كل كل فوتبالی

كل كل فوتبالی

• مجموع رای دهندگان
    968

ali hamraeiiyan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
منظورتون ذوب آهن و استقلال دیگه؟!
راستی تبریک میگم بعد از 5تا بازی تو لیگ بالاخره بردین!:w23:
نه اشتباه نکن خود خود ذوب آهن شما باید منتظر ذوب آهن بمونین از دست خودتون کاری بر نمیاد
نمی خوای انکار کنی که البته از استقلالی جماعت بعید نیست
متشکرم از بابت تبریکتون بالاخره بردیم اما دلم میخواد من هم بهتون تبریک بگم واسه هفته بعد برا سایپا میدونین اگه ببازین ذوب ببره یه هفته قبل از پایان لیگ ذوب می شین

artmiss

عضو جدید
اول اینو بگم که فکر نکن چون سرنوشت دست ذوب اهنه اگه اونا ببازن شما امیدوار میشین در غیر اینصورت 2 تا بازیتون رو با 1000 گل ببرین فایده ای نداره

دوم در مورد پیشنهادتم خیلی ممنون

سوم ما با سه تا بازی نگفتیم قهرمان آسیا شدیم تلاش میکنیم برای قهرمانی بهتر از 3 بازی با 1 امتیاز که هست

و چهارم اونی که ذوب شده ما نیستیم معلومه کیه خیلی ناراحت نباشین شاید هم برق شیراز باشه یا هم شاید ام صلال باشه

1.شما مثل اینکه خیلی کم فوتبال نگاه می کنین که این قوانیینو نمی دونین!
همه تیما وقتی قهرمان میشن که تیمهای دیگه امتیاز از دست می دن و خودشون امتیاز میگیرن،این قانون هر لیگیه!
ذوب آهن اگه در حد قهرمانی باشه امتیاز از دست نمی ده،اگه هم از دست داد پس در حد قهرمانی نبوده!
فکر میکنم همین رقابته که قهرمانو مشخص می کنه و فایده داشتن یا نداشتن از نظر شما هیچ تاثیری رو این مسئله نداره
2.خواهش می کنم ،قابلی نداشت
3.بهتره حسابی تلاش کنین،جون خیلی دلم می خواد ببینم اگه صعود کنین با تیمهایی مثل تیمهای گروه ما چه نتیجه ای می گیرین!
4.مطمئنا تیمی که با 1 امتیاز اختلاف فعلا رده دوم جدوله ذوب نشده و نخواهد شد!

artmiss

عضو جدید
نه اشتباه نکن خود خود ذوب آهن شما باید منتظر ذوب آهن بمونین از دست خودتون کاری بر نمیاد
متشکرم از بابت تبریکتون بالاخره بردیم اما دلم میخواد من هم بهتون تبریک بگم واسه هفته بعد برا سایپا میدونین اگه ببازین ذوب ببره یه هفته قبل از پایان لیگ ذوب می شین

فکر نمیکنم 1 امتیاز تفاوت اینقدر که شما گفتین سرنوشت قهرمانیو مشخص کنه!
پیشنهاد می کنم اینقدر زود قضاوت نکنین،که البته اینم از پرسپولیس جماعت بعیده!
(وقتی با 3 تا بازی تو جام باشگاهها فکر میکنین قهرمان آسیا شدین!)
در ضمن اونیکه ذوب شده پرسپولیسه که داره تمام تلاششو می کنه خودشو تو جدول یه ذره بکشه بالا که حداقل سهمیه آسیا رو بگیره نه استقلال که به خاطر 1 امتیاز صدر جدولو موقتا از دست داده

آخرین ویرایش:

ali hamraeiiyan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
در ضمن اونیکه ذوب شده پرسپولیسه که داره تمام تلاششو می کنه خودشو تو جدول یه ذره بکشه بالا که حداقل سهمیه آسیا رو بگیره نه استقلال که به خاطر 1 امتیاز صدر جدولو موقتا از دست داده
اول اینو بگم که فکر نکن چون سرنوشت دست ذوب اهنه اگه اونا ببازن شما امیدوار میشین در غیر اینصورت 2 تا بازیتون رو با 1000 گل ببرین فایده ای نداره

دوم در مورد پیشنهادتم خیلی ممنون

سوم ما با سه تا بازی نگفتیم قهرمان آسیا شدیم تلاش میکنیم برای قهرمانی بهتر از 3 بازی با 1 امتیاز که هست

و چهارم اونی که ذوب شده ما نیستیم معلومه کیه خیلی ناراحت نباشین شاید هم برق شیراز باشه یا هم شاید ام صلال باشه

pesar-mashhadi

کاربر بیش فعال
از قدیم تا حالا گفتن :
استقلال سرور پرسپولیسه
من هم اینو میگن .

