فقط دخترایی که میگن پسرا مثل همند

3ctor

عضو جدید
کاربر ممتاز
باز یه سری افراد به بهانه های واهی اومدن که جو رو خراب کنن

hani0

کاربر بیش فعال
ولی تو محیط بیرون نباید دختر و پسر با هم کاری داشته باشند ............... که بخوان از هم دیگه ایراد بگیرند........
افراد که دیگران و مجبور به دوستس نمیکنن....
واسه همینه هر اتفاقی بیفته مثصر هردو نفر هستن حالا یکی کمتر یکی بیشتر....
کاری نباید داشته باشن زیادی خشکه....
باید معمولی باشه و اشنایی با شخصیت افراد.....
هر ادمی باید اجتماعی باشه و در جامعه حضور داشته باشه اما اون حضورش نباشد منفی و مضر باشه براش باید منطقی و رعایت عرف باشه................

Ћцвгіѕ Ǥіяl

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
پس هم دخترا استثنا دارن هم پسرا ولی مطمئنا هر دو بهم دیگه احتیاج دارن و به هم وابستن و با وجود هم کامل میشن

masoud71

عضو جدید
کاربر ممتاز
افراد که دیگران و مجبور به دوستس نمیکنن....
واسه همینه هر اتفاقی بیفته مثصر هردو نفر هستن حالا یکی کمتر یکی بیشتر....
کاری نباید داشته باشن زیادی خشکه....
باید معمولی باشه و اشنایی با شخصیت افراد.....
هر ادمی باید اجتماعی باشه و در جامعه حضور داشته باشه اما اون حضورش نباشد منفی و مضر باشه براش باید منطقی و رعایت عرف باشه................
کلا میگم تو محیط کاری مشکلی نیست .ولی تو دانشگاه یا محیط بیرون نباید کاری به هم داشته باشند.......

ghxzy

کاربر فعال تالار اسلام و قرآن ,
کاربر ممتاز
باز یه سری افراد به بهانه های واهی اومدن که جو رو خراب کنن
شما خودتو ناراحت نکن اینجا همه همدیگه رو میشناسن...
پس به نظر کسی که داره جو رو متشنج میکنه اهمیتی نمیدن

jigsaw

عضو جدید
کاربر ممتاز
اگه هممون به این اصل برسیم که هرطور که رفتار میکنیم دیگران هم مثل رفتار خودمون واکش میدن, دیگه هیچ استثناو از این حرفا وجود نداره!
به نظر من خیلی خوبه که اینطوری فکر کنیم که همه خوبن تا خودمونم به چشم همه خوب بیایم ...!

ghxzy

کاربر ممتاز
اگه هممون به این اصل برسیم که هرطور که رفتار میکنیم دیگران هم مثل رفتار خودمون واکش میدن, دیگه هیچ استثناو از این حرفا وجود نداره!
به نظر من خیلی خوبه که اینطوری فکر کنیم که همه خوبن تا خودمونم به چشم همه خوب بیایم ...!
تایید میگردد.
من خودم همیشه روی دیفالت همه رو خوب میدونم مگه اینکه خلافش ثابت شه که در اون مورد هم برای خودم یه توجیه میارم تا زیاد نسبت بهش بدبین نشم

3ctor

عضو جدید
کاربر ممتاز
به همه تازه وارد ها خوش امد گویی میکنم به تکت تک اوه الان اسپم میشه خوب فاطمه نظرتو ندادی ها بگو

ghxzy

کاربر ممتاز
دقیقا این چیزیه که در موردش به تفاهم رسیدم

حالا این استثنا هارو چکارشون کنیم این مهمه؟
خو دیگه به قول دوستان همه جا هست...
پس کاریشون نمیشه کرد باید نسبت به اونها بی تفاوت بود زیاد از دستشون دلگیر نشیم

سروش7

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
خو دیگه به قول دوستان همه جا هست...
پس کاریشون نمیشه کرد باید نسبت به اونها بی تفاوت بود زیاد از دستشون دلگیر نشیم

نه باید یه کاری کنیم زیاد نشن یا اصلا یا اصلا جامعه رو از لوس وجودشون پاک کنیم

ghxzy

کاربر ممتاز
به همه تازه وارد ها خوش امد گویی میکنم به تکت تک اوه الان اسپم میشه خوب فاطمه نظرتو ندادی ها بگو
چشم داداش
به نظر من اینکه همه مثل هم باشن که کاملا غلطه.من خودم تا چن وقت پیش اینجوری فک میکردم و فک میکردم مردا بی احساس هم هستن ولی الان دیگه اصلا این افکار رو ندارم
همه خوبن اگه بدی هم هست به خاطر منه نه دیگران

3ctor

عضو جدید
کاربر ممتاز
چشم داداش
به نظر من اینکه همه مثل هم باشن که کاملا غلطه.من خودم تا چن وقت پیش اینجوری فک میکردم و فک میکردم مردا بی احساس هم هستن ولی الان دیگه اصلا این افکار رو ندارم
همه خوبن اگه بدی هم هست به خاطر منه نه دیگران
نه این چه حرفیه اون تایپیک احساسات روت اثر گذاشته ها بابا بابا بد ماییم نه شما:biggrin:

بالا