قدم به قدم تا کنکور کارشناسی ارشد شهرسازی 1393

وضعیت
موضوع بسته شده است.

eli.archi

عضو جدید
بچه ها احساس خیلی بدی دارم همش میگم دیر شده واسه چی بخونم، من که قبول نمیشه.... اصلا ثبت نام کنم?
انگیزه در حد زیر خط فقر:cry:

آخرین ویرایش:

halehh

عضو جدید
سلام ببخشید.یه سوال داشتم .... کتاب خوانش مفاهیم طراحی شهری خیلی خیلی زیاده و واقعن حجمش ترسناکه:w22:.. باید همه جاش خونده بشه آیا؟؟؟؟؟:cry:

*marigold

عضو جدید
بچه ها احساس خیلی بدی دارم همش میگم دیر شده واسه چی بخونم، من که قبول نمیشه.... اصلا ثبت نام کنم?
انگیزه در حد زیر خط فقر:cry:

منم همیمن حسو داشتم،الانم هنوز ثبت نام نکردم، کلیم از خودم توقع داشتم و دارم ولی دیگه تصمیمو گرفتم، میخوام تمام سعیمو بکنم،حتی شاید امسال به اون چیزی که میخوام نرسم
ولی کسی چه میدونه!!!!!!!!!!! شایدم رسیدم، نمیخوام شرمنده خودم شم حتی اگه نرسم!!!!!!!!!!;)

r.a.m.in

عضو جدید
سلام.دوستان خسته نباشید.
آزاده جان بابت پیشنهاداتت ممنون.من برا هر روزم3کتاب گذاشتم که برا هر کدوم 50 صفحه.504هر روز1الی2درس میخونم. ولی باز رو منابع حساسم هر هفته هم تست میزنم اما بعضی سوالات برمیگرده به کمبوده منابع بنظرت چیکار کنم؟

Soofia

عضو جدید
کاربر ممتاز
سوفیا جان مرسی!!!!!!!!!!!! زبانتو خیلی خوب زدی،من که بهت حسودیم میشه:eek: ایشالا قبولی!!!!
آره عزیزم من به زبان امیدوارم ولی بقیه درسا چی....مباحثو که هنوز شروع نکردم!! :w05:
من میخوام امسال قبول شم :w06:

mahfa90

عضو جدید
بچه ها ناامید نباشید....به روزهای خوب فکر کنید تا انرژی و انگیزه بگیرید.
منم میخوام امسال قبول بشم یعنی باید قبول بشم...:w11:خدایاااااااااا خودت کمکمون کن:victory:

eli.archi

عضو جدید
بچه هاجون سوالات بدنامه ریزی رو هم بخونیم?سوالات دانشگاه آزاد چطور?
اون منابعی رو که آزاده جون سایتهای دانلودش رو گذاشته کافیه یا خود کتاب رو هم بخونم?

Arch-Azadeh

همکار مدیر مهندسی شهرسازی متخصص طراحی شهری
آره عزیزم من به زبان امیدوارم ولی بقیه درسا چی....مباحثو که هنوز شروع نکردم!!
من میخوام امسال قبول شم
همونطور که دوستان دیگه هم گفتن انرژی مثبت و تلاش و پشتکار رمز موفقیته :smile: مباحث را باید حتما حتما شروع کنید. چون یکی از مهمترین قسمت ها ست. البته این 2 سال اخیر بیشتر مباخث از اطلاعات عمومی شهرسازی میاد. مثل همون خلاصه آمار مرکز آمار. یا اخبار روز مره که تو روزنامه ها می بینید. به نظرم یکی ار کارهای مهم خوندن روزنامه است :D

بچه ها ناامید نباشید....به روزهای خوب فکر کنید تا انرژی و انگیزه بگیرید.
منم میخوام امسال قبول بشم یعنی باید قبول بشم...:w11:خدایاااااااااا خودت کمکمون کن:victory:

واقعا خوشحالم که انقدر انرژی مثبت داری و به همه انرژی مثبت میفرستی :gol::gol:

سلام.دوستان خسته نباشید.
آزاده جان بابت پیشنهاداتت ممنون.من برا هر روزم3کتاب گذاشتم که برا هر کدوم 50 صفحه.504هر روز1الی2درس میخونم. ولی باز رو منابع حساسم هر هفته هم تست میزنم اما بعضی سوالات برمیگرده به کمبوده منابع بنظرت چیکار کنم؟

به نظرم بعضی سوالات برمیگرده به اطلاعات عمومی و یک سری هم بر میگرده به کتابهای چاپ نشده اساتید محترم که ازش سوال میدن!!!!!
یادتون باشه. حتی اگه همه منابع را مسلط باشید و همه تستها را هم بزنید. همیشه تستهایی هست که نمیتونید بزنید :confused: پس دنبا لین نباشید که 100 بزنید. دنبال این باشید که 60-70 درصد بزنید. و یادتون باشه همیشه میانگین درصد ها حدود 40% میچرخه

چرا همه نا امید شدن آخه.....تلاشمونو میکنیم نشد هم آسمون به زمین نمیاد که....
:gol::gol::gol:

نمی دونم چیکار کنم انگیزمو از دست دادم
عزیزم انگیزه را باید خودت بوجود بیاری و باید هدف دار باشی. و همیشه سعی کنی برای رسیدن به هدفهات تلاش کنی.. حتما موفق میشی:victory:

تست های کنکور 90 رو زدم اصن یه وضی....
مبانی 8% !
تاریخ 18%
تحلیل 3% !!!
زبان 40%
مباحث هم اصلا نرفتم سراغش

اصلا اشکال نداره. به مرور زمان با خوندن منابع و با دیدن جواب سوالها باید دفعه دوم همه را بری روی 30% ... دفعه های پنجم ششم باید برسه به حدود 90 :)

منم تست سال 90 رو زدم.اینم درصدهام.وضع خیلی خرابه
زبان 12
مباحث 18
مبانی 23
تاریخ 28
تحلیل 24
:(
اتفاقا درصدها اصلا خراب نیست.. خیلی هم خوبه برای دفعه اول و الان . با این درصدها اون سال فکر میکنم حدود رتبه 300-400 می شدین

سلام ببخشید.یه سوال داشتم .... کتاب خوانش مفاهیم طراحی شهری خیلی خیلی زیاده و واقعن حجمش ترسناکه:w22:.. باید همه جاش خونده بشه آیا؟؟؟؟؟:cry:
راستش من این کتاب را ندیدم.. اطلاعی راجع به محتواش ندارم. سوالای سالهای قبل را بزنید دستتون میاد از هر منبعی کجاش مهم تره

منم همیمن حسو داشتم،الانم هنوز ثبت نام نکردم، کلیم از خودم توقع داشتم و دارم ولی دیگه تصمیمو گرفتم، میخوام تمام سعیمو بکنم،حتی شاید امسال به اون چیزی که میخوام نرسم
ولی کسی چه میدونه!!!!!!!!!!! شایدم رسیدم، نمیخوام شرمنده خودم شم حتی اگه نرسم!!!!!!!!!!

;););) بسیار عالی و کاملا باهات موافقم .. امیدوارم همگی موفق باشید

arc eng

عضو جدید
سلااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااممممممممممممممممممم :gol::gol::gol:

امروز خیلی پر انرژی ام خواستم کنار شما باشم و بگم برا همگی تون آرزوی موفقیت دارم.;)

mahfa90

عضو جدید
اما من خیلی نا امیدم... 2 ماه مونده به کنکور و هنوز آماده نیستم... :cry::(
دوستم شاید خسته شدی که انگیزه نداری واسه درس خوندن...واسه خودت تنوع ایجاد کن.ما هم که کاملا آماده نیستیم بلکه داریم آماده میشیم.اتفاقا همین 2 ماه تعیین کننده هست.فقط باید آرامش داشته باشی و خوب تمرکز کنی.نگران نباش...به خدا توکل کن.

maryam.skr

عضو جدید
دوستم شاید خسته شدی که انگیزه نداری واسه درس خوندن...واسه خودت تنوع ایجاد کن.ما هم که کاملا آماده نیستیم بلکه داریم آماده میشیم.اتفاقا همین 2 ماه تعیین کننده هست.فقط باید آرامش داشته باشی و خوب تمرکز کنی.نگران نباش...به خدا توکل کن.

انگیزه دارم اما هرچی تلاش میکنم نمیرسم به برنامه م... خیلی کند پیش میرم... :confused:

Soofia

عضو جدید
کاربر ممتاز
انگیزه دارم اما هرچی تلاش میکنم نمیرسم به برنامه م... خیلی کند پیش میرم... :confused:

خب عزیزم شاید برنامت واقع بینانه نیست! باید به اندازه وقت و توانی که داری برنامه ریزی کنی
تو میتونی تصمیم بگیری تو یه هفته 6 تا کتاب بخونی اما وقتی نرسی اون برنامه چه ارزشی داره؟؟؟ فقط استرس میگیری که عقب افتادی.ولی اگه مثلا تو یه هفته 2 تا کتاب بذاری همون 2 تا رو با آرامش میخونی و بیشتر یادت میمونه.قرار نیست که خودمون رو عذاب بدیم.درسته 2 ماه بیشتر نمونده اما مطمئن باش وقت کمی نیست! تو همین مدت میتونی کلی به دانسته هات اضافه کنی
البته در صورتی که با آرامش درس بخونی

r.a.m.in

عضو جدید
سلام.مرسی آزاده جان.اره راست میگی.در کل از درصدام راضییم.بازم ممنون به امید موفقیت تمام دوستان زحمتکش

mahfa90

عضو جدید
سلام ازاده جون.من کنکور سال 89 رو زدم.این درصدام هست:
زبان 13/33 زمان 66 دقیقه
مباحث 27 زمان 12 دقیقه
مبانی 16/66 زمان 18 دقیقه
تاریخ 25 زمان 10 دقیقه
تحلیل 40 زمان 16 دقیقه
حدود نیم ساعت وفت اضافه آوردم.به نظرت این طوری زمان میزارم درسته؟
منتظرت نظرت هستم خانم مهندس مهربون :gol::gol::heart::gol::gol:

maryam.skr

عضو جدید
خب عزیزم شاید برنامت واقع بینانه نیست! باید به اندازه وقت و توانی که داری برنامه ریزی کنی
تو میتونی تصمیم بگیری تو یه هفته 6 تا کتاب بخونی اما وقتی نرسی اون برنامه چه ارزشی داره؟؟؟ فقط استرس میگیری که عقب افتادی.ولی اگه مثلا تو یه هفته 2 تا کتاب بذاری همون 2 تا رو با آرامش میخونی و بیشتر یادت میمونه.قرار نیست که خودمون رو عذاب بدیم.درسته 2 ماه بیشتر نمونده اما مطمئن باش وقت کمی نیست! تو همین مدت میتونی کلی به دانسته هات اضافه کنی
البته در صورتی که با آرامش درس بخونی

ممنون از حرفای دلگرم کننده تون... برام دعا کنین خیلی

Soofia

عضو جدید
کاربر ممتاز
زبان 13/33 زمان 66 دقیقه
مباحث 27 زمان 12 دقیقه
تاریخ 25 زمان 10 دقیقه
تحلیل 40 زمان 16 دقیقه
آورین خیلی پیشرفت کردی ;)

Arch-Azadeh

همکار مدیر مهندسی شهرسازی متخصص طراحی شهری
زبان 13/33 زمان 66 دقیقه
مباحث 27 زمان 12 دقیقه
تاریخ 25 زمان 10 دقیقه
تحلیل 40 زمان 16 دقیقه
سلام

زمانتون خيلي عاليه ;)

زمان را معمولا بر حسب تعداد سوالات تقسيم مي كنند. مثلا 130 سواله و 120 دقيقه وقت يعني هر سوال كمتر از يك دقيقه

زبان كه 30 سوال داره حدود 40 دقيقه براش وقت بذاريد، چون يك كم سخت تره
براي بقيه هر كدام 25 دقيقه
كه احتمالا براي بقيه وقت اضافه مياريد كه دقيقا براي شما هم اين پيش اومده... ولي خب زمانتون خيلي خوب.. ميگم مطمئني همه سوالا را خوندي؟؟ :D

درصد مباحث و تحليلت خيلي خوب شده، مباني درصد پايينه. يه مقدار بيشتر رو مباني وقت بذار

موفق باشي عزيزم :gol:

mahfa90

عضو جدید
سلام

زمانتون خيلي عاليه ;)

زمان را معمولا بر حسب تعداد سوالات تقسيم مي كنند. مثلا 130 سواله و 120 دقيقه وقت يعني هر سوال كمتر از يك دقيقه

زبان كه 30 سوال داره حدود 40 دقيقه براش وقت بذاريد، چون يك كم سخت تره
براي بقيه هر كدام 25 دقيقه
كه احتمالا براي بقيه وقت اضافه مياريد كه دقيقا براي شما هم اين پيش اومده... ولي خب زمانتون خيلي خوب.. ميگم مطمئني همه سوالا را خوندي؟؟ :D

درصد مباحث و تحليلت خيلي خوب شده، مباني درصد پايينه. يه مقدار بيشتر رو مباني وقت بذار

موفق باشي عزيزم :gol:
آره همه سوال ها رو خوندم:Dکلا سریع تست میزنم که بعضی وقتا در اثر بی دقتی ضرر میکنم.مرسی از راهنایی هات:gol:

hadi manafi

عضو جدید
سلام و عرض ادب خدمت سرکار خانم آزاده . ش و سایر دوستان تو این تاپیک ، خوب که هستین ان شا الله . برا همه کنکوری ها آرزوی موفقیت دارم . آزاده منم امسال با اجازت دوباره ثبت نام کردم و تا حالا هیچی نخوندم . با توجه به مشغله زیاد تو شورا و شرکت و اینکه کمیسیون های دردسر ساز 100 و ماده 5 هم افتاده گردنم و اینکه آخرین بار 88 طراحی شهری دادم و دیگه با کتاب غریبه بوذم و این شور و هیجان بچه ها رو دیدم همچین بگی نگی بیخیال شدم . یه راهنمایی کن که جزوه کدوم موسسه رو بگیرم که هم بیکار نباشم و هم وقت کنم بخونم تا سر کنکور بیکار نشینم . ممنون . همیشه شاد باشی

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا