كمك ،HELP ، سئوالات، FAQ ، درخواست ( پروژه هاي درسي )

وضعیت
موضوع بسته شده است.

royasaz

عضو جدید
سلام دوستان بازم كه داريم ادعا ميكنيم اينهمه ميگي اطلاعات جمع ميكني ايا عملم ميكني عزيزم تو هنوز دانشجو هستي بايد اطلاعات جمع كني كه بتوني تو كارات استفاده كني .من 7 سال تجرله دارم كمكي خواستي بگو ..پروا از تبريز

shabnam_gh

عضو جدید
سلام.خوبید؟بچه ها من باید 1 موزه هنرهای 7گانه طراحی کنم.یه کارایی کردما.ولی گفتم از شما ها هم بپرسم حتما نظرات خوبی دارید و کمک می کنه طرحم بهتر شه.در مورد فضا سازی و حجم و شکل پلان و...کلا هر چی به ذهنتون میرسه اگه بهم بگید ممنون می شم.

raha

مدیر بازنشسته
مرسی ولی اینا رو دیده بودم ولی بازم ممنون بیشتر دومین چیزی که گفتم برام مهمه این که اگه کسی تا حالا رو مقطع یه خونه همرفت رسانش.عمق نفوذ افتاب که با محاسبه زاویه تابش خورشید تو مقطع قابل نشون دادنه و.....اینجور چیزارو کار کرده یه نمونه بذاره فقط تا فردا وقت دارم
:cry::cry::cry:

عزيزم اينجا هم ميتوني درخواستت رو بدي... ! شايد بتونند كمكت كنند...

موبیوس

عضو جدید
اینا شیتای چند تا از دوستامه در مورد پروژه نقد بناشون که خونه بروجردی ها بود،هرچی بود گذاشتم. امیدوارم کمکت کنه

از زحمتاتم تو این تاپیک خیلی ممنون:gol:

فقط شرمنده حجمشون بالاست:redface:

helensj

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
بچه ها از همتون ممنونم مخصوصا موبیوس عزیز :heart::gol::gol::gol:

mowi

عضو جدید
با سلام
من قبلا در مسابقات عمران شرکت کردم اما از مسابقات معماری اطلاعی ندارم
ممنون می شوم اگر اطلاعاتی از قبیل زمان مسابقه و نوع مسابقه و نحوه شرکت در مسابقه
برای من ارسال کنی با تشکر
m.dehnamaki@yahoo.com

Angel.Architect

عضو جدید
درخواست

درخواست

سلام بچه ها
اين ترم واسه پروژه آخر ترم مقدمات 2 طراحي يه استراحتگاه بين راهي تو يه اقليم انتخابي داريم.ميشه لطفا" کمک کنيد هرچي اطلاعات در اين مورد داريد.
ممنون از قبل;)

shina88

عضو جدید
کاربر ممتاز
مرکز خرید

مرکز خرید

سلام دوستان چند نمونه عکس از مراکز خرید که حجم و نمای جالب داسته باشن لازم دارم ممنون;)

sahar-mir

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
کسی CD کتاب هنر در گذر زمان هلن گاردنر رو نداره ؟؟؟

golhayeabi

عضو جدید
سيمان-سيمان

سيمان-سيمان

سلام در مورد سيمان مطلب ميخاستم توليدو عرضه و درامدو كلا صنعت سيمان ديگه.مچكرم اگه كسي چيزي پيدا كرد به اواتارم يه خبري بده .ارادتمند شماgolhayeabi

zsamira

عضو جدید
کمک

کمک

سلام دوستان.من یک تحقیق دارم درموردسیستمهای دفع زباله شوتینگ.خواهش میکنم اگرکسی میتونه کمکم کنه.بازم ممنون

JUSTGILDA

عضو جدید
کمک پرزانته میخام

کمک پرزانته میخام

سلام
کمکم کنید
یه چنتا پرزانته میخوام که سایه توش کار شده باشه یا اگه کسی کتاب (چگونه معمارانه طراحی کنیم2) رو داره scan کنه پرزنته هاشو لطفا ممنون میشم به خدا
:w05:

آخرین ویرایش:

dina1989

عضو جدید
كمك .................................................

كمك .................................................

سلام . من دانشجوي معماري هستم نياز به يك پروژه براي تاسيسات الكتريكي دارم درباره سيستم امنيت ساختمن يا نورپردازي برج لطفا اگه اطلاعاتي داريد كمكم كنيد مرسي
منتظر جوابتون هستم . واقعا احتياج به كمك دارم مرسي . ..................:)

Angel.Architect

عضو جدید
سلام
کمکم کنید
یه چنتا پرزانته میخوام که سایه توش کار شده باشه یا اگه کسی کتاب (چگونه معمارانه طراحی کنیم2) رو داره scan کنه پرزنته هاشو لطفا ممنون میشم به خدا:w05:
من 3 جلد کتاب احسان طايفه رو دارم.استاد خودمه.چيارو ميخواي واست اسکن کنم بذارم؟؟

Angel.Architect

عضو جدید
کسي نبود کمک کنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!
تو رو خدا يه سري اطلاعات راجع به طراحي استراحتگاه با هر اقليمي بهم بديد:cry:

JUSTGILDA

عضو جدید
من 3 جلد کتاب احسان طايفه رو دارم.استاد خودمه.چيارو ميخواي واست اسکن کنم بذارم؟؟
سلام زوق کردم جواب دادین :)
وای چه شانسی دارین که استادتونا.
استادمون کتاب و اسکن کرده بود اورد سره کلاس که ببینیم پرزانته چیه
زیر عکسا نوشته بود کاره دانشجو و تاریخ زده بود
کتاب استادو فقط جلده 1شو داریم
اگه یه چنتاشو بتونین واسم اسکن کنین ممنون میشم

آخرین ویرایش:

AA32

عضو جدید
سلام به دوستان
من راجع به يك معمار عراقي به اسم " رفعت غدير جي " مطلب لازم دارم اگه كمكم كنيد تشكر ميكنم
خيلي گيرم به خدا

AA32

عضو جدید
احتياج به كمك فوري

احتياج به كمك فوري

:cool: سلام به همه دوستان
من راجع به يك معمار عراقي به نام " رفعت غدير جي " اطلاعات لازم دارم
از همه دوستان تقاضا كمك دارم
خيلي خيلي گير هستم
001aa32@gmail.com

mehdime007

عضو جدید
با سلام
میخواستم ازتون بخوام که اگه میشه و از هر جایی که می تونید آقا این پلان های کتابخانه ی ملی ایران (ساختمان جدیدش) رو برام پیدا کنید خداییش تو این یکی که من خودم کم اوردم ممنون.

saraaa

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها کسی می دونه کجا می تونم در مورد معبد آپولو یونان اطلاعات به دست بیارم؟؟؟
خیلی مطلب در موردش کمه....:w09:

nomber_van

عضو جدید
ممنون

میتونی چند نمونه ورودی واسه یه خونه ویلایی برام پیدا کنی ؟منظورم پلان یه خونه ویلایی هست

وضعیت
موضوع بسته شده است.