برید تیمتونو جمع کنید بابا.

pesar-mashhadi

کاربر بیش فعال
هه هه

هه هه

هر هر هندونه .
رو آب بخنید
به جای اینکه بخندی باید گریه کنی - چون سهمیه جام باشگاههای آسیا رو از دست دادید . حالا بخند

ali hamraeiiyan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
هر هر هندونه .
رو آب بخنید
به جای اینکه بخندی باید گریه کنی - چون سهمیه جام باشگاههای آسیا رو از دست دادید . حالا بخند

هنوز که از دست ندادیم
تازه جام حذفی هم که باقی مونده شما حواستون به ذوب باشه
سهمیه جام باشگاها برای شما که فردا پس فردا از مرحله اول حذف می شید خیلی نیازه

pesar-mashhadi

کاربر بیش فعال
ها ها

ها ها

اگه همینطور که تو لیگ بودید تو جام حذفی هم باشید . عمرا که بتونید سهمیه بگیرید .

البته به تیم شما سهمیه پارالمپیک میدن ها - برید بگیرید :biggrin:

afshin_ss

عضو جدید
کاربر ممتاز

واي كه چقدر اصفهان طرفدار پيدا كرده ميگن يه تيم كه خوب نتيجه بگيره طرفداراي تيماي ديگه رو به سمت خودش جذب مي كنه الان ذوب اهن كلي طرفدار به سمت خودش جذب كرده كه خيلياشون پرسپوليسي هستن

یه کلمه هم بشنوید از گلدون توی اتاق عروس:biggrin:

طرز بيان و صحبت يه پرسپوليسي تمام عيار متاسفم پرسپوليسي هستي ديگه كاريش نميشه كرد

هنوز که از دست ندادیم
تازه جام حذفی هم که باقی مونده شما حواستون به ذوب باشه
سهمیه جام باشگاها برای شما که فردا پس فردا از مرحله اول حذف می شید خیلی نیازه

شما باورت شده با دو برد و يه مساوي قهرمان آسيا شدين اگه آسيا به همين سادگي كه تو اين چند تا بازي ديدين بود كه عزيز من اين وضعتون تو تاريخچه ي آسيا نبود يه نگاه بنداز به تيماي ديگه و بازيكناشون
رافائل سوبيس يه تنه پيكر تيمتون رو بهم ميريزه ميشناسيش كه؟؟؟حالا تيماي شرق به جاي خود البته شما كي تيماي شرق رو ديدين كه اين دومين بارتون باشه:biggrin::biggrin::biggrin:

mohandeseit

دستیار مدیر مهندسی فناوری اطلاعات
کاربر ممتاز
امسال جشن قهرماني پرسپوليس در آسيا*اقتدار88**

کربلایی

مدیر بازنشسته
واي كه چقدر اصفهان طرفدار پيدا كرده ميگن يه تيم كه خوب نتيجه بگيره طرفداراي تيماي ديگه رو به سمت خودش جذب مي كنه الان ذوب اهن كلي طرفدار به سمت خودش جذب كرده كه خيلياشون پرسپوليسي هستن

یادش بخیر پارسال هم اصفهان خیلی طرفدار پیدا کرده بود! بخصوص این سپاهان!!!
احتمالا بخاطر نتایج خوبشون بود که کلی طرفدار بسمت خودش جذب کرده بود! بخصوص از بین اس تق لالیا

طرز بيان و صحبت يه پرسپوليسي تمام عيار متاسفم پرسپوليسي هستي ديگه كاريش نميشه كرد
اگه قرار باشه به این مسائل گیر بدیم من میتونم بین اس تق لالیا گزینه های بهتری برات نشون بدم.

شما باورت شده با دو برد و يه مساوي قهرمان آسيا شدين اگه آسيا به همين سادگي كه تو اين چند تا بازي ديدين بود كه عزيز من اين وضعتون تو تاريخچه ي آسيا نبود يه نگاه بنداز به تيماي ديگه و بازيكناشون
رافائل سوبيس يه تنه پيكر تيمتون رو بهم ميريزه ميشناسيش كه؟؟؟حالا تيماي شرق به جاي خود البته شما كي تيماي شرق رو ديدين كه اين دومين بارتون باشه:biggrin::biggrin::biggrin:

تا اینجا که خوب بوده، امیدوارم بعد از این هم خوب باشه!
ولی تو رو خدا یه کاری کنید تیمتون حداقل از گروهش بالا بیاد! تا سهمیه سال بعد حفظ بشه!
یه جوری نشه مسئولان تیمتون بعدا بگن کاش امسال هم لیست اسامی رو دیر می فرستادیم!!!
راستش رو بخوای حالا که خوب فکر می کنم میبینم اون سال قلعه نویی آینده نگری کرده بوده و لیستا رو نفرستاده بوده!!! خودش میدونست تیمش تو آسیا چه تهفه ایه:D

ali hamraeiiyan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

اشتباه نکن ما پرسپولیسی ها طرفدار ذوب آهن نیستیم مثل پارسال شما که کشته مرده سپاهان بودید
من فقط می گم شما قهرمان بشو نیستید تا حالا صد بار گفتم اینم برای 101 بار

حالا خوبه تیم ما پیکر داره تیم بی پیکرا که شما باشین چی
نه شرقی نه غربی فقط قرمز عشقی
پرسپولیس قهرمان

چشم حسوداش هم کور

کربلایی

مدیر بازنشسته
از قدیم تا حالا گفتن :
استقلال سرور پرسپولیسه
من هم اینو میگن .

برید تیمتونو جمع کنید بابا.

چشم! حتما این کارو انجام میدیم!
امر دیگه ای ندارید؟

دقیقا همین طوره که فرمودید!
یک امتیاز اختلاف اصلا تفاوت زیادی نیست و ممکنه ذوب آهن نتونه خوب باقی بمونه و اس تق لال قهرمان بشه!
اما دوست من شما که ادعا می کنید فوتبال زیاد میبینید و کارشناس فوتبالید! توجه کنید که وقتی اس تق لال صدر جدول بود اون هم با یک امتیاز اختلاف، همه مسئولین و بازیکنان تیمتون می گفتن سرنوشت قهرمانی دست خودمونه!!! چرا؟ چون فکر می کردند تا اس تق لال لرزشی نشون نده ذوب آهن نمیتونه جاشون رو تو جدول بگیره!(و درست فکر می کردند!)
حالا که اس تق لال لرزش نشون داده و ذوب آهن جاشو گرفته همه چی برعکس شده!
تا ذوب آهن لرزش نشون نده و امتیاز از دست نده اس تق لال حتی اگه تفاضل گلش مثبت هزار هم باشه فایده ای براش نخواهد داشت! از روی این اصل هست که دوستان میگن سرنوشت قهرمانی دست ذوب آهنه!!!(فعلا)

البته اینم بگم تا سوءتفاهم نشه!
برای من مهم نیست که ذوب آهن قهرمان میشه یا اس تق لال! اینها رو گفتم تا کمی واقع بین بودن رو یاد بگیرید!!!
هرچند از شش تایی جماعت واقع بینی بعیده!

ali hamraeiiyan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
چشم! حتما این کارو انجام میدیم!
امر دیگه ای ندارید؟

یک امتیاز اختلاف اصلا تفاوت زیادی نیست و ممکنه ذوب آهن نتونه خوب باقی بمونه و اس تق لال قهرمان بشه!
اما دوست من شما که ادعا می کنید فوتبال زیاد میبینید و کارشناس فوتبالید! توجه کنید که وقتی اس تق لال صدر جدول بود اون هم با یک امتیاز اختلاف، همه مسئولین و بازیکنان تیمتون می گفتن سرنوشت قهرمانی دست خودمونه!!! چرا؟ چون فکر می کردند تا اس تق لال لرزشی نشون نده ذوب آهن نمیتونه جاشون رو تو جدول بگیره!(و درست فکر می کردند!)
تا ذوب آهن لرزش نشون نده و امتیاز از دست نده اس تق لال حتی اگه تفاضل گلش مثبت هزار هم باشه فایده ای براش نخواهد داشت! از روی این اصل هست که دوستان میگن سرنوشت قهرمانی دست ذوب آهنه!!!(فعلا)

برای من مهم نیست که ذوب آهن قهرمان میشه یا اس تق لال! اینها رو گفتم تا کمی واقع بین بودن رو یاد بگیرید!!!

