قدم به قدم تا ارشد 92 قدم قدم پیش به سوی رتبه برتر

وضعیت
موضوع بسته شده است.

h_arch_z

عضو جدید
مرکز معماری هم که قبلا گفتم آزموناش از 21م شروع می شه، شروع شد می ذاریم. فعلا که سیلابسش رو به ما که ثبت نام کردیم هم نداده که بخوایم بذاریم رو سایت. ایشالا وقتی داد میذارم رو سایت که از بی برنامگی هم دربیایم . مال پارسه رو هم که بچه ها قبلا گذاشتن.[/QUOTE]
سلام دوست عزیز
خدا خیرت بده که آزمونا رومی داری:gol:
من که گیج گیجم:cry:

Faeze Ardeshiry

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
خودتونو اذیت نکنید...مهم نیست از کی شروع کنی ....یا نکنی.......................

کسی که دیر شروع کرده دلیل نمیشه که موفق نشه...کسی هم که زود شروع کرده باز دلیل نمیشه که موفق بشه....

خیلی پارامترهایه دیگه دخیله....مثلا اطلاعات قبلی....سرعت مطالعه....تجربه.....ضریب هوشی....

شنیده میشه که جناب دکترگلابچی برای درک عمومی معماری دارن کتاب میدن بیرون....وروجک ببین این خبر درسته یا نه!!!!.

تصمیم داشتم که پست ندم دیگه....ولی خوب خواستم سوالم رو با یک مقدمه شروع کنم.....

و اینکه با هم کل کل نکنید سر نداشته هاتون.......من و وروجک تندیسی از این حرکات بودیم.....الان ببینید وضع مارو من افسرده و رو سیاه شدم ....وروجک هم اسمش رو عوض کرد تا دیگه کسی توی شهر اون نشناسه....:biggrin:

راستی عسگری جزوه ی درک عمومی رو بالاخره در قالب کتاب چاپ کرد....

http://www.asrekankash.com/components/com_books/books/cover/2012-270-013159-.png

وروجك پيگيري كنه؟؟؟؟از كجا بدونه خو ؟؟؟ وروجك كه ديگه نميتونه دنيا رو بغل كنه كه
بعدشم
وروجك اسمشو عوض كرد گذاشت take off
كه arc doc بدونه وروجك فقط ورجه وورجه نميكنه داره بلند ميشه كه بپره ;)
با اين وجود همه ميدونن وروجك تيك افه
تازشم
خودمم كه ميام تو تالار مينويسم vorojak_error
بعد بهم اخطار ميده ميگه نام كاربريت اشتباس ديگه يادم مياد:biggrin:

حالا پيگيري ميكنم ببينم اخه گلابچي درك عمومي رو چيكار داره اخه؟؟؟ سازش كه زودتر از زمان لازم برا تكثير سلول يني 20 دقه داره چاپ ميشه اونم نه دوقلو ،چند قلو

Faeze Ardeshiry

کاربر ممتاز

راستی عسگری جزوه ی درک عمومی رو بالاخره در قالب کتاب چاپ کرد....

http://www.asrekankash.com/components/com_books/books/cover/2012-270-013159-.png

اره كتابش اومده 22000 تومن
اما اگه جزوه پارسالشو دارين فك نكنم ان چنان تغييري كرده باشه
ببخشيد مهندس تبليغ عليه شما نيس
به جيب خودمونه كه تهش تار عنكبوت داره
جون من اگه پول نداشته باشيم كتاب بخريم و درس بخونيم
چطوري علم بهتر از ثروت ميشه؟؟؟
تابستون پارسال رو به بدترين نحو گذرونديم با حسرت نرفتن كلاس اسكيس
ثروتم از علم بهتره
+ آن نامرد حالا اسبشو نخاستيم با خر هم نيامد
+ و همچنان بابا داره آب و نان و پول كتاب ميده!

