كل كل فوتبالی

كل كل فوتبالی

• مجموع رای دهندگان
    968

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
در مورد استقلال و تاج عزيز دل برادر
عمده مشكل شما اينه كه داري فوتبال رو به سياست ربط ميدي ورزش و هنر و ... اينقدر پاك هستن كه بتونن به تنهايي بدرخشند شما اصلا حق اين رو نداريد كه تيم استقلال تهران رو تاج خطاب كنيد من منتظر برخورد با شما از سوي مديريت بودم اما مثل اينكه پستهاي محبت آميز شما خطاب به مديريت باعث عدم اين برخورد شده
من و ده ها ميليون ايراني هوادار اين تيم هستيم وقتي شما اين تيم رو غير مردمي خطاب مي كني يعني ما رو جزو مردم حساب نكردي
حالا سالها پيش اين تيم توسط يه شاهي اداره مي شد نه به من مربوطه نه به كس ديگه الان اسم تيم من استقلاله توسط سازمان تربيت بدني اداره ميشه و كلي طرفدار داره كه شما با جملاتتون اونها رو از مردم جدا كرديد من فكر مي كنم شما چنين حقي رو نداريد
ممكنه استقلال يا پرسپوليس هزاران هزار هوادار دزد،معتاد،كافر و ... داشته باشن و حالا ما بيايم بر اساس اون تعداد هوادار در مورد ديگران و تيم مورد نظر حرف بزنيم كمي ...
اصلا فوتبال سیاسی نیست اصلا
یه وقت کسی اینو نگه ها
برادر مومن تو دنیا معلوم شده که سیاسیه ......... ایران قرار بود یه موقع با امریکا بازی کنه
روابط سیاسی سبب شد آمریکا نذاره فدراسیونش این کار رو بکنه

به قول فردوسی پور .......... فوتبال ما پاک پاکه

آبجي ياسي من قصد پاسخگويي نداشتم مي توني بياي پروفايلم و ببيني اصرار ايشون رو براي اينكه من بيام و پاسخش رو بدم منم با عرض شرمندگي اينكارو كردم
خیلی واقعا برات متاسفم .......اولا بحث پروفیل
بعدشم ........ نمیدونم بگم محترم یا نه ولی هنوز میگم ، اقای محترم شما یه پست تحریک آمیز دادی و رفتی توقع داری جواب نشنوی
خیلی کارت به قول خودت بچه گانه بود

محممد آقا ... من که واقعا نفهمیدم شما دنبال چی هستی .....؟؟؟
من همه حرفام رو اینجا گذاشتم تا زحمت نشه واست بخوای بری و ببینی .. چون به نظر فقط داری لج بازی میکنی ....
اول از همه گفتم که توو خیلی از بازیها استقلال بوده که بهتر بازی کرده و نتیجه نگرفته .... مثال زدم .. اون بازیه 2-2 .. که هاشمی نسب واسه استقلال گل زد .... بعد گفتی توو کدوم بازی بوده دروازه بان نیم ساعت رو زمین مونده؟؟ دوباره مثال زدم .... تو اون بازی که 9 نفره شدید ... گفتم دروازه بانتون فنایی بود .... بعد یه مثال دیگه هم زدم .. از بازیه سال 77 ... که این بازی رو پرسپولیس با گل هاشمی نسب برد و از وقت کشی عابدزاده گفتم ....
تو اون پستتون هم شما اشاه کردید در بازیه 9 نفره ...برومند .. بوده .. گفتم نه .. طباطبایی بوده ....

نمیدونم واقعا چرا بر روی حرفات هم اصرار میکنی ... ؟؟؟ این عین جملات و پستهای من بود .. که شما زدی توو خاکی .. اصلا انگاری نخوندیشون....
جلل الخالق .......... میدونین یه اشتباهیم این وسط شده ......... من نگفتم نه نفره برومند بوده وگرنه نمیمدم لینک بزارم که حرف ودمو نقض کنم
گفتم اگه نه نفره نمظورتونه وقت تلف شده ......... چرا اون بازی رو نمیگین برومند ، نوازی و ...........
من منظورم این بود
بازم میگم عابدزاده وقتی هیچ جای دنیا تلف نکرده ......... این چیزا به شیر ایران نمیچسبه

بنده ي خدا شما با من داري حرف ميزني بايد در مورد من و پستهاي من حرف بزني نه پستهاي ديگران اگه از بين حرفهاي من چيزي پيدا مي كني بايد مطرح كني نه ديگران
شما باز هم پاسخي به سوال من نداديد متاسفانه

در مورد تاريخچه كه توضيح دادم ما همه استقلال رو ورزشي انتخاب كرديم همه ما و همه كساني كه قبل از انقلاب اسلامي طرفدار اين تيم بودن مردم بودن شما نمي توني اينطور در مورد تيم ما صحبت كني نبايد به شما اجازه داده بشه اينطور در مورد تيم ها صحبت كنيد و هوادارانش رو زير سوال ببريد

لينك چي؟؟؟لينك دانلود فيلم مصاحبه محمدي رو بذارم كه گفته من مصدوم بودم و وقت تلفت نمي كردم؟؟؟شما رفتي يه لينك از مصاحبه اقاي فنايي تو يه سايت پرسپوليسي گذاشتي كه گفته وقت تلف نكردم و ... بعد ميگي با لينك حرف ميزني!؟!:biggrin::biggrin::biggrin:

دقيقا صحبت منم همينه من اصلا قصد ندارم به شما ثابت كنم كه اين اشتباهات داوري كه گفتم كاملا درسته من فيلم بازي ها رو دارم البته نه همه رو ولي خب اگه لازم بشه مي تونم صحنه ها رو واست آپلود كنم ولي حرف اصلي من اينه دوست عزيز من
هيچ جوري نميشه اثبات كرد كه فلان سال فلان اشتباه داوري تو فلان بازي رخ داد(البته با فيلم و... ميشه ها) پست اول منو بخون ميگم نتيجه ثبت ميشه شما الان لينك ميخواي از من كه فلان سال فلان اشتباه شده رو ثابت كنم مطمئن باش 10 سال ديگه هيچ لينكي پيدا نمي كني كه اشتباهات داوري اين دو دربي گذشته رو اثبات كني مگه اينكه فيلمش رو داشته باشي

اميدوارم اينبار حرفم رو متوجه بشيد:gol::gol::gol:
بنده خدا تو ازش تشکر میکنی یعنی بر حرفش صحه میزنی

در ضمن ایشون یه جا گفت قبلا منصف تر بودی ............. هر چی فکر میکنم کجا دیدمشون یادم نمیاد
ولی طرز حرف زدنش برام آشناست

دوست عزیز چیزی که تو تاریخ حساسیت روش بوجود بیاد راحت یافت میشه
دیدی که چنتا دربی رو با جزیئاتش پیدا کردم

دربی 3-0 به نفع پرسپولیسم میخوای اطلاعاتشو بزارم
کاری نداره راحته
فقط باید نت بلد باشی ( این همون زیر پوستیا که شما کم نمیذاری . دی 9

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
پهلوی دوم، شاه معدوم ایران به فوتبال علاقه بسیاری داشت و تیم تاج نیز وابسته به این گروه بود و هواداران آن نیز اغلب از همین قشر بودند. اما پرسپولیس تیمی مردمی به حساب می آمد و بيشتر بچه‌هاي حز‌ب‌الهي قبل از انقلاب به خاطر مخالفت با تيمسار خسرواني، رييس دستگاه ورزش و تيم وابسته دستگاه يعني تاج، پرسپوليسي بودند.

از همین رو از همان اوایل انقلاب طرفداران تیم فوتبال پرسپولیس بیشتر از استقلالی ها بودند و بعد از پیروزی انقلاب اسلامی و تغییر نام تاج به استقلال هم سبب نشد که مردم انقلابی تیم محبوب و مردمی پرسپولیس را رها کنند
http://www.google.com/url?q=http://www.seemorgh.com/sport/default.aspx%3Ftabid%3D3565%26conid%3D96138&sa=U&ei=rpaUTajXHMOohAf95LXfCA&ved=0CBEQFjAB&usg=AFQjCNGdrqJ0VDV

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
آقای افشین خان شما که خوب پروفیل رو میاری تو یه جای عمومی کامل بگو

بحث سر تیم مردمی بود ................ پرسپولیس مردمی تره
تاریخشم نشون میده ............. میخوای تاریخچه پرسپولیسو بزارم

تاریخچه استقلالم معلومه ............... اسم تیم تاج بوده این خودش نشون میده یعنی چی

من فقط برای اثبات حرفم گفتم .............. نه جدال با استقلالیهای امروزی

pishi khogshel

عضو جدید
شبکه ایران - بازیکنان و کادر فنی تیم فوتبال پرسپولیس نسبت به تصمیم محسن ترکی در صحنه‌ای که غلامرضا رضایی در محوطه جریمه استقلال توسط محمدی سرنگون شد به شدت اعتراض داشتند و معتقد بودند داور پنالتی پرسپولیس را ندیده است اما ترکی به بازی ادامه داد تا این مساله به یکی از اتفاقات خبرساز بازی استقلال و پرسپولیس تبدیل شود.
به محض اتمام بازی استقلال و پرسپولیس موضوع پنالتی پرسپولیس به موضوع داغ رسانه‌های خبری تبدیل شد به ویژه زمانی که کارشناسان اعلام کردند ترکی به اشتباه پنالتی پرسپولیس را نادیده گرفت.مطمئنا این مساله با وکنش تند باشگاه پرسپولیس همراه خواهد بود به ویژه حالا که اکثر کارشناسان رای را به سود پرسپولیس صادر کردند.
ممیز:داور پنالتی پرسپولیس را ندید
کارشناس داوری فوتبال ایران اعلام کرد که یک پنالتی کاملا صحیح برای پرسپولیس در دیدار مقابل استقلال گرفته نشد و در این صحنه کمک داور بازی می توانست به محسن ترکی کمک کند.

مصطفی ممیز روز چهارشنبه در گفت و گو با ایرنا، افزود: در دقیقه 72 یک پنالتی صدرصد صحیح برای پرسپولیس گرفته نشد و این تنها اشتباه تیم داوری در این بازی بود.قبل از اینکه محمدی بر روی رضایی خطا کند در همین صحنه حنیف عمران زاده نیز بر روی بازیکن پرسپولیس خطا کرد و این صحنه نیز از دید ترکی جا ماند.
کارشناس داوری فوتبال ایران گفت: ترکی در این صحنه به دلیل سرعت بالای بازی جا ماند و کمک داور او باید پنالتی را اعلام می کرد و به کمک داور می آمد.اگر این صحنه را از بازی حذف کنیم تیم داور عملکرد کاملا قابل قبولی داشت.
وی اظهار داشت: خوشحالم که با اعتماد به داوران ایرانی اعتماد به نفس آنها را بالا برده ایم و آنها نیز در دیدار شهرآورد طی سال های اخیر عملکرد قابل قبولی داشته اند.

سیار:ترکی در پیروزی استقلال نقش داشت
کارشناس داوری فوتبال ایران اعلام کرد که محسن ترکی داور دیدار استقلال و پرسپولیس یک پنالتی صحیح را برای پرسپولیس اعلام نکرد.
پرویز سیار افزود: دقیقه 72 بازی ، غلامرضا رضایی دروازه بان استقلال را جا گذاشت و محمدی نیز به شدت بر روی این بازیکن خطا کرد که این صحنه از سوی داور به اشتباه پنالتی اعلام نشد.داور در این صحنه جای گیری چندان خوبی نداشت و به همین دلیل نتوانست پنالتی را اعلام کند.
کارشناس داوری فوتبال ایران گفت: در این صحنه قبل از اینکه محمدی بر روی رضایی خطا کند حنیف عمران زاده نیز بر روی این بازیکن خطا کرد و این صحنه نیز از دید داور دور ماند.در نیمه اول عملکرد تیم داوری بسیار خوب بود و تمام تصمیم های داور درست بود.
وی اظهار داشت: سوت های محسن ترکی در این دیدار بسیار به زیبا شدن این دیدار کمک کرد و او در مجموع به غیر از صحنه پنالتی اشتباه دیگری نداشت.
سیار از تاخیر 5 دقیقه این دیدار انتقاد کرد و گفت: متاسفانه تمامی بازی های ما در لیگ برتر با تاخیر آغاز می شود و این موضوع به هیچ عنوان در فوتبال حرفه ای معنا ندارد.
غیاثی: ترکی اشتباه تاثیرگذاری داشت
رئیس سابق کمیته داوران فدراسیون فوتبال گفت: خطا روی مهاجم پرسپولیس پنالتی بود و دروازه‌بان استقلال نیز می‌توانست اخراج شود.
سید رضا غیاثی در مورد صحنه مشکوک به پنالتی پرسپولیس در دربی 70 اظهار داشت: بازیکن پرسپولیس پس از ورود به محوطه جریمه با دروازه‌بان استقلال تک به تک شد که محمدی مانع پیش‌روی رضایی شد و این صحنه یک پنالتی مسلم بود. در مورد جریمه شخصی درواز‌‌ه‌بان استقلال هم باید بگویم کارت زرد حتمی بود اما محمدی حتی می‌توانست اخراج هم شود.
وی ادامه داد: این صحنه در نقطه کور داور اتفاق افتاد و کمک داور اول باید به او کمک می‌کرد که متاسفانه کمک داور در این صحنه کمکی به قضاوت مسابقه نکرد.
غیاثی در مورد اینکه انتخاب محسن ترکی بعد از قضاوت دوباره این داور در دربی انتخاب مناسبی بود یا نه گفت: به عقیده من کمیته داوران بهترین گزینه خود را برای داوری دربی پایتخت انتخاب کرد.سعید مظفری‌زاده در دیدارهای گذشته استقلال و پرسپولیس اشتباهاتی داشت و ترکی بهترین گزینه بود.مهم نیست که ترکی دو مرتبه دیگر هم این بازی را سوت زده بود.
رئیس سابق کمیته داواران با اشاره به پیشنهاد خود به حسین عسگری برای استفاده از داور خارجی در دربی 70 گفت: نباید زیاد بر روی ملیت گرایی در قضاوت دربی تاکید کنیم. من به عسگری پیشنهاد دادم از داور خارجی برای این مسابقه استفاده کند و مطمئنم او نظرم را به فدراسیون منعکس کرده است.نباید برای این مسابقه که خیلی هم حساس است زیاد بر روی ملیت گرایی تاکید کنیم. باید از داوری استفاده کنیم که کمترین مشکل را برای فوتبال و فدراسیون ایجاد کند. در شرایط کنونی فوتبال بهتر بود که یک داور خارجی این بازی را سوت می‌زد.
مهم اينه كه بردن

gharybeh

عضو جدید
کاربر ممتاز
جلل الخالق .......... میدونین یه اشتباهیم این وسط شده ......... من نگفتم نه نفره برومند بوده وگرنه نمیمدم لینک بزارم که حرف ودمو نقض کنم
گفتم اگه نه نفره نمظورتونه وقت تلف شده ......... چرا اون بازی رو نمیگین برومند ، نوازی و ...........
من منظورم این بود
بازم میگم عابدزاده وقتی هیچ جای دنیا تلف نکرده ......... این چیزا به شیر ایران نمیچسبه

در ضمن ایشون یه جا گفت قبلا منصف تر بودی ............. هر چی فکر میکنم کجا دیدمشون یادم نمیاد

کاری نداره راحته

خوبه بازم قبول کردید یه جایی اشتباه شده .. هر چند اشتباه رو به عهده نگرفتید و پستهای من رو تحریف کردید و گفتید که من فلان گفتم و بیسار .
عابدزاده تو اون بازی وقت تلف کرد و با زیرکی باعث اخراج موسوی شد .... حالا شما قبول نکن ...
این ربطی به بزرگ عابدزاده نداره .... چون واقعا دروازه بان بزرگی بوده .... در این شکی نیست ...
من اولین باره تو این سایت دارم جواب شما رو میدم ... اما خیلی از تاپیک ها رو میخونم ... توو این باشگاه .. و رو حساب شناختم از شما گفتم قبلا منصف تر بودید .... اتفاقا از اینجا هم اسمتون توو ذهنم موند که محممد نوشته بودید .. نه محمد

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
مهم اينه كه بردن
مهم اینه بردی اوردن که هیچ رسانه ای توجه نکرد............. مثلا تیتر رو گذاشتم

خوبه بازم قبول کردید یه جایی اشتباه شده .. هر چند اشتباه رو به عهده نگرفتید و پستهای من رو تحریف کردید و گفتید که من فلان گفتم و بیسار .
عابدزاده تو اون بازی وقت تلف کرد و با زیرکی باعث اخراج موسوی شد .... حالا شما قبول نکن ...
این ربطی به بزرگ عابدزاده نداره .... چون واقعا دروازه بان بزرگی بوده .... در این شکی نیست ...
من اولین باره تو این سایت دارم جواب شما رو میدم ... اما خیلی از تاپیک ها رو میخونم ... توو این باشگاه .. و رو حساب شناختم از شما گفتم قبلا منصف تر بودید .... اتفاقا از اینجا هم اسمتون توو ذهنم موند که محممد نوشته بودید .. نه محمد
بله اشتباه شده ......... نمیدونم چرا ویرگول نذاشتم ......... به جان خودم تو همه صحبتاتون این جور برداشت میشد که عابدزاده وقت تلف کرده
و تو بازی دو دو طباطبایی دروازه بان بوده

هنوزم این حس رو دارم
گفتم من تا حالا شما رو دیدم و طرز جواباتون برام آشناست

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
احمدرضا عابدزاده

http://hosseinsh1363.blogfa.com/wiki/%D9%BE%D8%B1%D9%88%D9%86%D8%AF%D9%87:Abedzadeh2008.jpg
احمدرضا عابدزاده در سمنان، آذر ۱۳۸۷

احمدرضا عابدزاده (زاده ۴ خرداد ۱۳۴۵ در آبادان)دروازه‌بان سابق تیم ملی فوتبال ایران و باشگاه پرسپولیس تهران و باشگاه استقلال تهران است.

دوران ورزشی

سالهای اولیه دهه ۶۰ در تیم هلال احمر اصفهان بازی می‌کرد.و پس از آن سال‌ها در تیم تام اصفهان زیر نظر حسین چرخابی بازی کرد.. پنج بار اسمش از منتخب جوانان خط خورد ولی سماجت وی باعث شد تا سال ۱۳۶۴ جوانان اصفهان همراه با عابدزاده بازی کنند. ۱۸ سال بیشتر نداشت که به اردوی تیم ملی جوانان دعوت شد و در اواخر همین سال عضو ثابت تیم ملی گردید. در ۱۳۶۸ به تهران آمد و پیراهن استقلال تهران را به تن کرد وی در همین سال ازدواج کرد. وی سپس به تیم سپاهان اصفهان رفت و بعد به تیم پرسپولیس تهران منتقل شد و از دوم دی ماه ۱۳۷۳ رسما به حفاظت از دروازه پرسپولیس تهران پرداخت. وی دارای ۷۸ بازی ملی و۵۲ گل خورده می‌باشد که از این جهت یک رکورد جالب توجه‌است. وی در بازی‌های مقدماتی جام جهانی ۱۹۹۸ فرانسه یکی از ارکان موفقیت تیم ملی فوتبال ایران در راه صعود به جام جهانی بود. اوج شهرت احمد رضا در بازی‌های آسیایی ۱۹۹۰ پکن اتفاق افتاد که با وجود آسیب دیدگی از ناحیهٔ انگشتان دست، با مهار ۳ پنالتی در فینال مسابقات در برابر کره شمالی ایران را به قهرمانی آسیا رساند او در طول این مسابقات جمعاً ۲ گل دریافت کرد که هر دو گل نیز از روی نقطه پنالتی وارد دروازه عابدزاده شد. در آن دوره از مسابقات علی پروین سرمربی تیم ملی فوتبال ایران بود.درنظرسنجی برنامه نودبه عنوان محبوب‌ترین بازیکن سه دهه اخیرفوتبال ایران انتخاب شد.

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
شما کدوم دربی رو میگی
اینو میگی

دیدار چهل و چهارم جمعه ۲۲/۸/۱۳۷۷ -پیروزی ۱ استقلال ۰
بازیکنان پیروزی : احمد رضا عابدزاده (کاپیتان) ، محمد علی پیروانی (اسماعیل حلالی) ، حمید استیلی ، مهدی مهدوی کیا (علیرضا امامی فر) ، بهروز رهبری فرد ، سید مهدی هاشمی نسب ، نادر محمدخانی ، رضا شاهرودی ، نعیم سعداوی ، ادموند بزیک
(بهنام سراج) ، علی کریمی –مربی : علی پروین
بازیکنان استقلال : پرویز برومند ، رضا حسن زاده ، جواد زرینچه (کاپیتان) ، سهراب بختیاری زاده ، داریوش یزدانی ، محمد نوازی ، محمد تقوی ، سید علی موسوی ، علیرضا منصوریان (سیروس دین محمدی) ، فرهاد مجیدی (علیرضا اکبرپور) ، محسن گروسی (محمد مومنی) –مربی : ناصر حجازی
گل پیروزی : سید مهدی هاشمی نسب (۴۵)
داور : محمود الرفاعی (سوریه) ورزشگاه : آزادی

اگه اینو میگی که وقتی برومند باشه دروازه بان تیمی معلومه کدوم تیم وقت تلف میکنه

بعدشم هاشمی نسب دقیقه 45 گل زده

gharybeh

عضو جدید
کاربر ممتاز
شما کدوم دربی رو میگی
اینو میگی

دیدار چهل و چهارم جمعه ۲۲/۸/۱۳۷۷ -پیروزی ۱ استقلال ۰
بازیکنان پیروزی : احمد رضا عابدزاده (کاپیتان) ، محمد علی پیروانی (اسماعیل حلالی) ، حمید استیلی ، مهدی مهدوی کیا (علیرضا امامی فر) ، بهروز رهبری فرد ، سید مهدی هاشمی نسب ، نادر محمدخانی ، رضا شاهرودی ، نعیم سعداوی ، ادموند بزیک
(بهنام سراج) ، علی کریمی –مربی : علی پروین
بازیکنان استقلال : پرویز برومند ، رضا حسن زاده ، جواد زرینچه (کاپیتان) ، سهراب بختیاری زاده ، داریوش یزدانی ، محمد نوازی ، محمد تقوی ، سید علی موسوی ، علیرضا منصوریان (سیروس دین محمدی) ، فرهاد مجیدی (علیرضا اکبرپور) ، محسن گروسی (محمد مومنی) –مربی : ناصر حجازی
گل پیروزی : سید مهدی هاشمی نسب (۴۵)
داور : محمود الرفاعی (سوریه) ورزشگاه : آزادی

اگه اینو میگی که وقتی برومند باشه دروازه بان تیمی معلومه کدوم تیم وقت تلف میکنه

بعدشم هاشمی نسب دقیقه 45 گل زده

آره همین رو میگم ... اخراجیهای این بازی رو ننوشتی؟؟
هم پرسپولیس اخراجی داشت هم موسوی از استقلال ....
خوب... دیروز هم برهانی دقیقه 41 گل زد دیگه؟؟ هان؟

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
آره همین رو میگم ... اخراجیهای این بازی رو ننوشتی؟؟
هم پرسپولیس اخراجی داشت هم موسوی از استقلال ....
خوب... دیروز هم برهانی دقیقه 41 گل زد دیگه؟؟ هان؟
باز خدا رو شکر
یه چیزایی داره معلوم میشه
دقیقه 41 خیلی فرق داره تا 45 ........ محمدی از اول بازی رو زمین بود نه فقط نمیه اول ......... هر موقعیت خطرناکی ایجاد میشد رو زمین

هاوارم که یادتونه

سال های میانی دهه ۷۰
تیم ها، بازیكنان و مربیان محبوب و یا پرطرفدار و حتی كم طرفدار در دوران ریاست فدراسیون مصطفوی در سال های میانی دهه ۷۰ بارها و بارها به مدد آرای كمیته انضباطی با محرومیت های بسیاری مواجه شدند و بیشترین اشتباهات اثرگذار داوری در دوران مسئولیت مصطفوی صورت گرفت كه می توان به چند مورد عمده اشاره كرد:
۱) اشتباهات داور مسابقه دربی سال ۷۳ كه نهایتاً بدون انجام مسابقه رده بندی باعث شد پرسپولیس برای اولین بار در تاریخ لیگ ایران تا آن مقطع زمانی، به جای احراز یكی از رتبه های اول تا سوم، چهارم شود.
۲) اشتباهات داور فینال جام حذفی ۷۳ میان بهمن و تراكتورسازی پرطرفدار كه گل تراكتورسازی از ۴۰ متری آفساید اعلام شد و دست تراكتورسازی از جام كوتاه ماند!

