كل كل فوتبالی

كل كل فوتبالی

• مجموع رای دهندگان
    968

*mohsen_24

عضو جدید
کاربر ممتاز
آب را بریزید آن جایی که می سوزد // کاسه داغ تر از آش:biggrin:

صادقی خطاب به خبرنگاران: با کسی مصاحبه کنید که بازی کرده باشد!

کانون هواداران پرسپولیس : مدافع تیم استقلال در واکنش به مصاحبه خبرنگاران با مهاجم پرسپولیس گفت: با بازیکنی مصاحبه کنید که در میدان حاضر بوده باشد.

هنگام مصاحبه خبرنگاران با بازیکنان دو تیم امیرحسین صادقی و ایمون زاید در کنار یکدیگر در حال صحبت کردن با رسانه‌ها بودند که امیرحسین صادقی مدافع تیم استقلال خطاب به خبرنگاران گفت: با کسی مصاحبه کنید که در زمین بازی کرده باشد.

وی همچنین در پاسخ به سؤالی درباره اینکه چرا کبوتری که داخل زمین آمده بود را گرفت، عنوان کرد: نمی‌دانم چرا 90 دقیقه بازی را رها کرده‌اید و از یک کبوتر آبی می پرسید!
-------------------------------------------------
خدایا با اینکه بازی نکرده بازم استقلالیا بهش حساسن و چشم دیدنشو ندارن .....:biggrin:...خدا بگم چیکارت نکنه خوزه اگه بازیش میداد چیکار میکردن اینا ...

جالبه :)
خوبه دوستان همش به صورت مکرر میگن قصد ندارن بیان تاپیک کل کل و....
وبحث کردنو بیهوده میدونن:)
اما ماشالا هر یک دقیقه دو تا پست میذارن:)

gharybeh

عضو جدید
کاربر ممتاز
از همین پستهای این تاپیک معلومه کی راضیه و کی ناراضی
همه پرسپولیسیا انگار بازی رو بردن و کولاک کردن ، طوری کل کل میکنن که انگاری 4 تا زدن ، اما یه استقلالی نیست که کیف باشه

afshin_ss

عضو جدید
کاربر ممتاز
فیفا 13 به بازار آمد

فیفا 13 به بازار آمد

فیفا 13 به بازار عرضه شد!!!

afshin_ss

عضو جدید
کاربر ممتاز
جی لوید ساموئل خودمونه ها نگاش کنید بازیکنای دیگه رو هم ببینید ...

Anarchist

اخراجی موقت
کاربر ممتاز
لنگی جون اگه ما رو در حد کل کل نمیبینی برو و کل کل نکن
همش میای اینجا و کل کل میکنی و ادعا میکنی ما در حد کل کل نیستیم ، خوب به حرفهای خودت گوش کن و کل کل نکن ، برو با تماشاگرای گهر ، صبا ، داماش و فجر سپاسی کل کل کن

یه بارم که اومدن و درست حسابی تماشاگرای دو تیم رو نشون دادن بهتون بر خورده
همیشه تصویر برداری طوری بود که یه سریا دچار توهم میشدن که 70 هزار تا پرسپولیسیه و 30 تا استقلالی کلا نحوه فیلم گرفتن نشون دادن تماشاگرا و پرچمهای سرخ بود اما
حالا که همه چی رو نشون دادن شماها باز یه چیزه دیگه رو بهونه کردید
کارگردان اگه استقلالی بود از اول تا آخر بازی نمیرفت رو چهره ایمون زاید

ما که از مساوی راضی نیستیم ، اما شماها چرا دیگه یه نفس راحتی کشیدید ، به هر حال پرسپولیس تونست استقلال رو متوقف کنه ، بهتون تبریک میگم

تمام توپهای تو چارچوبتون که تو بغل رحمتی بود، نه ضرب داشت ، نه کات داشت ، دو تا شیرجه هم نزد ، منم جای رحمتی بودم همشونو میگرفتم ، تازه میثاق هم بود همه رو میگرفت
باشه شما ها به همین دو تا توپ دلخوش کنید
گفتم که منم به خاطر این تساوی و این بازی غرور آفرین و متوقف کردن استقلال بهتون تبریک میگم

1-من که کل کل نمیکنم ولی بعضی وقت ها یه حرف هایی میزنید که آدم اگه جوابتون رو نده واقعا احساس میکنه وجدانش راضی نیست
گفتم باطرفدارای تیمی که دسته 3رفته نباید کل کل کرد اگه بدگفتم بگو بد گفتی
2-شمارو نگفتم از مساوی راضی هستید یا نه من مربی وبازیکناتون رو گفتم من گفتم از نوع بازی و چهرشون مشخص بود حالا به نظرت من بازی یا چهره تورو میگم؟؟؟
3-اونوقت میگم ارزش کل کل ندارید به خاطر اینه که واقعا وقتی یه تیمی بهتر از تیمتون بازی میکنه قبول نمیکنید میدونی دوستاتون همش میگن بحثه منطقی اگه شما منطق داشتید میگفتید امروز پرسپولیس سرتر بود
مطمئن باشید من یکی دیگه کل کل نمیکنم

GAME_OVER

کاربر فعال باشگاه ورزشی ,
کاربر ممتاز
یه بارم که اومدن و درست حسابی تماشاگرای دو تیم رو نشون دادن بهتون بر خورده
همیشه تصویر برداری طوری بود که یه سریا دچار توهم میشدن که 70 هزار تا پرسپولیسیه و 30 تا استقلالی کلا نحوه فیلم گرفتن نشون دادن تماشاگرا و پرچمهای سرخ بود اما
حالا که همه چی رو نشون دادن شماها باز یه چیزه دیگه رو بهونه کردید
کارگردان اگه استقلالی بود از اول تا آخر بازی نمیرفت رو چهره ایمون زاید
من نگفتم استقلالی بود یه بیسواد بود آخه اون تصویرا چی بود خداییش .... همشم که یه تصویر بود مرتب رو ریپیت میزد تازه زنده هم نبود واسه قبل بازی بود هیچ جذابیتی نداشت تازه همه تماشاگرا رو نشون نداد ...وقتی کاری رو درست بلد نیستن مجبور نیستن انجام بدن
ما که از مساوی راضی نیستیم ، اما شماها چرا دیگه یه نفس راحتی کشیدید ، به هر حال پرسپولیس تونست استقلال رو متوقف کنه ، بهتون تبریک میگم

