كل كل فوتبالی

كل كل فوتبالی

• مجموع رای دهندگان
    968

sam 600020

عضو جدید
کاربر ممتاز
فرار بزرگ استقلال !!! برد ماند برای بازی برگشت ;)

شوت؟!
شوت به دروازه؟!
سانتر؟!
موقعیت گل؟!!
فقط توپو ورداشتن بردن اینور اونور وقت تموم شه !:D

دستمال کشی از نوع قلعه نویی :

تشکر میکنم از کسانی که این برنامه را اجرا کردند ، فدراسیون ٰ، نیروی انتظامی ، فتح اله زاده ،و .... و از شما (احمدی) به خاطر اجرای خوب در المپیک !! :surprised:

afshin_ss

عضو جدید
کاربر ممتاز
یکی از ضعیف ترین دربی های تاریخو دیدیم ... تا جایی که من یادمه ...
نسبت به هر دو تیم این نظراتو دارم :
میلیار میلیارد پول میگیرن بعد گند میزنن تو بازی ... بیک زاده از 60 متری می خواد گل بزنه ... اکبر پور که جز تکل خشن و حاشیه و تمارض هیچی تو دربی نداره ... حمودی هم که به جون خودم این بچه هایی که تو کوچمون بازی می کنن ازش بهتر بلدن سانتر کنن...

امیر قلعه نوعی به استقلال برگشت تا باز بخاطر ترس از دست رفتن رکورد شکست ناپذیریش تیم رو دفاعی بفرسته تو زمین و مساوی هاشو بگیره ...

بازیکنا ترسیده بودن انگار مثلا چیکار دارن می کنن بابا جنگ که نرفتین رفتین فوتبال تلاش کنید ببرین اونوقت باختین هم مهم نیست بخدا با این افتضاح بازی کردنتون و ترسی که تو چهرتون هست حتی اگه ببرین هم لذتی نداره ...

هفته ی پیش این همه از مظلومیت سید جلال حسینی گفتیم و پسر خوب و مودب و با شخصیت و ... هست و مردم رشت شب سیاهی رو با توهین بهش رقم زدن و ... امروز یکی از زشت ترین صحنه های بازی رو رقم زد وقتی در گوش دروازه بانش گفت که خودشو بندازه زمین تا بنگر(که رفته پیراهنشو عوض کنه) برگرده تو زمین ... دکتر بیچاره نمی دونست چیکار کنه اومده بود تو زمین نمی دونست اسپری بزنه نزنه ...

هفته ی پیش بخاطر چند دقیقه توهین تماشاگران رشتی به یه بازیکن که امروز خودشو خوب نشون داد اونارو به صلیب کشیدیم ... اونوقت امروز از تماشاگران دو تیم پایتخت رفتاری می بینیم که امروزه تو محلات هم دیده نمیشه ... سنگ و گوجه و ... فک می کنم توهین کردن خیلی بهتر باشه تا اینطور برخورد وحشیانه کردن

حیف پولی که تو شکم این تن پرستا میره و میرن تو زمین با اعصاب و احساسات ماها بازی می کنن این وسط ما حرص بخوریم سردرد بگیریم بعد اینا تو زمین با هم بگن و بخندن و به تساوی راضی باشن ... به خدا حنیف عمران زاده بهتر از هر سه مهاجم استقلال خودشو تو موقعیت قرار داد

تاسف بخاطر این فوتبال و این بازیکنان فک می کنم کارلوس کی روش بیچاره واقعا می مونه با وجود این تن پرورا کی رو ببره تیم ملی ...

آخرین ویرایش:

GAME_OVER

کاربر فعال باشگاه ورزشی ,
کاربر ممتاز
[h=2]استقلال جان سالم به در برد/پرسپولیس 0 منتخب شانس دنیا 0
[/h]تبریک ویژه به استقلالیا ...واقعا اینکه میگن منتخب شانس برازندتونه ...خدایی این بازی بود استقلال کرد ؟ پرسپولیس خیلی سرتر بود بهترین موقعیتا رو داشتیم فقط شانسسسسسسس ....
خیلی خیلی خوش شانسین که ایمون زاید بازی نکردددددد با این انگیزه ای که داشت 10 دقیقه بازیش میدادن 6 تا میزد واقعا خرشانس یعنی استقلال ...
پرسپولیس نیمه دوم افت کرد همون نیمه اول باید کارو تموم میکرد حیف اون موقعیت گل ها ....حیف اونجایی که کریمی یه تنه دفاع استقلالو بهم ریخت 4 تا از بازیکنای استقلال به پروپای هم پیچیدن و ریختن رو هم همدیگه چه موقعیتی جور کرد اگه ایمون زاید بود گلش میکرد ...یاد بازی با ایرلند افتادم اونجا که کریمی 6تا بازیکن ایرلندی رو به مسخره گرفت و همونجا جادوگر شد ...
راستی یه چیزی جالبه طرفدارای استقلال با اطمینان میان اینجا از برد حرف میزنن .... کاملا میشد پیش بینی کرد که استقلال امروز هیچی نداره جز شانس ...
من از بازی پرسپولیس راضیم اگه تا حالا همیشه اینطوری بازی میکرد الان صدر بود ....نمیدونم شاید بازیکنا تا حالا حوصله خوب بازی کردن نداشتن یا احتمال زیاد گول اسمها رو خوردن ...تازه خوزه هنوز ترکیب دستش نیومده وگرنه باید بدونه که رضایی نباید 90 دقیقه بازی کنه و کریم و ایمون زاید نیمکت باشن ...
راستی طرفدارا با خودشون گوجه آورده بودن ؟:eek:

sam 600020

عضو جدید
کاربر ممتاز
استقلال جان سالم به در برد/پرسپولیس 0 منتخب شانس دنیا 0

تبریک ویژه به استقلالیا ...واقعا اینکه میگن منتخب شانس برازندتونه ...خدایی این بازی بود استقلال کرد ؟ پرسپولیس خیلی سرتر بود بهترین موقعیتا رو داشتیم فقط شانسسسسسسس ....
خیلی خیلی خوش شانسین که ایمون زاید بازی نکردددددد با این انگیزه ای که داشت 10 دقیقه بازیش میدادن 6 تا میزد واقعا خرشانس یعنی استقلال ...
پرسپولیس نیمه دوم افت کرد همون نیمه اول باید کارو تموم میکرد حیف اون موقعیت گل ها ....حیف اونجایی که کریمی یه تنه دفاع استقلالو بهم ریخت 4 تا از بازیکنای استقلال به پروپای هم پیچیدن و ریختن رو هم همدیگه چه موقعیتی جور کرد اگه ایمون زاید بود گلش میکرد ...یاد بازی با ایرلند افتادم اونجا که کریمی 6تا بازیکن ایرلندی رو به مسخره گرفت و همونجا جادوگر شد ...
راستی یه چیزی جالبه طرفدارای استقلال با اطمینان میان اینجا از برد حرف میزنن .... کاملا میشد پیش بینی کرد که استقلال امروز هیچی نداره جز شانس ...
من از بازی پرسپولیس راضیم اگه تا حالا همیشه اینطوری بازی میکرد الان صدر بود ....نمیدونم شاید بازیکنا تا حالا حوصله خوب بازی کردن نداشتن یا احتمال زیاد گول اسمها رو خوردن ...تازه خوزه هنوز ترکیب دستش نیومده وگرنه باید بدونه که رضایی نباید 90 دقیقه بازی کنه و کریم و ایمون زاید نیمکت باشن ...
راستی طرفدارا با خودشون گوجه آورده بودن ؟:eek:

اره امروز نسبت به بازیای قبل بهتر بودن
دفاع خیلی بهتر شده بود کریمی هم عالی بود ...
قاضی مث بازیای قبل بد موقعیت به باد میده بهتر بود از اول نمیه تعویض میشد

ولی کاش حداقل تماشاگرای ما اینکارو نمیکردن اونم تو زمانی که بازی تو دستم خودمون بود ، با این کارشون فقط سرعت و تمرکز تیمو گرفتن ... محرومیتمون تو تعلیقه فدراسیون منتظر یه حرکته که اجراش کنه

GAME_OVER

کاربر ممتاز
آفرین به صدا و سیما
آمار بازی رو نیمه اول نشون نداد
اون از آرم پرسپولیس که گذاشته بود!! مال عهد بوق بود
کارگردان هم 95 دقیقه طرف 6تایی های آزادی رو نشون داد!! فقط یه تصویر که مرتب تکرار میشد اونم بدون کیفیت و با لرزش دوربین و حرکت آهسته ...مثلا میخواستن مثل بازیهای اروپا تصویر برداری کنن تصویرش که اصلا زنده نبود برای قبل بازی بود زمین خالی بود..اصلا هم نتونست خوب تصویربرداریش کنه یه تیکه تماشاگرا رو زوم میکرد یه تیکه از دور یه چیزی نشون میداد نتونست یه تصویر یه دست و خوب بیاره خدایی تصویر برداری بازیای یورو کجا اینا کجا ....
من از نزدیک حتی یه هوادار و یه پرچم هم از پرسپولیس ندیدم!!!

