كل كل فوتبالی

كل كل فوتبالی

• مجموع رای دهندگان
    968

ali hamraeiiyan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اتفاقا ما خیلی حرفا داریم بگیم..تو همش میگی مرد روزای سخت مارو میخندونی..
شما که تو لیگ وا رفتین تموم شده..شما دارین با المنقارا بازی میکنین رو هوا میبرین شادین واسه خودتون...وا رفتنتون تو آسیا هم به زودی میبینیم..مثلا الان این تیما رو بردین فکر میکنی قهرمان آسیا میشین؟؟خدایی همچین فکری به ذهنت خطور کرده؟؟:eek:آخه پرسپولیس و چه به قهرمانیه آسیا بابا..:biggrin:
هنوز که حذف نشدیم...:)
شکلک ها هم یعنی نمیدونی واسه چیه؟؟؟؟!!!!!!!!!؟؟؟
خوب من الان دارم به حرفای تو میخندم مگه تو میشنوی؟یا مگه الان اینجایی؟؟خیلی ضایست من بخوام دلیل شکلکارو واست توضیح بدم خدایی...زشته اصلا..
تو که همش داری حرفای من رو تکرار میکنی آقای چلنگر شدی:child:
میدونم شکلک برا چیه حرف منو نفهمیدی :w15:
بابا اصلا بیخیال :tooth:
این طوری ظایع تره:w02:
الان به حرفای من بخند من هم خوشحال میشم تو این وضع و حالتون بخندونمتون :crying2:

:whistle::whistle::whistle:
نه نگفتم قهرمان میشیم داریم واسه قهرمانی بازی میکنیم به لطف خدا و همت بچه ها و حمایت هوادارا توکل میکنیم به خدا

sanzy

عضو جدید
تو که همش داری حرفای من رو تکرار میکنی آقای چلنگر شدی:child:
میدونم شکلک برا چیه حرف منو نفهمیدی :w15:
بابا اصلا بیخیال :tooth:
این طوری ظایع تره:w02:
الان به حرفای من بخند من هم خوشحال میشم تو این وضع و حالتون بخندونمتون :crying2:

:whistle::whistle::whistle:
نه نگفتم قهرمان میشیم داریم واسه قهرمانی بازی میکنیم به لطف خدا و همت بچه ها و حمایت هوادارا توکل میکنیم به خدا

من کدوم حرف تورو تکرار کردم؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ما وضع و حالمون طوری نیست که احتیاج داشته باشیم به حرفای شما واسه خنده...:D
چی شد زدی تو کار شکلک؟؟:biggrin:(آها من یه کم توضیح دادم گرفتی قضیه شکلک چیه؟آها....:))
منم نگفتم که تو گفتی قهرمان میشین...نمیخونی درست پستامو همین میشه دیگه..میگی حرفای منو تکرار میکنی و ....
درست بخون ببین من گفتم که تو گفتی قهرمان میشین؟؟
فعلا وضعیت شما تو لیگ گریه داره نه ما خدا رو شکر...اون قضیه اختلاف امتیازای پارسال و امسال رو هم یه کم فکر کنین میگیرین...مثل قضیه شکلکا..;)

sanzy

عضو جدید
نمیدونم قضیه چیه، استقلال میبره، این استقلالیا میان میگن ما بهترینیم، بریدیم، سروریم، پرسپولیس هیچی نیست
استقلال میبازه، تیم مقابلمون قوی بودش، بهترین تیما بودن و ...، پرسپولیس تو گروه آسونی افتاده و ...

واقعن شعار مناسبی انتخاب کردین، استقلال سرور هرچی لنگیه، همینه لیاقت استقلال، باید با تیم مدارس افغانستان بازی کنه، شاید 4تا گل بزنن دلشون خوش باشه، همینه لیاقت این استقلاله، خودتون اینجوری تعریفش کردین و غیر از این هم نیست

بازی‌ خوب پرسپولیس رو توی لیگ آسیا نمیشه انکار کرد، حالا شما بیاین توجیح کنین، استقلال از 3 بازی 1 امتیاز گرفته، میشه واسه دلخوشی شماها یه صفر کنارش گذاشت بشه 10 امتیاز ( از 3 بازی :w12:)

