كل كل فوتبالی

كل كل فوتبالی

• مجموع رای دهندگان
    968

milad3

عضو جدید
کسی که حرف و عملش یکی نیست، نظر نده لطفا

مشتریه به فروشنده گفت : پنیر داری ؟
فروشنده گفت : نه کره نداریم !
مشتری هم گفت : حالا کی عسل خواست !!!!!!!!!

قصد توهین ندارم ، اینو گفتم که به بی ربطی حرفات پی ببری :cool:

automata

عضو جدید
استقلالیها اگه منطقی باشن باید تا مدتی توی بحث ها شرکت نکنن. واقعا تیمتون شرمنده کرد. :D:biggrin::biggrin::biggrin::biggrin::biggrin:

فرشید_civil

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
آدم توی زمین خودش به غریبه ببازه و از چرخه رقابتها باز بمونه واقعا شرمساره مثل بازی امروز استقلال;):D

معنی باخت و تساوی رو هم فهمیدیم، شماها اندازه موهاتون از این باختا دارین (باخت نه تساوی). حالا بزار از گروتون بیاید بالا همون دور حذفی میخورین به یکی از این کره ایها ،کارتون ساختست. اونچیزی که واسه شما ارزوست واسه ما خاطرست، تازه از گروهشون دارن میان بالا ببین چی شیلنگ تخته میندازن
به قول شاعر قرن سوم
قسم به هر چی مرده پرسپولیسی نامرده
لنگی میاد استادیوم غمزده بر میگرده

automata

عضو جدید
معنی باخت و تساوی رو هم فهمیدیم، شماها اندازه موهاتون از این باختا دارین (باخت نه تساوی). حالا بزار از گروتون بیاید بالا همون دور حذفی میخورین به یکی از این کره ایها ،کارتون ساختست. اونچیزی که واسه شما ارزوست واسه ما خاطرست، تازه از گروهشون دارن میان بالا ببین چی شیلنگ تخته میندازن
به قول شاعر قرن سوم

غم آخرتون باشه.;)

automata

عضو جدید

automata

عضو جدید
به قول شاعر قرن سوم

زمین خودت باشه و طرفدارات هم باشن و به غریبه مساوی کنی، کمتر از باخت نیست;)

کربلایی

مدیر بازنشسته
به قول شاعر قرن سوم

یه ضرب المثل آذری میگه:
«پیشیین اته الی یتیشمز! دیر مینداردی!!!»
یعنی گربه دستش به گوشت نمیرسه می گه نجسه!!!!

میگم تو این بازی( وبازی های قبل) اس تق لال کاری بجز سانتر هم می کرد؟ نه خدایش جدا از کل کل از این نوع بازی راضی بودید؟
باور کنید اس تق لال بدون جباری هیچی نیست! البته با اون هم هیچی نیست

قبلا هم گفتم من با کاری که حاجی و ژنرال جونتون پارسال کردند به عمق آینده نگری و واقع بینی اونا پی بردم! اونا میدونستن که تیمتون تو آسیای امروز چه تحفه ایه واسه همین هم از خرید دستگاه فاکس خودداری میکردند!!! اما گویا این واعظ از این چیزا بیخبره و فکر کرده واقعا اس تق لال تیمه!!!! بیچاره! بنده خدا! گناه داره این قدر علیه شعار ندین!!! قول میده سال بعد بخاطر حفظ ابرو هم که شده اون دستگاه فاکس رو بندازه دور و اسامی رو اعلام نکنه:D

afshin_ss

عضو جدید
کاربر ممتاز
استقلالیها اگه منطقی باشن باید تا مدتی توی بحث ها شرکت نکنن. واقعا تیمتون شرمنده کرد. :D:biggrin::biggrin::biggrin::biggrin::biggrin:

مگه شما از شركت در بحث ها كنار رفتين كه حالا ما بريم كنار؟؟؟بابا تيم شما تنها تيمي بود كه نيم فصل دوم برق شيراز تونست ازش امتياز بگيره اونوقت هنوز حرف مي زنيد بعد ما با قهرمان عربستان مساوي كرديم نبايد حرف بزنيم؟!!
ما از سه جامي كه يه تيم مي تونه توش شركت كنه تو يه فصل يكيشو گرفتيم و دوتا رو از دست داديم مشكلي نيست تجربه ميشه واسه سالاي بعد

یه ضرب المثل آذری میگه:
«پیشیین اته الی یتیشمز! دیر مینداردی!!!»
یعنی گربه دستش به گوشت نمیرسه می گه نجسه!!!!