قبول کن که این حرفت بی منطقیه ...همه میدونن استقلال دفاعی بازی کرد و هدفش فقط این بود که نبازه و هر طور شه یه امتیازو بگیره از پرسپولیس ...نیمه دوم که کلا بازیو خراب کرد .... دیگه اینو حتای خودتونم اعتراف کردن که پرسپولیس بهتر بود شما شاید یه بازی دیگه رو دیدی ...
تمام توپهای تو چارچوبتون که تو بغل رحمتی بود، نه ضرب داشت ، نه کات داشت ، دو تا شیرجه هم نزد ، منم جای رحمتی بودم همشونو میگرفتم ، تازه میثاق هم بود همه رو میگرفت
باشه شما ها به همین دو تا توپ دلخوش کنید
گفتم که منم به خاطر این تساوی و این بازی غرور آفرین و متوقف کردن استقلال بهتون تبریک میگم
بهترین موقعیتا رو پرسپولیس داشت همون صحنه که کریمی 4 بازیکن استقلال رو بهم ریخت و پروپاشون به هم پیچید کاملا مشخص کرد کی برتره ...دیگه بی منطق نباشید انصافا کسی که باید تبریک بگه ماییم استقلال فقط خواست نبازه اینو حتی بازیکنای خودتون هم اعتراف کردن ...

جالبه :)
خوبه دوستان همش به صورت مکرر میگن قصد ندارن بیان تاپیک کل کل و....
وبحث کردنو بیهوده میدونن:)
اما ماشالا هر یک دقیقه دو تا پست میذارن:)

من کجا گفتم که بحث کردن با استقلالیا هدر دادن وقته و ......
چیزی که من دیدم هر بار دوستای شما میان اینو میگن و بعدشم بازم میان ..... به خودشونم گفتم که ارزشی واسه حرفای خودشون هم قائل نیستن ...البته بحث کردن با آدمش خوبه ولی با هر کسی نباید حرف زد ...

gharybeh

عضو جدید
کاربر ممتاز
1-من که کل کل نمیکنم ولی بعضی وقت ها یه حرف هایی میزنید که آدم اگه جوابتون رو نده واقعا احساس میکنه وجدانش راضی نیست
گفتم باطرفدارای تیمی که دسته 3رفته نباید کل کل کرد اگه بدگفتم بگو بد گفتی
2-شمارو نگفتم از مساوی راضی هستید یا نه من مربی وبازیکناتون رو گفتم من گفتم از نوع بازی و چهرشون مشخص بود حالا به نظرت من بازی یا چهره تورو میگم؟؟؟
3-اونوقت میگم ارزش کل کل ندارید به خاطر اینه که واقعا وقتی یه تیمی بهتر از تیمتون بازی میکنه قبول نمیکنید میدونی دوستاتون همش میگن بحثه منطقی اگه شما منطق داشتید میگفتید امروز پرسپولیس سرتر بود
مطمئن باشید من یکی دیگه کل کل نمیکنم

بالاخره به حرف خودت گوش میکنی؟ اما حیف شد که کل کل نمیکنی و ما رو از صحبتهای کارشناسانت محروم میکنی
اما من از روی پستهای شماها میگم که راضی هستید و نیازی هم نیست قیافتو ببینم
گفتم که دلتونو خوش کنید به همون دو تا توپ و راضی باشید از بازی تیمتون
ما که نه از نتیجه راضی هستیم و نه از بازی
اما امروز تیمتون از نظر شما شاهکار کرده دیگه و منم تبریک گفتم بهتون

*mohsen_24

عضو جدید
کاربر ممتاز
من کجا گفتم که بحث کردن با استقلالیا هدر دادن وقته و ......
چیزی که من دیدم هر بار دوستای شما میان اینو میگن و بعدشم بازم میان ..... به خودشونم گفتم که ارزشی واسه حرفای خودشون هم قائل نیستن ...البته بحث کردن با آدمش خوبه ولی با هر کسی نباید حرف زد ...[/QUOTE]

من میتونم عین پستتون که فک کنم امروزه زدید بیارم که دقیقا همین حرفا رو زده بودید
و باقیه دوستانتون
در هیچ جای پست من این قید نشده بود که گفته باشم شما گفتید بحث با استقلالی ها هدر دادن وقته
شما کل تاپیکو گفته بودید
در هر حال
اگه با دقت کل تاپیک بخونید(من این کارو کردم)بار ها دوستان حرفهای زدن که در ادامه و در پستهای بعدی کاملا خلاف اونو ثابت کردن
کاش همیشه یه روال رو داشته باشیم:)

دانشجوي كامپيوتر

دستیار مدیر تالار هنر
کاربر ممتاز
منم اگه تیمم توی ۱۰ دقیقه از یه تیم ده نفره سه‌ تا گٔل نمی‌خورد الان این رو نمیگفتم که سکته کرده بودم :)
بابا شانس آوردین ده نفره نشدیم وگرنه یه سه‌ تای دیگه خورده بودین :)

ماشالله به حافظتون ... بازی های قبلستون رو فراموش کردین .. چی بود این تیم دسته دومی رو که 10 نفره شدن .. آخرم ازتون بردن ... هههه:biggrin:

sam 600020

عضو جدید
کاربر ممتاز
خوبه من پست اولم نوشتم بازی مساوی شد و استقلال نبرد چون بازیکنا ترسیده بودن و قلعه نوعی بخاطر اینکه رکورد شکست ناپذیریش از بین نره محتاط ترکیب چید ... حرفای من بخونی بد نیستا ... مهم هواداران هستن که به نظر میرسه پرسپولیسیا خیلی راضی هستن و استقلالیا ناراضی ...

دقیقا خودتون جواب خودتون رو دادین از این نتایج در تاریخ دو تیم زیاده هیچ جا از این چیزا که گفتین نمی نویسن و فقط نتایج می مونه اگه قرار بود نتایج تغییر کنه ...

