قدم به قدم تا مرداد 90

وضعیت
موضوع بسته شده است.

palama

عضو جدید
بچه ها پرسیده بودم
کتاب تست خوب و کاملی برا آشنایی با
معماری جهان و بناهای تاریخی میشه
معرفی کنین؟؟؟؟

YA3_3PID

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها پرسیده بودم
کتاب تست خوب و کاملی برا آشنایی با
معماری جهان و بناهای تاریخی میشه
معرفی کنین؟؟؟؟

سلام . توي اغلب كنكورا از معماري ايران و بنا هاي تاريخي ايران بيشتر مي ياد . من خودم از كتاب " آشنايي با بناهاي تاريخي ايران" مال هنرستان خوندم كتاب خوبي هست. معماري جهانم نخوندم. تست هاش زدم( مدرسان زدم) چون خيلي مطلبش زياد بود تو ي كنكور از معماري جهان يه سري سوالاي خاص ميومد . من گفتم تست بزنم بهتره.
از روي كتاب اموزشي( نه تستش) يگانه هم خوندم خوب بود.
ولي متاسفانه كتاب تست نخوندم كه بهتون معرفي كنم.
موفق باشيد.

Ali Render

کاربر بیش فعال
سلام . توي اغلب كنكورا از معماري ايران و بنا هاي تاريخي ايران بيشتر مي ياد . من خودم از كتاب " آشنايي با بناهاي تاريخي ايران" مال هنرستان خوندم كتاب خوبي هست. معماري جهانم نخوندم. تست هاش زدم( مدرسان زدم) چون خيلي مطلبش زياد بود تو ي كنكور از معماري جهان يه سري سوالاي خاص ميومد . من گفتم تست بزنم بهتره.
از روي كتاب اموزشي( نه تستش) يگانه هم خوندم خوب بود.
ولي متاسفانه كتاب تست نخوندم كه بهتون معرفي كنم.
موفق باشيد.

بچه ها فقط کتاب معماری اسلامی و جهانه مدرسانو بخونید مخصوصا اون خلاصه هاشو+خیلی مهمه ها پلان ها و عکساشونو که مثلا پلان در مورد مسجد ومدرسه و عکسها همیشه 2-3 تا سئوال بوده راستی برید سئوالای کنکورا رو یه آنالیز کنید من که اینجوری میکردم"جزوه پارسه هم در مورد معماری اسلامی و جهان کامل تر از بقیه هست اول مدرسانو بخونید در صورت لزوم برید سایر جزوه ها برای هنرستا نو پیشنهاد نمیکنم"از هر تو ضی حی نگذرید هر چه بیشتر یاد بگیرید مسلط ترید"در مورد مثلا مساجد و مدارس و .... سئوال میآد که این توضیحات برای کدوم یک از گزینه هاست پس خوب برید سئوالات کنکور پارسال و چند سال اخیرو بخونید"در مورد ریاضی ام یه مطلبی هست که تست های سال 84-85 هم یه نگاهی کنید هر چی تست بیشتر بزنید دستتون راه میافته و با حل سئوالات بیشتر آشنا میشد"راستی خودم هم تو کنکور امسال خیلی به معماری اسلامی و جهان مسلط بوذم ولی تعداده سئوالاش کمتر بود توکنکور هیچ چیز معلو نیست یه بار از این کتاب بیشتر میآد و یه بارم از یکی دیگه متره هم همینطور به خودم گفتم از 6 تا سئوال 5 تا میزنم و حداکثر 1 سئوال از مسئله میآد که نمی خونم ولی برعکس شد مسئله ها ش بیشتر بود و 1 سئوالو زدم موفق باشید همگی"

آخرین ویرایش:

Ali Render

کاربر بیش فعال
سلام بچه ها"یه وطلبی رو میخواستم به عرضتون برسونم واینه که همیشه تو هر کاری یه قلقی هست وبهتره که ما اول بیشتر راه و روش درس خوندن و نحوه سئوالاتو بدونیم چیه شما هم باید بدونید که میخوایید چی کاری کنید که نتیجه خوبی رو کسب کنید و در نهایت از کارایی که کردید راضی باشید"مثلا من خودم زیاد درس میخوندم چون اول آدم درس خونی نبودم فقط بلد بودم بیشتری ساعت فقط درس بخونم ولی نتیجه ای که گرفتم اصلا راضی نبودم"ولی یه نفری رو میشناسم که برای سراسری فقط 1/5 درس خوند و از همه مهمتر تست ها رو کار کرد ودانشگاه سوره هم قبول شد"همین پس بهتره که قلق یا هر چی که اسمشو میزارید رو پیدا کنید......
موفق باشید"

ArChitect _90

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام بچه ها"یه وطلبی رو میخواستم به عرضتون برسونم واینه که همیشه تو هر کاری یه قلقی هست وبهتره که ما اول بیشتر راه و روش درس خوندن و نحوه سئوالاتو بدونیم چیه شما هم باید بدونید که میخوایید چی کاری کنید که نتیجه خوبی رو کسب کنید و در نهایت از کارایی که کردید راضی باشید"مثلا من خودم زیاد درس میخوندم چون اول آدم درس خونی نبودم فقط بلد بودم بیشتری ساعت فقط درس بخونم ولی نتیجه ای که گرفتم اصلا راضی نبودم"ولی یه نفری رو میشناسم که برای سراسری فقط 1/5 درس خوند و از همه مهمتر تست ها رو کار کرد ودانشگاه سوره هم قبول شد"همین پس بهتره که قلق یا هر چی که اسمشو میزارید رو پیدا کنید......
موفق باشید"
ببخشين تشكر ندارم
نميتونم ازت تشكر كنم

Ali Render

کاربر بیش فعال
سلام ببخشید داره کم کم یادم میآدش"یه نکته ی دیگه اینکه آخر کتاب مدرسان یه سری لغت و معنی کلمه ها مثلا ساباط و........هستن که اونا رو هم فراموش نکنید و بخونید"متشکرم "موفق باشید.....

Ali Render

کاربر بیش فعال
سلام به همگی"خوبین"میخواستم بگم که برای کتابهای تستی و تشریحی یه سری به محفل کارشناسی البته از اولش تا آخر برید بچه واقعا خیلی کتابهای خوبی معرفی کردن منم باید برم تو کارتنم بگردم و خوباشو بگم:smile:
راستی یه موقعی بود که منم مثل شما ها میرفتم تو محفل و میدیم رتبه هایی رو که بچه اوردن برای قبولی تو کارشناسیشون.به خودم گفتم که کی میشه ماهم کنکور بدیم و رتبمونو بذاریم اینجالذت بدیم:biggrin::smile: درکل ماکه رتبه خوبی نداشتیم ولی شما جبرانش کنید.ولی الان باید برم به فکر کارشناسی باشم و دوست ندارم که تو ایران بخونم استادای فوق یا دکترایی که تو ایران درس خوندن میخوان دیگه بهمون درس بدن البته استادای خوبی هم وجود داره ولی استاد چیزی به دانشجو یاد نمیده باید آدم خودش بره دنبالش"
به قول رایت میگه:بزرگ ترین جنایت اینه که بری دانشگاه" البته شما بریدا اون یه چیزی گفت حسود بودش....:) همگی موفق باشید ببخشید یه کم از جو اومدم بیرون:redface:

palama

عضو جدید
سلام به همگی"خوبین"میخواستم بگم که برای کتابهای تستی و تشریحی یه سری به محفل کارشناسی البته از اولش تا آخر برید بچه واقعا خیلی کتابهای خوبی معرفی کردن منم باید برم تو کارتنم بگردم و خوباشو بگم:smile:
راستی یه موقعی بود که منم مثل شما ها میرفتم تو محفل و میدیم رتبه هایی رو که بچه اوردن برای قبولی تو کارشناسیشون.به خودم گفتم که کی میشه ماهم کنکور بدیم و رتبمونو بذاریم اینجالذت بدیم:biggrin::smile: درکل ماکه رتبه خوبی نداشتیم ولی شما جبرانش کنید.ولی الان باید برم به فکر کارشناسی باشم و دوست ندارم که تو ایران بخونم استادای فوق یا دکترایی که تو ایران درس خوندن میخوان دیگه بهمون درس بدن البته استادای خوبی هم وجود داره ولی استاد چیزی به دانشجو یاد نمیده باید آدم خودش بره دنبالش"
به قول رایت میگه:بزرگ ترین جنایت اینه که بری دانشگاه" البته شما بریدا اون یه چیزی گفت حسود بودش....:) همگی موفق باشید ببخشید یه کم از جو اومدم بیرون:redface:

hot damesh!!;)

ناز معمار

عضو جدید
وای وای وااای
دیدین چی شد؟؟
خاک بر سرم شد!!!
من تا الان سفر بودم :cry:دو سه روز دیگه هم احتمالا مسافرم:cry:
وااااااای
باز خداروشکر ترم آخرمه و مثل بقیه بچه ها نیستم
توروخدا بچه ها بیاین دقیقا بگیم چی خوندین از کی خوندین؟؟

pal2isa

عضو جدید
وای وای وااای
دیدین چی شد؟؟
خاک بر سرم شد!!!
وااااااای

ای بابا چرا ناراحتی
چیزیو از دست ندادی که:smile:
خوب استراحت کن که با انرژی بالا شروع کنی:w16:

ArChitect _90

عضو جدید
کاربر ممتاز
وای وای وااای
دیدین چی شد؟؟
خاک بر سرم شد!!!
وااااااای
من كه فقط يكم ايستايي خوندم همين.نگران نباش.دير نشده

nana-22

عضو جدید
وای وای وااای
دیدین چی شد؟؟
خاک بر سرم شد!!!
وااااااای

ناز معمار جان خبری نشده به خدا منم شروع نکردم به قول یکی از بچه ها گذاشتم از تعطیلاتم توپپپپپپپپپپپپپپپپ حالش رو ببرم از مهر با برنامه ها دانشگاه میخوام بخونم الان هم 2صفحه معارف خوندم :evil::evil:این اضاع منهههههههههه ناراحت نباش بابا :w10::w10:میخونینم

ناز معمار

عضو جدید
ناز معمار جان خبری نشده به خدا منم شروع نکردم به قول یکی از بچه ها گذاشتم از تعطیلاتم توپپپپپپپپپپپپپپپپ حالش رو ببرم از مهر با برنامه ها دانشگاه میخوام بخونم الان هم 2صفحه معارف خوندم :evil::evil:این اضاع منهههههههههه ناراحت نباش بابا :w10::w10:میخونینم

:w18:حالش را می بریم :w08:
:book:من که همچنان دنبال اطلاعاتم :lol:

nana-22

عضو جدید
:w18:حالش را می بریم :w08:
:book:من که همچنان دنبال اطلاعاتم :lol:
آره خدایی منم خیلی سوال دارم من کلااااااااااااااااااااااا همیشه سوال دارم تا اون موضوع رو کامل کشف کنم :w11::w11:
حالا هم کلی سوال دارم گذاشتم برم مخ استادهام رو داغون کنم :neutral::neutral:
بگم این چه وضع درس دادنه هااااااااااااااا :evil::evil::evil:
من که معدلم 18.30شده باید اینجوری باشم :w29::w47:
کتاب کنکور ها رو هم که به بچه ها میگیم معرفی کنید همش جزوه ها ی موسسات مختلف رو میگن آدم نمیدونه چیکار کنه آدم خسته میشه ههههههههههههههههههههه من رفتم :w45::w45::w28:

ناز معمار

عضو جدید
آره خدایی منم خیلی سوال دارم من کلااااااااااااااااااااااا همیشه سوال دارم تا اون موضوع رو کامل کشف کنم :w11::w11:
حالا هم کلی سوال دارم گذاشتم برم مخ استادهام رو داغون کنم :neutral::neutral:
بگم این چه وضع درس دادنه هااااااااااااااا :evil::evil::evil:
من که معدلم 18.30شده باید اینجوری باشم :w29::w47:
کتاب کنکور ها رو هم که به بچه ها میگیم معرفی کنید همش جزوه ها ی موسسات مختلف رو میگن آدم نمیدونه چیکار کنه آدم خسته میشه ههههههههههههههههههههه من رفتم :w45::w45::w28:

هییییییجده ؟؟!؟!!؟
چه خوووب !!! :eek:
بابا ایول !
حدس بزن من چند شدم ؟؟؟:lol::redface:

palama

عضو جدید
سلام بچه ها///
منم مسافرت رفته بودم. جاتون خالی رفته بودم مشهد.
برا همتون دعا کردم.
الان اومدم خونه فردا دوباره میرم.

ArChitect _90

عضو جدید
کاربر ممتاز
رفع اشكال

رفع اشكال

سلام بچه ها من داشتم تست ايستايي ميزدم بعد متوجه يه اشتباه تو كتاب مدرسان شدم .صفحه ي 13 سوال 3 كتاب نوشت جواب نداره ولي جواب درستش گزينه 4 .چون اينجا X و Y عمود بر هم نيستن نميتونيم از روش
fx=f.cos50 =100*cos50 استفده كنيم. من يه نمونه سوال مثل اينو تو كتاب مريام گرايك حلشو ديدم
راستي كتاب من چاپ 88 ويرايش 31 شايد تو ويرايش جديد درستشو بنويسن

دوست خوبم با سلام

من دانشجوی ترم آخر کاردانی (معماری) هستم و درست نمیدونم که چه زمانی دفترچه های کارشناسی (دولتی) میاد

لطفا اگه میدونید به من اطلاع بدین:redface:

Ali Render

کاربر بیش فعال
دوست خوبم با سلام

من دانشجوی ترم آخر کاردانی (معماری) هستم و درست نمیدونم که چه زمانی دفترچه های کارشناسی (دولتی) میاد

لطفا اگه میدونید به من اطلاع بدین:redface:

سلام خویبین"دفترچه های سراسری امسال قبل عید یعنی اسفندماه دقیدقا نمیدونم چه تاریخی باید دفترچه رو نگاه کنم اومدش"ولی پارسال اردیبهشت ماه دفترچه اومد"حتما حتما برید سایت سنجش اونجا میتونید پیغام بذارید و سئولاتونو بپرسید"چون امسالم سنجش یه رکب زد . بعضیها بی اطلاع بودن"آخه اطلاع رسانی برای ناپیوسته خیلی بده منکه تاحالا ندیدم رسانه ها اعلام کنن"موفق باشی

palama

عضو جدید
ایشالله امسال (sorry) مثه آدم اعلام کنن...
وگر نه من یکی که تمبونشونو تو کلشون پاپیون می کنم.;)

شبروتنها

عضو جدید
باسلام خدمته تمام بروبچه های گروه معماری .
بچه ها قبول دارید بیشتر طرح مسئله کردین تاحل مسئله؟
اگه واستون مقدوره اسم منابع رو بگید واسه خوندن (منظورم منابع مرجع)
من که خودم می خوام اول منابع مرجع بخونم چون همون طور که خودتون می دونید منابع مرجع تفهیمش سختره تا منابع مکمل و منابع مکمل بعداز خوندن منابع مرجع یجور مروره.
موفق باشید.

hyperpersia

عضو جدید
سلام به همه دوستان

سلام به همه دوستان

سلام به همه بچه هایی که قراره تو کنکور کارشناسی ناپیوسته معماری امسال شرکت کنن.
من امسال شرکت کردم رتبم 675 شد خوشحال میشم اگه بتونم راهنماییتون کنم.
خود من هم پارسال کلی از همین سایت و بچه های دیگه کلی تجربه بدست آوردم.البته ناگفته نمونه که من کلا 2 ماه خوندم و قبلا از اون فقط دنبال این بودم که به قول بچه ها کنکور رو دور بزنم چون نمیخواستم خودمو خسته کنم و 6 یا 7 ماه واسه کنکور بخونم چون من آدمش نبودم. در کل سرتون رو درد نمی یارم.
فقط همینو بگم که خیلی راحت راحت حتی در 2 ماه هم میتونید قبول بشید ولی اونایی که از الان میخونید ذهنتون رو خسته نکنید.اگر کمکی از دستم بر بیاد خوشحال میشم.

راستی اینو یادتون باشه.
وقتی چشم امیدتان به خدا باشد
هیچ چیز آنقدر عجیب نیست که راست نباشد.
هیچ چیز آنقدر عجیب نیست که پیش نیاید و هیچ چیز آنقدر عجیب نیست که دیر نپاید.;)

nana-22

عضو جدید
سلام

سلام

سلام به همه دوستانی که به این تاپیک میان بچه ها خدایی به قول یکی از بچه ها ی این تاپیک که گفته بود فقط سوال پرسیدین و کسی نیست جواب بده الان اینجا غیر از 3نفر همه میخوان کنکور شرکت کنن و اولین تجربه شون هستش یعنی کسی رو توی رشته خودشون (معماری) نداشتن که کنکور داده باشه و الان ما باید از بچه هایی که امسال کنکور دادن بخواهیم که به این تاپیک بیان و ما رو راهنمایی کنن اگر تاپیکی در این مورد هست معرفی کنن یا خودشون توضیحاتی رو بدن به ما این جوری بهتر میتونیم موفق باشیم
راستی فقط بچه های سراسری نیستن یه سری از بچه ها هم میخوان آزاد شرکت کنن ما باید یه جوری برنامه ریزی داشته باشیم که اونها هم به کنکور برسن ما هم که می خواهیم سراسری شرکت کنیم همگام با اونها یک دور کتابها رو بخونیم و برای آزمایشی هم که شده امتحان آزاد رو بدیم
ممنون میشم اگه توی دوستایی که توی باشگاه دارین کسی هست که توی این چند سال قبل کنکور داده دعوت کنید که بیان اینجا و به همه ما کمک کنن منم سعی میکنم به دوستام بگم بیان
ما باید یه برنامه ریزی کلی داشته باشیم و اهداف خودمون رو معلوم کنیم که حتما بتونیم درسها رو تا کنکور تموم کرده و دوره کنیم
من الان یکی از دوستانم رفته مدرسان شریف ثبت نام کرده واسه آزاد میگه بد نبود نمی دونم ولی همه میگن خوب نیست واقعا آدم سر درگم میشه

nana-22

عضو جدید
سلام به همه بچه هایی که قراره تو کنکور کارشناسی ناپیوسته معماری امسال شرکت کنن.
من امسال شرکت کردم رتبم 675 شد خوشحال میشم اگه بتونم راهنماییتون کنم.
خود من هم پارسال کلی از همین سایت و بچه های دیگه کلی تجربه بدست آوردم.البته ناگفته نمونه که من کلا 2 ماه خوندم و قبلا از اون فقط دنبال این بودم که به قول بچه ها کنکور رو دور بزنم چون نمیخواستم خودمو خسته کنم و 6 یا 7 ماه واسه کنکور بخونم چون من آدمش نبودم. در کل سرتون رو درد نمی یارم.
فقط همینو بگم که خیلی راحت راحت حتی در 2 ماه هم میتونید قبول بشید ولی اونایی که از الان میخونید ذهنتون رو خسته نکنید.اگر کمکی از دستم بر بیاد خوشحال میشم.

راستی اینو یادتون باشه.
وقتی چشم امیدتان به خدا باشد
هیچ چیز آنقدر عجیب نیست که راست نباشد.
هیچ چیز آنقدر عجیب نیست که پیش نیاید و هیچ چیز آنقدر عجیب نیست که دیر نپاید.;)
سلام خوبید ؟؟؟ ممنونیم اگه شما هم بتونید ما رو رهنمایی کنید واقعاا؟؟؟ شما فقط دوماه خوندید ؟؟؟ چه جوری ؟؟؟ :w05::w05::w30::w30:کلا ممنون میشیم اگه کمک کنید ما هم بتونیم رتبه خوبی بیاریم دعای خیر جماعتی دنبال شما می شه اینجوری :w33:

masoud_2222

عضو جدید
سلام به همگي
بچه ها اين تاپيك چرا اينقدر بي حاله مگه نميخواين كنكور شركت كنين؟؟؟
شروع كردين اصلاً؟؟؟
من روزي دارم 5 ساعت وقت ميزارم واسه درس خوندن-من مجبورم كنكور آزاد هم شركت كنم يه چيزي نگرانم كرده اينه كه من ترم جديدي هست چهار واحد دارم تاريخ امتحانشونم 10/29و 11/9 هست بايد امتحان بدم به نظر شما بخوام برم براي ثبت نام دانشگاه آزاد به مشكل مي خورم؟؟

feri.lynn

عضو جدید
سلام بچه ها من داشتم تست ايستايي ميزدم بعد متوجه يه اشتباه تو كتاب مدرسان شدم .صفحه ي 13 سوال 3 كتاب نوشت جواب نداره ولي جواب درستش گزينه 4 .چون اينجا X و Y عمود بر هم نيستن نميتونيم از روش
fx=f.cos50 =100*cos50 استفده كنيم. من يه نمونه سوال مثل اينو تو كتاب مريام گرايك حلشو ديدم
راستي كتاب من چاپ 88 ويرايش 31 شايد تو ويرايش جديد درستشو بنويسن

ه ه کتاب های مدرسان هم اشتباه داره و هم کلی از مطالب مهم مو داخلش نداره !
به نظر من منابع اصلی رو بگیرید ,بخوانید ! هم خواندید و هم کلی کتاب ارزشمند براتون میمونه :smile:

وضعیت
موضوع بسته شده است.