دقیقه ۴۴ مسابقه احمد ابهران «ماقبل آخرین» داور ایرانی دربی ،گل فرشاد پیوس از روی ضربه ایستگاهی را مردود اعلام كرد و ورزشگاه تا آستانه انفجار پیش رفت و پس از آنكه پرسپولیس ۲ هیچ جلو افتاد متعاقب اعلام یك پنالتی برای استقلال، آبی پوشان بازی را به تساوی ۲ ۲ كشاندند. دقیقه ۸۷ نزاع میان قلعه نویی و محرمی باعث شد تماشاگران پرسپولیس كه از دست تصمیمات ابهران داور منصوب شده از سوی فدراسیونی كه مصطفوی رئیس آن بود شدیداً عصبی و تحریك شده بودند به درون زمین حمله كنند و بازی نیمه تمام رها شود. كمیته انضباطی دستگاه مصطفوی به خاطر آنچه عدم رعایت شئونات از سوی تماشاگران پرسپولیس و اعتراض آنان به داور تلقی می شد این تیم را كه در اوج قدرت قرار داشت و تا ۳ دقیقه مانده به پایان مسابقه رفت مرحله نیمه نهایی ۲ ۲ مساوی بود و هنوز ۹۰ دقیقه برای پیروزی فرصت داشت ۳ هیچ بازنده كرد، تماشاگرانش را محروم كرد و بازی برگشت را بدون حضور تماشاگر در بندرعباس به داوری مهدی اخوان برگزار نمود و با محرومیت های ۶ ماهه تا یك ساله مهمترین اركان پرسپولیس وقت اعم از تیم درون زمین و بیرون زمین شامل عابدینی، پنجعلی، عابدزاده، پیوس، محرمی و داداش زاده را به قول روزنامه ها و هفته نامه های ورزشی وقت قلع و قمع كرد كه اثرات غیبت عابدزاده ششدانگ و پیوس گلزن و سایر قوای اصلی تیم در دربی رفت لیگ ۷۴ نیز كه با داوری ساندروپل معروف! به برد ۳ یك استقلال انجامید به وضوح مشاهده شد...

اتفاقات سال 1373 خیلی جالبتره نیست

منکه پیدا نکردم !!!!!!
جایی گفته شده باشه عابدزاده وقت تلف کرده

البته اخراج موسوی رو یه خوردش یادمه .......... البته همه کارشناسا نگفتن اخراج نادرست بوده ......... فکر کنم غیاثی میگفت تمارز نوبده
درست یادم نیست

ولی قبول کن ناداوری در حق پرسپولیس تو دربیها خیلی بیشتر بوده

افشين_اس اس

عضو جدید
اصلا فوتبال سیاسی نیست اصلا
یه وقت کسی اینو نگه ها
برادر مومن تو دنیا معلوم شده که سیاسیه ......... ایران قرار بود یه موقع با امریکا بازی کنه
روابط سیاسی سبب شد آمریکا نذاره فدراسیونش این کار رو بکنه

به قول فردوسی پور .......... فوتبال ما پاک پاکه

خیلی واقعا برات متاسفم .......اولا بحث پروفیل
بعدشم ........ نمیدونم بگم محترم یا نه ولی هنوز میگم ، اقای محترم شما یه پست تحریک آمیز دادی و رفتی توقع داری جواب نشنوی
خیلی کارت به قول خودت بچه گانه بود

من منظورم این بود

کاری نداره راحته

تورو خدا توجه كن اين جمله رو:من به فوتبال سياسي نگاه نمي كنم من طرفدار فوتبال استقلال هستم نه واسه خاطر اينكه مثلا مثلا مثلا رئيس فلان جا آدم بديه و پرسپوليسي هست منم از لج برم استقلالي بشم

تو از فحش هاي اون دوستمون تشكر كردي يعني صحه بر حرفاش گذاشتي؟؟؟

ميگم چطوره كلا اين تاپيك رو تغيير نام بدي بذاري دربي نامه بعد خودت آمار دربي رو بذاري؟؟؟

تاریخچه استقلالم معلومه ............... اسم تیم تاج بوده این خودش نشون میده یعنی چی

بله دقيقا شما مارو مردم حساب نمي كني كه به استقلال ميگي غير مردمي حرف مردمي و مردمي تر نبوده حرف غير مردمي بودن و كلام شما در مورد استقلاله

تورو خدا هيچ كدوم از حرفام رو جواب ندادي تورو خدا خواهش مي كنم فقط بگو از بين اين 22 تا بردي كه ما داشتيم دقيقا 22 تا بازي رو به نفع ما داور گرفته همه هم مداركش موجوده آخرش چي؟؟؟ 22 تا بازي به نفع شما بر مي گرده؟؟؟

دوست عزيز همه ما عابدزاده رو ميشناسيم و دوستش داريم عابدزاده مختص شما و پرسپوليس نيست ايشون تو اخرين قهرماني استقلال در آسيا دروازه بان استقلال بودن ولي محبوب ترين بازيكنان دنيا هم وقت تلف مي كنن اين ربطي به محبوبيت و شخصيت عابدزاده نداره

دوست عزيز لينك هاي شما در مورد حرفهاي فنايي و پايان رافت هيچ اعتباري نداره گفتم كه الانم از بحرينيا بپرسي ميگن ما وقت تلف نمي كنيم!!!

براي اثبات حرفها نه نياز هست با فونت بزرگ بنويسيد نه نياز هست عصبي بشيد نه نياز هست كه از سايت هاي ديگه منبع بذاريد خواننده خودش آگاهه و مي دونه كدوم منطقي و كدوم غير منطقي هست...

افشين_اس اس

عضو جدید
دقيقه 45 هم با دقيقه 41 خيلي فرق داره خيلي فرق داره ها

يه لينكي هم اشتباهات داوري جام حذفي ايتاليا ميذاشتي تا از اشتباهات داوري اونجا هم اطلاعات كسب مي كرديم برادر من ببين داري بحثو به كجا مي كشوني

خداييش الان يكي ازت بپرسه سال 73 بازي دربي چند چند شد چي ميگي؟؟؟ مياي واسش همه چيزو توضيح ميدي؟؟؟حالا شايد شما توضيح بدي فكر مي كني براي اون اهميت داره؟؟؟

برادر بزرگوار، من جواب هيچ كدوم از پستهام رو نگرفتم فقط در جواب پستها يه لينك گذاشتي و پيچوندي حرف من از ابتدا اين بود كه اشتباه داوري بسيار زياد بوده هميشه ولي اهميتي نداشته هيچوقت

چيزي كه باقي مي مونه نتيجه است كه نتيجه رو هم شما برديد چون عين شير بازي كرديد !!!

gharybeh

عضو جدید
کاربر ممتاز
باز خدا رو شکر
یه چیزایی داره معلوم میشه
دقیقه 41 خیلی فرق داره تا 45 ........ محمدی از اول بازی رو زمین بود نه فقط نمیه اول ......... هر موقعیت خطرناکی ایجاد میشد رو زمین

هاوارم که یادتونه

سال های میانی دهه ۷۰
تیم ها، بازیكنان و مربیان محبوب و یا پرطرفدار و حتی كم طرفدار در دوران ریاست فدراسیون مصطفوی در سال های میانی دهه ۷۰ بارها و بارها به مدد آرای كمیته انضباطی با محرومیت های بسیاری مواجه شدند و بیشترین اشتباهات اثرگذار داوری در دوران مسئولیت مصطفوی صورت گرفت كه می توان به چند مورد عمده اشاره كرد:
۱) اشتباهات داور مسابقه دربی سال ۷۳ كه نهایتاً بدون انجام مسابقه رده بندی باعث شد پرسپولیس برای اولین بار در تاریخ لیگ ایران تا آن مقطع زمانی، به جای احراز یكی از رتبه های اول تا سوم، چهارم شود.
۲) اشتباهات داور فینال جام حذفی ۷۳ میان بهمن و تراكتورسازی پرطرفدار كه گل تراكتورسازی از ۴۰ متری آفساید اعلام شد و دست تراكتورسازی از جام كوتاه ماند!

دقیقه ۴۴ مسابقه احمد ابهران «ماقبل آخرین» داور ایرانی دربی ،گل فرشاد پیوس از روی ضربه ایستگاهی را مردود اعلام كرد و ورزشگاه تا آستانه انفجار پیش رفت و پس از آنكه پرسپولیس ۲ هیچ جلو افتاد متعاقب اعلام یك پنالتی برای استقلال، آبی پوشان بازی را به تساوی ۲ ۲ كشاندند. دقیقه ۸۷ نزاع میان قلعه نویی و محرمی باعث شد تماشاگران پرسپولیس كه از دست تصمیمات ابهران داور منصوب شده از سوی فدراسیونی كه مصطفوی رئیس آن بود شدیداً عصبی و تحریك شده بودند به درون زمین حمله كنند و بازی نیمه تمام رها شود. كمیته انضباطی دستگاه مصطفوی به خاطر آنچه عدم رعایت شئونات از سوی تماشاگران پرسپولیس و اعتراض آنان به داور تلقی می شد این تیم را كه در اوج قدرت قرار داشت و تا ۳ دقیقه مانده به پایان مسابقه رفت مرحله نیمه نهایی ۲ ۲ مساوی بود و هنوز ۹۰ دقیقه برای پیروزی فرصت داشت ۳ هیچ بازنده كرد، تماشاگرانش را محروم كرد و بازی برگشت را بدون حضور تماشاگر در بندرعباس به داوری مهدی اخوان برگزار نمود و با محرومیت های ۶ ماهه تا یك ساله مهمترین اركان پرسپولیس وقت اعم از تیم درون زمین و بیرون زمین شامل عابدینی، پنجعلی، عابدزاده، پیوس، محرمی و داداش زاده را به قول روزنامه ها و هفته نامه های ورزشی وقت قلع و قمع كرد كه اثرات غیبت عابدزاده ششدانگ و پیوس گلزن و سایر قوای اصلی تیم در دربی رفت لیگ ۷۴ نیز كه با داوری ساندروپل معروف! به برد ۳ یك استقلال انجامید به وضوح مشاهده شد...

اتفاقات سال 1373 خیلی جالبتره نیست

منکه پیدا نکردم !!!!!!
جایی گفته شده باشه عابدزاده وقت تلف کرده

البته اخراج موسوی رو یه خوردش یادمه .......... البته همه کارشناسا نگفتن اخراج نادرست بوده ......... فکر کنم غیاثی میگفت تمارز نوبده
درست یادم نیست

ولی قبول کن ناداوری در حق پرسپولیس تو دربیها خیلی بیشتر بوده

خوب من این داربی رو هم تقریبا تو ذهن دارم ....
خوب ...
یه گل از 2 گل پرسپولیس تو اون بازی هم پنالتی بود .... که پیوس زد ... اون یکی رو هم بهزاد داداش زاده زد.. اونم با اون قد کوتاهش .. با ضربه سر زد ...... اتفاقا توبش خور زیر تیر دروازه و اومد پشت خط و گل شد ...گل قشنگی بود... غلامپورم دروازه بان ما بود ....
در مورد اون گل .... که فرشاد پیوس ضربه کاشته رو مستقیم زد تو گل ...و داور مردود اعلام کرد .....بعدش با عصبانیت زیادی اعتراض شدیدی میکرد.. دقیقا توو ذهنم نیست ... 17 سال گذشته .. یا 2ضرب بود و پیوس مستقیم زد ... یا اینکه داور سوت نزده بود ..(واقعا یادم نمیاد... یکی از این 2تا بود).. که ضربه رو تکرار کرد ....
جو اون بازی واقعا سنگین بود .... من از پای تلویزیون حس میکردم ...
اواخر بازی پرسپولیس 10 نفره شده بود .... رضا شاهرودی .. روی محمد تقوی خطای سنگینی کرد ... اون روزها یادم میاد تقوی تازه از مصدومیت خلاص شده بود ..
اواخر بازی .. استقلال بازی رو دست گرفت و 3 تا گل زد ... که یکیش مردود اعلام شد
یه پنالتی که ورمزیار گلش کرد و یکی هم ادموند اختر ... بله استقلالم یه گل دیگه زد که داور مردود اعلام کرد ....
بازم خوب یادم نمیاد .. علی اکبریان .. یا خود ادموند اختر بود ... که به هر حال مردود اعلام شد ...
بعد از درگیری.... چند تا از بازیکنان استقلال هم محروم شدن .. 6ماهه ... قلعه نویی ... ورمزیار ... و فکر کنم .. غفوریهای اصل و محمد نوری .... بعد هم استقلال 3-0 برنده اعلام شد .. بازیه رده بندی رو خود پرسپولیس نرفت ... در اعتراض به تصمیمات گرفته شده

khooshe

مدیر بازنشسته

محمد خان چیو نشون می ده؟من الان نه بعنوان طرفدار استقلال و بعنوان مدیر اینجا ازتون می خوام که هوادارهای تیم دیگه رو نبرین زیر سوال.....این کار اصلا درست نیست....
اگه یه استقلالی هم یه همچین حرفی می زد کاملا باهاش برخورد می کردم...

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
دقيقه 45 هم با دقيقه 41 خيلي فرق داره خيلي فرق داره ها

يه لينكي هم اشتباهات داوري جام حذفي ايتاليا ميذاشتي تا از اشتباهات داوري اونجا هم اطلاعات كسب مي كرديم برادر من ببين داري بحثو به كجا مي كشوني

خداييش الان يكي ازت بپرسه سال 73 بازي دربي چند چند شد چي ميگي؟؟؟ مياي واسش همه چيزو توضيح ميدي؟؟؟حالا شايد شما توضيح بدي فكر مي كني براي اون اهميت داره؟؟؟

برادر بزرگوار، من جواب هيچ كدوم از پستهام رو نگرفتم فقط در جواب پستها يه لينك گذاشتي و پيچوندي حرف من از ابتدا اين بود كه اشتباه داوري بسيار زياد بوده هميشه ولي اهميتي نداشته هيچوقت

چيزي كه باقي مي مونه نتيجه است كه نتيجه رو هم شما برديد چون عين شير بازي كرديد !!!
اتفاقا این حرفها نشون میده که باقی میمونه
حرف شما نقض میشه

شاید اونایی که نخوان بدونن خودشونو بزنن کوچه علی چق که نفهمن ولی تو تاریخ نوشته میشه

دربی هفتادم نوشته شد .............. هفت موقعیت گل پرسپولیس یکی استقلال
یک پنالتی به ضرر پرسپولیس ............ فرهنگی بودن تماشاگران استقلال !!!!!!!

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
محمد خان چیو نشون می ده؟من الان نه بعنوان طرفدار استقلال و بعنوان مدیر اینجا ازتون می خوام که هوادارهای تیم دیگه رو نبرین زیر سوال.....این کار اصلا درست نیست....
اگه یه استقلالی هم یه همچین حرفی می زد کاملا باهاش برخورد می کردم...
سلام ........ خانم مدیر تاریخچه است از خودم که نگفتم
من این مسئله رو تو پروفیل شخصی مطرح کردم .......... یکی از دوستانمون که براشون فرقی بین پروفیل و ....... نداره اینجا مطرح کردن که منو دروغگو و ......... جلوه بدن
میبینید که دوبار گذاشتم دیگه هم نمیذارم
آخرشم توضیح دادم

iceman10

عضو جدید
کاربر ممتاز
انصافا شما خیلی بیکارین
به خدا این تاپیکای که نوشته رنگ شورت نفر بعدیت و حدس بزن خیلی با ارزش تر از بحث در مورد فوتبال کثیف ایرانه

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
خوب من این داربی رو هم تقریبا تو ذهن دارم ....
خوب ...
یه گل از 2 گل پرسپولیس تو اون بازی هم پنالتی بود .... که پیوس زد ... اون یکی رو هم بهزاد داداش زاده زد.. اونم با اون قد کوتاهش .. با ضربه سر زد ...... اتفاقا توبش خور زیر تیر دروازه و اومد پشت خط و گل شد ...گل قشنگی بود... غلامپورم دروازه بان ما بود ....
در مورد اون گل .... که فرشاد پیوس ضربه کاشته رو مستقیم زد تو گل ...و داور مردود اعلام کرد .....بعدش با عصبانیت زیادی اعتراض شدیدی میکرد.. دقیقا توو ذهنم نیست ... 17 سال گذشته .. یا 2ضرب بود و پیوس مستقیم زد ... یا اینکه داور سوت نزده بود ..(واقعا یادم نمیاد... یکی از این 2تا بود).. که ضربه رو تکرار کرد ....
جو اون بازی واقعا سنگین بود .... من از پای تلویزیون حس میکردم ...
اواخر بازی پرسپولیس 10 نفره شده بود .... رضا شاهرودی .. روی محمد تقوی خطای سنگینی کرد ... اون روزها یادم میاد تقوی تازه از مصدومیت خلاص شده بود ..
اواخر بازی .. استقلال بازی رو دست گرفت و 3 تا گل زد ... که یکیش مردود اعلام شد
یه پنالتی که ورمزیار گلش کرد و یکی هم ادموند اختر ... بله استقلالم یه گل دیگه زد که داور مردود اعلام کرد ....
بازم خوب یادم نمیاد .. علی اکبریان .. یا خود ادموند اختر بود ... که به هر حال مردود اعلام شد ...
بعد از درگیری.... چند تا از بازیکنان استقلال هم محروم شدن .. 6ماهه ... قلعه نویی ... ورمزیار ... و فکر کنم .. غفوریهای اصل و محمد نوری .... بعد هم استقلال 3-0 برنده اعلام شد .. بازیه رده بندی رو خود پرسپولیس نرفت ... در اعتراض به تصمیمات گرفته شده
شما بازی 77 رو گفتی
منم 73 رو پیش کشیدم

از این ناداوریها در حق مخصوصا پرسپولیس کم نبوده تاریخم ثبتش کرده

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
انصافا شما خیلی بیکارین
به خدا این تاپیکای که نوشته رنگ شورت نفر بعدیت و حدس بزن خیلی با ارزش تر از بحث در مورد فوتبال کثیف ایرانه

چه فوتبال ............ واقعا

باید یکی پیدا بشه جلوی این وضع رو بگیره

خوشحالم که علی دایی تو این ......... نیست
پرویز خانم فکر نکنم باشه ولی مدیر عامله ............

khooshe

مدیر بازنشسته
آبجي ياسي من قصد پاسخگويي نداشتم مي توني بياي پروفايلم و ببيني اصرار ايشون رو براي اينكه من بيام و پاسخش رو بدم منم با عرض شرمندگي اينكارو كردم
افشین خان تمام حرف من اینه که بدون توهین....و بدور از هر گونه حرف زننده ای بگین....

این حرفم فقط با محممد خان و افشین خان بود....بدور از استقلالی بودنم(که محمد خان همیشه تاکید می کنن)

iceman10

عضو جدید
کاربر ممتاز
افشین خان تمام حرف من اینه که بدون توهین....و بدور از هر گونه حرف زننده ای بگین....

این حرفم فقط با محممد خان و افشین خان بود....بدور از استقلالی بودنم(که محمد خان همیشه تاکید می کنن)

این چه مدیریه؟؟؟؟؟؟واقعا که بی طرف باید باشی بعد بتو نی قضاوت کنی :دی

khooshe

مدیر بازنشسته
سلام ........ خانم مدیر تاریخچه است از خودم که نگفتم
من این مسئله رو تو پروفیل شخصی مطرح کردم .......... یکی از دوستانمون که براشون فرقی بین پروفیل و ....... نداره اینجا مطرح کردن که منو دروغگو و ......... جلوه بدن
میبینید که دوبار گذاشتم دیگه هم نمیذارم
آخرشم توضیح دادم

این چه مدیریه؟؟؟؟؟؟واقعا که بی طرف باید باشی بعد بتو نی قضاوت کنی :دی
والا ما که از اولش بی طرف بودیم....محمد خان همه جا تاکید می کرد .... که خانوم مدیرم که استقلالیه....
نه اتفاقا اشتباه نکنین....استقلالی بودن من ربطی به این قضایا نداره....من پست های توهین رو جدا می کنم....
ولی متاسفانه زیاد منو به این قضایا ربط می دن.....

iceman10

عضو جدید
کاربر ممتاز
والا ما که از اولش بی طرف بودیم....محمد خان همه جا تاکید می کرد .... که خانوم مدیرم که استقلالیه....
نه اتفاقا اشتباه نکنین....استقلالی بودن من ربطی به این قضایا نداره....من پست های توهین رو جدا می کنم....

خانوم مدیر دارم باهات شوخی میکنم اعصاب مصاب نداریا :دی
در ضمن تو هم یه عضوی دیگه حق داری طرفدار یه تیمی باشی

khooshe

مدیر بازنشسته
خانوم مدیر دارم باهات شوخی میکنم اعصاب مصاب نداریا :دی
در ضمن تو هم یه عضوی دیگه حق داری طرفدار یه تیمی باشی
نه والا ندارم....حرف اضافی بزنین یهو دیدین یه اخطار دادما:دی
متاسفانه اینجا یه همچین چیزی نیست....
هیچکی اینو از اون جدا نمی کنه....فهمیدین که:دی
هی ننه از دله من گفتی....:دی

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
در اینکه خانم مدیر لایق ترین شخص برای این تالار بودن و هستن شک نکن

شاید ایشون استقلالی باشن ولی به ندرت دیده شده که علایق شخصی رو وارد نوع برخوردهاشون کنن

حقیقتا مدیر منصف ، آگاه ، کاردان و بسیار درستکاری هستن :gol:

من اینو با توجه به شناختی که ازشون دارم تضمین میکنم :gol:

iceman10

عضو جدید
کاربر ممتاز
نه والا ندارم....حرف اضافی بزنین یهو دیدین یه اخطار دادما:دی
متاسفانه اینجا یه همچین چیزی نیست....
هیچکی اینو از اون جدا نمی کنه....فهمیدین که:دی
هی ننه از دله من گفتی....:دی
بوخودا درکت میکنم میگما از بچه های قدیم هستی چرا ندیدمت تا حالا؟؟؟؟؟نکنه پیر جو بزام رفته از فامیلاشون آورده مدیر کرده :دی

شاید ایشون استقلالی باشن ولی به ندرت دیده شده که علایق شخصی رو وارد نوع برخوردهاشون کنن

نون بازوتو بخور مرد

khooshe

مدیر بازنشسته

محممد خان شرمنده کردین اساسی...
ولی خوده شما زیاد گفتین که مدیرم استقلالیه....
جاهای مختلف....حالا به شوخی یا جدی....

khooshe

مدیر بازنشسته
بوخودا درکت میکنم میگما از بچه های قدیم هستی چرا ندیدمت تا حالا؟؟؟؟؟نکنه پیر جو بزام رفته از فامیلاشون آورده مدیر کرده :دی

نون بازوتو بخور مرد
خوب خدا رو صد هزار مرتبه شکر......
نیمی دونم والا.....شایدم فامیلشونم....:surprised:دچار بحران هویت شدم....
نه مطمئن باشین من برا هیچ کس پارتی بازی نمی کنم....;)

بالا