قدم به قدم تا مرداد 90

وضعیت
موضوع بسته شده است.

ArChitect _90

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستهای گلم بچه ها میگم حالا که مرداد 89 دیگه تموم شده حالا نوبت کنکوری های 90 از الان باهم برنامه بزاریم توی این تاپیک بحثی سوالی دوستانی که بیشتر خوندن میخوان سال دوم شرکت کنن همه همدیگر و کمک کنیم :w23::w10::cowboy::w38:
وب حالا از کی شروع کردین:surprised:

masoud_2222

عضو جدید
سلام به همگی
دوستان دیگه منم پایه ثابت این این تاپیک شدم میخوام با شما جلو برم
البته اولویت من قبولی تو کنکور دولتی هست اما به خاطر مشکل سربازی باید کنکور آزاد آذرماه شرکت کنم 2 سه واحدی هم نگه داشتم فارغ التحصیلیمم همون بهمن ماه می خوره حالا هر کی شروع کرده به منم بگه از کجا باید شروع کنم با هم پیش بریم جلو.

ناز معمار

عضو جدید
سلام خوبین"یعنی کتاب نداری فعلا بخونی شایدم کتابام براتون تکراری باشه":surprised:راستی من یکسری کتاب هم از دوستام دارم که برای مدرسانه ازش اجازه میگیرم اگه منت سره من وشما نذاره اونا هم هست":eek:اااااااااااااااااای خدا کمک کن این همه طلبکار دارم:redface::cool::biggrin:

نه بخدا کتاب ندارم
بخدا منظورم این نیس از کسی کتاب میخواما اون حرفامم همه شوخی بود
یه درد دله
من تا حالا فقط کتابای معارف و ادبیات ساکو رو تهیه کردم
با حسابان و دیفرانسیل و هندسه 2 و تحلیلیه خودم
با عناصر آقای سام !
نمیدونم از بین اینا
از کدوم یکیشون شروع کنم
و به جز اینا دیگه کدوم کتابا رو واجب تره بخرم
اگه میگم گیجم
واقعا گیج و سر در گم شدم
نمیدونم کدوما رو الان بخونم کدومارو بهمن به بعد
استرس هم دارم در حد لالیگا :w05:
:gol:بازم منون از همه ی بچه های گل انجمن :gol:

آخرین ویرایش:

Omid_Mehraz

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
سلام خدمت تمام دوستان عزيز كنكور 90
من امسال كنكور 89 شركت كردم و رتبه ام159 شد.مي خوام بهتون بگم كه خيلي زحمت كشيدم براي بدست آوردن يه رتبه خوب كه در هر صورت اين نصيب ما شد.اين رتبه هيچ ارزش بالاتري نسبت به 300 يا 400 نداره،چون من كه ساكن تهرانم براي روزانه يا شبانه مي خوندم،ولي الان كه ظرفيت ها اومده به قدري اين ظرفيت ها رو كم كردن كه با اين رتبه حتي نمي دونم غير انتفاعي تهران (سوره) قبول مي شم يانه! توي اخبار هم خوندم كه ظرفيت هاي كارداني به كارشناسي و كم كردن و به ظرفيت ارشد اضافه كردن.
اينا رو گفتم نه براي اينكه بخوام انگيزه ي شما رو از بين ببرم،گفتم كه حالا كه مي خواي بخوني و هدفت روزانه يا شبانه است اينقدر جدي هدفت رو دنبال كني كه بتوني يه رتبه زير 40 بياري . ولي اگر هدفت غيرانتفاعي شهرستان هاست خيلي نمي خواد خودتون رو اذيت كنيد و به خودتون استرس وارد كنيد، سه چهار ماه آخر رو بخونيد با يه رتبه حدود 1000 مي تونيد تقريبا تمام غيرانتفاعي ها رو بريد.
اميدوارم كه از دسته دوم نباشيد و مطمئن هستم كه نيستيد،چون از همين الان داريد برنامه ريزي مي كنيد.
بچه هايي كه هدفتون جديه مي تونين رو كمك منم حساب كنين
اميدوارم همه بچه هايي كه اينجان موفق باشن

آخرین ویرایش:

Ali Render

کاربر بیش فعال
نه بخدا کتاب ندارم
بخدا منظورم این نیس از کسی کتاب میخواما اون حرفامم همه شوخی بود
یه درد دله
من تا حالا فقط کتابای معارف و ادبیات ساکو رو تهیه کردم
با حسابان و دیفرانسیل و هندسه 2 و تحلیلیه خودم
با عناصر آقای سام !
نمیدونم از بین اینا
از کدوم یکیشون شروع کنم
و به جز اینا دیگه کدوم کتابا رو واجب تره بخرم
اگه میگم گیجم
واقعا گیج و سر در گم شدم
نمیدونم کدوما رو الان بخونم کدومارو بهمن به بعد
استرس هم دارم در حد لالیگا :w05:
:gol:بازم منون از همه ی بچه های گل انجمن :gol:

سلام خوبی"نه من کتابا رو شوخی نکردم فقط جدیدا سر کار میرم وقت نمیکنم زیاد بیام باشگاه"
نه استرس هم نداشته باش آخه این همه وقت دارین"ریلکس باش:smile:
ببین شما ها که وقت دارین حتما برین کلاس من خودم قبول نداشتم آخه کلاسم فقط ریاضی رفتم اونم 3.33 % زدم:biggrin: ولی آزموناشو با تک درس هایی که ضعیفی رو برید حتما حتما حتمت حتما حتما.... آزمونا رو شرکت بکنید خیلی خیلی مهمه نه بدلیل اینکه تو کنکور میآد به این دلیل که تو آزمونا اینقدر اشتباه میزنی بعد تو کارنامت اشتباتو میبینیش بعد نگاه میکنی که 1 تست اشتباه چقدر رتبتو اورده پاییین.کلاس آکادمی خوبه چون هر سال رتبه های 1 و بهترین رتبه ها اونجاست من خودم مدرسان رفتم اونجا هم ای بد نبود فط فقط آزمون های عمومیش بدردم خورد
تمام آزموناشم دارم اونا رو بهتون میدم اینم یه قول"به قولام عمل کنم خوبه:redface:
همگی موفق"هوای همو داشته باشینا یه وقتی تک روی نکنین:biggrin:

razeshab2005

عضو جدید
تجربه

تجربه

چند تا بحث داریم یکی از کدوم کتاب ها بخونیم ؟
چه کلاسهایی بریم ؟
منابع چی ها هستن ؟
چه آزمون هایی بریم ؟
چه درسهایی توانایی زیادی داریم تو خوندنش ؟
کدوم درسها رو نمیتوانیم بخونیم /؟؟
.......
به اینها پاسخ بدیم من که کتابهای منبع رو می نویسم انشالله تا این چند روزه
کلاس میگن پارسه خوبه البته تو تهران
آزمونهای پارسه الکی سخته :w28:انشالله یه روز ما این شکلی نشیم

سلام
من برای دروس عمومی کتاب های نشر ساکو رو معرفی میکنم و پیشنهاد میکنم حتما برای ادبیات و معارف از این کتابها استفاده کنید :cool:
با این ها تونستم معارفم رو 44و ادبیاتم رو 33 درصد بزنم :)
البته ادبیات رو نرسیدم همش رو بخونم ولی تو کلاس توجیهی با معلف خودش شرکت کردم و واقعا عالی بود خدا خیرش بده;) ( شکلک ها چقدر محدودن)
الان هم با رتبه 4282 مجاز شدم
برام دعا کنید جای خوبی قبول بشم

razeshab2005

عضو جدید
کلاس

کلاس

سلام
من برای دروس عمومی کتاب های نشر ساکو رو معرفی میکنم و پیشنهاد میکنم حتما برای ادبیات و معارف از این کتابها استفاده کنید :cool:
با این ها تونستم معارفم رو 44و ادبیاتم رو 33 درصد بزنم :)
البته ادبیات رو نرسیدم همش رو بخونم ولی تو کلاس توجیهی با معلف خودش شرکت کردم و واقعا عالی بود خدا خیرش بده;) ( شکلک ها چقدر محدودن)
الان هم با رتبه 4282 مجاز شدم
برام دعا کنید جای خوبی قبول بشم

