كل كل فوتبالی

كل كل فوتبالی

• مجموع رای دهندگان
    968

امید عباسی

عضو جدید

امید عباسی

عضو جدید
:heart:

استقلال طوفانی
محبوب هر ایرانی
یکه تازه میدانی
همیشه قهرمانی

استقلال تیم وفاست
بازی هاش چه با صفاست
تیم ما تیم خداست
تیمی از غیر تیماس

کاملا موافقم ...

حقیقت محضه ... کیه که باور کنه

فقط استقلال برای همیـــــــــــــــــــــشه

کربلایی

مدیر بازنشسته
نخیرم

این طرفیه

سلام
جاوید بیا جواب این دوستمون رو بده، یه موقع فکرای بد نزنه به کله اش:surprised:
جو جو جان به گوشم
پیامام بازه هر دوش شاید سیستم مشکل داره

سیستم هیچ مشکلی نداره(حداقل در این یه مورد) مشکل از پیام گیر شماست!!! تا حالا صد بار خواستم برات پیام دروکنم ولی نشد:( حتی پیام تبریک سال نو رو هم نتونستم برات بفرستم.

...صابر جون خوبه نصيرزاده رو قبول داري خب بايد بدوني كه همين آقاي هوشنگ نصير زاده گفت اين بازي فقط يه اشتباه داوري داشت اونم نگرفتن پنالتي روي اميدرضا روانخواه بود و گفت نميشه گفت داوري به نفع تيمي گرفته ولي خب به ضرر استقلال گرفته و تاثير گذار بوده تو نتيجه و بازي و قهرماني
كلا گند زده به همه تلاش يه تيم تو يه فصل

فک کنم پارسال قرار شد بیخود و بی جهت درباره داوری بحث نکنیم! مگه گفتن این حرفا فایده ای هم داره؟
مرادی می گفت دیگه داوری نخواهد کرد! پس چی شد؟ لابد یه عده رئیس رواسا رفتن دنبالش و ایشون هم بخاطر مردم قبول کرده!!! مگه مردم خواهان برگشت اون بودند؟
حالا قضیه قهرمانی هم همینه! من کاری به درست و غلط بودن پنالتی ندارم، حرف من اینه که بحث کردن بی فایده است! ضمنا این اشتباه ها در مواقع گوناگون برای همه پیش میاد!!! این توجیح بازی بد اس تق لال نیست!!! حتی اگه اون پنالتی گرفته میشد هم نمیشه گفت اس تق لال میتونست بازی رو ببره، چون سایپا بعد از خوردن گل شیر شد! اگه پنالتی گرفته میشد شاید اس تق لال می باخت.

بفرماييد اينم يه هوادار تازه ذوب آهني شده ي متعصب كه از بچگي عاشق ذوب آهن بوده

از کجا معلوم بچه اصفهان نباشه؟ بهتره خودشون بیان جواب بدن.
همه تون میدونید من طرفدار کدوم تیمم، ولی وقتی پای تراختور بیاد وسط، تنها از تراختور حمایت خواهم کرد(امیدوارم امسال بیاد بالا،براش دعا کنید)

نه عزيزم اونا حتما به گروه هاي صبا و استقلال نگاه مي كنن هميشه قدرت هاي فوتبال يه منطقه كه نتيجه خوبي نميگرن تا حالا نشده رئال از مرحله ي گروهي حذف بشه؟؟؟البته بعيد مي دونم شما جام حذفي كاري از پيش ببرين تيماي قدرت مند زيادي اونجا هستن

آره درست میگی، یادم نبود ای اف سی بخاطر حظور مبارک اس تق لال اسم گروه رو گروه مرگ گذاشته!!! و اس تق لال ثابت کرده که این نامگذاری کاملا درست و بر اساس واقعیت بوده:surprised:

JU JU

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سرور هر چی لنگیه امیر قلعه نوعیه

علی این قلعه نوعی با این همه جو سازی که کرد، با اینکه نتونست داور رو بخره ولی تونست طرفداراش رو کاری کنه فحشش ندن

هی میگن سایپا فولاد، خوب میبردین، انقد بهتون پا دادن که نگو، خدتون نتونستین بعد میگین همشون شدن منچستر یوناتید
قلعه نوعی هم واقعن لیاقتش اینه که فرگوسن نقدش کنه، فرگوسن طبق آخرین خبر همون جمله معروف استقلالیا رو گفته و جالب اینجاست که اومده نوشته منو هم خونده

