كمك ،HELP ، سئوالات، FAQ ، درخواست ( پروژه هاي درسي )

وضعیت
موضوع بسته شده است.

reza556182

عضو جدید
سلام archiciv جان
من نمی تونم این فایل رو باز کنم:cry:.با چه برنامه ای باز میشه.:surprised:
با سلام
با برنامه WinRar مي تونيد اين فايل رو باز كنين.
اينم يه سري فيگور انسان ديگه

پیوست ها

• man.rar
    95.7 کیلوبایت · بازدیدها: 0

dynamic

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان خوبم ... واقعا به همه تون خسته نباشید می گم ....:gol:
نازنین جان فردا می رم میراث ...
نگران نباش عزیزم;)

archiciv

عضو جدید
من تا حالا با این برنامه کار نکردم.میشه دانلودش کرد؟ یا باید بخرمش؟ برنامه هاش تو اتوکد باز میشه؟:que:

عزیزم باید به وسیله این برنامه فایل رو از زیپ در بیاری بعد 1 پوشه بهت میده که فایل اتوکد توش هست:smile::gol:

Faeze Ardeshiry

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
فوری

فوری

سلام به همه ی دوستای گلم
من چند تا عکس از ویترین و پرسپکتیو داخلی چند تا مغازه ی لوازم خیاطی می خوام که خیلی فوریه
لطفا کمک
ممنونم
هر جا اینو مینویسم کسی کمک نمی کنه

Fo.Roo.GH

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
من برای تمرین به چند عکس از پرسپکتیو خارجی از ساختمانهای معمولی احتیاج دارم.با سرچ از گوگل یا یاهو پیدا نمی کنم اگر در دسترس دارید ممنون میشم در سایت قرار بدهید یا به ای میل من بفرستید.
باز هم تشکر
foroogh87h@yahoo.com

rozhann

مدیر بازنشسته
بازم سلام:D.بازم مزاحم:smile:.
برای طراحی سایت اطراف ساختمانم (یه جورایی طراحی شهری)میشه راهنماییم کنین؟:redface:

cute

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
من برای تمرین به چند عکس از پرسپکتیو خارجی از ساختمانهای معمولی احتیاج دارم.با سرچ از گوگل یا یاهو پیدا نمی کنم اگر در دسترس دارید ممنون میشم در سایت قرار بدهید یا به ای میل من بفرستید.
باز هم تشکر
foroogh87h@yahoo.com

منظورت از ساختمان معمولی چیه؟
مسکونی...تجاری؟

arezoo_arch

عضو جدید
سلام
باز هم تشکر
foroogh87h@yahoo.com

کاش یه کمی بیشتر توضیح میدادی.
یه سری عکس برات میل کردم، امیدوارم به دردت بخوره.

Alireza00

عضو جدید
سلام به همه ی دوستای گلم
من چند تا عکس از ویترین و پرسپکتیو داخلی چند تا مغازه ی لوازم خیاطی می خوام که خیلی فوریه
لطفا کمک
ممنونم
هر جا اینو مینویسم کسی کمک نمی کنه

واقعیتش من خیلی دلم می خواد کمکت کنم ولی این چیزی که خواستی خیلی نادره ،در ضمن این که آیا منظورت خرازیه ؟ آیا توی اون لوازم آرایش هم می فروشند ؟

