كل كل فوتبالی

كل كل فوتبالی

• مجموع رای دهندگان
    968

ali hamraeiiyan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
گفتم توهم زدی میگی نه!! موقعیت گل داشتین؟؟:surprised:
قلعه نوعی با ی مساوی دیروز ک گرفت سرجدول میمونه شما برین فعلا ی رقمی بشین بعد بیان کل کل:biggrin:
عجب روزگاری شده ها
بهار آمد و گنجشک ها جوان شده اند
دوباره صاحب یک متر و نیم زبان شده اند
////////////////
نگران نباش عزیز من ما هم گاماس گاماس میایم بالا
یادت که نرفته 12 بودیم یواش یواش بردیم و شما صدر جدول بودین یواش یواش رفتین رتبه چهارم ما شدیم سوم

javad-68

عضو جدید
چی میگیت شماها استقلال بادرایت بازی کرد
فک کردید اگه میبرد چی میشد ؟؟؟؟اون وقت غرور بازیکنارا میگرفت ممکن بود بازی های بعدی با غرور بازی کنند این تساوی سیاست قلعه نویی بود شما باید میبردید ما با تساوی صدر نشین شدیم

ali hamraeiiyan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
چی میگیت شماها استقلال بادرایت بازی کرد
فک کردید اگه میبرد چی میشد ؟؟؟؟اون وقت غرور بازیکنارا میگرفت ممکن بود بازی های بعدی با غرور بازی کنند این تساوی سیاست قلعه نویی بود شما باید میبردید ما با تساوی صدر نشین شدیم
چه تفسیر قشنگی
مثلا اگه میبرد روحیه شون بالا نمیرفت ؟
با این مساوی فهمیدن تیمی نیستن که بتونن قهرمان بشن بازی های بعدیشون رو ببین حال کن بقیه تیما هم میدونن چطور جلوشون بازی کنن رفتید تو سرازیری دیگه

mina12345

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
چه تفسیر قشنگی
مثلا اگه میبرد روحیه شون بالا نمیرفت ؟
با این مساوی فهمیدن تیمی نیستن که بتونن قهرمان بشن بازی های بعدیشون رو ببین حال کن بقیه تیما هم میدونن چطور جلوشون بازی کنن رفتید تو سرازیری دیگه

11 نفره توي لاكه دفاعي بودن يه برهاني فقط جلو بود.............

ali hamraeiiyan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
رحمتي رو ديدي ميگفت فقط يك دقيقه مونده ...چقدر حال بهم زنه اين تاكتيكككككككككك:mad:
اونجایی که زمین خورد جدی ترین صحنه عمر فوتبالیش بود
من نیلسون رو باش حال کردم با تو سر توپی که زدش

reynolds_nike

عضو جدید
کاربر ممتاز
انتخاب محسن قهرمانی کلا بودار بود.قبل از انتخاب شدنشم میگفتن میخواد باشه.ولی من باورم نمیشد!!!! این داور هیچ موقع بدرد داربی نمیخوره.چون خیلی لج بازه!!!دیروز فردوسی پورم اینو گفت که خدا نکنه با کسی لج بکنه!!!!!!

هیچ موقع بازی پرسپولیس سپاهان یادم نمیره فکر کنم بازی ماقبل فینا حذفی بود که دنیزلی مربی بود.تا دقیقه 86 1-0 بودیم.ولی همین داور یه برخورد ساده رو پنالتی گرفت و باعث شد تیممون بهم بریزه و 4-1 باختیم!!!و دنیزلی اخراج شد!!! از همون موقع معمولا برضد پرسپولیس سوت زد!!!

حالا جالبتر اینه که عسگری میگه پنالتی نبوده و کارشناسشون تو تلویزیون( مرادی) هم که نمایش دم روباه رو بازی میکرد، گفت پنالتی نبود و ماموریتشو به نحو احسنت انجام داد.چون آدمی هست که اگه از بالا دستور برسه که بگو ماست سیاهه، میاد تو تلویزیون و تکرار میکنه.چنتا ازین شیرین کاریاشو تو نود دیدیم!!!کلا مسعود مرادی و قهرمانی خیلی به پرسپولیس ضربه زدند.