بچه ها نظرتون چیه بفرستیمش واسه نود ؟ همون تاپیک امیر قلعه نوعی سرور هر چی لنگیه میگمااا

JU JU

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خوب

برید دیگه خجالت بکشید:w11:

امشب هم بدجور ابروتون مثل همیشه رفت

افشیییییییییییییییییین بدو بیاااااااااااااا ببین

هی من میگم هی میگی تو الکی میگی
بیا
اینم مصداق واقعیش

ببین تا این شعار رو میگم طرفدارای استقلال چه خوششون میاد

برم تاپیک رو بزارم برا دوستمون بخونتش

کربلایی

مدیر بازنشسته
سرور هر چی لنگیه امیر قلعه نوعیه

علی این قلعه نوعی با این همه جو سازی که کرد، با اینکه نتونست داور رو بخره ولی تونست طرفداراش رو کاری کنه فحشش ندن

هی میگن سایپا فولاد، خوب میبردین، انقد بهتون پا دادن که نگو، خدتون نتونستین بعد میگین همشون شدن منچستر یوناتید
قلعه نوعی هم واقعن لیاقتش اینه که فرگوسن نقدش کنه، فرگوسن طبق آخرین خبر همون جمله معروف استقلالیا رو گفته و جالب اینجاست که اومده نوشته منو هم خونده

بچه ها نظرتون چیه بفرستیمش واسه نود ؟ همون تاپیک امیر قلعه نوعی سرور هر چی لنگیه میگمااا
ببینم جاوید جون مگه دلت دوباره هوای اخطار بدون امتیاز کرده؟؟؟:D
حرف جنجالی موقوف:surprised:

کربلایی

مدیر بازنشسته
ببین افشین من هی میخوام نگم!!! ولی این شش تایی ها نمیزارن!
خب امیر قلعه نویی سرور هر چی لنگیه دیگه!!!
بعد بازی سایپا بازم حقانیت این شعار ثابت شد!!! البته از نوع اونجوریش:smile:

JU JU

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ببخشین بچه ها خاطرات تلختون رو یادآوری میکنم ( برای استقلالیا ) برای اینکه دوستمون متوجه موضوع بشن
این رو براشون اینجا هم مینویسم

JU JU

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
امیر قلعه‌نوعی، مردی که کماکان ادبیات حرف زدن را نمی‌داند

امیر قلعه‌نوعی، مردی که کماکان ادبیات حرف زدن را نمی‌داند

برگرفته از اخبار ورزشی 13:15

فکر کنم همگی اخبار و گفته‌های جالب قلعه نوعی رو دیدن
حرف‌های که سرشار از ضد و نقیض بود و این آقا کماکان ادبیات سخن گفتن رو یاد نگرفته

قلعه‌نوعی در ابتدا تمامی مشکلات و مسایل مربوط به باخت تیمش رو به عهده گرفت و بازی بچه‌ها رو قشنگ تفسیر نمود و مشکل رو مشکل مربی دونست و دست تک تک بازیکنای تیم استقلال رو به گرمی بوسید

چندی از این حرفش نگذشته بود که داغش تازه شد، شخصی که در اندیشه ناداوری مقابل سپاهان و نادیده گرفتن پنالتی استقلال در مقابل این تیم بود ( حالا پنالتی‌های بازی‌های دیگه بماند )، اینک، باز سخنانی جالب بیان نمود
دو پنالتی واسه استقلال گرفته نشد ( به نقل از قلعه نوعی )
قلعه نوعی: من نمیدونم آقای افشاریان چطور دو پنالتی به این بارزی رو ندید !
و باز سخن از مشکلات داوری

و اینک، باز چندی از سخنان پیشینش نگذشته بود که بازیکنانش رو مورد نقد قرار داد، و بازی بد این تیم و گل نزدن تیمش رو مشکل قرار داد و گفت: ما تا دقیقه‌ی 60 باید 4 بر یک جلو میفتادیم ( جل الخالق ) ولی متاسفانه نتونستیک گل بزنیم، ما ده‌ها موقعیت داشتیم و طبق قانون نانوشته‌ای هر کی گل نزنه، میخوره