سـعید

مدیر بازنشسته
كسي در مورد ريموت سنسينگ چيزي ميدونه؟

نقشه برداري مستقيم
اين نوع نقشه برداري به مشخص كردن دقيق منطقه مورد نظر با تعيين نقاط ، فاصله ها و زاويه هاي بين مي پردازد . با استفاده از وسايل ترازيابي مانند : ترازياب ، دوربين هاي مخصوص ، گونيا مساحي .
با وجود روش ريموت سنسينگ ، پردازش و گرد همايي اطلاعات سرعت بخشيده و صحت اطلاعات و دادهها را زير كنترل در مي آورد . اين در حالي است كه در روش نقشه برداري مستقيم با ايجاد ساختار و چارچوب ، نقاط را اعم از طبيعي و يا مصنوعي كنترل مي كند .
در مناطق وسيع ، نقشه برداري مستقيم و برنامه هاي باز نمايي ( بيشتر در اروپا و آمريكاي شمالي ) فرم ابتدايي اصلي دادههاي ديجيتالي نما را تأليف مي كنند .
سنجش از دور
ريموت سنسينگ يك اصطلاح عمومي براي جمع آوري اطلاعات خام از اجسامي است كه فاصله شان خيلي دور است

اطلاعات بیشتر...

سـعید

مدیر بازنشسته
سلام.
کسی فایلی با پسوند mwf می دونه چیه؟:que:
این فایلها حاوی یکی از نقشه هایی است که سیستم نمایش می دهد. فایلهای mwf مورد استفاده در سیستم به منظور نمایش اطلاعات زیر تهیه شده اند: - نقشه 500/1
- نقشه فرسایشی
- نقشه زمین شناسی
- نقشه املاک(parcel)
- نقشه توریستی
- نقشه راهنما (Map Locator)

اطلاعات بیشتر..

rozhann

مدیر بازنشسته
این فایلها حاوی یکی از نقشه هایی است که سیستم نمایش می دهد. فایلهای mwf مورد استفاده در سیستم به منظور نمایش اطلاعات زیر تهیه شده اند: - نقشه 500/1
- نقشه فرسایشی
- نقشه زمین شناسی
- نقشه املاک(parcel)
- نقشه توریستی
- نقشه راهنما (Map Locator)

اطلاعات بیشتر..

سلام اقا سعید.ممنون از راهنماییت.:smile:من برای فیگورهای انسان توی کارم دنبال یه سری فیگور که به صورت سایه ای از ادمها در حالتهای مختلف هستن بودم استادم این فایلها رو با این پسوند معرفی کرد ولی من چیزی پیدا نکردم.در این مورد میتونین کمکم کنین.:que:

سـعید

مدیر بازنشسته
سلام اقا سعید.ممنون از راهنماییت.:smile:من برای فیگورهای انسان توی کارم دنبال یه سری فیگور که به صورت سایه ای از ادمها در حالتهای مختلف هستن بودم استادم این فایلها رو با این پسوند معرفی کرد ولی من چیزی پیدا نکردم.در این مورد میتونین کمکم کنین.:que:
من راجع به این فایل ها بیش از این اطلاعات ندارم...
شما چرا نرم افزار فایل های مربوطه رو از استادتون نمیگیرین ؟

homa46

عضو جدید
اطلاعات در مورد مراکز تجاری تفریحی

اطلاعات در مورد مراکز تجاری تفریحی

سلام
من موضوع پایان نامه کارشناسی ارشدم "استفاده از مصالح جدید در ساختمان های تجاری تفریحی" است.اگه کسی مطلبی داشته باشه که بتونه کمکم کنه، ممنون می شم.

Parisa R

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
wmf??

wmf??

سلام:w34:
عزیزم احتمالاً پسوند رو اشتباه متوجه شدی چون من با پسوند wmf تونستم یه چیزهایی پیدا کنم، البته الان وقت ندارم چک کنمش ولی برو به این:w42: لینک ظاهراً یه سری فیگور برای دانلود هست ، اگر درست بود بگو منم دانلود کنم!
موفق باشی:w40:

rozhann

مدیر بازنشسته
سلام:w34:
عزیزم احتمالاً پسوند رو اشتباه متوجه شدی چون من با پسوند wmf تونستم یه چیزهایی پیدا کنم، البته الان وقت ندارم چک کنمش ولی برو به این:w42: لینک ظاهراً یه سری فیگور برای دانلود هست ، اگر درست بود بگو منم دانلود کنم!
موفق باشی:w40:
چشم;) ممنون:gol:

وضعیت
موضوع بسته شده است.