ضمنا یه نکته فراموش نشه شما تیم ناکام این فصل بودید به جز هفته اول تا به امروز فقط یک امتیاز کسب کرده بودین اونم به لطف داور ... مسلما باید به اب و اتیش میزدین که ببرین ... والا من جای قلعه نوعی بودم تیم حریف اون دروازه بان قد کوتاه با اون خروجای افتضاح رو داشت از اول بازی همین توپ های بلند رو انتخاب می کردم به آمار سانتر ها هم نگاه کنی باز شما برترین پس مهدوی کیا خیلی حرف بی ربطی زده ...

هوادارای پرسپولیس اگه هم خوشحالی ای میکنن به خاطر بازی و روند رو به رشدی که از تیمشون دیدنه نه نتیجه ! البته اگه که شما مارو بهتر از خودمون میشناسین حرف دیگه ایه :surprised:
این دو تیم هرجای جدول که باشن همیشه دوست دارن ببرن و این طبیعیه ... مگر اینکه شما به خاطر ترس از پرسپولیس یا راضی بودن به رتبه نهمیتون یا ترس از شکستن رکورد مربیتون نخواین حمله کنین و به اب و اتیش بزنین!
درضمن سانتر به توپایی میگن که به محوطه برسه برا همین تو امار عقبین وگرنه که دقیقه 1-90 بزن زیرش بودین ! فک کنم منظور مهدوی کیاهم کلا همین بزن بره به امید خدا هاتون بود که سرعت بازیو میگرفتین
به هر حال فک کنم دیگه 60-70 دقیقه کافیه که یه مربی بفهمه علی رغم قد کوتاه دروازه بان به خاطر قد بلند مدافعان و موفقیتشون رو دفع 100٪ سانترها تغییر تاکتیک بده و تیم حریفم اینقد کفری نکنه :mad:

دانشجوي كامپيوتر

دستیار مدیر تالار هنر
کاربر ممتاز
از همین پستهای این تاپیک معلومه کی راضیه و کی ناراضی
همه پرسپولیسیا انگار بازی رو بردن و کولاک کردن ، طوری کل کل میکنن که انگاری 4 تا زدن ، اما یه استقلالی نیست که کیف باشه

موافقم .. ما همیشه بازی با کیفیت می کردیم واسه همین نارحتیم که کمی افت داشتیم ولی اینا فکرکنم از خدا خواسته بودن مساوی شه ..

Anarchist

اخراجی موقت
کاربر ممتاز
بالاخره به حرف خودت گوش میکنی؟ اما حیف شد که کل کل نمیکنی و ما رو از صحبتهای کارشناسانت محروم میکنی
اما من از روی پستهای شماها میگم که راضی هستید و نیازی هم نیست قیافتو ببینم
گفتم که دلتونو خوش کنید به همون دو تا توپ و راضی باشید از بازی تیمتون
ما که نه از نتیجه راضی هستیم و نه از بازی
اما امروز تیمتون از نظر شما شاهکار کرده دیگه و منم تبریک گفتم بهتون
من تو یکی از پستام گفتم پرسپولیس امروز 10درصد بازیشوکرد واز استقلال سر بود وبرا بردن فقط کافی بود این 10درصد بشه 11درصد این از اینکه تیم ما امروز شاهکار نکرد وگرنه شماها بازم 6تایی میشدید
والله شما توکارشناسی دست فان باستن و کاپلو رو هم از پشت بستی ما که دیگه جای خود داره همین که شما کارشناسی میکنی بسه دیگه احتیاج به ما نیست
بازم گفتم شما رو نمیگم آقای قلعه نویی و بازیکناتون راضی بودن نمیدونم میفهمی من چی میگم یا نه؟
به هر حال خوش حال شدم با یه استقلالی بی منطق دیگه صحبت کردم

GAME_OVER

کاربر ممتاز
از همین پستهای این تاپیک معلومه کی راضیه و کی ناراضی همه پرسپولیسیا انگار بازی رو بردن و کولاک کردن ، طوری کل کل میکنن که انگاری 4 تا زدن ، اما یه استقلالی نیست که کیف باشه
یعنی تعداد پستها مشخص میکنه کی خوشحاله ؟ اگه اینطوریه پستهای این صفحه رو از اول بشمارید خیلیاش اصلا ربطی به بازی نداره ...پس استقلالیا خیلی خوشحال ترن ... اما بنظر من اینطور نیست چون کسی که تیمش 90 دقیقه بد و دفاعی بازی کرده بایدم حرفی نداشته باشه و پستی ارسال نکنه ...
بالاخره به حرف خودت گوش میکنی؟ اما حیف شد که کل کل نمیکنی و ما رو از صحبتهای کارشناسانت محروم میکنی اما من از روی پستهای شماها میگم که راضی هستید و نیازی هم نیست قیافتو ببینم گفتم که دلتونو خوش کنید به همون دو تا توپ و راضی باشید از بازی تیمتون ما که نه از نتیجه راضی هستیم و نه از بازی اما امروز تیمتون از نظر شما شاهکار کرده دیگه و منم تبریک گفتم بهتون
من از بازی تیم تو پستای قبلم گفتم شاید شما اونو دیدی که میگی راضین ....چون تیمم از استقلال با این همه ادعای پوچ خیلی بهتر بازی کرد طوریکه استقلال مجبور شد 90 دقیقه دفاع کنه مقابلش .... اما از نتیجه اصلا راضی نیستم چون حق ما برد بود و باید ضربات آخر و بادقت بیشتری میزدن .... حالا شما هر طور دوست داری قضاوت کن کی خوشحاله کی نیست ..شما هم اگه بازی و نتیجه تیمت راضی نیستی حتما دلایل خودتو داری بنظرم حق هم داری که راضی نباشی ..

gharybeh

عضو جدید
کاربر ممتاز
من نگفتم استقلالی بود یه بیسواد بود آخه اون تصویرا چی بود خداییش .... همشم که یه تصویر بود مرتب رو ریپیت میزد تازه زنده هم نبود واسه قبل بازی بود هیچ جذابیتی نداشت تازه همه تماشاگرا رو نشون نداد ...وقتی کاری رو درست بلد نیستن مجبور نیستن انجام بدن

قبول کن که این حرفت بی منطقیه ...همه میدونن استقلال دفاعی بازی کرد و هدفش فقط این بود که نبازه و هر طور شه یه امتیازو بگیره از پرسپولیس ...نیمه دوم که کلا بازیو خراب کرد .... دیگه اینو حتای خودتونم اعتراف کردن که پرسپولیس بهتر بود شما شاید یه بازی دیگه رو دیدی ...

