قهرمانان امروز و دیروز( الگوهای نسل قبلی و ما)

koray

عضو جدید
به نظر من اون زمون هم خوب داشت بد داشت.....اما خوباشون بيرون جامعه نبود و لي بداشون تو ظاهر هركاري ميخواستن ميكردن.....ولي حالا برعكس شده ....
پس زياد فرقي نكرده اون زمون هم جوونمرد بود و آدماي كثيفي هم بود الانم همينطور......
درست نيست اينجوري بگين من موافق نيستم با شما

tanha990

عضو جدید
خواهش میکنم تند نرو دوست عزیز...
کسی که حقیقتا مسلمونه، مقتداش مولا علی هستش که میفرماید: «اگر تمام دنیا رو به من بدید که به خاطرش تکه کاهی رو از دهان مورچه ای بکشم، این کار رو نخواهم کرد».
اونایی که عکسشون تو این تاپیک هست فقط دفاع کردن. و به نظر من تو عرصه ی مسلمانی دستشون از خیلیا پیش بود، اگه امروز بودن مطمئنم که وضع مملکت داری و فرهنگ جامعه عذابشون میداد. گرچه تک وتوکی از نسل اونا امروز به همون کیفیتشون موندن؛ که من و شما، شاید به همین خاطر که فکر میکنیم اونا جنگ طلب و بی فرهنگ بودن، امروز داریم اونا رو زنده زنده دفن میکنیم.

میدونی مشکل شما چیه ؟ اینه که از رو کتاب و فیلم ، هر رفته جبهه را مقدس میدونید ، بین همون ها هم بودن کسایی که ...
بیخیال
الان اقای فرهادی که عکسش تو تاپیک کاه از دهن مورچه گرفته ؟ شماها چشاتون و بستید به دنیا یا واقعا چشتون بسته است ؟
اصلا هدف از این مقایسه مضحک چیه ؟
دو تا مسئله بی ربط را به هم وصل کردن برای رسیدن به چه نتیجه ای
و در اخر همه شمایی که اینهمه سنگ خدا و مسلمونی و علی به سینه میزنید چقدر مسلمونید ؟

میهن دار

عضو جدید
میدونی مشکل شما چیه ؟ اینه که از رو کتاب و فیلم ، هر رفته جبهه را مقدس میدونید ، بین همون ها هم بودن کسایی که ...
بیخیال
الان اقای فرهادی که عکسش تو تاپیک کاه از دهن مورچه گرفته ؟ شماها چشاتون و بستید به دنیا یا واقعا چشتون بسته است ؟
اصلا هدف از این مقایسه مضحک چیه ؟
دو تا مسئله بی ربط را به هم وصل کردن برای رسیدن به چه نتیجه ای
و در اخر همه شمایی که اینهمه سنگ خدا و مسلمونی و علی به سینه میزنید چقدر مسلمونید ؟
سلام:surprised:
من در جواب شما فقط با تیکه سمت چپ عکس کار داشتم، شما به کنایه گفتی برین و بکشین و از نظر من این حرف شما کم انصافی بود در حق اونا.
تو خط آخر هم شما جمع بستی!... من میتونم خودم مدعی چیزی باشم، ولی در مورد ادعا و عمل دیگران نه شما میتونی از من سوال کنی و نه من میتونم جواب درستی به شما بدم.

آخرین ویرایش:

mostafanokhodian

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
تا نباشد چیزکی مردم نگویند چیزها

قیاس مع الفارق بود
و البته خاندان ما ادعای اسلامی بودن ندارند:warn:

و همچنین بزرگ خاندان ما ادعای امامت نمیکند

یا سیاه سیاه و یا سفید سفید ؟!
هرکس از جمهوری اسلامی انتقاد بکند مجرم است
نه امکان نداره
مردم (در معنای عام) حرف زیاد میزنن، البته رفتار شما هم همین بود مثل رفتار عامه مردم، یه چیزکی (خطای یه دیپلمات در صورت صحت) رو به چیزها (کل مسئولین) تعمیم دادید. مسلما منطقی نیست.

ربطی به اسلامی بودن و اینها نداشت، اصل قضیه تعمیم دادن جزء به کل است.

به خودتون و بقیه جو ندهید، این همه سایت منتقد البته از نوع واقعی بازه و در حال فعالیت و انتقاد، انتقاد از نوع کینه شتری انتقاد نیست.

ایشون دست دادن فرهادی رو گذاشتند یعنی به عنوان فساد میشناسن، از طرفی کار گلشیفته روش زیاد بحث شده و یه تاپیک مجزا میخواد ولی از بحث اعتقادات شخصی بگذریم، گلشیفته که بیشتر از چشم مردم این فرهنگ و بوم افتاد... . با اینکه من به شخصه میگم کار ایشون یک کار شخصی هست و من هیچ وقت اصلا راجع بهش فکر نمیکنم.
از طرفی، ورزشکاری که پول میگیره بازی میکنه، کی محبوب شده؟ شما حجازی رو با (...) یکی میکنی؟ یعنی ملت ما انقدر شعور و فهم ندارند که اینارو از هم تشخیص بدن؟ اتفاقا خیلی خوب هم تشخیص میدن و ریاکارها رو هم خوب میشناسن. علی کریمی کم کار خیریه میکنه؟ چه فسادی دیدی تا حالا ازش؟ اینهمه بازیکن ملی پوش تاریخ فوتبال ایران، چند درصدشون فسادشون رو دیدی؟ تو همین دین شما، تهمت زدن جز گناهان کبیرست (البته فکر کنم)، سعی کنیم وقتی در مورد مردم قضاوت میکنیم پرهیزگارانه و با ترس قضاوت کنیم، خدا حق الناس رو نمیبخشه.

کار فرهادی هم زیاد روش بحث شده، فرهادی فاسد نیست، ولی اون خانم .......... اینم بحث زیاد روش هست.

ورزشکاران منظورم بیشتر فوتبالیست ها بودند که بیشتر مشهورند. تقریبا الآن دیگه اکثریت تیم ها طرفدار دارن و رفتار تک تک بازیکنان روی تماشاچی ها موثره، چه داخل زمین چه خارج زمین.
من حجازی و کریمی رو با بقیه یکی نکردم، اصلا اسم نیاوردم و کلی حرف زدم. مسلما همه اون قشر بد نیستند، خوب هم دارند، ولی کلیت بحث راجب الگو سازی است،بله کارهای خیریه علی کریمی خیلی هم خوبه و دستش درد نکنه. البته اون قضیه سریعتر پیچیدن خبر به علت مشهور بودن این افراد رو هم در این قضیه باید دخیل دونست، خیرین بزرگتری از علی کریمی در نهایت گمنامی هستند.
بحث روی الگو سازی است، و اینکه مثلا چرا فیلم زندگی شخصی یک ورزشکار یا هنرپیشه جذاب تر از زندگی شخصی یک شهید و رزمنده و جانبازه؟ چرا بیشتر روی اون مانور میدن؟
فکرنمیکنم درک این سخت باشه که هی به حواشی بپردازیم...

ملت هم بسیار با شعور و درک هستند و قدر شهدا رو میدونند، براشون فرقی نداره شهید یا رزمنده سپاهی باشه یا ارتشی، اصلا تو این خطبندی ها نیستند و حمایتشون از نظامشون نشاندهنده قدرشناسی اونها از میراث شهیدانه.
الگوسازی برای افراد 40 ساله به بالا مورد بحث نیست، الگوسازی برای نوجوانان و جوانان مهمه.

#MaHDi#

عضو جدید
کاربر ممتاز
کار فرهادی هم زیاد روش بحث شده، فرهادی فاسد نیست، ولی اون خانم .......... اینم بحث زیاد روش هست.

اون خانم به عنوان یک فاسد!!!!!!!!!!! در اون مراسم حضور نداشتند، به عنوان مطرح ترین بازیگرای سینما اومدن و آقای فرهادی که با ایشون دست دادن، به یک بازیگر طراز اول دست دادند، ونه کسی الگویی برداشت و نه مفسده ای ایجاد شد... چقدر این بحثها فاقد ارزشه!!!!! به چه چیزای ما داریم فکر میکنیم و وقت و انرژی میزاریم برای بحث درباره این چیزا!!!!

ورزشکاران منظورم بیشتر فوتبالیست ها بودند که بیشتر مشهورند. تقریبا الآن دیگه اکثریت تیم ها طرفدار دارن و رفتار تک تک بازیکنان روی تماشاچی ها موثره، چه داخل زمین چه خارج زمین. خوب که چی؟

من حجازی و کریمی رو با بقیه یکی نکردم، اصلا اسم نیاوردم و کلی حرف زدم. مسلما همه اون قشر بد نیستند، خوب هم دارند، ولی کلیت بحث راجب الگو سازی است،بله کارهای خیریه علی کریمی خیلی هم خوبه و دستش درد نکنه. البته اون قضیه سریعتر پیچیدن خبر به علت مشهور بودن این افراد رو هم در این قضیه باید دخیل دونست، خیرین بزرگتری از علی کریمی در نهایت گمنامی هستند. پس این یک امتیاز هست واسه یک بازیکن که با مشهور بودنش، تبلیغ کارهای خیریه میکنه!!!!
بحث روی الگو سازی است، و اینکه مثلا چرا فیلم زندگی شخصی یک ورزشکار یا هنرپیشه جذاب تر از زندگی شخصی یک شهید و رزمنده و جانبازه؟ چرا بیشتر روی اون مانور میدن؟ این آمارارو از کجا درمیاری؟ فیلمی که درباره شهید کشوری ساخته بودن، کم طرفدار داشت؟ یا شهید بابایی!!! چرا از خودت آمار درمیاری آخه؟ یک شخصیتی طرفدار پیدا میکنه که در زمینه خودش، از بقیه بالاتر باشه و چیزی واسه گفتن داشته باشه، ما هزارها شهید داریم، همشون آدمای خاص بودن؟ اونایی که برجسته بودن، قوی بودن، تخصص داشتند، هر فیلمی توسط یک کارگردان قوی ساخته شده باشه، طرفدار داره. زندگی یک حلبان حرفه ای که عملیات آنچنانی انجام میده، کم طرفدار میتونه پیدا کنه؟ شما مشکلتون اینه که فکر میکنید مردم باید زندگیشون رو ول کنن فقط به مقدسات و ارزشهای شما فکر کنند. الگوشدن مگه اجباریه؟ یکی از دلایل اینکه مردم رغبتی به این جور چیزا ندارن، سیاستهای اشتباهه رایج درنظام ماست! یکی برخورد شما عزیزان که بالاترین نقش رو در کاهش محبوبیت ارزشهای جنگ و شهدا و ... داره! منظورم شخص شما نیستف ولی برادر بسیجی با نیم متر ریش در کوچه خودمون رو میگم! وقتی با موتور بزرگاش میا تو کوچه با سرعت 100 تا میره! وقتی تو زندگی شخصی من دخالت میکنه! وقتی طوری نگاه میکنه که انگار اون امامه و من گنهکار! وقتی امتیازات خاصی میدن در کنکور و اشتغال و ... . من خودم به این اعتقاد دارم که باید خیلی ب خانواده های شهدا و جانبازان و ... رسیدگی بشه، ولی طوری نشه که همون خانواده در برابر مردم احساس حقارت کنند! مثلا در مورد کنکور، باید هزینه کلاسهای آمادگی کنکور و ... براشون آماده شه تا برای کنکور ماده شن، نه اینکه امتیاز مستقیم بگیره! و...
فکرنمیکنم درک این سخت باشه که هی به حواشی بپردازیم...

ملت هم بسیار با شعور و درک هستند و قدر شهدا رو میدونند، براشون فرقی نداره شهید یا رزمنده سپاهی باشه یا ارتشی، مطمئنی؟ درصد تنفر مردم از قشر سپاهی رو میدونی؟ اصلا تو این خطبندی ها نیستند و حمایتشون از نظامشون نشاندهنده قدرشناسی اونها از میراث شهیدانه. با این شعاراتون وضع مملکت بهتر از این نخواهد شد!
الگوسازی برای افراد 40 ساله به بالا مورد بحث نیست، الگوسازی برای نوجوانان و جوانان مهمه.

.................

.:ارمیا:.

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
:gol:

یک درصد
فقط یک درصد
فقط یک درصد احتمال بدهید که عقاید شما اشتباه است :smile:

چیزی که عیان است چه حاجت به بیان است؟!!!!!!!!!!!؟؟!!!
من اصلا احتمال نمیدم که به درصدش فکر کنم..چون مطمئنم!!!
فساد بازیگران هالیوودی بر همه ی اقشار جامعه عیانه،چه برسه به اینکه اهل فیلم هم باشی....
حتی چند وقت پیش صدای یکیشون دراومده بود که این فساد تو سیستم هالیوودیسم!!باعث شده من ایدز بگیرم و ...!!!!
جولی خانوم کسی نیست که بگیم وای بهش تهمت نزنیم چون خداپسندانه نیست...سر و صدای فساد اخلاقیش تو همین ایران خودمون بیداد میکنه!!واقعا شما انقدر از سینما و حواشیش دوری؟؟؟که نمیدونی جولی در تمام دنیا یه همین فساد شهرت یافته و خیلی از بازیگرای دیگه ی هالیوود.گلشیفته ی ما که اون بود،این شد!!وای به حال جولی که از اول این بوده!!نمیدونم چرا به این قضیه ی واضح چنگ انداختین؟!اشتباه؟؟خنده داره!!

mostafanokhodian

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

میرحسین جان دیگه جوابتو نمیدم فازت عوض شد متاسفانه
برگشتی به حالت قبل و اعصابت آروم شد جواب میدم.

فقط گفتی:
یکی از دلایل اینکه مردم رغبتی به این جور چیزا ندارن
تو هم که همون حرف منو تکرار کردی:D
تفاوتمون تو دلایل این بی رغبتیه...

خسته نباشی:gol:

آخرین ویرایش:

#MaHDi#

عضو جدید
کاربر ممتاز
میرحسین جان دیگه جوابتو نمیدم فازت عوض شد متاسفانه
برگشتی به حالت قبل و اعصابت آروم شد جواب میدم.

فقط گفتی:

تو هم که همون حرف منو تکرار کردی:D
تفاوتمون تو دلایل این بی رغبتیه...

خسته نباشی:gol:

ما مخلص همه بروبچ گل اینجا هستیم ;) بحث دیگه خیلی کش پیدا کرد. من فردا دفاع دارم، دعا کنید که خوب ارائه کنم :smile:

entezar89

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
این مقایسه کاملا بی معنی و نابجا بود .
البته احساس استارتر رو درک مینم ولی این برداشت ایشون کاملا احساسی است و با منطق همخوانی ندارد .دوستان توضیح علت دادن .

entezar89

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اگه رئيسه مملكت ما..با قدرت تو تريبون هاي جهاني به ابر قدرتها ميگه غلط ميكنين...به پشتوانه همين ملت اينكارو ميكنه

فحش و بد و بیراه گفتن رو که همه بلدن پسر خوب رییس مملکت باید هنر سیاست داشته باشه درایت و دانایی داشته باشه تا وضعمون این نباشه که هست .

entezar89

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بله ، در نظر شما این چیزا خیلی به نظر میاد ؛
مردم خودشون میرن جنوب برای شهدا ، این کارا توی نظرشماها زیاد به نظر میاد....
مخالف ورزش نیستم ، من خودم ورزش کار حرفه ای بودم.
ولی دیدن این آدمایی که هر روز اخبار فسادهای اخلاقی شون رو میشنویم خوبه؟؟
نه برادر من ، برو در مورد دفاع مقدس بخون و ببین ، وقتی درکشون کردی روایت فتح میشه بهترین فیلم عمرت
مردم خودشون مرن جنوب؟ خودشون با پول خودشون و خرج خودشون وسازماندهی خودشون؟ جدی که نگفتی؟ گفتی؟
میدونی چند ساله دانش آموزان پسر دوم دبیرستان در سراسر کشور جهت پاس کردن درس آمادگی دغاعی باد ویاید در اردوی بازدید از مناطق عملیاتی شرکت کن؟ از سال دیگه دخترا هم باید برن و تا ریال آخر خرجش هم با حکومته؟ در حالی که اکثر اونا از یک بازدید علمی مربوط به درسشون بی بهره هستند؟ اینا برای شما کافی نیست؟
یکم منطقی باشید وهمه چیز را سر جای خودش بخواهید که باشه 70 میلیون آدم رو نمیشه یکدست کرد این تلاش کمنیسم و نازیسم وفاشیسم بود که با شکست مواجه شد.

*سهیلا*

عضو جدید
کاربر ممتاز
اگه هم کسی رفته و جنگیده الآن داره مزدشو میگیره حالا اونی که واقعا جنگیده و اونی پوکه جمع میکرد و اونی که در کنسرو باز میکرد همه دارن از همه طرفه میخورن بچه هاشونم که ماشالله همینطور هرجا کارشون گیر افتاد یه کارت نشون میدن کارشون حله پس خواهشا مسائل رو باهم قاطی نکنین گیر دادی به هفت و نود و ورزش از نگاه دو و..... ماکه آخوندا ماشالله صبح ظهر و شب که همیشه تو تلویزیون هستن نماز هم که پخش مستقیم میکنن:D
اگرهم سهم الگوهای دیروز تو سیما کمه چون مردم نمیخوان چون استقبال نمیکنن به زور که نمیشه ....والا
شما مطمئنی هر کسی رفته جنگ مزد میگیره؟؟؟؟؟؟؟
پدر من با 2 سال جبهه تنها چیزی که بهش دادن یه کارت ایثارگریه که قدمتش به یه سال میرسه! که به درد هیچی هم نمیخوره
مزد جنگ واسه اوناییه که از جنگ با یادگاری اومدن نه کسایی که خوش شانس بودن(یا به تعبیر عده ای!)سعادت جانبازی نداشتن.

مسعود.م

متخصص والیبال باشگاه ورزشی
کاربر ممتاز
مردم خودشون مرن جنوب؟ خودشون با پول خودشون و خرج خودشون وسازماندهی خودشون؟ جدی که نگفتی؟ گفتی؟
میدونی چند ساله دانش آموزان پسر دوم دبیرستان در سراسر کشور جهت پاس کردن درس آمادگی دغاعی باد ویاید در اردوی بازدید از مناطق عملیاتی شرکت کن؟ از سال دیگه دخترا هم باید برن و تا ریال آخر خرجش هم با حکومته؟ در حالی که اکثر اونا از یک بازدید علمی مربوط به درسشون بی بهره هستند؟ اینا برای شما کافی نیست؟
یکم منطقی باشید وهمه چیز را سر جای خودش بخواهید که باشه 70 میلیون آدم رو نمیشه یکدست کرد این تلاش کمنیسم و نازیسم وفاشیسم بود که با شکست مواجه شد.

دوست عزیز کسی نمی خواد 70 میلیون رو یکدست کنه و اگر هم بر فرض بخواد کاملا اشتباهه اما درس امادگی دفاعی که اجباریه و تقریبا تو همه ی کشورها به طرق مختلف انجام میشه اردوهای راهیان نور هم که ثبت نامش تو دانشگاه ها اختیاریه کسی رو که به زور نمی برن! انصافا مقایسه ای که انجام دادی نسبت به کمونیسم و فاشیسم کاملا غیر منطقیه

coherent

عضو جدید
این و بخونید :
[h=4]حجت‌الاسلام زائری[/h][h=4]... انتقاد از امام جمعه موفقت تهران پرداخت و گفت: هفته پیش نامه‌ای برای یک بزرگواری که با شعار بنده آماده شهادت در راه ارزش‌ها شناخته می‌شود می‌رود که در آن نامه او را با حجت‌الاسلام و المسلمین به نگارش در آورده بود اما نامه به دلیل عدم ذکر عنوان «آیت‌الله» برگشت می‌خورد. در این راستا ما از دختران جوان این جامعه انتظار داریم که میل طبیعی خودنمایی را در خود قربانی کنند، درحالی که بزرگترهای این دختران میل طبیعی خود را به قدرت، ثروت، شهرت و... دارند و حاضر به قربانی کردن آنها نیستند.[/h]

entezar89

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
دوست عزیز کسی نمی خواد 70 میلیون رو یکدست کنه و اگر هم بر فرض بخواد کاملا اشتباهه اما درس امادگی دفاعی که اجباریه و تقریبا تو همه ی کشورها به طرق مختلف انجام میشه اردوهای راهیان نور هم که ثبت نامش تو دانشگاه ها اختیاریه کسی رو که به زور نمی برن! انصافا مقایسه ای که انجام دادی نسبت به کمونیسم و فاشیسم کاملا غیر منطقیه
البته در مدارسی که اردوهای آموزشی و علمی به دلیل مسائل مالی ومسولیتی برگزار نمیشود و آب هم از آب تکان نمیخورد هزینه میلیاردی برای انجام اروی اجباری راهیان نور جهت تمامی دانش آموزان دوم دبیرستان کشور غیر منطقی به نظر میرسد .اینطور نیست؟ وگرنه ما به درس آمادگی دفاعی مشکل نداریم .
این نطر شماست که 70 میایون نیاز نیست یک دست باشند ولی بعضی از آقایان این نطر را دارند و از سخنانشان میتوان این میل را احساس کرد. من گفتم این تفکر تفکر کمونیسم ونازیم وفاشیسم است

مرتضی ساعی

کاربر فعال دفاع مقدس
کاربر ممتاز

دوستان به این وبلاگ هم سر بزنین
مطالب جالبی داره
http://safir1390.blogfa.com/

#MaHDi#

عضو جدید
کاربر ممتاز
یک دیپلمات به گزارش رسانه های غربی یه کاری کرده (که در اصل خبر هم شک هست)، تعمیم میدهید به کل مسئولین:D

مردم (در معنای عام) حرف زیاد میزنن، البته رفتار شما هم همین بود مثل رفتار عامه مردم، یه چیزکی (خطای یه دیپلمات در صورت صحت) رو به چیزها (کل مسئولین) تعمیم دادید. مسلما منطقی نیست.

صرفا برای اطلاع :

[h=1]تأیید تخلف دیپلمات ایرانی در استخر مختلط! [/h]

مرتضی ساعی

کاربر فعال دفاع مقدس
کاربر ممتاز

دیپلمات ایرانی متخلف در برزیل به کشور بازگشت داده شد
[h=1]تأیید تخلف دیپلمات ایرانی در استخر مختلط! [/h]​
سخنگوی وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی ایران در رابطه با اخبار منتشر شده در خصوص دیپلمات جمهوری اسلامی ایران در برزیل، با اشاره به اینکه حضور وی در استخر مختلط تخلف انضباطی به شمار می رود گفت: این دیپلمات به خاطر تخلف به کشور فرا خوانده شده است

دوست عزیز گفتن که به کشور بازگردانده شده ، ok؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

#MaHDi#

عضو جدید
کاربر ممتاز
دیپلمات ایرانی متخلف در برزیل به کشور بازگشت داده شد
تأیید تخلف دیپلمات ایرانی در استخر مختلط!

سخنگوی وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی ایران در رابطه با اخبار منتشر شده در خصوص دیپلمات جمهوری اسلامی ایران در برزیل، با اشاره به اینکه حضور وی در استخر مختلط تخلف انضباطی به شمار می رود گفت: این دیپلمات به خاطر تخلف به کشور فرا خوانده شده است

دوست عزیز گفتن که به کشور بازگردانده شده ، ok؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

چرا داد میزنی داداش؟ خوب ؟ منظورت چیه؟

ایران86

کاربر فعال
آره مسعود ده نمکی هم از جیب خودش فیلم میسازه واسه جنگ!

نه اینکه فساد در بین خودمون کمه! نه اینکه مثل هلو خوردن دزدی میکنیم، بیت المال رو بالا میکشیم! نه اینکه فساد اخلاقی بعضیا کم رو میشه! نه اینکه ...

شما تو اخبار فساد اخلاقی کی رو میشنوی؟ ژاوی؟ مسی؟ اینیستا؟ پویویل؟ کاسیاس؟ علی دایی؟ مهدوی کیا؟ علی کریمی؟ رحمتی؟ حاج صفی؟

یه کم چشماتو باز کن و ذهنت رو بازتر! فساد تو همه اقشار جامعه هست، ربطی هم به ورزشکارو غیرورزشکار نداره! اونایی که از دیوار باغ مردم رفتن تو و به ناموسشون تجاوز کردن، ورزشکار بودن؟

اونا مرد بودن، شما هم سعی کن مرد باشی و در راستای حل مشکلات مردم کشورت تلاش کن نه اینکه از صبح تا شب با خاطرات یکی دیگه بگذرونی! اگه مردی بیا تو خیابون و نسبت به فساد دولتی اعتراض کن! به نظرت اگه اون شهیدا بودن این کارو نمیکردن؟ شهادت فقط جلوی توپ تانک رفتنه؟
قصدم جناح بندی نیست.....اما..
.
این حرف تکبیییییییییییییییییر داشت......

#MaHDi#

عضو جدید
کاربر ممتاز
منظورم اینه که هرکس خطایی کنه ، مجازات میشه ،
حالا یه فرد یه جایی کار اشتباهی انجام داده ، آیا همه ی مسئولین مورد دارن؟

بحث اون نیست، اگه به پستم دقت کنی من اینو در جواب حرفای مصطفی گذاشتم که هی میگه هنوز صحت نداره، نوشتم صرفا برای اطلاع، منظور دیگه ای هم ندارم.

قصدم جناح بندی نیست.....اما..
.
این حرف تکبیییییییییییییییییر داشت......

نظر لطفته عزیز :gol:
:gol::gol:

مرتضی ساعی

کاربر فعال دفاع مقدس
کاربر ممتاز
بحث اون نیست، اگه به پستم دقت کنی من اینو در جواب حرفای مصطفی گذاشتم که هی میگه هنوز صحت نداره، نوشتم صرفا برای اطلاع، منظور دیگه ای هم ندارم.
آره ، صحت که داره ، چون منابع خبری هم تاییدش کردن

M@HYA-J00N

عضو جدید
کاربر ممتاز
اینکه دور و زمونه عوض شده حرفی توش نیست بایدم عوض شه
مگه پدر و مادرای ما شبیه پدر مادراشون زندگی کردن
جنگ و غیرت چه ربطی به ورزش و تلوزیون و سلیقه مردم داره.....
اعتقادای ما با پدر و مادرامون فرق داره طرز فکرمون......ولی هیچ کدوممون منکر حقیقت نیستیم

در ضمن زندگی 4 نفرو با زندگی یه جماعت نمیشه مقایسه کرد.....

mostafanokhodian

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

تو که از اوناش نبودی که فقط نوک انگشتو ببینی!!!
بحث تعمیم یک خطا به همه بود، اون صرفا مثالی بود با توجه به اطلاعات موجود در اون موقع و با توجه به دستور اسلام: اگر فاسقی برای شما خبری آورد درباره آن تحقیق کنید:gol:
تفاوت در این است که برخی هر خبری از آن طرف آب بیاید چشم بسته و مانند کبک آن خبر را راست مطلق می پندارند، ما نه ، ما اول بهش شک میکنیم بعد اگر درست بود باور میکنیم...

#MaHDi#

عضو جدید
کاربر ممتاز
تو که از اوناش نبودی که فقط نوک انگشتو ببینی!!!
بحث تعمیم یک خطا به همه بود، اون صرفا مثالی بود با توجه به اطلاعات موجود در اون موقع و با توجه به دستور اسلام: اگر فاسقی برای شما خبری آورد درباره آن تحقیق کنید:gol:
تفاوت در این است که برخی هر خبری از آن طرف آب بیاید چشم بسته و مانند کبک آن خبر را راست مطلق می پندارند، ما نه ، ما اول بهش شک میکنیم بعد اگر درست بود باور میکنیم...
بحث تحلیل خبر و اعتماد و ... نبود! صرفا جهت اطلاع بود و همه چیز در اون پستم گویا!

بالا