غیر از این 2 کارشناس، بقیه میان میگن روی حقیقی خطای پنالتی اتفاق افتاد!!!جالب اینه که بهش اخطارم داده!!!!

کلا روز قبل دربی بدی رو دیدیم و اصلا خوب نبود.استقلالی ها که خیلی خوشحال بودند بازی مساوی شد.و جالبترش اینه که بعضیاشون که دروغ گفتن براشون مهم نیست اومدن گفتند کی گفته پرسپولیس بهتر بوده و یکی دیگشون گفت میتونستیم ببریم و یه مشت ازین توهمات!!!!!! فتح الله زاده هم میاد میگه اگه پرسپولیس بودیم 3 تا به استقلال میزدیم!!!یه جورایی باید به عقل این آقای دکتر قلابی هم باید شک کرد.!!! قلعه نوعی هم که میگه مهم برامون حفظ صدر نشینیه !!!که جالبش اینجاست که اگه سپاهان بازی عقب افتادشو ببره میاد صدر!!!!

ولی گذشته ازین حرفا دیروز ناراحت بودم .تا کی باید این بازی سیاسی باشه.تا کی باید وقت خودمونو تلف کنیم!!! بازیکنا میلیاردی پول میگیرند نه اینکه بازی کنند بلکه بله قربان گوی خوبی باشند!!!!

ولی نکته مثبت این بازی ، خوب بازی کردن حقیقی بود. حیف که نکونام تو تیم ملی برای خودش کس و کاری داره و به کسی اجازه نمیده که حتی رقیبش بشه!!!و گرنه حقیقی خیلی بدرد تیم ملی میخوره.

reynolds_nike

عضو جدید
کاربر ممتاز
یه نکته مهمی رو بیادم رفت بگم

قابل توجه بعضی از دوستان استقلالی که تو تلویزیون و اینترنت میگن که 20 دقیقه بازی برای مجیدی کم بودو مسی هم نمیتونست تو این زمان کاری بکنه و اگه بیشتر بهش بازی میدادند فلان میکرد بگم که ایمون زاید سال پیش تو 10 دقیقه در حالی که 10 نفره بودیم و 2تا گلم عقب بودیم 3 تا گل زد.
;)

FREE DOOM

عضو جدید
آماری جالب از لیگ دوازدهم؛ قدرت خط حمله استقلال در حد تیم قعرنشین جدول!‎

تیم استقلال تهران در لیگ دوازدهم یکی از ضعیف ترین آمارهای خود در گلزنی را ثبت کرده است.

به گزارش خبرآنلاین تیم استقلال که همیشه با حضور قلعه نوعی یکی از بهترین خط حمله های لیگ برتر را داشت، در این فصل طی 23 بازی فقط 23 گل زده و رکورد یک گل زده در هر بازی را ثبت کرده است. استقلال در حالی این آمار را بر جای گذاشته است که تیم قعرنشین صنعت نفت نیز به همین میزان گل زده است تا یکی از عجایب لیگ برتر ایران ثبت شود. استقلال در 4 بازی اخیرش در لیگ برتر فقط 2 گل زده و 3 تساوی بدون گل ثبت کرده است.

:biggrin: اگه رحمتي وكميته داوران نبودن الان جاي صنعت نفت اون پايين بودن.
:biggrin:

gharybeh

عضو جدید
کاربر ممتاز
آماری جالب از لیگ دوازدهم؛ قدرت خط حمله استقلال در حد تیم قعرنشین جدول!‎

تیم استقلال تهران در لیگ دوازدهم یکی از ضعیف ترین آمارهای خود در گلزنی را ثبت کرده است.

به گزارش خبرآنلاین تیم استقلال که همیشه با حضور قلعه نوعی یکی از بهترین خط حمله های لیگ برتر را داشت، در این فصل طی 23 بازی فقط 23 گل زده و رکورد یک گل زده در هر بازی را ثبت کرده است. استقلال در حالی این آمار را بر جای گذاشته است که تیم قعرنشین صنعت نفت نیز به همین میزان گل زده است تا یکی از عجایب لیگ برتر ایران ثبت شود. استقلال در 4 بازی اخیرش در لیگ برتر فقط 2 گل زده و 3 تساوی بدون گل ثبت کرده است.