بهترین موقعیتا رو پرسپولیس داشت همون صحنه که کریمی 4 بازیکن استقلال رو بهم ریخت و پروپاشون به هم پیچید کاملا مشخص کرد کی برتره ...دیگه بی منطق نباشید انصافا کسی که باید تبریک بگه ماییم استقلال فقط خواست نبازه اینو حتی بازیکنای خودتون هم اعتراف کردن ...

...

خوب اینکه گفتی همش استقلالیا رو نشون میداده به نظرم رسید میخواستی بگی پرسپولیسی بوده
اما من حس نکردم بین آبیا و قرمزا اختلافی گذاشته بودن

نیمه اول پرسپولیس بهتر بود اما چقدر بهتر؟؟ دلتون واقعا به این خوشه و افتخارتونه؟؟ شما طوری از این بازی میگید که واقعا من اگه بازی رو ندیده بودم فکر میکردم استقلال لوله شده بود
چند از موقعیتهاتون روی پاسهای اشتباه بازیکنهای ما بدست اومد و خطاهایی که اطراف محوطه جریمه میکردیم
اما نیمه دوم رو چه حسابی میگی بازی رو خراب کرد؟؟

تو اون صحنه هم که ضربه قاضی با اینکه موقعیت خوبی داشت با فاصله از کنار دروازه بیرون رفت ، قبول نداری توپهایی هم که تو چارچوب بود خطر زیادی نداشت و همش درست جایی بود که رحمتی وایستاده بود؟

جدیدا وقتی کریمی فقط دو-سه تا دریبل میزنه همه ازش تعریف میکنن ، مثل بازی ایران و قطر که کلا 2 بار دریبل زد
تو همین بازی چند بار هم استقلالیا توپشو خیلی خیلی راحت گرفتن و حتی یه بارم خودشو دریبل زد

دانشجوي كامپيوتر

دستیار مدیر تالار هنر
کاربر ممتاز
من تو یکی از پستام گفتم پرسپولیس امروز 10درصد بازیشوکرد واز استقلال سر بود وبرا بردن فقط کافی بود این 10درصد بشه 11درصد این از اینکه تیم ما امروز شاهکار نکرد وگرنه شماها بازم 6تایی میشدید
والله شما توکارشناسی دست فان باستن و کاپلو رو هم از پشت بستی ما که دیگه جای خود داره همین که شما کارشناسی میکنی بسه دیگه احتیاج به ما نیست
بازم گفتم شما رو نمیگم آقای قلعه نویی و بازیکناتون راضی بودن نمیدونم میفهمی من چی میگم یا نه؟

می دونی راستش من نمی دونم چرا شما پرسپولیسی ها اینقدر خودتون رو تحویل می گیرید .. چه ببازید و چه ببرید همه اش همین می گید ما 10 درصد استفاده کردیم و ما نی دونم چی .... بابا برید بعد 100 سال که این قدر افتخار می کنید برید و تیمتون رو درست کنید ..
1 قطبی اومد که تونست از پستون بر بیاد که اونم یکبار اتفاق افتاد سال بعد فراری اش دادید ... نمی دونم به چی چی اینقدر افتخار می کنید ...

gharybeh

عضو جدید
کاربر ممتاز
من از بازی تیم تو پستای قبلم گفتم شاید شما اونو دیدی که میگی راضین ....چون تیمم از استقلال با این همه ادعای پوچ خیلی بهتر بازی کرد طوریکه استقلال مجبور شد 90 دقیقه دفاع کنه مقابلش .... اما از نتیجه اصلا راضی نیستم چون حق ما برد بود و باید ضربات آخر و بادقت بیشتری میزدن .... حالا شما هر طور دوست داری قضاوت کن کی خوشحاله کی نیست ..شما هم اگه بازی و نتیجه تیمت راضی نیستی حتما دلایل خودتو داری بنظرم حق هم داری که راضی نباشی ..

حداقل بگو 45 دقیقه و به نیمه اول افتخار کنید
نیمه دوم که کلا بازی وسط زمین در جریان بود ، کجای نیمه دوم تیم شما بهتر بازی کرد؟؟؟

GAME_OVER

کاربر ممتاز
من میتونم عین پستتون که فک کنم امروزه زدید بیارم که دقیقا همین حرفا رو زده بودید و باقیه دوستانتون در هیچ جای پست من این قید نشده بود که گفته باشم شما گفتید بحث با استقلالی ها هدر دادن وقته شما کل تاپیکو گفته بودید در هر حال اگه با دقت کل تاپیک بخونید(من این کارو کردم)بار ها دوستان حرفهای زدن که در ادامه و در پستهای بعدی کاملا خلاف اونو ثابت کردن کاش همیشه یه روال رو داشته باشیم:)
میشه پستم رو بیارید ...چون خودم یادم نیست حداقل اینطوری یادم میفته کجا گفتم این حرفو ... قبول دارم حرف زدن با بعضی ها فقط وقت تلف کردنه ولی من یادم نمیاد گفته باشم کل کل کردن با شما استقلالیا فقط وقت تلف کردنه ...یا مثل بعضی از دوستان گفته باشم ما نباید با شما کل کل کنیم چون تیم شما فلانه و تیم ما فلان ..... یادم نمیاد این حرفا رو زده باشم لطف کنید پست امروز منو بیارید یادم بیفته ....

