قهرمان جام جهانی =؟؟؟!!!

mostafanokhodian

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اینم اقتداره هلند که گفتم

برزیل یکبار دیگه در مجامع بین المللی ضایع شد.
حقشون بود تادیگه به قطع نامه رای منفی ندند.

والا ما اقتدار ندیدیم، یکیش که گل به خودی بود و در طول بازی هم کار خاصی نکردند، یه دو سه تا عکس به روز تر میذاشتی حداقل......

پس چه بدبخت بود آمریکا که توسط غنا حذف شد، بدون شک به خاطر این بوده که به قطع نامه رای مثبت داده بوده، حقش بود!!!!

هلند ریخت(معادل فارسی استیل!) قهرمانی نداره...

آخرین ویرایش:

mostafanokhodian

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خواهشا جلوی جمع اینطوری نسوزین
شما مثال بزن اقتدار هلند مثلاً کجا یا چه زمانی از بازی بود؟؟؟ هلند چیکار کرد که مقتدر بود؟؟؟

نه دوست عزیز این چیزا سوختن نداره بعد از پیش دانشگاهیم، 5 سال پیش، فوتبال رو و دیدن فوتبال رو گذاشتم کنار، طرفدار پرسپولیس و منچستر و برزیل بودم ولی بیخیال شدم، با این چیزا ما نمی سوزیم داداش،چیزای مهمتری هست تو دنیا که میشه واسش سوخت ;)

oneunited

عضو جدید
کاربر ممتاز
شما مثال بزن اقتدار هلند مثلاً کجا یا چه زمانی از بازی بود؟؟؟ هلند چیکار کرد که مقتدر بود؟؟؟

نه دوست عزیز این چیزا سوختن نداره بعد از پیش دانشگاهیم، 5 سال پیش، فوتبال رو و دیدن فوتبال رو گذاشتم کنار، طرفدار پرسپولیس و منچستر و برزیل بودم ولی بیخیال شدم، با این چیزا ما نمی سوزیم داداش،چیزای مهمتری هست تو دنیا که میشه واسش سوخت ;)

باشه !!!

مهندس خوش فکر

عضو جدید
کاربر ممتاز
والا ما اقتدار ندیدیم، یکیش که گل به خودی بود و در طول بازی هم کار خاصی نکردند، یه دو سه تا عکس به روز تر میذاشتی حداقل......

پس چه بدبخت بود آمریکا که توسط غنا حذف شد، بدون شک به خاطر این بوده که به قطع نامه رای مثبت داده بوده، حقش بود!!!!

ما که گفتیم میبازه شما گوش ندادی...:D
ببین بازم میگم نگی نگفتا !!!!! اسپانیا قهرمانه....................;)
بقیه تیمهام میتونن فقط به حضور در فینال فکر کنن...:razz:
تیمی که جلوی کره شمالی اینجوری بازی کنه بهتر از این نمیشه که.......:biggrin::biggrin::biggrin:

کانادا

عضو جدید
کاربر ممتاز
:biggrin::surprised:

1- تو خودت یکبار شوت بزن ببین توپد به دروازه میرسه بعد بیا ایرادبگیر
2- آمریکا هیچوقت تو فوتبال ادعا نداشته چون فوتبال براشون ورزش شماره ی 7 حساب میشه ، اونا تو اکثره ورزش ها اولند یه فکری به حاله خودمون کن که اصلاً به مرحله گروهی جام جهانی نرفتیم
3- برزیل همیشه جزوه مدعیا بوده ولی ایندوره به خاطره اینکه رئیس جمهورش اومد ایران بعد ..................... زود حذف شد :biggrin::biggrin::biggrin:
4- شما استیل خودتا درست کن
5- هلند قهرمان میشه
6- میدونم چقدر داری میسوزی پس بسوز.
:biggrin::biggrin::biggrin::biggrin::biggrin::biggrin::biggrin::biggrin::biggrin::biggrin::biggrin::biggrin::biggrin:

:gol::heart:

درود بر لاله های نارنجی

آخرین ویرایش:

کانادا

عضو جدید
کاربر ممتاز
فوتبال بازی اشتباهاته .
و هر نوع گلی که زده بشه یک گل حساب میشه میخواد گل بخودی باشه میخواد برگردون باشه.
اما اون تیمی که گل به خودی میزنه اصلاً لیاقت رفتن به مرحله ی بعد را نداره .

mostafanokhodian

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
:biggrin::surprised:

1- تو خودت یکبار شوت بزن ببین توپد به دروازه میرسه بعد بیا ایرادبگیر
2- آمریکا هیچوقت تو فوتبال ادعا نداشته چون فوتبال براشون ورزش شماره ی 7 حساب میشه ، اونا تو اکثره ورزش ها اولند یه فکری به حاله خودمون کن که اصلاً به مرحله گروهی جام جهانی نرفتیم
3- برزیل همیشه جزوه مدعیا بوده ولی ایندوره به خاطره اینکه رئیس جمهورش اومد ایران بعد ..................... زود حذف شد :biggrin:
4- شما استیل خودتا درست کن
5- هلند قهرمان میشه
6- میدونم چقدر داری میسوزی پس بسوز.
:biggrin::biggrin::biggrin::biggrin::biggrin::biggrin::biggrin:

:gol::heart:

درود بر لاله های نارنجی
1) بنده در دبیرستان عضو تیم فوتبال مدرسه بودم;) نمیدونی بیخود ایراد نگیر:whistle:
2)ایران هم هیچ وقت تو فوتبال ادعا نداشته!!!
3):biggrin::biggrin:
فرانسه و ایتالیا که همون مرحله گروهی حذف شدند، ماله این بود که به قطعنامه رای دادن:whistle:
4)استیل ما درسته، ضد زنگ هم هست تازه!
5)خدا میــــــــــــــــدونه که حقشه، به لطف یزدان مهربان، هلندش قهرمان میشه، هلندش قهرمان میشه:confused::biggrin:
6)ما با این چیزهای سطح پایین نمی سوزیم، چیزهای مهمتر تو دنیا هست که باید سوخت براش، من از وقتی یادم میاد عاشق فوتبال بودم و طرفدار پرسپولیس و منچستر و برزیل، 5 سال پیش همه چیزو گذاشتم کنار.
پس همچین برای من سوختن نداره چون چیزهای مهمتری پیدا کردم که به پاش میسوزم اگه لازم شد;)
شما حواست باشه اگه هلندت قهرمان نشد، نسوزی:biggrin:

mostafanokhodian

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ما که گفتیم میبازه شما گوش ندادی...:D
ببین بازم میگم نگی نگفتا !!!!! اسپانیا قهرمانه....................;)
بقیه تیمهام میتونن فقط به حضور در فینال فکر کنن...:razz:
تیمی که جلوی کره شمالی اینجوری بازی کنه بهتر از این نمیشه که.......:biggrin::biggrin::biggrin:
اگه ایران بود میگفتم به داوری باختیم!!!
ایشالا که یه کدومشون قهرمان میشن:d ولی حالا حالاها مونده به پای افتخارات برزیل برسن...
آخه مهندس جان اسپانیات که باخت به سوییس، شما حالا گیر دادی به بازیش؟؟؟ در حالی که بازی رو هم برد برزیل جلو کره...

sharifi1984

عضو جدید
کاربر ممتاز
من از اول هم همین حرفو زدم
بازم میگم
هر تیمی که از بازی آرژانتین آلمان برنده بیاد بیرون قهرمانه

Arman K

عضو جدید
کاربر ممتاز
حالا که برزیل حذف شد... :crying2:(البته حقشم بود حذف بشه ...)
امیدوارم از بین این دوتا تیم یکی قهرمان بشه و قهرمانی بین تیمای دیگه حیف ومیل نشه:
اسپانیا ;) یا آرژانتین;)

*mana

عضو جدید
کاربر ممتاز
مانا خانم از شما دیگه انتظار نداشتم، هلـــــــــــــــــــــند؟؟؟؟:eek:
والا چیز قابل توجهی نداره هلندا!!!

هرچند ما باختیم نمیتونیم حرف بزنیم:d
این یه پیشگوییه
مگه نشنیدی
یه آقایی اینو پیشگویی کرده

:surprised:

*mana

عضو جدید
کاربر ممتاز
بدبخت اون مدرسه که تو توش بودی
بگو ببینم ایران تو چی میتونه ادعا کنه ؟؟؟
ترکیه هم حتماً برای همین نیومد جام جهانی. :biggrin:

برو بچه من با کسی بحث میکنم که ارزشش را داشته باشه .

تو راست میگی داداش. :gol::heart:

تاريخ عضويت: 2010/6شما هنوز نیومد انقدر عصبانی‌ هستی‌:eek:
همه می‌تونن نظرشونو بدن بدون مسخره کردن
اگه نظرهارو بخونی اینو می‌فهمی پس سعی‌ کن به نظر دیگران توهین نکنی‌

E.lahe

عضو جدید
کاربر ممتاز
به آرژانتینیهای عزیز مخصوصا محمد آقا و چن تن دیگر از داغ دیدگان باشگاه از صمیم قلب تسلیت عرض میکنم !!!

ایران آخرین بار 3 تا به گوام زده بود :biggrin: :biggrin: :biggrin: :biggrin: :biggrin: :biggrin: :biggrin: :biggrin: :biggrin: :biggrin: :biggrin: :biggrin: :biggrin: :biggrin: :biggrin: :biggrin: :biggrin: :biggrin: :biggrin: :biggrin:

E.lahe

عضو جدید
کاربر ممتاز
اینجا چقدر خلوت شده :d

خدا بگم این مارادونای جک رو چیکار نکنه که با کارهاش جو اینجا رو هم اینجوری کرده :d

کانادا

عضو جدید
کاربر ممتاز
مطمئنن در فینال دو تیم اروپایی خواهند بود .

هلند - آلمان