قديمي ترين عضو باشگاه كيه؟!

hale a.a

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام به همه ي مهندساي باشگاه!
اميدوارم از محيط جديد باشگاه خوشتون اومده باشه!
داشتم ارسالهاي جديدو مي خوندم اتفاقي متوجه شدم خيلي از بچه هاي قديمي باشگاه كه يه جورايي اينجا حق آب و گل دارن خبري نيست!
به نظر شما قديمي ترين عضو باشگاه كه البته فعال باشه كيه؟

R@mtin.eng

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه های قدیمی تک و توک میان، من خودم اولین روزهایی که خیلی میامدم اینجا حدود یک سال فبل از انتخابات پارسال بود و بحث آمدن آقای خاتمی برای انتخابات ریاست جمهوری 88 داغ بود..
هیچ وقت تاپیک هایی که با کورش و آرش و ... بحث میکردیم یادم نمیره
اون زمان نظرات کور سیاسی و دینی و اعتقادی خیلی کمتر بود همه دنبال یاد گرفتن بودیم
الان جو جوری شده که همه به دنبال اثبات تعصب خودشون به دیگران هستند!
از اون موقع تا الان اتفاقات تلخ و شیرین زیادی در عالم سیاست افتاده
توی باشگاه هم جو خیلی متغییر بوده الانم که متاسفانه کلا صحبت سیاسی در باشگاه ممنوع شده.
به هر حال خوشحالم که تو این مدت جایی رو داشتیم تا بتونبم نظراتمون رو با هم به اشتراک بزاریم:gol:

hale a.a

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه های قدیمی تک و توک میان، من خودم اولین روزهایی که خیلی میامدم اینجا حدود یک سال فبل از انتخابات پارسال بود و بحث آمدن آقای خاتمی برای انتخابات ریاست جمهوری 88 داغ بود..
هیچ وقت تاپیک هایی که با کورش و آرش و ... بحث میکردیم یادم نمیره
اون زمان نظرات کور سیاسی و دینی و اعتقادی خیلی کمتر بود همه دنبال یاد گرفتن بودیم
الان جو جوری شده که همه به دنبال اثبات تعصب خودشون به دیگران هستند!
از اون موقع تا الان اتفاقات تلخ و شیرین زیادی در عالم سیاست افتاده
توی باشگاه هم جو خیلی متغییر بوده الانم که متاسفانه کلا صحبت سیاسی در باشگاه ممنوع شده.
به هر حال خوشحالم که تو این مدت جایی رو داشتیم تا بتونبم نظراتمون رو با هم به اشتراک بزاریم:gol:
ممنون از نظرت...موافقم قبلا بحث ها خيلي ازادانه تر و بدون محدوديت بود...اما الان...
ولي كلا باشگاه سوت و كور شده...

saraaa

عضو جدید
کاربر ممتاز
تو که جیجریییییییییی:heart:
سارا دیدی سایت چه خنک شده :cry:
مرسیییییییییییییییییییییییی سپید جونم:heart::heart:
آره بابا صبح اومدم شوکه شدم!! الان باز یکم بهتر شده صبح دیگه خیلی یخ تر بود:razz:

ricardo

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
پس من چی؟

*Essi*

اخراجی موقت
من در دهه 1960 زندگی میکردم.

اما پس از رحلت جانگدازم در آن سالها ، روح من در سفری دیگر به بدن اسی حلول کرد !!!

salimipour

عضو جدید
کاربر ممتاز
البته متونید من از قدیمی های باشگاه بی حساب بیارید / البته من چند سالی به عنوان مهمان توی این باشگاه سر میزدم