فقط دانشجوهای معماری بیان تو حال کنن......................؟؟؟؟؟

soofiomid

عضو جدید

MOJTABA 77

عضو جدید
کاربر ممتاز
  • فقط دانشجوهای معماری بیان تو حال کنن......................؟؟؟؟؟

حالا باید چی جواب بدیم؟؟؟:D

soofiomid

عضو جدید
  • فقط دانشجوهای معماری بیان تو حال کنن......................؟؟؟؟؟

حالا باید چی جواب بدیم؟؟؟:D
شما تاریخ دانید عزیز من این تاپیک و واسه دوستان معماری زدم.کاش اسم تاپیک و یه توجه بهش می کردین. در هر صورت ممنون

fateme_003

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ممنون امید جان!!!
:w27:
اخه من نمی دونم چرا رشته های دیگه چش دیدن معمارا رو ندارن؟؟؟؟؟!!!

reza902

عضو جدید
فاطمه خانم چش دیدن معمارا رو ندارن دیگه یعنی چی دلشون هم بخواد ... معماری نهایت عشق و هنره

mpanter2001

عضو جدید
یه تارفی به فارغ التحصیلاتونم می زدید!:weirdsmiley:
اینم فرق ما مکانیکا با شما! اقلا هوای گندهامونو داریم ، از نوع خفن!:w11:

sarvestan1987

عضو جدید
دیکانستراکشن

از این سبک متنفرم.یاد رمان های این نویسنده ها میافتم عقده هاشونو توش خالی میکنن

amanda.arch02

عضو جدید
کاربر ممتاز
کره وتم گناه دره
فاط الان کل کل رشتیلس ورده معماری
تاتنی تشکر ده معماریل بکه;)

soofiomid

عضو جدید
شما دقت کنی استارتر محترم و عزیز اصلا معمار نیستن عزیزم
شما یاد بگیرین واسه رشته شیمی تاپیک بزنید.علاوه بر کاربر فعال معماری کاربر فعال شیمی هم باشید.چه اشکال داره. به دنبال استارتر نباش عزیزم مهم استارتر نیست مهم داخل تاپیک نه شروع کنندش

soofiomid

عضو جدید
:surprised:برو تو نخ تاپیک. اسمشو میگم. او کی:redface:
به دنبال اسم و واژه نباش دوست خوبم شما از این به بعد بیا به کمک من و به من اسم تاپیک معرفی کن بزار منم مثل شما پیشرفت کنم.تاپیک هایی که خودتونم گذاشتیدو واسم بزار تو پیجم که یاد بگیرم چه جوری باید اسم تاپیک بزارم لطف می کنی اگه این کارو بکنی.ممنونم بازم ازت بابت نظرتون

mpanter2001

عضو جدید
به دنبال اسم و واژه نباش دوست خوبم شما از این به بعد بیا به کمک من و به من اسم تاپیک معرفی کن بزار منم مثل شما پیشرفت کنم.تاپیک هایی که خودتونم گذاشتیدو واسم بزار تو پیجم که یاد بگیرم چه جوری باید اسم تاپیک بزارم لطف می کنی اگه این کارو بکنی.ممنونم بازم ازت بابت نظرتون

:surprised: تاپیکای من تا حالا باعث جنگ و خون ریزی بین مکانیکا و معمارا شده. :biggrin:
اسم تاپیکو شوخی کردم:smile: کارت درسته. من از طرفداراتم:D

Martin Eco

عضو جدید
کاربر ممتاز
شما یاد بگیرین واسه رشته شیمی تاپیک بزنید.علاوه بر کاربر فعال معماری کاربر فعال شیمی هم باشید.چه اشکال داره. به دنبال استارتر نباش عزیزم مهم استارتر نیست مهم داخل تاپیک نه شروع کنندش
چشم استاد،فقط اطلاعاتمون کمه نمیدونیم درباره چه موضوعی باید پاچه خواریتونو بکنیم:D