:biggrin: اگه رحمتي وكميته داوران نبودن الان جاي صنعت نفت اون پايين بودن.
:biggrin:

نه اینکه قدرت خط حمله پرسپولیس همه تیمهای لیگ برتری رو ترسونده
22 بازی 25 گل زده ، فقط 2 تا گل بیشتر از استقلال زدید

یادمه یه زمانی عابدزاده بهترین دروازه بان اون سالهای ایران بود که تو دروازه شما وایمستاد ، سخت گل میخورد ، اونو همه نقطه قوت تیمتون میدونستن اما الان پرسپولیسیا خوب بودن رحمتی رو نقطه ضعف استقلال میدونن در حالی که اگه گردان تو دروازتون بود و نیلسون رو اون ژوزه بخت برگشته نمی آورد معلوم نبود الان کجای جدول بودید

ali hamraeiiyan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

یادمه یه زمانی عابدزاده بهترین دروازه بان اون سالهای ایران بود که تو دروازه شما وایمستاد ، سخت گل میخورد ، اونو همه نقطه قوت تیمتون میدونستن اما الان پرسپولیسیا خوب بودن رحمتی رو نقطه ضعف استقلال میدونن در حالی که اگه گردان تو دروازتون بود و نیلسون رو اون ژوزه بخت برگشته نمی آورد معلوم نبود الان کجای جدول بودید
دوست من عابد زاده کی بود و رحمتی کیه؟؟؟
خنده های احمد به کل رحمتی می ارزید

3ctor

عضو جدید
کاربر ممتاز
من نمیدونم چه اصراریه بچه های استقلال رحمتی رو با عابد زاده مقایسه میکنن حکایت مقایسه مجیدی با کریمیه .. خو اصن اینا با هم قابل مقایسه نیستن ......:biggrin::biggrin:

gharybeh

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوست من عابد زاده کی بود و رحمتی کیه؟؟؟
خنده های احمد به کل رحمتی می ارزید

من یه چی میگم شما کلا یه چی دیگه، من کی گفتم عابدزاده کی بوده و رحمتی کی هست یا نیست که این سوال رو میپرسید ؟

من نمیدونم چه اصراریه بچه های استقلال رحمتی رو با عابد زاده مقایسه میکنن حکایت مقایسه مجیدی با کریمیه .. خو اصن اینا با هم قابل مقایسه نیستن ......:biggrin::biggrin:

اگه منظورت به من هست که هیچ مقایسه ای بین عابدزاده و رحمتی نکردم ، اما اگه مجیدی و کریمی رو میگید خودتون همیشه تو همه مقایسه ها شرکت فعال دارید ( حتی تو تالار عکس ) اما همیشه هم میگید قابل مقایسه نیستن

3ctor

عضو جدید
کاربر ممتاز
اگه منظورت به من هست که هیچ مقایسه ای بین عابدزاده و رحمتی نکردم ، اما اگه مجیدی و کریمی رو میگید خودتون همیشه تو همه مقایسه ها شرکت فعال دارید ( حتی تو تالار عکس ) اما همیشه هم میگید قابل مقایسه نیستن
خو داداشم من اونجام شرکت کردم گفتم اینا قابل مقایسه نیستم با ارقام و شواهد هم گفتم غیر اینه؟

solo4

عضو جدید
ﺑﻪ ﭘﺮﺳﭙﻮﻟﯿﺴﯿﻪ ﻣﯿﮕﻦ ﺍﻻﻥ ﭼﻨﺪﻡ ﺟﺪﻭﻟﯿﻦ ؟!
ﻣﯿﮕﻪ :ﺍﺯ ﺑﺎﻻ ﺁﺩﺭﺱ ﺑﺪﻡ ﮔﻢ ﻣﯿﺸﯽ ؛ ﺍﺯ ﭘﺎﯾﯿﻦ ﮐﻪ ﻧﮕﺎﻩ ﮐﻨﯽ ؛ ﺗﯿﻢ ﺳﻮﻡ ﭼﻬﺎﺭﻡ ﻣﺎﯾﯿﻢ

solo4

عضو جدید
[URL="http://upload.tehran98.com/"][IMG]http://upload.tehran98.com/img1/w82ii2yp1x85b8sux3wt.jpg[/URL][/IMG][URL="http://upload.tehran98.com/"][IMG]http://upload.tehran98.com/img1/1i0nl4l7jzukcld6xfmk.jpg[/URL][/IMG]

honey2009

کاربر بیش فعال
جهان سوم جائیست که هر سال استقلال و پرسپولیس کلی خرج میکنند،طرفداراش کلی با هم کل کل میکنند،همدیگر رو جر میدن،ولی آخر فصل سپاهان قهرمان میشه :|