و این تیم با نتیجه 3 بر 0 مقابل صبا شکست خورد تا کارنامه آقا امیر کمی درخشانتر شود و باز در اندیشه‌ی پنالتی‌های نادیده بماند

و سکوتی تلخ بر هواداران تیم های پایتخت که چندیست هوایشان ابریست

و هوایی آفتابی بر ایران که تیم‌های شهرستانی در حال پیشرفت و پیشی گرفتن از تیم‌های پایتخت و قرار گرفتن در جایگاه‌های بالاتر هستند

و کاش روزی رسد که فوتبال ما از علم بهره ببرد تا باعث پیشرفت تیم ملی و لیگ‌های این کشور بشه، و همچنان بر تعصبات قومی و قبیله‌ای بی‌پایه و اساس تکیه نکنیم !

نوشته شده توسط جوجو

آدرس تاپیک: اینجا

JU JU

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خوب حالا بیاین دوباره این نوشته ها رو بخونین، متوجه میشین من کدوم وری بیدم :D

afshin_ss

عضو جدید
کاربر ممتاز
يه بار به جاويد نظرم رو درباره اين جمله رو اين تاپيك گفتم و بهش گفتم وقتي هي اين جمله رو مي شنوم ازش چه نظري دارم دربارش
ببينيد دوستان عزيز من شعاره شعار مي دونم جاويد خودش فوتبال بازي مي كنه از اين دست شعارا كم نداريم تو فوتبال و كلا ورزش و براي هر تيمي و باز همون نظر سابقم رو درباره ي اين جمله ي شما دارم

JU JU

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
يه بار به جاويد نظرم رو درباره اين جمله رو اين تاپيك گفتم و بهش گفتم وقتي هي اين جمله رو مي شنوم ازش چه نظري دارم دربارش
ببينيد دوستان عزيز من شعاره شعار مي دونم جاويد خودش فوتبال بازي مي كنه از اين دست شعارا كم نداريم تو فوتبال و كلا ورزش و براي هر تيمي و باز همون نظر سابقم رو درباره ي اين جمله ي شما دارم

مصدوم شدیم رفت دیگه نمیشه بازی کرد :cry:

اینا رو نوشتم تا دوست عزیزمون بدونه من کدوم وری هستم

در مورد بازی بد پرسپولیس هم بگم، اونقد ضعیف بازی کرده تو باشگاه‌های ایران که خیلی از بازیهاش رو ندیدم

درسته که طرفدار پرسپولیس هستم ولی در موقعیتی نیستم که بتونم حرص بخورم و بخاطر فوتبال ناراحتی برا خودم بوجود بیارم، سعی میکنم لذت کافی رو ببرم

ولی هر چی باشه خوب دوستش داریم، بازی‌های جام آسیاش که فلن حرف نداره

afshin_ss

عضو جدید
کاربر ممتاز
مصدوم شدیم رفت دیگه نمیشه بازی کرد :cry:

اینا رو نوشتم تا دوست عزیزمون بدونه من کدوم وری هستم

در مورد بازی بد پرسپولیس هم بگم، اونقد ضعیف بازی کرده تو باشگاه‌های ایران که خیلی از بازیهاش رو ندیدم

درسته که طرفدار پرسپولیس هستم ولی در موقعیتی نیستم که بتونم حرص بخورم و بخاطر فوتبال ناراحتی برا خودم بوجود بیارم، سعی میکنم لذت کافی رو ببرم

ولی هر چی باشه خوب دوستش داریم، بازی‌های جام آسیاش که فلن حرف نداره

اي بابا همه چرا مصدوم ميشن منم مينيسك زانوم مصدوم شد تكواندو رو گذاشتم كنار چند وقتي بود دوباره برگشته بودم دروازه باني كه امروز فكر كنم انگشتم در رفته از ما كه گذشت مطرح شدن ايشالا بچه هامون

كاشكي منم مي تونستم حرص نخورم ديروز اينقدر گريه كردم و داد و فرياد زدم شب نخوابيدم امروز گيج گيج بودم سرم درد مي كنه سرما خوردم شديدا عجب گرفتاريه ها