GAME_OVER

کاربر ممتاز
خوب اینکه گفتی همش استقلالیا رو نشون میداده به نظرم رسید میخواستی بگی پرسپولیسی بوده
اما من حس نکردم بین آبیا و قرمزا اختلافی گذاشته بودن

نیمه اول پرسپولیس بهتر بود اما چقدر بهتر؟؟ دلتون واقعا به این خوشه و افتخارتونه؟؟ شما طوری از این بازی میگید که واقعا من اگه بازی رو ندیده بودم فکر میکردم استقلال لوله شده بود
چند از موقعیتهاتون روی پاسهای اشتباه بازیکنهای ما بدست اومد و خطاهایی که اطراف محوطه جریمه میکردیم
اما نیمه دوم رو چه حسابی میگی بازی رو خراب کرد؟؟

تو اون صحنه هم که ضربه قاضی با اینکه موقعیت خوبی داشت با فاصله از کنار دروازه بیرون رفت ، قبول نداری توپهایی هم که تو چارچوب بود خطر زیادی نداشت و همش درست جایی بود که رحمتی وایستاده بود؟

جدیدا وقتی کریمی فقط دو-سه تا دریبل میزنه همه ازش تعریف میکنن ، مثل بازی ایران و قطر که کلا 2 بار دریبل زد
تو همین بازی چند بار هم استقلالیا توپشو خیلی خیلی راحت گرفتن و حتی یه بارم خودشو دریبل زد
ن
نیمه دومم که فقط پرسپولیس حمله میکرد بابا ...استقلال نیمه اول بد بود نیمه دوم بدتر ...پرسپولیس نیمه اول خوبتر بود نیمه دوم خوب ....
این نظر منه شما یه جور دیگه فکر کن .....تو اینجور مواقع فقط مقابل ما موضع میگیرید همین وگرنه همه دیدن که بازی استقلال خوب نبود واقعا تاکتیک نداشت ....تو استقلال اصلا هیشکی خودش نبود من فکر میکردم حداقل جانواریو و زندی رو باید کنترل کنن بخاطر شوتاشون اما اصلا شوتی نداشتن ...یا فکر کردم باید مواظب پاسهای بلند تو عمق ساموئل باشن اما اونم اصلا هیچی ازش ندیدیم .... واقعا کی خوب بود تو استقلال؟ جز رحمتی که هر بازی بهترین بازیکن استقلاله ..... اما من میتونم به جرات بگم کریمی خوب بود یادتون باشه کریمی 2 نفرو دربپیبل نزد کل 4 دفاع استقلالو بهم ریخت و از بین اونا توپی رو ساخت که میتونست گل باشه یه موقعیت 100 درصد .... میتونم بگم رضایی نیمه اول واقعا خوب بود چون دفاع استقلال رو آزار داد ..ماهینی خوب بود مثل همیشه .....شما هم مثلا میتونید فکر کنید بحرانی که چند موقعیت رو خراب کرد بهترین بود البته اون همیشه بهترینه ... یا مثلا فکر کنید بیک زاده عالی بود یا حنیف .....مطمئن باشید من موضع نمیگیرم مثل شما ...

gharybeh

عضو جدید
کاربر ممتاز

آقای با منطق اگه تیم شما 10 درصدش بود تیم ما 1 درصدش هم نبود و این شد
حالا دیگه برو و به افتخارات پرسپولیس بازی داربی امروز رو هم اضافه کن

Anarchist

اخراجی موقت
کاربر ممتاز
آقای با منطق اگه تیم شما 10 درصدش بود تیم ما 1 درصدش هم نبود و این شد
حالا دیگه برو و به افتخارات پرسپولیس بازی داربی امروز رو هم اضافه کن
گفتم بحث با شما فایده نداره
قبول تیم شما 1درصدش بود
موفق باشی

gharybeh

عضو جدید
کاربر ممتاز
ن
نیمه دومم که فقط پرسپولیس حمله میکرد بابا ...استقلال نیمه اول بد بود نیمه دوم بدتر ...پرسپولیس نیمه اول خوبتر بود نیمه دوم خوب ....
این نظر منه شما یه جور دیگه فکر کن .....تو اینجور مواقع فقط مقابل ما موضع میگیرید همین وگرنه همه دیدن که بازی استقلال خوب نبود واقعا تاکتیک نداشت ....تو استقلال اصلا هیشکی خودش نبود من فکر میکردم حداقل جانواریو و زندی رو باید کنترل کنن بخاطر شوتاشون اما اصلا شوتی نداشتن ...یا فکر کردم باید مواظب پاسهای بلند تو عمق ساموئل باشن اما اونم اصلا هیچی ازش ندیدیم .... واقعا کی خوب بود تو استقلال؟ جز رحمتی که هر بازی بهترین بازیکن استقلاله ..... اما من میتونم به جرات بگم کریمی خوب بود یادتون باشه کریمی 2 نفرو دربپیبل نزد کل 4 دفاع استقلالو بهم ریخت و از بین اونا توپی رو ساخت که میتونست گل باشه یه موقعیت 100 درصد .... میتونم بگم رضایی نیمه اول واقعا خوب بود چون دفاع استقلال رو آزار داد ..ماهینی خوب بود مثل همیشه .....شما هم مثلا میتونید فکر کنید بحرانی که چند موقعیت رو خراب کرد بهترین بود البته اون همیشه بهترینه ... یا مثلا فکر کنید بیک زاده عالی بود یا حنیف .....مطمئن باشید من موضع نمیگیرم مثل شما ...

واقعا پرسپولیس نیمه دوم حمله میکرد؟؟؟خداییش خداییش اینطور فکر میکنی یا کل کل داری میکنی؟؟ نیمه دوم کاملا 50-50 بود و افتضاح
حتی اندازه یه سر سوزن هم پرسپولیس بهتر نبود ، نمیدونم واقعا به کجای نیمه دوم میگید بازی هجومی
بیگ زاده و زندی این فصل تا اینجا ضعیف بودن و منم ازشون تعریف نکردم ، اما ساموئل و توزی که اومدن بهتر از اونا بودن
کریمی تو اون صحنه دو نفر رو مشغول کرد و البته دریبلشونم نزد و فقط یه بدن اومد و اونا تکل رفتن و حتی حمودی سریع بلند شد و نذاشت قاضی راحت به توپ ضربه بزنه
جانواریو تو نیمه اول به تنهایی بهترین بازیکن استقلال بود و تنها وزنه استقلال
بازم میگم شما طوری از تیمتون تعریف میکنید که من فکر میکنم واقعا 4 تا خوردیم
یه سوال
خداییش بازی ملوان و استقلال رو دیدی؟؟
برتری استقلال تو اون بازی از برتری پرسپولیس تو نیمه اول امروز محسوس تر نبود؟ اما من بازم گفتم استقلال بد بوده و افتضاح و کسی از استقلالیا هم از بازی راضی نبود اما تو این بازی طوری میگید 90 دقیقه ما حمله کردیم که من به چشمام شک میکنم