عشق است پرسپولیس، چه ببره چه ببازه، دوستش داریم و این چیزیه که این وسط مهمه، ما تیممون رو دوست داریم :heart:

این توجیه نیست...ما هم نگفتیم استقلال بازی آخرشو خوب بازی کرد..من تو پستای قبلیم هم گفتم استقلال بازی آخریش بد بود...ولی بازی تو تهران رو نمیشه خدایی انکار کرد که استقلال چقدر خوب بازی کرد..ولی کلا اینکه گروه استقلال گروه مرگه و گروه پرسپولیس آسون ترین گروهه حرف ما نیست..حرف همه است..
ما که اینجا از این شعارا ندادیم..شعارای شما هم همچین خوب نیست که بشه اینجا گفت..
در ضمن تو آسیا گروهتون اسونه...تو لیگ چی؟؟بازیاتون تو لیگ چی؟؟کارتون تو لیگ که دیگه تمومه...سال دیگه هم شاید بتونین سهمیه اسیا رو بگیرین اینقدر آسیا آسیا میکنین..
راستی ما نیازی به دلخوشی نداریم..تیمی که صدر جدوله مطمئنا طرفداراش خوشحال هستن..

مینا بهروزی

عضو جدید
داداش من تیمی که بازیکناش تو زمین راه برنو هر از گاهی بزنن زیره توپ گاهی وق

داداش من تیمی که بازیکناش تو زمین راه برنو هر از گاهی بزنن زیره توپ گاهی وق

داداش من تیمی که بازیکناش تو زمین راه برنو هر از گاهی بزنن زیره توپ گاهی وقتا هم شانسی گل بزنن تیم نیست.اگه ششم جدولیم خیالی نیست،سیزدهم که نیستیم:biggrin: تازشم تو آسیا ترکوندیم;)

pesar-mashhadi

کاربر بیش فعال
همون همتي كه شماها معنيشو هنوز نفهميدين
واسه من مشهدي بازي در نيار كه من خودم مشهديم ها......

فعلا که تیمتون زیر ما هست . مشهدی بازی هم در میارم کی میخواد جلومو بگیره ؟

استقلالو عشقه

negooli

عضو جدید
سلام به همه ی پرسپولیسی ها...:w16::w16:
:crying2::crying2::crying2::crying2:
عه عه عه
چرا گریه میکنید؟
خیلی خوب باشه
خدمت اس تق لالی های سایت هم سلام
حالا اشکاتونو پاک کنید میدونم تیمتون زاقارته ولی چه میشه کرد...
راستی چی شد اس تق لالی شدید؟
شیطون گولتون زد؟:w35:

pesar-mashhadi

کاربر بیش فعال
سلام به همه ی پرسپولیسی ها...:w16::w16:
:crying2::crying2::crying2::crying2:
عه عه عه
چرا گریه میکنید؟
خیلی خوب باشه
خدمت اس تق لالی های سایت هم سلام
حالا اشکاتونو پاک کنید میدونم تیمتون زاقارته ولی چه میشه کرد...
راستی چی شد اس تق لالی شدید؟
شیطون گولتون زد؟:w35:

حال کردیم که استقلالی شدیم .

ali hamraeiiyan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
علي جان ادامه نده استفراغا با اين حرفا شخصين خودشونو نشون ميدن
همه ميدونن كه پرسپوليس يعني برتري ديگه چه نيازي به تعريف داره؟

مخلصیم اینا همین جورن فایده ای نداره فقط هدفشون کل کل کردنه خودشون هم میدونن پرسپولیس سرورشونه

تیم ششم قطر بهشون گل زده ما تیم صدر نشین قطر رو بردیم خیال میکنن تیم ام صلال از اروپا اومده که میگن گروه مرگه
اسمشو گذاشتن گروه مرگ چون یه مشت تیم مرده تو گروه هستن

pesar-mashhadi

کاربر بیش فعال
تو یه گروه آسون افتادید . به تیم های ضعیف کل میزنید . فکر کردید که کار مهمی کردید . از گروه که بیاید بالا حذف میشید . مطمئن باشید

استقلال سرور

afshin_ss

عضو جدید
کاربر ممتاز
من میدونم چی میگم ولی فکر کنم شما نمی فهمی مشکل از گیرندست نه فرستنده :biggrin:

آره گروه ما ضعیف ترینه به تشخیص شما و گروه شما قویترین تیمای جهان داخلش حضور دارن همه میدونن من ام صلال رو اصلا نمیشناسم خدا وکیلی اسمش رو قبلا شنیده بودی تیم ششم قطر بوده من که نشنیدم تا دیشب کاش دیشب نشنیده بودم ابرومون رفت با این بازیتون
گروه صبا هم سخته خیلی سخته فقط گروه ما آسونه که که چشم حسوداش کور
پرسپولیس سرور استقلاله این رو بدون
روزای سخت
روزای سخت
روزای سخت
افشین انگار از روزای سخت بدت میاد
روزای سخت
روزای سخت

نه برادر من مشكل از همون فرستنده هستش البته وقتي اين تاپيك و پستهاي تو رو مرور مي كنم مي بينم كه همه ي حرفات ضد و نقيض داره يعني به راحتي حرفي كه امروز زدي رو فردا تكذيب مي كني كاريش نميشه كرد همه حرفاي تو اينجا هست مي توني بخوني مطمئنا نه من هيچ كس نفهميد منظور تو از روزاي سخت چي بود!!!شايد خودتم نفهميده باشي فقط با هر پستي كه راجع به اين موضوع ميدي بيشتر نامفهوم ميكني اين موضوع رو عزيز من عين كسي كه تو باتلاقه و با دست و پا زدن بيشتر فرو ميره

چرا لج مي كني گروه شما ضعيف هست نه به اعتقاد من برو دنبالش ببين تفاوت گروه ها رو گروه ما قوي هست ولي نه اونجوري كه تو با لجبازي ميگي قويترين تيماي دنيا اولا قدرت يه تيم به شناخت تو نيست تو اسم خيلي از تيما رو نشنيدي مثلا قبل از اين مي دونستي كه الجزيره قهرمان اماراته؟؟؟ثانيا من از روزاي سخت بدم نمياد تو هر چي زور بزني بيشتر ميري توش

خوشم میاد چون چیزی ندارین بگین کلید کردین به مرد روزهای سخت
معلومه کی داره وا میره این همه ادعای پوک و بی حاصل خجالت داره والا به هیچ تیمی نه نمیگین که بعدش هم با المنقار اردن بازی دارین حیف که می بازین
تو آسیا هم به زودی خنده داره اینو ما باید به شما بگیم به زودی که چه عرض کنم شما همن الان حذف شدین و بالا نمیاین
راستی من نمیدونم چرا این شکلک ها رو میزارین چون کس دیگه ای که از حرفاتون خندش در نمیاد مجبورین شکلک خنده بزارین

تنها تيم گروه ما رو كه شما مي توني يه ذره مسخره كني همين ام صلال(مامان صلال) هستش بقيه تيما هر رو اگه مسخره كني گروه خودتون رو زير سوال بردي چون الاتحاد كه همون قهرماني هاي آسيايي كه داره نشان از برتريش در مقابل تيم شماست و شما حق اظهار نظر در موردش ندارين الجزيره هم بازيكنش رو ببين ديگه برس به تيمش اسم سوسا رو شنيدي كه؟؟؟
راستش چه ميشه كرد تيم قهرمان قطر به تيم ششم ايران يعني لنگستون يا سيكاد مي بازه تيم اول ايران به تيم ششم قطر ميبازه
راستش فك كنم قويترين تيم گروه شما همين الغراضه هستش

شما باز حرفي زدي كه پس فردا بياي تكذيب كني و عوضش كني چرا ميگي حذف شديم تا بعد مجبور بشي حرفتو نقض كني؟؟؟حالا بچه ها لطف دارن به شايعاتت گوش ميدن و چيزي نميگن تو ديگه زياده روي نكن گفتي قطبي شد مربي كه يه دروغ محض بود(چون كميته فني قلعه نوعي رو انتخاب كرده بود نه قطبي كه باز لحظه ي آخر مربي عوض شد البته من از اين موضوع خوشحالم مي توني به راحتي رجوع كني به روزنامه ها)خب اين شايعه رو گفتي بدون منبع و دليل ولي كسي چيزي نگفت الان ميگي استقلال حذف شده باز با پيش داوري و از نظر شخصي خودت خب دوست من چرا وقتي من گزينه هاي قهرماني رو تو تاپيكم دو تا ميذارم همه معترض ميشن كه چرا اينطوري نوشتي ولي الان مي بينين كه حرف من درست بود و الان شما داري ..........