سنگ های که از طرف سکوی هوادارای پرسپولیس پرتاپ میشد زوم کرده بود بهش
ولی حتی یه بار هم سنگ هایی که پرتاپ کردن سمت علی کریمی رو نشون نداد
حتی تو سر جادوگرم خورد که اونم تو آرشیوشون موند...
خلاصه گل کاشت صدا و سیما ..قربون قد و بالای کیفیت ..
درضمن بنظر من اونایی که سنگ و گوجه پرت کردن نه پرسپولیسی بودن نه استقلالی ....به نظر میومد یه گروه بودن که میخواستن جو رو بهم بریزن ..مگه میشه همه تماشاگرا با خودشون گوجه بیارن تو استادیوم ؟....
راستی مصاحبه قلعه نوعی نشون میداد چقد خوشحاله از این نتیجه ......بایدم باشه خیلی شانس آورد ...

آخرین ویرایش:

Anarchist

اخراجی موقت
کاربر ممتاز
واقعا استقلالیا خوشحال بودن از مساوی کاملا اینو تو چهرشون وتونوع بازیشون میشد خوند
همین که میترسن وبه یه امتیاز جلو ما راضین خودش یه نکته مثبته:D

Anarchist

اخراجی موقت
کاربر ممتاز
بچه ها من فقط یه چیزی بگم انصافا نه نگید بیاید دیگه با این کیسه کشا کل کل نکنیم ارزش ندارن به خدا:D

GAME_OVER

کاربر ممتاز
بنظرم بایدم استقلالیا خوشحال باشن ....یه جورایی همه چی دست به دست هم داد تا نبازن ....واقعا خوش شانس بودن ...

اینم نظرشون درباره بازی تو سایتشون ...

تاکتیک ما توی این بازی دو فاز داشت: 1- فاز حمله: هرکی توپو گرفت هرجای زمین که بود فرقی نمیکنه، بکشه زیرش بفرسته رو دروازه خدا کریمه. 2- فاز دفاع: یا توپ حریفو بزنین یا خودشو. اگه گل بخورین خواهر و مادر شما رو ....
.........
قلعه‌نویی: این بازی نوید قهرمانی داد //// الان اگر من خودم رو تو آینه نگاه کنم به نظرتون شاخ دارم یا پشت گوشهام مخملی شده یا نه ؟؟؟ جناب سرمربی می شه بفرمایید از چه نظر به این نتیجه رسیدید ؟؟؟؟ من فکر کنم بازی رو اشتباه دیدم ... لعنت به ضرغامی که برای ما یه بازی دیگه رو پخش کرد
:d

afshin_ss

عضو جدید
کاربر ممتاز
فک می کنم از حرکات دروازه بانای هر دو تیم و همینطور تعویض ها تقریبا مشخص بود که هر دو تیم به تساوی راضی هستن و هر دو تساوی رو به شکست ترجیح داده بودن و راضی بودن ...

انگاری هر چی اسپایدر کم به ایرانیا میدن به درد نخوره اون قبلی که هی توپ می خورد بهش این یکی هم که گفتن کنترلی و بدون سیم و خیلی خوبه تصاویر خیلی بی کیفیت و با لرزش بود ...

shanim

عضو جدید
کاربر ممتاز
من هنوز نمیدونم نتیجه رو
ولی‌ این قلعه نوعی آخر بازی‌ بازم نگفت به لطف امام زمان ما نباختیم ؟!
( کلا منظورش اینه که بازیکنای استقلال همه بوق ! )
اینو من نمیگم مربیشون میگه :)

afshin_ss

عضو جدید
کاربر ممتاز
خنده دار ترین بخش اینجاست که پرسپولیسیا خیلی راضی به نظر میرسن از بازی !!! منم اگه تیمم از 5 تا بازی 4 امتیاز داشت و 10 امتیاز از دست داده بود کلی ذوق زده میشدم بخاطر امتیاز پنجم و اینکه بالاخره از شر عدد چهار خلاص شدم و مهم تر اینکه تیمم رسید به رده ی پانزدهم ... والا ... خوش باشید ما به تجربه یادمون نرفته که 25 شهریور ِ پارسال وقتی 2_0 باختن بازم اینجا پست میزدن و شاد بودن از نتیجه و راضی از بازی الان که دیگه مساوی گرفتن باید جشن بگیرن :biggrin::biggrin::biggrin:

Anarchist

اخراجی موقت
کاربر ممتاز
یه توپ توچارچوب نزدن خدایی من نمیدونم فیفا این بازیارو نمیبینه که فردا میاد میگه استق لال بالا تر از اشتوتگارت و رم و ...

shanim

عضو جدید
کاربر ممتاز
خنده دار ترین بخش اینجاست که پرسپولیسیا خیلی راضی به نظر میرسن از بازی !!! منم اگه تیمم از 5 تا بازی 4 امتیاز داشت و 10 امتیاز از دست داده بود کلی ذوق زده میشدم بخاطر امتیاز پنجم و اینکه بالاخره از شر عدد چهار خلاص شدم و مهم تر اینکه تیمم رسید به رده ی پانزدهم ... والا ... خوش باشید ما به تجربه یادمون نرفته که 25 شهریور ِ پارسال وقتی 2_0 باختن بازم اینجا پست میزدن و شاد بودن از نتیجه و راضی از بازی الان که دیگه مساوی گرفتن باید جشن بگیرن :biggrin::biggrin::biggrin:
منم اگه تیمم توی ۱۰ دقیقه از یه تیم ده نفره سه‌ تا گٔل نمی‌خورد الان این رو نمیگفتم که سکته کرده بودم :)
بابا شانس آوردین ده نفره نشدیم وگرنه یه سه‌ تای دیگه خورده بودین :)

GAME_OVER

کاربر ممتاز
فکر کنم کاملا مشخص بود که کدوم تیم از نتیجه راضیه قلعه نوعی قبل مصاحبه ش فقط 5 دقیقه تشکر کرد ..از المپیکیا از تدارکات کنار زمین از توپ جمع کنا ....فقط مونده بود مستقیما از پرسپولیس تشکر کنه که بازی رو نبرد ....

رحمتی که 124000 پیغمبرو زیرو لب تموم کرد و دور زد تا بازی تموم شه.......چند بار آیه الکرسی و ختم قران ....طالب لو هم قلنا که تو استقلال بود قران تو دروازه میزاشت ...

بازی هم نشون داد که کی باید خوشحال باشه و کی واقعا خوشحاله نیازی به ظاهر سازی نیست چیزی که قابل پنهون کردن نیست با ظاهر سازی بدتر تابلو میشه .... حرف اضافیم نمیزنم همه چی واضحه ..:smile:

فقط یه چیزی ----------> خیلی خیلی متاسفم برای کسایی که احترام کریمی رو نگه نداشتن .........................................

afshin_ss

عضو جدید
کاربر ممتاز
واقعا کسب اولین امتیاز بعد از هفته ها خیلی لذتبخش می تونه باشه ... چون اگه ناداوری گهر نبود پرسپولیس جز هفته اول تا به امروز موفق به کسب هیچ امتیازی نشده بود ... که خوشبختانه لطف داور باعث شد که یه امتیاز داشته باشن ... شاید آخر فصل این یه امتیاز خیلی به دردشون بخوره چون هر چی باشه 4.5 تیم سقوط می کنن ...

Anarchist

اخراجی موقت
کاربر ممتاز
فکر کنم کاملا مشخص بود که کدوم تیم از نتیجه راضیه قلعه نوعی قبل مصاحبه ش فقط 5 دقیقه تشکر کرد ..از المپیکیا از تدارکات کنار زمین از توپ جمع کنا ....فقط مونده بود مستقیما از پرسپولیس تشکر کنه که بازی رو نبرد ....
بازی هم نشون داد که کی باید خوشحال باشه و کی واقعا خوشحاله نیازی به ظاهر سازی نیست.... حرف اضافیم نمیزنم همه چی واضحه ..:smile:

فقط یه چیزی ----------> خیلی خیلی متاسفم برای کسایی که احترام کریمی رو نگه نداشتن .........................................
قلعه نویی از هم تشکر کرد فقط مونده بود از بشار اسد و ارتش سوریه تشکرکنه :D

sam 600020

عضو جدید
کاربر ممتاز
فک می کنم از حرکات دروازه بانای هر دو تیم و همینطور تعویض ها تقریبا مشخص بود که هر دو تیم به تساوی راضی هستن و هر دو تساوی رو به شکست ترجیح داده بودن و راضی بودن ...