*mohsen_24

عضو جدید
کاربر ممتاز
میشه پستم رو بیارید ...چون خودم یادم نیست حداقل اینطوری یادم میفته کجا گفتم این حرفو ... قبول دارم حرف زدن با بعضی ها فقط وقت تلف کردنه ولی من یادم نمیاد گفته باشم کل کل کردن با شما استقلالیا فقط وقت تلف کردنه ...یا مثل بعضی از دوستان گفته باشم ما نباید با شما کل کل کنیم چون تیم شما فلانه و تیم ما فلان ..... یادم نمیاد این حرفا رو زده باشم لطف کنید پست امروز منو بیارید یادم بیفته ....

http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php/55791-كل-كل-فوتبالی/page1235
گفتید خیلی وقته نمیاید اینجا و کلا بحث نمیکنید و فقط امدید جواب یکی دو نفر بدید و برید
اما حرف من این نیست
اصلا به من ربطی نداره که کی کجا پست بده و چی بگه
من زیاد اهل کل کل کردن نیستم استقلالی هستم ماا کل کل کردنو دوست ندارم
اما حرفای امشبتون خیلی واسم جالب بود(منظورم صرفا یک نفر نیست)کلا
از اون دوست عزیزم گرفته که ماشالا واسه خودشون یه پا روانشناسن که میتونن از رو چهره یه نفر پی به عمق احساسات یه نفر ببرن که اگه اینطوره ایول داره والا
و باز همین عزیز که واسه من خیلی عزیزه ها بارها اونم به صورت توهین امیز اینجا اعلام میکنه که بچه ها بیاید با ....کل کل نکنیم
ولی ماشالا بازم طاقت نمیاره:)
بازی امروزم من از تیمم راضی نبودم
عزیزم استقلال بد بازی کرد قبول دارم ولی تیم شما هم همچین خوب نبود که این همه جشن گرفتید
اگه اینطوریه تیم خوب شما با بد ترین استقلال ما مساوی کرده
این بحثا واسه من جذابیت نداره
اما صورت کلیه حرف من اینه که حداقل اگه پست میذارید (با همه هستم)لااقل یه دوتا پست قبلی خودتونو بخونید
من که دارم پستاتونو میخونم خیلی حرفا اصلا پایه منطقی نداره
وانصافا کل کل به معنای واقعی اینه که بگیم از تیممون و افتخار کنیم به تیممون و کنار هم بخندیم(من هر پستی اینجا خوندم احساس کردم نویسندش در اون لحظه به شدت عصبانی بوده)
و من اینجا واقعا توهین های دیدم که ....اینجا رو واقعا نمیدونم چی بگم
اهان یه چیز دیگه اون دوست گلم گفته بود پرسپولیس ده درصد واقعیش بود
لطفا این مقیایسی که باهاش این اندازه گیری کرده به منم بگه واسم جالب بود(یه نمونه از حرفای غیر منطقی)
در هر صورت بازم میگم من قبلا اینجا پست ندادم و بعدا هم فک نکنم اینجا بیام
لطفا لطفا یکم کم لطفیو بذاریم کنار ،با همه هستم:gol:
بازم میگم رو حرفای من کلی بود و نه با کسی خصئومتی دارم و نه چیز دیگری
و من همتونو واقعا دوست دارم
امیدوارم کسی از حرفای من ناراحت نشده باشه
هر کس پست منو خوند بدونه که من لبخند به لب داشتم موقع تایپ این گفته ها:gol:

آخرین ویرایش:

بوگاتی رنسانس

عضو جدید
کاربر ممتاز
عجب بازی بود ، پرسپولیس کاملا اسقلالو کرده بود تو قوطی .
اصلا قابل مقایصه نبودن این دوتا تیم ، پرسپولیس خیلی بهتر بود و انگار از همین هفته شروع کرده به بازی خوبش.
با اینکه نبرد ولی عالی بازی کرد.
فقط خطاهای استقلال بیشتر از پرسپولیس بود ، تو همه چیز بهتر بود ، گردش توپم که جلو دروازه شون بیشتر بود.
استقلال نتونست 1 شوت تو چهارچوب پرسپولیس بزنه ، فقط شانس آورد که 4 تا شوت تو دروازه استقلال گل نشد.
بازی منطقی و عالی انجام داد و هر کدوم از بازیکنشا به جز قاضی هم بازی انفرادی خوبی داشتن به خصوص کریمی و رضایی.
توی هیچ چیز اصلا قابل قیاص نبودن با هم ، پرسپولیس تیم برتر بود همه هم قبول داشتن اینو.
با اینکه مساوی شد من راضی بودم از بازی پرسپولیس.
ولی باید ایمون زاید رو میاورد تو تا دوباره 3 تا بزنه به استقلال. عیب نداره بازی بعدی .

helya.azad

عضو جدید
آخه فوتبال ايرانم ديدن داره كه اومدين كل كلم براش را انداختين؟:redface:
ليگ يعني لاليگا و لا غير...
مال ديشبم بازي بود امروزم ... مقايسه كنين...
ببين تفاوت كار از كجاست تا به كجا:دي