afshin_ss

عضو جدید
کاربر ممتاز
علي جان ادامه نده استفراغا با اين حرفا شخصين خودشونو نشون ميدن
همه ميدونن كه پرسپوليس يعني برتري ديگه چه نيازي به تعريف داره؟

شما با اين لحن صحبتت كاملا شخصيت يه پرسپوليسي رو نشون دادي عزيز من چقدر شما با شخصيت هستين البته از اون شخصيتهايي كه خودتون قبول دارين واسه نمونه مي توني به حرفاي اين دوستت كه انتخاب كردم هم دقت كني

بیا برو باباجون بذارباد بیاد

چه ميشه كرد وقتي با يه جمله خودتو معرفي مي كني كاري جز لبخندي تلخ نميشه انجام داد

afshin_ss

عضو جدید
کاربر ممتاز
راستش دوستان من حالا يقين پيدا كردم به حكمت خدا كه چرا حتي يه فينال آسيايي نيز به پرسپوليس نشون نداد خب شما كه با دو برد تو دور گروهي اينقدر منقلب ميشين اگه برين فينال چه مي كنين؟؟؟:smile::smile::smile:

pesar-mashhadi

کاربر بیش فعال
اس اس سرور

اس اس سرور

پرسپولیس تا به حال به فینال باشگاههای آسیا نرسیده . چرا ؟ خوب جوابشو خودم میدم . چون جنبه نداره .
برای چی جنبه نداره ؟ باز هم خودم میگم . چون با دو بازی با دو تیم علکی بردن فکر کردن که جام باشگاههای چهان رو گرفتن . :biggrin:

JU JU

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
پرسپولیس تا به حال به فینال باشگاههای آسیا نرسیده . چرا ؟ خوب جوابشو خودم میدم . چون جنبه نداره .
برای چی جنبه نداره ؟ باز هم خودم میگم . چون با دو بازی با دو تیم علکی بردن فکر کردن که جام باشگاههای چهان رو گرفتن . :biggrin:

جنبه شما رو دیدیم

کربلایی

مدیر بازنشسته
سلام
البته این اس تق لالیا و کلا جماعت شش تایی خیلی خیلی با جنبه تشریف دارن!!!
با کت و شلوار و لپ تاپ میرن استادیوم!!! بعد گل، لخت میرقصند!!!(چون جنبه دارن)
یه چشمه جالب جنبه رو هم همین هفته پیش بعد بازی پرسپولیس با صبا دیدیم!!!(جنبه از نوع اس تق لالیش)

afshin_ss

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
البته این اس تق لالیا و کلا جماعت شش تایی خیلی خیلی با جنبه تشریف دارن!!!
با کت و شلوار و لپ تاپ میرن استادیوم!!! بعد گل، لخت میرقصند!!!(چون جنبه دارن)
یه چشمه جالب جنبه رو هم همین هفته پیش بعد بازی پرسپولیس با صبا دیدیم!!!(جنبه از نوع اس تق لالیش)

بعد از بازي صبا منظورت حرفاي منه چقدر خوبه كه حرفاي منو فقط يه بار مي خوني جوابش رو نمي خوني تو و جاويد كه فقط عادت دارين به تكرار دو تا جمله منم براي بار هزارم ميگم سعي مي كنم عين خودتون رفتار كنم از قديم گفتم چيزي كه عوض داره گله نداره اول خودت و هم قطاراتو اصلاح كن بگو وقتي صبا استقلال رو مي بره و شيث گل مي زنه ربطي به پرسپوليس نداره اونوقت منم نميام اين موقع كه دو تا استقلالي مي تركونن پرسپوليس رو از استقلال حرف بزنم ولي من وقتي مي بينم شما اينطور فكر مي كنين منم مجبورم عين خودتون رفتار كنم;););)

omidiesel

عضو جدید
پرسپولیس دوست داریم

ali hamraeiiyan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
تاج: پرسپولیس فوتبال ایران را از برزخ خارج کرد