میگم تو این بازی( وبازی های قبل) اس تق لال کاری بجز سانتر هم می کرد؟ نه خدایش جدا از کل کل از این نوع بازی راضی بودید؟
باور کنید اس تق لال بدون جباری هیچی نیست! البته با اون هم هیچی نیست

قبلا هم گفتم من با کاری که حاجی و ژنرال جونتون پارسال کردند به عمق آینده نگری و واقع بینی اونا پی بردم! اونا میدونستن که تیمتون تو آسیای امروز چه تحفه ایه واسه همین هم از خرید دستگاه فاکس خودداری میکردند!!! اما گویا این واعظ از این چیزا بیخبره و فکر کرده واقعا اس تق لال تیمه!!!! بیچاره! بنده خدا! گناه داره این قدر علیه شعار ندین!!! قول میده سال بعد بخاطر حفظ ابرو هم که شده اون دستگاه فاکس رو بندازه دور و اسامی رو اعلام نکنه:D

من از بازي استقلال جلو الجزيره(با اون بازيكناي قولش رافائل سوبيس و ...) تو تهران كه واقعا بيشتر از 10 تا موقعيت صد در صد گل داشت بازي با ام صلال تو تهران و بازي امروز راضي بودم تو هر سه تاي اين بازيا حق استقلال برد بود واقعا خيلي موقعيت گل داشت واقعا زكريا فراراي برهاني سانتره؟؟؟قبول دارم بازي امروز بيشتر سانتر بود ولي اساس كار استقلال روي كار دو مهاجم سرعتيه محاله با سانتر پيش بره كارش سانتر كاري بود كه شما رو پارسال قهرمان كرد ولي استقلال بيشتر توي عمق حريف برنامه داشت امسال ولي هر وقت مجبور شد عليزاده يا عباسفرد رو بياره رفت سراغ سانتر

البته من فقط از اين سه بازي استقلال راضي بودم ولي بازي با الاتحاد تو عربستان با اينكه خيلي بدشانسي آورد و تو چند دقيقه برد رو از دست داد به نظرم حقش اصلا برد نبود بازي با ام صلال تو قطر هم همينطور

ولي به نظر من هيچ كدوم از تيماي ايراني تو آسيا امسال موفق نبودن و بازي خوبي ارائه ندادن اصلا به نظرم امسال فهميديم فوتبال ما حتي از فوتبال عربا هم عقب تره چه ملي چه باشگاهي

فكر كنم نشون داده استقلال بدون جباري هم تيمه چون جباري يه فوق ستاره به اون معنا كه كريمي هست نيست جباري يه بازي ساز در خدمت تيمه يعني اگه تيم خوب نباشه جباري هيچ كاري نمي تونه بكنه به تنهايي يه فوق ستاره عين كريمي مي تونه يه تيم رو در اين شرايط نجات بده

شعار ها هم عليه واعظ كاملا حقش بود واسه اينكه ايران تنها كشوري هست كه مربي تيم قهرمان رو هميشه عوض مي كنن!!!بعدم كه با شعار تماشاگران تو تمرين مواجه شد كارت هواداري همه ليدر ها رو باطل كرد(ديشب اخبار گفت) واعظ مدير خوبيه ولي با اين كارا نمي تونه كاري واسه استقلال بكنه به نظر من امير قلعه نوعي بايد حالا حالا ها تو استقلال باشه

afshin_ss

عضو جدید
کاربر ممتاز
اخه واسم جالبه شما با اين وضعيت جديد گروهتون صعودتون فقط در صورت برد الشباب فكر كنم حتمي باشه چطور هنوز ادعا مي كنين با اين اتفاقات باحال گروه شما روز به روز مقتدر بودن تيماي گروهتون مشخص ميشه چقدر باحاله اين گروه شما از اين گروه نرين بالا ديگه شما خيلي باحالين

adel_salehi2000

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
واسه آبی های پایتخت متاسفم.
باشگاه های آسیا:فقط 3 امتیاز واسه تیمه قهرمان خیلی زشته.
واقعاً

Dr.mamal

عضو جدید
چه می کنه این گروهبان قندلی جه می کنه خانم گل ایران جه می کنه این قهرمان زوری ایران خیلی حال میده یه عرب دوبارتیمی رانقره داغ بکنه ها ها ها ها:biggrin::biggrin: رنگ فقط رنگ خون;)

afshin_ss

عضو جدید
کاربر ممتاز
واسه آبی های پایتخت متاسفم.
باشگاه های آسیا:فقط 3 امتیاز واسه تیمه قهرمان خیلی زشته.
واقعاً

اميدوارم استقلال بازي آخرش رو ببره ولي شما واسه خودت تاسف بخوري سنگين تري دليلش رو هم حتما خودت مي دوني