انگاری هر چی اسپایدر کم به ایرانیا میدن به درد نخوره اون قبلی که هی توپ می خورد بهش این یکی هم که گفتن کنترلی و بدون سیم و خیلی خوبه تصاویر خیلی بی کیفیت و با لرزش بود ...

کیفیتش به کنار اصن تو بازی نبود!

نه راضی نیستیم چون امار هم میگه حقمون برد بوده ولی از این خوشحالیم حداقل تیممون یه جوری بازی کرده که حرفی برا گفتن داشته باشیم ;)
من هنوز نمیدونم نتیجه رو
ولی‌ این قلعه نوعی آخر بازی‌ بازم نگفت به لطف امام زمان ما نباختیم ؟!
( کلا منظورش اینه که بازیکنای استقلال همه بوق ! )
اینو من نمیگم مربیشون میگه :)

نه اخر بازی از احمدی به خاطر گزارش بازی ها المپیک تشکر کرد !!! و گف این بازیمون نوید قهرمانی داد :biggrin:

afshin_ss

عضو جدید
کاربر ممتاز
منم اگه تیمم توی ۱۰ دقیقه از یه تیم ده نفره سه‌ تا گٔل نمی‌خورد الان این رو نمیگفتم که سکته کرده بودم :)
بابا شانس آوردین ده نفره نشدیم وگرنه یه سه‌ تای دیگه خورده بودین :)

ازش یه تقاضا دارم نگاه کنی بازی حذفی پارسال رو تو چند دقیقه چند تا گل خوردی و همچنین بازی خاطره انگیز این شکلی کم نداشتیم سال 49 که شما با گلهای پروین در دقیقه 7 و کلانی در دقیقه 23 دو بر صفر جلو بودین و داشتین ورزشگاه رو ترک می کردین که قراب،حق وردیان و مژدهی در دقایق 73،87،88 بازیو به برد 3_2 تبدیل کردن
یا گل سر سبد بازیایی که خیلی به دلم نشست اسفند 83 استقلال دو بار جلو افتاد و پرسپولیس هر دو بار با اشتباه داوری تونست بازیو مساوی کنه اما حق به حقدار رسید و پیروز لنگ سوراخ کن ...

در کل چیزی که واسه شما افتخاره داداش واسه ما خاطرس ...

afshin_ss

عضو جدید
کاربر ممتاز

کیفیتش به کنار اصن تو بازی نبود!

نه راضی نیستیم چون امار هم میگه حقمون برد بوده ولی از این خوشحالیم حداقل تیممون یه جوری بازی کرده که حرفی برا گفتن داشته باشیم ;)

نه اخر بازی از احمدی به خاطر گزارش بازی ها المپیک تشکر کرد !!! و گف این بازیمون نوید قهرمانی داد :biggrin:

یارو که کنترل دوربینو داشته احتمالا میخواسته امتحان کنه تا کجا آسمون میره ...!!!

بابا به خودتون بیاین درسته بعد از هفته ها امتیاز گرفتین و باید شاد باشین ولی خب به آمار بازی ها و موقعیت گل و این چیزا که جام و امتیاز و ... نمیدن ... میگم اگه شما برتری آرژانتین به آلمان تو جام جهانی رو داشتین و می باختین اونجا بیچاره ها 80 به 20 درصد مالکیت بود باختن عین یه مرد رفتن کنار ... اونوقت شما 8 شوت زدین ما 7 تا شما 4 موقعیت داشتین ما دوتا شما 45 درصد توپو داشتین ما 55 درصد بعد اینقد ذوق می کنید؟؟؟ بخدا تو تساوی هر دو تیم یه امتیاز می گیرن !!! درسته گرفتن یه امتیاز برای شما خیلی ارزشمنده ولی اینقد به وضوح نشونش ندین ...

sam 600020

عضو جدید
کاربر ممتاز

کی راضیه کی ناراضی ؟!
ژوزه : در این بازی یک تیم می‌خواست برنده شود که ما بودیم و تیم دیگر دوست داشت بازنده نباشد و 90 دقیقه به دفاع پرداخت.
مهدوی کیا : در نیمه اول بسیار خوب بازی کردیم اما در شروع نیمه دوم استقلال رو به سوی توپ‌های بلند آورد و همین امر باعث شد بازی خراب شود و روی بازی ما هم تاثیر بگذارد.

