 5 هم نرفتن جوش، 2 و 5 رو که میدونم شناسایی شریف اومدن. البته خودشون قبلا هم شریفی بودن!!!

Neverhood

عضو جدید
حداقل رتبه رو هم میگفتی.
کارنامه ی نهایی رو که سازمان سنجش گذاشته روی سایت دیدید؟
رتبه ها رو نزده، بلکه رتبه ها رو بین افرادی که یک رشته رو انتخاب کردند زده.

در ضمن، یه امار جالب، رتبه های 2 و 4 و 5 هم نرفتن جوش، 2 و 5 رو که میدونم شناسایی شریف اومدن. البته خودشون قبلا هم شریفی بودن!!!

این کارنامه نهایی رو میشه بزارید ماهم ببینیم ؟
مرسی:gol:

amirswt

عضو جدید
سلام دوست عزيز فقط خوندن كافيه يا بايد كلاس يا كنكور آزمايشي هم شركت كنيم؟ ممنون

این موضوع کاملا به خودت بستگی داره.
میتونی فقط سه تا کنکور آزمایشی آخر رو شرکت کنی. میتونی از مهر بری کنکور بدی. اگه میتونی از مهر با برنامه درس بخونی، این کار خوبیه. وگرنه الکی کنکور آزمایشی دادن بدون اینکه خودت رو آماده کرده باشی، فقط توی دل خودتو خالی میکنی.
من شرایط درس خوندن از مهر رو نداشتم، خیلی دیر شروع کردم، پس کنکور آزمایشی رو تنها در سه مرحله ی آخر شرکت کردم. تو هر مرحله هم درصد هام اونقدری بالا رفت که در کنکور آخری تقریبا دو برابر شده بود. حتی بیشتر. یعنی احتمالا اگه همونطوری بدون کنکور آزمایشی میرفتم سر جلسه ی اصلی، شاید اصلا مجاز نمیشدم.

مهندس متال

عضو جدید
ممنون دوست غزيز كه راهنماييم كردي حالا چه موسسه اي بهتره؟ منابع اصلي رو بخونم يا جزوه دانشگاههاي علم و صنعت و صنعتي اصفهان؟ بازم تشكر موفق باشي
این موضوع کاملا به خودت بستگی داره.
میتونی فقط سه تا کنکور آزمایشی آخر رو شرکت کنی. میتونی از مهر بری کنکور بدی. اگه میتونی از مهر با برنامه درس بخونی، این کار خوبیه. وگرنه الکی کنکور آزمایشی دادن بدون اینکه خودت رو آماده کرده باشی، فقط توی دل خودتو خالی میکنی.
من شرایط درس خوندن از مهر رو نداشتم، خیلی دیر شروع کردم، پس کنکور آزمایشی رو تنها در سه مرحله ی آخر شرکت کردم. تو هر مرحله هم درصد هام اونقدری بالا رفت که در کنکور آخری تقریبا دو برابر شده بود. حتی بیشتر. یعنی احتمالا اگه همونطوری بدون کنکور آزمایشی میرفتم سر جلسه ی اصلی، شاید اصلا مجاز نمیشدم.

amirswt

عضو جدید
ممنون دوست غزيز كه راهنماييم كردي حالا چه موسسه اي بهتره؟ منابع اصلي رو بخونم يا جزوه دانشگاههاي علم و صنعت و صنعتي اصفهان؟ بازم تشكر موفق باشي

من موسسه ها رو نمیشناسم.
اما در مورد جزوه ها، اگر فرصتشو داری، جزوه های تهران و شریف رو هم ببین.
کتابهای تست هم میتونن مفید باشن.