قدم به قدم تا ارشد 92 قدم قدم پیش به سوی رتبه برتر

وضعیت
موضوع بسته شده است.

sim son

عضو جدید
اااااااااااااااا جزوه ها کجاست پسس من ندیدممممممممممممممممممممممم

Z.RAMEZANI

عضو جدید
بچه ها شماها مبحثی میخونید یا کتابی ؟؟؟بنظرتون هرمبحثو از چندتا کتاب بخونیم بهتره یا هرکتابو جدا جدا بخونیم؟؟؟
من خودم دارم جدا جدا میخونم اما میخوام مطمئن شم اینجوری بهتره یا اونجوری

Faeze Ardeshiry

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
من یه فایل دارم که یه چندتا مقاله است نمیدونم به دردت میخوره یا نه ؟!
نمیدونم کجا آپلود باید کنم!!

خوب مقاله ها ي هستن؟؟/عنوانش نويسندش؟
ممنون
بعد بچه ها
بچه هاي پارسالي خيلي هاشون موسسات كه ازمون ميدادن اپلودش ميكردن برا كسايي كه دسترسي ندارن
چرا امسال كسي اين كارو نميكنه؟

meriil

کاربر فعال
بچه هاي پارسالي خيلي هاشون موسسات كه ازمون ميدادن اپلودش ميكردن برا كسايي كه دسترسي ندارن
چرا امسال كسي اين كارو نميكنه؟

واسه اینکه هنوز آزموناشون شروع نشده، مال مرکز معماری که اولیش 21مه.

meriil

کاربر فعال
بچه ها این طوری نمی شه..... باید یه برنامه واسه خودمون بریزیم که طبق اون یه سری حداقلها رو هرکسی با توجه به سطحش تا یه ماه- بیست روز دیگه تموم کرده باشه. می دونم به احتمال خیلی زیاد خودتون خیلی از منابعی رو که می خوام بگم رو شروع یا حتی تموم کردین، این پست برای اینه که یه ذره دستمون بیاد به کجا می خوایم برسیم...

تا اینجا که برنامه مون تنظیم شرایط و اقلیم رو کم داشته. برای جبرانش روزی 15 صفحه از کتاب اقلیم و معماری + 10 صفحه از قیابگلو رو پیشنهاد میدم. (یه ماهه)

من نمی دونم کتاب بررسی اقلیمی ابنیه سنتی چقدر مهمه اما خودم چون ازش خوشم اومده روزی 10 صفحه ش رو میخونم!!!!

آکوستیک صوت: روزی 10 صفحه از کتاب قیابگلو (25 روزه)

تاسیسات روشنایی دکتر قیابگلو رو هم باید بگیریم، هنوز ندیدمش
روزی 15 صفحه از عناصر جزییات کزازی (یه ماهه تموم بشه)

فناوریهای نوین: روزی15 صفحه

واسه بقیه فنیامونم که همه کتابای دکتر گلابچی چاپ امسال رو باید بگیریم بخونیم + 500 صفحه نانوفناوری رو ... من به شخصه در زمینه ی برنامه دادن واسه اینا کم می یارم....
:(

که البته من هنوز اونا رو ندیدم که براشون برنامه بدم.....

هرکسی یکی دو تا کتاب تاریخ رو هم بنا به صلاحدید خودش اضافه کنه.... من می خوام برم سراغ سبک شناسی (روزی 15صفحه) +
واسه معماری معاصر هم نمیدونم معماری مدرن از 1900 یا فضازمان و معماری، کسی می دونه کدوم مهمتره؟؟ از 1900 سوال دادن سالای قبل؟؟؟

meriil

کاربر فعال
بچه ها شماها مبحثی میخونید یا کتابی ؟؟؟بنظرتون هرمبحثو از چندتا کتاب بخونیم بهتره یا هرکتابو جدا جدا بخونیم؟؟؟
من خودم دارم جدا جدا میخونم اما میخوام مطمئن شم اینجوری بهتره یا اونجوری

ببین من خودم چند تا کتاب هم موضوع رو به موازات هم پیش می برم (مثل اقلیم و معماری کسمایی با کتاب قیابگلو) بعد مباحث مشتر ک و هم پوشانیهاشون رو با هم مقایسه میکنم.