کربلایی

مدیر بازنشسته
جاوید فک کنم اینبار اخطار با کسر امتیاز رو دوشته:D
افشین جدا دروازه بانی میکنی؟ میدونی چیه، یه مربی داشتم که نظر خاصی درباره دروازه بنها داشت!! می گفت کسایی دروازه بان میشن که یه تخته شون کم باشه:D(ناراحت نشو ولی...) خب اگه یه تخته ات کم نبود که با باخت یا مساوی اس تق لال حرص و جوش نمی خوردی:smile::redface:

JU JU

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اي بابا همه چرا مصدوم ميشن منم مينيسك زانوم مصدوم شد تكواندو رو گذاشتم كنار چند وقتي بود دوباره برگشته بودم دروازه باني كه امروز فكر كنم انگشتم در رفته از ما كه گذشت مطرح شدن ايشالا بچه هامون

كاشكي منم مي تونستم حرص نخورم ديروز اينقدر گريه كردم و داد و فرياد زدم شب نخوابيدم امروز گيج گيج بودم سرم درد مي كنه سرما خوردم شديدا عجب گرفتاريه ها

بخدا حیفه گریه کرد
نکن اینکارا رو
نکن

منم سرما خوردگی شدید داشتم امروزم کلاس بیدم نصفه کلاس رو ول کردم برگشتم خونه
سرماخوردگی بد دردی
من برم دیگه
خوشحال شدیم

فلن

JU JU

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
افشین جدا دروازه بانی میکنی؟ میدونی چیه، یه مربی داشتم که نظر خاصی درباره دروازه بنها داشت!! می گفت کسایی دروازه بان میشن که یه تخته شون کم باشه:D(ناراحت نشو ولی...) خب اگه یه تخته ات کم نبود که با باخت یا مساوی اس تق لال حرص و جوش نمی خوردی:smile::redface:

بابا بی خیل
همش 4 امتیازه :w01: نمیترسیم که :w11::w12:

afshin_ss

عضو جدید
کاربر ممتاز

خب آره ديگه كلا از كارايي كه درگيرانه باشه خوشم مياد خوشم مياد بهم گير بدن منم حالشون رو بگيرم من يه مدتي دروازه بان يه تيم بودم تو گيلان تو رده ي نونهالان بعد گذاشتم كنار و رفتم تكواندو البته تكواندو هم كار مي كردم اون زمان(ميگن تكواندو و فوتبال از لحاظ عضلاني به هم نمي خورن ولي من مي كردم) كلا بخاطر بدن نرم و استيل بدني اي كه دارم دروازه باني مي كنم دوستشم دارم بدكم نيست كارم شايد اگه ادامه ميدادم الان جاي نظر محمدي تو داماش بودم شرايطش رو هم داشتم چون مربي من چند سال بعد شد بدنساز داماش اين پست رو خيلي هم دوست دارم عاشقش بودم و كمي هستم
راستي تيم اين مربيتون دروازه بان نداشت به نظر من دروازه بان كليدي ترين پسته كه مي تونه يه تيم رو از اين رو به اون رو بكنه نمونه هاش زياده تو دنيا
بهرحال كلا من عاشق استقلالم مي دونم خيلي افراطي هستم مامانم خيلي سعي مي كنه من بازي هاي استقلال رو نگاه نكنم بخاطر همين حرص و جوش البته اين حرص و جوش خيلي واسم مقدسه

بخدا حیفه گریه کرد
نکن اینکارا رو
نکن

منم سرما خوردگی شدید داشتم امروزم کلاس بیدم نصفه کلاس رو ول کردم برگشتم خونه
سرماخوردگی بد دردی
من برم دیگه
خوشحال شدیم

فلن

آخ گفتي من سرما بخورم ميميرم بدترين درد واسه من سرما خوردگيه كه منو شديدا ميندازه زمين

Saber-jojo

عضو جدید
کاربر ممتاز
صابر جون خوبه نصيرزاده رو قبول داري خب بايد بدوني كه همين آقاي هوشنگ نصير زاده گفت اين بازي فقط يه اشتباه داوري داشت اونم نگرفتن پنالتي روي اميدرضا روانخواه بود و گفت نميشه گفت داوري به نفع تيمي گرفته ولي خب به ضرر استقلال گرفته و تاثير گذار بوده تو نتيجه و بازي و قهرماني
كلا گند زده به همه تلاش يه تيم تو يه فصل

