قدم به قدم تا ارشد 92 قدم قدم پیش به سوی رتبه برتر

وضعیت
موضوع بسته شده است.

Paradiso100

عضو جدید
شما باید تمام فکرت رو متوجه توانایی های خودت بکنی و به حرف دیگران که چه قدر خوندن توجه نکنی! خوندن صرف که فایده ای نداره! البته من منظورم به Paradiso100 عزیز نیست اما خیلیا فقط از روی کتابا میخونند و عمیق خوندن تو کارشون نیست فقط برا این میخونن که آمار خودشون رو بالا ببرن بنابراین خوندن عمقی یک کتاب بهتر از سطحی خوندن 10 تا کتابه!

حرفت کاملن درسته دوست من
عمق خوندن خیلی بهتره تا حجم خوندن الکی
مهم اینه تو این وقت باقیمونده هر چی که خوندیم درست دوره کنیم :)

YA3_3PID

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان امروز بیستم هست امیدوارم ماه دیگه این موقع ها خیلی خوشحال باشین !
یه مدت پیش در مورد درز ساختمان بحث کردیم میشه لطفا بگین درز های ساختمانی از کجا ها بخونم ؟ منظورم اینه که کدوم منابع توضیح دادن در مورد درز های ساختمانی یه مقدار اخه موقع تست زدن مشکل دارم هنوز .

nima-sd

عضو جدید
کاربر ممتاز
فک کنم سوال 42-43-49 هم غیر استاندارد باشه یا من نخوندم؟؟؟همش و نوشته کتابای گلابچی
سوال 42 رو نمیدونم کدوم کتابشه ولی جوابش 2 نمیشه؟
سوال 43 از کتاب سازه های مشبک فضایی صفحه 38 گزینه 1میشه -سوال 49 از کتاب پوسته ها و سازه های ورق تاشدس میشه 45 درجه این کتابا رو خریدم نرسیدم بخونمشون
بقیه سوالاشم میذاری تاریخ و درک؟

nima-sd

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان امروز بیستم هست امیدوارم ماه دیگه این موقع ها خیلی خوشحال باشین !
یه مدت پیش در مورد درز ساختمان بحث کردیم میشه لطفا بگین درز های ساختمانی از کجا ها بخونم ؟ منظورم اینه که کدوم منابع توضیح دادن در مورد درز های ساختمانی یه مقدار اخه موقع تست زدن مشکل دارم هنوز .
کتاب ساختمان ها چگونه عمل میکنند کامل توضیح داده

timaj

عضو جدید
کاربر ممتاز
YA3_3PID عزیز _ضمن تشکر به خاطر نکات مهمی که نوشتی _ اینکه در نکات مهم نوشتی برداشت شخصی خودم یعنی چی؟ این مطالب رو یعنی از روی طبیعت منبع الهام نمی نویسی؟

YA3_3PID

عضو جدید
کاربر ممتاز
YA3_3PID عزیز _ضمن تشکر به خاطر نکات مهمی که نوشتی _ اینکه در نکات مهم نوشتی برداشت شخصی خودم یعنی چی؟ این مطالب رو یعنی از روی طبیعت منبع الهام نمی نویسی؟
خواهش می کنم . من کتاب می خونم جاهای مهمش از نظر خودم مشخص می کنم همونا رو می نویسم ولی دقیقا جمله کتاب تایپ نکردم خلاصه وار نوشتم . این که نوشتم برداشت شخصی خودم منظورم این بود که ممکنه اصلا این نکات مهم نباشن یا نکته ای دیگه هم داشته من متوجه نشدم یا چون انسان جایز الخطا هست من اشتباه اعم از تاپی یا حین خوندن انجام داده باشم ولی سعی کردم اشتباه نباشه . بقیشم میزارم فکر کنم 15 تا دیگه مونده هنوز

timaj

عضو جدید
کاربر ممتاز
خواهش می کنم . من کتاب می خونم جاهای مهمش از نظر خودم مشخص می کنم همونا رو می نویسم ولی دقیقا جمله کتاب تایپ نکردم خلاصه وار نوشتم . این که نوشتم برداشت شخصی خودم منظورم این بود که ممکنه اصلا این نکات مهم نباشن یا نکته ای دیگه هم داشته من متوجه نشدم یا چون انسان جایز الخطا هست من اشتباه اعم از تاپی یا حین خوندن انجام داده باشم ولی سعی کردم اشتباه نباشه . بقیشم میزارم فکر کنم 15 تا دیگه مونده هنوز
خوب یعنی فقط از روی طبیعت منبع الهام نکات رو مینویسید دیگه؟ ببخشید که انقدر سوال میپرسم آخه کتابش رو ندیدم

nima-sd

عضو جدید
کاربر ممتاز

کار خیلی خوبی رو شروع کردی فقط سعی کن برای هر بنا سیستم سازه ای شو هم مشخص تر بنویس اینا هم خلاصه های من هستن

مشاهده پیوست 130694DSC03717.jpg

YA3_3PID

عضو جدید
کاربر ممتاز
سنجش

سنجش

به من بگید چه جوری عکسارو بذارم سریعتر بشه با دوربین عکس گرفتم اینجا لینک نشد!!بگین بذارم واسه شما دوستای عصبانی تا بلکه شما ما رو عفو بفرمایید و حلال کنید:)
اینا همش بود؟ هی پراکنده شده .
سوالای زبان + پاسخ نامه لطفا بزارید

erisss

عضو جدید
کار خیلی خوبی رو شروع کردی فقط سعی کن برای هر بنا سیستم سازه ای شو هم مشخص تر بنویس اینا هم خلاصه های من هستن

آقا نیما میشه بگی این روزا چه جوری داری دوره میکنی؟هر روز همه درسا رو میخونی یا.... ممنون میشم بگی برنامت چه جوریه;)

النازا

عضو جدید
بچه ها میشه جوابای فن سنجش رواگه دارید بزارید که لاقل درباره جواباش مطمعن بشیم

nima-sd

عضو جدید
کاربر ممتاز
آقا نیما میشه بگی این روزا چه جوری داری دوره میکنی؟هر روز همه درسا رو میخونی یا.... ممنون میشم بگی برنامت چه جوریه;)
من فعلا تو این یکی دو هفته بیشتر دارم منابعی که ناقص خوندم یا نخوندم رو میخونم مثل منظر یا بعضی از کتابای گلابچی که نرسیدم بخونم در کنارش هم اگه برسم یه مروز رو تاریخایی که خوندم میکنم تست هم در کنارش هفته ای 2 تا از آزمونای سراسری رو میزنم

aminvood1

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها شما فکر نمیکنید زمان خیلی زرنگ تره؟؟؟ شما از سرعت مرورتون راضی هستین؟؟؟؟

من فکر می کنم وضعیت برای خیلیامون یکسانه،من شخصا تا 10 بهمن تحویل پروژه دارم،الانم مدتیه زیاد نمیام باشگاه،به خاطر همینه،زمان شدیدا سریع میگذره،ماه آخر هم بچه ها یا خستن،یا به خاطر کمی وقت نگران هستن،یه وضع عمومیه به نظرم،هرکی یه حالیه و نمیشه رضایت کاملی از وضع مرور داشت،مخصوصا بچه های 88 ای
عزای دست جمعی هم که عروسیه! البته هستن کسایی که تو شرایط خیلی بهتری هستن،اما به نظرم کمن

fereshte1111

عضو جدید
من فکر می کنم وضعیت برای خیلیامون یکسانه،من شخصا تا 10 بهمن تحویل پروژه دارم،الانم مدتیه زیاد نمیام باشگاه،به خاطر همینه،زمان شدیدا سریع میگذره،ماه آخر هم بچه ها یا خستن،یا به خاطر کمی وقت نگران هستن،یه وضع عمومیه به نظرم،هرکی یه حالیه و نمیشه رضایت کاملی از وضع مرور داشت،مخصوصا بچه های 88 ای
عزای دست جمعی هم که عروسیه! البته هستن کسایی که تو شرایط خیلی بهتری هستن،اما به نظرم کمن

قطعا همینطوره. خدا به هممون کمک میکنه.شاهد تلاش های هممون هست:smile:

shina88

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها تو سبک شناسی ص63 نوشته این عکس(1) کعبه زرتشته تو نقش رستم و البته معماری جهان زارعی ص93 نوشته مقبره کمبوجیه(زندان سلیمانه) که گویا همون مقبره کمبوجیه درسته.درست میگم؟1_sdgardgfasd.jpg

tehrangharb

عضو جدید
وضعیت
موضوع بسته شده است.