كي كجا قبول شد ؟

Neverhood

عضو جدید
تو دفترچه ببینید واحد بندرعباس امیرکبیر کدش 6599 بود، مال تهران امیرکبیر 6598!!!!!!
من 6599 وارد کردم
تو فرم انتخاب رشته هم نزده بود:(
تو قبولی هم نزده بود:(

وقتی دیدم زده صنعتی امیرکبیر-روزانه شاخام در اومد
از تو پرینت دیدم شناساییه! دیگه خیلی تعجب داشت!!!!!!!!!!!

رفتم سراغ دفترچه دیدم چه گندی زدم ......:cry:

:eek: My God

sh_317

عضو جدید
روزانه
گرایش شناسایی
دانشگاه صنعتی امیر کبیر- محل تحصیل: بندرعباس !!!!!!!!

من اون کد رو اشتباه وارد کردم تو فرمم:cry:

از صمیم قلب برات آرزو می کنم که مشکلت حل بشه:smile:
منم بر انتخاب رشته کنکور دوره لیسانسم ی کد رشته رو اشتباهی وار کرده بودم:redface:
درخواست که دادم برام حذف شد:D
امیدوارم برا شما هم قبول کنن که تعویض رشته کنی:smile:

pedestrian

عضو جدید
کاربر ممتاز
ممنونم
پیگیر موضوع هستم ....
نامه دادم که اشتباه شده چون انتخابای قبل و بعدم تهرانن

شایدم از همین طریق دانشگاه بتونم اقدامی کنم ...

نمی دونم دیگه

یکم خستم کرده :(
سلام
دوست من رتبش حدود 290 شده بود بعدش فکر کرده بود دانشگاه صنعتی شیراز از دانشگاه شیراز بالاتره و خوردگی صنعتی شیراز رو بالاتر از خوردگی شیراز زده بود. چند روز قبل از اینکه نتایج بیاد فهمیده بود که دانشگاله صنعتی شیراز خیلی خوب نیست و باید خوردگی شیراز رو بالاتر می زده. وقتی هم جوابا اومد خوردگی صنعتی شیراز قبول شد. خلاصه با صحبتایی که کرده بود بهش گفته بودن که باید یه ترم بری و بعد از یه ترم می تونی انتقالی بگیری . فکر کنم شما هم بتونین انتقالی بگیرین.

hamideh vf

عضو جدید
کاربر ممتاز
از صمیم قلب برات آرزو می کنم که مشکلت حل بشه:smile:
منم بر انتخاب رشته کنکور دوره لیسانسم ی کد رشته رو اشتباهی وار کرده بودم:redface:
درخواست که دادم برام حذف شد:D
امیدوارم برا شما هم قبول کنن که تعویض رشته کنی:smile:

ممنونم ....

مشکل که زیاده ....:)

hamideh vf

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
دوست من رتبش حدود 290 شده بود بعدش فکر کرده بود دانشگاه صنعتی شیراز از دانشگاه شیراز بالاتره و خوردگی صنعتی شیراز رو بالاتر از خوردگی شیراز زده بود. چند روز قبل از اینکه نتایج بیاد فهمیده بود که دانشگاله صنعتی شیراز خیلی خوب نیست و باید خوردگی شیراز رو بالاتر می زده. وقتی هم جوابا اومد خوردگی صنعتی شیراز قبول شد. خلاصه با صحبتایی که کرده بود بهش گفته بودن که باید یه ترم بری و بعد از یه ترم می تونی انتقالی بگیری . فکر کنم شما هم بتونین انتقالی بگیرین.

به منم همبینو گفتن ...
تصمیم گرفتم برم بندر

اما از شانس گله من هیـــــــــــــــــــشکی نیومده ثبت نام کنه! منم و در و دیوار! امروز زنگ زدن نیا ، نمیشه واسه تو یه نفر استاد آورد....:cry:

hamideh vf

عضو جدید
کاربر ممتاز
یاد امضای آقای مدیر افتادم...
مهم نیست چی هستی و کجا هستی...مهم اینه هرجا که هستی بهترین باشی.....

امیدوارم بتونی عوض کنی....نشد هم مهم نیس.....2 ساله دیگه همش!

درسته!

به شرطی که من دانشجوی یه جایی باشم بالاخره ...:D

Neverhood

عضو جدید
به منم همبینو گفتن ...
تصمیم گرفتم برم بندر

اما از شانس گله من هیـــــــــــــــــــشکی نیومده ثبت نام کنه! منم و در و دیوار! امروز زنگ زدن نیا ، نمیشه واسه تو یه نفر استاد آورد....:cry:

نیا ؟ میگفتی پس چیکار کنم ؟ عجبا ! کسی نیومده ثبت نام کنه تو چیکار کنی ! عحب تراژدیه ! :confused:
میخوای صبر کن من امسال کنکور دادم میزنم اونجا که تشکیل شه ! کلاس 2 نفری :D

hamideh vf

عضو جدید
کاربر ممتاز
نیا ؟ میگفتی پس چیکار کنم ؟ عجبا ! کسی نیومده ثبت نام کنه تو چیکار کنی ! عحب تراژدیه ! :confused:
میخوای صبر کن من امسال کنکور دادم میزنم اونجا که تشکیل شه ! کلاس 2 نفری :D

مگه اینکه شما دست به یه کاری بزنید!;)

p30click

عضو جدید
مهندسی مواد

مهندسی مواد

رتبه 11هزار - مهندسی مواد دانشگاه صنعتی مالک اشتر اصفهان

aliappusa

عضو جدید
سلام آقای دکتر
شبیه سازی، به چه روشی؟
MD?
FEM?
سلام

من توی دو سه مورد کار کردم.

خیلی‌ سعی‌ کردم فارسی بنویسم. من چون کی‌ بورد فارسی ندارم، از سایتهایی برای تبدیل فینگلیش استفاده می‌کنم که بعد باعث قرو قاطی‌ شدن کار شد چون باید کلی‌ کلمه انگلیسی‌ می‌نوشتم.

ببخشید

Any way

man teze arshadam rooie bast va sakkhtane yek simulation framework baraye predictione peripheral recrystallization dar mahsoolat extrusione goroohe 7000 bood.

frameworki ke bast dadam, makhsoose se sherkate oroopaiie -yani mahsooleshoon hesab mishe-

ke tarkibi az FEM-MC-Physical modeling hastesh MC=Monte Carlo

Albate chand ta maghaleie khoob tooie fielde physical modeling daram. Chand ta ham zamane arshad tooie fielde upper bound va yeki do ta ham rooie sever plastic deformation ke oomadam fundumentally ba osoole plasticity va contiuum mechanics tahlil kardam.

Alaan ham rooie deformatione layehaie nazok kar mikonam. Plasticity ro barresi mikonam.

Cheers

omidshsh

عضو جدید
روزانه
گرایش شناسایی
دانشگاه صنعتی امیر کبیر- محل تحصیل: بندرعباس !!!!!!!!

من اون کد رو اشتباه وارد کردم تو فرمم:cry:
منم یکی از دوستام اونجا قبول شده
البته خودش اونجا رو زده!!
دیروز هم زنگ زد بهم و گفت که گویی قرار شده کلاس ها توی تهرون برگزار بشه

hamideh vf

عضو جدید
کاربر ممتاز
منم یکی از دوستام اونجا قبول شده
البته خودش اونجا رو زده!!
دیروز هم زنگ زد بهم و گفت که گویی قرار شده کلاس ها توی تهرون برگزار بشه

واقعا؟

شبانه بود؟؟؟؟

به من که نگفتن کلاسی هست یا نه!

یه آقای دیگه هم هست که روزانس مثه من اشتباه کرده!!!!!!

amirswt

عضو جدید
سلام

من توی دو سه مورد کار کردم.