حرف دل من رو زدی
ولی فایده ای نداره شش تاییین

artmiss

عضو جدید

من ادعای کارشناس فوتبال بودن ندارم، و فکر نمی کنم هیچ کدوممون در اون حد باشیم!
ما فقط اینجا نظراتمونو می گیم (و لابلاش یه ذره هم کل کل می کنیم!;))
اینکه گفتین وقتی استقلال صدر جدول بود اونم با 1 امتیاز اختلاف همه می گفتن قهرمان میشه ، الانم شرایط همونجوره، بازم می گیم قهرمان میشه!
می دونیین چرا واسه اینکه 1 امتیاز اختلاف هیچیو مشخص نمی کنه،حالا چه استقلال اون امتیاز داشته باشه(مثل هفته های قبل)و چه ذوب آهن!
ما واقع بین هستیم دوست عزیز،شما هم اگه یه کم واقع بین باشی قبول می کنی تیمی که تازه یه هفته ست صدر نشین شده قرار نیست حتما قهرمان بشه!حتی اگه هفته آخر لیگ باشه

afshin_ss

عضو جدید
کاربر ممتاز
یادش بخیر پارسال هم اصفهان خیلی طرفدار پیدا کرده بود! بخصوص این سپاهان!!!
احتمالا بخاطر نتایج خوبشون بود که کلی طرفدار بسمت خودش جذب کرده بود! بخصوص از بین اس تق لالیا

اگه قرار باشه به این مسائل گیر بدیم من میتونم بین اس تق لالیا گزینه های بهتری برات نشون بدم.

تا اینجا که خوب بوده، امیدوارم بعد از این هم خوب باشه!
ولی تو رو خدا یه کاری کنید تیمتون حداقل از گروهش بالا بیاد! تا سهمیه سال بعد حفظ بشه!
یه جوری نشه مسئولان تیمتون بعدا بگن کاش امسال هم لیست اسامی رو دیر می فرستادیم!!!
راستش رو بخوای حالا که خوب فکر می کنم میبینم اون سال قلعه نویی آینده نگری کرده بوده و لیستا رو نفرستاده بوده!!! خودش میدونست تیمش تو آسیا چه تهفه ایه:D

من از سپاهان حمايتي نكردم فكر نمي كنم جايي از سپاهان حمايت كرده باشم قهرماني پرسپوليس رو مورد بحث قرار دادم ولي واسم مهم نبوده سپاهان يا تيم ديگه اي قهرمان بشه الانم توهيني به تو نكردم چون تا حالا از ذوب آهن دفاع نكردي حرف زدي راجع به قهرماني و مدعي بودن ذوب ولي نه به عنوان هوادار به عنوان يه فوتبالدوست (اميدوارم منظورم رو درست رسونده باشم)

در مورد گير دادن به مسائل مهم اينه كه من هيچ موقع به يه استقلالي كه به كسي توهين كنه امتياز نميدم اين يعني پستش اصلا مورد تاييد من نيست از من كه نگرفتي من كوچكترين توهيني تو پستا ببينم ازش ميگذرم و دفاعي ازش نمي كنم شماهم از اين چيزا ديدي بذار همه ببينن كار بدي نيست كه بايد ادب رو رعايت كنيم هر چي باشه اين باشگاه فقط ورزشي نيست و تو تاپيكاي ديگه هم با هم برخورد داريم و درست نيست اين رفتارها

سهميه حفظ بشه يا نشه چه توفيقي به حال شما داره شما كه جزو سهميه نيستين پمنا برين در مورد تيمايي اظهار نظر كنين كه در حدشون باشين ببين تو اروپا هيچوقت يه تيمي كه تا حالا فينال رو نديده نمياد درباره ي تيمي كه پرافتخارترين تيم قاره ي اروپاست حرف بزنه حتي اگه اون تيم قهرمان بد نتيجه بگيره تيم فينال نديده سعي مي كنه تلاش بكنه كه از اين لغزش تيماي قوي استفاده كنه و يه كاري واسه خودش بكنه البته تيماي هم رده ي ما تو آسيا( تاكيد مي كنم تو آسيا)مي تونن درباره عملكرد ما انتقاد كنن

ali hamraeiiyan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اوه چقدر پر ادعا

اونی که بالاست کارش درسته

ما تو آسیا فینال دیده که هیچ قهرمان هم شدیم قهرمان جام حذفی آسیا

این همه ادعا این همه منم منم میبینیم آخرش میشین موش آب کشیده

afshin_ss

عضو جدید
کاربر ممتاز
اوه چقدر پر ادعا

اونی که بالاست کارش درسته

ما تو آسیا فینال دیده که هیچ قهرمان هم شدیم قهرمان جام حذفی آسیا

این همه ادعا این همه منم منم میبینیم آخرش میشین موش آب کشیده

اوني كه بالاست كارش درسته رو خوب اومدي
من از جام قهرمانان دارم حرف مي زنم و تو از چي!!!جام قهرمانان آسيا فرقش رو با جام حذفي آسيا حتما مي دوني نه؟؟؟

ali hamraeiiyan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اوني كه بالاست كارش درسته رو خوب اومدي
من از جام قهرمانان دارم حرف مي زنم و تو از چي!!!جام قهرمانان آسيا فرقش رو با جام حذفي آسيا حتما مي دوني نه؟؟؟