203_fariba

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بچه ها این طوری نمی شه..... باید یه برنامه واسه خودمون بریزیم که طبق اون یه سری حداقلها رو هرکسی با توجه به سطحش تا یه ماه- بیست روز دیگه تموم کرده باشه. می دونم به احتمال خیلی زیاد خودتون خیلی از منابعی رو که می خوام بگم رو شروع یا حتی تموم کردین، این پست برای اینه که یه ذره دستمون بیاد به کجا می خوایم برسیم...

تا اینجا که برنامه مون تنظیم شرایط و اقلیم رو کم داشته. برای جبرانش روزی 15 صفحه از کتاب اقلیم و معماری + 10 صفحه از قیابگلو رو پیشنهاد میدم. (یه ماهه)

من نمی دونم کتاب بررسی اقلیمی ابنیه سنتی چقدر مهمه اما خودم چون ازش خوشم اومده روزی 10 صفحه ش رو میخونم!!!!

آکوستیک صوت: روزی 10 صفحه از کتاب قیابگلو (25 روزه)

تاسیسات روشنایی دکتر قیابگلو رو هم باید بگیریم، هنوز ندیدمش
روزی 15 صفحه از عناصر جزییات کزازی (یه ماهه تموم بشه)

فناوریهای نوین: روزی15 صفحه

واسه بقیه فنیامونم که همه کتابای دکتر گلابچی چاپ امسال رو باید بگیریم بخونیم + 500 صفحه نانوفناوری رو ... من به شخصه در زمینه ی برنامه دادن واسه اینا کم می یارم....
:(

که البته من هنوز اونا رو ندیدم که براشون برنامه بدم.....

هرکسی یکی دو تا کتاب تاریخ رو هم بنا به صلاحدید خودش اضافه کنه.... من می خوام برم سراغ سبک شناسی (روزی 15صفحه) +
واسه معماری معاصر هم نمیدونم معماری مدرن از 1900 یا فضازمان و معماری، کسی می دونه کدوم مهمتره؟؟ از 1900 سوال دادن سالای قبل؟؟؟
واقعا میرسید همه اینا رو تو یه روز بخونید؟؟؟ خوشبحالتون من که همش وقت کم میارم چون خوندنم خیلی کنده :(

nani_67

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام میخاستم بدونم اوایل سبک شناسی با معماری جهان زارعی یکیه؟لازمه دوتاشم بخونم

sweetbrier1989

عضو جدید
تو لیست منابع که از مرکز معماری گرفتم اسم <معماری مدرن از 1900> نبود.اما <فضا،زمان،معماری> میدونم مهمه!

meriil

کاربر فعال
واقعا میرسید همه اینا رو تو یه روز بخونید؟؟؟

بببین همونطور که گفتم این برنامه واسه اینه که ببینیم قراره تا کجا برسیم.... اکثر کنکوریای موفق از آبان به بعد رو شروع میکنن به دوره ی منابع خونده شده و اونا رو دوباره و سه باره می خونن. پس اگه ما هم می خوایم مثل اونا باشیم یا باید به خودمون سختی بدیم یا سطح انتظاراتمونو بیاریم پایین :p
از شوخی گذشته کاملا بستگی داره به اینکه هرکسی اراده ش و وقت آزادش چقدره و بنا به صلاحدید خودش کدوما ارجحیت دارند، اونا رو تصمیم می گیره که تموم کنه... من خودم تو این برنامه ارجحیتم با فنیهای مربوط به تنظیم شرایط و کتاب کزازی بود، پس اگه تو یه روز به تاریخم و معماری معاصرم نرسم هم سعی میکنم حتما اون سه چار تا کتاب رو بخونم، که می شه روزی 5-5:30- ساعت، که فکر کنم واسه خیلیامون قابل دسترس باشه.