راستی اگر میخوایین کلاس برین توصیه میکنم کلاس های آکادمی تخصصی معماری (تهران) برین
و سعی کنین حتما با برنامه ریزیشون پیش برین البته برنامه ریزیشون مطابق با هر داوطلب به صورت خاص هستش

razeshab2005

عضو جدید
چرا ؟

چرا ؟

راستی اگر میخوایین کلاس برین توصیه میکنم کلاس های آکادمی تخصصی معماری (تهران) برین
و سعی کنین حتما با برنامه ریزیشون پیش برین البته برنامه ریزیشون مطابق با هر داوطلب به صورت خاص هستش

چرا این پیشنهاد رو کردم چون انتحانش رو پس داده در ضمن ساعت کلاس هاش بیشتره و برنامشون دقیقتره و استاداشون هم ماهن:smile:

Omid_Mehraz

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
دوستان عزيزم مهمترين منابع براي كنكور كارداني به كارشناسي، كتابهاي هنرستان هستند.
لينك دانلود كتابها رو واستون مي ذارم ،شمابايد به قسمت فني حرفه اي و خدمات بريد و از اونجا كتابهاي نقشه كشي معماري رودانلود كنيد.
http://www.chap.sch.ir/Maghtalist.asp

دوستان فقط حواستون باشه كه راه انداز فايل ها رو از گزينه (راهنمای نصب کلید و باز کردن فایلها )
بگيريد .

nana-22

عضو جدید
سلام خوبین"راستی یه سئوالتو ندیده بودم ببخشید" که چی جوری برنامه ریزی کردم من قبل عید میرفتم کلاس کنکور از اوایل اسفند و توی خونه هم درس میخوندم روزی 5-6 ساعت ولی ماه فروردینو نخوندم از اردیبهشت شروع کردم بخوندن البته دوباره تو خونه تا خرداد که رفتم کتابخونه که خیلی خیلی خوبه هم رشته هاییتو میبینی ازسون کمک میگیری و بیشتر درس میخونی من اشتباه کردم که چرا زودتر به نرفتم بعضی از دوستام تعریف میکردن سال تحویلو کتابخونه بودن وای... خوب از خرداد شروع کردم روزی10ساعت-مرداد ماه بالای 14- ساعت خودمم باورم نمیشد یعنی حتی نمیرفتم ناهار بخورم فقط شام اونم بزور ولی آخراش مریض شدم.شما این کارو نکنید شبا هم کل ساعت 4 میخوابیدم 7 صبح بلند میشدم پیش بسوی کتاب خونه بعضی وقتها هم قطره چشم میریختم که یهو خوابم نبره آخه هر چی میخوندم بازم کم بود...ولی آخراش بعضی روزها زده میشدم بهتونم پیشنهاد میکنم که درس درس برید جلو یعنی 2 فصل از تاریخ معماری 3 فصل از عناصر همین جوری این نظرم نه البته من اولاش 1کتابو میخوندم تموم میشد بعد میرفتم سراغ کتاب دیگه ولی اینجوری خوب نیست چون فصل فصل هم با حوصله میشه خوند هم استرسی ندارید که باید این کتابو تمومش کنم راستی حتما با کیفیت بخونید یعنی مثل من حفظ نکنید یاد بگیرید اولم برید دنبال منابع اصلی بعد سایر کتابهای دیگر موسسه ها توی کتابخونه ها هم مراجع خوبی گیرتون میآد حتما حتما استفاده کنید در پایان هم دوست دارم همتون سال آینده بهترین و بهترین uni قبول شید شایدم خودم بیام به جمعتون پس به کمکتون احتیاج دارم:cry::smile::cool: این بود داستان ما"

نگوووووووووووووووووووووووو این حرفا رو انشالله حتما حتما امسال قبول میشی ولی همیشه یادمون باشه کنکور این نیست که خودت رو به برق وصل کنی :w29:این شکلی بشی :w47::w47:یا شایدم اینجوری بشی :w28:ولی با آهسته و پیوسته درس خوندن میتونیم با کنکور مبارزه کنیم :neutral::neutral::neutral::neutral::neutral:و خیلی راحت درس بخونیم همه باهم :w33::w33::w33:ولی فکر کنم توپ باید بخونیم :book::w10:
:w12:

ناز معمار

عضو جدید
سلام به همه کنکوری های سال 90...............
من که از الان برای اون روز استرس دارم....

