عیدی من برای کاربران باشگاه (تعداد محدود)

وضعیت
موضوع بسته شده است.

mostafanokhodian

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
دوستان با عرض معذرت
از بابک خواستم پست هایی رو که به موضوع مستند ظهور ارتباطی نداره، حتی پست هایی از خودم رو پاک کنه.

لطفا رعایت کنید، ممنون:gol:

GAME_OVER

کاربر فعال باشگاه ورزشی ,
کاربر ممتاز
دوستان با عرض معذرت
از بابک خواستم پست هایی رو که به موضوع مستند ظهور ارتباطی نداره، حتی پست هایی از خودم رو پاک کنه.

لطفا رعایت کنید، ممنون:gol:
یعنی پستای سینماییه من پاک شه عمو مصطفی :دی
دلت میاد ..

niloufary

کاربر فعال
دوست عزیز من زیاد آدم مذهبی نیستم که مذهبو فقط به مناسک بدونه انقدر که اخلاق رو مهم میدونم چیز دیگه ای برام ارزش نداره .
من همه چیزم با تحقیق خودم بدست آوردم واسه همین میگم یه چیز واقعیه .
فقط من نمیگم مثه بمب صدا کرده.

mostafanokhodian

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
دوست عزیز من زیاد آدم مذهبی نیستم که مذهبو فقط به مناسک بدونه انقدر که اخلاق رو مهم میدونم چیز دیگه ای برام ارزش نداره .
من همه چیزم با تحقیق خودم بدست آوردم واسه همین میگم یه چیز واقعیه .
فقط من نمیگم مثه بمب صدا کرده.
مخاطبتون من بودم؟

اگر بله من موافق همه صحبت هاتون هستم:gol::gol::gol:

تک ستاره*

عضو جدید
کاربر ممتاز
منم موخوام.
زنبیلمو دیر گذاشتم؟
برادر مصطفی پارتی بازی یادت نره.

shahruzs

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام خدمت همه دوستان:gol:

مجددا سال نو رو به همه تبریک میگم و امیدوارم سال خوب و خوش و خرم و همراه با موفقیت و ایمان بیشتر به خدا پیش رو داشته باشیم.

تصمیم گرفتم در حد خودم، عیدی ای رو برای کاربران باشگاه در نظر بگیرم، از اونجایی که این عیدی چیزی فراتر از یک عکس هست و یک عیدی واقعی است، در تعداد محدود (حدود 5 نفر) میتونم این کارو انجام بدم.

عیدی من برای کاربران باشگاه، یک حلقه DVD است که به درب منزلشان یا هرجا که تمایل داشته باشند، فرستاده می شود، بدون هیچ هزینه ای اضافی.

و اما عیدی:

مستند سریالی "ظهور"، مستندی است قوی راجع به فراماسونری و حکومت جهانی شیطانی آنها که توسط مسلمانان اروپا ساخته شده است.

- چرا مسائل جهان امروز، به صورت کنونی است؟
- چه کسانی جهان را کنترل می کنند؟
- چرا این همه خشونت و کشتار در اطراف جهان وجود دارد؟
- چه ارتباطی بین فرعون امروزی و "نظم نوین جهانی" وجود دارد؟
- چه وجه اشتراکی بین جورج بوش، اوباما و ملکه انگلیس وجود دارد؟
- چرا شیطان پرستی امروز توسط سران کشورهای استعمارگر و صهیونیست پشتیبانی می شود؟
- مقصود واقعی اشیاء پرنده ناشناخته (UFO) چیست؟
- هدف واقعی فروپاشی اقتصادی در جهان چیست؟
- دجال (ضد امام مهدی و ضد مسیح) کیست و هدف او و ابزارهای رسیدن به آن هدف چیست؟

اینها سوالاتی هستند که در این سریال مستند به آنها پاسخ داده می شود.

هدف این سریال، افشای طبقه ممتاز، زرسالار و جهان خواهی است که تمامی جنبه های زندگی بشریت را کنترل و برنامه ریزی می کنند.

بارها و بارها سایت تولید کننده این سریال (www.wakeupproject.com)، مورد حمله واقع شده و سایت از سرویس دهی خارج شده است.

تهیه کنندگان این سریال، بارها گفته اند و ما هم می گوییم که هدف، شستشوی مغزی بینندگان و یا تحمیل عقاید و یا ایجاد ترس عمومی نیست و از همه کسانیکه این مستند را تماشا کنند می خواهیم تا خودشان به تحقیق راجع به موضوع های ارائه شده در این مستند بپردازند تا به میزان واقعیت مسائل مطرح شده پی ببرند.