arcdoc

اخراجی موقت
اره كتابش اومده 22000 تومن
اما اگه جزوه پارسالشو دارين فك نكنم ان چنان تغييري كرده باشه
ببخشيد مهندس تبليغ عليه شما نيس
به جيب خودمونه كه تهش تار عنكبوت داره
جون من اگه پول نداشته باشيم كتاب بخريم و درس بخونيم
چطوري علم بهتر از ثروت ميشه؟؟؟
تابستون پارسال رو به بدترين نحو گذرونديم با حسرت نرفتن كلاس اسكيس
ثروتم از علم بهتره
+ آن نامرد حالا اسبشو نخاستيم با خر هم نيامد
+ و همچنان بابا داره آب و نان و پول كتاب ميده!
تبلیغ علیه من؟؟؟؟؟ مگه کتاب منه.....؟؟؟؟؟هرچند من از این بهتر کتاب مینویسم...:cool:
خوب برای اونایی که جزوه رو نداشتن.....و شهرستانی بودن ....خوبه دیگه تازه کیفیت بهتری هم داره.....قیمت جزوه هم که 15000 تومن بود فکر کنم.جزوه رو هم که مفتی به ادم نمیدن اونم پول میخواد....
برو کار میکن نگو چیست کار.....بابا به خدا ما هم بچه مایه دار نیستیم...بچه ها میدونن سر چهار راه سی دی میفروشیم....ایرانی هندی خارجی ...البته من این فیلم های امریکایی رو به قران مجید به خاطر این مسائلی که امریکا مارو تحریم کرده،منم امریکا رو تحریم کردم که توش فیلم امریکایی نیست...به خدا دوست دارم یکی دو تاشو ببینی(دیالوگ حامد بهداد توی فیلم گربه های ایرانی)

7y7

عضو جدید
دوست عزیز من جزوه علی عسگری راتابستانی ازدانشگاه تهران خریدم.نیازی هست که برم کتابش رابخرم؟این میمردزودتر کتابش رامیدادبیرون که من پول الکی بابت این جزوه به این قطوری ندم؟!!!!!!

lena.0

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوست عزیز من جزوه علی عسگری راتابستانی ازدانشگاه تهران خریدم.نیازی هست که برم کتابش رابخرم؟این میمردزودتر کتابش رامیدادبیرون که من پول الکی بابت این جزوه به این قطوری ندم؟!!!!!!

نه دقیقا همونه تازه کامل تره سود کردی چون ارزون تر هم هست

lena.0

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها من استرس شدید دارم تازه دارم شرو میکنم با این همه کتابی که شما میگین واقعا میتونم یه رتبه خوب بیارم؟

Faeze Ardeshiry

کاربر ممتاز
پارسالیا هم با امسالیا هیچ فرقی نداشتن.اینجا هم قانون جنگل حکمفرماست...
my world اين چه حرفيه اخه
از دست تو dokhmal

نه
ميگن كتابه فقط يكم مرتب تره
جزوهه بسه

بچه ها من استرس شدید دارم تازه دارم شرو میکنم با این همه کتابی که شما میگین واقعا میتونم یه رتبه خوب بیارم؟
اره

آخرین ویرایش:

Faeze Ardeshiry

کاربر ممتاز
تبلیغ علیه من؟؟؟؟؟ مگه کتاب منه.....؟؟؟؟؟هرچند من از این بهتر کتاب مینویسم...:cool:
خوب برای اونایی که جزوه رو نداشتن.....و شهرستانی بودن ....خوبه دیگه تازه کیفیت بهتری هم داره.....قیمت جزوه هم که 15000 تومن بود فکر کنم.جزوه رو هم که مفتی به ادم نمیدن اونم پول میخواد....
برو کار میکن نگو چیست کار.....بابا به خدا ما هم بچه مایه دار نیستیم...بچه ها میدونن سر چهار راه سی دی میفروشیم....ایرانی هندی خارجی ...البته من این فیلم های امریکایی رو به قران مجید به خاطر این مسائلی که امریکا مارو تحریم کرده،منم امریکا رو تحریم کردم که توش فیلم امریکایی نیست...به خدا دوست دارم یکی دو تاشو ببینی(دیالوگ حامد بهداد توی فیلم گربه های ایرانی)

چه به خودش مي گيره!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
كي با تو بود اخه؟؟؟
منظورم مهندس عسگري بوداااااا
آركي
اسم شهرستان كه مياد رگ گردنم ور مي قلنبد:biggrin:

Faeze Ardeshiry

کاربر ممتاز
راستي
پيش از اين با كتاب تيك8 انتشارات گاج اشنا شديم
كه واژگان دبيرستان رو با روشي خاص تو مخمون فرو كرد طوري كه از ياد نبريم
حالا اين انتشارات اومده كتاب 504 لغت هم اينطوري كرده با جلد آبي
قابل توجه كساني كه توفيق اجباري براي اموزش زبان دارن:biggrin:

az.sa

عضو جدید
سلام ، .واسه تست دروس مختلف هم اگه میشه کتاب معرفی کنید دوستان:smile:

samra8631

عضو جدید
دوستان کسی میدونه واسه درک عمومی کتاب کنکاش خوبه یا مرکز معماری ؟؟کتاب قیابکلو رو هم مطالعه کردین؟به نظر من اصلا کاربردی نیس!!راهیان رو بخونیم بهتر نیس؟؟
یه سوال دیگه معماری جهان از چاپ هشتم سال 88 دیگه عوض نشده که؟؟