نداشته باش دوست من
منم داشتم حل شد
استرس کدومه؟؟;)
:w38:
بچه ها پس کی دست به کار میشید؟؟؟
چی شدین؟؟
من که زیاد زیاد تا یه هفته دیگه شروع میکنم

لطفا از فعالیتاتون یه خبر بدین :w27:

archi&tini

عضو جدید
نداشته باش دوست من
منم داشتم حل شد
استرس کدومه؟؟;)
:w38:
بچه ها پس کی دست به کار میشید؟؟؟
چی شدین؟؟
من که زیاد زیاد تا یه هفته دیگه شروع میکنم

لطفا از فعالیتاتون یه خبر بدین :w27:
ممنون بابت دل گرمی.....
خیلی خوبه که از الان بتونیم همه با هم شروع کنیم....فقط اگه یه نفر لطف کنه و اسم کتاب هایی که به عنوان منبع هست رو بگه ممنون میشم....

Omid_Mehraz

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
دوستان عزيزم مهمترين منابع براي كنكور كارداني به كارشناسي، كتابهاي هنرستان هستند.
لينك دانلود كتابها رو واستون مي ذارم ،شمابايد به قسمت فني حرفه اي و خدمات بريد و از اونجا كتابهاي نقشه كشي معماري رودانلود كنيد.
http://www.chap.sch.ir/Maghtalist.asp

دوستان فقط حواستون باشه كه راه انداز فايل ها رو از گزينه (راهنمای نصب کلید و باز کردن فایلها )
بگيريد .

اينو يادم رفت بگم. كتاب فناوري ساختمانهاي فلزي رو از شاخه صنعت -ساختمان -سال سوم بگيريد.
كتاب مهميه:cool:

nana-22

عضو جدید
جواببببببببببب

جواببببببببببب

:cap:بچه ها شروع کنیم دیگه بسه حرف زدیم خوشحال شدیم دیگه
به قول ناز معمار از هفته دیگه فکر کنم خوبه شروع کنیم چون کنکور آزاد هم هست :w06::w06::w06:
باید کم کم شده اون رو واسه آزمایشی هم بدیم حالا اگه قبول هم شدیم که میشیم :w11::w11::w11::w11:
هر کسی خواست میتونه بره هر کی هم موند واسه سراسری که دوباره میریم تو کار درساااااااااا
الان به نظر من بهتر یه برنامه ریزی و هدف ماهیانه داشته باشیم یه هدف هفتگی یه هدف روزانه که هر کس بنا به اخلاق خودش این برنامه ریزی رو بکنه و تا هفته دیگه ok بشه خیلی مهمه که برنامه ریزی داشته باشید و بدونین کتابها تا کی تموم میشن فصل به فصل برنامه بریزید روز به روز درس بخونید که خوب بریم جلو :w27::w27::w27:
خبر بدیدددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددید که چیکار میکنین
من از همه دوستانی که راهنماییمون میکنن خیلی خیلی مممنونممممممممممممم :w40::w40::w40::w14:

masoud_2222

عضو جدید
بچه ها من كماكان منتظرم:(يكي شروع كنه ديگه...
اول منابع رو بگين بعد يه برنامه پيشنهاد بدين واسه درس خوندن ببينيم ميتونيم شروع كنيم..

nana-22

عضو جدید
عصصصصصصصصبانی

عصصصصصصصصبانی

بچه ها من كماكان منتظرم:(يكي شروع كنه ديگه...
اول منابع رو بگين بعد يه برنامه پيشنهاد بدين واسه درس خوندن ببينيم ميتونيم شروع كنيم..
آقا مسعود ما همه از هفته بعد شروع میکنیم شما هم شروع کن
برنامه ریزی باید شخصی باشه چون هر کسی یه نوع زندگی و باید مطابق با شرایط خودش برخورد کنه یکی شب خوب درس میخونه یه کی صبح و از این حرفاااااااااا

بچه ها چرا کسی نمیگه چه جوری میخونه هااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا ؟؟؟؟؟؟ :w06::w06::w06::w06:

ناز معمار

عضو جدید
یه خبر بد !!!!!!!!!