فریدون زندی پس از تساوی بدون گل دربی اظهار داشت: بیشتر تمرکزمان روی این بود که گل نخوریم برای همین بیشتر کار دفاعی انجام دادیم و در حمله کم تعداد بودیم ولی به پرسپولیس اجازه ندادیم موقعیت زیادی روی دروازه ما ایجاد کند.

صادقي همچنين در پاسخ به اين پرسش كه چرا دو تيم محتاط بازي مي‌كردند، گفت: شرايط داربي سخت است و هر دو تيم دوست ندارند ببازند متاسفانه به خاطر اينكه نبازيم استرس زيادي داشتيم اما در كل نتيجه تساوي عادلانه بود.

ازش یه تقاضا دارم نگاه کنی بازی حذفی پارسال رو تو چند دقیقه چند تا گل خوردی و همچنین بازی خاطره انگیز این شکلی کم نداشتیم سال 49 که شما با گلهای پروین در دقیقه 7 و کلانی در دقیقه 23 دو بر صفر جلو بودین و داشتین ورزشگاه رو ترک می کردین که قراب،حق وردیان و مژدهی در دقایق 73،87،88 بازیو به برد 3_2 تبدیل کردن
یا گل سر سبد بازیایی که خیلی به دلم نشست اسفند 83 استقلال دو بار جلو افتاد و پرسپولیس هر دو بار با اشتباه داوری تونست بازیو مساوی کنه اما حق به حقدار رسید و پیروز لنگ سوراخ کن ...

در کل چیزی که واسه شما افتخاره داداش واسه ما خاطرس ...

شما که همه چی یادتونه حتما یادتون هست که اون 3-0 که بهش افتخار میکنین به خاطر مسدومیت همه بازیکنامون و برنامه معروف فدراسیون!! با بازیکنان امید لیستمونو پر کرده بودیم ! البته حق دارین همین امیدامونم بردن کلی ذوق و افتخار داره ;)

آخی بالاخره بعده یه سال کند و کاو یه بازی پیدا کردین که در حق استقلال ناداوری شده ! لابد هم اون 3تا دربی از 4 تا دربی که علمش کردینم باز یادتون رفته ؟! گل رد شده ! پرچم کمک داور ! آفساید و فتوشاپ ووو...:redface:

البته حق با شماس هیچجا نمینویسن به لطف داور و شانس و ...

GAME_OVER

کاربر ممتاز
[h=2]آب را بریزید آن جایی که می سوزد // کاسه داغ تر از آش:biggrin:[/h]صادقی خطاب به خبرنگاران: با کسی مصاحبه کنید که بازی کرده باشد!

کانون هواداران پرسپولیس : مدافع تیم استقلال در واکنش به مصاحبه خبرنگاران با مهاجم پرسپولیس گفت: با بازیکنی مصاحبه کنید که در میدان حاضر بوده باشد.

هنگام مصاحبه خبرنگاران با بازیکنان دو تیم امیرحسین صادقی و ایمون زاید در کنار یکدیگر در حال صحبت کردن با رسانه‌ها بودند که امیرحسین صادقی مدافع تیم استقلال خطاب به خبرنگاران گفت: با کسی مصاحبه کنید که در زمین بازی کرده باشد.

وی همچنین در پاسخ به سؤالی درباره اینکه چرا کبوتری که داخل زمین آمده بود را گرفت، عنوان کرد: نمی‌دانم چرا 90 دقیقه بازی را رها کرده‌اید و از یک کبوتر آبی می پرسید!
-------------------------------------------------
خدایا با اینکه بازی نکرده بازم استقلالیا بهش حساسن و چشم دیدنشو ندارن .....:biggrin:...خدا بگم چیکارت نکنه خوزه اگه بازیش میداد چیکار میکردن اینا ...

afshin_ss

عضو جدید
کاربر ممتاز

کی راضیه کی ناراضی ؟!
ژوزه : در این بازی یک تیم می‌خواست برنده شود که ما بودیم و تیم دیگر دوست داشت بازنده نباشد و 90 دقیقه به دفاع پرداخت.
مهدوی کیا : در نیمه اول بسیار خوب بازی کردیم اما در شروع نیمه دوم استقلال رو به سوی توپ‌های بلند آورد و همین امر باعث شد بازی خراب شود و روی بازی ما هم تاثیر بگذارد.

فریدون زندی پس از تساوی بدون گل دربی اظهار داشت: بیشتر تمرکزمان روی این بود که گل نخوریم برای همین بیشتر کار دفاعی انجام دادیم و در حمله کم تعداد بودیم ولی به پرسپولیس اجازه ندادیم موقعیت زیادی روی دروازه ما ایجاد کند.

صادقي همچنين در پاسخ به اين پرسش كه چرا دو تيم محتاط بازي مي‌كردند، گفت: شرايط داربي سخت است و هر دو تيم دوست ندارند ببازند متاسفانه به خاطر اينكه نبازيم استرس زيادي داشتيم اما در كل نتيجه تساوي عادلانه بود.

شما که همه چی یادتونه حتما یادتون هست که اون 3-0 که بهش افتخار میکنین به خاطر مسدومیت همه بازیکنامون و برنامه معروف فدراسیون!! با بازیکنان امید لیستمونو پر کرده بودیم ! البته حق دارین همین امیدامونم بردن کلی ذوق و افتخار داره ;)

آخی بالاخره بعده یه سال کند و کاو یه بازی پیدا کردین که در حق استقلال ناداوری شده ! لابد هم اون 3تا دربی از 4 تا دربی که علمش کردینم باز یادتون رفته ؟! گل رد شده ! پرچم کمک داور ! آفساید و فتوشاپ ووو...:redface:

البته حق با شماس هیچجا نمینویسن به لطف داور و شانس و ...

خوبه من پست اولم نوشتم بازی مساوی شد و استقلال نبرد چون بازیکنا ترسیده بودن و قلعه نوعی بخاطر اینکه رکورد شکست ناپذیریش از بین نره محتاط ترکیب چید ... حرفای من بخونی بد نیستا ... مهم هواداران هستن که به نظر میرسه پرسپولیسیا خیلی راضی هستن و استقلالیا ناراضی ...

دقیقا خودتون جواب خودتون رو دادین از این نتایج در تاریخ دو تیم زیاده هیچ جا از این چیزا که گفتین نمی نویسن و فقط نتایج می مونه اگه قرار بود نتایج تغییر کنه ...

ضمنا یه نکته فراموش نشه شما تیم ناکام این فصل بودید به جز هفته اول تا به امروز فقط یک امتیاز کسب کرده بودین اونم به لطف داور ... مسلما باید به اب و اتیش میزدین که ببرین ... والا من جای قلعه نوعی بودم تیم حریف اون دروازه بان قد کوتاه با اون خروجای افتضاح رو داشت از اول بازی همین توپ های بلند رو انتخاب می کردم به آمار سانتر ها هم نگاه کنی باز شما برترین پس مهدوی کیا خیلی حرف بی ربطی زده ...

GAME_OVER

کاربر ممتاز
[h=2]آب را بریزید آن جایی که می سوزد // کاسه داغ تر از آش:biggrin:[/h]صادقی خطاب به خبرنگاران: با کسی مصاحبه کنید که بازی کرده باشد!

کانون هواداران پرسپولیس : مدافع تیم استقلال در واکنش به مصاحبه خبرنگاران با مهاجم پرسپولیس گفت: با بازیکنی مصاحبه کنید که در میدان حاضر بوده باشد.

هنگام مصاحبه خبرنگاران با بازیکنان دو تیم امیرحسین صادقی و ایمون زاید در کنار یکدیگر در حال صحبت کردن با رسانه‌ها بودند که امیرحسین صادقی مدافع تیم استقلال خطاب به خبرنگاران گفت: با کسی مصاحبه کنید که در زمین بازی کرده باشد.

وی همچنین در پاسخ به سؤالی درباره اینکه چرا کبوتری که داخل زمین آمده بود را گرفت، عنوان کرد: نمی‌دانم چرا 90 دقیقه بازی را رها کرده‌اید و از یک کبوتر آبی می پرسید!
-------------------------------------------------
خدایا با اینکه بازی نکرده بازم استقلالیا بهش حساسن و چشم دیدنشو ندارن .....:biggrin:...خدا بگم چیکارت نکنه خوزه اگه بازیش میداد چیکار میکردن اینا ...

gharybeh

عضو جدید
کاربر ممتاز
کل کل با استقلالی ها یعنی تلف کردن وقت به نظرمن پرسپولیسی ها باشون کل کل نکنن چون اینا جنبه هم ندارن زود میرن گزارش میدن:Dارزش ما پرسپولیسی ها بیشتر از ایناست که با طرفدارای یه تیم دسته 3 کل کل کنیم
فقط پرسپولیس

siyamak.gh;5445571[SIZE=3 گفت:
]با این کیسه کشای دسته سه رفته کل کل نکنید به خدا زشته برامون [/SIZE]