مهمترین سخن ما "بیداری" و "آگاهی" است. همه ما بایستی نسبت به حوادثی که در جهان اطراف ما اتفاق می افتند، بیدار و آگاه باشیم تا بتوانیم جهت آماده سازی و تربیت نسل هایی که در آینده میزبان و همراه امام مهدی (عج) خواهند بود، خدمت کوچکی کرده باشیم.

اطلاعات سریال:
تعداد قسمت ها: 52
زمان هر قسمت: حدود 10 دقیقه
دارای زیرنویس فارسی
تهیه کنندگان:
(Noreagaa & Achernahr)www.wakeupproject.com

از اینجا میتونید گزیده ای از این سریال و همچنین قسمت های مختلفش رو به صورت آنلاین ببینید:
http://www.arrivals.technocrazed.com/episode-1-intro

فرومی هم برای بحث در مورد مستند هست:
http://wup-forum.com/

و البته بخشی از این فروم با زبان فارسی است:
http://wup-forum.com/viewforum.php?f=89

نحوه انتخاب دوستان هم بدین صورت هست که هرکس تمایل به دریافت این مستند دارد در این تاپیک اعلام می کند. پس از چند روز و بسته به استقبال عزیزان، تاپیک قفل خواهد شد و توسط یکی از کابران باشگاه قرعه کشی انجام می شود و اسامی عزیزان اعلام می گردد.

همین جا و پیشاپیش از محدودیتی که وجود داره عذر خواهی میکنم، بودجه و جیب من محدود هست و بیشتر از این توانایی ندارم وگرنه دوست دارم همه این مستند رو ببینند.

پ.ن.: برای اینکه به تعداد بیشتری از دوستان این عیدی تعلق بگیره از عزیزانی که تمایل دارند در دادن این عیدی من رو همراهی کنند و هزینه هرچند نفر که میتونند رو متقبل بشن، خواهشمندم در پیام خصوصی باهم در ارتباط باشن تا شرایطش رو واسشون توضیح بدم.

متشکرم:heart::gol:

اقا احتمالا سخنراني هاي فردي به نام رائفي پور توش نيست؟
تو دانشگاه ما كه يكي دوبار اومد سخنراني شيطان پرستي شناسي كرد از كارتونهاي اي كيو سان و چوبين و ميتي كمون و فوتباليستها و واليباليستها و پرين و خونه مادربزرگه و پدربزرگه و ... و كلا هر چيزي كه تو اين دنيا در جايي باشد كه هوا بهش برسد رو از نمادهاي شيطان پرستي و ساخته و پرداخته صهيونيست پنج پر اعلام كرد

mostafanokhodian

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
تو دانشگاه ما كه يكي دوبار اومد سخنراني شيطان پرستي شناسي كرد از كارتونهاي اي كيو سان و چوبين و ميتي كمون و فوتباليستها و واليباليستها و پرين و خونه مادربزرگه و پدربزرگه و ... و كلا هر چيزي كه تو اين دنيا در جايي باشد كه هوا بهش برسد رو از نمادهاي شيطان پرستي و ساخته و پرداخته صهيونيست پنج پر اعلام كرد
نه، توش نیست، فقط 52 قسمت مستنده، هیچ چی دیگه توش نداره...

این مستند توسط تعدادی از مسلمانان اروپا ساخته شده (تا جایی که میدونم سازندگانش سنی هستند)

shahruzs

عضو جدید
کاربر ممتاز
نه، توش نیست، فقط 52 قسمت مستنده، هیچ چی دیگه توش نداره...

این مستند توسط تعدادی از مسلمانان اروپا ساخته شده (تا جایی که میدونم سازندگانش سنی هستند)

خوبه
اخه عكسايي كه گذاشتي همش توسط ايشون با اب و تاب نشون داده ميشد مثلا سوراخ بيني خر هاي ما نماد شيطان پرستي و چشم چي چيه يا پنج در اول كلمه پنجره نماد شيطان پرستي و پنج پر چي چيه يا مثلا ما چهار راه داريم و پنج راه نداريم براي اينكه از شيطان پرستي تو راهها جلوگيري بشه و ........

mostafanokhodian

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خوبه
اخه عكسايي كه گذاشتي همش توسط ايشون با اب و تاب نشون داده ميشد مثلا سوراخ بيني خر هاي ما نماد شيطان پرستي و چشم چي چيه يا پنج در اول كلمه پنجره نماد شيطان پرستي و پنج پر چي چيه يا مثلا ما چهار راه داريم و پنج راه نداريم براي اينكه از شيطان پرستي تو راهها جلوگيري بشه و ........

نه من سرچ زدم، این اومد، عکس دیگه ای نداشتم بذارم!
وگرنه هیچ کدوم از این عکس ها توی مستند نیست...

این تیکه آخری که گفتی باحال بود:biggrin:
فک کنم یه 5 راه توی مشهد داریم، 5 راه سناباد.
(مطمئن شدم)

آخرین ویرایش:

shahruzs

عضو جدید
کاربر ممتاز
نه من سرچ زدم، این اومد، عکس دیگه ای نداشتم بذارم!
وگرنه هیچ کدوم از این عکس ها توی مستند نیست...

این تیکه آخری که گفتی باحال بود:biggrin:
فک کنم یه 5 راه توی مشهد داشته باشیم (مطمئن نیستما، یه همچین چیزی تو ذهنمه یا جا شنیدم)
اره درست فكر كردي يه 5 راه تو مشهد داريم و يكي هم تو همدان كه فكر كنم از زمان طاغوت كه معماري و عمران ما دست مهندسين فراماسون عمله بنا نشون بود ساخته شده و اگه من اشاره نكردم به اين دليل بود كه به هم وطنان شهيد پرور اين شهرها جسارتي نشه

ITDeveloper

عضو جدید
کاربر ممتاز
شما رو سر ما جا دارید،همش مال شما، مهم نیتته
کار دیگه ای که نمیشه کرد، این حداقل کاریه که فعلا از دستم بر میاد...:heart:

راستی مستند فاز 3 رو نمیشه خرید، جایی نمیفروشن؟
من همینطوریش کم میارم حجم دانلود، بخوام فیلم هم بدانلودم که دیگه سر یه ماه تمومه!

درسته نیت مهمه ولی رضای خدا رو طلب می کنی دیگه
اگه قبول می کنی اونو همشو بده من:D(می بازی ها)
هست
تو همون سایت موعود بری می تونی بخریش
و به اضافه چند مستند دیگه که تو سایتش هست
برو پیدا می کنی

نه بابا اون بنده خدا نیست
اون بنده خدا فکر کنم چند باری جن دیده به همه چی گیر می ده البته از این نامردا همه چی بر میاد و دریغ نمی کنند
چیزی که مشخصه هر کاری یه ظاهر و یاطنی داره
نظر من اینه که ماسون ها بخش ظاهریش رو گرفتند البته نباید ماسون و صهیونیسم و شیطان پرستی و ... ر. جدا از هم بدونیم

shahruzs

عضو جدید
کاربر ممتاز
اگه قبول می کنی اونو همشو بده من:D(می بازی ها)
هست
برو پیدا می کنی

نه بابا اون بنده خدا نیست
اون بنده خدا فکر کنم چند باری جن دیده به همه چی گیر می ده البته از این نامردا همه چی بر میاد و دریغ نمی کنند
چیزی که مشخصه هر کاری یه ظاهر و یاطنی داره
نظر من اینه که ماسون ها بخش ظاهریش رو گرفتند البته نباید ماسون و صهیونیسم و شیطان پرستی و ... ر. جدا از هم بدونیم

مويد باشي برادر

mostafanokhodian

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اگه قبول می کنی اونو همشو بده من:d(می بازی ها)
هست
برو پیدا می کنی
شما چرا پر کشیدی و رفتی؟:(
همش ماله تو، خدا سهم منو نگه میداره:d

ZEUS83

عضو جدید
کاربر ممتاز
از کدوم سی دی ها میخواید؟
رقص یا مستند ظهور؟:D

شوخی میکنم، باشه حتماً:gol:

منظورشون همون مستند ظهوره . اون سی دی دیگه فقط مخصوص کساییه که دو رگه باشن و یک رگشون هم عرب باشه که فقط شامل دو سه تا از بچه های سایت میشه

ansarweb

عضو جدید
منظورشون همون مستند ظهوره . اون سی دی دیگه فقط مخصوص کساییه که دو رگه باشن و یک رگشون هم عرب باشه که فقط شامل دو سه تا از بچه های سایت میشه

نمی خوای عیدی بدی بگو نمی خوام دیگه چرا بحث رو ملیتی می کنی !!!!!!!!!!:D

وضعیت
موضوع بسته شده است.