یه خبر بد !!!!!!!!!

وای بچه ها دارم سکته میزنم
امروز دانشگاه بودم یکی از بچه ها که آزمون امسال شرکت کرده بودو نتیجه ش اومده بود
گفتش که تهران سراسری نمیگیره
گفت اصلا سهمیه سراسری تهرانو دادن به فرهنگیان
دانشگاهایی مثل میراث رجایی شریعتی سهمیه فرهنگیان شدن!!!
توروخدا ! :cry:
یکی بگه اینایی که من شنیدم راسته؟؟؟؟
:eek:
جون هرکی دوست دارین زود جوابمو بدین
کی دفترچه رو گرفته؟؟
اگه تهران سراسری نگیره من دیگه نمیخونم!! :w04:

Sepideh.mt

عضو جدید
کاربر ممتاز
امروز دانشگاه بودم یکی از بچه ها که آزمون امسال شرکت کرده بودو نتیجه ش اومده بود
کی دفترچه رو گرفته؟؟

آره راسته

archi&tini

عضو جدید
کی دفترچه رو گرفته؟؟
دوست من ...روزانه رو واگذار کردن به فرهنگیان ..البته از چند سال پیش این کار رو کردن یا جدید یادم نیست اما شبانه همچنان برای ما محفوظه.....
چرا کسی نمیگه منابع کامل رو ؟؟؟؟؟؟؟؟؟
خوب من از کجا بدونم چی بخونم............

masoud_2222

عضو جدید
سلام بچه ها من اين منابع رو گير آوردم احتمالاً برم اينهارو پيدا كنم بخونم باز شما هم نظرتونو بگين.
[FONT=&quot]1- آشنایی با معماری اسلامی ایران استاد محمد کریم بیرنیا [/FONT] [FONT=&quot]۲- سبک شناسی معماری ایران استاد محمد کریم پیرنیا [/FONT]
[FONT=&quot]۳- مبانی و مفاهیم در معماری معاصر غرب وحید قبادیان [/FONT]

[FONT=&quot]۴- مصالح شناسی سیاوش کباری [/FONT]

[FONT=&quot]۵- مصالح شناسی سام فروتن [/FONT]

[FONT=&quot]۶- معماری ایران (دوره اسلامی) محمد یوسف کیانی [/FONT]

[FONT=&quot]۷- جزییات معماری ساختمانهای اجری نشریه ۹۲ سازمان برنامه وبودجه [/FONT]

[FONT=&quot]۸- فرهنگ مصورهنرهای تجسمی پرویز مرزبان وحبیب معروف [/FONT]

[FONT=&quot]۹- مبانی هنرهای تجسمی غلام حسین نامی [/FONT]

[FONT=&quot]۱۰- عناصر رنگ ایتن ایتن [/FONT]

[FONT=&quot]۱۱- معماری فرم فضا نظم فرانسیس د.ک.چینگ [/FONT]

[FONT=&quot]۱۲- تاریخ وهنر معماری ایران دوره اسلامی محمد یوسف کیانی [/FONT]

[FONT=&quot]۱۳- معماری ۱و۲ انتشارات دیبا گران [/FONT]

[FONT=&quot]۱۴- ریاضی انتشارات دیبا گران [/FONT]

[FONT=&quot]۱۵- اجزا ساختمان و ساختمان سیاوش کباری [/FONT]

[FONT=&quot]۱۶- مبانی هنرهای تجسمی هنرستان [/FONT]

[FONT=&quot]۱۷- تاسیسات هنرستان [/FONT]

[FONT=&quot]۱۸- آشنایی با بناهای تاریخی هنرستان [/FONT]

[FONT=&quot]۱۹- آشنایی با معماری جهان محمدابراهیم زارعی [/FONT]

[FONT=&quot]۲۰- هندسه سال دوم دبیرستان [/FONT]

[FONT=&quot]۲۱- تاسیسات طباطبایی [/FONT]

[FONT=&quot]۲۲- ادبیات پنج استاد [/FONT]

[FONT=&quot]۲۳- راهنمای ادبیات پنج استاد محمد باقر کلیشمی [/FONT]

[FONT=&quot]۲۴- نگارش زبان فارسی انتشارات سمت [/FONT]

[FONT=&quot]۲۵- معارف اسلامی ۱ انتشارات سمت [/FONT]

[FONT=&quot]۲۶- معارف اسلامی ۱ اتشارات نهاد رهبری [/FONT]

[FONT=&quot]۲۷- عناصروجزییات ساختمان ۱ و ۲ هنرستان[/FONT]

[FONT=&quot]اينم هست:
[/FONT]

[FONT=&quot]منابع پیشنهادی کنکور کارشناسی ناپیوسته معماری :
دروس عمومی :
۱- معارف ← انتشارات گسترش علوم پایه
۲- ادبیات ← انتشارات گسترش علوم پایه
۳- زبان ← انتشارات گسترش علوم پایه[/FONT]

[FONT=&quot]ریاضیات و هندسه ← انتشارات پوران پژوهش (منبع تستی) ، انتشارات مدرسان شریف (جزوه کامل)[/FONT]

[FONT=&quot]دروس اختصاصی ؛ فن ساختمان:
۱- استاتیک ← انتشارات پارسه (انصاری)
۲- شناخت مواد و مصالح ساختمانی ← پوران پژوهش(کزازی)
۳- عناصر و جزییات ساختمانی ← انتشارات پارسه-مدرسان شریف
۴- متره و برآورد ← انتشارات پارسه
۵- تنظیم شرایط و تاسیسات ← انتشارات مدرسان شریف
۶- هندسه و پرسپکتیو ← انتشارات مدرسان شریف(میرزنده دل)[/FONT]

[FONT=&quot]مبانی نظری معماری ← انتشارات پارسه (جزوه کامل) ، انتشارات پوران پژوهش (منبع تستی)[/FONT]

[FONT=&quot]

[/FONT]
[FONT=&quot]بچه هايي هم كه مجاز شدن كنكور امسال و رتبه شون خوب شده مي تونندما رو راهنمايي كنند از چه منابع اي استفاده كردند.
[/FONT][FONT=&quot]
[/FONT]

masoud_2222

عضو جدید
آقا مسعود ما همه از هفته بعد شروع میکنیم شما هم شروع کن
برنامه ریزی باید شخصی باشه چون هر کسی یه نوع زندگی و باید مطابق با شرایط خودش برخورد کنه یکی شب خوب درس میخونه یه کی صبح و از این حرفاااااااااا

بچه ها چرا کسی نمیگه چه جوری میخونه هااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا ؟؟؟؟؟؟ :w06::w06::w06::w06:
سلام
با شما موافقم ولي اين منابع اي كه من ديدم اين جوري شدم:eek: اگه واقعاً تصميم جدي براي قبولي تو كنكور داشته باشيم بايد خيلي زود و با برنامه شروع كنيم ....
منم چون شاغلم بايد يه برنامه داشته باشم + 4 واحد درسي كه دارم بايد پاس بشه :cry::confused:
ولي باز تومحل كارمم ميتونم مطالعه داشته باشم;)
خلاصه ماه رمضون هم هست راندمان كارها يه خورده پايينه فعلاً شبها ميخوام مطالعه كنم اولم از تخصصي ها تا بعد ماه رمضون صبحها هم اضافه بشه:)

ناز معمار

عضو جدید
من یه بار دیگه میپرسم :

