كل كل فوتبالی

كل كل فوتبالی

• مجموع رای دهندگان
    968

sanzy

عضو جدید
آره افشین جون بازم میگم پرسپولیس مرد روزای سخته آخه الان که روزای سخت واسه ما نیست قرار بود بشه ولی نشد الان روزای آسون ماست و نگران هم نیستیم چون پرسپولیس رو داریم غم نداریم

جان؟؟؟؟الان روزای آسونه شماست؟!!!!!!!!حتی واسه سهمیه آسیا هم یعنی نمی خواین یه تلاش ریزی بکنین؟؟البته هر چند بعیده...جام حذفیم که فکر نکنم شماها :confused:.........
آره خوب....روزای آسونتونه دیگه...واسه چی تلاش کنین؟
همون پرسپولیسو داشته باشین غم نداشته باشین...(واسه قهرمانی؟:biggrin:واسه سال دیگه آسیا؟:biggrin:)خوش به حالتون...اصلا غم ندارین....آخه پرسپولیسو دارین :biggrin:
:biggrin:

ali hamraeiiyan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام به همه ی پرسپولیسیا و استقلالیای گل گلاب....
سال نوتون مبارک همگی...
من بالاخره اومدم خونمون...
گفتم بیام اینجا خارج شدن لنگیای عزیز از کورس قهرمانی رو تسلیت بگم و قهرمانی استقلال همیشه قهرمان رو پیشاپیش تبریک بگم....:w32:

حالا عزیزان پرسپولیسی عیب نداره...واسه آسیا تلاش کنین...البته هر چند این حرفا(قهرمانی آسیا :w15::w15:)به شما اصلا نمیاد.....ولی خوب...خوش که میتونین باشین..
ما که خدا رو شکر تنها تیمی هستیم که دو بار قهرمان آسیا شدیم:w12:
عقده نداریم:smile:
بله کاملا بازی با ام صلال گویا بود

ali hamraeiiyan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
جان؟؟؟؟الان روزای آسونه شماست؟!!!!!!!!حتی واسه سهمیه آسیا هم یعنی نمی خواین یه تلاش ریزی بکنین؟؟البته هر چند بعیده...جام حذفیم که فکر نکنم شماها :confused:.........
همون پرسپولیسو داشته باشین غم نداشته باشین...(واسه قهرمانی؟:biggrin:واسه سال دیگه آسیا؟:biggrin:)خوش به حالتون...اصلا غم ندارین....آخه پرسپولیسو دارین :biggrin: :biggrin:
آره واقعا خوش به حالمون نه غصه قهرمان نشدن تو لیگ برتر رو داریم نه حذف شدن از جام حذفی و نه بالا نیومدن از مرحله اول لیگ قهرمانان آسیا

شما حق دارین سال دیگه هم شاید با این سطح فوتبالی که شما دارین بازی میکنین بعید میبینم سهمیه ایران 4 تا تیم باشه ما نمیایم شما برین آبرو ریزی کنین کافیه
ام صلال ... بازی بعدی فکر کنم با الضعیف عمان باشه اگه نبازین

ali hamraeiiyan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
همون پرسپولیسو داشته باشین غم نداشته باشین...(واسه قهرمانی؟:biggrin:واسه سال دیگه آسیا؟:biggrin:)خوش به حالتون...اصلا غم ندارین....آخه پرسپولیسو دارین :biggrin: :biggrin:

آره واقعا خوش به حالمون نه غصه قهرمان نشدن تو لیگ برتر رو داریم نه حذف شدن از جام حذفی و نه بالا نیومدن از مرحله اول لیگ قهرمانان آسیا

شما حق دارین سال دیگه هم شاید با این سطح فوتبالی که شما دارین بازی میکنین بعید میبینم سهمیه ایران 4 تا تیم باشه ما نمیایم شما برین آبرو ریزی کنین کافیه

کربلایی

مدیر بازنشسته

سلام
عید شما هم مبارک:gol:
امیدوارم خوش گذشته باشه!!!(این چند هفته که نبودی باشگاه رنگ روی آرامش رو به روش دیده بود:D چرا برگشتی؟)(شوخی کردما یه موقع به خودت نگیری;)

میگم بد نبود یه دو ساعتی صبر میکردی و بعد پست میدادی:biggrin:

sanzy

عضو جدید

اگه این غصه ها نباشن که دیگه فوتبال معنی نداره...بهتر از شماییم که دیگه این 3تا بازی مونده رو بی دلیل باید بازی کنین...آسیا هم شانسی دارین میبرین...وگرنه شما قهرمان آسیا بشو نیستین آقا جون...آرزوش به دلتون میمونه...ما خوبه 2 بار...خودت میدونی که....:whistle:

سلام
عید شما هم مبارک:gol:
امیدوارم خوش گذشته باشه!!!(این چند هفته که نبودی باشگاه رنگ روی آرامش رو به روش دیده بود:D چرا برگشتی؟)(شوخی کردما یه موقع به خودت نگیری;)

میگم بد نبود یه دو ساعتی صبر میکردی و بعد پست میدادی:biggrin:

من نبودم باشگاه رنگ روی آرامش داشت؟؟؟میکشمت..;)
ایشالا به شمام خوش گذشته باشه....

چرا 2ساعت صبر میکردم؟؟مگه چی شده...آره خوب...بازی که مزخرف بود..قبول...نمیدونم چشونه...ولی خدایی از همون اول همه ی عالم و آدم به گروه استقلال میگفتن گروه مرگ..3تا تیم هم گروه ما صدر نشین لیگاشونن..خدایی گروه استقلال سخت ترین گروهه...حالا ایشالا بازیای بعدی جبران میکنیم...شما نگران نباشین..ما عقده ی آسیا نداریم...
اگه امسال خدای نکرده زبونم لال نشد سال دیگه..ما که سال دیگه آسیا هستیم...ولی شما فکرنکنم..
امسال که هستین حداقل یه خودی نشون بدین...نه واسه قهرمانی ها...چون شما که عمرا قهرمان آسیا بشو باشین...جک ساله...
:biggrin:

آخرین ویرایش:

sanzy

عضو جدید

ولی رقیب امروزتون تیم ششم جدول قطر بودا :redface:[/quote]

؟؟ببخشید...اشتباه لپی بود:D
بعد از دو قرن اومدم تو اینترنت داشتم میلامو چک میکردم تو خبرای قبل عید بود..وگرنه کاری به لیگای بقیه ندارم...
ولی گروه استقلال سخت ترین گروهه...همه ام میدونن...حالا تو هی گیر بده:neutral:میزنم لت و پارت میکنما...(اگه دستم بهت برسه)

ali hamraeiiyan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اگه این غصه ها نباشن که دیگه فوتبال معنی نداره...بهتر از شماییم که دیگه این 3تا بازی مونده رو بی دلیل باید بازی کنین...آسیا هم شانسی دارین میبرین...وگرنه شما قهرمان آسیا بشو نیستین آقا جون...آرزوش به دلتون میمونه...ما خوبه 2 بار...خودت میدونی که....:whistle:

.:biggrin:
shoma parsal 30 ta bazi bi dalil bazi kardin 3 ta bazi ke ziad nist
ma too asia shansi mibarim ama shoma ba gateeiyat mibazin
bebakhshid font farsi nadashtam

• Like
واکنش ها: @r@$

ali hamraeiiyan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من نمیدونم 30 تا بازی بی دلیل بازی کردن بهتره یا 3 تا بازی بی دلیل در صورتی که ما بی دلیل هم بازی نمیکنیم می تونیم سهمیه آسیا رو هم بگیریم
ولی ام صلال هم .....

پرسپولیس سرور استقلاله

sanzy

عضو جدید
من نمیدونم 30 تا بازی بی دلیل بازی کردن بهتره یا 3 تا بازی بی دلیل در صورتی که ما بی دلیل هم بازی نمیکنیم می تونیم سهمیه آسیا رو هم بگیریم
ولی ام صلال هم .....

پرسپولیس سرور استقلاله

آخه میگی روزای آسونتونه...یعنی زدین به بیخیالی دیگه...با وضعیت شما گرفتن آسیا همچینم آسون نیست...باید روزای سختتون باشه...مرد روزای سخت:w25:

در ضمن :
کاملا واضحه که استقلال سرور پرسپولیسه :w16:

ali hamraeiiyan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
آخه میگی روزای آسونتونه...یعنی زدین به بیخیالی دیگه...با وضعیت شما گرفتن آسیا همچینم آسون نیست...باید روزای سختتون باشه...مرد روزای سخت:w25:
در ضمن :
نچ
روزای سخت آسیا جداست تو لیگ روزای آسونه
شما مواظب خودتون باشید بهتره آخه خیلی دارین وا می رین جام رو از دست ندین هم خوبه