GAME_OVER

کاربر ممتاز
http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php/55791-كل-كل-فوتبالی/page1235
گفتید خیلی وقته نمیاید اینجا و کلا بحث نمیکنید و فقط امدید جواب یکی دو نفر بدید و برید
اما حرف من این نیست
اصلا به من ربطی نداره که کی کجا پست بده و چی بگه
من زیاد اهل کل کل کردن نیستم استقلالی هستم ماا کل کل کردنو دوست ندارم
اما حرفای امشبتون خیلی واسم جالب بود(منظورم صرفا یک نفر نیست)کلا
از اون دوست عزیزم گرفته که ماشالا واسه خودشون یه پا روانشناسن که میتونن از رو چهره یه نفر پی به عمق احساسات یه نفر ببرن که اگه اینطوره ایول داره والا
و باز همین عزیز که واسه من خیلی عزیزه ها بارها اونم به صورت توهین امیز اینجا اعلام میکنه که بچه ها بیاید با ....کل کل نکنیم
ولی ماشالا بازم طاقت نمیاره:)
بازی امروزم من از تیمم راضی نبودم
عزیزم استقلال بد بازی کرد قبول دارم ولی تیم شما هم همچین خوب نبود که این همه جشن گرفتید
اگه اینطوریه تیم خوب شما با بد ترین استقلال ما مساوی کرده
این بحثا واسه من جذابیت نداره
اما صورت کلیه حرف من اینه که حداقل اگه پست میذارید (با همه هستم)لااقل یه دوتا پست قبلی خودتونو بخونید
من که دارم پستاتونو میخونم خیلی حرفا اصلا پایه منطقی نداره
وانصافا کل کل به معنای واقعی اینه که بگیم از تیممون و افتخار کنیم به تیممون و کنار هم بخندیم(من هر پستی اینجا خوندم احساس کردم نویسندش در اون لحظه به شدت عصبانی بوده)
و من اینجا واقعا توهین های دیدم که ....اینجا رو واقعا نمیدونم چی بگم
اهان یه چیز دیگه اون دوست گلم گفته بود پرسپولیس ده درصد واقعیش بود
لطفا این مقیایسی که باهاش این اندازه گیری کرده به منم بگه واسم جالب بود(یه نمونه از حرفای غیر منطقی)
در هر صورت بازم میگم من قبلا اینجا پست ندادم و بعدا هم فک نکنم اینجا بیام
لطفا لطفا یکم کم لطفیو بذاریم کنار ،با همه هستم:gol:
بازم میگم رو حرفای من کلی بود و نه با کسی خصئومتی دارم و نه چیز دیگری
و من همتونو واقعا دوست دارم
امیدوارم کسی از حرفای من ناراحت نشده باشه
هر کس پست منو خوند بدونه که من لبخند به لب داشتم موقع تایپ این گفته ها:gol:
کجای این حرفم من گفتم کل کل کردن با شماها وقت تلف کردنه و کار بیهوده س و ........من که چیزی تو این پست ندیدم بقیه هم فکر نکنم دیده باشن .... درسته من خیلی وقت بود اینجا نیومده بودم یکی دو تا پست دیدم اومدم جواب بدم دوست شما پستمو نقل قول کرده بود جوابشو دادم یه بحث پیش اومد که تا امروز ادامه داشت .... نمیدونم شما چجوری برداشت کردی که فکر کردی من حرف قبلی خودمو نقض کردم ..

دوست عزیز منم هیچوقت موافق بکار بردن کلماتی مثل کیسه کش و لنگی نبودم ... و تموم سعیم اینه که هیچوقت بکار نبرم و یادم نمیاد بکار برده باشم .... اینجا هم هر بحثی دارم میگم استقلال و استقلالی نه واژه های دیگه ..... حتی تو ارتش سرخ هم که حضور فعال دارم تو مرجع خبری و همه سایتایی که مربوط به پرسپولیسه من از این واژه ها استفاده نمی کنم....
اما یه گلگی هم ازت بکنم شما چرا فقط حرفای دوست عزیزت رو دیدی ؟ منظورم همون پرسپولیسیه س .... بچه های خودتون که عین نقل و نبات لنگی و لنگ از دهنشون میریزه و اینجا هم که خیلی بکار میبرن بهتر بود همراه با تذکر دادن به دوست عزیز پرسپولیسیت به دوست استقلالیت هم تذکر میدادی .....در کل نظر من اینه که این ادبیات فقط در حد بچه های 12 13 ساله س ......و امیدوارم این ادبیات یه روز از بین بره
بله منم مثل شم توهین های زیادی دیدم و واسه همینم مدتی خودتم رو از این تاپیک کشیدم کنار از این به بعد هم سعیم اینه که نیام یا حداقل چند وقت یه بار چیزی بگم اینجا ..

afshin_ss

عضو جدید
کاربر ممتاز
هوادارای پرسپولیس اگه هم خوشحالی ای میکنن به خاطر بازی و روند رو به رشدی که از تیمشون دیدنه نه نتیجه ! البته اگه که شما مارو بهتر از خودمون میشناسین حرف دیگه ایه :surprised:
این دو تیم هرجای جدول که باشن همیشه دوست دارن ببرن و این طبیعیه ... مگر اینکه شما به خاطر ترس از پرسپولیس یا راضی بودن به رتبه نهمیتون یا ترس از شکستن رکورد مربیتون نخواین حمله کنین و به اب و اتیش بزنین!
درضمن سانتر به توپایی میگن که به محوطه برسه برا همین تو امار عقبین وگرنه که دقیقه 1-90 بزن زیرش بودین ! فک کنم منظور مهدوی کیاهم کلا همین بزن بره به امید خدا هاتون بود که سرعت بازیو میگرفتین
به هر حال فک کنم دیگه 60-70 دقیقه کافیه که یه مربی بفهمه علی رغم قد کوتاه دروازه بان به خاطر قد بلند مدافعان و موفقیتشون رو دفع 100٪ سانترها تغییر تا
کتیک بده و تیم حریفم اینقد کفری نکنه :mad:

حق با شماست اصلا سه امتیاز این بازی برای شما شاید کمی از ته جدول فاصله گرفتین ... حالا خوبه دیدین هر چی توپ روی دروازه ارسال شد با خروج اشتباه دروازه بانتون به موقعیت تبدیل شد ...

دوست عزیز کاملا مشخصه هواداران پرسپولیس از این وضع بازی و از نتیجه بسیار راضی هستن تو مصاحبه بازیکنا هم میشه فهمید این مطلبو ... بهرحال آدم وقتی یه فصلو اینطوری شروع کنه با دیدن یه بازی این شکلی به وجد میاد دیگه ...

بازی مستقیم در بعضی مواقع بهترین بازی برای رسوندن توپ به خط حمله اس که نیمه دوم هر دو تیم این روندو پیش گرفتن از مهدی مهدوی کیا بعیده مهدی انتظار نداره که تیم حریف طوری بازی کنه که اونا با همون سرعت به بازی ادامه بدن و موفق بشن ...!!! اگه قرار باشه تیم حریفم کمک کنه که شما سرعتی بازی کنی که ...