کی دفترچه رو گرفته؟؟

یعنی واقعا احتمال موفقیت هست؟
لطفا هرکی این پستو میخونه جواب بده

ArChitect _90

عضو جدید
کاربر ممتاز
:gol:
:cap:بچه ها شروع کنیم دیگه بسه حرف زدیم خوشحال شدیم دیگه
به قول ناز معمار از هفته دیگه فکر کنم خوبه شروع کنیم چون کنکور آزاد هم هست :w06::w06::w06:
باید کم کم شده اون رو واسه آزمایشی هم بدیم حالا اگه قبول هم شدیم که میشیم :w11::w11::w11::w11:
هر کسی خواست میتونه بره هر کی هم موند واسه سراسری که دوباره میریم تو کار درساااااااااا
الان به نظر من بهتر یه برنامه ریزی و هدف ماهیانه داشته باشیم یه هدف هفتگی یه هدف روزانه که هر کس بنا به اخلاق خودش این برنامه ریزی رو بکنه و تا هفته دیگه ok بشه خیلی مهمه که برنامه ریزی داشته باشید و بدونین کتابها تا کی تموم میشن فصل به فصل برنامه بریزید روز به روز درس بخونید که خوب بریم جلو :w27::w27::w27:
خبر بدیدددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددید که چیکار میکنین
من از همه دوستانی که راهنماییمون میکنن خیلی خیلی مممنونممممممممممممم :w40::w40::w40::w14:
خوب هرچه زود تر شروع کنیم دیر میشه ها با این وضعی که سنجش ایجاد کرده تلاشمون زیاد باشه باید.کی شروع میکنین به منم بگین .ممنون میشم.از چه درسی میخواین شروع کنین

آخرین ویرایش:

ناز معمار

عضو جدید
:gol:
خوب هرچه زود تر شروع کنیم دیر میشه ها با این وضعی که سنجش ایاد کرده تلاشمون زیاد باشه باید.کی شروع میکنین به منم بگین .ممنون میشم.از چه درسی میخواین شروع کنین
خب.مثه اینکه نمیخواین جواب منو بدین :lol:
واقعا ممنون از توجهتون :w12:
من که یه سکته رو رد کردم الان اینجوریم :w07:
پس دیگه خیالی نیس
خب راستش مامی و دورو بریام مامی خیلی باهام حرف زدن
گفت هرچه بادا باد شما بخون
منم ...
بچه ها من یکشنبه مسافرم
اما اشکال نداره همون جا شروع میکنم
شما هم از شنبه شروع کنین

آخرین ویرایش:

ناز معمار

عضو جدید
از شنبه همه با هم شروع میکنیم
اونایی که میخوان با گروه باشن اعلام آمادگی کنن تا با هم پیش یریم
منم الان میرم یه سرچ میکنم منابع واسه بچه ها پیدا میکنم
تا شنبه هرکدوم از بچه ها باید یه لیست از کتاب هایی که فکر میکنه بهتره واسه خوندن تهیه کنن
به نظر من بهتره از عمومی ها شروع کنیم
چون 1) ماه رمضونه راندمان کار میادش پایین
2)عمومی هارو باید بیشتر بخونیم چون اختصاصیارو تو زمان تحصیل یکم حضور ذهن روشون داریم
من یکی با توجه به شرایطم که زیاد تو سرویس میشینم تو همون سرویس 5.6 صفحه ای از معارفم رو خوندم این = شروع کردم و از وقتم در حد رضایت خودم استفاده کردم
3)یکی از عمومی ها زبان هستش که از الان باید هرشب قبل از خواب حتی شده 2 کلمه حفظ و مرور کنیم
4)ماه رمضونه خب! :lol:
در کنارش یه نگاهیم به ریاضیات داشته باشیم
چطوره؟؟
تورو خدا این بار جواب بدین !!

آخرین ویرایش:

ناز معمار

عضو جدید
رياضي​
رياضي عمومي​
1و 2 - دکتر نيکوکار و مقسمي
رياضيات مهندسي - انتشارات فرهنگ
رياضي عمومي 1و2 - لويي ليتهلد
حساب ديفرانسيل و انتگرال - توماس
هندسه اقليدسي
هندسه (1) سال دوم آموزش متوسطه_ رشته تجربي و رياضي
هندسه (2) سال سوم آموزش متوسطه_ رشته رياضي
شناخت مواد و مصالح
شناخت مواد و مصالح مهندس - سام فروتني، مهندس احمد حامي و مهندس سياوش کباري
عناصر و جزئيات
اجزاي ساختمان - سياوش کباري
اجزاي ساختمان - جليل شاهي
جزئيات اجراي ساختمان هاي اجري از انتشارات سازمان مديريت و برنامه ريزي
دتايل‌هاي ساختماني - سياوش کباري
اجراي ساختمان با مصالح سنتي - حسين زمرشيدي
تنظيم شرايط محيطي
طراحي اقليمي - نوشته‌ي دونالد واتسون - ترجمه‌ي وحيد قباديان
اقليممعماري - مرتضي کسمائي
تاسيسات ساختمان كتاب دوره‌ي هنرستان
آشنايي با ابنيه سنتي ايران - وحيد قباديان
متره و برآورد
دفترچه فهرست بها واحد کارهاي ساختماني
شرايط عمومي پيمان متعلق به انتشارات سازمان مديريت و برنامه ريزي
ايستايي
استاتيک از پي‌ير جانسون - ترجمه دکتر طاهوني
مقاومت مصالح پي‌ير جانسون
ايستايي - مهندس مبيني‌زاد
استاتيک انتشارات مجتمع فني تهران
ترسيم فني
رسم فني و نقشه کشي ساختمان - مهدي پرنا
رسم فني و نقشه کشي ساختمان - مهندس سعيد سعيدي‌پور
رسم فني عمومي - احمد متقي پور
ترسيم فني - مهدي علمدار
هندسه ترسيمي و پرسپکتيو
هندسه ترسيمي(معماري1) - مريم ابراهيمي
پرسپکتيو مدرن - مهندس محمدرضا تسمه‌چي
پرسپکتيو اثر گوگن وايت - ترجمه هرمز معزز
علم مناظر و مرايا - منابع کنکور هنر
مباني هنر هاي تجسمي
زبان تصوير اثر جئودگي کيس - ترجمه مهندس فيروزه مهاجر
مبادي سواد بصري - دونيس ا دانديس
هنر رنگ - ايتن
معماري رنگ انسان - مهندس ابوالقاسم صدري
اصول و مباني هنر هاي تجسمي - حسين حليمي
مباني طراحي معماري
فرم فضا نظم - فرانسيس دي کي چينگ
اصول و مباني طراحي - فرانسيس دي کي چينگ
آشنايي با تاريخ معماري جهان
آشنايي با معماري جهان - مهندس ابراهيم زارعي
آشنايي با بت معماري جهان - مهندس اقبال حيدر پور
مباني و مفاهيم در معماري معاصر غرب - دکتر وحيد قباديان
آشنايي با تاريخ معماري ايران
سبک شناسي معماري - دکتر محمد کريم پيرنيا
آشنايي با معماري اسلامي ايران - مهندس اقبال حيدرپور
آشنايي با معماري اسلامي ايران - دکتر محمد کريم پيرنيا
تاريخ هنر و معماري ايران در دوره اسلامي - مهندس محمد يوسف کياني
ادبيات فارسي
برگزيده متون ادب فارسي به اهتمام جليل تجليل، اسماعيل حاکمي، محمد راد منش، علي شيخ اسلامي و علي مرزبان‌راد - مرکز نشر دانشگاهي
زبان و نگارش فارسي به اهتمام حسن احمدي گيوي، اسماعيل حاکمي، يدا...شکري و سيد محمود طباطبايي‌اردکاني - سازمان مطالعه و تدوين کتب علوم انساني دانشگاه‌ها
معارف
معارف - انتشارات نهاد رهبري
زبان انگليسي
Basic English grammar -
انتشارات دانشگاه شهيد رجايي
متون لغات و درک مطلب
A basic course in reading English
Basic English readings
Bridging the gap
Expanding reading skills
Concepts and comments
Developing reading skills

"بچه ها من اینارو پیدا کردم . نمیدونم چقد به دردتون بخوره . پیش پیش شرمنده اگه به دردتون نمیخوره"

ناز معمار

عضو جدید
همه ی عمومیا رو از روی انتشارات ساکو بخونید
خیلی جاها شنیدم که فعلا بهترین کتاب هارو داره
ادبیات اندیشه 1 و زبان ساکو
ریاضیاتم از روی کتاب دبیرستان
البته فکر میکنم همه از رشته ی ریاضی هستیم دیگه درسته ؟؟؟؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.