خیلی‌ سعی‌ کردم فارسی بنویسم. من چون کی‌ بورد فارسی ندارم، از سایتهایی برای تبدیل فینگلیش استفاده می‌کنم که بعد باعث قرو قاطی‌ شدن کار شد چون باید کلی‌ کلمه انگلیسی‌ می‌نوشتم.

ببخشید

Any way

man teze arshadam rooie bast va sakkhtane yek simulation framework baraye predictione peripheral recrystallization dar mahsoolat extrusione goroohe 7000 bood.

frameworki ke bast dadam, makhsoose se sherkate oroopaiie -yani mahsooleshoon hesab mishe-

ke tarkibi az FEM-MC-Physical modeling hastesh MC=Monte Carlo

Albate chand ta maghaleie khoob tooie fielde physical modeling daram. Chand ta ham zamane arshad tooie fielde upper bound va yeki do ta ham rooie sever plastic deformation ke oomadam fundumentally ba osoole plasticity va contiuum mechanics tahlil kardam.

Alaan ham rooie deformatione layehaie nazok kar mikonam. Plasticity ro barresi mikonam.

Cheers

منظورتون از مدلسازی های فیزیکی دقیقا کدوما بود؟
در ضمن از M.C. برای الگوریتم های هوشمند برای همون تحلیل معادلات کران های بالا استفاده کردید؟

amirswt

عضو جدید
واقعا؟

شبانه بود؟؟؟؟

به من که نگفتن کلاسی هست یا نه!

یه آقای دیگه هم هست که روزانس مثه من اشتباه کرده!!!!!!

امیدوارم که درست باشه.
اونوقت حمیده خانم میره تو لیست شیرینی دادن ها!!!
قابل توجه فرهنگ خانم!
:biggrin:

amirswt

عضو جدید
بی نتیجه اس!!!!!!!!!
خسته شدمممم:cry:

تقریبا همه ی بچه های فاروم با شما همدلی میکنن. :heart:
از چی خسته شدید؟ :eek:
اگر هم نشد، فدای سرت.
میخوای یه مدت سختی بکشی. امیدوارم هر چی بشه، برات نتیجه ی خوبی داشته باشه.
ببخش اگه کاری از دست ما بر نمیاد (جز همین همدلی :gol:).

jasmin.me

عضو جدید
سلام
به همه ی اونائی که قبول شدن تبریک میگم

من دانشجوی ترم 5 سرامیک هستم ... دانشگاه آزادی هم هستم ... راستش اگه پشیمونی شاخ داشت الان 2 تا شاخ هم رو سر خودم بود هم خونوادم ! چرا که سراسری قبول شدم اما صرفا بخاطر اینکه راه دور بود نرفتم و الان مواد_سرامیک آزاد میخونم ...

اما دیگه گذشت و من چشم به آینده دارم و هدفم اینه که ارشد رو حتما توی یه دانشگاه خوب قبول بشم ... اگه بهم نمیگین اینجا جای کوچولو ها نیست ، میخواستم لطف کنید راهنمائیم کنید که توی این فرصتی که دارم چیکار باید بکنم چه کتابائی بخونم و چه منابعی ... ؟!

by the way
من بیومواد رو دوست دارم

خیلــــــــــی ممنونتون میشم راهنمائیم کنید

navidhagh

عضو جدید
سلام.
امروز نتيجه كنكورا مياد.
از همه بچه هايي كه امسال آزمون داده بودن خواهش مي كنم اينجا بنويسن با چه رتبه اي كجا قبول شدن.
تا بقيه هم بدونن واسه چه دانشگاهي چه رتبه اي لازمه.
ممنون از همه دوستان و تبريك به همه قبول شده ها و آرزوي موفقيت براي بقيه بچه هايي كه احيانا اونجايي كه مي خواستنو نياوردنو يه سال ديگه ميخوان بخونن

سلام خسته نباشید

37..........خوردگی تهران:gol: