قدم به قدم تا کنکور کارشناسی ارشد 94

arc eng

عضو جدید
اسکیس 1 درصد؟؟؟ خیلی عجیبه:eek: :eek::eek:..شاید اشتباهی شده..

بیابا هم بخونیم...حتما امسال نتیجه بهتری میگیری..

بابت روحیه دهیت هم ممنونم...

نمیدونم ازکجای این غلتک شروع کنم که زودترراه بیفته:cry::smile:

باید ببینی برنامه و تایم روزانه ت چطوریه! من چون سر کار میرفتم تا بعداز ظهر رسمن کاری ازم برنمیومد. کتابامو با خودم میبردم مثلا بخونم ولی خیلی موفق نمیشدم. عصر که میومدم از ساعت 6 و 7 غروب شروع میکردم تا حدود یازده و دوازده. ی اشتباه خیلی بدم نخوندن زبان بود چون همش فکر میکردم از عهده ش برنمیام. شما حتما روزی 1 ساعت زبان بخون.کتابارو دسته بندی کن و برای هر هفته چند تا رو مشخص کن.

mahfa90

عضو جدید
من یه هدف خاص داشتم ک نشد حالا هم می خام برم پی اون بقیه هدفام شاید یه روز دوباره برم سراغش
همیشه آدم هایی که پیچیده فکر می کنن و سخت میگیرن در نهایت به یه چیز ساده رضایت میدن

مهفااااااااااااااااااااااااا :( اصن خوب نیستم:crying2::crying2::crying2:
کاملا میفهمم چی میگی...

bahare23

عضو جدید
سلام به همه اینجا چراخبری از درس خوندن نیست؟
سلام به ازاده جون .من امسال میخوام حتما رتبه زیر 100 بیارم ینی دورقمی بشم حتما .منابع مهم مهم رو که در اوردم بازبان کلا شدن 60 تا کتاب وازفردا هم میخوام شروع به خوندن کنم ولی نمیدونم چجوری بخونم باخودم که برنامه ریختم دیدم هفته ای اگه من 3تا کتاب بخونم یعنی دوروزی یه کتاب من ماهی 12 تا کتاب میخونم تا اخر دی میشه 48 تا کتاب هنوز ازمنابع کلی میمونه .تازه طرح نهاییم هم مونده 15 ابان تحویل دارم .
میخواستم ازشما خواهش کنم یه برنامه به ما بچه های کنکوری بدین که باهم درس بخونیم واین منابع هم خونده بشن ووقت مون سر ندونم کاری هدر نره .راهنمایی کنین ممنون میشم :smile:

Emian

عضو جدید
آزاده حانم توروخدا بیاین راهنمایی کنید.من واقعا ترس دارم از پس این همه منبع بر میام یا نه... اصلا چطوری بخونیم...؟؟؟

سلام به همه اینجا چراخبری از درس خوندن نیست؟
سلام به ازاده جون .من امسال میخوام حتما رتبه زیر 100 بیارم ینی دورقمی بشم حتما .منابع مهم مهم رو که در اوردم بازبان کلا شدن 60 تا کتاب وازفردا هم میخوام شروع به خوندن کنم ولی نمیدونم چجوری بخونم باخودم که برنامه ریختم دیدم هفته ای اگه من 3تا کتاب بخونم یعنی دوروزی یه کتاب من ماهی 12 تا کتاب میخونم تا اخر دی میشه 48 تا کتاب هنوز ازمنابع کلی میمونه .تازه طرح نهاییم هم مونده 15 ابان تحویل دارم .
میخواستم ازشما خواهش کنم یه برنامه به ما بچه های کنکوری بدین که باهم درس بخونیم واین منابع هم خونده بشن ووقت مون سر ندونم کاری هدر نره .راهنمایی کنین ممنون میشم :smile:
چه ها منم میخوام بخونم با اینکه اصلا امید ندارم امسال ی در صد هم قبول شم چون هم کار میرم هم رشتم معماری بوده ولی میخوام پا ب پا بچه ها بخونم جزوه های خانه شهرسازان رو گرفتم بهاره جان اگه امکان داره لیست 60تا کتاب رو بده و مهماش رو بهم بگو هر هفته ی کتاب بخونم انشاالله سال بعد قبول شم

خانوم ی لطفی میکنه شما سالهای قبل هم با بچه ها تمریت اسکیس داشتید امسال هم این لطف به ماها بکنید من خودم پایه تمرینم ممنون میشم اگه این لطف رو بکنید

mahfa90

عضو جدید
سلام بر همه.منم انشالا میخوام شروع کنم به خوندن اگه خدا بخواد..ولی خیلی سردرگمم:redface:.نمی دون از کجا شروع کنم با اینکه تجربه کنکور پارسال رو دارم:confused:من یک سری از کتاب ها رو ندارم البته اصلیاشو دارم به نظرتون کتاب بخرم یا جزوه های یک موسسه رو؟و جزوه کدوم موسسه رو مطالعه کنم بهتره؟

امیدهک1

عضو جدید
سلام مهفا من هستم ولی یکم با تاخیر می ام چون کار دارم...من پارسال جزو خانه شهرسازانو خوندم البته فقط 2 ماه نتیجه خوبی نگرفتم..ببینم امسال چکار می کنیم.

Arch-Azadeh

همکار مدیر مهندسی شهرسازی متخصص طراحی شهری
سلام بر همه.منم انشالا میخوام شروع کنم به خوندن اگه خدا بخواد..ولی خیلی سردرگمم:redface:.نمی دون از کجا شروع کنم با اینکه تجربه کنکور پارسال رو دارم:confused:من یک سری از کتاب ها رو ندارم البته اصلیاشو دارم به نظرتون کتاب بخرم یا جزوه های یک موسسه رو؟و جزوه کدوم موسسه رو مطالعه کنم بهتره؟

سلام
کتاب کتاب کتاب :book:
خصوصا کتابهایی که تازه چاپ شدن یا در دست چاپن :confused:

ayda_r

عضو جدید
سلام به همه.........
دوستایی که برا کنکور ارشد طراحی شهری 94 دارن آماده میشن،همه منابع رو میخونین برا کنکور؟؟؟؟ مطالب خیلی پراکنده نیست به نظرتون؟؟ معلوم نیست سوالا از کدوم کتاب میاددد:( من رشتم معماریه از مهر شروع کردم برا کنکور ولی استرس میگیرم وقتی این همه کتاب نخونده رو می بینمممم.......

O . P . O . S

عضو جدید
سلام خانم مهندسا اقامهندسا
خوبین?خوشین?
هستین?نیستسن?
میخونین?نمیخونین?
واییی من خیلی استرس دارم..گاهی میگم کاش کلا بذارم برا سال دیگه:cry:

Mahdis & Hamid

عضو جدید
سلام، امکانش هست کسی در مورد کنکور عملی برنامه ریزی شهری یکم راهنماییم کنه؟ آخه من معماری میخوونم، اما بدم نمیاد برای ارشد برنامه ریزی شهری بخوونم، اما در مورد بخش عملیش هیچی نمیدونم...این هم مثل اسکیس معماری هرسال یه موضوع خاص داره؟

Arch-Azadeh

همکار مدیر مهندسی شهرسازی متخصص طراحی شهری
سلام، امکانش هست کسی در مورد کنکور عملی برنامه ریزی شهری یکم راهنماییم کنه؟ آخه من معماری میخوونم، اما بدم نمیاد برای ارشد برنامه ریزی شهری بخوونم، اما در مورد بخش عملیش هیچی نمیدونم...این هم مثل اسکیس معماری هرسال یه موضوع خاص داره؟

سلام
درصورتی که لیسانستون معماری توصیه میکنم فقط به طراحی شهری فکر کنید. برنامه ریزی شهری خیلی فازش متفاوته

sahar n

عضو جدید
سلام آزاده جان میشه لطف کنی کتابای جدید چاپ شده رو بگی....
دوستانی که پارسالا هم کنکور دادن می خونین آیا؟؟؟؟ من بعد نتیجه مزخرف اسکیس اومدم سر کار الانم فرصتم کمه اما باز می خوام کنکور بدم...

Soofia

عضو جدید
کاربر ممتاز
کتااااب

کتااااب

سلام به همه...امیدوارم با انگیزه و انرژی درس بخونید
من پارسال کنکور ارشد طراحی دادم ولی اصلا خوب درس نخوندم (از آبان شروع کردم و حدودا" روزی 4 ساعت میخوندم)
تقریبا 7 تا کتاب مرجع خوندم + جزوه های کیمیا فکر + 2 تا از کتابای خانه شهرسازان و چند تا کتاب تست
رتبه تئوریم 300 شد و اسکیس 45%
دانشگاه هنر اصفهان قبول شدم اما نرفتم...تو تکمیل ظرفیت پردیس بهشتی قبول شدم الان تقریبا یه هفتست کلاسام شروع شده
چند تا از کتاب هام رو که لازم ندارم گذاشتم برای فروش...میخواستم ببرم انقلاب اما فکر کردم بچه های باشگاه واجب ترن....چون خیلیاشون دوستای خوبم هستن که پارسال کلی با هم حرف میزدیم و باعث میشدن استرسم کم بشه و انگیزم زیاد :)

اینم اسم و مشخصات کتابام :
1.مجموعه تست های تالیفی طراحی شهری+پاسخنامه تشریحی ----> گروه آموزشی کیمیا فکر - چاپ پاییز 92 (قیمت روی جلد 39,000 تومن - قیمت فروش 18,000 تومن)
2.مجموعه سوالات آزمون های سراسری ارشد طراحی شهری سال 80 تا 89 + پاسخنامه تشریحی ---> انتشارات عصر کنکاش (قیمت جلد 12,500 تومن - فروش : 6000 تومن)
3.شرح جامع تاریخ شهر و شهرسازی /نویسنده : محسن اسمائیلی - انتشارات ارشد - چاپ 92 (قیمت جلد 16,000 تومن - فروش : 8000 تومن)

این 3 تا کتاب چون پارسال خوندمشون زیر مطالب رو با مداد خط کشیدم و یه جاهایی هایلایت شده و توضیح نوشتم ولی در کل سالم هستن
5,6 تا هم کتاب خانه شهرساز هست که مال دوستمه....ازش اجازه بگیرم اگه لازم نداشت مشخصات اونا رو هم میذارم

sahar n

عضو جدید
یه سوالی دارم چی جوری جواب دادی که بت 45 دادن میشه یکم توضیح بدی اسکیسو با کی خونده بودی؟

mahfa90

عضو جدید
سلام.من شروع کردم.ولی زیاد فرصت درس خوندن ندارم.میخوام بسته بگیرم.راهنمایی کنید از کدوم موسسه بخرم کیمیافکر؟انتشارات ارشد؟حانه شهرسازان؟
گویا از هر موسسه بعضی از کتاباشون خوبه درسته؟

sahar n

عضو جدید
آره ترکیبی از همشون بهتره ولی به نظره من خانه شهرسازان و بگییر باز هر جور صلاحتهه از اونا که داشتن بپرس ببین کدومش اونیکه شما می خوای البنه نفاوت خیلی زیادی ندارنااااا با هم

bahare23

عضو جدید
سلام سوفیا جان میشه اسم اون 4 تا کتابی رو که خوندی روبگی ؟اخه منم زیاد وقت نمیکنم بخونم .مرسی

Soofia

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام سوفیا جان میشه اسم اون 4 تا کتابی رو که خوندی روبگی ؟اخه منم زیاد وقت نمیکنم بخونم .مرسی
کتاب مرجع هایی که من خوندم اینا بود : شار تا شهر حبیبی / تاریخ شکل شهر موریس / مبانی نظری پاکزاد / تاریخ شهرسازی اروپای پاکزاد / فرایند طراحی شهری بحرینی / طرح ها و برنامه های بهزاد فر / سیر اندیشه ها 3 پاکزاد
چند تا از کتابا رو هم خلاصشو از روی جزوه های کیمیا خوندم / مباحثم از روی کتاب های خانه شهرسازان
بعضی از این کتابا رو فقط 1 دور خوندم برای همین بعضی سوالای کنکور واسم آشنا بود اما جواب درست رو یادم نمیومد.فکر میکنم همین منابع رو اگه درست خونده بودم رتبم زیر صد میشد.

آخرین ویرایش:

Soofia

عضو جدید
کاربر ممتاز
یه سوالی دارم چی جوری جواب دادی که بت 45 دادن میشه یکم توضیح بدی اسکیسو با کی خونده بودی؟

کلاس اسکیس پیش ارمغان احمدی رفته بودم - ما عین همین سوال رو توی کلاس حل کرده بودیم واسه همین یه جورایی برام تکراری بود
البته اینم بگم که نتیجه اسکیس 100% غیرقابل پیش بینیه چند تا از دوستام که گرافیک کارشون خیلی از من بهتر بود و سوال رو هم مثل من حل کرده بودن درصداشون 4 و 5 بود.....من یه جورایی شانس آوردم,نمره اسکیس هیچ قاعده و قانونی نداره واسه همین من رفتم پردیس بهشتی چون ممکن بود سال دیگه با رتبه تئوری بهتر اسکیسم زیر 10 بشه.هیچی معلوم نیست

بالا