درسته .
ولی خب اون صحنه روانخواه چند دقیقه قبل از پنالتی که گرفت بودش ، بالاخره که داور پنالتی گرفت و توپم گل شد ، شما چرا نتونستین 5 دقیقه حفظش کنین ؟؟ نکنه اینم تقصیره داوره ؟؟؟ در مورد مایلی کهن هم ، حرف بدی که نزد . همون حرفی رو زد که قلعه نوعی بعد اکثر نتایج بدش میزنه " ما کلا تیم حریف رو بسته بودیم ، و اونا فقط هوایی کار می کردن ، گلی هم که زدن روی حرکت تاکتیکی نبود . "

JU JU

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
آدم فروووووووووووووووشاااا، منو فروختین ؟

آدم فروووووووووووووووشاااا، منو فروختین ؟

WARNING گفت:
Dear JU JU,

You have received an infraction at باشگاه مهندسان ایران.

Reason: كلام نامناسب
-------
شما در باشگاه مهندسان مرتکب خلاف شده اید.
-------

This infraction is worth 1 point(s) and may result in restricted access until it expires. Serious infractions will never expire.

Original Post:
http://www.www.iran-eng.ir/forums/index.php?posts/819971/
و بازی تیم استقلال با صبا تموم شد، و این امیر جان ما، در این اندیشه، که چه زمانی در مقابل تیمی شل و کور قرار بگیره و بتونه براحتی بازی رو با برد سپری کنه، و در آنسو، هواداری کماکان فریاد می‌زنه، امیر قلعه‌نوعی سرور هرچی لنگیه، و در سویی دگر، کودکی چشم انتظار این که امیر جان کی از این توهم بیرون بیاد که لیگ برتر، لیگ مدارس راهنمایی نیست، لیگ کوران و شلان نیست ... ولی این امیر قصه‌ی ما، همچنان در فکر پنالتی‌ای هست که در بازی با سپاهان، به گفته‌ی ایشون و ...، بسود تیم استقلال گرفته نشد و در خانه دو امتیاز رو از دست داد، شاید این کودک، روزی را آرزو کند که مربی‌ای بیاد که هواداراش شعار ندن سرور هرچی لنگیه، بلکه استقلال با مربی این تیم، در اندیشه بازی با توپچی‌های لندن و شیاطین سرخ و ... باشه

بازی با صباباطری تموم شد، بازی‌ای که سکوت رو بر لبان هواداراش نشاند، هوادارانی که با شکست پرسپولیس سر از پا نمی‌شناختند و هیچ‌وقت نگفتند و ندیدند که چه خواهد آمد، دیدن عیب دیگران خیلی راحته، ولی این آینه‌ای که اینجاست، همه از دیدن خود فراریند، این استقلال کماکان باید ضعیف بماند و بماند، چون از قدیم‌الایام، این تیم، سرور هرچی تیم کور و شل بوده، و هرگز در اندیشه به قدرت رسیدن نبود، هرگز به این فکر نکرد که بردن تیم‌های ضعیف قدرت نیست

و هواداران این تیم کماکان می‌گویند و خواهند گفت، امیر قلعه نوعی سرور هرچی لنگیه

و بازی با زیبایی‌ها و زشتی‌هایش، با اقتدار تیم صبای قم به پایان رسید، و بازی 3 بر یک به سود صبای قم پایان یافت و سومین شکست تیم استقلال رقم خورد و استقلال همچنان در این اندیشه که این تیم، سرور هرچی لنگیه

و کماکان

امیر قلعه‌نوعی سرور هرچی لنگیه

به امید روزی که استقلال و مربیانش، همراه با تیم‌های دیگه این کشور، سرور کوران و شلان نباشند و حرف از قدرتی بزنند

سکوت ...

نوشته شده توسط جوجو
آدرس تاپیک: اینجا

All the best,
باشگاه مهندسان ایران

ببینین من آخرش اخطار گرفتم یه دونه، آخه این که توهین نیست، اگه توهین به قلعه نوعی بید پس چرا انقد طرفداراش ازش استفاده میکنن

:w15::w15::w15::w15::w15:

کی منو فروووخت ؟

بالا