نایب رئیس فدراسیون فوتبال ایران با اشاره به درخشش پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا گفت: عملکرد بسیار خوب سرخپوشان فوتبال ایران را از برزخ نجات داد. مهدی تاج خاطرنشان کرد: پرسپولیس با پیروزی که در برابر الغرافه به دست آورد توانست به روند ناکامی های نمایندگان ایران مقابل تیم های عربی پایان دهد.
وی ادامه داد: خوشبختانه شاگردان وینگادا بازی بسیار خوبی را در مقابل حریف قطری خود انجام داد و استحقاق پیروزی را در این دیدار داشت ضمن آنکه به عنوان نماینده شایسته ایرانی خود را در عرصه آسیا معرفی کرد. وی در این رابطه افزود: البته بازیکنان تیم استقلال هم در بازی مقابل ام صلال نهایت تلاش خود را به کار گرفتند اما نتوانستند در آن دیدار نتیجه لازم را کسب کنند
.

sanzy

عضو جدید
نمیدونم قضیه چیه، استقلال میبره، این استقلالیا میان میگن ما بهترینیم، بریدیم، سروریم، پرسپولیس هیچی نیست
استقلال میبازه، تیم مقابلمون قوی بودش، بهترین تیما بودن و ...، پرسپولیس تو گروه آسونی افتاده و ...

واقعن شعار مناسبی انتخاب کردین، استقلال سرور هرچی لنگیه، همینه لیاقت استقلال، باید با تیم مدارس افغانستان بازی کنه، شاید 4تا گل بزنن دلشون خوش باشه، همینه لیاقت این استقلاله، خودتون اینجوری تعریفش کردین و غیر از این هم نیست

بازی‌ خوب پرسپولیس رو توی لیگ آسیا نمیشه انکار کرد، حالا شما بیاین توجیح کنین، استقلال از 3 بازی 1 امتیاز گرفته، میشه واسه دلخوشی شماها یه صفر کنارش گذاشت بشه 10 امتیاز ( از 3 بازی :w12:)

عشق است پرسپولیس، چه ببره چه ببازه، دوستش داریم و این چیزیه که این وسط مهمه، ما تیممون رو دوست داریم :heart:

اینجا که کلاس املا نیست غلط املایی همدیگرو بگیرین...شما برداشتی اون بالا "علکی" رو بزرگ کردی یه نگاه به نوشته های خودتونم بنداز...;)
:w14:استقلال:w14:استقلال:w14:
:w14:استقلال:w14:استقلال:w14:

afshin_ss

عضو جدید
کاربر ممتاز
اگه بنا به غلط املايي گرفتن من تو همين چند صفحه ي اخير خيلي غلط املايي ديدم از بچه ها بذارم؟؟؟اتفاقا همين چند صفحه ي قبل يه غلط تابلو ديدم چيزي نگفتم ولي ....
اينجا كلاس املا نيست خودتم مي دوني طرز درست نوشتن اين كلمه رو يه بچه هم بلده با اين كارت نه تنها توهيني به سانزي نكردي بلكه بيشتر خودت رو مسخره كردي البته شرمنده ها جاويد جون

کربلایی

مدیر بازنشسته
بعد از بازي صبا منظورت حرفاي منه چقدر خوبه كه حرفاي منو فقط يه بار مي خوني جوابش رو نمي خوني تو و جاويد كه فقط عادت دارين به تكرار دو تا جمله منم براي بار هزارم ميگم سعي مي كنم عين خودتون رفتار كنم از قديم گفتم چيزي كه عوض داره گله نداره اول خودت و هم قطاراتو اصلاح كن بگو وقتي صبا استقلال رو مي بره و شيث گل مي زنه ربطي به پرسپوليس نداره اونوقت منم نميام اين موقع كه دو تا استقلالي مي تركونن پرسپوليس رو از استقلال حرف بزنم ولي من وقتي مي بينم شما اينطور فكر مي كنين منم مجبورم عين خودتون رفتار كنم;););)

سلام
منظورت ازاینکه من و جاوید فقط عادت داریم به تکرار دو تا جمله، چیه؟
نکنه همون شعار معروف امیر قلعه نویی سرور هر چی لنگیه رو میگی؟:smile:
خب این شعارو که من و جاوید نساختیم! جاوید فقط معنی اونو توضیح داد! نه بیشتر:D
اصلا اگه خیلی ناراحت میشی دیگه نمیگیم:redface:

بالا