آره میدونم
ولی تا اونجایی که من سراغ دارم شما هم از جام قهرمانان چیزی ندارید

چون امسال سال دومشه بعد هم امسال سری جدید لیگ قهرمانانه افتاد

afshin_ss

عضو جدید
کاربر ممتاز
افشين خان..اون طرز بيان اون جواب رو هم داره
پس چرا براي شما از اينجور الفاظ استفاده نميكنم؟

كدوم طرز بيان رو ميگي؟؟؟ بچه ها از فوتبال صحبت كردن و تو ....نمي دونم بهرحال

آره میدونم
ولی تا اونجایی که من سراغ دارم شما هم از جام قهرمانان چیزی ندارید

چون امسال سال دومشه بعد هم امسال سری جدید لیگ قهرمانانه افتاد

نه عزيز من
ببين عزيز دلم خودتم مي دوني من چي ميگم ولي پرسپوليسي بازي در مياري و نمي خواي قبول كني درسته ديگه؟؟؟ضمنا اگه اسم درست اين جام رو بخوايب سوپر ليگ آسيا هستش كه از ادغام دو ليگ جام قهرماني باشگاه هاي آسيا و جام در جام باشگاه هاي آسيا تشكيل شده
جام در جام نه جام حذفي مي بيني با اسم ها و كلمات راحت ميشه بازي كرد عزيز من نكن اين كارو حقيقت رو باور كن

ali hamraeiiyan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
كدوم طرز بيان رو ميگي؟؟؟ بچه ها از فوتبال صحبت كردن و تو ....نمي دونم بهرحال

نه عزيز من
ببين عزيز دلم خودتم مي دوني من چي ميگم ولي پرسپوليسي بازي در مياري و نمي خواي قبول كني درسته ديگه؟؟؟ضمنا اگه اسم درست اين جام رو بخوايب سوپر ليگ آسيا هستش كه از ادغام دو ليگ جام قهرماني باشگاه هاي آسيا و جام در جام باشگاه هاي آسيا تشكيل شده
جام در جام نه جام حذفي مي بيني با اسم ها و كلمات راحت ميشه بازي كرد عزيز من نكن اين كارو حقيقت رو باور كن

من که باور میکنم اما دلم میخواد شما هم باور کنی استقلال تو آسیا تیمی نیست که کسی روش حساب باز کنه تازه تو ایران هم چیزی نیست

afshin_ss

عضو جدید
کاربر ممتاز
من که باور میکنم اما دلم میخواد شما هم باور کنی استقلال تو آسیا تیمی نیست که کسی روش حساب باز کنه تازه تو ایران هم چیزی نیست

خب اين فكر مي كنم بر ميگرده به عدم پيگيري فوتبال و تاريخچه ي اون بهت توصيه مي كنم يه مقداري بري بپردازي به اين مسائل و مطالعاتت رو زياد كني تا بتوني ببيني كه استقلال چه تيمي هست تو آسيا و به چه اندازه روش حساب ميشه و كلا نظر مسئولان اي اف سي و تاريخ و آمار نسبت به استقلال چيه
البته بازم مطمئنم كه اينم مي دوني كه در سطح بين المللي تفاوت ما با بقيه تيماي ايراني چقدره و شناختي كه روي ما دارن چه شكليه ولي خب نمي خواي باور كني يا شايدم باور مي كني ولي نمي خواي بگي

ali hamraeiiyan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خب اين فكر مي كنم بر ميگرده به عدم پيگيري فوتبال و تاريخچه ي اون بهت توصيه مي كنم يه مقداري بري بپردازي به اين مسائل و مطالعاتت رو زياد كني تا بتوني ببيني كه استقلال چه تيمي هست تو آسيا و به چه اندازه روش حساب ميشه و كلا نظر مسئولان اي اف سي و تاريخ و آمار نسبت به استقلال چيه
البته بازم مطمئنم كه اينم مي دوني كه در سطح بين المللي تفاوت ما با بقيه تيماي ايراني چقدره و شناختي كه روي ما دارن چه شكليه ولي خب نمي خواي باور كني يا شايدم باور مي كني ولي نمي خواي بگي

آره دیروز هم که با مسئولان ای اف سی صحبت میکردم همچین چیزی رو گفتن اما باور نکردم گفتن به افشین هم سلام برسون یادم رفته بود ببخش خیلی پرس و جوی احوالت بودن

بالا