ReD_CoDE

متخصص REVIT
کاربر ممتاز
بببین همونطور که گفتم این برنامه واسه اینه که ببینیم قراره تا کجا برسیم.... اکثر کنکوریای موفق از آبان به بعد رو شروع میکنن به دوره ی منابع خونده شده و اونا رو دوباره و سه باره می خونن. پس اگه ما هم می خوایم مثل اونا باشیم یا باید به خودمون سختی بدیم یا سطح انتظاراتمونو بیاریم پایین :p
از شوخی گذشته کاملا بستگی داره به اینکه هرکسی اراده ش و وقت آزادش چقدره و بنا به صلاحدید خودش کدوما ارجحیت دارند، اونا رو تصمیم می گیره که تموم کنه... من خودم تو این برنامه ارجحیتم با فنیهای مربوط به تنظیم شرایط و کتاب کزازی بود، پس اگه تو یه روز به تاریخم و معماری معاصرم نرسم هم سعی میکنم حتما اون سه چار تا کتاب رو بخونم، که می شه روزی 5-5:30- ساعت، که فکر کنم واسه خیلیامون قابل دسترس باشه.

من که تاحالا ندیدم کسی برسه از آبان به مرور مگر اینکه از حداقل تیر شروع کرده باشه، انقدر منابع زیاده که عمرا زودتر از دی بشه تموم کرد

Faeze Ardeshiry

کاربر ممتاز
من که تاحالا ندیدم کسی برسه از آبان به مرور مگر اینکه از حداقل تیر شروع کرده باشه، انقدر منابع زیاده که عمرا زودتر از دی بشه تموم کرد

ما پارسال از مرداد شروع كرديم دي رسيديم مرور كنيم
يه سري منابعم پيچونديم
قبولم نشديم:biggrin:

meriil

کاربر فعال

من دیدم. نفر 60 کنکور پارسال معماری-معماری + یه سال بالایی که امسال تکنولوژی دانشگاه تهران قبول شده بود. اون تکنولوژیه که می گفت تا مهر همه اصلیا رو یه دور خونده بود و موقع آزمونها عملا سرفصلای آزمون رو دوره میکرد. تو پست قبلی هم گفتم مثل اینکه باید جدیتر بگم: یا باید به خودمون سختی بدیم یا توقعمونو بیاریم پایین.

بعد هم این یه برنامه ست واسه اینکه صرفا بدونیم اگه بخوایم تا یه ماه دیگه یه سری از کتابا رو تموم کنیم چقدر و چه جوری باید درس خوند، همین . هرکس با توجه به شرایط خودش میتونه بیاد جلو. اگرم به نظرتون برنامه جای اصلاح داره بگین با هم درستش بکنیم . مرسی.

آخرین ویرایش:

sim son

عضو جدید
واییییییییییییییی بچه ها چقد استرس میدیدددددددددددددددددددددد
نکنید اینکارارووووووووووووووووووووووووو
ما میرسیم مگه نهههههههههههههههههههههههههه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

hami_sani

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام بچه ها.خسته نباشید.
یه سوال دارم.
من تو دانشگاه ازاد تو ورودیهای خودم شاگرد اول شدم.معدلم هم حدود 18 هستش .ایا برای ارشد فقط تو دانشگاه ازاد میتونم بدون کنکور وارد ارشد بشم یا سراسری هم میتونم برم؟

203_fariba

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ما پارسال از مرداد شروع كرديم دي رسيديم مرور كنيم
يه سري منابعم پيچونديم
قبولم نشديم:biggrin:
من که امیدی به امسال ندارم از الان شروع کردم که واسه سال دیگه منابع شاید تموم بشه:biggrin:

YA3_3PID

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام بچه ها.خسته نباشید.
یه سوال دارم.
من تو دانشگاه ازاد تو ورودیهای خودم شاگرد اول شدم.معدلم هم حدود 18 هستش .ایا برای ارشد فقط تو دانشگاه ازاد میتونم بدون کنکور وارد ارشد بشم یا سراسری هم میتونم برم؟

رتبه اول غیر انتفاعیا که تو انتخاب رشته بدون کنکور فقط دانشگاه های غیر انتفاعی می تونستن بزنن . احتمالا رتبه های اول ازاد هم فقط ازاد می تونن لنتخاب کنن .

zsh1989

عضو جدید
سلام دوستان
من می خوام برای آزمون های ارشد یه موسسه ثبت نام کنم.شهرستان هستم و آزمون ها ی آکادمی تخصصی، مرکز معماری و ایوان خانه معمار رو اینترنتی می تونم شرکت کنم. اکسین و پارسه هم این جا نمایندگی دارن.می خواستم بدونم اطلاعاتی راجع به این که کدوم بهتره دارین؟ جزوات و بسته های آموزشی کدوم بهتر هستن؟

Faeze Ardeshiry

کاربر ممتاز
من دیدم. نفر 60 کنکور پارسال معماری-معماری + یه سال بالایی که امسال تکنولوژی دانشگاه تهران قبول شده بود. اون تکنولوژیه که می گفت تا مهر همه اصلیا رو یه دور خونده بود و موقع آزمونها عملا سرفصلای آزمون رو دوره میکرد. تو پست قبلی هم گفتم مثل اینکه باید جدیتر بگم: یا باید به خودمون سختی بدیم یا توقعمونو بیاریم پایین.

بعد هم این یه برنامه ست واسه اینکه صرفا بدونیم اگه بخوایم تا یه ماه دیگه یه سری از کتابا رو تموم کنیم چقدر و چه جوری باید درس خوند، همین . هرکس با توجه به شرایط خودش میتونه بیاد جلو. اگرم به نظرتون برنامه جای اصلاح داره بگین با هم درستش بکنیم . مرسی.
وقتي يكي ميگه رتبم شده 40 مثلا
بپرس سال اولت بود كه كنكور دادي يا سالاولت بود كه هم خوندي هم كنكور داري خوندي
دوست خودم سال اولي كه كنكور داد قبول شد
ولي سه سال از قبلش خونده بود
پس هر كي خر چي گفت باور نكنين و به خودتون استرس ندين
به جاي اينكه برين دنبال اينكه كي چيكار كرده و حرص وجوش بخورين مث سالاي قبل ازمون موسساتو بزارين دو نفر استفاده كنن

واییییییییییییییی بچه ها چقد استرس میدیدددددددددددددددددددددد
نکنید اینکارارووووووووووووووووووووووووو
ما میرسیم مگه نهههههههههههههههههههههههههه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

من که امیدی به امسال ندارم از الان شروع کردم که واسه سال دیگه منابع شاید تموم بشه:biggrin:

سلام دوستان
من می خوام برای آزمون های ارشد یه موسسه ثبت نام کنم.شهرستان هستم و آزمون ها ی آکادمی تخصصی، مرکز معماری و ایوان خانه معمار رو اینترنتی می تونم شرکت کنم. اکسین و پارسه هم این جا نمایندگی دارن.می خواستم بدونم اطلاعاتی راجع به این که کدوم بهتره دارین؟ جزوات و بسته های آموزشی کدوم بهتر هستن؟
همشون يكي هستن

Faeze Ardeshiry

کاربر ممتاز
حداقل سرفصلاي ازمونا رو بزارين كه چه ماهي چه ردسي تا چه صفح اي مياد

ReD_CoDE

متخصص REVIT
کاربر ممتاز
رتبه 1 معماری و منظر امسال یعنی 91 از مهر شروع کرده. به این حرفا دامن نزنین لطفا همه چی بسته به توانایی تلاش

دوست خوبم، فقط شروع کردن ملاک نیست
به نظرتون ژیان با بنز یکی هستن؟ نه
خب یکی که 4 سال کارشناسیشو هدفمند درس خونده و با کسی که فقط خواسته درسا رو بپیچونه و تمو شه بره پی کارش یکی هستن؟ نه
ممکنه یکی اونقدر پر باشه از نظر علمی که حتی یه ماه بخونه و قبول شه، نباید گفت که یه ماهه میشه قبول شد

امسال نشون دادن که درس خوندن هم راه موفقیت در کنکور نیست
دارن دانشگاه ها رو و فضاشو طوری میکنن که خودشون میخوان، پس احتمال داره یکی رتبه واقعیش 1 بشه، اما آدمی باشه که از نظر آقایون نباید وارد مقاطع بالاتر بشه
از نحوه آزمون گیری، نحوه اعلام پاسخ های اولیه، نحوه اعلام نتایج، و نحوه اعلام نتایج نهایی و اعلام درصدهای اسکیس کاملا واضح بود که کنکور ارشد فرمالیته است
اما شماها ناامید نشید، بخونید، همیشه در رو یه پاشنه نمیچرخه، انشالا برای شماها فرجی بشه

meriil

کاربر فعال
QUOTE]

وقتي يكي ميگه رتبم شده 40 مثلا
بپرس سال اولت بود كه كنكور دادي يا سالاولت بود كه هم خوندي هم كنكور داري خوندي
دوست خودم سال اولي كه كنكور داد قبول شد
ولي سه سال از قبلش خونده بود
پس هر كي خر چي گفت باور نكنين و به خودتون استرس ندين
به جاي اينكه برين دنبال اينكه كي چيكار كرده و حرص وجوش بخورين مث سالاي قبل ازمون موسساتو بزارين دو نفر استفاده كنن

ببینید من یه حرفی زدم شماها بیخودی ردش کردین گفتین ما که ندیدیم ، منم براتون مثال میارم شاکی می شین.... خب معلومه هرکسی یه جوره .من خودمم میدونم یکی مثل خانوم علیمحمدیزاده که سال خودش رتبه 2 (با اسکیس البته) شده از مهر شروع کرده. ولی چون ما شرایطمون شبیه اون بچه ها بود و از تابستون شروع کرده بودیم اگه با این برنامه هم پیش میرفتیم میشد که ما هم تا آبان اصلیا رو تموم کنیم. اولین برنامه هایی که تو این تاپیک ریختیم مربوط به اوایل مرداد می شه و انصافا سه ماه (مرداد تا آبان)اصلا وقت کمی نیستش.... من تازه فکر می کردم شماها شاکی می شین که ما اینا رو خودمون خوندیم!!!!!

اگرم یکی میخواست اونا رو خورد خورد بخونه فوقش تا آذر تموم می کرد.در ضمن خب معلومه یکی که از مهر هم شروع کرده می تونه رتبه ی عالی بیاره ولی با فشاربیشتر و کار خیلی خیلی زیادتر،.منم اون حرفا رو نزدم که استرس بگیریم گفتم الان که ما خیلی تا الان جدی نبودیم پس باید از این به بعد جدیتر باشیم، مگه نه؟؟

من فقط خواستم اطلاعاتم رو با شما به اشتراک بذارم و فکر می کردم مفید واقع می شه ولی ظاهرا کار اشتباهی بوده و واسه خیلیا سوء تفاهم شده. بعدم اینکه این همه آدم اومدن نظر دادن یکی نگفته برنامه کجاش ایراد داره چی کم داره چی کارش باید کرد.

QUOTE]

مث سالاي قبل ازمون موسساتو بزارين دو نفر استفاده كنن

مرکز معماری هم که قبلا گفتم آزموناش از 21م شروع می شه، شروع شد می ذاریم. فعلا که سیلابسش رو به ما که ثبت نام کردیم هم نداده که بخوایم بذاریم رو سایت. ایشالا وقتی داد میذارم رو سایت که از بی برنامگی هم دربیایم . مال پارسه رو هم که بچه ها قبلا گذاشتن.

آخرین ویرایش:

fereshte1111

عضو جدید
دوست خوبم، فقط شروع کردن ملاک نیست
به نظرتون ژیان با بنز یکی هستن؟ نه
خب یکی که 4 سال کارشناسیشو هدفمند درس خونده و با کسی که فقط خواسته درسا رو بپیچونه و تمو شه بره پی کارش یکی هستن؟ نه
ممکنه یکی اونقدر پر باشه از نظر علمی که حتی یه ماه بخونه و قبول شه، نباید گفت که یه ماهه میشه قبول شد

امسال نشون دادن که درس خوندن هم راه موفقیت در کنکور نیست
دارن دانشگاه ها رو و فضاشو طوری میکنن که خودشون میخوان، پس احتمال داره یکی رتبه واقعیش 1 بشه، اما آدمی باشه که از نظر آقایون نباید وارد مقاطع بالاتر بشه
از نحوه آزمون گیری، نحوه اعلام پاسخ های اولیه، نحوه اعلام نتایج، و نحوه اعلام نتایج نهایی و اعلام درصدهای اسکیس کاملا واضح بود که کنکور ارشد فرمالیته است
اما شماها ناامید نشید، بخونید، همیشه در رو یه پاشنه نمیچرخه، انشالا برای شماها فرجی بشه

دوستم من کلا علاقه ای به حاشیه و درگیریه ذهنم ندارم واسه همین دوست ندارم به این چیزا فکر کنم همه ی منظور من همین بود. حرف توام درسته چون سابقه شو داری امتحان دادی.

arcdoc

اخراجی موقت
خودتونو اذیت نکنید...مهم نیست از کی شروع کنی ....یا نکنی.......................

کسی که دیر شروع کرده دلیل نمیشه که موفق نشه...کسی هم که زود شروع کرده باز دلیل نمیشه که موفق بشه....

خیلی پارامترهایه دیگه دخیله....مثلا اطلاعات قبلی....سرعت مطالعه....تجربه.....ضریب هوشی....

شنیده میشه که جناب دکترگلابچی برای درک عمومی معماری دارن کتاب میدن بیرون....وروجک ببین این خبر درسته یا نه!!!!.

تصمیم داشتم که پست ندم دیگه....ولی خوب خواستم سوالم رو با یک مقدمه شروع کنم.....

و اینکه با هم کل کل نکنید سر نداشته هاتون.......من و وروجک تندیسی از این حرکات بودیم.....الان ببینید وضع مارو من افسرده و رو سیاه شدم ....وروجک هم اسمش رو عوض کرد تا دیگه کسی توی شهر اون نشناسه....:biggrin:

راستی عسگری جزوه ی درک عمومی رو بالاخره در قالب کتاب چاپ کرد....

http://www.asrekankash.com/components/com_books/books/cover/2012-270-013159-.png

آخرین ویرایش:

FROM_HELL

کاربر بیش فعال
خودتونو اذیت نکنید...مهم نیست از کی شروع کنی ....یا نکنی.......................

کسی که دیر شروع کرده دلیل نمیشه که موفق نشه...کسی هم که زود شروع کرده باز دلیل نمیشه که موفق بشه....

خیلی پارامترهایه دیگه دخیله....مثلا اطلاعات قبلی....سرعت مطالعه....تجربه.....ضریب هوشی....

شنیده میشه که جناب دکترگلابچی برای درک عمومی معماری دارن کتاب میدن بیرون....وروجک ببین این خبر درسته یا نه!!!!.

من با حرفهای شما برای این که هر کسی توانائیش فرق داره کاملن موافقم...
توصیم برای دوستان (به عنوان کسی که واسه کارشناسی نفر 20 کشور بود) این هست که تست زدن رو از درس خوندن جدا کنید...
یعنی شما داری کتاب معماری معاصر غرب رو میخونی یا هر کتاب دیگه هم زمان که تست میزنید کاری نداشته باشید اون مبحث رو خوندید یا نه تستاشو بزنید نکات رو به صورت فلش کارت یادداشت کنید...(فلش کارت ها رو با تقسیم کردن 1 a4 به 4 قسمت درست کنید...زیر هر نکته خط بکشید...که موقع خوندن دوباره و دوباره فقط نیاز به نگاه باشه...نه جستجو)
هر شب سعی کنید 50-100 تا تست بزنید و تا جایی که حوصله دارید نکته بنویسید.:w10:
دوستان زبان تخصصی خیلی مهمه ...برگ برندتون میتونه زبان باشه...هر روز سعی کنید بخونید.
در مورد گلابچی و کتاب درک عمومی فکر میکنم اشتباه باشه ..ایشون فقط تو سازه فعالیت دارن...
باز هم کتاب مشق معماری و نکات و تست راهیان ارشد (درک عمومی) رو پیشنهاد میکنم ...
ps: اگر نگاهی به سوالات پارسال بندازید سوال مربوط به طراحی مگس کش :d از کتاب مشق معماری بود...و چندتا سوال دیگه ..که کنکور گذشته هم دوباره 2 تا سوال از این کتاب اوومد...
موفق باشید...http://www.www.www.iran-eng.ir/images/icons/star.gif

arcdoc

اخراجی موقت
من با حرفهای شما برای این که هر کسی توانائیش فرق داره کاملن موافقم...
توصیم برای دوستان (به عنوان کسی که واسه کارشناسی نفر 20 کشور بود) این هست که تست زدن رو از درس خوندن جدا کنید...
یعنی شما داری کتاب معماری معاصر غرب رو میخونی یا هر کتاب دیگه هم زمان که تست میزنید کاری نداشته باشید اون مبحث رو خوندید یا نه تستاشو بزنید نکات رو به صورت فلش کارت یادداشت کنید...(فلش کارت ها رو با تقسیم کردن 1 a4 به 4 قسمت درست کنید...زیر هر نکته خط بکشید...که موقع خوندن دوباره و دوباره فقط نیاز به نگاه باشه...نه جستجو)
هر شب سعی کنید 50-100 تا تست بزنید و تا جایی که حوصله دارید نکته بنویسید.:w10:
دوستان زبان تخصصی خیلی مهمه ...برگ برندتون میتونه زبان باشه...هر روز سعی کنید بخونید.
در مورد گلابچی و کتاب درک عمومی فکر میکنم اشتباه باشه ..ایشون فقط تو سازه فعالیت دارن...
باز هم کتاب مشق معماری و نکات و تست راهیان ارشد (درک عمومی) رو پیشنهاد میکنم ...
ps: اگر نگاهی به سوالات پارسال بندازید سوال مربوط به طراحی مگس کش :d از کتاب مشق معماری بود...و چندتا سوال دیگه ..که کنکور گذشته هم دوباره 2 تا سوال از این کتاب اوومد...
موفق باشید...http://www.www.www.iran-eng.ir/images/icons/star.gif

آره منم میگم که شنیدم........ولی خوب درک عمومی عسگری بالاخره کتاب شد....من خریدمش عالیه....کلا 50 درصد کل مباحث ارشد رو شامل میشه.....22000 تومن:D
خود من مشکل فن و درک داشتم سال قبل..زبان 57 وتاریخ 52
امسال بیشتر گلابچی میخونم فکر کنم 12 تا کتاب شده....قیابکلو رو سال قبل دو جلد خوندم خوب بودن امسال جلد 3 هم امد که هنوز نگرفتم اونم باید بگیرم....و درک هم که مشق معماری رو تازه گزفتم کتاب بی نظیریه...حس وحدت هم که خوبه....ولی ...باز درکه دیگه نمیشه پیش بینی کرد....اینارو بخونیم ببینیم چی میشه...

وضعیت
موضوع بسته شده است.