لنگی جون اگه ما رو در حد کل کل نمیبینی برو و کل کل نکن
همش میای اینجا و کل کل میکنی و ادعا میکنی ما در حد کل کل نیستیم ، خوب به حرفهای خودت گوش کن و کل کل نکن ، برو با تماشاگرای گهر ، صبا ، داماش و فجر سپاسی کل کل کن

آفرین به صدا و سیما
آمار بازی رو نیمه اول نشون نداد
اون از آرم پرسپولیس که گذاشته بود!! مال عهد بوق بود
کارگردان هم 95 دقیقه طرف 6تایی های آزادی رو نشون داد!! فقط یه تصویر که مرتب تکرار میشد اونم بدون کیفیت و با لرزش دوربین و حرکت آهسته ...مثلا میخواستن مثل بازیهای اروپا تصویر برداری کنن تصویرش که اصلا زنده نبود برای قبل بازی بود زمین خالی بود..اصلا هم نتونست خوب تصویربرداریش کنه یه تیکه تماشاگرا رو زوم میکرد یه تیکه از دور یه چیزی نشون میداد نتونست یه تصویر یه دست و خوب بیاره خدایی تصویر برداری بازیای یورو کجا اینا کجا ....
من از نزدیک حتی یه هوادار و یه پرچم هم از پرسپولیس ندیدم!!!

سنگ های که از طرف سکوی هوادارای پرسپولیس پرتاپ میشد زوم کرده بود بهش
ولی حتی یه بار هم سنگ هایی که پرتاپ کردن سمت علی کریمی رو نشون نداد
حتی تو سر جادوگرم خورد که اونم تو آرشیوشون موند...
خلاصه گل کاشت صدا و سیما ..قربون قد و بالای کیفیت ..
درضمن بنظر من اونایی که سنگ و گوجه پرت کردن نه پرسپولیسی بودن نه استقلالی ....به نظر میومد یه گروه بودن که میخواستن جو رو بهم بریزن ..مگه میشه همه تماشاگرا با خودشون گوجه بیارن تو استادیوم ؟....
راستی مصاحبه قلعه نوعی نشون میداد چقد خوشحاله از این نتیجه ......بایدم باشه خیلی شانس آورد ...

یه بارم که اومدن و درست حسابی تماشاگرای دو تیم رو نشون دادن بهتون بر خورده
همیشه تصویر برداری طوری بود که یه سریا دچار توهم میشدن که 70 هزار تا پرسپولیسیه و 30 تا استقلالی کلا نحوه فیلم گرفتن نشون دادن تماشاگرا و پرچمهای سرخ بود اما
حالا که همه چی رو نشون دادن شماها باز یه چیزه دیگه رو بهونه کردید
کارگردان اگه استقلالی بود از اول تا آخر بازی نمیرفت رو چهره ایمون زاید

واقعا استقلالیا خوشحال بودن از مساوی کاملا اینو تو چهرشون وتونوع بازیشون میشد خوند
همین که میترسن وبه یه امتیاز جلو ما راضین خودش یه نکته مثبته:D

ما که از مساوی راضی نیستیم ، اما شماها چرا دیگه یه نفس راحتی کشیدید ، به هر حال پرسپولیس تونست استقلال رو متوقف کنه ، بهتون تبریک میگم

یه توپ توچارچوب نزدن خدایی من نمیدونم فیفا این بازیارو نمیبینه که فردا میاد میگه استق لال بالا تر از اشتوتگارت و رم و ...

تمام توپهای تو چارچوبتون که تو بغل رحمتی بود، نه ضرب داشت ، نه کات داشت ، دو تا شیرجه هم نزد ، منم جای رحمتی بودم همشونو میگرفتم ، تازه میثاق هم بود همه رو میگرفت
باشه شما ها به همین دو تا توپ دلخوش کنید
گفتم که منم به خاطر این تساوی و این بازی غرور آفرین و متوقف کردن استقلال بهتون تبریک میگم

afshin_ss

عضو جدید
کاربر ممتاز
فجر تونل و باز کرد

صبا آمد آسفالت کرد

گهر که پارتی نداشت

توی تونل چراغ کاشت

داماش اومد به میدون

گی پلیس و ترکوند

گی پلیس قهرمان

شانزده جدول بمان

فوتبال تون تمومه