GAME_OVER

کاربر ممتاز
واقعا پرسپولیس نیمه دوم حمله میکرد؟؟؟خداییش خداییش اینطور فکر میکنی یا کل کل داری میکنی؟؟ نیمه دوم کاملا 50-50 بود و افتضاح
حتی اندازه یه سر سوزن هم پرسپولیس بهتر نبود ، نمیدونم واقعا به کجای نیمه دوم میگید بازی هجومی
بیگ زاده و زندی این فصل تا اینجا ضعیف بودن و منم ازشون تعریف نکردم ، اما ساموئل و توزی که اومدن بهتر از اونا بودن
کریمی تو اون صحنه دو نفر رو مشغول کرد و البته دریبلشونم نزد و فقط یه بدن اومد و اونا تکل رفتن و حتی حمودی سریع بلند شد و نذاشت قاضی راحت به توپ ضربه بزنه
جانواریو تو نیمه اول به تنهایی بهترین بازیکن استقلال بود و تنها وزنه استقلال
بازم میگم شما طوری از تیمتون تعریف میکنید که من فکر میکنم واقعا 4 تا خوردیم
یه سوال
خداییش بازی ملوان و استقلال رو دیدی؟؟
برتری استقلال تو اون بازی از برتری پرسپولیس تو نیمه اول امروز محسوس تر نبود؟ اما من بازم گفتم استقلال بد بوده و افتضاح و کسی از استقلالیا هم از بازی راضی نبود اما تو این بازی طوری میگید 90 دقیقه ما حمله کردیم که من به چشمام شک میکنم

بابا شما قبول داری پرسپولیس بهتر بود یا نه ؟:confused: اگه داری که هیچ اگه نداری هم باشه استقلال بهتر بود ..من گفتم از بازی تیمم راضیم با اینکه هنوز ترکیب دست سرمربیش نیومده بهتر از استقلالی بازی کرد که سرمربیش سال ها سرمربی استقلال بوده و همه بازیکناشو کامل میشناسه ....
ببینید من اصلا کاری به بازیکنا تو بازیهای قبلتون نداشتم من گفتم تو این بازی اصلا خوب نبودن دیگه من چیکار دارم کی تو بازی ملوان خوب بود کی تو مس ....... راستی تو پست قبل نکونامو یادم رفت اضافه کنم ....:d....میتونید تصور کنید نکونام هم خیلی خیلی خوب بوده ....هر چند لنگه آقا زمانی خودمونه ...:d ..

اینم عکس کریمی ببین 4نفرو مشغول کرده که 2 تا شون رو زمینن ....

همون جانواریو که بهترین بود من چیزی ندیدم ازش خودشم گفته خوب نبودم ...باز شما با بقیه مقایسه میکنی میگی خوب بود ...
بازی استقلال ملوانم ندیدم خداییش اما هیچ ربطی نداره من دارم میگم استقلال امروز بد بود کاری ندارم بازی قبلی چجوری بوده ....این نظر منه شما میتونید طور دیگه ای فکر کنید ..

*mohsen_24

عضو جدید
کاربر ممتاز
کجای این حرفم من گفتم کل کل کردن با شماها وقت تلف کردنه و کار بیهوده س و ........من که چیزی تو این پست ندیدم بقیه هم فکر نکنم دیده باشن .... درسته من خیلی وقت بود اینجا نیومده بودم یکی دو تا پست دیدم اومدم جواب بدم دوست شما پستمو نقل قول کرده بود جوابشو دادم یه بحث پیش اومد که تا امروز ادامه داشت .... نمیدونم شما چجوری برداشت کردی که فکر کردی من حرف قبلی خودمو نقض کردم ..

دوست عزیز منم هیچوقت موافق بکار بردن کلماتی مثل کیسه کش و لنگی نبودم ... و تموم سعیم اینه که هیچوقت بکار نبرم و یادم نمیاد بکار برده باشم .... اینجا هم هر بحثی دارم میگم استقلال و استقلالی نه واژه های دیگه ..... حتی تو ارتش سرخ هم که حضور فعال دارم تو مرجع خبری و همه سایتایی که مربوط به پرسپولیسه من از این واژه ها استفاده نمی کنم....
اما یه گلگی هم ازت بکنم شما چرا فقط حرفای دوست عزیزت رو دیدی ؟ منظورم همون پرسپولیسیه س .... بچه های خودتون که عین نقل و نبات لنگی و لنگ از دهنشون میریزه و اینجا هم که خیلی بکار میبرن بهتر بود همراه با تذکر دادن به دوست عزیز پرسپولیسیت به دوست استقلالیت هم تذکر میدادی .....در کل نظر من اینه که این ادبیات فقط در حد بچه های 12 13 ساله س ......و امیدوارم این ادبیات یه روز از بین بره
بله منم مثل شم توهین های زیادی دیدم و واسه همینم مدتی خودتم رو از این تاپیک کشیدم کنار از این به بعد هم سعیم اینه که نیام یا حداقل چند وقت یه بار چیزی بگم اینجا ..

عزیز من تاکید اکید کردم اونم چند بار که روی حرفم به یه نفر نبود کلی بود
نگفتم که شخص شما گفته این حرفا رو گفته کلا این مجموعه:)
در هر صورت بازم میگم حرفای من کلی بود
راجع به گله شما حق دارید ولی من اینجا تنها جایی بود که شما پرسپولیسی ها با ما به صورت مشترک پست میدید و من تو کلوپ ابی دلان اگه دوستان حرفمو قبول داشته باشن صحبتی با اونها هم دارم
من خواستم کلی گویی کنم و این دوست عزیزم نقد ترین مثال ممکن بود واسه اثبات حرفام:)
منم امیدوارم از بین بره
اما موقعی از بین میره که بهش دامن نزنن
اگه بحث منطقی اینجا بشه من واقعا خوشحال میشم اینجا حضور داشته باشم:)
اما......
بگذریم
بازم ممنونم که به حرفای من گوش کردید:gol:(اینم کلیه با همه دوستان گلم بودم استقلالیا عزیز و پرسپولیسهای محترم:))
و اگه خواستیم کل کل کنیم یکم منطقی باشه تا اعصابامون بهم نریزه:)
تشکر از همتون:gol:

بالا