مرد روز های سخت پرسپولیس

• Like
واکنش ها: @r@$

ali hamraeiiyan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
در ضمن :

نچ
شما مواظب خودتون باشید بهتره آخه خیلی دارین وا می رین جام رو از دست ندین هم خوبه

مرد روز های سخت پرسپولیس

omidiesel

عضو جدید

afshin_ss

عضو جدید
کاربر ممتاز
آره افشین جون بازم میگم پرسپولیس مرد روزای سخته آخه الان که روزای سخت واسه ما نیست قرار بود بشه ولی نشد الان روزای آسون ماست و نگران هم نیستیم چون پرسپولیس رو داریم غم نداریم

خودتم مي دوني چي ميگي؟؟؟

ببين دوست عزيز گروه شما ضعيف ترين گروه هستش قوي ترين حريفتون همين الغرافه بود در حاليكه استقلال و صبا سخت ترين گروه رو خوردن شما فقط از گروه استقلال همون ام صلال رو مي شناسين؟؟؟قهرمان عربستان و امارات كه تو گروه ما هستن رو يادتون نيست نه؟؟؟عيبي نداره راحت باش هر جور مي خواي تحليل كن عين همون روزاي سختي كه ميگي:biggrin::biggrin::biggrin:

afshin_ss

عضو جدید
کاربر ممتاز
البته بگم اين گروه سخت توجيهي واسه بازي بد استقلال نيست فكر مي كنم قلعه نوعي تو اين سه تا بازي فقط بازي تو تهران مقابل الجزيره رو خوب بازي كرد دو تا بازي ديگه جسارت نداشت كه تركيب تيم رو عين استقلال هميشگي بچينه اگه اين جسارت رو داشت حتما مي تونست به راحتي ببره حالا بازم شانس صعود داره البته سخته به شرطي كه همه ي بازياي برگشت رو ببره به احتمال خيلي زيادي صعود مي كنه اگرم نكنه اولين تجربه آسيايي قلعه نوعي برابر ميشه با اولين ناكامي استقلال تو آسيا

البته يه چيزي هم بگما پرسپوليسياي عزيز دقت كنن كه تيمي كه تو مرحله گروهي با تيماي سخت مي خوره اگه صعود كنه راه آسونتري در پيش داره و بر عكس شما هم يه كم واقع بين باشين تو باد اين بردا نخوابين چون شما هميشه تو دور گروهي موفق بودين ولي بعد از اون :biggrin:;):biggrin:

ali hamraeiiyan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خودتم مي دوني چي ميگي؟؟؟

ببين دوست عزيز گروه شما ضعيف ترين گروه هستش قوي ترين حريفتون همين الغرافه بود در حاليكه استقلال و صبا سخت ترين گروه رو خوردن شما فقط از گروه استقلال همون ام صلال رو مي شناسين؟؟؟قهرمان عربستان و امارات كه تو گروه ما هستن رو يادتون نيست نه؟؟؟عيبي نداره راحت باش هر جور مي خواي تحليل كن عين همون روزاي سختي كه ميگي:biggrin::biggrin::biggrin:
من میدونم چی میگم ولی فکر کنم شما نمی فهمی مشکل از گیرندست نه فرستنده :biggrin:

آره گروه ما ضعیف ترینه به تشخیص شما و گروه شما قویترین تیمای جهان داخلش حضور دارن همه میدونن من ام صلال رو اصلا نمیشناسم خدا وکیلی اسمش رو قبلا شنیده بودی تیم ششم قطر بوده من که نشنیدم تا دیشب کاش دیشب نشنیده بودم ابرومون رفت با این بازیتون
گروه صبا هم سخته خیلی سخته فقط گروه ما آسونه که که چشم حسوداش کور
پرسپولیس سرور استقلاله این رو بدون
روزای سخت
روزای سخت
روزای سخت
افشین انگار از روزای سخت بدت میاد
روزای سخت
روزای سخت

sanzy

عضو جدید
من میدونم چی میگم ولی فکر کنم شما نمی فهمی مشکل از گیرندست نه فرستنده :biggrin:

آره گروه ما ضعیف ترینه به تشخیص شما و گروه شما قویترین تیمای جهان داخلش حضور دارن همه میدونن من ام صلال رو اصلا نمیشناسم خدا وکیلی اسمش رو قبلا شنیده بودی تیم ششم قطر بوده من که نشنیدم تا دیشب کاش دیشب نشنیده بودم ابرومون رفت با این بازیتون
گروه صبا هم سخته خیلی سخته فقط گروه ما آسونه که که چشم حسوداش کور
پرسپولیس سرور استقلاله این رو بدون
روزای سخت
روزای سخت
روزای سخت
افشین انگار از روزای سخت بدت میاد
روزای سخت
روزای سخت

نه بابا...ایراد از همون فرستنده است...آخه یه دقیقه میگی سخت یه دقیقه میگی آسون...
تیمتون اگه تو آسون ترین گروه نیفتاده بود که دیگه هیچی....آخه شما که مال آسیا نیستین....پرسپولیس و چه به این حرفا :w25:
گروه ما سخت نیست؟؟؟:eek:گروه مرگ رو حتی تو اخبارم گفتن...یعنی می خوای بگی نشنیدی؟؟بابا بیخیال...حالا 2تا بازی بردین چه جوی گرفتتون...البته پرسپولیسیا همه توهماشون قویه...
ما که حسودی نمیکنیم...شما الکی خوشین تو آسون ترین گروه افتادین میبرین ذوق میکنین واسه خودتون :biggrin:
ما برامون افتخاره که گروهی که استقلال توشه رو میگن گروه مرگ...
راستی این روزای سخت گفتنت هم کسی بدش نمیاد....سوژه خنده است...خیلی باحاله...تازه باحال تر اینه یه روزتون سخته یه روزتون آسون...
تو بیشتر پستات میگی روزای سخت رو...تو همشون بگو از این به بعد...هم تو تخلیه روحی میشی هم ما بیشتر میخندیم...

sanzy

عضو جدید
نچ

مرد روز های سخت پرسپولیس

والا تو آسیا هم که همچین سخت نیست واستون...سه تا تیم آبکی...خوشحالی؟؟:biggrin:خوش باش..
تو لیگم که دیگه هدفی ندارین...آسونه دیگه...تو جام حذفی مرد چیه پرسپولیس؟؟مرد روزای متوسط؟؟سخت؟؟آسون؟؟:biggrin:
خیلی باحاله این مرد روزای سخت گفتنت...:biggrin:
والا فعلا از اینور که شما وا رفتین...اونورم به زودی وا میرین...ما نیازی به مراقبت نداریم...چیزیم از دست نمیدیم..شما نگران نباش...شمایین که چیزی ندارین که بخواین از دست بدین...تو آسیا هم به زودی........:Dول کن بذار نگم حالا فعلا الکی شاد باشی واسه خودت..

NINIpaola

عضو جدید

والا تو آسیا هم که همچین سخت نیست واستون...سه تا تیم آبکی...خوشحالی؟؟:biggrin:خوش باش..
تو لیگم که دیگه هدفی ندارین...آسونه دیگه...تو جام حذفی مرد چیه پرسپولیس؟؟مرد روزای متوسط؟؟سخت؟؟آسون؟؟:biggrin:
والا فعلا از اینور که شما وا رفتین...اونورم به زودی وا میرین...ما نیازی به مراقبت نداریم...چیزیم از دست نمیدیم..شما نگران نباش...شمایین که چیزی ندارین که بخواین از دست بدین...تو آسیا هم به زودی........:Dول کن بذار نگم حالا فعلا الکی شاد باشی واسه خودت..
بیا برو باباجون بذارباد بیاد

ali hamraeiiyan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
نه بابا...ایراد از همون فرستنده است...آخه یه دقیقه میگی سخت یه دقیقه میگی آسون...
تیمتون اگه تو آسون ترین گروه نیفتاده بود که دیگه هیچی....آخه شما که مال آسیا نیستین....پرسپولیس و چه به این حرفا :w25:
گروه ما سخت نیست؟؟؟:eek:گروه مرگ رو حتی تو اخبارم گفتن...یعنی می خوای بگی نشنیدی؟؟بابا بیخیال...حالا 2تا بازی بردین چه جوی گرفتتون...البته پرسپولیسیا همه توهماشون قویه...
ما که حسودی نمیکنیم...شما الکی خوشین تو آسون ترین گروه افتادین میبرین ذوق میکنین واسه خودتون :biggrin:
ما برامون افتخاره که گروهی که استقلال توشه رو میگن گروه مرگ...
راستی این روزای سخت گفتنت هم کسی بدش نمیاد....سوژه خنده است...خیلی باحاله...تازه باحال تر اینه یه روزتون سخته یه روزتون آسون...
تو بیشتر پستات میگی روزای سخت رو...تو همشون بگو از این به بعد...هم تو تخلیه روحی میشی هم ما بیشتر میخندیم...
به اینجا میگن کل کل می دونی یعنی چی یعنی باید کل کل کنی
بازم میگم پرسپولیس مرد روزهای سخت

این یه حقیقته
شما افتخار کنین که تو گروه مرگین خیلی خوبه اما اون موقه که اخبار گفت کنفدراسیون آسیا اعلام کرد پرسپولیس یکی از پرطرفدار ترین تیمهای آسیا و پرطرفدار ترین تیم ایرانه شما خواب بودی حالا دلت خوش باشه و افتخار کن که حذف میشین و از مرحله اول بالا نمیاین
واسه شما که حرفی واسه گفتن ندارین سوژه خندست و گرنه که حرفای شما سوژه خندست باید قبول کنی که تو لیگ برتر ما روزای سختی رو پیش رو نداریم راحت یا میبازیم یا میبریم یا هم مساوی میکنیم چون فرقی نداره ذوب آهن قهرمان میشه ولی تلاش خودمون رو میکنیم 13 نشیم حالا هم بزار تخلیه روحی کنمت
استقلال سرور ام صلال

تخلیه شدی یا نه اگه نشدی اینو باش

پرسپولیس سرور استقلال

ali hamraeiiyan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خوشم میاد چون چیزی ندارین بگین کلید کردین به مرد روزهای سخت
معلومه کی داره وا میره این همه ادعای پوک و بی حاصل خجالت داره والا به هیچ تیمی نه نمیگین که بعدش هم با المنقار اردن بازی دارین حیف که می بازین
تو آسیا هم به زودی خنده داره اینو ما باید به شما بگیم به زودی که چه عرض کنم شما همن الان حذف شدین و بالا نمیاین
راستی من نمیدونم چرا این شکلک ها رو میزارین چون کس دیگه ای که از حرفاتون خندش در نمیاد مجبورین شکلک خنده بزارین

JU JU

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
نمیدونم قضیه چیه، استقلال میبره، این استقلالیا میان میگن ما بهترینیم، بریدیم، سروریم، پرسپولیس هیچی نیست
استقلال میبازه، تیم مقابلمون قوی بودش، بهترین تیما بودن و ...، پرسپولیس تو گروه آسونی افتاده و ...

واقعن شعار مناسبی انتخاب کردین، استقلال سرور هرچی لنگیه، همینه لیاقت استقلال، باید با تیم مدارس افغانستان بازی کنه، شاید 4تا گل بزنن دلشون خوش باشه، همینه لیاقت این استقلاله، خودتون اینجوری تعریفش کردین و غیر از این هم نیست

بازی‌ خوب پرسپولیس رو توی لیگ آسیا نمیشه انکار کرد، حالا شما بیاین توجیح کنین، استقلال از 3 بازی 1 امتیاز گرفته، میشه واسه دلخوشی شماها یه صفر کنارش گذاشت بشه 10 امتیاز ( از 3 بازی :w12:)

عشق است پرسپولیس، چه ببره چه ببازه، دوستش داریم و این چیزیه که این وسط مهمه، ما تیممون رو دوست داریم :heart:

mohandeseit

دستیار مدیر مهندسی فناوری اطلاعات
کاربر ممتاز
برد مقتدرانه تيم پيروزي را بر الغرافه به همه هواداران تبريك ميگويم.ان شاالله قهرماني در آسيا

sanzy

عضو جدید

بیا برو باباجون بذارباد بیاد

جواب منو...جواب تورو...
چرا کم میارین چرت و پرت میگین؟؟دوستت علی میگه اینجا کل کله...من که میدونستم...احتمالا به تو باید میگفته...
چرا اینقدر شما جو گیرین؟؟آخه بازیایی که تو لیگ میکنین و نمیبینین؟؟اگه اختلاف امتیازا مثل پارسال بود که الان سقوط کرده بودین...سهمیه آسیا هم که واسه سال دیگه نمیتونین بگیرین...مگه اینکه دست های پشت پرده یه حالی تو جام حذفی بهتون بدن..
حالا آسیا هم اولشه...گروهتون کشکه...
در ضمن تو که نبودی باد میومد...الان اومدی به خیال خودت طوفان کردی؟شما برو با عکسای نیکبخت خوش باش بذار همون باده بیاد..تو بودی؟یا دوستت؟ارزش نداره برم صفحه های قبل ببینم عشق نیکبخت بلا گرفته کدومتون رو کشته بود..برین با همون آتیش پاره خوش باشین...ناز بشه..گوگولی...

sanzy

عضو جدید
به اینجا میگن کل کل می دونی یعنی چی یعنی باید کل کل کنی
بازم میگم پرسپولیس مرد روزهای سخت

این یه حقیقته
شما افتخار کنین که تو گروه مرگین خیلی خوبه اما اون موقه که اخبار گفت کنفدراسیون آسیا اعلام کرد پرسپولیس یکی از پرطرفدار ترین تیمهای آسیا و پرطرفدار ترین تیم ایرانه شما خواب بودی حالا دلت خوش باشه و افتخار کن که حذف میشین و از مرحله اول بالا نمیاین
واسه شما که حرفی واسه گفتن ندارین سوژه خندست و گرنه که حرفای شما سوژه خندست باید قبول کنی که تو لیگ برتر ما روزای سختی رو پیش رو نداریم راحت یا میبازیم یا میبریم یا هم مساوی میکنیم چون فرقی نداره ذوب آهن قهرمان میشه ولی تلاش خودمون رو میکنیم 13 نشیم حالا هم بزار تخلیه روحی کنمت
استقلال سرور ام صلال

تخلیه شدی یا نه اگه نشدی اینو باش

پرسپولیس سرور استقلال

مگه ما گفتیم اینجا کل کل نیست؟خودمونیما..خیلی بی ربط میگی..خودم گفتم بازم بگو مرد روزای سخت رو..تو همه ی پستات بگو..اینو که خودم گفتم...خیلی باحاله..
معلومه که افتخار میکنیم..
هست که هست..استقلال که مثل پرسپولیس نیست که هر کسی طرفدارش باشه..طرفدارا با هم از خیلی نظرا فرق دارن..میدونی که;)
تیممون حذف هم شد که شد...فدای سرشون..ما خوبه عقده ی اسیا نداریم..2بار قهرمانی..2بار نایب قهرمانی..2بار سومی..
منم میدونم تو لیگ روزای سختی ندارین..دیگه چیزی ندارین از دست بدین..مگه من گفتم تو لیگ روزای سختی دارین که قبول کنم ندارین؟چی میگی؟خودم گفتم سه تا بازیتون بی هدفه..راحتین دیگه..همش میبازین...فرقی نداره به حالتون که..
راستی استقلال قهرمان میشه...
این سیزدهم هم که هی میگی افشین بیچاره هزار بار اختلاف امتیازا رو توضیح داد براتون..نمیگیرین دیگه..چی کار میشه کرد..قضیه همون طرفدارای پرسپولیسه..
منم که نیازی به تخلیه روحی ندارم..شما واسه خودت یه چیزایی بگو خوش باش تو عالم خودت..مرد روزای سخت:biggrin:
استقلال هم نه تنها سرور ام صلال سرور پرسپولیس هم هست..

sanzy

عضو جدید
خوشم میاد چون چیزی ندارین بگین کلید کردین به مرد روزهای سخت
معلومه کی داره وا میره این همه ادعای پوک و بی حاصل خجالت داره والا به هیچ تیمی نه نمیگین که بعدش هم با المنقار اردن بازی دارین حیف که می بازین
تو آسیا هم به زودی خنده داره اینو ما باید به شما بگیم به زودی که چه عرض کنم شما همن الان حذف شدین و بالا نمیاین
راستی من نمیدونم چرا این شکلک ها رو میزارین چون کس دیگه ای که از حرفاتون خندش در نمیاد مجبورین شکلک خنده بزارین

اتفاقا ما خیلی حرفا داریم بگیم..تو همش میگی مرد روزای سخت مارو میخندونی..
شما که تو لیگ وا رفتین تموم شده..شما دارین با المنقارا بازی میکنین رو هوا میبرین شادین واسه خودتون...وا رفتنتون تو آسیا هم به زودی میبینیم..مثلا الان این تیما رو بردین فکر میکنی قهرمان آسیا میشین؟؟خدایی همچین فکری به ذهنت خطور کرده؟؟:eek:آخه پرسپولیس و چه به قهرمانیه آسیا بابا..:biggrin:
هنوز که حذف نشدیم...:)
شکلک ها هم یعنی نمیدونی واسه چیه؟؟؟؟!!!!!!!!!؟؟؟
خوب من الان دارم به حرفای تو میخندم مگه تو میشنوی؟یا مگه الان اینجایی؟؟خیلی ضایست من بخوام دلیل شکلکارو واست توضیح بدم خدایی...زشته اصلا..

بالا