Anarchist

اخراجی موقت
کاربر ممتاز
جهان سوم جائیست که هر سال استقلال و پرسپولیس کلی خرج میکنند،طرفداراش کلی با هم کل کل میکنند،همدیگر رو جر میدن،ولی آخر فصل سپاهان قهرمان میشه :|
1-فقط تو کشورهای جهان سوم هوادارا با هم کل کل نمیکنن 2-فقط تو کشورهای جهان سوم تیم ها خرج نمیکنن 3-سپاهان اتفاقا از پرسپولیس و استقلال بیشتر خرج میکنه 4-مرسی که گفتی جهان سوم کجاست :دی

elnaz0020

عضو جدید
کاربر ممتاز

اکی شما خوبی ....;)
یه سوال..سپاهان واسه همین کشورجهان سومنیست احتمالا؟؟؟:eek:

FREE DOOM

عضو جدید

دوست عزيز شما صدر جدوليد و نكته اصلي هم همينه اگه پايين جدول بودييد كه آمار گلزنيتون بد نبود.
خودتم چون فوتبالو ميفهمي ميدوني كه بزرگترين مشكلتون تو اين فصل همين گل نزدنه.
گردان تو پرسپوليس يه اشتباه كرد كه ممكنه براي كاسياس هم پيش بياد كه اومده ولي اشتباه بزرگتر رو ژوزه كرد كه از بازي بعد نيمكت نشينش كرد وكاملا از لحاظ روحي تخليش كرد وگرنه اگه گردان به روندش ادامه ميداد از نيلسون هم بهتر كار ميكرد .
من منظورم اين بود كه رحمتي براي استقلال خيلي بيشتر از يه دروازه بان خوب تاثير گذاره و اگه يه روز نباشه معلوم نيست چه بلايي سر استقلال بياد.
خود شما استقلاليا با اين كه صدر جدول هستيد از بازي تيمتون راضي نيستيد .
موفق باشي.

gharybeh

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوست عزيز شما صدر جدوليد و نكته اصلي هم همينه اگه پايين جدول بودييد كه آمار گلزنيتون بد نبود.
خودتم چون فوتبالو ميفهمي ميدوني كه بزرگترين مشكلتون تو اين فصل همين گل نزدنه.
گردان تو پرسپوليس يه اشتباه كرد كه ممكنه براي كاسياس هم پيش بياد كه اومده ولي اشتباه بزرگتر رو ژوزه كرد كه از بازي بعد نيمكت نشينش كرد وكاملا از لحاظ روحي تخليش كرد وگرنه اگه گردان به روندش ادامه ميداد از نيلسون هم بهتر كار ميكرد .
من منظورم اين بود كه رحمتي براي استقلال خيلي بيشتر از يه دروازه بان خوب تاثير گذاره و اگه يه روز نباشه معلوم نيست چه بلايي سر استقلال بياد.
خود شما استقلاليا با اين كه صدر جدول هستيد از بازي تيمتون راضي نيستيد .
موفق باشي.

حالا با این توضیح نظرت قابل قبول تر شد

اما به هر حال فقط گل زده باعث صدرنشینی یه تیم نمیشه ، بازیها جذاب تر میشه اما صدرنشین بودن با امتیاز بدست میاد ، هر چند میتونه یه جایی کمک کنه مثل همون سالی که ما قهرمان شدیم و ذوب آهن دوم شد
فعلا استقلال صدرنشینه چون امتیازش بیشتره ولی باید بفکر خط حملش باشه همینطور که پرسپولیس باید بفکر خط حملش باشه

آخرین ویرایش:
بالا