ميدوني وقتي با يه پرسپوليسي راجع به ليگ ايران حرف مي زنم باز به اين فكر مي كنم كه بابا اونا هم قهرماني دارن بذار حرف بزنن ولي وقتي يه قرمز مياد راجع به آسيا حرف بزنه آدم خندش ميگيره تيمي كه تا حالا تو آسيا هيچ كاري نكرده بياد و با تيمي كه از حالا ديگه 7 دوره حضورش تو آسيا 6 دوره جز 4 تيم نهايي بوده و 4 بار رفته فينال و فقط اين دوره از دور مقدماتي حذف شده اونوقت يه تيمي كه تا حالا رنگ فينال رو نديده بياد يه چيزي بگه!!!اينو قياس كنين تو اروپا

چه می کنه این گروهبان قندلی جه می کنه خانم گل ایران جه می کنه این قهرمان زوری ایران خیلی حال میده یه عرب دوبارتیمی رانقره داغ بکنه ها ها ها ها:biggrin::biggrin: رنگ فقط رنگ خون;)

لقمان را گفتند ادب از كه آموختي گفت از بي ادبان ولي تو مملكت ما برعكس شده ملت نه تنها ادب رو از يه بي ادب ياد نمي گيرن حتي حرفاي اونو حفظ مي كنن و تكرار مي كنن و يه چيزي هم بهش اضافه مي كنن خب صحبت هر كسي نشانه ي شخصيت اونه كاريش نميشه كرد

ولي از اوني كه گفتي بيشتر اين حال ميده كه يه تيم عرب نه عربستاني بياد يه تيمي رو 5 تا بزنه

Dr.mamal

عضو جدید
اميدوارم استقلال بازي آخرش رو ببره ولي شما واسه خودت تاسف بخوري سنگين تري دليلش رو هم حتما خودت مي دوني

ميدوني وقتي با يه پرسپوليسي راجع به ليگ ايران حرف مي زنم باز به اين فكر مي كنم كه بابا اونا هم قهرماني دارن بذار حرف بزنن ولي وقتي يه قرمز مياد راجع به آسيا حرف بزنه آدم خندش ميگيره تيمي كه تا حالا تو آسيا هيچ كاري نكرده بياد و با تيمي كه از حالا ديگه 7 دوره حضورش تو آسيا 6 دوره جز 4 تيم نهايي بوده و 4 بار رفته فينال و فقط اين دوره از دور مقدماتي حذف شده اونوقت يه تيمي كه تا حالا رنگ فينال رو نديده بياد يه چيزي بگه!!!اينو قياس كنين تو اروپا

لقمان را گفتند ادب از كه آموختي گفت از بي ادبان ولي تو مملكت ما برعكس شده ملت نه تنها ادب رو از يه بي ادب ياد نمي گيرن حتي حرفاي اونو حفظ مي كنن و تكرار مي كنن و يه چيزي هم بهش اضافه مي كنن خب صحبت هر كسي نشانه ي شخصيت اونه كاريش نميشه كرد

ولي از اوني كه گفتي بيشتر اين حال ميده كه يه تيم عرب نه عربستاني بياد يه تيمي رو 5 تا بزنه
لطفا حمایت زورکی از کسی که دیگه تو تیمتون نیست نکنید شخصیت به برداشت ذهنی هرکس ازیک متن است:)

afshin_ss

عضو جدید
کاربر ممتاز
لطفا حمایت زورکی از کسی که دیگه تو تیمتون نیست نکنید شخصیت به برداشت ذهنی هرکس ازیک متن است:)

لغات بكار برده شده توسط شما كاملا شخصيتتون رو نشون ميده نيازي به برداشت كسي نيست چون صحبت هاي شما كاملا واضحه

milad3

عضو جدید
اخی دیگه استقلال به جای قهرمانی توی لیگ باید به مقام 13 فکر کنه که شاید با کمک خدا به دست بیاره

همین سالی که میگین سیزدهم شد قهرمان جام حذفی شد :cool:

شما فعلا در تکاپوی سهمیه باشین ، چون سال دیگه کسی نیست 5تا بخوره

khooshe

مدیر بازنشسته
آبیییییییییییییییته

آبیییییییییییییییته

خوب شد الشباب القراضه رو برد :biggrin:و پرسپولیس رفت بالا وگرنه شما که بالا برو نبودید حالا هم می رین آبروی ایرانو می برین برمی گردین. از این نگرانم بیشتر از 5تا بخورین ولی دعا میکنم کمتر بخورین مثلا 4تا:redface:.

arosak

عضو جدید
کاربر ممتاز
خوب شد الشباب القراضه رو برد :biggrin:و پرسپولیس رفت بالا وگرنه شما که بالا برو نبودید حالا هم می رین آبروی ایرانو می برین برمی گردین. از این نگرانم بیشتر از 5تا بخورین ولی دعا میکنم کمتر بخورین مثلا 4تا:redface:.
خیلی بهتر از اینکه توی گروهت از 4 تا تیم چهارم بشی
عزیزم شما نی خواد برای ما دعا کنید
شما برید از الان دخیل ببندید شاید خدا خواست سیزدهم شدید;)

بالا