YA3_3PID

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستان کسی میدونه واسه درک عمومی کتاب کنکاش خوبه یا مرکز معماری ؟؟کتاب قیابکلو رو هم مطالعه کردین؟به نظر من اصلا کاربردی نیس!!راهیان رو بخونیم بهتر نیس؟؟

کتاب مبانی فیزیک زهرا قیابکلو دارین میگین ؟؟؟؟ چرا کاربردی نیس ؟؟؟!!!!:eek:
معماری جهان ابراهیم زارعی یه بخش امریکا اضافه بهش شده .

samra8631

عضو جدید
کتاب مبانی فیزیک زهرا قیابکلو دارین میگین ؟؟؟؟ چرا کاربردی نیس ؟؟؟!!!!:eek:
معماری جهان ابراهیم زارعی یه بخش امریکا اضافه بهش شده .
امیدوارم به درد بخوره در مقایسه با راهیان و جزوه خودم میگم!

203_fariba

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
امیدوارم به درد بخوره در مقایسه با راهیان و جزوه خودم میگم!

من امروز سمينار مركز معماري بودم استاد تنظیمشون میگفت که تو اولویت این درس فیزیک 1 2 3 قیابکلو از همه مهتره بعدشم کسمایی و قبادیان

Faeze Ardeshiry

کاربر ممتاز
سلام ، .واسه تست دروس مختلف هم اگه میشه کتاب معرفی کنید دوستان:smile:
امسال عصر كنكاش تو بورسه-خودم يه جلدشو دارم خوبه -غلط غلوطشم كمه
هر چي مزخرفه راهان ارشد نخرينش به جز درك عموميش

كاب مركز معماري برا درك مزخرفه
كنكاشو نديدم
راهيان خوبه اما پاسخ تشريحيش خوب نيس توضيح نداده
كتاب قيابكلو كدومش؟؟تو كه نخوندي از كجا ميدوني كاربردي نيس؟ بخونش كه كاربرديه
معماري جهان اخرين تغييرش اضافه كردن معماري امريكا بود
اگرم كتاب قديمشو داري و ميخاي فصل امريكاشو كپي كني بهتره كتاب جديدشو خري چون عكساش نو شده

من امروز سمينار مركز معماري بودم استاد تنظیمشون میگفت که تو اولویت این درس فیزیک 1 2 3 قیابکلو از همه مهتره بعدشم کسمایی و قبادیان
راس گفته
اما اگه هيچي از اقليم نميدونين بهتره ابنيه سنتي رو خوب خوب بخونين

من تند تند تايپ كردم ولي تند حرف نزدما
سوئ تفاهم شده ميگن وروجك خشنه

samra8631

عضو جدید
من تند تند تايپ كردم ولي تند حرف نزدما
سوئ تفاهم شده ميگن وروجك خشنه
خب فک کنم بد نگفتن خشن شدی!
کتاب تنظیم شرایط قیابکلو رو تا فصل6 خوندم ولی تا اینجا که همش فرمول و مبانیه!فرمولاشو حفظ کردین ؟؟

lena.0

عضو جدید
کاربر ممتاز
این لغات عمومی هستند ربطی به برق و معماری نداره...اطلاعی ندارم جدا کرده باشند.دلیلی هم نداره که جدا بکنند....خودتون وقتی تست هارو میزنید اینارو هم یاد میگیرید از بس تکرار میشند...
درک مطلب؟؟؟؟ تکراری!!! باید سرعت خوندنتون بالا باشه تکنیک های scan , skim رو بلد باشید و دایره لغات خوبی داشته باشید...
برای ریدینگ روی اینا کار کنید
understanding fact and details
identifying negative facts
understanding vocabulary in context
summarizing important idea
determining purpose

wooooow
کتابی هست که در این زمینه ها کمک کنه؟

203_fariba

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بله اینو که متوجه شدم!ولی منظور من اینه که این لغت ها رو جایی (انتشاراتی)جدا کرده؟
فرضا برای رشته ی برق پارسه همچنین کاری کرده و لغت ها رو در اورده ولی برای معماری...؟
درک مطلب هم لغت های تکراری درش هست؟
بله مركز معماري از سال فكر ميكنم گفتن 88 تا 90 رو لغات کنکور و منتشر کرده البته نمیدونم هنوز اومده باشه بیرون گفتن تا 2 3 روز دیگه تو مرکز هست

meriil

کاربر فعال
سلام دوستان.... کسی تا حالا کلاسای خانوم علیمحمدیزاده (برای اسکیس و طراحی فرم ) رو رفته ؟؟؟ یا کسی میدونه کلاساشون چه جوریه ؟؟؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.